Włoski kręcone- na codzień - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-02, 07:56   #331
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez diwina Pokaż wiadomość
Chyba wiem już o co chodzi. Dziękuję
Fale powinien scinac kompetentny fryzjer, w dodatku powinien to robic na sucho. Tak, zeby nie przeciac fali w miejscu, w ktorym sie zwija tylko dalej. Takie ciecie podkresla falowanie i pozwala wlosom ladniej sie ukladac. Nie mozna zgapiac ciec od kogos, kto posiada loki! Zapamietajcie raz na zawsze - skret skretowi nie jest rowny!
Sa rozne typy skretu, chrzaniac juz sztywny podzial ustalony przez Lorraine Massey, ktory pozwala tylko troche usystematyzowac burze wlosow, ktorych zadna formulka nie ujarzmi
Glupota jest tez podcinanie kreciolow samemu, jestem tego przeciwniczka
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 16:39   #332
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Fale powinien scinac kompetentny fryzjer, w dodatku powinien to robic na sucho. Tak, zeby nie przeciac fali w miejscu, w ktorym sie zwija tylko dalej. Takie ciecie podkresla falowanie i pozwala wlosom ladniej sie ukladac. Nie mozna zgapiac ciec od kogos, kto posiada loki! Zapamietajcie raz na zawsze - skret skretowi nie jest rowny!
Sa rozne typy skretu, chrzaniac juz sztywny podzial ustalony przez Lorraine Massey, ktory pozwala tylko troche usystematyzowac burze wlosow, ktorych zadna formulka nie ujarzmi
Glupota jest tez podcinanie kreciolow samemu, jestem tego przeciwniczka
Ja sama sobie ścinam wlosy i jestem zadowolona z efektu. Z resztą wszyscy twierdzą, że wyglądam jak po wyjściu od dobrego fryzjera
Wszystko zależy od tego jak dobrze sie na swoje włosy i jaki się ma telnt fryzjerski (;
A moja rada dotycząca ścinania była w miarę uniwersalna. Zwłaszcza, że zaznaczyłam, że np. ważne jest czy mocniej kręcą się włosy na wierzchu czy pod spodem (;
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 16:46   #333
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Ja sama sobie ścinam wlosy i jestem zadowolona z efektu. Z resztą wszyscy twierdzą, że wyglądam jak po wyjściu od dobrego fryzjera
Wszystko zależy od tego jak dobrze sie na swoje włosy i jaki się ma telnt fryzjerski (;
A moja rada dotycząca ścinania była w miarę uniwersalna. Zwłaszcza, że zaznaczyłam, że np. ważne jest czy mocniej kręcą się włosy na wierzchu czy pod spodem (;
Wiem, ze scinasz samodzielnie, pamietam tez Twoje zdjecia. Moim zdaniem Twoje wlosy wygladaja po samodzielnym scieciu ok, ale skret wcale nie jest wydobyty i podkreslony Wrecz odwrotnie. Jesli sama to lubisz i praktykujesz - Twoja sprawa, ale nie zachecaj do tego innych dziewczyn. Sama tak robilam i wiem, ze to byl duzy blad. Widze tez roznice po scieciu wlosow u fryzjera, ktory umie wykonac najprostsze ciecie podkreslajace skret i za full servis placi sie u niego 60zl. Proponuje, zeby dziewczyny zorientowaly sie kto w ich miescie moze im pomoc wydobyc loki zamiast biec do lustra z nozyczkami, bo watpie, zeby skonczylo sie to happy endem.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 16:51   #334
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez scotiii Pokaż wiadomość
fakt mialam taka odzywke hmm L'Oreal Elseve Nutri-Ceramidy taka pomaranczowa niezbyt dobrze sie wypowiadano o tych Elseve chyba nawet Tulipanna odradzala:/ sporo czytalam watkow wiec moze mi sie cos pomieszalo
ale i tak wydaje mi sie, ze nie bede zwolenniczka tego typu mycia glowy bo moje wlosy sie dosc czesto przetluszczaja a mycie odzywka odrazu kojarzy mi sie z ich dodatkowym obciazeniem moze kiedys z inna bardziej lekka odzywka, ale nie jestem przekonana...:r olleyes:
Wszystko zalezy od tego, z jakiego powodu przetluszczaja sie Twoje wlosy. Jesli to kwestia uzywania zlych produktow, ktore Cie podrazniaja, odstawienie ich i przejscie do mycia odzywka na pewno Ci pomoze. Jesli natomiast masz problemy z nadmiernym wydzielaniem loju tak po prostu mycie odzywka niekoniecznie musi Ci pomoc. Musisz oczyscic glowe szamponem z SLS i sprobowac, inaczej nie przekonasz sie. Problem w tym, ze ta proba moze trwac okolo miesiaca, bo wlosy nieprzyzwyczajone do takiego srodka myjacego moga zachowywac sie dziwnie. Proponuje tez, zebys na poczatku raz w tygodniu oczyszczala skore glowy jakims delikatnym szamponem, np. Babydream.

Cytat:
Napisane przez diwina Pokaż wiadomość
Chatul, kochana, napisz mi proszę krok po kroku, jak ścinasz sobie włoski.
Fryzjerki zawsze ścinają mi je tak samo - cieniują. Nie wiem, może nie umieją inaczej? Mam włosy falujące i chciałabym cięciem podkreślić ich skręt, a po wycieniowaniu one się prostują (choć nadal nie do końca i jestem zmuszona używać prostownicy, żeby jakoś wyglądać ).
Próbowałam już sama sobie obcinać włosy, ale garść dobrych rad od Ciebie na pewno mi się przyda .
Z góry dziękuję
Krecone wlosy nalezy cieniowac, ale nie kazde i mozna to robic na rozne sposoby. Jest ciecie podkreslajace skret. Musisz sie zorientowac jaki fryzjer w Twoim miescie zna sie na kreciolach i zaufac mu. Sama nie eksperymentuj, nie jestes w stanie obciac sobie lokow samodzielnie.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 21:44   #335
diwina
Raczkowanie
 
Avatar diwina
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 102
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Tylko, że ja lubię eksperymenty
Niestety zanim znalazłabym dobrego fryzjera w moim mieście, mogłabym stracić dużo czasu i pieniędzy, a na koniec i tak mogłabym nikogo nie znaleźć. Wolę już sama spróbować, przynajmniej wiem, w którym momencie muszę skończyć zabawę nożyczkami, żeby nie obciąć za dużo.
Oczywiście nie oznacza to, że już nigdy nie pójdę do fryzjera . Po prostu czasem bardziej podoba mi się fryzurka wykonana własnoręcznie .
W każdym razie dziękuję za odpowiedź i troskę
diwina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 22:16   #336
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Wiem, ze scinasz samodzielnie, pamietam tez Twoje zdjecia. Moim zdaniem Twoje wlosy wygladaja po samodzielnym scieciu ok, ale skret wcale nie jest wydobyty i podkreslony Wrecz odwrotnie. Jesli sama to lubisz i praktykujesz - Twoja sprawa, ale nie zachecaj do tego innych dziewczyn. Sama tak robilam i wiem, ze to byl duzy blad. Widze tez roznice po scieciu wlosow u fryzjera, ktory umie wykonac najprostsze ciecie podkreslajace skret i za full servis placi sie u niego 60zl. Proponuje, zeby dziewczyny zorientowaly sie kto w ich miescie moze im pomoc wydobyc loki zamiast biec do lustra z nozyczkami, bo watpie, zeby skonczylo sie to happy endem.

Akurat nie zgodzę się tym, że skręt nie jest wydobyty. Bo jest. Znam swoje włosy i widziałam je przy różnych ścięciach. Przy obecnym prezentują się najlepiej. Weź pod uwagę, że włosy falowane mają jednak trochę inne właściwości niż kręcone (;
Poza tym, ja lubię ścinać włosy samodzielnie i myślę, że nie ma w tym niczego złego, że zachęcam innych do spróbowania. Analogicznie mogłabym powiedzieć, że jeżeli Ty lubisz fryzjerów to Twoja sprawa ale nie zachęcaj innych do odwiedzania ich bo to strata czasu, pieniądzy i włosów (;
Myślę, że każdy powinien wynaleźć metodę odpowiednią dla siebie. Cieszę się, że Ty znalazłaś fryzjera, który potrafi się zajać kręciołkami, bo to, niestety, rzadkość. Ale jest szansa, że coś sięw tej materii zmieni
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 12:58   #337
mada26eric
Przyczajenie
 
Avatar mada26eric
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 9
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
Może jakiś żel - zawsze,jak chcę mieć fajne sprężynki daję na włoski żel i zazwyczaj spray rewitalizujący Welli.
nie wiem czy w Polsce juz pojawila sie seria szamponow,odzywek JOHN FREEDA specjalne szampony do wlosow kreconych sa poprostu rewelacyjne.Sa oczywiscie troszke drogie ...ale czego nie robi sie dla urody.....
__________________
~*mandarynka~*
mada26eric jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-21, 13:16   #338
kromalek
Przyczajenie
 
Avatar kromalek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 13
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

witajcie!
powiedzcie mi co jest lepsze: żel do włosów kręconych czy krem??
Bo używałam kremu i był fajny ale do momentu aż nie zacznie padac deszczyk, albo jak mnie ktos nie poczochra po głowie :P bo wtedy powstaje mi takie tłuste siano. Znów żel mi za bardzo skleja loczki a mam dość rzadkie włosy..pomóżcie prosze


P.S. Jestem początkująca i błagam (nie smiejcie sie tylko :p) powiedzcie mi tylko jak jeszcze dodać taki suwaczek niżej?? bo juz mam go wygenerowanego ale nie wiem jak to tutaj wstawic zeby mi wyskoczyło po tej takiej kresce..no chyba mnie rozumiecie ;P

kromalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 16:29   #339
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez kromalek Pokaż wiadomość
P.S. Jestem początkująca i błagam (nie smiejcie sie tylko :p) powiedzcie mi tylko jak jeszcze dodać taki suwaczek niżej?? bo juz mam go wygenerowanego ale nie wiem jak to tutaj wstawic zeby mi wyskoczyło po tej takiej kresce..no chyba mnie rozumiecie ;P

Chodzi Ci o tzw. sygnaturkę? To miejsce, w którym ja mam napisane, że Schwarzkopf testuje na zwierzętach? Jeżeli tak to wejdź w ustawienia a potem w "edytuj podpis", zrób podpis i dodaj
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 22:34   #340
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez mada26eric Pokaż wiadomość
nie wiem czy w Polsce juz pojawila sie seria szamponow,odzywek JOHN FREEDA specjalne szampony do wlosow kreconych sa poprostu rewelacyjne.Sa oczywiscie troszke drogie ...ale czego nie robi sie dla urody.....
Potwierdzam i dodam od siebie - kocham ten szampon!!!
Z serii John Frieda kupilam sobie poczatkowo szampon Brilliant Bruinette Original, bylam bardzo zadowolona A jak wracalam do Polski to nakupilam chyba z 5 szamponow na zapas W tym wlasnie dla wlosow kreconych i to najlepszy szampon jaki mialam kiedykolwiek Moje wlosy maja taka tendencje ze jak sa juz za dlugie to sie nie ukladaja i zaczynaja troche prostowac. A jak zaczelam uzywac tego szamponu to chociaz za dlugie to kreca sie przepieknie, nawet zapomnialam o czyms takim jak fryzjer Niestety w Polsce niedostepne, dobrze ze mam zapasy
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 15:22   #341
kromalek
Przyczajenie
 
Avatar kromalek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 13
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Dziekuje Ci bardzo Chatul *
kromalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 15:57   #342
Natalia300888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Witam....Mam kręcone włosy jak je umyje i nałoże żelu pianki lub lakieru moje loki sie utrzymuja ale jak wyschną strasznie sie puszą pomocy ...probowałam juz wszelakich szamponów odzywek itd ...co mam robic...pomóżci...:confus ed:Chciałabymk mieć ładne loki....
Pozdrawiam. Natalia.
Natalia300888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 17:42   #343
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez Natalia300888 Pokaż wiadomość
Witam....Mam kręcone włosy jak je umyje i nałoże żelu pianki lub lakieru moje loki sie utrzymuja ale jak wyschną strasznie sie puszą pomocy ...probowałam juz wszelakich szamponów odzywek itd ...co mam robic...pomóżci...:confus ed:Chciałabymk mieć ładne loki....
Pozdrawiam. Natalia.
Nawilżaj włosy, nawilżaj i jeszcze raz nawilżaj
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 20:57   #344
ania_lovely
Raczkowanie
 
Avatar ania_lovely
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 112
GG do ania_lovely
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

witajcie
bardzo obszernie na Wizażu był poruszony temat NAFTY KOSMETYCZNEJ, proponuję jednak rozpatrzeć ten wątek ponownie, z punktu widzenia właścicielek kręconych włosów :P
Interesuje mnie czy któraś z was stosuje naftę nie tylko jako maseczkę do dokładnego spłukania? Czy można na nafcie w jakiś sposób ułożyć włosy..? albo po ich ułożeniu nałożyć naftę dla nadania elastyczności i połysku? Jak to zrobić zeby loczki nie wyglądały na przetłuszczone...?
__________________
_,+*`*+,_,+*`*+,_,+*`*+,_ ,+*`*+,_,+*`*+,_
ania_lovely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 23:16   #345
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez ania_lovely Pokaż wiadomość
witajcie
bardzo obszernie na Wizażu był poruszony temat NAFTY KOSMETYCZNEJ, proponuję jednak rozpatrzeć ten wątek ponownie, z punktu widzenia właścicielek kręconych włosów :P
Interesuje mnie czy któraś z was stosuje naftę nie tylko jako maseczkę do dokładnego spłukania? Czy można na nafcie w jakiś sposób ułożyć włosy..? albo po ich ułożeniu nałożyć naftę dla nadania elastyczności i połysku? Jak to zrobić zeby loczki nie wyglądały na przetłuszczone...?
Myślę, że można. Szczerze mówiąc sama myślałam o tym ostatnio :P Natomiast niedawno zrobiłam sobie odżywkę do psikania z Seboradinowego balsamu z naftą i wody. Efekty są całkiem fajne
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 17:25   #346
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Witam,

Mam nadzieję że uda mi się w końcu dojść do ładu z moim włosami. Przez ponad 3 lat prostowałam namiętnie włosy, wcześniej rozczesywałam je po myciu i spinałam do góry. Może to śmiesznie ale do nie dawna nie byłam nawet tego świadoma ze mam falowane/kręcone włosy.
Obecnie nie prostuję włosów do lipca i staram się polubić moje naturalne.
Do tej pory używam szamponu Nivea baby Szampon nadający połysk a później wcieram piankę Garnier Fructis Kształt i sprężystość. Na tych produktach włosy układają mi się tak jak na załączonych fotkach. Czasami fale są ładniejsze a czasami gorsze. Od czasu do czasu używam tez odżywki Kallos Creama al Latte. Testowałam tez piankę i szampon do włosów kręconych Nivea ale włosy były sklejone a szampon nic nie dał.
Bardzo prosze o sugestie i wskazówki jak pielęgnować takie włosy.
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520

Edytowane przez Akszeinga
Czas edycji: 2016-05-09 o 02:54
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 17:45   #347
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez Akszeinga Pokaż wiadomość
Witam,

Mam nadzieję że uda mi się w końcu dojść do ładu z moim włosami. Przez ponad 3 lat prostowałam namiętnie włosy, wcześniej rozczesywałam je po myciu i spinałam do góry. Może to śmiesznie ale do nie dawna nie byłam nawet tego świadoma ze mam falowane/kręcone włosy.
Obecnie nie prostuję włosów do lipca i staram się polubić moje naturalne.
Do tej pory używam szamponu Nivea baby Szampon nadający połysk a później wcieram piankę Garnier Fructis Kształt i sprężystość. Na tych produktach włosy układają mi się tak jak na załączonych fotkach. Czasami fale są ładniejsze a czasami gorsze. Od czasu do czasu używam tez odżywki Kallos Creama al Latte. Testowałam tez piankę i szampon do włosów kręconych Nivea ale włosy były sklejone a szampon nic nie dał.
Bardzo prosze o sugestie i wskazówki jak pielęgnować takie włosy.
Po pierwsze proponuję zajrzeć do tego wątku- https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=161343
Tam toczą się generalnie rozmowy o kręconych włosach, tutaj rzadko kto zagląda (;
Co do pielęgnacji włosów to podejrzewam, że sama musisz poeksperymentować. Na sam początek radzę rzucić testującego na zwierzętach Garniera i Niveę, na rzecz np. Joanny czy Ziai. Wiele osób [ w tym ja ] chwali sobie mycie włosów odżywką. Jeżeli Twoje włosy dobrze reagują na nawilżanie to polecam. Na podforum o pielęgnacji włosów jest cały wątek o myciu odżywką [ jak coś to pomogę ten wątek znaleźć ]
Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 21:33   #348
magdzja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Dokładnie to samo miałam...ale zaczełam zarzucać loki za poduszke, urzywać szamponu do włosów sleek line i prosze.... Piękne i grube kędziorki. Dam ci rade... szampony są cęsto za mocne dla loczków i z tąd problem sianowatych włosów dlatego spróbuj rozpuszczać szampon w wodzie przez 15 minut i dopiero potem nłożyć go na włoski. to naprawde diała do tego możesz użyć balsamu z jedwabiem tej samej marki. ŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚwietnie działa
magdzja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 19:02   #349
mickym
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

hej, macie jakąs metode na jak najdłuższe zachowanie skretu? zeby nie trzeba bylo myc codziennie:/

Edytowane przez mickym
Czas edycji: 2009-09-19 o 20:19
mickym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.