Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-18, 21:49   #4441
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Witajcie. Na tym watku jestem nowa. Od wielu lat zmagam sie z niedoskonala cera, wagrami na nosie i sporadycznie wystepujacymi bialymi wypryskami na twarzy. Stosowalam wiele zeli przeciw tradzikowi, ale ZADEN mi nie pomogl. Kupilam mydlo Barwa Siarkowa, stosuje je od miesiaca i tez zadnych efektow poki co nie widze. Mam prawie 22 lata a problem juz chyba 9...
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 13:28   #4442
Rosek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Te liszaje to nie wiem skąd mi się wzięły. Po prostu nagle zachorowałam na oczy zapalenie spojówki/rogówki potem wiecznie napuchnięte oczy (górna i dolna powieka, ze nie widziałam dosłownie nic) skóra mi schodziła z powiek płatami, robiły się ranki, ropa się pojawiła itd serio nie pomagał na to żaden okulista ani jego recepty tylko maści sterydowe a po nich nawrót. I przeszło mi na twarz nagle cała broda, wokół ust i policzki w czerwonych swędzących liszajach które puchnęły, krostki itd już mnie chcieli na oddział dawać ale nawciskali mi 5 różnych antybiotyków i maści robionych i póki co jakoś się to trzyma... Nie wiecie co to może być? Nie chcą mnie wziąść na szpital bo mówią, że już jest poprawa a ja jestem pewna, że to się wróci jak tylko odstawię leki bo przerabiałam to 4 razy już z oczami, na twarzy mi się takie coś zrobiło pierwszy raz. No i chciałabym wiedzieć, co mnie dopadło bo naprawdę wyglądałam na twarzy ostatnimi czasy jak po wojnie, siedzę na l4 ludziom się nie pokazuję nie wystawiam się na słońce wyglądałam jakbym miała jakąś zakaźną chorobę skóry...
A co do trądziku to teraz przy tym leczeniu poznikały mi krostki liszaje (bardzo ciężki antybiotyk stosuję do smarowania doustnie bardziej lekkie) buzia jest gładka oprócz kilku krostek tylko bardzo mocno zaczerwieniona no i widzę czerwone ślady po tych liszajach! jak mi to zostanie to już brak mi słów bo cała jestem w przebarwieniach już. mam nadzieję, że to zniknie jak skóra się uspokoi po leczeniu. No i że znowu mnie nie wysypie :/
Co do ochrony przed słońcem też mam utrapienie z tym, stosuje filtr 50 i na to podkład i do pracy (pracuję w biurze więc spoko, ochrona przed słońcem jest) potem po pracy pewnie będe zmywać wszystko i na nowo filtr i tylko jakiś krem bb bo to co teraz mam z cerą to jakiś koszmar, aż się boję wrócić do smarowania tej buzi czymkolwiek.
I może komuś tym pomogę bo nie wiedziałam już czym myć buzię i pani dermatolog która teraz mnie prowadzi, poleciła mi taki żel do mycia ciała - cerkopil, około 15zł w aptece. On jest do ciała, ale do buzi też się super nadaje bo to jest żel dla skóry atopowej. Nawilża skórę i dobrze się pieni, jestem zadowolona jak oczyszcza mi buzię i dostałam polecenie mycie tym skóry twarzy przy moim schorzeniu o którym pisałam wyżej - miałam z tym wylądować w szpitalu. Żel dobrze się sprawdza, może sobie ktoś o nim poczyta i też komuś dobrze by służył .
Rosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 20:25   #4443
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

ja piernicze, znowu coś mi nawyskakiwało na szyi i na czole trzy nowe widoczne zaskórniki, a miałam juz tylko powiększone pory i łojotok w tej okolicy. Nie wiem dlaczego u mnie w środku cyklu jest najgorzej, a przed okresem nie. Może to od herbatki ziołowej na włosy tak się stało? Wypiłam dwa dni pod rząd. Teraz na pewno poproszę lekarke o jakiś retinoid,przynajmniej do stosowania co dwa, trzy dni, bo sam Skinren na dłuższa metę nie da rady.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 20:33   #4444
kawa_latte
Raczkowanie
 
Avatar kawa_latte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 69
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Czy ktoś tutaj stosował Acnelec na zaskórniki? Mam mieszaną cerę z zaskórnikami w strefie T, a jednocześnie przesuszoną. Wiem, że ten lek dodatkowo wysusza, więc moje pytanie jest takie czy po nałożeniu go wieczorem, mogę stosować krem nawilżający..
__________________
M
kawa_latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 20:36   #4445
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez kawa_latte Pokaż wiadomość
Czy ktoś tutaj stosował Acnelec na zaskórniki? Mam mieszaną cerę z zaskórnikami w strefie T, a jednocześnie przesuszoną. Wiem, że ten lek dodatkowo wysusza, więc moje pytanie jest takie czy po nałożeniu go wieczorem, mogę stosować krem nawilżający..
Krem nawilżający w tej sytuacji to mus, zresztą w każdej sytuacji to mus. Nie stosowałam jeszcze tego leku to nie nie wypowiem.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 20:40   #4446
kawa_latte
Raczkowanie
 
Avatar kawa_latte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 69
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Krem nawilżający w tej sytuacji to mus, zresztą w każdej sytuacji to mus. Nie stosowałam jeszcze tego leku to nie nie wypowiem.
Znaczy, to ja wiem, że mus Tylko ile po nałożeniu takiego leku mogę coś nakładać?
__________________
M
kawa_latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 21:21   #4447
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez kawa_latte Pokaż wiadomość
Znaczy, to ja wiem, że mus Tylko ile po nałożeniu takiego leku mogę coś nakładać?
Trudno powiedzieć, ja nigdy tak nie robiłam bo leki zawsze nakładałam na noc, a rano krem. ja bym w dzień nie dała rady nakładać żadnego leku, wyglądałabym fatalnie. jak potem iść do pracy?
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-20, 21:38   #4448
kawa_latte
Raczkowanie
 
Avatar kawa_latte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 69
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Trudno powiedzieć, ja nigdy tak nie robiłam bo leki zawsze nakładałam na noc, a rano krem. ja bym w dzień nie dała rady nakładać żadnego leku, wyglądałabym fatalnie. jak potem iść do pracy?
Też tak uważam, dlatego na noc nakładam lek, ale myślałam, że po wchłonięciu go mogę coś nawilżającego nałożyć, bo rano to jest katastrofa. Rano krem oczywiście obowiązkowo
__________________
M
kawa_latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 22:16   #4449
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez kawa_latte Pokaż wiadomość
Też tak uważam, dlatego na noc nakładam lek, ale myślałam, że po wchłonięciu go mogę coś nawilżającego nałożyć, bo rano to jest katastrofa. Rano krem oczywiście obowiązkowo
Odpisałam już w drugim wątku, ale odpowiem i tutaj.
W ulotce tego leku nie ma przeciwwskazań do nawilżania skóry, więc po przyjściu do domu po prostu umyj twarz, nałóż krem/żel (nie wiem którą masz wersję) i odczekaj min. 30-60 min przed nałożeniem nawilżacza. W ulotce jest napisane, że bardzo często skutkiem ubocznym jest wysuszenie, które się nasila jeśli stosujemy za dużo preparatu i nie przyspiesza to leczenia, staraj się więc nakładać jak najmniej preparatu, może to zmniejszy wysuszenie skóry
Jeszcze jedna ważna sprawa, nie wiem czy lekarz informował Cię o konieczności stosowania filtrów UV i zakazie opalania, jeśli nie, polecam dokładnie przestudiować ulotkę i trzymać się jej zaleceń.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 05:51   #4450
kawa_latte
Raczkowanie
 
Avatar kawa_latte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 69
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Odpisałam już w drugim wątku, ale odpowiem i tutaj.
W ulotce tego leku nie ma przeciwwskazań do nawilżania skóry, więc po przyjściu do domu po prostu umyj twarz, nałóż krem/żel (nie wiem którą masz wersję) i odczekaj min. 30-60 min przed nałożeniem nawilżacza. W ulotce jest napisane, że bardzo często skutkiem ubocznym jest wysuszenie, które się nasila jeśli stosujemy za dużo preparatu i nie przyspiesza to leczenia, staraj się więc nakładać jak najmniej preparatu, może to zmniejszy wysuszenie skóry
Jeszcze jedna ważna sprawa, nie wiem czy lekarz informował Cię o konieczności stosowania filtrów UV i zakazie opalania, jeśli nie, polecam dokładnie przestudiować ulotkę i trzymać się jej zaleceń.
Dziękuję Co do opalania, to wszystko wiem. Poza tym nie lubię zbyt dużej ekspozycji na słońce z uwagi na to, że mam sporo znamion. No i filtry u mnie obowiązkowo
__________________
M
kawa_latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 10:59   #4451
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Kupiłam dzisiaj to:

http://www.rossnet.pl/Produkt/Isana-...0464,3363,6025

Ma fajny skład, zobaczymy jak się sprawdzi.
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-21, 11:22   #4452
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj to:

http://www.rossnet.pl/Produkt/Isana-...0464,3363,6025

Ma fajny skład, zobaczymy jak się sprawdzi.
Wyglada ciekawie, nawet nie wiedzialam, ze Isana ma takie kosmetyki. Daj znac jak sie sprawdzi

Ja w akcie desperacji kupilam plyn Afronis

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 11:35   #4453
kawa_latte
Raczkowanie
 
Avatar kawa_latte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 69
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ja miałam nic w R. nie kupować, a wyszłam z żelem do mycia twarzy Lirene, tonikiem i micelem z Rival de Loop i pastą z liści manuka z ziaji , same nowości dla mnie. Ciekawe jak mi podpasują :p
__________________
M
kawa_latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 11:43   #4454
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez kawa_latte Pokaż wiadomość
Ja miałam nic w R. nie kupować, a wyszłam z żelem do mycia twarzy Lirene, tonikiem i micelem z Rival de Loop i pastą z liści manuka z ziaji , same nowości dla mnie. Ciekawe jak mi podpasują :p
Tez kupilam paste z ziaji wczoraj juz uzylam i te drobinki przypomina mi konrund, ktorego uzywam jako peeling. Pierwsze wrazenie fajne, zobaczymy jak bedzie dalej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 11:54   #4455
kawa_latte
Raczkowanie
 
Avatar kawa_latte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 69
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
Tez kupilam paste z ziaji wczoraj juz uzylam i te drobinki przypomina mi konrund, ktorego uzywam jako peeling. Pierwsze wrazenie fajne, zobaczymy jak bedzie dalej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ile razy w tyg. można ją nakładać? Smaruję się Acnelec'em na zaskórniki (retynoid) i nie wiem czy w ogóle powinnam tego używać Myślę, że jak raz w tygodniu sobie zaaplikuję, to będzie ok
__________________
M
kawa_latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 13:33   #4456
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj to:

http://www.rossnet.pl/Produkt/Isana-...0464,3363,6025

Ma fajny skład, zobaczymy jak się sprawdzi.
a weszło Ci z rabatem? Bo mi nie
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 15:06   #4457
Lachezis
Rozeznanie
 
Avatar Lachezis
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 560
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

A moglabys wkleić skład?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Lachezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 15:48   #4458
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
a weszło Ci z rabatem? Bo mi nie
Mnie tez nie.

Cytat:
Napisane przez Lachezis Pokaż wiadomość
A moglabys wkleić skład?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pozniej wkleję, od razu mowie ze na drugim miejscu jest alkohol, mojej skorze nie robi szkody, wrecz przeciwnie, ale wiem ze niektorzy unikaja.
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 16:00   #4459
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

A ja dzisiaj kupiłam ten tonik.https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...nik-3-w-1.html Cudów sie po nim nie spodziewam bo to tylko tonik.Ale może w jakimś stopniu faktycznie będzie przyczyniał sie do rozjaśniania przebarwień Interesował mnie tonik z bielendy z kwasem salicylowym ale w rossmanie chyba jeszcze go nie mozna dostać
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-21, 16:41   #4460
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez kawa_latte Pokaż wiadomość
Ile razy w tyg. można ją nakładać? Smaruję się Acnelec'em na zaskórniki (retynoid) i nie wiem czy w ogóle powinnam tego używać Myślę, że jak raz w tygodniu sobie zaaplikuję, to będzie ok
myślę, że raz w tygodniu nie zaszkodzi, bo nie jest to jakiś ekstremalny "zdzierak". ja planuję 2 razy w tygodniu + maska z zielonej oliwki, powinno się to fajnie uzupełniać
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 16:46   #4461
LOVimmortality
Raczkowanie
 
Avatar LOVimmortality
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 110
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Wizażanki, może któraś z Was mogłaby mi pomóc.. Walczę z trądzikiem właściwie "od zawsze", od kilku tygodni mam go opanowanego dzięki Atredermie i Skinorenie. Natomiast od kilkunastu dni męczę się z pryszczami na szyji.. Słyszałam już, że mogą to być problemy hormonalne jednak obecnie nie mogę pójsć do endokrynologa. Może któraś z Was miała taki problem? Buzia wygojona, to teraz te paskudztwa na szyji..
LOVimmortality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 12:01   #4462
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Dziewczyny ,które stosuja mineralne podkłady .Czym nawilżacie buzie przed ich nałożeniem?

Juz dawno mam zamówiony podkład z AM ale jakos nie palę sie do wyprobowania jego. Nakładanie podkładów mineralnych kojarzy mi sie z czym uciążliwym
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 14:31   #4463
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ,które stosuja mineralne podkłady .Czym nawilżacie buzie przed ich nałożeniem?

Juz dawno mam zamówiony podkład z AM ale jakos nie palę sie do wyprobowania jego. Nakładanie podkładów mineralnych kojarzy mi sie z czym uciążliwym

Musisz popróbować na sobie, ja pod minerały używam tylko filtra albo kremu Acnicare. Jak nałożę jakiś krem nawilżający to po jakimś czasie skóra robi się trochę tłustawa właśnie Także metodą prób i błędów dojdziesz do perfekcji


A u mnie załamka kompletna...Po Atredermie przez jakiś czas miałam spokój z zaskórnikami, nie używałam go ze 2 tyg, w zamian za to oczywiście peelingi korundem, acnederm i tyle zaskórników mi narosło na policzku Załamuję się już, bo jest lato, chciałabym czasami wyjść z domu tylko w filtrze, nie krępować się i nie myśleć podczas jakichś wypadów ze znajomymi o tym jak makijaż leży, czy nic nie wylazło.... Tych otwartych na nosie trochę zwalczyłam, ale zamknięte Używam aleppo 20%, więc makijaż zmywam porządnie, nie wiem już co robię źle Teraz mam wolne, więc planuję bardzo porządnie złuszczyć się Atredermem, kupiłam dzisiaj serum migdałowe z Bielendy, więc najwyżej potem będę ten efekt utrzymywać.
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 14:53   #4464
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Musisz popróbować na sobie, ja pod minerały używam tylko filtra albo kremu Acnicare. Jak nałożę jakiś krem nawilżający to po jakimś czasie skóra robi się trochę tłustawa właśnie Także metodą prób i błędów dojdziesz do perfekcji

U mnie to samo, nawilżacz na noc a pod minerał albo Qcerę albo Qcerę i filtr
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 15:17   #4465
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez kaskaa11_11 Pokaż wiadomość
U mnie to samo, nawilżacz na noc a pod minerał albo Qcerę albo Qcerę i filtr


Długo już używasz tego kremu? Zastanawiam się nad nim Podziel się wrażeniami i efektami.
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 16:13   #4466
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Długo już używasz tego kremu? Zastanawiam się nad nim Podziel się wrażeniami i efektami.
Cudów na pewno nie czyni, ale gdy ostatnio go odłożyłam,bo miałam przesuszoną twarz to wyskoczyło mi trochę więcej zmian, więc chyba to on trzyma je w ryzach Ja osobiście polecam, świeże plamki też się szybciej goją.
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 17:21   #4467
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj kupiłam ten tonik.https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...nik-3-w-1.html Cudów sie po nim nie spodziewam bo to tylko tonik.Ale może w jakimś stopniu faktycznie będzie przyczyniał sie do rozjaśniania przebarwień Interesował mnie tonik z bielendy z kwasem salicylowym ale w rossmanie chyba jeszcze go nie mozna dostać
który to ten tonik z bielendy ?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 17:31   #4468
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
który to ten tonik z bielendy ?
O ten mi chodzi https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...i-tlustej.html
Teraz patrze ,że on jest z kwasem migdałowym a mi sie cos ubzdurało, że z salicylowym
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 19:32   #4469
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
O ten mi chodzi https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...i-tlustej.html
Teraz patrze ,że on jest z kwasem migdałowym a mi sie cos ubzdurało, że z salicylowym
Miałam go, jest w Naturze.
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 13:34   #4470
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
O ten mi chodzi https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...i-tlustej.html
Teraz patrze ,że on jest z kwasem migdałowym a mi sie cos ubzdurało, że z salicylowym
ten tonik jest od wieeeelu miesięcy w Rossach i Naturach, także żadna nowość żeby go jeszcze nie było widocznie R fatalnie zaopatrzony

w ogóle to się w Rossach z działem dermo w końcu te aktywatory Avy pojawiły

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2015-05-23 o 13:35
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-28 12:35:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.