Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-11, 18:57   #481
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
może masz po prostu silną mimikę twarzy, która w okolicach oczu przyczynia się do powstawania linii?
jeśli chodzi o fraxel to z tego co wiem ma on podobne działanie do głębokiego złuszczania kwasami - powinien spłycić zmarszczki ogólnie na całej twarzy, ale jeśli botoks 'wytrzymuje' u ciebie 4 m-ce, to nie wiem, co ci powiedzieć a co mówią na ten temat twoi lekarze? może oni coś doradzą?
w srode ide na konsultacje do nowego lekarz i odrazu moze zafunduje sobie ten laser ale to jeszcze zobacze bo w czwartek mam miec botoks a tego nie mozna robic jeden po drugim. Mialam robione kwasy pod oczy ale to byly bardzo delikatne, nazywalo sie argipeel i efekt tez nie byl powalajacy. Co do botoksu to jak ktos ma silna mimike to pelny efekt trzyma sie czasami nawet tylko 3 msc, to znaczy wtedy zaczyna wtedy puszczac juz powoli, stopniowo. Ja na przyklad mam czolo jak z kamienia a za to zbyt silna mimike oczu. Lekarze to roznie, pierwsza lekarka u ktorej bylam to nic mi wiecej nie doradzila tylko dziwila sie ze tak mloda osoba ma takie zmarszczki mimiczne. Ona nawet nie zmyla mi makijazu, porazka. Nastepnie byla jeszcze u dwoch i z nich bylam zadowolona. A raczej z ich podejscia do pacjeta bo efektow nie widze. Moja lekarka mowi ze ja juz zapomnialam jak bylo na poczatku bo teraz jest niby lepiej. Doradzal mi ten jeden fraxel plus regularny botox a druga ten argipeel plus mezoterapia ewent wstrzyknac kwas ale o tym chciala zdecydowac po tym botoksie ktorym mam zrobic 14 stycznia.
__________________
aparatka

15.02.2008 - aparat na dolne ząbki

25.02.2008 - hass + maska brrrr - juz go nie ma!!!

04.14.2009 - aparat na górne ząbki
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 09:14   #482
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Zmarszczki pod oczami

kurczę, może faktycznie chodzi o to, że w okolicach oczu mięśnie są najbardziej aktywne i botoks 'nie wytrzymuje".
a co mogłabyś powiedzieć jeszcze o argipeel (cena, ogólne wrażenia, odczucia)? ja się zastanawiałam nad tym kwasem, bo przy mojej cerze (alergia i AZS), tylko ten jest chyba dopuszczalny z medycznych pilingów.
a fraxel - no cóż, z tego, co o nim czytałam to daje wyraźny efekt odmłodzenia skóry, ale to głęboka ingerencja. no ale jeśli wyczerpało się wszystkie inne możliwości, to chyba nie ma wyjścia.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 11:06   #483
olale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 106
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Kilka dni temu skończyłam 40 lat i nie mam żadnych zmarszczek pod oczami. Jestem pewna ze wpływ na ten stan rzeczy ma codzienna gimnastyka oczu, którą wykonuje odkad skończyłam 22 lata. Proponuje poczytać i zacząć stosować - koszt 0 zł, a efekty zadziwiające.
http://www.wrozka.com.pl/view/page/id/1075 i tutaj http://www.laboratoriumurody.pl/foru...ez,t10769.html
olale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 12:42   #484
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Zmarszczki pod oczami

mi takie 'napinanie' twarzy przez przesadne wymawianie a u o oraz masaż okolic oczu, czoła, ust i szyi weszło w codzienny nawyk zajmuje to jakieś 15min przed snem, ale wierzę, że przyniesie efekty w przyszłości. jak na razie nie mam żadnych zmarszczek mimicznych
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 21:16   #485
natasha25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
...hmmm cięzka sprawa

Ja takze mam problem z bliznami po trądziku oraz po zapaleniu skóry i tak z biegiem czasu doszłam do wniosku,ze najlepsza mascią dla mnie jest cepan, blizny sie wybieliły oraz zmniejszyły. Jednakże duzo zawdzięczam tonikowi na blizny, który sama robię z przepisu znajomej. Jest naprawdę dobry, także wybiela blizny a co najlepsze wyrównuje koloryt skóry, lecz mascie także nalezy używac . Stosuje go od kilku miesięcy i widzę znaczną poprawę,tym bardziej,że mam naprawdę problemową skórę, chwilami już nie mam siły z tym walczyć, ale dzięki temu tonikowi widzę większą poprawę, więc się nie poddaję. Podam przepis mam nadzieję, że komuś pomoze tak jak pomógł mnie...
TONIK NA BLIZNY!!!!
100 ml spirytusu salicylowego
5 polopieryn
5 witamin C
3 krople olejku eterycznego grefrutowego
3krople cytryny
Wszystkie tabletki nalezy rozdrobnic i wrzucic do spirytusu, a następnie dodac resztę skladnikow.
Stosowac rano i wieczorem. Zyczę powodzenia i pozdrawiam
natasha25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 21:44   #486
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Cepan

watek troche sie zakurzyl

kupilam cepan, ale ten smrod jest nieznosny!! na wymioty mnie bierze jak sie smaruje,a smaruje twarz

jest jakis zamiennik ,nawet drozszy,byle nie smierdzial cebula...
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 22:11   #487
olayahoo
Raczkowanie
 
Avatar olayahoo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 112
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Cytat:
Napisane przez olale Pokaż wiadomość
Kilka dni temu skończyłam 40 lat i nie mam żadnych zmarszczek pod oczami. Jestem pewna ze wpływ na ten stan rzeczy ma codzienna gimnastyka oczu, którą wykonuje odkad skończyłam 22 lata. Proponuje poczytać i zacząć stosować - koszt 0 zł, a efekty zadziwiające.
http://www.wrozka.com.pl/view/page/id/1075 i tutaj http://www.laboratoriumurody.pl/foru...ez,t10769.html
nie znam zadnej 40-stki ktora nie ma zmarszczek pod oczami,zapytalam sie o to mojego dermatologa estetycznego i powiedzial ze to niemozliwe,wklej zdjecie swoich oczu to moze uwierze
olayahoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 22:33   #488
olayahoo
Raczkowanie
 
Avatar olayahoo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 112
Dot.: sposób na blizny???

rany co wy jej proponujecie????jakie sa te blizny?wypukle?czy dolki?na wypukle najlepszy jest zel silikonowy Dermatix-jest najnowoczesniejszy preparat do leczenia blizn,jezeli to nie pomoze to ostrzykiwanie sterydami w gabinecie derm,na dolki najlepsze sa kwasy,tca tez w gabinecie,ewentualnie w domu glikolowy,ale daje slabsze efekty.
olayahoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 00:26   #489
AdusiaP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 64
Dot.: sposób na blizny???

Hmm... blizn mam wiele wiec akurat w tym temacie moge sie wypowiedziec. Miałam wycinany wyrostek, a inne zrobione przy jezdzeniu motorem. No cóż takie hobby sobie wybrałam )
z reguły miesiąc-dwa nie można blizn opalac, bo wtedy jest ciężej z pozbyciem się ich. Ja polecam Contratubex. Wygładza blizny. Oczywiście nie tworzy jakich cudów, że w ogloe ich nie widać, ale zmniejsza ich widoczność. Jestem z tego preparatu zadowolona
pozdrawiam

---------- Dopisano o 01:26 ---------- Poprzedni post napisano o 01:25 ----------

Dermatix też używałam, ale moim zdaniem nie jest taki dobry. W sumie może zależy tez od rodzaju blizny i od skóry...
AdusiaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 10:09   #490
olale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 106
Dot.: Zmarszczki pod oczami

a ja znam 60 latke ktora POD oczami nie ma żadnych zmarszczek- takie geny. I wcale mi nie zależy żebyś mi wierzyła. To jest fakt po prostu, a opinie jednego lekarza trudno uznać za wiarygodna.

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez olayahoo Pokaż wiadomość
,zapytalam sie o to mojego dermatologa estetycznego i powiedzial ze to niemozliwe,
A tak na logike- uwazasz ze lekarz, który potencjalnie mógłby stracić zarobek powiedziałby Ci coś innego ? I przecież to normalne ze widzi 40 -tki ze zmarszczkami bo przecież właśnie takie kobiety idą do niego po pomoc. Te co nie maja problemu nie chodzą przecież na botox. I naprawdę nie muszę się dowartościowywać pisząc ze zmarszczek nie mam. Zważ ze gimnastykuje twarz prawie codziennie od 18 lat....A to ze to działa potwierdzają dziewczyny w wątku, do którego link wkleiłam.
olale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 11:20   #491
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Cepan

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
watek troche sie zakurzyl

kupilam cepan, ale ten smrod jest nieznosny!! na wymioty mnie bierze jak sie smaruje,a smaruje twarz

jest jakis zamiennik ,nawet drozszy,byle nie smierdzial cebula...
o tak, ten zapach jest okropny, a blizny mialam przy samym nosie. kiedys mialam inny krem, pachnila dosc ladnie, niestety nie mam już ani opakowania ani tubki, a chcialabym go kupic jeszcze raz;/ nazwa coś na L :P
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 12:34   #492
sonia07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 48
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Straszne z Was niedowiarki, ja w wieku 40 lat nie miałam też żadnych zmarszczek. Teraz mam 52 lata i dopiero zaczyna mnie denerwować zmarszczka pod okiem. Lekarka wstrzyknęła mi odrobinę botoksu- jest znacznie lepiej. Ciekawe co będziecie robić w moim wieku? Botoks w wieku 27 lat- to chore. Z mojego doświadczenia wiem, że należy ciągle nawilżać okolice oczu, ja jąrównież sukcesywnie natłuszczam-rewelacyjny jest krem witaminowy-BOND STREET- dostępny w prywatnych drogeriach(niebieskie pudełko)-jest mi niezbędny,zwłaszcza zimą.Zaopatrzcie się też w tokovit a plus e lub tokovit e- teraz jedyny dostępny na rynku. Smarujcie okolice oczu lub całą twarz,ja dodaję go też do kremu. Dobrze działają też sera regenerujące z Biochemii urody-zwłaszcza te z witaminą c i retinolem.
Wiem też z własnego doświadczenia,co potwierdziła moja dermatolog,że bardzo często najwięcej zmarszczek koło oczu powstaje podczas spania na boku-dobrze więc spać na wznak-wiem że to czasem niemożliwe...Ja rozważam ostrzyknięcie okolicy oczu delikatnym kwasem hialuronowym, może w formie mezoterapii?W biochemii urody jest żel hialuronowy-warto się nim smarować lub dodawać do kremu. Pozdrawiam
sonia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 12:35   #493
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Cytat:
Napisane przez olale Pokaż wiadomość
a ja znam 60 latke ktora POD oczami nie ma żadnych zmarszczek- takie geny. I wcale mi nie zależy żebyś mi wierzyła. To jest fakt po prostu, a opinie jednego lekarza trudno uznać za wiarygodna.

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

A tak na logike- uwazasz ze lekarz, który potencjalnie mógłby stracić zarobek powiedziałby Ci coś innego ? I przecież to normalne ze widzi 40 -tki ze zmarszczkami bo przecież właśnie takie kobiety idą do niego po pomoc. Te co nie maja problemu nie chodzą przecież na botox. I naprawdę nie muszę się dowartościowywać pisząc ze zmarszczek nie mam. Zważ ze gimnastykuje twarz prawie codziennie od 18 lat....A to ze to działa potwierdzają dziewczyny w wątku, do którego link wkleiłam.
a ja wierzę, bo wiem , że od wczesnych lat - tak jak piszesz przestrzeganie zasad: filtry, antyoksydanty, nawilżenie, natłuszczenie, systematyczny masaż i gimnastyka itd - naprawdę może zdziałać cuda i jak najdalej w czasie odsunąć pierwszą wizytę u derm estetycznego czy chirurga plastycznego lepiej przecież zapobiegać niż leczyć
no i dobre geny to podstawa.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 16:22   #494
olayahoo
Raczkowanie
 
Avatar olayahoo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 112
Dot.: Zmarszczki pod oczami

ale mi chodzi o zmarszczki podczas smiechu,usmiechania sie,tak to i ja nie mam zadnych,nie wierze ze 40 stka podczas usmiechu nie ma zmarszczek,pokazcie mi zdjecie))a ja nie chce miec nawet podczas usmiechu ot co

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

co do gimnastyki miesni twarzy to zaciekawilo mnie to,wlasnie kupilam ksiazke plus dvd carole maggio (na ebay w gb,bo u nas nie ma ) ktora jest prekursorem tej gimnastyki.Raczej jestem osoba zawzieta(bede robic cwiczenia regularnie) i krytyczna,wiec za 2 miesiace zdam relacje na temat efektow tego, chociaz w to nie wierze(po wygladzie pani carole maggio-masa zmarszczek)

Edytowane przez olayahoo
Czas edycji: 2010-01-13 o 17:34
olayahoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 21:19   #495
natasha25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: sposób na blizny???

heh Olayahoo!!!...Ja nie proponuję tego konkretnej osobie jeśli umiesz czytać ze zrozumieniem, tylko napisałam swoją wypowiedz po to,żeby pomóc komuś kto ma problemy takie jak ja. Dla Ciebie tego nie napisałam,więc nie musisz ignorować innych, skoro myślisz inaczej!!!!!co za ludzie!!!!paranoja...
natasha25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 22:57   #496
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Zmarszczki pod oczami

loss_lauri argipeel polecam dla wrazliwych skor bo faktycznie u mnie sie fajnie sprawdzil, skora byla swieza i ladna ceny sa rozne ja placilam 110.

olale ta gimnastyke na pewno wyprobuje bo wierze w takie rzeczy i mysle ze jak bede systematyczna to cos pomoze albo choc troche zahamuje

sonia07 dla mnie chore jest pisanie ze w mlodym wieku ostrzykiwanie jest chore... Rozne sa skory i tendencje do starzenia, ja mam gorsza w okolicach oczu i jak teraz nic bym nie robila to bym za 10 lat wygladala strasznie. Zreszta jak sie robi to zle a jak nie robi to tez zle bo wieczne komentarze ktorych sie nasluchalm ze w tym wieku taki zmarszczki tez nie sa mile.

Ja bylam dzis na fraxelu, bardzo bolalo. Lekarz zdecydowal ze nie ma potrzeby robic gorych powiek wiec zrobiono mi skronie i skore pod oczami. Narazie jestem opuchnieta wiec z pierwszymi wrazeniami poczekam az zejdzie opuchlizna
__________________
aparatka

15.02.2008 - aparat na dolne ząbki

25.02.2008 - hass + maska brrrr - juz go nie ma!!!

04.14.2009 - aparat na górne ząbki

Edytowane przez Lawinia2007
Czas edycji: 2010-01-13 o 22:59
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 00:02   #497
ania8484
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Na zmarszczki pod oczami polecam krem clinique all about eyes , mi na prawdę pomógł , suplementy też są pomocne , ja mam capivit hydro control, stosując ten zestaw szybko zauważyłam rezultaty.
ania8484 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 00:26   #498
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Zmarszczki pod oczami

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...rszczkowej.htm polecam, napewno pomoże chociaż trochę mam i kremik jest naprawdę przyjazny w stosowaniu
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 10:06   #499
Kamillllllllll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 20
Dot.: sposób na blizny???

Tak naprawdę wiekszość blizn nie wymaga specjalistycznego leczenia i goi sie bez żadnej interwencji,wskutek czego dochodzi do jej naturalnego usuwania.Ale niestety to długo trwa,od 6-12 miesięcy.Jęsli minął rok a ślad jakiś jeszcze jest to wtedy się powinno podjąć leczenie (tak dla pocieszenia to zwykle blizny potradzikowe sie najlepiej goją w przeciwienstwie do tych po urazach,oparzeniach itp,)wszystko zależy od trybu życia,nie musisz kupowac żadnych masci kremów na blizny,skóra sama sobie poradzi.Blizny nie należy opalać bo to tylko pogarsza sprawę,blizna moze stać się bardziej widoczna jesli jest świeża.Ludzie zwykle tego nie robią i są efekty.Blizny należy chronić przed słońcem gdyż skóra pod wpływem promieniowania UV czesto ma skłonnośc do słabszej regeneracji,tak samo przebarwienia ale to juz po za tematem.Nie powinno się także dopuszczać to tego aby blizna była często przemrożona,czyli przebywanie zbyt długo na mrozie.Dostarczaj organizmowi odpowiednią ilośc witaminy A(lub betakaroten),która przyspuiesza odnowę tkanki i przywraca wlaściwe proporcje rozwoju,witamine C która odgrywa ważną rolę w przebiegu procesów metabolicznych skóry,jest konieczna do syntezy najważniejszego budulca skóry i białka organizmu czyli kolagenu,dostarczaj też organizmowi witamine młodosci czyli witamine E,która działa przeciwzapalnie,sprzyja tworzeniu kolagenu, poprawia elastyczność, działa gojąco na blizny.Cynk również ci pomoże w przyspieszeniu gojenia blizny,zapewnia jak każdy minerał poprawę ukrwienia skóry dzięki czemu jej komórki są lepiej zaopatrzone w tlen i składniki odżywcze ponadto działa przeciwzakażnie oraz Witamina B5,inaczej kwas pantotenowy,który uczestniczy w regeneracji skóry.Pomoże takze dieta która będzie zawierała odpowiednie ilości pełnowartościowego białka,dostarczając wszystkich niezbędnych aminokwasów,współtworzy tkankę skórną i ma wpływ na wytwarzanie kolagenu.
Z domowych sposobów na blizny to polecam:rano przekładaj na 30-40 minut gotowaną cebulą ze skrobią(maką) ziemniaczaną na blizny po czym zwywasz namoczonym z ciepłej ugotowanej wody rumiankiem.Po południu i wieczorem kilka minut przecieraj namoczoną z ciepłej wody wody ugotowanej torebką herbaty z mielisą,Drugi sposób to wyciskaj sok ze świeżej cebuli na bliznę trzy razy dziennie.Cebula powoduje uelastycznienie,spłaszcze nie oraz zbladnięcie blizny,wzmaga rozlużnienie tkanki bliznowatej,przyspiesza jej regenerację i zmniejsza stopień reakcji zapalnej.

Edytowane przez Kamillllllllll
Czas edycji: 2010-01-24 o 20:54
Kamillllllllll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-18, 22:13   #500
kasia1072
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Zmarszczki pod oczami

lawinia2007 jak Twoja skora pod oczami po zabiegu, czy jest poprawa. Chcialabym tez wybrac sie na fraxel pod oczy dlatego pytam. jak rekonwalescencja po zabiegu
kasia1072 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 11:36   #501
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Cytat:
Napisane przez Lawinia2007 Pokaż wiadomość
loss_lauri argipeel polecam dla wrazliwych skor bo faktycznie u mnie sie fajnie sprawdzil, skora byla swieza i ladna ceny sa rozne ja placilam 110.

olale ta gimnastyke na pewno wyprobuje bo wierze w takie rzeczy i mysle ze jak bede systematyczna to cos pomoze albo choc troche zahamuje

sonia07 dla mnie chore jest pisanie ze w mlodym wieku ostrzykiwanie jest chore... Rozne sa skory i tendencje do starzenia, ja mam gorsza w okolicach oczu i jak teraz nic bym nie robila to bym za 10 lat wygladala strasznie. Zreszta jak sie robi to zle a jak nie robi to tez zle bo wieczne komentarze ktorych sie nasluchalm ze w tym wieku taki zmarszczki tez nie sa mile.

Ja bylam dzis na fraxelu, bardzo bolalo. Lekarz zdecydowal ze nie ma potrzeby robic gorych powiek wiec zrobiono mi skronie i skore pod oczami. Narazie jestem opuchnieta wiec z pierwszymi wrazeniami poczekam az zejdzie opuchlizna
dzięki za odp. dot argipeel i czekam na relację po zabiegu
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 21:26   #502
olayahoo
Raczkowanie
 
Avatar olayahoo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 112
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
dzięki za odp. dot argipeel i czekam na relację po zabiegu
zdajcie relacje z fraxelu,ile to sie goi?trzeba brac wolne w pracy?i czy skuteczne?
olayahoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 12:34   #503
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Cytat:
Napisane przez olayahoo Pokaż wiadomość
zdajcie relacje z fraxelu,ile to sie goi?trzeba brac wolne w pracy?i czy skuteczne?
też czekam na wrażenia Lawinii, ja nie miałam tego zabiegu
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 19:59   #504
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Jestem tydzien po fraxelu i zostala juz tylko niewielka opuchlizna ale jednak jest Najgorzej wygladalam odrazu po, rano juz lepiej ale i tak nie do pokazania trzeciego dnia juz normalnie sie pomalowalam i funkcjonowalam. Czwartego dnia podczas masazu okolic oczu zrolowal mi sie stary naskorek i pozostala rozowa skora ktora latwo ukryc nawet lekkim makijazem Jesli chodzi o zmarszki to z pelna ocena poczekam jeszcze tydzien lub dwa ale narazie jest niezle. Jedna linia zniknela kompletnie a druga jest bardzo cienka. Dodam ze ja mialam tylko kawalek gornych powiek a podobno jak sa robione rowniez gorne to moze dluzej trac dochodzenie do siebie.
__________________
aparatka

15.02.2008 - aparat na dolne ząbki

25.02.2008 - hass + maska brrrr - juz go nie ma!!!

04.14.2009 - aparat na górne ząbki
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 10:49   #505
zosiennka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Hej, ja tez mam problem z zmarszczkami pod oczami...Raz że mam strasznie cienką, delikatną, suchą skórę, to jeszcze mam podkrążone oczy..porażka. Tak ostatnio pomyślałam, czy nie warto tej skóry dobrze natłuszczac a zarazem nie przeciążać i pomyślalam o oliwce dla dzieci.
Może któraś z was już próbował??????????????? i chce się podzielić doświadczeniami.
A wracając do tych kremów przeciwzmarszczkowych to najbardziej mnie przeraża ilość chemii........
zosiennka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 12:35   #506
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Cytat:
Napisane przez Lawinia2007 Pokaż wiadomość
olale ta gimnastyke na pewno wyprobuje bo wierze w takie rzeczy i mysle ze jak bede systematyczna to cos pomoze albo choc troche zahamuje
zgadzam się, też mam zamiar wypróbować gimnastyke

Cytat:
Napisane przez Lawinia2007 Pokaż wiadomość
sonia07 dla mnie chore jest pisanie ze w mlodym wieku ostrzykiwanie jest chore... Rozne sa skory i tendencje do starzenia, ja mam gorsza w okolicach oczu i jak teraz nic bym nie robila to bym za 10 lat wygladala strasznie.
tu też się z Lawinią zgadzam absolutnie jeżeli ktos/ktosia jest szczęściarą która w dojrzalym wieq ma twarz gladką jak pupa niemowlęcia to niech się cieszy, a nie potępia nas za to że próbujemy dbać o siebie wcześniej niż za późno. Ja nie uważam żeby to było chore, wrecz przeciwnie.

Cytat:
Napisane przez zosiennka Pokaż wiadomość
Hej, ja tez mam problem z zmarszczkami pod oczami...Raz że mam strasznie cienką, delikatną, suchą skórę, to jeszcze mam podkrążone oczy..porażka. Tak ostatnio pomyślałam, czy nie warto tej skóry dobrze natłuszczac a zarazem nie przeciążać i pomyślalam o oliwce dla dzieci.
Może któraś z was już próbował??????????????? i chce się podzielić doświadczeniami.
A wracając do tych kremów przeciwzmarszczkowych to najbardziej mnie przeraża ilość chemii........
niech się Dziewczyny też wypowiedzą, ale mi osobiście wydaje się że pomysł z oliwką dla dzieci nie jest najlepszy nie wiem jaki ma sqad, ale wydaje mi się że może przeciążyc cieniutką skórę pod oczami
już lepiej przekłuć kapsułkę z Tokowitem czy Capivitem i tym sobie posmarować to witaminy w bardziej "czystej" postaci niż oliwka, moim zdaniem

poza tym, co masz na myśli mówiąc o chemii w kremach przeciwzmarszczkowych? peptydy, retinol, może konserwanty? pierwsze nie są szkodliwe - wręcz przeciwnie, konserwanty za to są używane w minimalnych ilościach więc krzywdy nie powinny zrobić, zwłaszcza że można wybrać takie najbardziej dla siebie optymalne. Tak samo ze sqadnikami bazy tłuszczowej
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 18:13   #507
sonia07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 48
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Dziewczyny, nie było moim zamiarem Was rozdrażniać, nie mam też, jak któraś napisała, buzi jak pupa niemowlaka. Na dobry wygląd pracowałam całymi latami, na twarz nałożyłam kilogramy kremów, maseczek, wspomagałam się suplementami i zdrowym odżywianiem. Nigdy nie żałowałam pieniędzy na dobre kosmetyki. Nie piłam i nie paliłam. Dobry wygląd nie jest niestety darem od Boga, no może niekiedy. Jak nie będziecie na niego pracować latami, nie pomogą Wam botoksy i kwasy, bo to niestety daje krótkotrwałe efekty, należy je stosować jako doraźne wspomożenie, a nie sposób na urodę. Rozumiem doskonale, że w wieku dwudziestu paru lat zrobi się wszystko aby wyglądać lepiej, pomyślcie jednak co Wam pomoże w wieku 50 lat, gdy teraz korzystacie z preparatów dla leciwych pań? A czas leci bardzo, bardzo szybko. ......i cały czas chcemy być atrakcyjne. POZDRAWIAM
sonia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 18:35   #508
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Ale przecież botoks to nie jest preparat "dla leciwych pań", stosuje się go już w wieku dwudziestukilku lat jako profilaktykę przeciwzmarszczkową. Lekkie kwasy są zabiegiem poprawiajacym ogólną kondycję skóry oraz stymulatorem przeciwstarzeniowym. "Dla leciwych pań" to botoks czy kwas hialuronowy jest już za słaby, niektórym pozostaje tylko lifting czy wszywanie nici.
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 07:09   #509
kasia1072
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Lawinia 2007, jak Twoja skora pod oczami, juz troche czasu minelo od zabiegu laserem, czy jestes zadowolona, napisz cos wiecej
kasia1072 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 09:56   #510
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Cytat:
Napisane przez kasia1072 Pokaż wiadomość
Lawinia 2007, jak Twoja skora pod oczami, juz troche czasu minelo od zabiegu laserem, czy jestes zadowolona, napisz cos wiecej
Jestem juz 2 tygodnie po zabiegu i jestem bardzo zadowolona. Zmarszki ktore mi przeszkadzaly skrocily sie i splycily, nawet po calym dniu kiedy jestem zmeczona nie powiekszaja sie. Opuchlizny juz nie ma. Za 2 lub 3 tygodnie pojde na kolejny zabieg bo mimo ze bardzo bolalo to widze ze warto. Tym razem uzyje jednak Emli bo moc lasera bedzie mocniejsza.
__________________
aparatka

15.02.2008 - aparat na dolne ząbki

25.02.2008 - hass + maska brrrr - juz go nie ma!!!

04.14.2009 - aparat na górne ząbki
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-09 23:58:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.