Nowa farba Loreal Excell 10 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-20, 06:42   #751
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

też kupiłam farbe za 15zł w rossmanie tylko że jasny blond (8.3).. już pofarbowałam włosy. i kolorek wyszedł super wyglądaja jak naturalne.. i włosy zrobiły sie ładniejsze, zdaje mi się ze mam ich więcej na głowie hehe
fotek niestety nie mam.. ;/
anngeli a Ty masz fotki? jak Ci włoski wyszły ?
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 11:16   #752
monia089
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 9
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

farby sa rewelacyjne mam ja na wlosach od 3 tygodni i wogole nie splukuje sie polecam. ja robilam mahoniowym brazem. planuje teraz wisniowy kasztan... nie wie ktos jak ten odcien na wlosach wychodzi??
monia089 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 17:16   #753
electro-lady
Raczkowanie
 
Avatar electro-lady
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa/Piła
Wiadomości: 50
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

kurde dziewczyny zdołowałyście mnie!! ; [
wlasnie kupilam Złocisty Brąz...pewnie bede czarna T.T
bo z tego co widziałam to JASNY złocisty brąz u niektórych z Was wyszedł bardzo ciemny ; ((
Będę nakładać na ciemny blond...cholera! A myślałam o tym jasnym ;(
Ktoś robił złocistym brązem> może jakies fotki?

dokladnie to na taki bede kladla...:
i w sumie to troche sie boje...bo juz mialam czarne wlosy i wygladalam tragicznie

Edytowane przez electro-lady
Czas edycji: 2010-02-10 o 17:38
electro-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 11:20   #754
electro-lady
Raczkowanie
 
Avatar electro-lady
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa/Piła
Wiadomości: 50
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Dzis pierwszy raz farbowalam wloski Excell'em. Chcialam sie podzielic z Wami wrazeniami i fotkami. Wczesniej uzywalam Castingu ale ze wzgledu na szybka zmywalnosc farby postanowilam zmienic a raczej wyprobowac innych. Wybralam odcien 4.3 zlocisty braz. Wyszedl ciemny ale kolor jest sliczny, wlosy delikatne i lsniace.
Fotka nr 1 to moj kolor wyjsciowy
Pozostale tuz po farbowaniu (doslownie 2 godzinki po)
Mam nadzieje,ze komus sie przydaPozdrawiam


uff jesli mi takie wyjda, nie bedzie zle ; ) jednak pofarbuje... krócej potrzymam po prostu ;>
electro-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 12:04   #755
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez electro-lady Pokaż wiadomość
uff jesli mi takie wyjda, nie bedzie zle ; ) jednak pofarbuje... krócej potrzymam po prostu ;>
Wrzuć fotki po
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 22:04   #756
electro-lady
Raczkowanie
 
Avatar electro-lady
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa/Piła
Wiadomości: 50
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

o to moje wloski po ; )
po dwoch myciach abo 3.
wloski wyszly ciemne tak jak myslalam ale nie jakos strasznie, generalnie jestesm zadowolona z efektu;] slicznie sie blyszcza i nie sa zniszczone, ale chyba juz nie skusze sie na excella, dosc droga i kolor sie po niej spiera, takie mam wrazenie...aaa no i najwazniejsze zaczelam farbowac sie o 14 rowno skonczylam jakies 23 po, krocej trzymalam i odrosty troche slabiej chwycilo ale trudno ; ]
no nic wstawiam fotki
jedno z flashem reszta ze swiatlem spod okna
;]
electro-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 15:32   #757
swetty_kitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 33
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Witam Panie!
Mam do sprzedania 2 farbki loreal excell 10 w kolorach 5.O jasny brąz oraz 9.13 bardzo jasny lodowy blond (jest piękny). Pudełeczka są oryginalnie zapakowane, nie otwierane kupione w styczniu tego roku. Jako że jestem niezdecydowaną kobietką najpierw chciałam rozjaśniać potem przyciemniać aż w końcu posz łam do fryzjera po baleyage
niestety zwlekałam na tyle długo że okres zwrotu towaru minął
Kupiłam je za 29zł więc sprzedam za połowę czyli 14zł + koszt przesyłki co razem daje 20zł. Zaoszczędzicie Panie prawie 10zł
W razie pytań proszę pisać
Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez swetty_kitty
Czas edycji: 2010-04-28 o 18:01
swetty_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 14:45   #758
swetty_kitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 33
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

A jednak ufarbowałam. Fakt że excell wychodzi dosyć ciemny ale ja nakładałam na rozjaśnione uprzednio włosy więc kolorek jak z pudełka.
O to fotka 7.13 ciemny lodowy blond
swetty_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 13:56   #759
madzia b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Libiąż
Wiadomości: 4
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Witam wszystkich!

Niedawno postanowiłam przyciemnić swoje włosy, które od jakiegoś już czasu farbuję na blond, z natury natomiast jestem szatynką. Miałam dosyć ciągłych odrostów, więc zaczęłam rozglądać się po drogieriach za farbami i ujrzałam właśnie Loreal Excell 10, odcień nr 7.13 (ciemny lodowy blond). Zanim jednak ją kupiłam duuuużo się naczytałam dobrych i złych opinii na jej temat. Miałam pewne obawy, ale zdecydowałam się i wczoraj użyłam owej farby. Trzymałam ją od rozpoczęcia nakładania około 7 miut a kolor wyszedł sporo ciemniejszy niż wskazywało pudełko, jednak jestem zadowolona A i tak zakładam że po kilku umyciach i dodatkowo coraz mocnieszym słońcu staną się one jaśniejsze Zamieszczę Wam zdjęcia przed i po, z tym że zdjęcie po jest robione wieczorem, a przed w świetle dziennym. Dodam jeszcze, że po tej farbie włosy są o niebo lepsze! Bardzo mięciutkie, lśniące, jakby momentalnie odżyły. Zapach farby nie był przyjemny. Z efektów końcowych jak już wspomniałam jestem bardzo zadowolona, ale muszę potwierdzić to, iż należy kupować jaśniejszy odcień od tego, który zamierzyliśmy.

Pozdrawiam gorąco!
madzia b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 03:01   #760
czarnulka07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Madziu wyszedł Ci super kolorek Tylko nie wiem czemu każdemu wychodzi inny kolorek Twój odcień wygląda na zimny natomiast u swetty_kitty wygląda na ciepły odcień .
Nie wiem czy to zasługa różnych aparatów ale sugerując się fotkami to są to dwa różne kolory
Ja też kupiłam sobie 2 opakowania tej farby 7.13 i strasznie boję się nią pofarbować ponieważ zależy mi na zimnym odcieniu.
Jestem po dekoloryzacji włosów i na szczęście pozbyłam się koloru czarnego
Tylko aktualnie mam strasznie nierówny kolor włosów . Końce wpadają w pomarańcz a przy głowie mam ładny blond. I boję się że bardzo mi przyciemni włosy ta farba a chciałam wrócić do swojego naturalnego kolorku czyli średniego blondu.
Zastanawiam się jeszcze czy nie lepiej by było jakbym wymieszała razem 2 odcienie 7.13 i 9.13
Pozdrawiam
czarnulka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 12:48   #761
swetty_kitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 33
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Ten kolorek z fotki to moje domowe schodzenie z czarnych. Rozjaśniałam joanną 4razy pod rząd. Włosy miały wszystkie odcienie od białych po ognisto czerwone przeplatane pomarańczowo żółtym.
Też wachałam się miedzy 7.13 a 9.13 ale wybrałam jednak ten ciemniejszy. I kolorek wyszedł całkowicie jednolity, w ciepłym odcieniu ale przykrył całą marchewkę. Fotka zrobiona zaraz po farbowaniu. Minęły już 3 miesiące i moje włosy są teraz w kolorze 9.13! idealnie tak same jak na pudełku.

Edytowane przez swetty_kitty
Czas edycji: 2010-04-02 o 12:49
swetty_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 13:15   #762
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez swetty_kitty Pokaż wiadomość
Ten kolorek z fotki to moje domowe schodzenie z czarnych. Rozjaśniałam joanną 4razy pod rząd. Włosy miały wszystkie odcienie od białych po ognisto czerwone przeplatane pomarańczowo żółtym.
Też wachałam się miedzy 7.13 a 9.13 ale wybrałam jednak ten ciemniejszy. I kolorek wyszedł całkowicie jednolity, w ciepłym odcieniu ale przykrył całą marchewkę. Fotka zrobiona zaraz po farbowaniu. Minęły już 3 miesiące i moje włosy są teraz w kolorze 9.13! idealnie tak same jak na pudełku.
i w jakim stanie masz wlosy po tych wszystkich zabiegach?
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 18:21   #763
madzia b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Libiąż
Wiadomości: 4
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

No mój odcień wyszedł raczej chłodny, i to nie tylko na zdjęciu :P ale tak jak mówicie - na każdych włosach wychodzi on inny.
Czarnulko07, co do tego wymieszania to uważam, że może wyjść Ci bardzo ciekawy kolorek, spróbuj i pochwal się potem efektami
Ja też przed farbowaniem miałam kilka kolorów na głowie, nie dość że pasemka to jeszcze odrosty, ale farba pokryła wszystko jednolicie
sweet_kitty, hmm to dziwne, że aż tak Ci wyjaśniały po 7.13, ciekawe jak mój kolor zachowa się po takim czasie :P

Edytowane przez madzia b
Czas edycji: 2010-04-02 o 18:22
madzia b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 00:11   #764
czarnulka07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Witam ponownie
Dzisiaj dokupiłam farbę 9.13 więc zmieszam ją z 7.13 i zobaczymy co wyjdzie
Zabieg zrobię zaraz po świętach i pochwalę się efektami
Już nie mogę się doczekać tego farbowania
Ale postanowiłam dać parę dni odpoczynku moim biednym włoskom
Ponieważ w tym tygodniu rozjaśniałam i zaraz kładłam farbę Natural & Easy Srebrzysty Średni Popielaty Blond.
Niestety nie polecam tej farby na włosy po dekoloryzacji z pomarańczowym odcieniem ponieważ nie pokrywa tego koloru. Przy głowie tam gdzie miałam bielutkie włosy wyszedł ładny popielaty ale na końcach została marchewka

czarnulka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 01:32   #765
swetty_kitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 33
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
i w jakim stanie masz wlosy po tych wszystkich zabiegach?
Z natury mam bardzo mocne i gęste włosy. Przed rozjaśnianiem ( uchroniłam się przed dekoloryzacją) były do połowy pleców, teraz mam do połowy szyi. Nie ubolewam strasznie bo w jasnych włoskach i w tej fryzurce czuję się i wyglądam o wiele lepiej. Są wysuszone ale to pewnie efekt 2 letniego używania prostownicy. Teraz musiałam ją odstawić. Specialnie większych zniszczeń nie odczułam.
Nakładam jedwab biosilka i naprawdę szybko regeneruje włosy. Ale już nigdy więcej czerni... i palette...
swetty_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 09:00   #766
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

sweety_kitty, madzia b farbowałyście tym samym odcieniem a kolory macie zupełnie różne! jednak wiele zależy od koloru wyjściowego..

sweety_kitty masz zdjęcie przed? ciekawa jestem jak u mnie by to wyszło, aktualnie mam na głowie blond garniera i chcę go przyciemnić i schłodzić, marzą mi się włoski jak u madzia b piekne
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 09:37   #767
czarownica3006
Zadomowienie
 
Avatar czarownica3006
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 268
GG do czarownica3006
Cool Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Dziewczyny, po pierwsze nie nalezy sugerowac się nazwami na pudełkach tylko numeracją. nie zawsze cieply kolor wyjdzie nam cieplo a zimny zimno. Wszystko zalezy od 'podkladu' czyli wlosa, ktory bedziemy darbowac. czasami, zeby uzyskac cieply kolor musimy polozyc zimny i na odwrot. Najlepiej doradzic sie swojego fryzjera o to, jaki kolor wybrac by uzyskac swoj wymarzony efekt. ja np po dekoloryzacji z czarnego, by uzyskac rudawy brąz polozony mialam nr 5.11 czyli jasny swietlisty brąz. ani slowa o rudości a jednak wyszedl rudawy - taki jak mial wyjsc. to wyzsza szkola jazdy ponizej do pomocy podaje wam numeracje loreal:

stopień, czyli pierwsza cyferka numeru farby:

1 czarny
2 b. ciemny brąz
3 ciemny brąz
4 brąz
5 jasny brąz
6 ciemny blond
7 blond
8 jasny blond
9 b. jasny blond


odcienie, czyli kolejne dwie cyfry. cyferka na drugim miejscu oznacza, ze barwnika jest więcej, cyfra na trzecim miejscu oznacza, ze jest to tylko polysk tego odcienia:

o kolor naturalny (np 700 to blond, poprostu blond )
1 świetlisty
2 opalizujący
3 złocisty
4 miedziany
5 mahoniowy
6 czerwony

np. 7.23 lub 723 - opalizujący złocisty blond a nie zaden nugat itp)))

mam nadzieje, ze pomogłam

Edytowane przez czarownica3006
Czas edycji: 2010-04-22 o 07:39
czarownica3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 11:14   #768
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

czarownica3006 no jasne, super! wiedziałam że te cyferki jakoś się odczytuje tylko legendy było brak

czyli ciemny lodowy blond 713 to tak naprawdę złocisty opalizujący blond? nie będzie on chłodny tylko ciepły?
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 14:40   #769
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
czarownica3006 no jasne, super! wiedziałam że te cyferki jakoś się odczytuje tylko legendy było brak

czyli ciemny lodowy blond 713 to tak naprawdę złocisty opalizujący blond? nie będzie on chłodny tylko ciepły?
nie , 7,13 to bedzie popielato-złocisty kolor czyli zimno-ciepły, w słońcu bedzie widać złoty/żółty refleks

a i jeszcze chciałam napisać ze "0" to nie jest brak odcienia, tylko tzw.natura czyli mieszanina wszystkich pigmentów, często z przewagą ciepłych
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 15:08   #770
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
nie , 7,13 to bedzie popielato-złocisty kolor czyli zimno-ciepły, w słońcu bedzie widać złoty/żółty refleks
popielato-złocisty? zimno-ciepły? to się nie wyklucza? to jaki on w końcu będzie?
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 07:37   #771
czarownica3006
Zadomowienie
 
Avatar czarownica3006
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 268
GG do czarownica3006
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

no własnie to zalezy od tego na jaki kolor włosa go kładziesz mój fryzjer nazywa to świetlisty więc ja bym powiedziała, że będzie to odcien raczej ciepły. Akurat jesli chodzi o 713 to mam 'doswiadczenie' bo i ja go kiedys uzylam i moja mama uzywa nadal. jest napewno cieply na jej wlosach ale ma taki dosc stonowany zimny odcien tego ciepła nie wiem jak to opisac, ale jest bardzo ladny



---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
czarownica3006 no jasne, super! wiedziałam że te cyferki jakoś się odczytuje tylko legendy było brak

czyli ciemny lodowy blond 713 to tak naprawdę złocisty opalizujący blond? nie będzie on chłodny tylko ciepły?

nie, to swietlisty złocisty blond
wazna jest kolejnosc numerków, tego zlota tam bedzie jak na lekarstwo a najwiecej swietlistosci

Edytowane przez czarownica3006
Czas edycji: 2010-04-22 o 07:39
czarownica3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 08:47   #772
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez czarownica3006 Pokaż wiadomość
no własnie to zalezy od tego na jaki kolor włosa go kładziesz mój fryzjer nazywa to świetlisty więc ja bym powiedziała, że będzie to odcien raczej ciepły. Akurat jesli chodzi o 713 to mam 'doswiadczenie' bo i ja go kiedys uzylam i moja mama uzywa nadal. jest napewno cieply na jej wlosach ale ma taki dosc stonowany zimny odcien tego ciepła nie wiem jak to opisac, ale jest bardzo ladny
hm a ja wzięłam ciemny blond kładę go na blond garniera, jakbym miała ochotę następnym razem położyć 713 to będzie go widać czy nie ma to sensu?
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 12:17   #773
czarownica3006
Zadomowienie
 
Avatar czarownica3006
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 268
GG do czarownica3006
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
hm a ja wzięłam ciemny blond kładę go na blond garniera, jakbym miała ochotę następnym razem położyć 713 to będzie go widać czy nie ma to sensu?
no wiesz, ja nie jestem fryzjerem, staram sie tylko orientowac w tym co mi moj fryzjer "robi", stąd znam tą numerację i potrafie sama sobie dobrac kolor chociaz niekiedy tez na 'czuja'
ale tak na chlopski rozum, jesli robisz teraz blondem to wlasnie taki 713 powinien wyjsc ci na nim idealnie

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez czarownica3006 Pokaż wiadomość
no wiesz, ja nie jestem fryzjerem, staram sie tylko orientowac w tym co mi moj fryzjer "robi", stąd znam tą numerację i potrafie sama sobie dobrac kolor chociaz niekiedy tez na 'czuja'
ale tak na chlopski rozum, jesli robisz teraz blondem to wlasnie taki 713 powinien wyjsc ci na nim idealnie
aha, jeszcze jedno. 713 ladnie wyjdzie na dosc jasnych wlosach, mysle, ze powinny byc jasniejsze niz 713 bo kiedys jak moja mama polozyla go na brąz to jej wyszly czarne. a teraz go uzywa ale na jasniejsze pod spodem i teraz są takie jak na pudełku.
czarownica3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 15:57   #774
swetty_kitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 33
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
sweety_kitty, madzia b farbowałyście tym samym odcieniem a kolory macie zupełnie różne! jednak wiele zależy od koloru wyjściowego..

sweety_kitty masz zdjęcie przed? ciekawa jestem jak u mnie by to wyszło, aktualnie mam na głowie blond garniera i chcę go przyciemnić i schłodzić, marzą mi się włoski jak u madzia b piekne
Ja miałam rozjaśniane z czarnych. Frabę kłladłam na włosy rozjaśniane w kolorze jajecznicy, z białymi odrostami. Złapało równomiernie
swetty_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 18:01   #775
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

ja już po polecam farbkę, bardzo fajnie się nakłada - mi starczyło jedno opakowanie a z reguły zużywałam dwa no i nie pachnie tak intensywnie, a poza tym 10 minut kolorek wyszedł ciemniejszy no ale o to mi chodziło, mam taki ładny brązik, brązami boję się farbować bo zostaje ruda poświata a tak rudej poświaty nie mam no i po pierwszym myciu farba przestała się wypłukiwać - co znaczy że jest dobra

także wielki plus dla loreala
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 14:29   #776
swetty_kitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 33
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Wstawiaj fotki koniecznie
swetty_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 16:33   #777
aaaDorotkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Czy używała któraś z was jasnego blondu 8.0?? Kupiłam ją wczoraj, ale po recenzjach na forum się boją ją użyć??!! Bardzo ciemna wychodzi? Macie może jakieś fotki?? Błagam, proszę o pomoc bo już tyle kombinowałam z tymi włosami, ze teraz się po prostu boję. Obecnie mam włosy rozjaśnione na bardzo jasny blond z białymi refleksami. Chce je trochę przyciemnić na bardziej naturalne, ale nie znowu jakieś brązowe. Proszę o radę i z góry dziękuję!
aaaDorotkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 17:20   #778
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

ja używałam tej farby i powiem Ci tak - od razu po farbowaniu kolor jest fatalny... buro-siwo-srebrny, ale to schodzi już po dwóch myciach i wtedy włoski sa na prawdę ładne nie brązowe ani jakieś mocno ciemne tylko takie dosyć naturalne. Niestety u mnie kolor utrzymał się krótko, zaledwie 2 tygodnie i wymył się całkowicie. Farbowałam na bardzo jasnym blondzie popielatym.

Parę dni temu pofarbowałam L'Oreal Excellence Creme poziom 7.1 blond popielaty i jestem o wiele bardziej zadowolona, bo włosy są w końcu takie jak chciałam i wyglądają jak moje naturalne, świetnie się w nich czuję. No ale jednak są ciemniejsze niż z poziomu 8 :P
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 18:57   #779
aaaDorotkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Dziękuję za odpowiedź! Trochę mnie pocieszyłaś, ale też i wystraszyłaś...Wiesz, buro- szaro- siwe, ehh :P Jescze to przemyśle, ale szkoda farbę wyrzucić.
aaaDorotkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 19:18   #780
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10



buro-szaro-siwe były dzień po farbowaniu, potem je umyłam i przestały być bure, a po drugim myciu przestały być siwe więc nie bój się hehe
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.