praca w KAZAR - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-28, 09:10   #1
ada12_14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 14

praca w KAZAR


Wiecie może coś na temat pracy w salonie Kazar? Jutro mam dzień próbny ....
ada12_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 11:51   #2
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: praca w KAZAR

Cytat:
Napisane przez ada12_14 Pokaż wiadomość
Wiecie może coś na temat pracy w salonie Kazar? Jutro mam dzień próbny ....
Ostatnio "ciekawą" praktyką praktyką w centrach handlowych stało się szukanie darmowej siły roboczej. Jest ogłoszenie, że szukają ludzi do pracy. Przychodzą ludzie na rozmowe, tam proponuje im się darmowe 4 godziny, żeby kierownik mógl ich sprawdzić. Na następny dzień przychodzą takie 2-3 starające się osoby i prześcigają się, kto lepszy. Bardzo się starają, ale i tak dostają potem telefon, że jednak dziękujemy, ale nie. To w ramach takiej przestrogi. Ja byłam na dwoch takich spotkaniach, potem już odmawiałam, jak mi proponowali. Moi znajomi tez się tak nacięli. Uwaga na sklepy, gdzie ciągle wisi info, że poszukuja do pracy. Zwyczajny, chamski wyzysk.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 14:25   #3
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: praca w KAZAR

Cytat:
Napisane przez arisa Pokaż wiadomość
Ostatnio "ciekawą" praktyką praktyką w centrach handlowych stało się szukanie darmowej siły roboczej. Jest ogłoszenie, że szukają ludzi do pracy. Przychodzą ludzie na rozmowe, tam proponuje im się darmowe 4 godziny, żeby kierownik mógl ich sprawdzić. Na następny dzień przychodzą takie 2-3 starające się osoby i prześcigają się, kto lepszy. Bardzo się starają, ale i tak dostają potem telefon, że jednak dziękujemy, ale nie. To w ramach takiej przestrogi. Ja byłam na dwoch takich spotkaniach, potem już odmawiałam, jak mi proponowali. Moi znajomi tez się tak nacięli. Uwaga na sklepy, gdzie ciągle wisi info, że poszukuja do pracy. Zwyczajny, chamski wyzysk.
A byłaś w Kazarze bo o tym jest wątek?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 16:03   #4
loginjakistaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 138
Dot.: praca w KAZAR

zapach w tym sklepie, choć ładny na dłuższą metę jest nie do zniesienia. sorki za ot
loginjakistaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 20:42   #5
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: praca w KAZAR

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
A byłaś w Kazarze bo o tym jest wątek?
Odnosiłam się do dnia próbnego. Kazar był sklepem, gdzie zaproponowali mi jako któryś sklep z rzędu taki 4-godzinny test, ale odmówiłam.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 10:24   #6
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: praca w KAZAR

ja miałam 3 dniwy test w innym ubuwniczym..i moze sie myle ale chyba wlasnie mnie wykorzystali...co prawda zaplacili mi troszke, ale ciezko pracowalam a i tak mnie pozegnali..nawet dobrze bo robota badziewna byla ;/
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 11:25   #7
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: praca w KAZAR

No to dziwne bo ja byłam tam na rozmowie i z tego co się dowiedziałam rekrutacja wygląda zupełnie inaczej. Ja miałam rozmowę kwalifikacyjną która była baardzo szczegółowa, bardzo stresująca i trwała ok godziny. Jeśli zakwalifikuję się to kolejnym etapem rekrutacji jest pisemny test predyspozycji do bycia sprzedawcą. Jeśli zdam to mam 3 miesiące próbne, po których mogą mi zaproponować umowę o pracę na czas określony.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-06, 13:33   #8
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: praca w KAZAR

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
No to dziwne bo ja byłam tam na rozmowie i z tego co się dowiedziałam rekrutacja wygląda zupełnie inaczej. Ja miałam rozmowę kwalifikacyjną która była baardzo szczegółowa, bardzo stresująca i trwała ok godziny. Jeśli zakwalifikuję się to kolejnym etapem rekrutacji jest pisemny test predyspozycji do bycia sprzedawcą. Jeśli zdam to mam 3 miesiące próbne, po których mogą mi zaproponować umowę o pracę na czas określony.
To zależy, na jaki sklep sie trafi i jakie kierownictwo.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 11:01   #9
aska2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: praca w KAZAR

k

Edytowane przez aska2010
Czas edycji: 2010-02-21 o 16:47
aska2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 14:45   #10
AmericanGirl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańńńńsk . Paradise City
Wiadomości: 1 209
Dot.: praca w KAZAR

ja bylam kiedys na rozmowie w kazarze w gdansku . Mialam przyjsc na dzien próbny na kilka godzin ale w koncu nie poszłam . U nich praca byla codziennie po 6 h na 1 lub drugą zmiane i jakos wolne w weekendy ale juz nie pamiętam . Sklep do tanich nie należy więc nie ma tam takiego wielkiego ruchu (poza sezonem wyprzedazowym) jak np w H&M czy reserved.
__________________
get rich or die tryin'
AmericanGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 12:05   #11
becia_hehe
Raczkowanie
 
Avatar becia_hehe
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 275
GG do becia_hehe
Dot.: praca w KAZAR

Jak w chwili obecnej wyglada sytuacja z wynagrodzeniem i warunkami w tej firmie?
__________________

Zapraszam na mojego bloga: http://beaaatka21.blogspot.com/
becia_hehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-18, 17:03   #12
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: praca w KAZAR

wynagrodzenie w porównaniu z innymi sklepami ok, a warunki zależy o co pytasz
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 12:49   #13
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: praca w KAZAR

Dziewczyny a wiecie może jak wygląda pierwsza rozmowa? Przeszłam rekrutację "internetową" a teraz zaproszono mnie do hotelu, pani powiedziała, że kolejny etap będzie prowadzony w grupach do 10 osób. Nie mam pojęcia czego się spodziewać.
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 12:18   #14
ShamelessM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: praca w KAZAR

Ja też wczoraj zostałam zaproszona, pewnie będziemy na tej samej rozmowie. jesteś może z Wrocławia?
ShamelessM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 10:47   #15
karo_g123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: praca w KAZAR

Hej dziewczyny!
Pracowałam w różnych miejscach, wiadomo człowiek młody, uczy się, to potrzebuje trochę kasy, chociażby na imprezy Nigdy nie miałam problemu w kontaktach z ludźmi, dlatego taka praca jako ekspedientka odpowiadała mi najbardziej. Lubię porządek, jestem rzetelna i punktualna, a w takiej pracy się to ceni. Niestety też miałam parę razy taką sytuację w kilku miejscach, że zapraszali na rozmowy, a później okazało się, że nici z tego, bo na Twoje miejsce jest XXXX osób, eh.... W Kazarze pracowałam ok rok i pomimo ciężkiej pracy po wprowadzeniu nowych kolekcji, to ogólnie miło wspominam Rekrutacja przebiegła w miarę szybko, na dość jasnych warunkach. Ofertę pracy szukałam na pracuj.pl, bo tam w sumie zawsze na bieżąco są z takimi rzeczami. Generalnie praca w Kazar nie gryzie Zawsze jakieś doświadczenie! Miałam też ogromne szczęście, że zespół na który trafiłam był miły i wyrozumiały. Wypłatę też miałam niezłą, wiadomo, że wszelkie premie zależą tylko i wyłącznie od nas. Jednym słowem - nie żałuję. Na pewno nie wolno się bać, bo jak nie spróbujemy to będziemy żałować, ale wiadomo - trzeba się cenić i nie dać się wykorzystywać za friko ;P
Powodzenia dla wszystkich szukających pracy!
karo_g123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 19:28   #16
AlexF
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: praca w KAZAR

hej, co to znaczy niezła wypłata? ile mniej więcej zarabiałaś?
AlexF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-12 20:28:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:34.