Zakon Napalonych Orgazmocholiczek - CZ. 35 ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-12, 22:18   #1
patrysiowa_
Zakorzenienie
 
Avatar patrysiowa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 25 563
Talking

Zakon Napalonych Orgazmocholiczek - CZ. 35 !


Ogólnie to nie polecam zaczynania z nami w jakikolwiek sposób.
Atakujemy EXów, nieprzyjaciół, pocztę polską i każdego kto zajdzie nam za skórę.
Jeżeli łamiesz nasze reguły lub po prostu komuś nie podpasujesz – nie masz życia.
Mafia ZNOwiczek Cię znajdzie. Koniec z tobą. A tak serio, zanim dołączysz do nas
przeanalizuj to ze swoim lekarzem terapeutą, zapoznaj się z naszą ulotką i zrezygnuj z dołączania.

A tak serio, jak przetrwasz cały pierwszy post i wykujesz go na blachę będziesz miał/a egzamin.
Nadrobisz wszystkie 35 części! Dobra, żartuję. Wypełnij ankietę jeżeli już…

1. Twój wiek:
2. Wiek TŻ:
3. Odległość jaka Was dzieli (przybliżona, w km, albo np. Kraków-Warszawa)
4. Kiedy się ostatnio widzieliście?
5. Co najbardziej przeszkadza Ci w ZNO*? (*o ile coś takiego jest)
6. Jak długo jesteście razem?
7. Jak się poznaliście? (Opowiedz całą historie jesteśmy wścibskie i tak prędzej czy później byśmy to od Ciebie wyciągnęły i nie zaczynaj od: „to długa historia”)
8. Czy już TO robiliście? (Wieeemy, jesteśmy wścibskie!)
9. Co masz do jedzenia dla Nas?
10. Jak często się spotykacie?
11. Jakie macie plany na przyszłość? Jak długo ZNO?
12. Widzieliście DziubDziuba? Jak wygląda Dziubdziub?



oto nasz hymn :
http://www.youtube.com/watch?v=cvER9G2wZBo .

iii .. coś o nas ...

12 Stonka - Najważniejsza osoba na wątku! Bez niej, nie byłoby Nas tutaj w szanownym gronie 32 ZNOwiczek. Zbieramy się i jednoczymy już od dawna, to właśnie Nasza wątkowa Stonka-biedronka założyła ten wątek 29 lipca 2010 roku. A my znalazłyśmy dzięki Niej na tym wątku zrozumienie, wsparcie i położenie w tej samej sytuacji co inni. Wątkowa romantyczka która słynie z pięknych podpisów. Z małymi przebojami, ale nadal jest w ZNO i jest szczęśliwa.
Asmena - Wątkowa maruda! Na wiecznej diecie, wiecznie narzekająca, wiecznie główkujemy nad tym, dlaczego tak wyjątkowo śliczna dziewczyna wiecznie marudzi? Sekret ten nie został rozstrzygnięty i czy rozwiązanie jakiekolwiek w ogóle istnieje? Uwielbia komplementy, na każdym kroku jej każdy je prawi, bo ma ku temu powody, a ona nadal narzeka, narzeka, narzeka... I boi się, że chodząc po ulicy Londynu zaczepi ją murzyn w ciemnościach a ona go nie zauważy. Tymczasowo mieszka z TŻ, jest szczęśliwa, lecz niedługo znów ZNO.
Babcia Jaga - Rudowłosa przyszła mamusia, brzusio rośnie, a z brzusiem apetyt. Chce być wiecznie niezależna. Jej dziecko na USG odwraca się dupcią i nadal nie możemy poznać płci! Ponoć ma dwa oka. Albo to dwa małe cyklopy. Dziewczyny próbują rozwikłać tą zagadkę. Czyżby chce zrobić mamuśce niespodzianke? Ona ma nadzieje na synka, który po mamusi będzie razem z Nią śmigał na super pięknym ścigaczu, albo innym dwukołowym pojeździe!
ChocoMonster- jest naszym wątkowym ciasteczowym potworkiem, która czeka, aż TŻ do niej przyjedzie na białym koniu. Jest w ZNO. Ma swojego bloga, z którego można czerpać inspiracje. Znajdziemy go u Choco w podpisie ponoć wygląda jak Cini Minis...
Czarnulka - Szczęśliwa narzeczona swojego idealnego TŻ! Jest wątkową czarnulką-damulką, która ma idealny związek. Zaręczona po roku związku, mieszka ze swoim ukochanym, nienawidzi swojej pracy i lubi być rozpieszczana. A zaraz po TŻ, ma swoją drugą miłość. Na cztery litery. B-u-t-y.
ennostiel - Tymczasowo singielka, pochłonięta pracą i rozmyślaniem o pewnym Panu, który namącił jej w głowie. I na wątku i w życiu, Pani psycholog, o sympatycznej buzi, która niestety czasem o Nas zapomina! Lubi podróżować
hihihi - w ZNO. Niezła z niej aparatka... A na dodatek, dexter w spódnicy! Gdy chcesz jak Królik zapytać, co to znaczy jak mocz pachnie/śmierdzi amoniakiem, zapytaj jej! Często zalicza... egzaminy, więc jest co oblewać. Lubi pobierać krew, albo jak jej pobierają, dziwny fetysz, ale o gustach się nie dyskutuje, może jest wampirem?
jego - Jest jedną z tych szczęściar, które idealnie się dopasowały ze swoim TŻ przez co unikają sprzeczek i nerwów. Na dodatek ma swojego ukochanego pod jednym dachem. Lubi robić śliczne zdjęcia i wygląda jak Ola z Na wspólnej
karo - praktykuje damsko-męską przyjaźń, która w 99% nie istnieje, czy uda jej się, czy będzie z tego coś więcej? Podrywa ją kolega z Portugali, rzuciła studia i szuka pracy.
kasiulecka - Singielka. Lubi spotkania z koleżankami przy jakimś dobrym trunku, zapomina o ex. Ma psiaka który często z rana poprawia jej humor!
kopnienta - Uwaga uwaga. szczególny przypadek. Osoby o słabych nerwach nie powinny czytać jej postów, w jej kupie znaleziono czarne małe skarby. Ponoć to pestki kiwi. Ma specyficzny związek, specyficznego TŻ który ma specyficzną pracę i specyficzne żarty. W młodości chyba kopnął ją prąd. Jest wybredna co do pracy, którą chce znaleść, ma zamiar zacząć w tym roku studia. Jest w ZNO, więc za każdym razem, gdy widzi się z TŻ jest ostre kotłowanie! Każdy na wizażu musi wiedzieć, kiedy robi kupę, kiedy siku, a kiedy je. Lubi śpiewać pod prysznicem - my też słyszałyśmy nagranie w jej wykonaniu. Wiele osób zginęło dlatego była ostatnio w naszym kraju żałoba narodowa.
karolca - Żonka oczywiście. Wątkowa ciocia dobra rada. Masz problem z gotowaniem, jakieś pytanie, pytaj, ona zapewne będzie wiedziała co Ci odpowiedzieć. Zaraz jej córcia Ewelinka będzie razem z Nami, będzie to pierwszy bobasek na wątku, którego życie śledzimy od pierwszego dnia, gdy na teście pokazały się dwie kreski. Każde USG, zdjęcie, Ewelinka od pierwszej chwili była sławna. Jej ZNO polega na tym, że jej ukochany wyjeżdza w delegację, lecz zazwyczaj szybko wraca! Obydwoje z TŻ kochaną Syrenki, a Karolcia na dodatek - fotografię i storczyki.
katrusia - ZNO. Głupie Z-N-O! Nasza biedna maruda, zaraz po Asmenie. Jest dzielną dużą dziewczynką, którą dzielnie wspieramy. Czasem ma ochote zamknąć się w szafie i jest niemiła dla Magdy, którą wygania, niedobra. Lubi eksperymentować w kuchni, lubi też piec, lecz nie ma dla kogo, a sama prowadzi dietę. Nikt nie wie po co jej ta dieta, ale się uparła, mała, z zadziornym noskiem. Odnalazła się z Tyną na tym wątku po latach! Katrusia beczusia z powodu braku TŻciusia.
kroliczek - Króliczek jak to króliki kic kica po Norwegii przez co choruje na katar, nos jej odpada jak Majkelowi Dżeksonowi, czasem jak tak kica to zastanawia się gdzie mieszka Norka lub w której norze sie ukryła? Dzielnie z TŻtem znosza odległość i mocno się kochają. Mała ambitna tancerka.
katrinna – Dzielnie przetrwała ZNO i ma TŻ już na co dzień obok siebie. Przeszła metamorfozę włosów i wygląda ślicznie, lubi się bawić w decoupage, tworzy ładną biżuterię i wszystko co wymyśli wstawia na swoje blogi. Niesamowita z niej talenciara. Przez jej TŻta powstała nazwa MUł. Gdy podpatrzył, że na wizażu Kath nazywa go Towarzyszem Życia, on napisał, że chce by go nazywała – MÓJ UKOCHANY! Więc TŻci pozostali Mułami…
kociczka - od trzech lat w ZNO, które miejmy nadzieje niebawem się już skończy. Lubi bawić się w kuchni, dlatego TŻ obiecał jej duuużą, śliczną kuchnię w ich wspólnym mieszkanku. Tęskniąc za TŻ lub stresując się studiami pożera duże ilości czekolady od których próbowała zrobić sobie odwyk razem z Unn, lecz jej się nie udało. ;P
lady – jest w ZNO w którym potrafi dostrzegać plusy. Jest młodą matką, która łączy wychowanie ślicznego synka razem ze studiami. Znajduje jeszcze cudem czas na wizaż. Marzy o córeczce którą będzie ubierać w słodkie sukieneczki.
madlen – Od 5,5 roku w Związku Na Odległość. Dzielnie to znosi, chociaż TŻta jej ciągle brakuje, nie chce się poddać, bo wie, że warto. W międzyczasie sobie bloguje, Misz-masz o wszystkim, głównie na jej blogu zobaczymy kosmetyki które nam poleca. Malując oczy przystawia nos do lusterka, bo nosi okulary i nic nie widzi. Jej także, przez wątek, udzieliło się szydełkowanie. Myśli nad rozpoczęciem jakiegoś arcydzieła, bo ma dużo wolnego czasu.
magda – Wątkowy ksiądz. Uważaj co piszesz bo jak zacznie Ci prawić kazanie to Ci w pięty pójdzie. Ma TŻta którego każdy się boi, a ona ludzi się z Nim turlać po łóżku przysypiając w między czasie. Z dużego ZNO przez rozstanie dotarli do dnia dzisiejszego i są szczęśliwi. Już nie w ZNO, a mieszkając niedaleko siebie. Ma problemy z fizyką której szczerze nienawidzi a chodzi z nią na randki z przymusu. Ma łeb nie do przepicia, dobra z niej agentka. Ma zrytą kopułkę bo ex recytował jej Pana Tadeusza zamiast zaspokajać ją seksualnie.
norka – Ona następna padła ofiarą zaciążenia klątwą wątkową. Teraz ma w brzuchu małego tic-taka. Za to rozpoczęła nową fazę – każda zaraz po niej zaczęła szydełkować. W ZNO. Mieszka w znienawidzonej Norwegii na zadupiu, ale na tym zadupiu są prześliczne tereny i widoki nieziemskie. Silna z niej kobietka, daje sobie rade z wrednymi współlokatorkami i ciągle próbuje zrozumieć zwyczaje Norwegów, ale one zwyczajnie jej nie odpowiadają. Chodzą słuchy, że jest niewyżyta seksualnie . W końcu norka jest wyjęta z worka…
oto_ja – kosmetykocholiczka pracująca w drogerii – uwaga uwaga, może się zakończyć bankructwem! Nasza kochana Oto_ja, to jedna z narzeczonych u nas na wątku. Jak na razie, ZNO, niewielkie, ale jednak zawsze dokucza w złych chwilach. Kiedyś nałogowo przesiadywała na wizażu, odkąd znalazła pracę to troche nas zaniedbuje ! <pała>
patrysiowa – Singielka. Często uzewnętrznia swoje myśli w pamiętnikach, i na wizażu, fotoblogu, soupie i blogspocie. Gadatliwa, kłótliwa, no i na pewno szalona. Ma duuuże oczy które jak sama twierdzi są jedynym jej atutem - przyciągający wzrok kolor oczu. Gdy wszystkie się odchudzają to ta próbuje przytyć. Ma za sobą dwa ZNO i ma dosyć chłopaków. Jest najmłodszą stałą bywalczynią wątku. Kocha tatuaże, fotografie i… spanie! Nienawidzi pająków. I ponoć jest tłusta jak kapusta, ogólnie, to ma 40 lat i się ukrywa z tym.
Samara – Ma zapominalskiego TŻta ale i tak go kocha. Jest studentką, czyli ZNO. Skąd Nick Samara? Czasem jak tęskni za TŻtem to jedzie do niego z suprisem i chowa się w telewizorze. Włącza, a Samara wyłazi z ekranu a on krzyczy… Ze szczęścia, to nie horror.
tyna – Od września już żonka. Czyli koniec ZNO i ma swojego ukochanego obok siebie. Siedząc w pracy siedzi z nami całymi nocami. Jak nie jest w pracy to nocami wykorzystuje ją nieszczęsny TŻet i nie może sobie powizażować. Tylko bałamucenie się im w głowie, zbereźne młode małżeństwo!
turkus – Studentka. Chodzą plotki, że ma rozdwojenie jaźni i chce być mocno kopnięta, jak kopnienta, bo zdarza jej się tak samo jak ona pisać monologi. Próbuje tym zwrócić na siebie naszą uwagę.
thename – jej ZNO skończyło się niepowodzeniem, więc teraz jest szczęśliwa u boku swojego M., za którym nie musi tygodniami tęsknić, bo ma go niedaleko siebie. Razem z Kath interesuje się decoupagem, oraz serwetkowaniem czy coś sewretkopodobnym! Kombinuje na wszystkie sposoby ze swoją grzywką, obcięła długie piękne włosy, co było szaleństwem i ma młodszego brata rozchwytywanego przez starsze koleżanki-wizażanki o których młody nie ma pojęcia. Jeszcze!
talkshit – razem z babcią jagą miłośniczka motorów. Kocha wszystkie motocykle, wszystkie motocykle kochają ją. Jest Singielką i w sumie przez to singielkowanie zapomniała o Nas, swoich ukochanych, które za nią tęsknią. Na wizażu chodzą słuchy, że nas podgląda, ale nie chce pisać. Dlaczego? To odkryjemy dopiero w następnym odcinku. A tak serio, to kochana z niej dziewczyna i naprawdę śliczna. Obejrzała już chyba wszystkie możliwe horrory na świecie i chyba ma tasiemca, zawsze jadła za 5 osób a i tak jest chudziutka.
unn – mistrzyni w odchudzaniu, ćwiczeniach i zdrowym odżywianiu. Jest singielką, jej ZNO się zakończyło niepomyślnie, ale jest z Nami nadal i nie ma zamiaru nas opuszczać, bo każdy kto raz do nas zawitał nie potrafi od nas odejść.
wampir – Szczęśliwa w związku, studentka i artystka, która lubi poszaleć w akademiku na imprezach. Ma prześliczne loczki, nasza loka loka lokaaa. Mniej więcej 10 razy w ciągu jednego wątku powstają co chwile nowe odcinki z serialu „Wampir zmienia avatar”. Ten słynny serial niedługo przebije Modę na sukces, kolejny odcinek już wkrótce. Ma w mieszkaniu małe zoo, a jej Janina i Janek lubią kotłować się nawet z własnymi maluchami, orgia na całego. Wampirzyca też zawsze chcica
zawsze – przez nią kurCoooki z KFC są sławne na naszym sławnym wątku. Bardzo lubi figury czworokątne, na pierwszym planie są kwadraty. Gdy Ci smutno, gdy Ci źle, włącz kwadrata, pośmiej się! Singielka z prześlicznym uśmiechem, jej ex miał 23 świnie, z kwadratem ma łącznie 24! Baleronik będzie jak znalazł idealny na Wielkanoc. Zawsze bardzo lubi również Gracjana Roztockiego


teraz ... camcarapcam ...
Jaakaaa too meelodia ...
Cosik ode mnie!

Było sobie morze, a na morzu kołek, a na kołku na wierzchołku
siedział zając i nogami przebierając śpiewał tak…
Ta kopnienta jest walnięta zawsze chciała być jak Ewka,
Samara leci do gara bo Ptysiowa tłusta krowa chce się najeść by ta Zawsze już zamknęła swoją paszczę…
Wampirzyca wieczna chcica na królika kica kica, królicek ma chcice przez swój wielki policzek.
LadyAna lubi zawsze aż do rana, a Asmenka niewymiękła, ta panienka niewyżyta jest i piękna
Katrusia płakusia bo seksu jej brak, kto jej dostarczy, kto jej go da?
Tyna go ma, lecz Tyna nie da, bo Tyna nas unika!
A tu norka wyskakuje z worka zaskoczona bo już wiosna
Tic tac zmienia się w wisienke a kuchnia w łazienke!
Madlen kaszle już z emocji a Czarnulka się nie złości!
Babcia na motorze śmiga bo jej dziecko się wypina

Rosół wyparował, kurczaki uciekły!

to wątek dla osób będących w
ZWIĄZKACH NA ODLEGŁOŚĆ

__________________
mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem
mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen!

Edytowane przez patrysiowa_
Czas edycji: 2012-03-14 o 23:17
patrysiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:19   #2
ZawszeJestemSoba
Zakorzenienie
 
Avatar ZawszeJestemSoba
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: bordowe krzesło z zielonym posłaniem
Wiadomości: 7 540
Dot.: Zakon Napalonych Orgazmocholiczek - CZ. 35 !

pierwsza
__________________
moje pazury





"A kiedy wredny los daje w kość,
ciągły pech, mamy dość,
pora by powiedzieć już STOP."
ZawszeJestemSoba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:19   #3
wampir
Zakorzenienie
 
Avatar wampir
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: gdzie diabeł zamiata ogonem
Wiadomości: 18 638
Dot.: Zakon Napalonych Orgazmocholiczek - CZ. 35 !

pierwsia!
__________________
Nie podoba mi się świat,
gdzie "właściwe" zdarza się tak rzadko,
że uważamy je za "uprzejmość".

-J.C

31
/365
wampir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:19   #4
Katrusiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Katrusiaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 722
Dot.: Zakon Napalonych Orgazmocholiczek - CZ. 35 !

Idę czytać
__________________

Razem: 16 V 2006r
Zaręczeni: 16 V 2011r



Konkursik KLIK
Katrusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:19   #5
kroliiczek
Zakorzenienie
 
Avatar kroliiczek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6 730
GG do kroliiczek
Dot.: Zakon Napalonych Orgazmocholiczek - CZ. 35 !

Któraś!
kroliiczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:19   #6
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Zakon Napalonych Orgazmocholiczek - CZ. 35 !

jestem i idę czytać
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:20   #7
patrysiowa_
Zakorzenienie
 
Avatar patrysiowa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 25 563
Dot.: Zakon Napalonych Orgazmocholiczek - CZ. 35 !

nie, bom ja był pierwszy <wyśmiewacz>
__________________
mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem
mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen!
patrysiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 22:20   #8
Tur_kus
Zakorzenienie
 
Avatar Tur_kus
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7 759
Dot.: Zakon Napalonych Orgazmocholiczek - CZ. 35 !

jestem!
__________________
.
..
...
.
..
...

Tur_kus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:20   #9
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Zakon Napalonych Orgazmocholiczek - CZ. 35 !

ahahaha umarłam
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:20   #10
patrysiowa_
Zakorzenienie
 
Avatar patrysiowa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 25 563
Dot.: Zakon Napalonych Orgazmocholiczek - CZ. 35 !

lektura jaktalala, do snu
__________________
mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem
mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen!
patrysiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:21   #11
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Zakon Napalonych Orgazmocholiczek - CZ. 35 !

ide czytac
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 22:22   #12
patrysiowa_
Zakorzenienie
 
Avatar patrysiowa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 25 563
Dot.: Zakon Napalonych Orgazmocholiczek - CZ. 35 !

miłej lektury

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

rosół wyparował kurcoki uciekły..
__________________
mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem
mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen!
patrysiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:22   #13
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Zakon Napalonych Orgazmocholiczek - CZ. 35 !

obecna hahah nie moge no boskie

kath dzieki mam nadzieje, ze skladniowo tez ok ;p
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:23   #14
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Zakon Napalonych Orgazmocholiczek - CZ. 35 !

a te opisy kojarzą mi się z głosem Edytki (?) z "Randki w ciemno"
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:23   #15
kroliiczek
Zakorzenienie
 
Avatar kroliiczek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6 730
GG do kroliiczek
Dot.: Zakon Napalonych Orgazmocholiczek - CZ. 35 !

Słodko

Powielam, zdarzyło wam się kiedyś, że wam gumka pękła? Bo się zastanawiam jakie to uczucie
kroliiczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:24   #16
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Zakon Napalonych Orgazmocholiczek - CZ. 35 !

dobra przeczytałam o sobie teraz idę czytać o reszcie

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

kroliczek mi się zdarzyło
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:24   #17
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Zakon Napalonych Orgazmocholiczek - CZ. 35 !

Ptyś

Króliczek
- nie
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:24   #18
wampir
Zakorzenienie
 
Avatar wampir
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: gdzie diabeł zamiata ogonem
Wiadomości: 18 638
Dot.: Zakon Napalonych Orgazmocholiczek - CZ. 35 !

Genialne, a teraz idę spać
dobranoc!!!!
__________________
Nie podoba mi się świat,
gdzie "właściwe" zdarza się tak rzadko,
że uważamy je za "uprzejmość".

-J.C

31
/365
wampir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:27   #19
ZawszeJestemSoba
Zakorzenienie
 
Avatar ZawszeJestemSoba
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: bordowe krzesło z zielonym posłaniem
Wiadomości: 7 540
Dot.: Zakon Napalonych Orgazmocholiczek - CZ. 35 !

no, doczekałam sie, poczytałam i moge iśc się wreszcie myć


A RAM ZAM ZAM - to ja pieszZZyyy raz to tu przyniesłam
__________________
moje pazury





"A kiedy wredny los daje w kość,
ciągły pech, mamy dość,
pora by powiedzieć już STOP."
ZawszeJestemSoba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 22:28   #20
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Zakon Napalonych Orgazmocholiczek - CZ. 35 !

ide pod prysznic
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:29   #21
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Zakon Napalonych Orgazmocholiczek - CZ. 35 !

przepraszam ale to że kroliczkowi odpada nos jak Majkelowi Dżeksonowi mnie rozwaliło :cortfl:
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:31   #22
patrysiowa_
Zakorzenienie
 
Avatar patrysiowa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 25 563
Dot.: Zakon Napalonych Orgazmocholiczek - CZ. 35 !

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;32888544]dobra przeczytałam o sobie teraz idę czytać o reszcie [/QUOTE]
o Tobie najwięcej

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
[B]Ptyś


Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
Genialne, a teraz idę spać
dobranoc!!!!
dobranoc ; *

Cytat:
Napisane przez ZawszeJestemSoba Pokaż wiadomość
no, doczekałam sie, poczytałam i moge iśc się wreszcie myć


A RAM ZAM ZAM - to ja pieszZZyyy raz to tu przyniesłam
brudasie idź .

hahaa wieeem !

dobra ide do książki i do snu się ululać

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;32888626]przepraszam ale to że kroliczkowi odpada nos jak Majkelowi Dżeksonowi mnie rozwaliło :cortfl:[/QUOTE]
__________________
mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem
mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen!
patrysiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:31   #23
oto_ ja
Zakorzenienie
 
Avatar oto_ ja
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 400
Dot.: Zakon Napalonych Orgazmocholiczek - CZ. 35 !

Witam w nowym wątku
Niestety nie mam czasu z Wami posiedzieć dopiero z pracy wróciłam...
Odezwę się jak będę miała trochę wolnego

buziaki
__________________
"Nigdy nie pozwól aby ktoś zniszczył Twoje marzenia.."


oto_ ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:32   #24
Katrusiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Katrusiaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 722
Dot.: Zakon Napalonych Orgazmocholiczek - CZ. 35 !

O matko, przeczytałam, udało mi się
Śmiałam się jak głupia, Ptysiek jesteś genialna
__________________

Razem: 16 V 2006r
Zaręczeni: 16 V 2011r



Konkursik KLIK
Katrusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:32   #25
kroliiczek
Zakorzenienie
 
Avatar kroliiczek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6 730
GG do kroliiczek
Dot.: Zakon Napalonych Orgazmocholiczek - CZ. 35 !

Kopa i jakie uczucie? W sensie, czułaś coś, że coś pękło, że było jakoś inaczej?
kroliiczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:32   #26
ZawszeJestemSoba
Zakorzenienie
 
Avatar ZawszeJestemSoba
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: bordowe krzesło z zielonym posłaniem
Wiadomości: 7 540
Dot.: Zakon Napalonych Orgazmocholiczek - CZ. 35 !

ide, bo śmierdzę.
__________________
moje pazury





"A kiedy wredny los daje w kość,
ciągły pech, mamy dość,
pora by powiedzieć już STOP."
ZawszeJestemSoba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:33   #27
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Zakon Napalonych Orgazmocholiczek - CZ. 35 !

ło matko, ptyś ale mojego niku pisac nie umisz
i kiedy ja tu pisałam, że mi sexu brak?
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:33   #28
Katrusiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Katrusiaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 722
Dot.: Zakon Napalonych Orgazmocholiczek - CZ. 35 !

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;32888626]przepraszam ale to że kroliczkowi odpada nos jak Majkelowi Dżeksonowi mnie rozwaliło :cortfl:[/QUOTE]

Mnie też to rozwaliło totalnie

Króliczek mi się zdarzyło nie raz
__________________

Razem: 16 V 2006r
Zaręczeni: 16 V 2011r



Konkursik KLIK
Katrusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:34   #29
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Zakon Napalonych Orgazmocholiczek - CZ. 35 !

z okazji nowego watku zmienilam awa :P ha :P
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:34   #30
Tur_kus
Zakorzenienie
 
Avatar Tur_kus
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7 759
Dot.: Zakon Napalonych Orgazmocholiczek - CZ. 35 !

hahaha

pokazać Wam coś co mi zrobiło na poprzednim wątku???
wizaż Nas nie ogarnia
__________________
.
..
...
.
..
...

Tur_kus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.