Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! [emoji68]🏻☠[emoji335] - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-09, 17:59   #61
blondynka28
Rozeznanie
 
Avatar blondynka28
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 665
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Witam, czy mogę dołączyć z początkiem Nowego Roku również mam postanowienie aby poprawić swój wygląd i wage. Chciałabym schudnąć około 10 kg mysle, przydałoby się wsparcie.
blondynka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-10, 09:26   #62
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 628
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Wczoraj moja dieta byla idealna
Dzisiaj powinnam byla z rana pobiegac ale boje sie o swoje kolana ktore mnie ostatnio ni stad ni zowad zaczely bolec, wiec bieganie sobie chyba daruje i zaczne od nastenego tyg. jak wszystko bedzie z nimi ok.

Na wadze 0,2kg mniej i w talii tez mniej

Dziewczyny wiecie cos na temat kakao? czy ono jest szkodliwe w wiekszych (30-50g dziennie) ilosciach? Zjadlam go mase przez cale zycie, kiedys w czekoladach teraz surowe, uzaleznilam sie lata temu i dalej je jem. Zastanawiam sie czy nie podjac ostatniej bitwy i nie sprobowac wyeliminowac je ze swojego zycia czy nie ma sensu bo jest w gruncie rzeczy zdrowe (moze je tylko ograniczyc?) i pogodzic sie z tym, ze do konca zycia bede miala bzika na punkcie kakao

Edytowane przez 794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Czas edycji: 2018-01-10 o 09:37
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-10, 22:08   #63
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

[1=794f4f7fd0b0868ccd574eb 97c8ebd94d2e43545_60bea4f 1edd75;80370586]Wczoraj moja dieta byla idealna
Dzisiaj powinnam byla z rana pobiegac ale boje sie o swoje kolana ktore mnie ostatnio ni stad ni zowad zaczely bolec, wiec bieganie sobie chyba daruje i zaczne od nastenego tyg. jak wszystko bedzie z nimi ok.

Na wadze 0,2kg mniej i w talii tez mniej

Dziewczyny wiecie cos na temat kakao? czy ono jest szkodliwe w wiekszych (30-50g dziennie) ilosciach? Zjadlam go mase przez cale zycie, kiedys w czekoladach teraz surowe, uzaleznilam sie lata temu i dalej je jem. Zastanawiam sie czy nie podjac ostatniej bitwy i nie sprobowac wyeliminowac je ze swojego zycia czy nie ma sensu bo jest w gruncie rzeczy zdrowe (moze je tylko ograniczyc?) i pogodzic sie z tym, ze do konca zycia bede miala bzika na punkcie kakao [/QUOTE]

gratulacje


chodzi Ci o kakao gorzkie?


Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość

katienn, co jest Twoją motywacją?
mam wesele w październiku. moje wesele
__________________
odwielorybiam się



Edytowane przez katiennn
Czas edycji: 2018-01-10 o 22:13
katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 11:55   #64
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 628
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
gratulacje


chodzi Ci o kakao gorzkie?
Tak gorzkie kakao, jeszcze kupuje takie mniej odtluszczone ktore ma 20-22% tluszczu.

Wczoraj jednak zrobilam wieczorem trening ale na basenie, dietowo poszlo tak jak mialo pojsc i dzisiaj znowu waga pokazala mniej, ale oficjalnie waze sie w sobote

I melduje dzisiejszy trening kalisteniczny
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 13:32   #65
blondynka28
Rozeznanie
 
Avatar blondynka28
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 665
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
gratulacje


mam wesele w październiku. moje wesele
Witam w klubie również mam wesele z tym ze kolejnego roku w czerwcu, również swoje. Moja motywacja jest poniekąd z tego samego powodu choć ogólnie nikt mi złego słowa na temat wyglądu nie mówi. Uznałam sama ze lepiej będę się czuć sama ze sobą i oczywiście w najważniejszym dniu jak schudne. Czekam na rower treningowy, zakupiłam przez allegro, jutro powinnam dostać przesyłke

Pracuje w sklepie jako sprzedawca non stop na nogach więc nie mam zbytnio ochoty na trening na siłowni czy bieganie. Sama praca jest dość męcząca, tym bardziej że do i z pracy wracam spacerkiem do domu jakieś 2-3 km, zrezygnowałam z auta na chwile obecną.

Edytowane przez blondynka28
Czas edycji: 2018-01-11 o 13:39
blondynka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 18:25   #66
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Cytat:
Napisane przez czarnasia13 Pokaż wiadomość
Witaj ja też parę razy miałam ochotę wyrzucić wagę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamy ten sam cel U mnie za bardzo tez wyrzucenie wagi nie dziala, bo jem za duzo ;p waga mi pokazuje kiedy jem dobrze kiedy za duzo xd

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

[1=794f4f7fd0b0868ccd574eb 97c8ebd94d2e43545_60bea4f 1edd75;80370586]Wczoraj moja dieta byla idealna
Dzisiaj powinnam byla z rana pobiegac ale boje sie o swoje kolana ktore mnie ostatnio ni stad ni zowad zaczely bolec, wiec bieganie sobie chyba daruje i zaczne od nastenego tyg. jak wszystko bedzie z nimi ok.

Na wadze 0,2kg mniej i w talii tez mniej

Dziewczyny wiecie cos na temat kakao? czy ono jest szkodliwe w wiekszych (30-50g dziennie) ilosciach? Zjadlam go mase przez cale zycie, kiedys w czekoladach teraz surowe, uzaleznilam sie lata temu i dalej je jem. Zastanawiam sie czy nie podjac ostatniej bitwy i nie sprobowac wyeliminowac je ze swojego zycia czy nie ma sensu bo jest w gruncie rzeczy zdrowe (moze je tylko ograniczyc?) i pogodzic sie z tym, ze do konca zycia bede miala bzika na punkcie kakao [/QUOTE]

Ja tez nie mogę bez kakao jem czekolade 74% samo kakao tez pije, ale z cukrem... Ja wiem ze kakao jest zdrowe. Pamietam mojej mamie na diecie kiedys lekarz zalecal przy odchudzaniu, min 70% czeko.
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 18:47   #67
Liliom
Rozeznanie
 
Avatar Liliom
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 614
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

A ja dziś bez treningu, odpocznę sobie. Jutro za to trochę mocniej poćwiczę na siłowni, a później zjem ciasto Tak ładnie sobie w tygodniu odmawiałam słodyczy, że w piątek mi się należy

Damnations nie słyszałam o tym żeby kakao na dłuższą metę szkodziło, sama przez ostatni miesiąc jadłam codziennie albo kakao albo bardzo gorzką czekoladę i przyznam że odczułam same pozytywy m.in. brak drgania mięśni.

Co do wagi to nie lubię się ważyć bo później się okazuje że wieczorem jestem o 3 kg cięższa niż rano
Liliom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-11, 20:54   #68
Kyriana
Zadomowienie
 
Avatar Kyriana
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 339
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

[1=794f4f7fd0b0868ccd574eb 97c8ebd94d2e43545_60bea4f 1edd75;80406926]Tak gorzkie kakao, jeszcze kupuje takie mniej odtluszczone ktore ma 20-22% tluszczu.

Wczoraj jednak zrobilam wieczorem trening ale na basenie, dietowo poszlo tak jak mialo pojsc i dzisiaj znowu waga pokazala mniej, ale oficjalnie waze sie w sobote

I melduje dzisiejszy trening kalisteniczny [/QUOTE]


Co do kakao to czytałam gdzieś, że w pewnych ilościach pomaga spalać, ale nie pamiętam w jakich i gdzie
__________________
"Nieśmiertelność to nie dar, lecz przeznaczenie, które musi się wypełnić..."
Książki 2019:
2
Kyriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 22:05   #69
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Mi jednak najtrudniej zrezygnować z jedzenia wieczorem. Żebyście wiedziały ile mnie to kosztuje. A wiem, że to główna przyczyna wzrostu mojej wagi i jeżeli sobie z tym poradzę to naprawdę będzie ogromny sukces. Przez dwa dni udało mi się wytrzymać, dziś niestety pokusiłam się na jedną kanapkę Niemniej jednak i tak jem dużo mniej niż ostatnio. Bardziej regularnie i stara się nie podjadać. Słodycze też ograniczyłam, jeżeli coś słodkiego to tylko do południa, więc myślę, że jestem na całkiem dobrej drodze
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 22:06   #70
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość
Mi jednak najtrudniej zrezygnować z jedzenia wieczorem. Żebyście wiedziały ile mnie to kosztuje. A wiem, że to główna przyczyna wzrostu mojej wagi i jeżeli sobie z tym poradzę to naprawdę będzie ogromny sukces. Przez dwa dni udało mi się wytrzymać, dziś niestety pokusiłam się na jedną kanapkę Niemniej jednak i tak jem dużo mniej niż ostatnio. Bardziej regularnie i stara się nie podjadać. Słodycze też ograniczyłam, jeżeli coś słodkiego to tylko do południa, więc myślę, że jestem na całkiem dobrej drodze
a o której chodzisz spać?
pilnuj, żeby odstęp czasowy między kolacją a śniadaniem następnego dnia to było minimum 12, a najlepiej 13 godzin
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 22:34   #71
Liliom
Rozeznanie
 
Avatar Liliom
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 614
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość
Mi jednak najtrudniej zrezygnować z jedzenia wieczorem. Żebyście wiedziały ile mnie to kosztuje. A wiem, że to główna przyczyna wzrostu mojej wagi i jeżeli sobie z tym poradzę to naprawdę będzie ogromny sukces. Przez dwa dni udało mi się wytrzymać, dziś niestety pokusiłam się na jedną kanapkę Niemniej jednak i tak jem dużo mniej niż ostatnio. Bardziej regularnie i stara się nie podjadać. Słodycze też ograniczyłam, jeżeli coś słodkiego to tylko do południa, więc myślę, że jestem na całkiem dobrej drodze
Ale po co rezygnować? Najzdrowiej jest jeść lżejszą kolację 2 - 3 godziny przed snem. Te twierdzenia o niejedzeniu kolacji to już dawno obalone mity. Jasne - nie warto się objadać ciężkostrawnymi rzeczami po szyję na noc, ale zdrowy posiłek wieczorem jest jak najbardziej wskazany. Nie podchodź do diety w ten sposób, bo będziesz się męczyć i długo nie pociągniesz i ostatecznie rzucisz dietę. Tak naprawdę dieta powinna być już stylem odżywiania jaki przyjmujesz na lata, więc nie powinna być katorgą. Lepiej dojść do celu wolniej, ale faktycznie zmieniając swoje nawyki żywieniowe na stałe. Wyobrażasz sobie, że do końca życia nie będziesz jadła kolacji? Ja nie Nie lubię spać głodna, nie chciałabym później wstawać do lodówki w środku nocy, bo w brzuchu burczy.
Liliom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-12, 08:40   #72
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Cytat:
Napisane przez Liliom Pokaż wiadomość
Ale po co rezygnować? Najzdrowiej jest jeść lżejszą kolację 2 - 3 godziny przed snem. Te twierdzenia o niejedzeniu kolacji to już dawno obalone mity. Jasne - nie warto się objadać ciężkostrawnymi rzeczami po szyję na noc, ale zdrowy posiłek wieczorem jest jak najbardziej wskazany. Nie podchodź do diety w ten sposób, bo będziesz się męczyć i długo nie pociągniesz i ostatecznie rzucisz dietę. Tak naprawdę dieta powinna być już stylem odżywiania jaki przyjmujesz na lata, więc nie powinna być katorgą. Lepiej dojść do celu wolniej, ale faktycznie zmieniając swoje nawyki żywieniowe na stałe. Wyobrażasz sobie, że do końca życia nie będziesz jadła kolacji? Ja nie Nie lubię spać głodna, nie chciałabym później wstawać do lodówki w środku nocy, bo w brzuchu burczy.
Ależ ja to wszystko doskonale wiem i wcale z kolacji nie zamierzam rezygnować, bo chyba umarłabym z głodu Chodzi o to, że lubię sobie coś zjeść tuż przed samym snem, a najlepiej paczkę chipsów Wiem już dawno o tym, ze jedzenie ostatniego posiłku o 18 to mit. Przez lata miałam sporo problemów, które mnie zjadały i wtedy nauczyłam się tak jesć byle jak, bo jeżeli już to i tak chudłam. Problemy się skończyły, więc z powrotem wrócił problem z wagą i to, że trzeba się pilnować. Tymczasem ciągle odkładam "na jutro", a kg windują.
Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
a o której chodzisz spać?
pilnuj, żeby odstęp czasowy między kolacją a śniadaniem następnego dnia to było minimum 12, a najlepiej 13 godzin
Jak uda mi się dopilnować to zwykle ta przerwa tyle wynosi, aczkolwiek nigdy takiej teorii jeszcze nie słyszałam
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-12, 09:49   #73
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 628
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
Ja tez nie mogę bez kakao jem czekolade 74% samo kakao tez pije, ale z cukrem... Ja wiem ze kakao jest zdrowe. Pamietam mojej mamie na diecie kiedys lekarz zalecal przy odchudzaniu, min 70% czeko.
To witaj w klubie Ja tez jadlam ciemne czekolady i pilam kakao. Jakis czas temu przezucilam sie na zdrowsza opcje i blenderuje sobie dojrzale banany z kakao albo platki owsiane z kakao i miodem. To mi zastepuje czekolade. Kakao jest zdrowe, prawie wszystko jest zdrowe w optymalnych ilosciach, tylko nie wiadomo jaka to jest ilosc.

Cytat:
Napisane przez Liliom Pokaż wiadomość
A ja dziś bez treningu, odpocznę sobie. Jutro za to trochę mocniej poćwiczę na siłowni, a później zjem ciasto Tak ładnie sobie w tygodniu odmawiałam słodyczy, że w piątek mi się należy

Damnations nie słyszałam o tym żeby kakao na dłuższą metę szkodziło, sama przez ostatni miesiąc jadłam codziennie albo kakao albo bardzo gorzką czekoladę i przyznam że odczułam same pozytywy m.in. brak drgania mięśni.

Co do wagi to nie lubię się ważyć bo później się okazuje że wieczorem jestem o 3 kg cięższa niż rano
Mam nadzieje, ze nie ma skutkow ubocznych tego pysznego "wynalazku" Ja w sumie odkad jem tyle kakao to nie mam problemu z hemoglobina (kakao ma duzo zelaza) - wczesniej mialam ja na granicy niedoboru i odczuwalam juz zwiazane z tym problemy.

To normalne, ze jest sie wieczorem ciezszym, wszystko co zje sie w ciag dnia jeszcze sie nie strawilo albo zalega w jelitach. Dlatego wazyc trzeba sie zawsze rano nadczo

Cytat:
Napisane przez Kyriana Pokaż wiadomość
Co do kakao to czytałam gdzieś, że w pewnych ilościach pomaga spalać, ale nie pamiętam w jakich i gdzie
No wlasnie i w tym problem, to dawka czyni trucizne
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-12, 09:51   #74
Liliom
Rozeznanie
 
Avatar Liliom
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 614
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość
Ależ ja to wszystko doskonale wiem i wcale z kolacji nie zamierzam rezygnować, bo chyba umarłabym z głodu Chodzi o to, że lubię sobie coś zjeść tuż przed samym snem, a najlepiej paczkę chipsów Wiem już dawno o tym, ze jedzenie ostatniego posiłku o 18 to mit. Przez lata miałam sporo problemów, które mnie zjadały i wtedy nauczyłam się tak jesć byle jak, bo jeżeli już to i tak chudłam. Problemy się skończyły, więc z powrotem wrócił problem z wagą i to, że trzeba się pilnować. Tymczasem ciągle odkładam "na jutro", a kg windują.
A to spoczko, jak będziesz miała chwilę słabości to napisz tutaj a dziewczyny cię wesprą
Liliom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-12, 10:04   #75
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 628
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Z ta kolacja 2-3h przed sniem to taki sam mit jak z niejedzeniem po 18.00. Tak samo jest ze sniadaniami do pol h po przebudzeniu albo ze sniadanie powinno byc najwiekszym posilkiem. Nie ma jednej najlepszej uniwersalnej zasady. Kazdy powinien dopasowac sposob zywienia najlepszy dla siebie - da swoich odczuc i stylu zycia. Co mam na mysli: ano to, ze sa osoby ktore nie lubia rano jesc no to po co maja w siebie na sile wpychac tak wczesnie sniadanie? Zjedza sobie kilka h po przebudzeniu i to bedzie dla nich optymalne - chyba ze brak sniadan wynika z zaniedbania a nie z niepotrzeby jedzenia posilku tak wczesnie, wtedy to co innego.
Tak samo jest z kolacja, niektorzy nie zasna jak sa glodni to zjedza posilek niedaleko przed snem inni nie lubia spac nie majac zupelnie pustego zoladka dla nich wtedy optymalne bedzie zjedzenie kolacji znacznie wczesniej.
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-12, 19:51   #76
Kyriana
Zadomowienie
 
Avatar Kyriana
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 339
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość
Mi jednak najtrudniej zrezygnować z jedzenia wieczorem. Żebyście wiedziały ile mnie to kosztuje. A wiem, że to główna przyczyna wzrostu mojej wagi i jeżeli sobie z tym poradzę to naprawdę będzie ogromny sukces. Przez dwa dni udało mi się wytrzymać, dziś niestety pokusiłam się na jedną kanapkę Niemniej jednak i tak jem dużo mniej niż ostatnio. Bardziej regularnie i stara się nie podjadać. Słodycze też ograniczyłam, jeżeli coś słodkiego to tylko do południa, więc myślę, że jestem na całkiem dobrej drodze
A jak wygląda Twoja dieta w ciągu dnia? Bo być może za mało jesz i odbija się wieczorem
__________________
"Nieśmiertelność to nie dar, lecz przeznaczenie, które musi się wypełnić..."
Książki 2019:
2
Kyriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 15:39   #77
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 628
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Jak tam dziewczyny u was?

Dzisiaj w koncu sie zmusilam, zeby wyjsc na zewnatrz i zrobic interwaly
Rano bylo 0 stopni a z poprzednich zim pamietam, ze kazda temp. powyzej zera do biegania to byla ok. Wiec ubralam sie adekwatnie do pogody (ta mi sie wydawalo) pokusilam sie zeby wziac ze soba moje nowe cieniutkie rekawiczki (bo moge w nich korzystac z tel) i pobieglam nad odre. Przebiegajac przez most tak mnie wywialo, ze odechcialo mi sie biegac palce od rak zaczely mnie bolec z zimna ale juz za daleko zabieglam zeby sie wracac. Pobieglam na waly, zrobilam interwaly i zmarzlam jeszcze bardziej. Zeby wrocic do domu musialam stoczyc walke sama ze soba, nie moglam sie zatrzymac bo chyba bym zamarzla wiec bieglam, bieglam az dobieglam. To byl ciezki poranek...
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 18:23   #78
Liliom
Rozeznanie
 
Avatar Liliom
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 614
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

[1=794f4f7fd0b0868ccd574eb 97c8ebd94d2e43545_60bea4f 1edd75;80475476]Jak tam dziewczyny u was?
[/QUOTE]

Ja dzisiaj nie będę motywacją, bo nie mam chęci do działania. Jakiś słaby humor mnie dopadł, popatrzyłam na swoje zdjęcia i uświadomiłam sobie jak wiele pracy muszę włożyć żeby wyglądać tak jak bym tego chciała. Nie jest co prawda tak źle, sylwetka wygląda całkiem ok, no ale jednak trochę przez te ostatnie miesiące przyrosło mi tłuszczyku i jakoś nie chce mi się ruszać tyłka żeby go spalić. W dodatku już połowa stycznia, a w lutym kolejne pomiary i jeśli ani drgną to będzie mi przykro W ogóle genialna ja - kupiłam sobie za małe spodnie i oderwałam już metki
Liliom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 19:06   #79
czarnasia13
Raczkowanie
 
Avatar czarnasia13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 172
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Ale miałam zwariowany tydzień. Od rana do wieczora w pracy a potem podałam na twarz,ale już koniec wracam do normalności, dziś nawet pocwiczylam. Musze was nadrobić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czarnasia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-13, 19:54   #80
Kyriana
Zadomowienie
 
Avatar Kyriana
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 339
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

[1=794f4f7fd0b0868ccd574eb 97c8ebd94d2e43545_60bea4f 1edd75;80475476]Jak tam dziewczyny u was?

Dzisiaj w koncu sie zmusilam, zeby wyjsc na zewnatrz i zrobic interwaly
Rano bylo 0 stopni a z poprzednich zim pamietam, ze kazda temp. powyzej zera do biegania to byla ok. Wiec ubralam sie adekwatnie do pogody (ta mi sie wydawalo) pokusilam sie zeby wziac ze soba moje nowe cieniutkie rekawiczki (bo moge w nich korzystac z tel) i pobieglam nad odre. Przebiegajac przez most tak mnie wywialo, ze odechcialo mi sie biegac palce od rak zaczely mnie bolec z zimna ale juz za daleko zabieglam zeby sie wracac. Pobieglam na waly, zrobilam interwaly i zmarzlam jeszcze bardziej. Zeby wrocic do domu musialam stoczyc walke sama ze soba, nie moglam sie zatrzymac bo chyba bym zamarzla wiec bieglam, bieglam az dobieglam. To byl ciezki poranek... [/QUOTE]

U mnie dziś bardzo słaby nastrój :< Dzisiaj było ważenie...coś okropnego
__________________
"Nieśmiertelność to nie dar, lecz przeznaczenie, które musi się wypełnić..."
Książki 2019:
2
Kyriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 00:36   #81
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Uwaga, nadrabiam!

Pani_Ilmatar, nawet nie wiedziałam, co oznacza mój nick, ale przyjemnie się dowiedzieć, że znaczenie jest pozytywne, chociaż dosyć neutralne!

blondynka28, witam!

Damnations, gratuluję spadków, to świetne wieści!

Mignęły mi Wasze aktywności, brawo! Oby tak dalej! U mnie gorący okres - nie dosypiam, nie dojadam, nie mam czasu, cały czas w biegu, praca, uczelnia, sesja is coming. Waga dalej trzyma się na 66 kg, mam nadzieję, że przebiję się niedługo do 65 kg.

Wpadnę znów w wolnej chwili
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 09:48   #82
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Cytat:
Napisane przez Liliom Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj nie będę motywacją, bo nie mam chęci do działania. Jakiś słaby humor mnie dopadł, popatrzyłam na swoje zdjęcia i uświadomiłam sobie jak wiele pracy muszę włożyć żeby wyglądać tak jak bym tego chciała. Nie jest co prawda tak źle, sylwetka wygląda całkiem ok, no ale jednak trochę przez te ostatnie miesiące przyrosło mi tłuszczyku i jakoś nie chce mi się ruszać tyłka żeby go spalić. W dodatku już połowa stycznia, a w lutym kolejne pomiary i jeśli ani drgną to będzie mi przykro W ogóle genialna ja - kupiłam sobie za małe spodnie i oderwałam już metki
to masz spodnie motywacyjne



Cytat:
Napisane przez Kyriana Pokaż wiadomość
U mnie dziś bardzo słaby nastrój :< Dzisiaj było ważenie...coś okropnego
waga w górę?



Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość

Mignęły mi Wasze aktywności, brawo! Oby tak dalej! U mnie gorący okres - nie dosypiam, nie dojadam, nie mam czasu, cały czas w biegu, praca, uczelnia, sesja is coming. Waga dalej trzyma się na 66 kg, mam nadzieję, że przebiję się niedługo do 65 kg.

Wpadnę znów w wolnej chwili
studia to i tak najpiękniejszy czas w życiu, mimo że wtedy się tego nie docenia ja już od ponad 2 lat jestem magistrem i czasem tak bardzo chciałabym wrócić na studia
teraz mam firmę na głowie i trochę z innej perspektywy na to wszystko patrzę.

powodzenia z sesją
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 18:55   #83
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Hej dziewczyny chętnie sie przyłącze moze wy mnie zmotywujecie.
Odchudzam sie przez wiekszosc swojego dorosłego zycia.Najwiecej schudłam 33 kg ale co z tego jak dopadlo mnie jojo.

Swoja kolejna walke o szczupla sylwetke zaczelam 1.1.
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 19:11   #84
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Witam Adelajda, ja rowniez cale zycie sie odchudzam, a ostatnio idzie mi coraz gorzej nawet do was nie zagadalam, bo wstyd :/ zero efektow.

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Jest naprawde zle nawet nie mam w czym chodzic, jedyne w co sie mieszcze to dresy i tak chodze od miesiaca dobrego :/
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 19:37   #85
Kyriana
Zadomowienie
 
Avatar Kyriana
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 339
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

katiennn niestety... + 0,8kg do góry. Załamana jestem, bo 2 tygodnie starań
__________________
"Nieśmiertelność to nie dar, lecz przeznaczenie, które musi się wypełnić..."
Książki 2019:
2
Kyriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 19:51   #86
Pani_Ilmatar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 30
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Moje przeziębienie cały czas nie odpuszcza, ale staram się jeść lepiej... Dzisiaj obiad:kotlety z fasoli i mąki jaglanej(dwa, małe) dużo sałatki (sałata, pomidor, małe marynowane jalapeno pokrojone w kawałeczki, ocet, olej, zioła, słonecznik, sezam), surówka z marchewki
śniadanie :jaglanka na wypasie ( 200 ml mleka kokosowego, kakao, chili, cynamon, dwie łyżki miodu, pół banana)
przekąska:mandarynka, banan.

Adelajda84 - cześć!
anuszka21 - nie martw się, będzie lepiej. Wszystkie tu jesteśmy bo mamy ten sam problem - większą lub mniejszą nadpodaż ciała. Damy radę Ale nie ma co czekać na schudnięcie z wymianą dresu na coś lepszego. Nie wiem, jaki nosisz rozmiar, ale jest masa blogerek których spora nadwaga nie powstrzymuje od wyglądania z polotem.
podrzucam z polskich blogów:
http://grubaiszczesliwa.pl/category/szafa/
http://www.ewokracja.pl/
http://fajnainiechuda.pl/
http://www.supersizexl.pl/
http://www.xlady.pl/
i jeszcze http://grubszesprawy.pl/
Podpatruj i do dzieła!

Edytowane przez Pani_Ilmatar
Czas edycji: 2018-01-14 o 19:54
Pani_Ilmatar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 19:53   #87
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Kyriana przykro ( nie ma nic gorszego jak brak efektow... U mnie zero checi i motywacji. Jestem ogolnie bez zycia. Zamowilam witamine d i magnes, licze ze to mnie pobudzi.
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 20:06   #88
Pani_Ilmatar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 30
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Kyriana, a ważyłaś się rano?

podrzucam ciekawy artykuł, może się przyda http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-..._od_wielu.html
Pani_Ilmatar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 20:40   #89
Liliom
Rozeznanie
 
Avatar Liliom
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 614
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Cytat:
Napisane przez Adelajda84 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny chętnie sie przyłącze(...)
Cześć

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
Witam Adelajda, ja rowniez cale zycie sie odchudzam, a ostatnio idzie mi coraz gorzej nawet do was nie zagadalam, bo wstyd :/ zero efektow.
Jest naprawde zle nawet nie mam w czym chodzic, jedyne w co sie mieszcze to dresy i tak chodze od miesiaca dobrego :/
Twoja waga nie jest taka ogromna, zobaczysz do lata będziesz laseczka Zaglądaj tu częściej to cię dziewczyny podniosą na duchu i zmotywują. Ze mnie w tym tygodniu tez trochę uleciał zapał, ale tak sobie pomyślałam, że już tak na prawdę tyle lat sobie odpuszczałam, że teraz już nie ma mowy, chcę się sobie podobać.

Cytat:
Napisane przez Kyriana Pokaż wiadomość
katiennn niestety... + 0,8kg do góry. Załamana jestem, bo 2 tygodnie starań
Nie smutaj Będzie lepiej

W ogóle to bierzcie dziewczyny pod uwagę wahania wagi w zależności od cyklu, u mnie to +/- 2 kg i więcej się zdarzają + w czasie okresu mam bardzo opuchnięty brzuch, że wygląda jak balonik - i nie są to wzdęcia.
Liliom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 20:44   #90
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Nowy Rok-Nowa szczupła, zdrowa Ja! 🏻☠

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
Witam Adelajda, ja rowniez cale zycie sie odchudzam, a ostatnio idzie mi coraz gorzej nawet do was nie zagadalam, bo wstyd :/ zero efektow.

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Jest naprawde zle nawet nie mam w czym chodzic, jedyne w co sie mieszcze to dresy i tak chodze od miesiaca dobrego :/
Niestety mam tak samo.Duzo gadam o odchudzaniu,ale nic nie robię tzn nie robiłam bo od 1 idzie mi dobrze.Efekty zaskoczyły mnie samą.Walcze dalej chodz z motywacja jako taka problem jest nadal.

Nie poddawaj się,wez sie w garść.Trzeba działać.Wiem,ze to nie łatwe bo rok 2017 przebujalam sie na jesc/nie jesc w efekcie zamiast schudnac jeszcze przytyłam no ale trzeba w końcu schudnąc i utrzymac wage bo akurat u mnie to jest trudniejsze.
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-28 05:55:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.