Nieestetyczny pępęk( przepuklina pępkowa), dr. Emil jędrzejewski - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-18, 05:06   #1
Goska53
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8

Nieestetyczny pępęk( przepuklina pępkowa), dr. Emil jędrzejewski


Witam wszystkich, mam 22 lata i moim największym kompleksem jest mój pępęk ( mam przepukline pępkową). Od zawsze wstydziłam się mojego pępka, gdy byłam w podstawówce był on bardziej wystający, wystawał ponad powierzchnie brzucha, pewnie dlatego że jako dziecko byłam strasznie chuda,teraz jest troszkę lepiej jednak wciąż różni się od normalnych pępków. Wygląda jakby do normalnego pępka ktoś włożył kulkę.

Tak jak pisałam od zawsze się tego wstydziłam, jako dziecko idąc po plaży zakrywałam go ręką, do tej pory nawet jak sama stoję przed lustrem zakrywam go ręką bo nie lubię na to patrzeć, jak biorę prysznic czy smaruje się balsamem tak samo, nie patrze na swój brzuch a jak tylko spojrzę to momentalnie się stresuje, robi mi się gorąco i pocą mi się dłonie. Przez ten pępek nie mogę nosić spodni z wysokim stanem bo chce mi się wymiotować gdy coś uciska tamto miejsce, bluzek typu crop top bo boję się że ktoś zobaczy mój pępek, nie mówiąc już o wyjściu na plaże, pomimo tego że kocham spędzać czas nad wodą to na plaży nie bylam od 10 lat. Boje się pytań typu " czego masz taki dziwny pępek?? oraz innych nieprzyjemnych komentarzy które nie raz słyszałam będąc w dzieciństwie na plaży z koleżankami.

Długo nikomu nie mówilam o moim problemie bo się wstydziłam porozmawiać o tym nawet z moją mamą. Jednak w końcu jakiś rok temu się odważyłam, powiedziałam że chciałabym coś z tym zrobić, iść do chirurga plastycznego. Mama powiedziała że rozumie i jeśli ma mi to pomóc i mam czuć się z tym lepiej da mi pieniądze na zabieg bez róźnicy ile by to kosztowało.

Więc tak pełna nadziei zaczełam od razu szukać lekarza. Siostra cioteczna pracuje w szpitalu i umówiła mnie ze znajomym lekarzem, zaczął mnie badać uciskać pępęk tak mocno że robiło mi się słabo, po wyjściu z gabinetu idąc korytarzem zemdlałam tak że przywaliłam głową o barierkę i schodek , musieli mi zszywać głowę. Doktor powiedział że ok mogę cie zoperować ale nie zmieni to nic w wyglądzie, pomoże mi to jedynie tak że nie będe czuła dyskomfortu przy ucisku.

Troche mnie to zdziwiło bo na początku wydawało mi się ze jest to dość proste do zrobienia a szczerze mówiąc to na efekcie estetycznym jednak najbardziej mi zależy bo to jest moim głównym problemem. Postanowiłam pojechać do innego lekrza, tym razem do kliniki Dr Szczyta w Warszawie, umówiłam się z dr Potockim, doktor był bardzo miły,zbadał mnie delikatnie, nie wziął pieniedzy za wizyte tylko powiedział że odeśle mnie do innego lekarza czyli do dr. Emila Jędrzejewskiego. Szczerze mówiąc dr. Jędrzejewski nie zrobił na mnie dobrego wrażenia. Nie podobało mi się jego podejście. Gdy chciał mnie zbadać a wiedziałam jak badanie wygląda, wciskanie palca do pępka, powiedziałam tylko żeby w miare delikatnie bo poprzednio zemdlałam po takim badaniu, rozumiem że musiał mnie zbadać ale on na to z pretensją " to mam cię badać czy stąd wychodzisz ??"nic sie nie odzywałam i zrobiło mi się głupio że może wychodze na jakąs nierozgarnietą gówniare ktora nie rozumie że trzeba ją zbadać.Po badaniu powiedział że może mi wyciąć tą wypukłą kulkę ale kształtu pępka mi nie zmieni i nie wie czy bedzie to dobrze wyglądało, w sumie zależalo mi tylko na tym żeby pępek wygladał normalnie, nie musi być piękny. Nic minie wytłumaczył jak to będzie wyglądało tylko dał mi kartę z listą badań które muszę zrobić i tyle, powiedział żebym dzwoniła 2 tyg przed jak się zdecyduję. Miałam się ochotę jeszcze popytać co i jak ale miałam wrażenie że się spieszyl i chiał się mnie jak najszybciej pozbyć.

Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś miał podobny problem i u jakiego lekarza był i czy może ktoś to robił u dr Jedrzejewskiego, jeśli jest on dobrym lekarzem i np komuś operował przepukline i jest zadowoloy z efektu estetycznego to zdecyduję się na niego i nie będe nikogo innego szukać jednak troche zastanawiają mnie te jego słowa że tylko wytnie ta kulke i nic więcej nie da się zrobić zeby to łądniej wyglądało, moze po prostu nie umie nic wiecej zrobic. Wpisując po angielsku w wyszukiwarce efekty zabirgu przepukliny pepkowej, wyskoczylo duzo zdjęc gdzie efekty są naprawdę super jednak na polskich stronach nie mogę niczego znależć.
Bardzo proszę o pomoc, strasznie zalezy mi na tym zabiegu, jednak nie chce popełnić błędu i iść do kogos nieodpowiedniego.

Edytowane przez Goska53
Czas edycji: 2015-03-18 o 05:09
Goska53 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-18 06:06:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.