Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-20, 00:28   #1171
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Jestem w trakcie testu nowego podkładu Diora.
Jestem w szoku nałożyłam o 6.00 rano, trzyma się do tej pory tak samo
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mówiłam ze on jest swietny, szkoda tylko ze dla mnie koloru nie maja jeszcze Magda puder z tej serii sypany polecam
Jak nowy Chanel jest idealny, tak ten Dior robi ze mnie stara, zmeczona kobiete pokazuje wszystkie zmarchy o istnieniu ktorych nawet nie wiedzialam i jedyny teoretycznie pasujacy kolor sprawia, ze wygladam jak ciezko chora z niewydolnoscia watroby

Kod -20% na wszystko w Sephora: answ216
Chyba zrobie zakupy na konto mojej mater, a potem kontrabande zorganizuje
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 07:19   #1172
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Cashmere? Daj znać, jak wrażenia. Ja póki co jestem coraz bardziej zadowolona - wczoraj połączyłam go z Correctorem Bobbi Brown i bardzo ładnie wszystko zakrył. W dodatku rzeczywiście jest "kaszmirowy", bo po nałożeniu wygląda tak gładziutko, jakby go w ogóle nie było. Co mi bardzo odpowiada, nie miałam jeszcze chyba tak naturalnie wyglądającego korektora.



No jasne, kiedy bądź, ja się stąd nigdzie nie wybieram
A zawsze jestem ciekawa czyichś wrażeń na temat kosmetyku, który sama lubię i polecam



Ojej, tak! Dla mnie ten aplikator porównywalny jest tylko z aplikatorem z olejku do ust Clarins, jeśli chodzi o natężenie przyjemnych doznań podczas aplikacji
hehe, dla mnie ten olejek to rozczarowanie - zawsze coś wyleję jak wyciągam ten puchaty aplikator, klei się na ustach, ale to akurat mi nie przeszkadza, gorzej że jak on schodzi to nic już nie widać a ta kleistość zostaje
w każdym razie dobrze, że zapłaciłam za niego 55 zł a nie 85 zł
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 09:09   #1173
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

U mnie Clarinsy lepiej się zachowują, ale w sumie jasny odcień 02 kładę zwykle pod cienie w kamieniu, a 05 i 08 tylko do załamania, więc może dlatego nie zauważyłam tego rolowania.
A widzisz, ja nakladam solo. Moze to tez przyczyna, ze nic nie klade na wierzch.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
A ma ktos z Was te paletki Burberry? Chodzi mi dokladnie o cienie Mocha .. Zalezy mi na latwosci blendowania, niepotrzebny mi mocny pigment
Dobre pytanie. Spodobala mi sie jedna paletka. Nie w moim stylu teoretycznie, ale jest sliczna.

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Jako lokalny mistrz oszczednosci kupilam w S. w zeszlym tygodniu 5 maseczek. Co ja sobie myslalam?

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Ogladam wlasnie swatche serduszkowej palety TF, bo sie pojawila w S. Tyle cieplakow. Fuj.

http://phyrra.net/2015/12/too-faced-...ks-review.html
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 09:47   #1174
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Jak nowy Chanel jest idealny, tak ten Dior robi ze mnie stara, zmeczona kobiete pokazuje wszystkie zmarchy o istnieniu ktorych nawet nie wiedzialam i jedyny teoretycznie pasujacy kolor sprawia, ze wygladam jak ciezko chora z niewydolnoscia watroby

Kod -20% na wszystko w Sephora: answ216
Chyba zrobie zakupy na konto mojej mater, a potem kontrabande zorganizuje
No widzisz Ciebie oszpeca on a mnie przeciwnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 09:51   #1175
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ktory to ten nowy podkład Diora?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 10:29   #1176
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Jak nowy Chanel jest idealny, tak ten Dior robi ze mnie stara, zmeczona kobiete pokazuje wszystkie zmarchy o istnieniu ktorych nawet nie wiedzialam i jedyny teoretycznie pasujacy kolor sprawia, ze wygladam jak ciezko chora z niewydolnoscia watroby

Kod -20% na wszystko w Sephora: answ216
Chyba zrobie zakupy na konto mojej mater, a potem kontrabande zorganizuje
ja dzisiaj kupiłam podkład po testach całodniowych 6.00 - nałożenie, zmycie 22.30 podkład dobrze się trzymał, nie było z nim problemów. Jak dla mnie to podkład średnio kryjący ale dobrze się trzymający dlatego, na lato będzie idealny, na wakacje, wyjazdy, gdzie nie trzeba bardzo mocnej szpachli Dla mnie EL DW na 1 miejscu nada, RE Jacobs, Max studi Fix 2 miejsce, Dior 3 miejsce jutro testy Chanela, ale chyba się nie skuszę nie lubię chodzić do stacjonarki na zakupy

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Ktory to ten nowy podkład Diora?
http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...rever/P2401011
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 10:31   #1177
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

ja moge napisac ze BB krem od Burberry calkowicie nie nada sie do krycia. moze faktycznie cera wyglada ladniej ale nie ukryje nic. kolor na zime dla mnie ciut za ciemny. testowalam Fair.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-20, 11:54   #1178
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Jak nowy Chanel jest idealny, tak ten Dior robi ze mnie stara, zmeczona kobiete pokazuje wszystkie zmarchy o istnieniu ktorych nawet nie wiedzialam i jedyny teoretycznie pasujacy kolor sprawia, ze wygladam jak ciezko chora z niewydolnoscia watroby :
Mam dokladnie te same wrazenia jezeli chodzi o Diora. Spróbowałam go tylko z ciekawosci, bo dostalam próbke przy ostatnich zakupach. Bardzo przyjemnie sie go nakladało, ale za chwilę Niestety u mnie czasy tego typu podkladów odeszly w zapomnienie
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 13:17   #1179
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

http://www.sephora.com/naked-skin-co..._P406632_image

http://www.sephora.com/covert-stick-..._P404931_image

Chce <3. Ciekawe kiedy u nas beda.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 14:06   #1180
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Iwonko to czekam na wrażenia
Ja mam bardzo mieszane wczoraj na golych rzesach efekt byl bardzo ladny - rzesy ladnie rozdzielone i wydlużone.
Dzis nalożylam na bazę i niestety juz bylo gorzej, bo mi posklejał rzesy, brrr.
Ale Dior tez mi skleja, a kosztuje ponad 10 razy więcej
No i ta szczotka jest ogromna moge sobie malowac jednoczesnie górne i dolne rzesy
Beatko ja kupiłam dwa tusze w Rossie, ja kupuję po szczotkach często się to różnie kończy, ale jakaś siła przyzwyczajenia dam znać, jasne tusze to mój obowiązkowy punkt i ciężko mi znaleźć idealny dużo gorzej niż podkład
Chyba lubię duże szczotki, w sumie nie wiem: raz mi pasują, a raz nie hehe
Beatko dziś się nie maluję, więc nie robię testu podkładu ani tuszu.


Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
W której łódzkiej S.? Mnie wkurzają w Galerii czasami, bo nie chce im się pomagać, ale dają dużo próbek. Za to w Porcie dramat, nikt się tam nie interesuje
W galerii w D. były jakieś pokazy (?) makijaży? na zewnątrz były ustawione wszystkie firmy i malowały panie. Byłam ciekawa czy to są jakieś zapisy i o co chodzi, ale się wstydziłam spytać
Wolisz panie w D. czy S.?


Pani dała mi też próbkę (dla mamy) BB Chanel super hiper odżywczy, zachwalała go mocno, miałyście może?
Moja mama uwielbia CC EL i ciekawa jestem Waszych opinii, jeśli używacie tego typu produktów.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 14:29   #1181
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ja mialam BB ale kolor mi jakis taki rozowy wypadal
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-20, 14:42   #1182
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
W galerii w D. były jakieś pokazy (?) makijaży? na zewnątrz były ustawione wszystkie firmy i malowały panie. Byłam ciekawa czy to są jakieś zapisy i o co chodzi, ale się wstydziłam spytać
Wolisz panie w D. czy S.?
Panie w D. są bardzo sympatyczne, te przy MAC zależy, jedną mam ulubioną, jedna młodsza nie wykazuje inicjatywy, trzeba pytać i prosić, ale ogólnie w porządku. Te typowo z D. bardzo ok, jedna ostatnio mi zrobiła obchód po wszystkich firmach, żeby pokazać nowości, więc sympatycznie.

W Sukcesji chyba mały ruch i panie chcą mocno zachęcić, żeby ktoś do nich przychodził specjalnie, więc muszę przyznać, że się starają i ogólnie bardzo w porządku.

W S. najbardziej lubię do Manu, jeśli chcę się czegoś dowiedzieć czy szukam rady. W Galerii jakoś tak bezpłciowo, chcę - dostanę, ale większego przejęcia nie ma.

Nie zapomnę, jak chciałam kupić bazę pod podkład. No i wiem, że Sephora ma przecież dobre niektóre rzeczy, ale nie ma w necie o nich za dużo opinii, więc zapytałam czy lepiej kupić miniaturę ze Smashboxa czy tą z Sephory, to babeczka popatrzyła na mnie, jakbym była nienormalna, że no przecież, że Smashbox!
Dodam, że dla mnie się okazała kiepska, niestety miałam próbkę sephorowej i posiałam, więc nie mogę wypróbować. Póki co z Golden Rose kupiłam i ta spełnia (więcej niż mniej) się.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 15:22   #1183
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
W ogóle to zapomniałam Wam napisać, że jestem zachwycona pędzelkiem do korektora pod oczy Bobbi Brown. Wiele lat wstrzymywałam się z zakupem, bo wierzyć mi się nie chciało, że pędzel do korektora może być jakiś wybitny. A jednak może Jest szerszy, płaski i ma dosyć długie włosie co powoduje, że bardzo dobrze rozprowadza kamuflaż i korektor (a nie wciera go w skórę). Bardzo lubię bobbikowe (te tradycyjne) korektory pod oczy, one u mnie na prawdę czynią cuda.

Jestem też bardzo zadowolona z cienia do powiek Slate #16 - świetnie sprawdza się jako cień do brwi (ja go kupiłam z zamiarem używania do brwi). Nie jest tak ciemny jak Mahogany, ale jest jednak dosyć chłodny. U mnie sprawdza się rewelacyjnie.
Milko, ktory to pedzelek? Bo z tego co widze Bobbi ma kilka do korektora.
felicity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 16:14   #1184
Post_Blue
Rozeznanie
 
Avatar Post_Blue
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Czy któraś z Was wie, czy w Polsce będzie dostępna paletka Lancome http://www.temptalia.com/lancome-fre...otos-swatches?
Post_Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 16:16   #1185
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja mialam BB ale kolor mi jakis taki rozowy wypadal
Raczej o wrażenia pytałam ale rozumiem, że jak kolor nie bardzo to i o wrażenia trudno

Moja mama pokochała CC EL bo ma coś ponoć odmładzającego i mama twierdzi, że to czuje miała też BB z Shiseido i słabe (tak mama stwierdziła na podstawie próbki), teraz zobaczymy, jak się spisze BB Chanela.


Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Panie w D. są bardzo sympatyczne, te przy MAC zależy, jedną mam ulubioną, jedna młodsza nie wykazuje inicjatywy, trzeba pytać i prosić, ale ogólnie w porządku. Te typowo z D. bardzo ok, jedna ostatnio mi zrobiła obchód po wszystkich firmach, żeby pokazać nowości, więc sympatycznie.

W Sukcesji chyba mały ruch i panie chcą mocno zachęcić, żeby ktoś do nich przychodził specjalnie, więc muszę przyznać, że się starają i ogólnie bardzo w porządku.

W S. najbardziej lubię do Manu, jeśli chcę się czegoś dowiedzieć czy szukam rady. W Galerii jakoś tak bezpłciowo, chcę - dostanę, ale większego przejęcia nie ma.

Nie zapomnę, jak chciałam kupić bazę pod podkład. No i wiem, że Sephora ma przecież dobre niektóre rzeczy, ale nie ma w necie o nich za dużo opinii, więc zapytałam czy lepiej kupić miniaturę ze Smashboxa czy tą z Sephory, to babeczka popatrzyła na mnie, jakbym była nienormalna, że no przecież, że Smashbox!
Dodam, że dla mnie się okazała kiepska, niestety miałam próbkę sephorowej i posiałam, więc nie mogę wypróbować. Póki co z Golden Rose kupiłam i ta spełnia (więcej niż mniej) się.
W Sukcesji nie byłam, nie po drodze mi, prędzej w porcie, ale jakoś tam, mimo małe ruchu, totalna olewka

Najbardziej lubię panie w S. w Manu., potem w D. w Manu, a na trzecim miejscu w D. w galerii na czwartym w S. w galerii ale też zależy od dnia jakie panie są

No tak niektóre panie są dziwne to mi przypomniało moje zdarzenie sprzed kilku lat, gdy coś chciałam dobrać już nie pamiętam chyba też podkład i pani usilnie mnie namawiała na samoopalacz, bo twarz taka blada wygląda niezdrowo ale wydaje mi się, że już nie pracuje.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 16:19   #1186
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Raczej o wrażenia pytałam ale rozumiem, że jak kolor nie bardzo to i o wrażenia trudno



Moja mama pokochała CC EL bo ma coś ponoć odmładzającego i mama twierdzi, że to czuje miała też BB z Shiseido i słabe (tak mama stwierdziła na podstawie próbki), teraz zobaczymy, jak się spisze BB Chanela.









W Sukcesji nie byłam, nie po drodze mi, prędzej w porcie, ale jakoś tam, mimo małe ruchu, totalna olewka



Najbardziej lubię panie w S. w Manu., potem w D. w Manu, a na trzecim miejscu w D. w galerii na czwartym w S. w galerii ale też zależy od dnia jakie panie są



No tak niektóre panie są dziwne to mi przypomniało moje zdarzenie sprzed kilku lat, gdy coś chciałam dobrać już nie pamiętam chyba też podkład i pani usilnie mnie namawiała na samoopalacz, bo twarz taka blada wygląda niezdrowo ale wydaje mi się, że już nie pracuje.

Aa wrazenia.. Hmm. Mojm zdaniem krycie srednie, lekki glow noszenie przyjemne tylko kolor nie ten.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 19:04   #1187
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
oferta sprzedaży
Niniejszym wyraze swoje zdziwienie faktem, ze uzytkowniczka ze statusem organizatorki nie zna regulaminu i nie wie, ze Wizaz to nie Allegro.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2016-02-21 o 07:32
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 19:06   #1188
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;56077727]Niniejszym wyraze swoje zdziwienie faktem, ze uzytkowniczka ze statusem organizatorki nie zna regulaminu i nie wie, ze Wizaz to nie Allegro.[/QUOTE]

__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 20:59   #1189
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak?

4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-20, 21:01   #1190
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;56078232]Tak?

[/QUOTE]

Loviam Cie James, wiesz?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 21:19   #1191
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Aa wrazenia.. Hmm. Mojm zdaniem krycie srednie, lekki glow noszenie przyjemne tylko kolor nie ten.
To mojej mamie może pasować, ciekawe. Dziękuję!




Wizaż mi wariuje dwie godziny odświeżam stronkę żeby to napisać ktoś też tak ma?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 21:26   #1192
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Loviam Cie James, wiesz?
Wiem .

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Wizaż mi wariuje dwie godziny odświeżam stronkę żeby to napisać ktoś też tak ma?
Iwonko, serwery przenosza .

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=859016

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2016-02-20 o 21:27
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 21:26   #1193
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
To mojej mamie może pasować, ciekawe. Dziękuję!
Pisałam gdzies wcześniej, ze u mnie CC Chanela to była wielka porazka - twarz wygladała szkaradnie, wsio sie swieciło, warzyło i zamiast odmłodzić, to mnie postarzyło i poszarzało krycie słabiutkie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-02-20 o 21:27
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 00:35   #1194
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość

akurat w sobotę


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pisałam gdzies wcześniej, ze u mnie CC Chanela to była wielka porazka - twarz wygladała szkaradnie, wsio sie swieciło, warzyło i zamiast odmłodzić, to mnie postarzyło i poszarzało krycie słabiutkie.
jaki w sumie ten świat jest ciekawy, tyle produktów, a większość u każdego może inaczej wyglądać i każdemu coś innemu pasuje
buzia mojej mamy po tym CC wygląda super Corii za młoda jesteś moja mama jest panią po 60 tce
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 07:03   #1195
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Nalozylam wczoraj na twarz Toma Forda Traceless Perfecting, znalazlam kolor idealny,w sumie Pani konsultantka znalazla: Linen. Po nalozeniu wyglada bosko, ale zapomnialam go wczoraj przypudrowac i pod koniec dnia juz byl mocny glow ( zeby nie mowic ze sie blyszczal) . W kolejce czeka na mnie Fresh Glow podklad Burberry
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 07:34   #1196
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cześć. Mam pytanie czy macie moze jakis kod do douglasa? Chcę kupic krem wiem ze jest kod do Sephory ale douglas ma ten krem w zestawie pozdrawiam
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 09:22   #1197
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

jaki w sumie ten świat jest ciekawy, tyle produktów, a większość u każdego może inaczej wyglądać i każdemu coś innemu pasuje
buzia mojej mamy po tym CC wygląda super Corii za młoda jesteś moja mama jest panią po 60 tce
No fakt, na każdym inaczej cos sie prezentuje
Cc jest dla cer dojrzałych Iwonko, to prawda ale bez przesady. No ale moze to kwestia typu cery tez
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 12:25   #1198
^ Red dress ^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 411
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Możecie mi powiedzieć Do kiedy jest ważna zniżka z Sephory? Tym razem mnie ominęli

Testowała któraś nowe korektory z MUFE? Ultra HD. Mi bardzo przypadły do gustu ale ze chce kupic dwa - jeden do korekcji cieni a drugi ujednolicający/rozświetlający to nie wiem w jakie pójść kolory. A nienawidzę stacjonarnie testować.

Mignął mi temat Cc z chanel - Mój ulubieniec nie użyłam nic innego od czasu zakupienia tego chanelka. Bede miała problem na lato - gamą kolorystyczna jest straszna, ale teraz najjaśniejszy jest super
^ Red dress ^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 12:43   #1199
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Testuje od jakiegos czasu nalogowo nowe maseczki.

Polecam dyniowa PTR. Moze nieco piec tych z wrazliwa skora. Naprawde dobry produkt: wygladza zauwazalnie. Dziala na moj obecny stan skory nawet lepiej niz czarny Glamglow.
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...-dyni/P2386006

Dwa miesiace temu kupilam tez maseczke oczyszczajca Origins. Bardzo fajna. Uprzedzam, ze ponoc tez moze podrazniac. Swietne combo z dyniowa. O wiele lepsza niz bialy Glamglow, ktory jest sredni.
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...eczka/P2387016

Jako krok trzeci uzywam Drink Up calonocnej. Ma sredni zapach: miks sosny, cytryny i plastiku, ale momentalnie sie ulatnia. Nie meczy jak niebieski Glamglow. Nawilza tez lepiej.
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...eczka/P2387027

Wszystkie maseczki sa wydajne (mam najwieksze pojemnosci). Najmniej wydajna jest oczyszczajaca, ale ja lubie pacnac sobie gruba warstwe na twarz. Naprawde dobry zestaw. Polecam! Mnie zadna nie podraznila, ale na MUA pojedyncze jednostki narzekaja na dwie pierwsze.

Edit: dodam tez, ze zielona i rozowa maseczke PTR moza sobie smialo odpuscic.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2016-02-21 o 12:57
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 12:53   #1200
Asprit
Raczkowanie
 
Avatar Asprit
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 354
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Nie chciałaby któraś z Was żebym jej nabiła punkty? Przydałaby mi się zniżka do stacjonarnej Sephory
__________________
ostatnie farbowanie : 6.10.2011
http://crystalline0.blogspot.com/
Asprit jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.