Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-06-24, 19:05   #3361
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Zyta - nie s±dzê, ¿eby clear co¶ pomog³a, bo ona jest chyba do rozrzedzenia w³a¶ciwej farby, wiêc efekt u nas odwrotny, kiedy chcemy nasyciæ w³osy barwnikiem redukuj±cym rudo¶æ.

KinkyGirl - ja myjê szamponem po farbowaniu (ulotki nie mam) . Na pewno trzeba umyæ w przypadku farby z dodatkiem soli amonowych
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-24, 23:40   #3362
kamilaa1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 101
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

A jak± farb± farbujesz?
Ja zamówi³am w³a¶nie Oyster 5,11-jeszcze chyba tylko jej nie probowa³am no i z poziomu 7 przerzut na 5 zobaczymy co bedzie. Zastanawiam sie czy nie dodaæ mixtona ale mam na stanie tylko zielony a ale z tego co wyczyta³am Oyster 5,11 ma du¿o zieleni w sobie. Wiec jezeli nie zakupie to samo 5,11 bedzie sz³o.
__________________
Chwila która trwa, mo¿e byæ najlepsz± z Twoich chwil.. ;-)

kamilaa1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-25, 07:00   #3363
KinkyGirl
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2 292
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Mam Goldwella, ulotka jest, i dla wiadomo¶ci kole¿anki, która mnie "u¶wiadomi³a", ¿e "nawet profeski j± posiadaj±", nie ma tam info o szamponie. Po prostu sp³ukaæ, wiêc my¶lê, ¿e chyba zwyk³± wod±, bez szamponu
KinkyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-25, 12:30   #3364
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ja zawsze myjê w³osy szamponem po farbowaniu, niezale¿nie od tego, czy to farba z amoniakiem, czy te¿ ma jego pochodne. Jako¶ sobie nie wyobra¿am nie umyæ porz±dnie w³osów.

A z innych... Nie wiem, co ze sob± zrobiæ Chyba spróbujê odsiwiaczy, bo mam ju¿ do¶æ wszelkich farbowañ! Herbatint kocham, ale przera¿aj± mnie te sole amonowe! Inne farby jako¶ te¿ ju¿ mnie nie kusz±. Z henn± za du¿o babraniny, choæ nie powiem... Wizja tych zdrowych w³osów... Eh.

Czy która¶ z was orientuje siê mo¿e w sk³adach? Co taki odsiwiacz w sobie ma? Mo¿e to jest w³a¶nie tak, ¿e te¿ ma jakie¶ dziwne zwi±zki?

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-06-25 o 12:31
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-30, 12:20   #3365
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomo¶ci: 4 524
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

zabawne ale ja mam naturalny kolor w³osów w³a¶nie taki popielaty br±z
jako nastolatka mia³am spore kompleksy z tego powodu, bo moje w³osy wydawa³y mi siê po prostu szare
eksperymentowa³am z rudo¶ciami potem d³ugo farbowa³am siê na krucza czerñ a teraz stwierdzam ze ten popielaty br±z jest nawet ..³adny
Sybil_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-30, 18:08   #3366
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Shade - ja nie mam pojêcia, jak taki odsiwiacz dzia³a. Te¿ bym chêtnie spróbowa³a w sumie, ale... czy to w ogóle dzia³a?

Ja dzi¶ siê farbnê³am swoj± ostatnio wypróbowan± mieszank±, tylko da³am wiêcej mixtonu blue. Kolor ¶redni popielaty blond (ciemniejszy ni¿ ostatnio), ale odrost g³upio bordowawy jakby. Bo ten nie by³ wcze¶niej rozja¶niany, tzn. zaczê³am wtedy farbowaæ na wodzie 3% i w³osy s± ciemniejsze. Muszê chyba rozja¶niæ, bo reszta w³osów wygl±da super, i nawet, jak mi siê kolor ostatnio wyp³uka³, to kolorek mi odpowiada³ (popielato-z³otawy blond). Tak¿e u mnie nie sprawdzi³a siê woda 3%.

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2013-06-30 o 18:13
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-01, 12:18   #3367
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Naczyta³am siê o tym odsiwiaczu Schwarzkopf dobrych opinii. Spróbowa³abym, ale kompletnie nie wiem, co siê tam w nim kryje. Wklejê tu sk³ad, mo¿e akurat kto¶ siê zna??

Re-Nature:
Aqua, Cetearyl Alcohol, Coconut Alcohol, Sodium Laureth-6 Carboxylate, Sodium Myreth Sulfate, Dihydroxy indoline HBr, Arginine, Ammonium Hydroxide, Lauryl Glucoside, Octyldodecanol, 2-Methylresorcinol, Ceteareth-12, Ceteareth-20, Ascorbic Acid, Benzyl Salicylate, Linalool, Citronellol, Benzyl Alcohol, Geraniol.
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-07-01, 21:03   #3368
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Poka¿ wiadomo¶æ
Mam Goldwella, ulotka jest, i dla wiadomo¶ci kole¿anki, która mnie "u¶wiadomi³a", ¿e "nawet profeski j± posiadaj±", nie ma tam info o szamponie. Po prostu sp³ukaæ, wiêc my¶lê, ¿e chyba zwyk³± wod±, bez szamponu
Nie mia³a¶ odbieraæ mojego 'u¶wiadomienia' jako¶ agresywnie Ja tylko napisa³am fakt, ¿e nawet profesjonalne farby posiadaj± ulotkê i tam pisze co trzeba zrobiæ.
A skoro w twojej pisze tylko, ¿e masz farbê sp³ukaæ, oznacza to, ¿e nie ma najmniejszego znaczenia czy u¿yjesz szamponu czy nie. Chodzi o to, ze u¿ycie lub nie u¿ycie szamponu nie ma najmniejszego wp³ywu na efekt farbowania i do ciebie zale¿y co zrobisz

Ja osobi¶cie maj±c tak± ulotkê, na pewno umy³abym w³osy szamponem przy sp³ukiwaniu farby Przecie¿ farbê nak³ada siê na t³uste w³osy, a przynajmniej powinno sie tak robiæ. A wiêc szampon po taki farbowaniu jak najbardziej wskazany.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-02, 08:03   #3369
watam
Raczkowanie
 
Avatar watam
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 113
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Nie mia³a¶ odbieraæ mojego 'u¶wiadomienia' jako¶ agresywnie Ja tylko napisa³am fakt, ¿e nawet profesjonalne farby posiadaj± ulotkê i tam pisze co trzeba zrobiæ.
A skoro w twojej pisze tylko, ¿e masz farbê sp³ukaæ, oznacza to, ¿e nie ma najmniejszego znaczenia czy u¿yjesz szamponu czy nie. Chodzi o to, ze u¿ycie lub nie u¿ycie szamponu nie ma najmniejszego wp³ywu na efekt farbowania i do ciebie zale¿y co zrobisz

Ja osobi¶cie maj±c tak± ulotkê, na pewno umy³abym w³osy szamponem przy sp³ukiwaniu farby Przecie¿ farbê nak³ada siê na t³uste w³osy, a przynajmniej powinno sie tak robiæ. A wiêc szampon po taki farbowaniu jak najbardziej wskazany.
Poza tym szampon pomo¿e domyæ skórê g³owy, dziwnie wygl±daj± babeczki z niedomyt± skór± g³owy jak wiatr zawieje wiadomo, ¿e farbowanko ¶wie¿e
__________________
" Od ponad roku stosujê zasadê M¯+WR i by³a to najlepsza decyzja w moim ¿yciu."
watam jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-02, 10:07   #3370
KinkyGirl
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2 292
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Nie mia³a¶ odbieraæ mojego 'u¶wiadomienia' jako¶ agresywnie Ja tylko napisa³am fakt, ¿e nawet profesjonalne farby posiadaj± ulotkê i tam pisze co trzeba zrobiæ.
A skoro w twojej pisze tylko, ¿e masz farbê sp³ukaæ, oznacza to, ¿e nie ma najmniejszego znaczenia czy u¿yjesz szamponu czy nie. Chodzi o to, ze u¿ycie lub nie u¿ycie szamponu nie ma najmniejszego wp³ywu na efekt farbowania i do ciebie zale¿y co zrobisz

Ja osobi¶cie maj±c tak± ulotkê, na pewno umy³abym w³osy szamponem przy sp³ukiwaniu farby Przecie¿ farbê nak³ada siê na t³uste w³osy, a przynajmniej powinno sie tak robiæ. A wiêc szampon po taki farbowaniu jak najbardziej wskazany.
Ok, wybacz, ostatnio jest tyle z³o¶liwo¶ci na wiza¿u, ¿e mo¿na siê 'przeczuliæ' na z³o¶liwe uwagi;-)

Macie racjê, z szamponem lepiej;-)
KinkyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-02, 19:06   #3371
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Najlepiej umyæ szamponem do w³osów farbowanych, zakwasza on w³osy i zamyka ³uski w³osów a co za tym idzie farba sie d³u¿ej trzyma, tzn mniej wyp³ukuje, równie¿ wtedy w³osy s± mniej podatne na dzia³anie czynników zewnêtrznych, albo zwyk³ym szmponem umyæ i zakwasiæ zakwaszaczem...testowa³am jak±¶ od¿ywkê zakwaszaj±c± od kole¿anki, w³osy s± g³adziutkie i sypkie jak po wizycie u fryzjera. S± atez szampony zakwaszaj±ce.
Zreszt± fryzjerka te¿ myje w³osy po farbowaniu, to nie wiem sk±d pomys³ ¿eby nie myæ.

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2013-07-03 o 16:57
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 14:15   #3372
CatherineWolf
Raczkowanie
 
Avatar CatherineWolf
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 73
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Moje w³osy po matrix socolor 5av
Wysz³o super, ale ciekawe jak bêdzie siê wyp³ukiwa³
__________________
BLOGUJE
The Wolf Palace
CatherineWolf jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-09, 21:27   #3373
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez CatherineWolf Poka¿ wiadomo¶æ
Moje w³osy po matrix socolor 5av
Wysz³o super, ale ciekawe jak bêdzie siê wyp³ukiwa³
Piêkny kolorek ci wyszed³

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
i zakwasiæ zakwaszaczem..
Wystarczy sp³ukaæ w³osy wod± z octem Ja tak robiê po ka¿dym farbowaniu.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-13, 12:06   #3374
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Kolor ³adny, tyko prawie czarny (chyba, ¿e tylko na fotce tak wysz³o), wiêc dla mnie siê nie nadaje.

Shade , a co z Twoim kolorkiem obecnie? Wrzuæ fotkê po tym Herbatint 7C, bo mnie z¿era ciekawo¶æ
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-16, 21:13   #3375
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 6 244
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

przed w trakcie i po

goldwell 6np
jestem zadowolona szkoda tylko ze mam slaby aparat


bardzo podoba mi sie ten odcien chyba zostanie ze mna na d³u¿ej
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0894.jpg (169,7 KB, 135 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 100_0895.jpg (95,4 KB, 49 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 100_0903.jpg (92,9 KB, 205 za³adowañ)
anusia1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-16, 21:16   #3376
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 6 244
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

jeszcze takie bez lampy


w sloncu wpadaja w niebieskie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0897.jpg (71,2 KB, 132 za³adowañ)
anusia1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-17, 17:28   #3377
Mimi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lipno k/W³oc³awka
Wiadomo¶ci: 163
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

hejka, czytam ten watek juz dluugo, chcialam sie was poradzic odnosnie koloru farby, jak± by¶cie proponowa³y? nie chce za bardzo przyciemniæ, ale jesli chce popiel to napewno troche bede musiala. zastanawiam sie miedzy goldwellem 8SB a 8A. Któr± wybraæ? a mo¿e macie inny pomys³?
te moje wlosy byly odrobine rozjasnione farb± drogeryjn±, Revia, jak dobrze pamietam, 2 miesiace temu, ale splukalam ja po 15 min bo za bardzo mnie piekla w skore glowy. w rzeczywistosci sa ciutke cieplejsze niz na zdjeciu.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy (2).jpg (9,8 KB, 71 za³adowañ)

Edytowane przez Mimi1985
Czas edycji: 2013-07-17 o 21:51
Mimi1985 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-24, 13:59   #3378
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Hej hej! Co tam u Was?

U mnie wakacyjne z³oto-rudawe pasemka Koloryzujê w³osy nadal Herbatintem - samym 7C. Jest ok, bo fajnie gasi.

Ogólnie nie mam na co narzekaæ. Przesz³o mi póki co, z obsesyjnym och³adzaniem koloru. Stawiam jedynie na lekkie przyt³umianie zbyt ciep³ych odcieni.
Znalaz³am super przepis na neutralizowanie rudzielców Znany ju¿ wszem i wobec blog, ale naprawdê to kopalnia wiedzy!

http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...-i-pewnie.html

Bêdê na dniach testowaæ zapienianie mixtonami, bo jeszcze sporo mi ich zosta³o i ¿al wyrzucaæ.

Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-24, 16:14   #3379
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Znalaz³am super przepis na neutralizowanie rudzielców Znany ju¿ wszem i wobec blog, ale naprawdê to kopalnia wiedzy!

http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...-i-pewnie.html

Bêdê na dniach testowaæ zapienianie mixtonami, bo jeszcze sporo mi ich zosta³o i ¿al wyrzucaæ.

He he ja wczoraj te¿ na ten artyku³ trafi³am
Uwielbiam jej bloga i co rusz zagl±dam w poszukiwaniu nowo¶ci

Ja jestem bardzo zadowolona z mojego koloru, bo mimo upa³ów (czyt. pra¿±ce s³oñce) mój kolor ani drgn±³, jak by³ tak jest bardzo ciemny i ch³odny. Gdyby nie to, ¿e wnerwiaj± mnie jasne odrosty, to by³oby perfekcyjnie

Daj znaæ jak ci pójdzie z mixtonami. Ja jako¶ nie umiem siê odwa¿yæ.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-03, 15:11   #3380
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 6 244
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Mimi1985 Poka¿ wiadomo¶æ
hejka, czytam ten watek juz dluugo, chcialam sie was poradzic odnosnie koloru farby, jak± by¶cie proponowa³y? nie chce za bardzo przyciemniæ, ale jesli chce popiel to napewno troche bede musiala. zastanawiam sie miedzy goldwellem 8SB a 8A. Któr± wybraæ? a mo¿e macie inny pomys³?
te moje wlosy byly odrobine rozjasnione farb± drogeryjn±, Revia, jak dobrze pamietam, 2 miesiace temu, ale splukalam ja po 15 min bo za bardzo mnie piekla w skore glowy. w rzeczywistosci sa ciutke cieplejsze niz na zdjeciu.
8sb wychodzi bardzo ³adnie ch³odno
anusia1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-25, 15:54   #3381
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Obecnie mam w³osy rozja¶nione na bardzo jasny blond, marzy mi siê powrót do naturalnego koloru. Wygl±da on jak na zdjêciach poni¿ej. Z tego co czyta³am muszê przeprowadziæ pigmentacjê...tylko w jaki poziom celowaæ ?
Czy 6 nie bêdzie za ciemny?
__________________


Edytowane przez Anja92
Czas edycji: 2017-06-19 o 16:12
Anja92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-27, 08:25   #3382
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Anja92 Poka¿ wiadomo¶æ
Obecnie mam w³osy rozja¶nione na bardzo jasny blond, marzy mi siê powrót do naturalnego koloru. Wygl±da on jak na zdjêciach poni¿ej. Z tego co czyta³am muszê przeprowadziæ pigmentacjê...tylko w jaki poziom celowaæ ?
Czy 6 nie bêdzie za ciemny?
Wyglada mi to na poziom 7 zmieszany z 6, ale ró¿ñie to bywa, bo 6 czzasem czarna...lepiej zawsze najpierw zrobiæ ja¶niejsz± np 7.00 a pó¼niej je¶li bêdzie Ci za jasno, mieszaæ z 6.00.
¯eby Ci do g³owy nie przysz³o k³a¶æ popielu..7.1, 7.11 bo zieleñ mo¿e Ci wyj¶æ...zastanawia mnie czy w tym wypadku nie mo¿na pomieszaæ natury 7.00 z farb± "szary dla mê¿czyzn"0.01.bo bo przecie¿ w³osy siwie s± takie jak blond....tak tylko g³o¶no my¶lê, poczekaj na opiniê innych
Pigmentacji robiæ nie musisz, bo natur± by¶ farbowa³a, chyba, ¿e bardzo chcesz, to rób natur± na poziomie 7..jeszcze siê zastanawiam nad kolorem pomarañczowym jako podk³adem pod poziom 7..dziewczyny co Wy na to? Jak mówiê...g³o¶no my¶lê
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-27, 20:58   #3383
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 2 040
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziewczyny, czy win± za to, ¿e siwe w³osy nie z³apa³y farby jest to, ¿e by³ to kolor 6.01 (czyli nie do koñca natura), czy sam fakt, ¿e by³ to kolor na poziomie 6 (czyli zbyt jasny)?

Kupi³am ostatnio farbê Free Limix - pan ze sklepu fryzjerskiego powiedzia³ mi kiedy¶, ¿e farby tej firmy maj± w sobie do¶æ du¿o popielu, i u¿y³am w³a¶nie 6.01. Kolor wyszed³ ca³kiem ³adny, choæ z zimnym br±zem nie ma oczywi¶cie nic wspólnego, ale siwe w³osy wysz³y na jaw ju¿ jakie¶ 2 tygodnie po farbowaniu
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-27, 22:25   #3384
GypsyRose
Przyczajenie
 
Avatar GypsyRose
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Swój w³asny ¶wiat
Wiadomo¶ci: 23
GG do GypsyRose
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

W±tek stworzony dla mnie Zamarzy³o mi siê aby zamieniæ mój rudy (naturalnie jestem blondynk±) na br±z. Ale koniecznie jaki¶ zimny/popielaty. Czemu tak ciê¿ko je znale¼æ Dziewczêta, które s± ju¿ weterankami tego w±tku mog³yby¶cie mi jako¶ stre¶ciæ farby, które dadz± efekt jasnego(!) zimnego br±zu. Chodzi mi nawet o jeden przyk³ad drogeryjnej i niedrogeryjnej farby.Nie ma mowy, ¿ebym jako¶ ogarnê³a te 113 stron ;( Ju¿ oczopl±sów dostajê od tych tonów, farb, cyferek itp. Do pi±tku muszê siê wybraæ na miasto i do hurtowni fryzjerskiej i chcia³abym mieæ jakiekolwiek rozeznanie w temacie. Moje oczy z góry dziêkuj± za ka¿d± pomoc zdychaj± mi ju¿ tutaj
__________________
To nic osobistego, Sonny. To czysty biznes ~ Michael Corleone
GypsyRose jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-30, 08:50   #3385
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Laity Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, czy win± za to, ¿e siwe w³osy nie z³apa³y farby jest to, ¿e by³ to kolor 6.01 (czyli nie do koñca natura), czy sam fakt, ¿e by³ to kolor na poziomie 6 (czyli zbyt jasny)?

Kupi³am ostatnio farbê Free Limix - pan ze sklepu fryzjerskiego powiedzia³ mi kiedy¶, ¿e farby tej firmy maj± w sobie do¶æ du¿o popielu, i u¿y³am w³a¶nie 6.01. Kolor wyszed³ ca³kiem ³adny, choæ z zimnym br±zem nie ma oczywi¶cie nic wspólnego, ale siwe w³osy wysz³y na jaw ju¿ jakie¶ 2 tygodnie po farbowaniu
A co tutaj taka CISZA???
Laity -a na jakim oxy Ty to zrobi³a¶? mo¿e tutaj tkwi problem, bo ta 6.01 to ma du¿o natury, no chyba, ¿e trzeba w³a¶nie pigmentacjê zrobiæ samiu¶k± natur± 6.00..nie testowa³±m na siwkach, ale babci robiê przy 50% siwyizny 2czê¶ci natury i 1 czê¶æ koloru docelowego..tylko, ¿e na z³oto, a w³a¶nie poziom 8 mojej babci ma "podk³ad/pigment naturalny z³oty...na poziomie 6 chyba pomarañczowy jest

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez GypsyRose Poka¿ wiadomo¶æ
W±tek stworzony dla mnie Zamarzy³o mi siê aby zamieniæ mój rudy (naturalnie jestem blondynk±) na br±z. Ale koniecznie jaki¶ zimny/popielaty. Czemu tak ciê¿ko je znale¼æ Dziewczêta, które s± ju¿ weterankami tego w±tku mog³yby¶cie mi jako¶ stre¶ciæ farby, które dadz± efekt jasnego(!) zimnego br±zu. Chodzi mi nawet o jeden przyk³ad drogeryjnej i niedrogeryjnej farby.Nie ma mowy, ¿ebym jako¶ ogarnê³a te 113 stron ;( Ju¿ oczopl±sów dostajê od tych tonów, farb, cyferek itp. Do pi±tku muszê siê wybraæ na miasto i do hurtowni fryzjerskiej i chcia³abym mieæ jakiekolwiek rozeznanie w temacie. Moje oczy z góry dziêkuj± za ka¿d± pomoc zdychaj± mi ju¿ tutaj
Musimy do tego wiedzieæ na jakim poziomie (jasno¶ci w³sów) Ci zale¿y...8 jasny blond...7ciemny blond, 6 jasny br±z (czêsto wychodzi ju¿ czarny) 5 ¶redni br±z..jeszcze ciemniejszy ni¿ poziom 6 i poziom 4 (ciemny br±z...to juz praktycznie czerñ)
Daj jakie¶ fotki tego co masz obecnie na g³owie, i o jakim konkretnie kolorze my¶lisz..niestety, na próbach sie nie skoñczy bo sama widzisz ile stron maj± 1 czê¶ci w±tku i prze³omu za du¿ego nie ma..mo¿e kto¶ kumaty bêdzie w sklepie fryzjerskim
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-30, 10:32   #3386
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Odp: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ja sie poddalam tonuje od czasu do czasu pianka Igora 7.0 albo ziolami - maka w proszku. Jest cieplo, ale zaakceptowalam to, jak na dworze jest cieplo zapewne jak sie ochlodzi, to od nowa bede kombibowac

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2013-08-30 o 10:34
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-30, 12:30   #3387
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

ja natomiast nie farbowalam wlosow od wiosny, po wyjezdzie nad morze mialam poziom 7, miejscami 8, przez chwile nawet myslalam o tym, aby skonczyc z farbowaniem i wrocic do naturalnych (odrost mialam juz dosc duzy). no ale zapas farb lezacy w domu wygral i od 2 dni znow mam brazowe wlosy, kontynuje przygode z Alfaparf, nie chce mi sie juz eksperymentowac, powiem wiecej - delikatnie cieple odcienie na wlosach przestaly mnie irytowac
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-30, 20:17   #3388
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Odp: Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
ja natomiast nie farbowalam wlosow od wiosny, po wyjezdzie nad morze mialam poziom 7, miejscami 8, przez chwile nawet myslalam o tym, aby skonczyc z farbowaniem i wrocic do naturalnych (odrost mialam juz dosc duzy). no ale zapas farb lezacy w domu wygral i od 2 dni znow mam brazowe wlosy, kontynuje przygode z Alfaparf, nie chce mi sie juz eksperymentowac, powiem wiecej - delikatnie cieple odcienie na wlosach przestaly mnie irytowac
Mnie rowniez, z rozmow z mezczyznami wynika rowbiez, ze cieple brazy im sie bardziej podobaja, natomiast dzieci wlosy z odcieniem szarym klasyfikuja je do sztucznych. Lepiej mi z nimi jakie sa, przekonalam sie, ze w moin przypadku to syzyfowa praca i warto czasami innych posluchac

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-01, 14:08   #3389
eliza1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Polecam kolor "capucino" my¶lê ze to jest odcieñ którego szukasz.
eliza1212 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-02, 23:44   #3390
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

A ja porzucilam brazy, niestety podddalam sie, bo widze, ze nie osiagne efektu na ktorym mi zalezy. a zolcie i czerwienie w ogole mi nie pasuja.

Probuje si³ w blondach. Ostatnio, zamiast mieszac (i myslec ile czego dodac), poszlam za glosem intuicji i zmieszalam sobie od tak farbe drogeryjna, ktora akurat byla pod reka. Tak wiec, aby sie nie zmarnowalo, powstala mieszanka 9.21 + pol tubki 8.1 + 3 cm 5.2 oksy chyba 6%. Efekt byl nieziemski. Niestety kolor zniknal w ciagu tygodnia wiec nawet nie zdazylam zrobic fotek. Zostalo mi tyko jedno, tuz po farbowaniu. wlosy mokre. Wreszcie kolor, w ktorym naprawde bylo mi dobrze. Istny popielaty, szary ciemny blond a przy tym bardzo naturalny.Mro¼ny ch³ód zapanowa³ na mojej glowie na tydzien i zniknal...

Zdjecie z fleszem. W miejscach najjasniejszych flesza zdjecie najlepiej oddaje kolor.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-08-16-264.jpg (30,7 KB, 87 za³adowañ)
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-09-02 o 23:49
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.