O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-19, 16:48   #2491
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez rubellca Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
mam problem z włosami po farbowaniu. W zeszłym tygodniu postanowiłam odnowić ombre (dwa lata temu robiłam już lekkie refleksy), po zobaczeniu się nie byłam zadowolona... mój naturalny kolor to taki jasny brąz, ombre wyszło dosyć wysoko i do tego w jasnym blondzie. Na następny dzień poszłam ponownie do fryzjera poprawić włosy, tak że teraz są ton ciemniejsze. Farbowanie nie było oczywiście od nasady.
W czasie mycia zauważyłam, że włosy są strasznie szorstkie i robi z nich się jeden wielki "dred", po wysuszeniu są nawet ok, ale jak wcześniej kręciłam je na prostownicy tak teraz blond pasma pozostają proste Oczywiście używam odżywek, olejków i masek, włosy są miękkie, ale nie rozumiem czemu już się nie kręcą.
Może Wy miałybyście jakieś rady, czy któraś z Was już się z czymś takim spotkała?

Pozdrawiam!
Jakich produktów używasz?
Zobacz ile ostatnio przeżyły Twoje włosy: farbowanie raz, farbowanie dwa, wcześniej kręciłaś je, więc ich stan nie był i nie jest najlepszy. Wydaje mi się, że ta pielęgnacja maskami, odżywkami powinna trochę dłużej trwać, żebyś zobaczyła efeky. Daj włosom trochę odpocząć po tej dawce wrażeń i za jakiś czas wydaje mi się, że powinny wrócić do swojego stanu
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-19, 20:46   #2492
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;71080606]Hej dzisiaj pierwszy raz od dawna laminowałam włosy żelatyną i efekt jest zacny dawno nie miałam tak ładnych włosów


Wysłano przez gołębia [/QUOTE]
Oj mi nigdy nie służyła żelatyna mimo wielu podchodow sztywność i mat oto co mnie spotykalo.

Poszukuje ostatnio serum z Gliss kura niestety nigdzie nie mogę go znaleźć....natknęłam się serum hyaluron z gliss kur ...czy wiecie co to może być ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-19, 20:53   #2493
rubellca
Przyczajenie
 
Avatar rubellca
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 7
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Dlatego piszę, ponieważ ostatnio poczytałam w "internetach", że już nic z tym nie zrobię, że została uszkodzona struktura włosa itd.

Są sztywne, suche, szorstkie w dotyku. Mimo prostowania i kręcenia, włosy nie były bardzo zniszczone. Zdziwiłam się, bo po pierwszych dwóch koloryzacjach dwa lata temu, włosy zachowywały się "normalnie".

Używam olejku arganowego, jojoba, oraz maski z oleju kokosowego i jajka, sprayu termoochronnego z mariona oraz maski proteinowe z kallosa.
rubellca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-20, 08:01   #2494
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez rubellca Pokaż wiadomość
Dlatego piszę, ponieważ ostatnio poczytałam w "internetach", że już nic z tym nie zrobię, że została uszkodzona struktura włosa itd.

Są sztywne, suche, szorstkie w dotyku. Mimo prostowania i kręcenia, włosy nie były bardzo zniszczone. Zdziwiłam się, bo po pierwszych dwóch koloryzacjach dwa lata temu, włosy zachowywały się "normalnie".

Używam olejku arganowego, jojoba, oraz maski z oleju kokosowego i jajka, sprayu termoochronnego z mariona oraz maski proteinowe z kallosa.
Oczywiście, że nic z tym nie zrobisz, bo koloryzacja trwała to trwałe zniszczenia. Wcześniejsza stylizacja na gorąco być może zrobiła fundament pod te zniszczenia, może nie, może końcówki pamiętają te farbowania sprzed dwóch lat, może nie, trudno zgadywać. Prawda jest taka, że jeśli włosy wyglądają kiepsko to trzeba myśleć nad tym co zrobić, żeby nie było jeszcze gorzej.
Być może pomoże Ci podcięcie końcówek (to mój sposób, zawsze gdy czuję, że wchodzę w etap kołtuna nad karkiem sięgam po nożyczki, bo wolę o trzy centymetry krótsze włosy niż poranne szarpanie się ze szczotką, co jest dokładaniem sobie zniszczeń mechanicznych). Może pomogłyby Ci silikony do ochrony, żeby szczotka sunęła gładko i żeby zniszczenia szybko nie szły w górę. Może pomoże mocniejsza pielęgnacja, ale to znów gdybanie- bo raz, że zniszczeń pielęgnacją się nie naprawi, dwa- włosy po farbowaniu są kapryśne i mogą nie lubić tego co lubiły przed farbowaniem (na przykład olej kokosowy/miód/inne rzeczy zrobią puch), trzy- większa dawka protein wpłynie na szybsze wypłukiwanie koloru (nie musi, może). Może trzeba będzie się zastanowić nad porzuceniem stylizacji na gorąco (może, bo nie każdy na czas na wałki, nie każdy lubi efekt po koczku-ślimaku).

Gdybanie, gdybanie.



PS. Zdenkowałam maskę Organic Shop z awokado i miodem, to była najgorsza maska w mojej włosomaniaczej karierze, nadal nie wiem co jest z nią nie tak, że moje włosy jej nie cierpią.
Mimo wszystko informuję tych, którzy nie na bieżąco, że (przynajmniej u mnie) w Hebe rzeczy z Organic Shopu są do dostania, jakby kogoś kusiło to uderzajcie, bo to jednak fajne składy, a tanio.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-20, 18:24   #2495
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Witajcie moje kochane
Czy naprawdę żadna nie miała doczynienja z maską Loreal mythic oil (złota) ??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 09:19   #2496
rubellca
Przyczajenie
 
Avatar rubellca
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 7
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Dziękuję za rady.
No nic, może z czasem się ogarną
rubellca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 09:40   #2497
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez rubellca Pokaż wiadomość
Dziękuję za rady.
No nic, może z czasem się ogarną
Ja na twoim miejscu podcinałabym końcówki ..tak ok 2-3 cm co 2-3 mieś. Ja w ten sposób zapuściłam włosy. Małymi kroczkami uparcie wciąż je podcinałam, a one nie wiedząc dlaczego były coraz dłuższe ( takie odbierałam wrażenie ). Niestety musisz się pozbyć tych końcówek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-24, 18:51   #2498
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez rubellca Pokaż wiadomość
Dlatego piszę, ponieważ ostatnio poczytałam w "internetach", że już nic z tym nie zrobię, że została uszkodzona struktura włosa itd.

Są sztywne, suche, szorstkie w dotyku. Mimo prostowania i kręcenia, włosy nie były bardzo zniszczone. Zdziwiłam się, bo po pierwszych dwóch koloryzacjach dwa lata temu, włosy zachowywały się "normalnie".

Używam olejku arganowego, jojoba, oraz maski z oleju kokosowego i jajka, sprayu termoochronnego z mariona oraz maski proteinowe z kallosa.
O właśnie! Proteiny! Miałam problem taki jak ty z włosami - sztywne jakieś, suche, szorstkie, niby z objętością, ale jakieś takie... dziwne. Dodatkowo, miałam zaburzone mechanizmy naturalnego skrętu. Nie mam jakichś spektakularnych loków, w sumie to praktycznie wcale, ale jak są odpowiednio nawilżone, to robią się takie pofalowane. Przesadzając z proteinami spowodowałam, że stały się sztywne jak druty, ale jednocześnie był postrączkowane. Jezu, co ja się namyśliłam wtedy, co było z nimi nie tak
I okazało się że to wina zbyt częstego używania maski z proteinami.
Odstawiłam i ją i używałam innej. Włosy po 2 myciach były już o wiele lepsze, nabrały blasku i miękkości, jednak musiałam podciąć końce, bo nie było na nie rady - bardzo suche, plączące się.

Edytowane przez Rysia16
Czas edycji: 2017-02-24 o 18:55
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 13:05   #2499
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

@paulownia w końcu się zmobilizowałam
Ale szału ni ma, świeżo po myciu, bez stylizatora, wyschły same

Jakie żele są teraz na topie w ogóle?
Zapisz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9920.jpg (120,0 KB, 39 załadowań)
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 16:20   #2500
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
@paulownia w końcu się zmobilizowałam
Ale szału ni ma, świeżo po myciu, bez stylizatora, wyschły same

Jakie żele są teraz na topie w ogóle?
Zapisz
Zacne falki ale stylizator by sie przydał.
Myszka zachwala żel męski Syossa, o innych nie wiem. Podobno w Polszy ciezko cos znaleźć bez denata. A moze pianka? Zdaje sie ze jakaś Nivei jest niezła do fal.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 19:34   #2501
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość


PS. Zdenkowałam maskę Organic Shop z awokado i miodem, to była najgorsza maska w mojej włosomaniaczej karierze, nadal nie wiem co jest z nią nie tak, że moje włosy jej nie cierpią.
Mimo wszystko informuję tych, którzy nie na bieżąco, że (przynajmniej u mnie) w Hebe rzeczy z Organic Shopu są do dostania, jakby kogoś kusiło to uderzajcie, bo to jednak fajne składy, a tanio.
Oo, też jej nie znoszę Tak samo wersji z migdałem i figą hehe.

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
@paulownia w końcu się zmobilizowałam
Ale szału ni ma, świeżo po myciu, bez stylizatora, wyschły same

Jakie żele są teraz na topie w ogóle?
Zapisz
Syoss men najcudowniejszy, wersja power hold
http://www.kasianafali.pl/2016/01/ze...zakreca-i.html

Bardzo mocny, teraz daję dosłownie 3 groszki, ale cudowny.

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Zacne falki ale stylizator by sie przydał.
Myszka zachwala żel męski Syossa, o innych nie wiem. Podobno w Polszy ciezko cos znaleźć bez denata. A moze pianka? Zdaje sie ze jakaś Nivei jest niezła do fal.
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-28, 11:16   #2502
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Zacne falki ale stylizator by sie przydał.
Myszka zachwala żel męski Syossa, o innych nie wiem. Podobno w Polszy ciezko cos znaleźć bez denata. A moze pianka? Zdaje sie ze jakaś Nivei jest niezła do fal.
Słoikowe żele z Rossmanna - uwielbiam
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 20:47   #2503
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Słoikowe żele z Rossmanna - uwielbiam
W ross jest nowy zel w atomizerze w czerwonym opakowaniu. Wydaje mi sie ze nie ma denata.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 21:08   #2504
buffy67
Przyczajenie
 
Avatar buffy67
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Farbujecie włosy henną?
__________________
Dla mnie wygląda jak anioł, nawet jeśli jest aniołem upadłym.
buffy67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 22:40   #2505
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Dzięki dziewczyny, zakupię któryś może w końcu będą ze mnie ludzie :p

A jak już temat henny poruszony, zabieram do tego od daaawna i jakoś nie mogę dojść do kupna nawet :p wpływa to ziółko jakoś na skręt w jedną czy drugą stronę?
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 23:38   #2506
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Hej, melduję się znowu po przerwie! Naszło mnie ostatnio znowu na manię kosmetyczną, to chyba w ramach odwyku od kupowania perfum (po 3 latach definitywnie mi się znudziło - i dobrze, bo zawartość szuflady i tak zużywać będą jeszcze moje wnuki). Jeden szał to kupowanie zdrowej żywności, a drugie hurtowej ilości kosmetyków na zapas. Ostatnio odkryłam, że w mintishop są balsamy Babuszki Agafii za 4,90 zł, więc postanowiłam nakupić pięć, co wraz z pozostałymi zapasami odżywek daje mi jakieś 9 odżywek do spłukiwania w kolejce .

Nie wiedziałam, że Organici są w Hebe, zerknę, bo do tej pory właśnie z internetów je sprowadzałam. Szkoda, że ta maska z awokado słaba, bo czeka w kolejce . Za to z szamponu Marokańska Księżniczka, mimo że ma SCS, jestem bardzo zadowolona.
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 10:00   #2507
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
W ross jest nowy zel w atomizerze w czerwonym opakowaniu. Wydaje mi sie ze nie ma denata.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo, nie widziałam go jeszcze, muszę oglądnąć

Cytat:
Napisane przez buffy67 Pokaż wiadomość
Farbujecie włosy henną?
Taaak, czystą czerwoną khadi, czasem khadi z amlą albo khadi z amlą i jatrophą, od 2,5 roku

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, zakupię któryś może w końcu będą ze mnie ludzie :p

A jak już temat henny poruszony, zabieram do tego od daaawna i jakoś nie mogę dojść do kupna nawet :p wpływa to ziółko jakoś na skręt w jedną czy drugą stronę?
U mnie jednak osłabiła trochę skręt, bo takie zdrowe włosy się po niej zrobiły Ale nie tak, że z falo-loków zrobiły się proste, no ale jednak kręcą się mniej
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 14:30   #2508
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Ja z kolei aktywnie denkuję wszystko, żeby zrobić miejsce dla D.
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 17:06   #2509
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Ja z kolei aktywnie denkuję wszystko, żeby zrobić miejsce dla D.
Jakieś zmiany? 😁😁
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-02, 17:18   #2510
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że Organici są w Hebe, zerknę, bo do tej pory właśnie z internetów je sprowadzałam. Szkoda, że ta maska z awokado słaba, bo czeka w kolejce . Za to z szamponu Marokańska Księżniczka, mimo że ma SCS, jestem bardzo zadowolona.
Wiesz, dla jednych słabe, dla innych cudo. Ja ją zużyłam, ale musiałam mieszać z oliwą albo innym olejem w dużej ilości, bo inaczej sklejała mi włosy. Ale może u Ciebie się sprawdzi, nie traćmy nadziei.
W Hebe maski z Organic shopu bez promocji są chyba za 9 złotych z haczykiem, w sieci pewnie dużo taniej można dostać.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 17:33   #2511
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Oo, nie widziałam go jeszcze, muszę oglądnąć



Taaak, czystą czerwoną khadi, czasem khadi z amlą albo khadi z amlą i jatrophą
To ogarnij bo jestem ciekawa Twojej opinii

Co do henny to ja tez nie moge sie zebrac do kupna a chcialabym sprobowac. Tzn juz probowaam ale nic z tegonie wyszlo



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 18:56   #2512
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

hej

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
Hej, melduję się znowu po przerwie! Naszło mnie ostatnio znowu na manię kosmetyczną, to chyba w ramach odwyku od kupowania perfum (po 3 latach definitywnie mi się znudziło - i dobrze, bo zawartość szuflady i tak zużywać będą jeszcze moje wnuki). Jeden szał to kupowanie zdrowej żywności, a drugie hurtowej ilości kosmetyków na zapas. Ostatnio odkryłam, że w mintishop są balsamy Babuszki Agafii za 4,90 zł, więc postanowiłam nakupić pięć, co wraz z pozostałymi zapasami odżywek daje mi jakieś 9 odżywek do spłukiwania w kolejce .

Nie wiedziałam, że Organici są w Hebe, zerknę, bo do tej pory właśnie z internetów je sprowadzałam. Szkoda, że ta maska z awokado słaba, bo czeka w kolejce . Za to z szamponu Marokańska Księżniczka, mimo że ma SCS, jestem bardzo zadowolona.
właśnie widziałam zdjęcie na fb
u mnie znowu posucha z maskami i odżywkami do włosów

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Ja z kolei aktywnie denkuję wszystko, żeby zrobić miejsce dla D.
uuuuu

kalosz ( ) omega sprawdza się u mnie całkiem nieźle, także Scar wybacz, nie podzielę się nim ale u mnie posucha z produktami do włosów, na stanie mam: szampon z Jantaru, Capitis duo (przeciwłupieżowy, używam profilaktycznie), kalosza omegę, dwa oleje na wykończeniu: musztardowy i IHT9 i serum na końcówki. Może któraś skusi mnie czymś zacnym?
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 22:50   #2513
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Wiesz, dla jednych słabe, dla innych cudo. Ja ją zużyłam, ale musiałam mieszać z oliwą albo innym olejem w dużej ilości, bo inaczej sklejała mi włosy. Ale może u Ciebie się sprawdzi, nie traćmy nadziei.
W Hebe maski z Organic shopu bez promocji są chyba za 9 złotych z haczykiem, w sieci pewnie dużo taniej można dostać.
W sieci za jakieś 7 zł kupiłam, więc różnica nie taka duża na razie zużywam jojoba z jaśminem, jest okej, ale też bez przesady.
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-03, 18:08   #2514
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;71474821]
kalosz ( ) omega sprawdza się u mnie całkiem nieźle, także Scar wybacz, nie podzielę się nim [/QUOTE]

fajnie, że kalosz się sprawdził!

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
W sieci za jakieś 7 zł kupiłam, więc różnica nie taka duża na razie zużywam jojoba z jaśminem, jest okej, ale też bez przesady.
A ładnie pachnie? Bo jeśli ładnie pachnie to jestem skłonna jeszcze raz zarydzykować.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 10:34   #2515
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo;71508396
A ładnie pachnie? Bo jeśli ładnie pachnie to jestem skłonna jeszcze raz [I
zarydzykować[/I].
Wiesz co, specjalnie dla Ciebie obwąchałam i faktycznie ładnie, bo sernikiem. Ale wcześniej myjąc włosy kompletnie tego nie zarejestrowałam, więc nie jest to jakiś zniewalający zapach.
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 07:57   #2516
dilula
Rozeznanie
 
Avatar dilula
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 839
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
Wiesz co, specjalnie dla Ciebie obwąchałam i faktycznie ładnie, bo sernikiem. Ale wcześniej myjąc włosy kompletnie tego nie zarejestrowałam, więc nie jest to jakiś zniewalający zapach.
Sernikiem zniewalająco pachnie balsam do ciała Nacomi w formie świecy To mieszanka olejowa, więc stosuję także na włosy


Swym zapachem urzekło mnie jeszcze serum do końcówek Ziaja, z nowej linii. Wypaciałam nim włosy w sklepie i zapach został na nich przez kilka godzin. Także kupię
__________________
Bloguję
dilula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 08:44   #2517
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Ja nadal szukam serum odpowiedniego dla mnie. Póki co nie mam dostępu do GP i chi ,które stosiwalam w Polsce. Przeeabialam już Loreal Ale te mi strasznie wysuszaja włosy wiem , że gliss kur są dobre Ale tu ich nie mogę znaleźć :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 15:08   #2518
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Jakieś zmiany? 😁😁
Zapowiadały się poważne, ale za wolno idzie mi denkowanie Albo to ja za bardzo pospieszyłam się z radochą, plany się troszę przesunęły
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 19:02   #2519
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Laski drogie, dzisiaj i jutro 1+1 w Rossmannie na perfumy, dezodoranty, żele pod prysznic i do kąpieli oraz PIELĘGNACJA WŁOSÓW
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 20:53   #2520
dlugowlosyjamnik
Przyczajenie
 
Avatar dlugowlosyjamnik
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Zainteresowałyście mnie tymi maskami z organic shopu.... Która waszym zdaniem najlepsza ? A co do serum próbowałyście artego rain dance ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dlugowlosyjamnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-14 09:44:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.