cosmoSPA kosmetyki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-08, 20:17   #1
kendra093
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5

cosmoSPA kosmetyki


na allegro i w internecie reklamuje się firma cosmoSpa zastanawiam się nad zakupem ich produktów

np. http://allegro.pl/maska-algowa-algi-...560793301.html
bądź glinki zielonej w proszku ... są tanie, ale czy warte zakupu ?

w internecie niestety nie mogę znaleźć żadnych opinii o tej firmie i ich produktach
Chciała bym się dowiedzieć czy któraś z was miała do czynienia z ich produktami ?
kendra093 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 21:22   #2
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: cosmoSPA kosmetyki

Ceny rzeczywiscie zachecajace... Ja jednak nie mialam okazji wyprobowac ich produktow.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 01:10   #3
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: cosmoSPA kosmetyki

Właśnie tez zastanawiałam się nad ta firmą, szukałam opinii/informacji i nic nie ma. A na allegro milion osób kupuje ich produkty :O
Więc nie wytrzymałam i złożyłam właśnie zamówienie.
Kupiłam glinkę zieloną, kwas hialuronowy, Peeling żelowy kiwi z kwasami AHA i spirulinę
Koszt z przesyłką to ok 52 zł
Nie mogę się już doczekać


__________________
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 14:11   #4
kendra093
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
Dot.: cosmoSPA kosmetyki

;] właśnie opinii zero choć wiele jest zamówień ;D w sumie co mi szkodzi też złoże zamówienie ;]
kendra093 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 21:02   #5
SarciaL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: cosmoSPA kosmetyki

cześć Dziewczyny, właśnie wpadłam przez przypadek na ten wątek gdyz tez chcialam podzielic sie na temat produktow firmy cosmospa. Zamawialam juz kilka razy na poczatku na allegro teraz na stronie i jestem super zadowolona ja jak i moja mlodsza siostra. Kosmetyki sa super. Wyprobowalam juz kilka ich produktow i daja fajne efekty.
Korzystalam z uslug kosmetyczek ale szlo full kasy. Glownie zamawiam maski algowe i peelingi. dla siostry glinka zielona i tez maska ta z glinka i tez jest zadowolona. Obluga mila a dostarczenie przesylek szybkie. Przy duzej ilosci zamowien zawsze cos dostane gratis np. platek na nos czy pod oczy.
Widze ze olej arganowy i mydlo maja nowo wprowadzone chetnie wyprobuje.
Bardzo fajne produkty SPA.

Jeżeli macie jakies pytania to chetnie odpowiem.

pozdrawiam
SarciaL
SarciaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 13:43   #6
Paulina_Nina
Raczkowanie
 
Avatar Paulina_Nina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 42
Dot.: cosmoSPA kosmetyki

Cytat:
Napisane przez SarciaL Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny, właśnie wpadłam przez przypadek na ten wątek gdyz tez chcialam podzielic sie na temat produktow firmy cosmospa. Zamawialam juz kilka razy na poczatku na allegro teraz na stronie i jestem super zadowolona ja jak i moja mlodsza siostra. Kosmetyki sa super. Wyprobowalam juz kilka ich produktow i daja fajne efekty.
Korzystalam z uslug kosmetyczek ale szlo full kasy. Glownie zamawiam maski algowe i peelingi. dla siostry glinka zielona i tez maska ta z glinka i tez jest zadowolona. Obluga mila a dostarczenie przesylek szybkie. Przy duzej ilosci zamowien zawsze cos dostane gratis np. platek na nos czy pod oczy.
Widze ze olej arganowy i mydlo maja nowo wprowadzone chetnie wyprobuje.
Bardzo fajne produkty SPA.

Jeżeli macie jakies pytania to chetnie odpowiem.

pozdrawiam
SarciaL



Hymm... trochę wyglada mi to na reklamę
Paulina_Nina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 13:43   #7
IzaKa33
Przyczajenie
 
Avatar IzaKa33
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: k-w
Wiadomości: 7
Dot.: cosmoSPA kosmetyki

Cytat:
Napisane przez Paulina_Nina Pokaż wiadomość
Hymm... trochę wyglada mi to na reklamę
mam takie same odczucia - jak ktoś już koniecznie chce udawać "zwykłą klientkę" to niech nie pitoli o tym, że odpowie na każde pytanie, bo żaden śmiertelnik nie ma ochoty darmowo zajmować się udzielaniem porad jeśli nie ma z tego korzyści
A tak przy okazji - też trafiłam jedynie na ten wątek szukając opinii n/t tej firmy...podejrzane to przy takiej ilości sprzedaży
IzaKa33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 13:28   #8
anicia1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: cosmoSPA kosmetyki

no właśnie z braku opinii ja również zamówiłam zachęcona dodatkowo gruponem i jest katastrofa kupiłam ze znajomą dwie butelki olejku agranowego który niby jest 100 % tym czy miał być a jest jakąś podróbką bo dosłownie śmierdzi prze okrutnie a powinien pachnieć orzechami. Niestety ceny jeśli chodzi o ten kosmetyk są bardzo duże ze względu na fakt iż prawdziwy olejek można kupić wyłącznie w Maroku no ja niestety się nie wybieram więc nie pozostaje mi nic innego ja szukać oryginalnego olejku metodą prób i błędów. Nic więcej nic zamawiałam i nie będą zamawiać po tak ściemnionym składzie kosmetyku. Przestrzegam jedynie nad kupnem wspomnianego olejku.
anicia1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 11:39   #9
polka213
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: cosmoSPA kosmetyki

witam serdecznie, ja ostatnio byłam w Maroko i jesli chodzi o zapach prawdziwego oleju arganowego który jest stosowany w kosmetyce, to wcale nie jest on przyjemny. a orzechami to Kolezanko pachnie spożywczy olej arganowy. na temat oleju cosmospa sie nie wypowiadam bo nie uzywalam, ale jak skoncza mi sie oleje przywiezione z Maroko, to moze skorzystam z ich oferty. Pozdrawiam
polka213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 00:52   #10
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: cosmoSPA kosmetyki

Cytat:
Napisane przez anicia1000 Pokaż wiadomość
no właśnie z braku opinii ja również zamówiłam zachęcona dodatkowo gruponem i jest katastrofa kupiłam ze znajomą dwie butelki olejku agranowego który niby jest 100 % tym czy miał być a jest jakąś podróbką bo dosłownie śmierdzi prze okrutnie a powinien pachnieć orzechami. Niestety ceny jeśli chodzi o ten kosmetyk są bardzo duże ze względu na fakt iż prawdziwy olejek można kupić wyłącznie w Maroku no ja niestety się nie wybieram więc nie pozostaje mi nic innego ja szukać oryginalnego olejku metodą prób i błędów. Nic więcej nic zamawiałam i nie będą zamawiać po tak ściemnionym składzie kosmetyku. Przestrzegam jedynie nad kupnem wspomnianego olejku.
Olej arganowy wali koza według mnie nie ma to nic wspolnego z zapachem orzechow takze ,to co masz to nie koniecznie podróbka ,chociaz zdarza sie Ja mialam olej arganowy kupiony w maroko i taki ,ktory jest z cosmospa i oba "smierdzialy" podobnie . mnie nie przeszkadza zapach ,chyba ,ze sie konkretnie wczuje
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 12:30   #11
St0kr0teczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: cosmoSPA kosmetyki

Bardzo często czytam komentarze i się nimi kieruje w kupnie kosmetyków, dlatego też postanowiłam napisać tutaj moje odczucia na temat kosmetyków wspomnianej wyżej firmy... Nikomu nie polecam!!! Ceny może są konkurencyjne, ale zawartość i jakość kosmetyków są bardzo słabe... Lepiej dopłacić więcej, niż bawić się i kupować w pseudo firmach żerujących na klientach i wciskających takie coś!! Ja już na pewno tam nic nie zamówię i Wam tego odradzam.
St0kr0teczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-18, 10:27   #12
Sandra_Hassa
Przyczajenie
 
Avatar Sandra_Hassa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 1
Dot.: cosmoSPA kosmetyki

Witam !
Miałam możliwość testowania kilku produktów z firmy CosmoSpa i jestem zachwycona !


[reklama]

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2014-11-18 o 14:23
Sandra_Hassa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 17:57   #13
gomcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Lightbulb Dot.: cosmoSPA kosmetyki

Cytat:
Napisane przez BaByCaKe Pokaż wiadomość
Właśnie tez zastanawiałam się nad ta firmą, szukałam opinii/informacji i nic nie ma. A na allegro milion osób kupuje ich produkty :O
Więc nie wytrzymałam i złożyłam właśnie zamówienie.
Kupiłam glinkę zieloną, kwas hialuronowy, Peeling żelowy kiwi z kwasami AHA i spirulinę
Koszt z przesyłką to ok 52 zł
Nie mogę się już doczekać


Bałabym się kupować w tak niepewnym źródle spirulinę, ponieważ niewłaściwie przetwarzana może mieć działanie toksyczne .
gomcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-24 18:57:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.