Kosmetyki mineralne Joppa Minerals - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-18, 18:31   #271
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Moje kolejne próbki Joppa też dotarły. Zamawiałam 11-ego i dostałam gratis 1 cień i jeden Multi Purpose Blush o nazwie Hush. Czy jak multipurpose to może też można zapalić
hmm a ja zamawialam 10.. to tez juz powinnam się spodziewac, ale mi zadne maile nie przysly z joppa, chyba ze oni nie wysylaja..

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
Celnicy w ogóle pewnie się dziwią jak widzą proszki w woreczkach strunowych.Mi się to kojarzy.
Hehehe, no ciekawe.. tym bardziej Jak idzie jakis biały proszek

edit: 19.02.2008


w sumie jak dzisiaj pisze posta to nie powinnam edytowac wczorajszego :P no ale dobra

Przyszly moje probki zamowione 10 u nich kolo poludnia a wyslane 11
Wrazenia na gorąco:
  • sa jakies takie kremowe, bardzo miałke
  • brak sitek :P ale dobrze ze otwieralam ostroznie
  • sloiczki jakies dziwne.. jakby mialy z 20 lat, skrzypią jak sprochniale drzwi :P
  • zamowilam sampel CIENIA do powiek ktory na monitorze byl BARDZO ŻOLTY! a to jest brąz! SZOK!
  • dostalam 2 probki roz Hash i cien Suede
  • medium light chyba stanowczo za ciemny, ale test kreskowy dopiero jutro a pelny test w sobote






Myslalam, ze zamowilam korektor, a jak widac nie :P zamowilam finishing silk medium.. ktory jest medium tylko w nazwie, bo jest taki bezowy jasny


Tak jak wczesniej napisalam jak wybierałam cien do powiek, chcialam żółty i na moim monitorze cien COURTNEY byl definitywnie żółty z mega drobinkami.. a szczena mi opadla jak zobaczylam ze to na żywo brąz...

Ps. Z poczatku nie przeczytalam ze Hush to róż i wzielam to za cien do oczu :P bo jako roz strasznie ciemny...

Ostatnie foto to porownania, realowe heh ze stronką.. cień mnie zawiódł.

Po za tym jedna probke podkladu mialam wypelniona w malej ilosci, a druga probke podkladu prawie po brzegi.. :/ dziwne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080833.jpg (75,5 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080834.jpg (56,9 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080835.jpg (53,6 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080831.jpg (88,3 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg porownania.jpg (59,9 KB, 129 załadowań)
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-02-19 o 17:59
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 19:16   #272
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

No i j eszcze zrobilam kreski na szyi.. w ogole dziwne, bo ciemno wyszedl light a na reku (chociaz reke mam jasniejszą od szyi) light wyszedl jasniejszy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080837.jpg (26,4 KB, 74 załadowań)
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 19:27   #273
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Anecka ten Hush to róż o wielorakim zastosowaniu więc spoko można jako cień go używać, a na stronce napisane jest, że można też jako "lip colour" więc chyba nie ma ultramaryny w składzie
Ale ten courtney to im rzeczywiście trochę na stronie nie wyszedł. Oni chyba w ogóle mają słabe zdjęcia cieni, bo ja kupiłam u nich Sweet Tea, który na stronce jest śliwkowo szaro brązowawy, a w rzeczywistości to brąz z drobinkami
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 20:02   #274
Fumico
Raczkowanie
 
Avatar Fumico
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 144
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Po za tym jedna probke podkladu mialam wypelniona w malej ilosci, a druga probke podkladu prawie po brzegi.. :/ dziwne
też miałam tak nierówno ponasypywane te podkłady, zastanawiałam się czy się komuś ręka omskła czy jak oni to chyba na oko sypią

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
No i j eszcze zrobilam kreski na szyi.. w ogole dziwne, bo ciemno wyszedl light a na reku (chociaz reke mam jasniejszą od szyi) light wyszedl jasniejszy...
zauważyłam, że to jaki wyjdzie kolor podkładu zależy w dużej mierze od tłustości skóry, mi np. mocniej się wybarwiają odcienie na twarzy (zawsze czymś wysmarowanej) niż na suchej ręce.
__________________
minerałkowe wymianki KLIK
Fumico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 20:21   #275
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Fumico Pokaż wiadomość
też miałam tak nierówno ponasypywane te podkłady, zastanawiałam się czy się komuś ręka omskła czy jak oni to chyba na oko sypią



zauważyłam, że to jaki wyjdzie kolor podkładu zależy w dużej mierze od tłustości skóry, mi np. mocniej się wybarwiają odcienie na twarzy (zawsze czymś wysmarowanej) niż na suchej ręce.
Tak i kolor zalezy od naszego ph, sebum itd wiec po kilkunastu minutach dopiero "dojrzewa kolor" )fajną nazwę wymyśliłam)
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 23:22   #276
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Na moim monitorze kolor Courtney wygląda właśnie na ciemny brąz z drobinkami. Nie taki jak na Twoich zdjęciach, ale bardzo podobny. Pozostałe kolory podkładów też są podobne, na pewno mocno nie odbiegają. Chyba mam nieźle ustawione kolory na monitorze.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 08:16   #277
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Na moim monitorze kolor Courtney wygląda właśnie na ciemny brąz z drobinkami.
U mnie tez... Biedna Anecka
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-20, 15:29   #278
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

No to ja juz nic nie wiem Ale powiem Wam, ze dzis bez zadnych baz ani nic.. nalozylam ten cien courtney i przez 7 godzin sie nie zrolowal super, kolor tez ladny na powiece, ale myslalam ze to zolty .. eh

Tak, ten róz to multi purpose, jako cien chyba bede uzywac. Bo teraz dalam sobie troche na policzki to wygladam jakbym sie dojrzalym burakiem posmarowala a wzielam tyci tyci

Pol twarzy posmarowalam Lightem - wydaje sie byc bardzo OK, pol twarzy medium light i wyszly placki (w ogole ten medium ligh to normalnie proszek STRASZNIE miałki! nie dalo sie nalozyc na flata w ogole.. no i mam go duzo mniej niz light'a..

Nie mniej jutro sie tym umaluje, bo teraz na szybkiego po pracy zmylam makijaz i od razu nalozylam ten bo nie moglam sie doczekac :P no ale ciemno sie robi za oknem to do konca nie wiem co i jak, ale juz widac ze medium light za ciemny [placki] a light wydaje sie byc ok, choc nie wiem czy on w zolty nie wpada..

Frantic, to ja sie Ciebie bede pytac o kolory cieni hehehe no ale kurcze zeby brąz u mnie byl żolty.. dziwne
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 16:09   #279
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Anecka to patrz na cień Courtney na stronie Joppa i tak sobie ustaw kolorki, żeby wyszedł ciemny brąz. Może wtedy inne kolory też wyjdą właściwie i będziesz miała idealnie ustawione barwy na monitorze.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 16:19   #280
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Po 2 dniach testów myślę, że kolor Light#2 jest dla mnie dobry, ale minerały Joppa nie rzucają mnie na kolana....wyglądam w nich jakoś na zmęczoną i nie jest to kwestia koloru, ale nie mam satynowego, naturalnego wykończenia jak w EGM, nie rozświetlają i mam wrażenie ,że nie są wcale, a wcale kremowe
odnośnie trwałości to...również nie zauważyłam różnic z innymi minerałami in plus...no cóż odliczam dni do otrzymania full size jars from EGM (w 2 formułach zamówiłam, a co )
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 20:33   #281
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Po 2 dniach testów myślę, że kolor Light#2 jest dla mnie dobry, ale minerały Joppa nie rzucają mnie na kolana....wyglądam w nich jakoś na zmęczoną i nie jest to kwestia koloru, ale nie mam satynowego, naturalnego wykończenia jak w EGM, nie rozświetlają i mam wrażenie ,że nie są wcale, a wcale kremowe
odnośnie trwałości to...również nie zauważyłam różnic z innymi minerałami in plus...no cóż odliczam dni do otrzymania full size jars from EGM (w 2 formułach zamówiłam, a co )
Mi formuły Soft Coverge i Full Coverage nie służą tzn. Soft ładnie się rozkłada, wytrzymuje cały dzień i wykończenie szczególnie jest super, ale wysusza mi lekko skórę i mam wrażenie ściągnięcia. Wolę Simple Radiance. Może tej formułki spróbuj.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-20, 21:02   #282
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Mi formuły Soft Coverge i Full Coverage nie służą tzn. Soft ładnie się rozkłada, wytrzymuje cały dzień i wykończenie szczególnie jest super, ale wysusza mi lekko skórę i mam wrażenie ściągnięcia. Wolę Simple Radiance. Może tej formułki spróbuj.

Dzięki Dominiko ale zamówiłam dzisiaj 2 pełnowymiarowe podkłady EGM i jeszcze parę ich próbek Joppa mnie nie przekonała, w zwiazku z tym mam masę ich próbek na zbyciu bo piewrszy testowany kolor (light#2) jest oki, a jeszcze jak pamiętasz omyłkowo 2 razy próbki zamówiłam masakra, jeden podkład z EGM miałabym za te ich próbki
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 21:26   #283
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Dzięki Dominiko ale zamówiłam dzisiaj 2 pełnowymiarowe podkłady EGM i jeszcze parę ich próbek Joppa mnie nie przekonała, w zwiazku z tym mam masę ich próbek na zbyciu bo piewrszy testowany kolor (light#2) jest oki, a jeszcze jak pamiętasz omyłkowo 2 razy próbki zamówiłam masakra, jeden podkład z EGM miałabym za te ich próbki
Kobietko Ja mam to samo z Lumiere, niby wszystko w porządku, kolory ślicznie mi pasują, a jakoś do formuły Cashmere się przekonać nie mogę. Po prostu nie zachwyca będę jeszcze próbować VV, a nuż się uda A na próbki to się na pewno chętne na wymiankowym znajdą albo na allegro spróbuj sprzedać.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 21:38   #284
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Kobietko Ja mam to samo z Lumiere, niby wszystko w porządku, kolory ślicznie mi pasują, a jakoś do formuły Cashmere się przekonać nie mogę. Po prostu nie zachwyca będę jeszcze próbować VV, a nuż się uda A na próbki to się na pewno chętne na wymiankowym znajdą albo na allegro spróbuj sprzedać.
Dominko może faktycznie na allegro wrzucę ,bo jak liczę ile kasy na wszelakie próbki zużyłam to...brrrrJakoś do śledzenia wątku wymiankowe siły mi brak
a że Cashmere Ci nie pasuje jakoś sie nie dziwię jakie kolorki Ci pasują? może coś z VV i FF znajdę żeby Ci podrzucić
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 21:42   #285
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Dominko może faktycznie na allegro wrzucę ,bo jak liczę ile kasy na wszelakie próbki zużyłam to...brrrrJakoś do śledzenia wątku wymiankowe siły mi brak
a że Cashmere Ci nie pasuje jakoś sie nie dziwię jakie kolorki Ci pasują? może coś z VV i FF znajdę żeby Ci podrzucić
Dziękuję , ale ja już zdążyłam zamówić i dzisiaj przyszły. Jutro testy. Kasy to mi się już nawet nie chce liczyć
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 22:31   #286
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Dziękuję , ale ja już zdążyłam zamówić i dzisiaj przyszły. Jutro testy. Kasy to mi się już nawet nie chce liczyć
nie ma za co
kasy nie licz, bo w depresje wpadniesz ....ja również

Edytowane przez mala_kobietka
Czas edycji: 2009-02-20 o 22:32 Powód: literówka
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 08:44   #287
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Umalowalam sie podkladem Soft Coverage Light 1 no i jestem troche zawiedziona :P Na zdjeciu wyszlo ladnie, ale krycie mnie absolutnie nie zadowala. Moim zdaniem to jest raczej male krycie bo jak patrze w lustro to widze przebitki.
Po za tym light 1 jest za ciemny i za .. Żółty!
a na stronie pisze
Neutral shade of pink & yellow. Fair skinned.
Ja tu widze samo yellow na twarzy

Dziwie sie ze jest za ciemny skoro Apricot z buff'd ciemniejszy a jakos ladnie u mnie wyglada..

Tak wiec nie jestem zadowolona z tego podkladu narazie, a jeszcze zobaczymy ile wytrzyma na twarzy..

Pomalowalam sie tez rózem, ale lekko bo to ciemna sliwka jest.. no i dalam Hush'a na usta + wazelinka :P ladnie wyszlo

Finishing Silk nadal efekt satynowy prawie, ale zobaczymy jak sie spisze w ciągu dnia no i troszke u mnie bieli ale to dobrze bo rozjasnilo mi tę żółć


No i z racji tego ze light 1 jest za ciemny, to medium light bedzie absolutnie za ciemny, nie mniej jednak musze wyprobowac formule full coverage, więc jutro sie pomaluje tym medium no a pozniej wystawie na wymianke.

Musze przetestowac Lightest 1.. o ile jest bezowo rozowe

Na twarzy:
primer: hauschka
podklad: SC light 1
puder: finishing silk medium
róż: Hush
usta: Hush
oczy: suede + courtney, tusz maxfactor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080856.jpg (111,4 KB, 144 załadowań)
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 09:40   #288
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Umalowalam sie podkladem Soft Coverage Light 1 no i jestem troche zawiedziona :P Na zdjeciu wyszlo ladnie, ale krycie mnie absolutnie nie zadowala. Moim zdaniem to jest raczej male krycie bo jak patrze w lustro to widze przebitki.
Po za tym light 1 jest za ciemny i za .. Żółty!
a na stronie pisze
Neutral shade of pink & yellow. Fair skinned.
Ja tu widze samo yellow na twarzy

Dziwie sie ze jest za ciemny skoro Apricot z buff'd ciemniejszy a jakos ladnie u mnie wyglada..
No właśnie ja również jestem w szoku....czytam sobie, że Light#1 jest za ciemny, a pamiętałam ,że Apricot z Buff'd jest oki i dlatego zaproponowałam Ci próbkę z EGM , która na pewno jest ciemniejsza i bardziej brzoskwiniowa od Light#1.
no w szoku jestem
Ale mi Joppa również nie pasuje, chociaż dzisiaj tak w ramach wykorzystania tych próbek zaaplikuje sobie na mokro Joppa, czekając na EGM
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 09:40   #289
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Anecka podkład FC Light #1 jest jaśniejszy i bardziej różowy niż ten sam kolor ale SC. Ja wrzuciłam kiedyś takie fotki porównawcze do albumu. Ale FC jest dość ciężki.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 11:47   #290
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
No właśnie ja również jestem w szoku....czytam sobie, że Light#1 jest za ciemny, a pamiętałam ,że Apricot z Buff'd jest oki i dlatego zaproponowałam Ci próbkę z EGM , która na pewno jest ciemniejsza i bardziej brzoskwiniowa od Light#1.
no w szoku jestem
Ale mi Joppa również nie pasuje, chociaż dzisiaj tak w ramach wykorzystania tych próbek zaaplikuje sobie na mokro Joppa, czekając na EGM
Sama nie wiem o co chodzi, teraz po jakims czasie bardziej mi żżolka twarz, w szoku jestem. Apricot mi nie zolknie, ani Bisque, ale ten to w ogole za jasny dla mnie.
Mowie Wam powaznie, ze Apricot niby ciemny a nie odcina sie moze EGM tak samo sie zachowa jak buff'd.

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Anecka podkład FC Light #1 jest jaśniejszy i bardziej różowy niż ten sam kolor ale SC. Ja wrzuciłam kiedyś takie fotki porównawcze do albumu. Ale FC jest dość ciężki.
no wlasnie.. ja podczas zamawiania pomylilam formuly.. mialam zamowic FC light i SC medium light.. no ale tak wyszlo
Fotki widzialam, sugerowalam sie wlasnie nimi przy wyborze.

Po paru godzinach swiece sie, pod nosem sie zwarzylo i kolor podkladu zżolkl..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 21:01   #291
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Ja dzisiaj nakładałam Soft na mokro i masakra, jeszcze nigdy żadne minerały nie zachowywały się jak gips spieszyłam się , więc widząc co sie dzieje, w pośpiechu mocniej zwilzyłam termalką pędzel i udało mi sie nałożyć, ale.... wyglądało to strasznie nienaturalnie, twarz płaska dobrze ,że Meteorytki pod ręką były to się "omiotłam nimi" i wybiegłam.

Po jakimś czasie wyglądało to lepiej, ale ... mimo to trwalszy ten make up nie był , a za to nienaturalny, maska
Nie dziekuję ......Joppa nie dla mnie
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 21:05   #292
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

zamówiłam sobie zestaw próbek. Ponieważ nie jestem jakaś bardzo żółta, wzięłam #1 Light i Lightest, niestety, to zupełnie nie to. Za to jestem niesamowicie zadowolona z Simple Radiance Finishing Silk. Bardzo fajnie matuje i utrwala (chociaż dodam, że zazwyczaj nie mam dużego problemu ze świeceniem, jedynie lekko nos i czasem czoło), więc nie mogę do końca ocenić właściwości). Porównanie w tej kategorii mam jedynie z Lumiere Sheer Veena Silk Veil- matowienie ok, ale niestety, bardzo podkreśla mi każdy włosek, szczególnie na nosie (nigdy sie nie spodziewałam, że włoski na nosie mogą być widoczne!! )
frenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 09:44   #293
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Joppa nie dla mnie raczej..
Dzis co prawda ciemniejszym sie umazałam, ale chcialam wyprobowac formule fc.. Dla mnie lepiej kryje EDM Inensive, po za tym bez pudru wykanczajacego jakbym sie od razu swiecila.. podkreslilo mi skorki, pory.. ja tez podziekuje ale cienie maja fajne, bo sie nie rolują

No nic.. trzeba szukac dalej a moje podklady z joppa poleca na wymianke

Ps. dodaje fotke, umazałam sie Medium Light 1 FC + finishing silk Medium.
Korektor mint z buff'd.

Na monitorze jakos dobrze to wyglada, ale w lustrze - naprawde zle :/ a szkoda, bo wydawaly sie kremowe w sloiczku a jednak sa jakies takie nijakie..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080871.jpg (54,7 KB, 103 załadowań)
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-02-22 o 09:45
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 14:27   #294
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

wrzucam zestawienie moich odcieni joppa w porównaniu do golden light EDM
Najbardziej mnie zaskakuje to, że Medium Light#2 w formule FC i SC to dwa kompletnie różne odcienie. W formule SC jest dość zbliżony do golden light EDM, natomiast w FC zdecydowanie za ciemny dla mnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zestawienie_joppa.jpg (86,2 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zestawienie_joppa1.jpg (95,6 KB, 176 załadowań)

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-02-22 o 14:51
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 14:52   #295
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
wrzucam zestawienie moich odcieni joppa w porównaniu do golden light EDM
Najbardziej mnie zaskakuje to, że Medium Light#2 w formule FC i SC to dwa kompletnie różne odcienie. W formule SC jest dość zbliżony do golden light EDM, natomiast w FC zdecydowanie za ciemny dla mnie
No właśnie identycznie jest z kolorem Light #1, też w różnych formułach wyglądają zupełnie inaczej.
Idealne porównanie i perfekcyjna fotka Spodobał mi się puder Medium Simple Radiance. Chyba jakiś nowy komplecik próbek będzie mi się szykował
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 17:31   #296
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
No właśnie identycznie jest z kolorem Light #1, też w różnych formułach wyglądają zupełnie inaczej.
Idealne porównanie i perfekcyjna fotka Spodobał mi się puder Medium Simple Radiance. Chyba jakiś nowy komplecik próbek będzie mi się szykował
Ten puder jest dla mnie tak dobry, ze zamowilam pelne opakowanie, przy darmowej przesylce cena jest zupelnie przyzwoita.
Dziś wróciłam do joppa soft medium#1 i nałożyłam 3 cienkie warstwy, krycie dobre, pory schowane, po całym dniu nadal ładnie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 17:42   #297
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Ten puder jest dla mnie tak dobry, ze zamowilam pelne opakowanie, przy darmowej przesylce cena jest zupelnie przyzwoita.
Dziś wróciłam do joppa soft medium#1 i nałożyłam 3 cienkie warstwy, krycie dobre, pory schowane, po całym dniu nadal ładnie
Ja mam pełne opakowanie Original Medium i też sobie bardzo chwalę. W najbliższym czasie na pewno pokuszę się na Simple Radiance, a co do formuły SC, to ja mam podobne wrażenia do Twoich, moja skóra ślicznie wygląda pod 3 cienkimi warstewkami (identycznie kładę ). Mam tylko jedno ale, ta formuła sciąga moją skórę, szczególnie na polikach. Nie mam po niej suchych skórek, ale jak się uśmiecham to tworzy się taka siateczka zmarszczek
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 17:51   #298
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja mam pełne opakowanie Original Medium i też sobie bardzo chwalę. W najbliższym czasie na pewno pokuszę się na Simple Radiance, a co do formuły SC, to ja mam podobne wrażenia do Twoich, moja skóra ślicznie wygląda pod 3 cienkimi warstewkami (identycznie kładę ). Mam tylko jedno ale, ta formuła sciąga moją skórę, szczególnie na polikach. Nie mam po niej suchych skórek, ale jak się uśmiecham to tworzy się taka siateczka zmarszczek
Sprostowanie: sheer mam transparentne duze i oryginal medium duze, no...
To cera nam podobnie reaguje- ja tez simple radiance sobie chwale bardziej od S ale nie mam duzego (jeszcze) opakowania. Wzięłam na próbę morning dew i tez jestem oczarowana- na lato go kupie - wyglad jak po wakacjach a nie przyciemnia jakoś. Z żadnej innej firmy nie widziałam takiego połączenia podklad i brązer w jednym- a look nadl natural

W zasadzie muszę powiedzieć ze wszystko prócz najbardziej kryjącej formuły mi leży a pudry sa w czołowce innych mineralnych
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 18:03   #299
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Ja też bardzo lubię soft.Mam duże opakowanie.Fajnie sprawdza się też na filtry.ardzo luię puder wykańczający original silk medium.Czekam jeszcze na lumiere i chyba wezmę duże opakowanie.Formułą full zrobiłam sobie dziś piękne place Odpada na filtry.
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 15:23   #300
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

hmmm też dostałyście maila od Joppy, żeby ich nie zasypywać wiadomościami bo nie nadążają?
i żeby polskie adresy ładnie wpisywać? "Also, we have had a large number of orders from Japan and Poland (Thank you!) and we are having trouble with some of the names and/or addresses showing up correctly."

a to dla tych Wizażanek, które nie dostały takiego maila:

"Dear Joppa Customers,

Due to the overwhelming number of emails we receive we have made a change in our shipping policy. We are asking that you please not email us concerning the shipment date of your order until after the alloted time period for arrival has past.(For Global Priority 3 weeks, and Global First Class 6 weeks) Emails received before this time period will not be addressed. Be assured that ALL orders are processed and shipped 2-3 days after receiving payment (unless there is a question about your order, and then we will contact you)

At this time we DO NOT send email confirmations when orders are shipped for Global orders. Since we use United States Postal Service for our shipping service, they do not have a tracking system for orders once they leave our country, so you will not receive a tracking number.

Also, we have had a large number of orders from Japan and Poland (Thank you!) and we are having trouble with some of the names and/or addresses showing up correctly. Please check your receit when placing your order to make sure it shows up correctly. If not please contact Joanne at shipping@joppaminerals.co m with the correct information. This will help us get your orders to you faster.

Any changes in your order must be made within 24 hours of placing your order. If you have more than one order and would like them shipped together please contact us as soon as possible after placing your order.

Also, please DO NOT email us at sales@joppaminerals.com
This email is for paypal receits only and is not checked daily.
For questions about your order, email me at shipping@joppaminerals.co m
For questions about products, email productinfo@joppaminerals .com

We want to continue shipping orders to our customers as fast as possible, so we thank you in advance for all your help in this.

Sincerely,

Joanne"

w skrócie:
-nie dopytywać się o wysyłkę zanim nie minie przepisowe 3 tyg dla Global Priority, 6 tyg dla Global First Class
-nie wysyłają powiadomień o nadaniu przesyłki
-poprawnie wpisywać adresy - chodzi im chyba zwłaszcza o polskie znaki, już było to wielokrotnie powiedziane: prędzej się na poczcie zorientują po kodzie pocztowym co to "Lodz" niż po serii dziwnych znaczków, które w założeniu oznaczały "Łódź"
-wszelkich zmian w zamówieniu można dokonywać do 24 godzin od zamówienia lub najwcześniej jak się da gdy zorientowałyście się, że coś zamówiłyście nie tak jak powinno być - i wtedy kontakt z Joanne

Jeśli coś pomieszałam, to mnie poprawcie, żadna anglistka ze mnie
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 15:50:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.