Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-22, 12:12   #1411
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Przy ostatnim zamówieniu rozmyślałam czy nie kliknąć na ten płyn, ale gdzieś znalazłam informację, że nie jest zbyt ekonomiczny i szybko go ubywa, więc zrezygnowałam . Za to zaopatrzyłam się w kurację wzmacniającą z Joanny i jestem zadowolona z efektów - włosy są mocniejsze i nie wypadają.
Też słyszałam, że mało wydajny jest - starcza na około miesiąc, a potrzeba przynajmniej 2 miesięcy by zobaczyć efekty. Ja szukam czegoś co pobudziłoby włosy do wzrostu, już nawet nie chodzi o nowe, ale o te co już mam Skubane wcale rosnąć nie chcą...
Może to tylko siła sugestii, ale nałożyłam wczoraj na końcówki kokosa i od chwili nałożenia włosy są jakieś takie fajniejsze, nie umiem tego dokładnie sprecyzować, ale jakby bardziej sprężyste
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 12:14   #1412
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Normalnie zakochałam się w hydrolacie z róży stulistnej, ten zapach
Uwielbiam go
Miałam już kilka butli i jeszcze mi się nie znudził
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 12:42   #1413
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Też słyszałam, że mało wydajny jest - starcza na około miesiąc, a potrzeba przynajmniej 2 miesięcy by zobaczyć efekty. Ja szukam czegoś co pobudziłoby włosy do wzrostu, już nawet nie chodzi o nowe, ale o te co już mam Skubane wcale rosnąć nie chcą...
Może to tylko siła sugestii, ale nałożyłam wczoraj na końcówki kokosa i od chwili nałożenia włosy są jakieś takie fajniejsze, nie umiem tego dokładnie sprecyzować, ale jakby bardziej sprężyste
Kokos jest świetny . Czekam jeszcze na przesyłkę z olejkiem Sesa - podobno po nim szybko rosną włosy.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 12:57   #1414
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Czekam jeszcze na przesyłkę z olejkiem Sesa - podobno po nim szybko rosną włosy.
Co to za olejek?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 13:05   #1415
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

kokos jest świetny, ale do czasu, po dłuższym stosowaniu (raz w tygodniu) strasznie wysuszył mi włosy
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 13:14   #1416
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Apsik13 cuuudowny jest ten zapach, aż nie chce mi się oczaru używać, mimo że super działa na moją skórę. Skoro tak długo używasz zauważyłaś jakieś działanie prócz aromaterapii?

Shazney tylko ze mną jest taki problem, że jak coś już zamawiam to nie umiem jednej rzeczy bo przecież 'nie opłaca się za przesyłkę płacić'

ktswa jak go używałaś? Póki co to mi zbyt częste używanie nie grozi, bo muszę swoje drogeryjne zapasy zużyć, chociaż już patrzeć na nie nie mogę. Kokos udowodnił mi, że moje zniszczone włosy są w stanie funkcjonować bez tej kosmicznej ilości silikonów. Zobaczymy co będzie jak wrócę do Babydreama... obecnie używam szamponu z Joanny, który jednak jakąś tam ich ilość zawiera.
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 13:23   #1417
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Apsik13 cuuudowny jest ten zapach, aż nie chce mi się oczaru używać, mimo że super działa na moją skórę. Skoro tak długo używasz zauważyłaś jakieś działanie prócz aromaterapii?
Nawilża i koi buzię - moją przynajmniej, jest delikatny i bardzo przyjemny w stosowaniu, ale nie spodziewałam się po nim, tak samo jak po innych hydrolatach, że będzie czynić cuda bo to tylko (aż) hydrolat
Ale różany zostanie ze mną forever
Oczar miałam dwa razy - raz z Fitomedu, a raz z BU i szału nie było, wolę inne
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-22, 13:38   #1418
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
kokos jest świetny, ale do czasu, po dłuższym stosowaniu (raz w tygodniu) strasznie wysuszył mi włosy
Chyba wiele zależy od włosów. Ja go stosuję od kilku lat i mi nie zaszkodził.


Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Co to za olejek?
Jest na KWC: klik i pojawia się w wielu tematach na forum włosowym.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 13:45   #1419
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Nawilża i koi buzię - moją przynajmniej, jest delikatny i bardzo przyjemny w stosowaniu, ale nie spodziewałam się po nim, tak samo jak po innych hydrolatach, że będzie czynić cuda bo to tylko (aż) hydrolat
Ale różany zostanie ze mną forever
Oczar miałam dwa razy - raz z Fitomedu, a raz z BU i szału nie było, wolę inne
To tak jak z tonikami. Niby szału nie robią, ale mają znaczenie i różnica jest. U mnie oczarowy super odświeża, ściąga i reguluje. Więc wszystko czego oczekuję. Właśnie stosowałam różany w ostatnim czasie (pod czas swojego podrażnienia na własne życzenie) i w sumie już zeszło. Stosowałam w tym czasie kilka produktów, więc ciężko powiedzieć, co najbardziej pomogło.
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 14:04   #1420
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Jest na KWC: klik i pojawia się w wielu tematach na forum włosowym.
Podziękował

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
To tak jak z tonikami. Niby szału nie robią, ale mają znaczenie i różnica jest. U mnie oczarowy super odświeża, ściąga i reguluje. Więc wszystko czego oczekuję. Właśnie stosowałam różany w ostatnim czasie (pod czas swojego podrażnienia na własne życzenie) i w sumie już zeszło. Stosowałam w tym czasie kilka produktów, więc ciężko powiedzieć, co najbardziej pomogło.
Mhm, a mnie oczar ściągał za bardzo.... przynajmniej odniosłam takie wrażenie.
To tak jak ja uważam, że neroli jest super, a ktoś twierdzi, że go wysusza... więc co cera, to opinia
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 14:41   #1421
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Mhm, a mnie oczar ściągał za bardzo.... przynajmniej odniosłam takie wrażenie.
To tak jak ja uważam, że neroli jest super, a ktoś twierdzi, że go wysusza... więc co cera, to opinia
Tak, bo on właśnie bardzo ściąga, ale przy mojej cerze jest to całkiem pożądane, pod warunkiem, że nie jest podrażniona:P Oj ja przy następnym zamówieniu na BU zamawiam neroli, muszę sprawdzić ten zapach ^^ Swoją drogą BU mogłoby wprowadzić więcej hydrolatów...

Edytowane przez plineczka003
Czas edycji: 2011-12-22 o 14:43
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-22, 18:44   #1422
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny, które mają odżywczy żel HA (czy jakikolwiek) z BU - trzymacie go w otrzymanej z zestawem butelce? Jak z niego wydobywacie produkt? :Confused:
Do tej pory miałam mazidłowy,a on był bardziej w tubce a ten jest jakiś nieporęczny.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 18:46   #1423
ajrisz2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 501
GG do ajrisz2
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

ja wlasnie dostalam maila potwierdzajacego z BU ze uporali sie z moim zamowieniem.
to moje pierwsze zamowienie:

1 x Żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem 5% -
1 x Tonik z kwasami AHA/BHA 10% -
1 x Olej tamanu EKOLOGICZNY - 50
1 x Pudełko na puder sypki 15 ml z sitkiem
1 x Puder bambusowy (jedwab+owies) -
1 x Serum-olejek regulujący LEMON EKO -
1 x Olejek myjący - drzewko herbaciane -

mam cere tlusta, odkad zmienilam diane 35 na microgynon zaczelo mi wyskakiwac wiecej pryszczy zobaczymy, jak sie sprawdza na mojej cerze te kosmetyki
__________________
https://www.facebook.com/ciastoplasto

http://niekochane.com.pl Katowickie Niekochane

http://www.pustamtiska.pl

Nakarm zwierzę ze schroniska jednym kliknięciem!


ajrisz2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 19:12   #1424
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

PannaEwelina na BU można dokupić butelkę do żelu HA. Ja mam 1%, a on jest w innym opakowaniu, więc nie mam problemu z użytkowaniem

ajrisz2 ogólnie zamówienie ok, tylko uważaj z tym tonikiem żeby sobie krzywdy nie zrobić. A to pudełko na puder jest z deczka beznadziejne bo nieszczelna i gdy włożysz je do kosmetyczki puder się wysypuje. Ominęłam ten problem i włożyłam do pudełeczka taką malutką gąbeczkę od innego pudru. Wtedy dziurki są zatkane i puder się nie wysypuje
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 20:39   #1425
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
PannaEwelina na BU można dokupić butelkę do żelu HA. Ja mam 1%, a on jest w innym opakowaniu, więc nie mam problemu z użytkowaniem

Coś jeszcze pokombinuję
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 00:18   #1426
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Witam,

od wczoraj jestem posiadaczką http://www.biochemiaurody.com/sklep/...icgelnutr.html plus skwalan mieszałam razem nałożyłam na wilgotną buzię i zamiast nawilżenia jest tragicznie wysuszona...męczę się chyba z odwodnieniem żaden krem nie pomagał wyczytałam że to taka rewelacja i jestem nieco zawiedziona, dziś dodałam sam żel do kremu z LRP http://www.aptekaslonik.pl/images/ca...9a11646144.jpg co byście radziły w takiej sytuacji? Ogólnie mam skórę mieszaną, zaczerwienioną lekko gdyż jest naczynkowa ...

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2011-12-23 o 06:30
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 07:26   #1427
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Tak, bo on właśnie bardzo ściąga, ale przy mojej cerze jest to całkiem pożądane, pod warunkiem, że nie jest podrażniona:P Oj ja przy następnym zamówieniu na BU zamawiam neroli, muszę sprawdzić ten zapach ^^ Swoją drogą BU mogłoby wprowadzić więcej hydrolatów...
Ja teraz bardziej stawiam na nawilżanie i rozjaśnianie skóry niż ściąganie, więc oczar trochę omijam
Wysuszałam ją latami zapominając o nawilżaniu, więc na stare lata trzeba się poprawić
A neroli bardzo fajny, zapach specyficzny, wyrazisty
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 07:38   #1428
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Ja teraz bardziej stawiam na nawilżanie i rozjaśnianie skóry niż ściąganie, więc oczar trochę omijam
Wysuszałam ją latami zapominając o nawilżaniu, więc na stare lata trzeba się poprawić
A neroli bardzo fajny, zapach specyficzny, wyrazisty
Ja bym chciała i ściągnąć swoje rozszerzone pory i nawilżyć i rozświetlić skórę. Gdyby wymyślono na takie problemy lekarstwo to dałabym chyba każdą sumę :P.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 08:45   #1429
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Ja bym chciała i ściągnąć swoje rozszerzone pory i nawilżyć i rozświetlić skórę. Gdyby wymyślono na takie problemy lekarstwo to dałabym chyba każdą sumę :P.
Nom
Ale że czegoś takiego nie ma, to się kupuje kilka hydrolatów naraz (ja)
Ostatnio 4
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 09:17   #1430
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

mam jeszcze jedno pytanie zauważyłam że od jakiegoś miesiąca też skóra wokół oczu jest tragicznie sucha, lekko łuszczy się zwłaszcza rano czy mogę ten żel zmieszany z kremem i skwalanem nakładać na te okolice?

w ogóle czy któraś uprzejma Wizażanka powie mi w jakich proporcjach to najlepiej mieszać? i czy nie będzie za dużo? i czy z każdym kremem można czy są jakieś przeciwwskazania? z góry dziękuję
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 09:38   #1431
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
Witam,

od wczoraj jestem posiadaczką http://www.biochemiaurody.com/sklep/...icgelnutr.html plus skwalan mieszałam razem nałożyłam na wilgotną buzię i zamiast nawilżenia jest tragicznie wysuszona...męczę się chyba z odwodnieniem żaden krem nie pomagał wyczytałam że to taka rewelacja i jestem nieco zawiedziona, dziś dodałam sam żel do kremu z LRP http://www.aptekaslonik.pl/images/ca...9a11646144.jpg co byście radziły w takiej sytuacji? Ogólnie mam skórę mieszaną, zaczerwienioną lekko gdyż jest naczynkowa ...

musisz go z czymś mieszać, nawet nałożony na wilgotną skórę bardzo ściąga.
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 09:52   #1432
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Ja teraz bardziej stawiam na nawilżanie i rozjaśnianie skóry niż ściąganie, więc oczar trochę omijam
Wysuszałam ją latami zapominając o nawilżaniu, więc na stare lata trzeba się poprawić
A neroli bardzo fajny, zapach specyficzny, wyrazisty
Nie, wysuszanie to absolutnie Oczar mnie tak fajnie ściąga, czuję że buźka jest odświeżona i przyjemnie napięta. Eh na swoją cerę to już stosowałam wszystkie teorie świata chyba i nic nie pomogło
OMG jak ja nienawidzę filtra nakładać

Ale Wojowniczka napisała, że wymieszała ze skwalenem... Ja żel HA + olej nakładam pod oczy i jest ok.
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 10:04   #1433
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

A właśnie, skoro oczar tak niby wysusza i ściąga a mimo wszystko ma bardzo duże właściwości antyoksydacyjne to chyba jednak nie przyczynia się do przyspieszenia starzenia .
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 10:08   #1434
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Nie, wysuszanie to absolutnie Oczar mnie tak fajnie ściąga, czuję że buźka jest odświeżona i przyjemnie napięta. Eh na swoją cerę to już stosowałam wszystkie teorie świata chyba i nic nie pomogło
OMG jak ja nienawidzę filtra nakładać
Ja się cieszę, że istnieją hydrolaty
Jedne bardziej mi odpowiadają, inne nie, ale jest w czym wybierać

Ostatnio dostałam trochę jakiegoś filtru od kosmetyczki, ale nie wiem jak się nazywa Ale bardzo fajny jest.
Dziś o niego zapytam i napiszę Ci na pw, tylko mi przypomnij
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 10:19   #1435
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Ja się cieszę, że istnieją hydrolaty
Jedne bardziej mi odpowiadają, inne nie, ale jest w czym wybierać

Ostatnio dostałam trochę jakiegoś filtru od kosmetyczki, ale nie wiem jak się nazywa Ale bardzo fajny jest.
Dziś o niego zapytam i napiszę Ci na pw, tylko mi przypomnij
To zmolestuję Cię wieczorem Kończę, a raczej wymęczam swojego Antka z LRP. Mam go tak dosyć - zapachu i tego że wchłaniać się nie chcę, że przeszłam na wampirzy tryb życia. Jeśli nie muszę to nie wychodzę z domu gdy jest widno

Ten hydrolat różany to mi jak woda idzie, zapach tak mi się spodobał, że jakoś strasznie dużo go psikam i to po pare razy

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
A właśnie, skoro oczar tak niby wysusza i ściąga a mimo wszystko ma bardzo duże właściwości antyoksydacyjne to chyba jednak nie przyczynia się do przyspieszenia starzenia .
Wszystko to kwestia odpowiedniego nawilżenia Jak buźka jest wysuszona, a my będziemy ją oczarem dobijać to dobrze to jej nie zrobi, ale jak będziemy odpowiednio nawilżać to możemy cieszyć się jego dobroczynnym działaniem
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 10:22   #1436
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
musisz go z czymś mieszać, nawet nałożony na wilgotną skórę bardzo ściąga.
właśnie go zmieszałam z tym kremem co napisałam z LRP ale nie wiem w jakich proporcjach i czy to nie będzie za dużo tego napaćkane? i jeszcze mam ten skwalan jego też mogę do kremu czy sam? swoją drogą znacie coś lepszego na odwodnioną, szorstką i lekko łuszczącą się skórę? ona mnie aż boli gdy po myciu lekko ją przecieram nie wiem co się dzieje ...

Edytowane przez Wojowniczka_
Czas edycji: 2011-12-23 o 10:28
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 10:36   #1437
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
właśnie go zmieszałam z tym kremem co napisałam z LRP ale nie wiem w jakich proporcjach i czy to nie będzie za dużo tego napaćkane? i jeszcze mam ten skwalan jego też mogę do kremu czy sam? swoją drogą znacie coś lepszego na odwodnioną, szorstką i lekko łuszczącą się skórę? ona mnie aż boli gdy po myciu lekko ją przecieram nie wiem co się dzieje ...
Możesz to wszystko razem mieszać. Ale co doprowadziło Twoją skórę do takiego stanu? Osobiście jestem zwolenniczką teorii, że jeśli coś się dzieje to należy się udać do dermatologa, on nie gryzie
Może produkt, którego używasz do mycia Cie przesusza, może używasz jakiegoś produktu o dużej zawartości alkoholu i o tym nie wiesz, a może coś siedzi w organizmie. Nikt Cię tu przez internet nie zdiagnozuje
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 10:54   #1438
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
To zmolestuję Cię wieczorem Kończę, a raczej wymęczam swojego Antka z LRP. Mam go tak dosyć - zapachu i tego że wchłaniać się nie chcę, że przeszłam na wampirzy tryb życia. Jeśli nie muszę to nie wychodzę z domu gdy jest widno

Ten hydrolat różany to mi jak woda idzie, zapach tak mi się spodobał, że jakoś strasznie dużo go psikam i to po pare razy
Też go uwielbiam
Za zapach również - nie jest typowo różany i to w nim najlepsze nie wspominając o działaniu
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 12:50   #1439
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
właśnie go zmieszałam z tym kremem co napisałam z LRP ale nie wiem w jakich proporcjach i czy to nie będzie za dużo tego napaćkane? i jeszcze mam ten skwalan jego też mogę do kremu czy sam? swoją drogą znacie coś lepszego na odwodnioną, szorstką i lekko łuszczącą się skórę? ona mnie aż boli gdy po myciu lekko ją przecieram nie wiem co się dzieje ...
Niektórym po prostu kwas hialuronowy nie służy i tyle. Na ten temat wypowiadało się już wiele osób w tym wątku. Odstaw i obserwuj skórę. W tym czasie odpowiednio ją natłuszczaj.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 12:52   #1440
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Niektórym po prostu kwas hialuronowy nie służy i tyle. Na ten temat wypowiadało się już wiele osób w tym wątku. Odstaw i obserwuj skórę. W tym czasie odpowiednio ją natłuszczaj.

Serio? Myślałam że on ma takie działanie jakie ma i nie może szkodzić
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:02.