Kosmetyki Catrice - cz. III - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-03, 13:58   #811
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Odp: Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Dzięki już raczej na pewno sobie go kupię - właśnie zbił mi się mój Dress for a moment i pięknie rozchlapał, a więc aktualnie nie mam mocno rozbielonego fioletu i muszę to zmienić
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 15:37   #812
arrachne
Zadomowienie
 
Avatar arrachne
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 363
Dot.: Odp: Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Dzięki już raczej na pewno sobie go kupię - właśnie zbił mi się mój Dress for a moment i pięknie rozchlapał, a więc aktualnie nie mam mocno rozbielonego fioletu i muszę to zmienić
Planuję wziąć wszystkie 4
__________________
Trust me I' ll be a doctor
WUM - lekarski - rok 2.




arrachne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 20:16   #813
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Lakier I Scream: Ice Cream: http://mapetitegloriole.blogspot.com...e-catrice.html
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 23:34   #814
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

No, to jutro jedziemy po niego. A zdjęcia wcale nie są złe to pogoda w ten weekend majowy jest do czuję się jak w listopadzie a nie w maju
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 09:24   #815
kas_fiuka
Raczkowanie
 
Avatar kas_fiuka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Wstałam, przeczytałam, za sekunde się ubieram, maluje i mam nadzieje, że nikt nie ukradnie mi tego po co ide! Sprawozdanie napisze jak tylko wróce.
kas_fiuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 11:13   #816
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Oglądałam dziś limitkę, u mnie jeszcze nie macana, zastanawiałam się nad pudrem, czy będzie się nadawać na całą twarz, czy to nie o tym czytałam, że lekko rozświetla cerę ;]
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 11:19   #817
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Ja też dopadłam rano CS i nic nie wzięłam, jakieś takie wszystko wydało mi się mdłe.
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-04, 12:42   #818
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Oglądałam dziś limitkę, u mnie jeszcze nie macana, zastanawiałam się nad pudrem, czy będzie się nadawać na całą twarz, czy to nie o tym czytałam, że lekko rozświetla cerę ;]
Według mnie jak najbardziej nadaje się na całą twarz. Zeswatchowałabym, ale słońce się wypięło na rejon Polski, w którym mieszkam, więc czekam na jakąś lepszą pogodę. Dokładnie, jest jak w listopadzie...
Odwiedziłam jeszcze Naturę w moim mieście i dokupiłam czerwone perełki. Mam nadzieję, że uda mi się unikać efektu opryszczki/ trądziku na paznokciach, bo sam w sobie jest naprawdę piękny. Miałam kupić biały, ale próbka na standzie przekonała mnie do tego koloru .
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 13:19   #819
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

W Gliwicach w Jaśminie jest nietknięta CS, jakoś nic nie wzięłam
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 14:35   #820
MissApple
Raczkowanie
 
Avatar MissApple
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 138
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Uuuu, ale długo mnie tu nie było, ale miło wreszcie móc zajrzeć i coś skrobnąć od siebie

W szczecińskiej Naturze na Wyzwolenia pojawiło się Candy Shock, widziałam dziś o 13:00 pełny dziewiczy stand i gdyby nie to, że wcześniej obdarowano mnie rozświetlaczem (za chwilę o nim) to pewnie skusiłabym się tylko na niego.

Chwilę stałam przy stoisku, nawet już miałam róż w koszyczku, ale zeswatchowałam sobie jeszcze raz tester i rozsądek wziął górę - prawie go nie widać, w słońcu pokazuje masę drobinek (preferuję matowe róże) a poza tym mam już coś o bardzo zbliżonym odcieniu (nie pamiętam nawet jakiej firmy:/) i nawet jest to matowe, a mimo to leży zdepotowane do mojej małej paletki i jakoś tego nie ruszam (a ten który mam jest nawet mocniej napigmentowany, więc tym bardziej szkoda mojego czasu i pieniędzy). Może jak przecenią i coś tam zostanie niezmacanego kupię tylko dlatego, żeby mój rozświetlacz nie czuł się samotny.

Cienie - może to wina światła, może to jakieś upośledzenie mojego wzroku a może kwestia tego, że od jakiegoś czasu jestem wierna Sleekom - roztarte na dłoni wszystkie wydały mi się podobne do siebie, inna sprawa, że skłaniam się ku matom, bo perła podoba mi się u kogoś a u mnie wygląda to jak spocona powieka

Na lakiery nawet nie spojrzałam dwa razy, mam problem z ziemistym kolorem skóry dłoni i pastele tylko pięknie to podkreślają. Poza tym takie kolory ostatnio niemiło kojarzą mi się ze szpitalnymi fartuchami, więc tym bardziej unikam.

Szminko-balsamy - jasna wygląda jak Artfully Lustrous ze SpectaculART (którą mam i miło mi się jej używa), różowa - po prostu nie mój kolor.

Kuleczki - różowe - znowu nie mój kolor, białe - może i tak, ale przy moim trybie życia gdzie normalny lakier trzyma się u mnie jeden dzień (albo i nie, wszystko zależy od tego z jakąś ilością wody moje dłonie mają akurat do czynienia - a tego nie przeskoczę), więc te pewnie odskubałabym od razu. Zauważyłam, że takie rzeczy mają spore grono fanów więc skoro mam kupić żeby leżały to niech cieszy się nimi ktoś kto może z nich zrobić użytek.

Może wrócę po ten peeling do ust, ktoś może korzystał i powie coś ciekawego? Nie spodobała mi się cena przy tak marnej gramaturze, mam takie przeczucie, że zużyłabym go w tydzień.

A teraz o rozświetlaczu. Hmmm.. przyznam szczerze, że w sumie nie nazwałabym tego rozświetlaczem, bardziej wygląda mi to na takie zmielone i sprasowane kuleczki korygujące. Bardzo podoba mi się efekt jaki widzę na twarzy, omiatam ją całą i wygląda tak promiennie, zdrowo. Myślę, że jeśli przetrwa coś do przecen to sobie go zdubluję, na razie odpuściłam i cieszę się tą sztuką którą mi sprezentowano, bo mam i tak sporo rzeczy do denkowania



Z Catrice'wych nowości mam jedynie lakier 40 I'm Dynamite (bo to chyba nowość? nakrętka jest inna więc obstawiam, że to już lakier po wymianie). Jeszcze nie używałam, ale wygląda mi na srebrną wersję toppera z SpectaculART.


Z wcześniejszych wyprzedaży jestem szczęśliwą posiadaczką trzech kredek Precision Eye Pencil 110 Ninja Purple, 090 Gold Me Tight i 080 Wildthing. Pierwsza kojarzy mi się z fioletowym linerem ze słoiczka z Essence, niestety już wycofanym (dlaczego ja zawsze odkrywam ładne rzeczy tuż przed usunięciem ich z rynku?), ale Wildthing zdecydowanie wygrywa, pięęęękna! jeden z moich ulubionych odcieni zieleni


Ok, rozpisałam się, jeśli ktoś miał cierpliwość doczytać do końca i przypadkiem coś wie o peelingu - czy warto się za niego brać - to proszę o odpowiedź


Edit: Aż sprawdziłam - tak, lakier to kopia toppa z poprzedniej limitki - tylko srebrna, zmylił mnie szaroniebieski kolor w buteleczce, lakier jest bezbarwny z zawieszonymi w nim srebrnymi małymi drobinkami brokatu i większymi srebrnymi heksagonami. Schnie nawet przyzwoicie, przynajmniej na jednym testowym palcu Fajnie, że jest na stałe w szafie.

Edytowane przez MissApple
Czas edycji: 2013-05-04 o 14:49 Powód: literówki
MissApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 15:35   #821
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

U mnie jeszcze nie ma CS, czekam
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-04, 16:04   #822
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Ja wczoraj kupiłam rozświetlacz CS i teraz sobie porównuję do pudru z Blossomes i są prawie identyczne
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 16:14   #823
MissApple
Raczkowanie
 
Avatar MissApple
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 138
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj kupiłam rozświetlacz CS i teraz sobie porównuję do pudru z Blossomes i są prawie identyczne
Jak Blossomes szalało w sklepach w 2011 - nie interesowałam się jeszcze specjalnie limitkami (a szkoda ). Pewnie osoby które za nim tęskniły teraz się cieszą
MissApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 20:17   #824
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

A ja dzisiaj rozdziewiczyłam Candy Shock we wrocławskim Marino! Podobało mi się prawie wszystko! Jak ja uwielbiam takie kolorki... :P Ostatecznie wzięłam rozświetlacz (jest super, zostawia typową, naturalną taflę, bez żadnych drobinek, w sumie jak ktoś by się uparł i całą twarz można nim potraktować) i róż do policzków - piękny, różowy, bardzo naturalny odcień, bladziochy będą bardzo zadowolone. No i capnęłam jeszcze balsam do ust w odcieniu C02 - w sumie efekt na dłoni wydawał mi się bardzo uroczy, a na ustach już jest trochę gorzej, ale muszę go jeszcze sprawdzić w świetle dziennym.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 20:24   #825
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj kupiłam rozświetlacz CS i teraz sobie porównuję do pudru z Blossomes i są prawie identyczne
Jak bardzo "prawie"? Jeśli byłaby to minimalna różnica, to z chęcią bym się skusiła- mój z Blossoms nie dość, że sięgał dna, to ostatnio się pokruszył(nie wytrzymał upadku).
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 20:46   #826
kas_fiuka
Raczkowanie
 
Avatar kas_fiuka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Zrobiłam jak mówiłam i kupiłam róż i rozświetlacz. Róż jest faktycznie bardzo blady, i może się nie pokazywać na wszystkich odcieniach skóry, jednak dla mnie, bladej jak sciana, jest naprawde super. Rozświetlacz użyłam na całą twarz i wygląda bardzo fajnie, zobaczymy jeszcze w słońcu.

Cienie też mi się podobają. Jednak 16 zł? nie wiem... Poza tym jeden z odcieni jest bardzo podobny do tego, który jest w regularnej kolekcji. Jeśli któryś kupię to będzie to tylko jeden z nich.

@Lungo koniecznie wstaw zdjęcie kuleczek na paznokciach! W jakiej one są cenie? bo ja nie kupiłam tylko dlatego, że nie miały ceny na wystawie. :/
kas_fiuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 20:49   #827
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Odwiedziłam jeszcze Naturę w moim mieście i dokupiłam czerwone perełki. Mam nadzieję, że uda mi się unikać efektu opryszczki/ trądziku na paznokciach, bo sam w sobie jest naprawdę piękny. Miałam kupić biały, ale próbka na standzie przekonała mnie do tego koloru .




Za to jak znalazł na Halloween

Przypomniał mi się efekt, jaki dawał biały essencowy pękacz na czerwonej bazie Absolutnie OBRZYDLIWY... Ktoś kiedyś wrzucał zdj z jakiegoś niemieckiego bloga w którejś części essencowego wątku. Hit Halloween!
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 21:49   #828
Pynia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

W czwartek odwiedziłam Naturę i skuszona opowieściami o rozświetlaczu, kupiłam sobie cudeńko. Bardzo ładnie wygląda na całej twarzy, jednak nos pudruje transparentnym, bo świeci się za bardzo. W piątek mama sprawiła mi cudowny prezent i kupiła mi dwa cienie i peeling do ust z CS. Cienie są śliczne choć sama bym sobie ich nie kupiła, ale na palcu wygladają przyzwoicie. Co do peelingu to jest to coś w rodzaju słodkiego, kleistego błyszczyku z drobinkami. Nie wiem dokładnie z czym miałby sobie radzić ale będe stosować wieczorem, przed nałożeniem Carmex`u. Chciałabym jeszcze kupić szminke z CS i perełki do paznokci
Pynia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 22:06   #829
MissApple
Raczkowanie
 
Avatar MissApple
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 138
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj rozdziewiczyłam Candy Shock we wrocławskim Marino! Podobało mi się prawie wszystko! Jak ja uwielbiam takie kolorki... :P Ostatecznie wzięłam rozświetlacz (jest super, zostawia typową, naturalną taflę, bez żadnych drobinek, w sumie jak ktoś by się uparł i całą twarz można nim potraktować) i róż do policzków - piękny, różowy, bardzo naturalny odcień, bladziochy będą bardzo zadowolone. No i capnęłam jeszcze balsam do ust w odcieniu C02 - w sumie efekt na dłoni wydawał mi się bardzo uroczy, a na ustach już jest trochę gorzej, ale muszę go jeszcze sprawdzić w świetle dziennym.
Jako bladzioch w tym momencie zwątpiłam w swoją decyzję. No dobra, pozastanawiam się do poniedziałku...

Cytat:
Napisane przez Pynia_28 Pokaż wiadomość
Co do peelingu to jest to coś w rodzaju słodkiego, kleistego błyszczyku z drobinkami. Nie wiem dokładnie z czym miałby sobie radzić ale będe stosować wieczorem, przed nałożeniem Carmex`u.
Dziękuję! i o taką informację mi chodziło, chyba go sobie jednak odpuszczę.
MissApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-05, 09:33   #830
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Jak bardzo "prawie"? Jeśli byłaby to minimalna różnica, to z chęcią bym się skusiła- mój z Blossoms nie dość, że sięgał dna, to ostatnio się pokruszył(nie wytrzymał upadku).
Według mnie po roztarciu dają ą taki sam efekt zrobiłam zdjęcia porównujące na szybko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9809.jpg (61,3 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9811.jpg (54,7 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9817.jpg (63,3 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9814.jpg (54,2 KB, 68 załadowań)
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 11:07   #831
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Hm, ten z CS wydaje się być dużo cieplejszy niż rozświetlacz z Blossoms. Ale i tak mu się przyglądne bliżej Dzięki za porównanie i opinie
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 11:50   #832
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

W końcu było mi dane obejrzeć nowości
widziałam u siebie paletki nude, ale skupiłam się na lakierach.
Wyszłam z #28 You better think pink top coatem quic dry&high shine.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 13:12   #833
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Dziewczyny czy któraś z Was przelewała jakiś podkład do butelki po IM?
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 13:26   #834
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Colorstay Revlona
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 13:35   #835
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Colorstay Revlona
rozumiem że działa bez problemu? to jak wykończę wleję Rimmela 25 h mają inne konsystencje, dlatego nie mam pewności, ale może to nie ma znaczenia...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 13:40   #836
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Nie miałam żadnych zastrzeżeń Wypłukałam buteleczkę dokładnie dwufazowym płynem do demakijażu, wlałam go tam tyle, żeby kilka razy przeszedł przez pompkę i ją oczyścił
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 14:44   #837
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

A ten podkład to przypadkiem nie wycofali? Znaczy się Infinite Matte?
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 17:22   #838
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Zgadza się.
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 17:26   #839
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Nie miałam żadnych zastrzeżeń Wypłukałam buteleczkę dokładnie dwufazowym płynem do demakijażu, wlałam go tam tyle, żeby kilka razy przeszedł przez pompkę i ją oczyścił
to fajnie dzięki za opinię
nawet całkiem polubiłam IM, mam nawet zapasową butlę
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 18:05   #840
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Zgadza się.
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-17 08:22:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.