CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-09, 05:56   #61
karo_lisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 30
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Cytat:
Napisane przez Pieczarka392 Pokaż wiadomość
Witam , CND Shellac uazywam od 3 lat. Pracuje w Stanach Zjednoczonych w sieci renomowanego salonu. Co roku nasze salony wysylaja nas na doszkalanie . Szkolenia prowadzone przez Jan Arnold ktora jest co-founder CND plus jej dziewczyny. Pracujemy na produktach CND tak jak : Shellac ,liquid and powder system,Brisa Gel i nowosc dla nas brisa gel lite removable system.
Ale do rzeczy... Na Shellac daja gwarancjie 14 dni . Niekiedy jest nawet do 3 tyg. A niekiedy nie. Przerabiamy ogromne ilosci klientow i widze jaki shellac jest dla kobiet .Jest to indywidualna sprawa kazdej pani. Mamy klijentki gdzie Shellac rujnuje paznokcie , przesusza, robia sie lamliwe. A niektore panie silne dlugie paznokcie.Podkresle ze usuwanie i cala procedura manicure jest wykonywana jak w protokole ustalone przez salon uprzednio po konsultacji z firma CND. Wiec poruszaja mnie posty na stronach na temat. Zla stylistka itp. Shellac poprostu nie "siedzi" na kazdym tak samo. Ale produkt jest genialny . OPI lub gelish soak off gel ktore sa bardzo popularne tutaj , nie schodza z paznokci po 5 min jak CND produkt. A nie oznacza to ze jest to podroba. Te firmy poprostu nie mialy szczescia i wypuscily cos co nie moze konkurowac z Shellac. Usuwanie OPI albo Gelish jest okropne, ale za to siedzi dluzej od Shellac bo poprostu zostal stworzony mocniejszy lakier ktory zabardzo sie spaja z plytka paznokcia co nie jest dobre. Sluze rada jakby ktos chcial Dziekuje.
Dziękuję, że ktoś w końcu wyjaśnił na czym polega różnica między Shellac a innymi lakierami hybrydowymi! Dzięki Pieczarka392
Ja również od dłuższego czasu pracuje tylko i wyłącznie na Shellacu ale testowałam również inne lakiery, które świetnie utrzymywały się na paznokciach, ale czar pryskał w momencie próby usunięcia lakieru - strasznie ciężko to usunąć, trzeba piłować płytkę do upadłego przez co bardzo niszczą się paznokcie, a przecież nie chodzi nam o to aby klientka po dwóch wizytach w salonie zrezygnowała z usług i jeszcze wyszła od nas z przeświadczeniem, że hybryda niszczy paznokcie! Mnie zależy na tym, żeby klientki wracały i były zadowolone! Jeżeli słyszę zarzuty pod adresem Shellaca, że trzyma nieco krócej niż OPI czy Gelish to tłumaczę podobnie jak koleżanka wyżej, że dzięki temu nie robi spustoszenia na naszych dłoniach i nie ukrywam, że manicure hybrydowy nie jest dla każdego. Są klientki, które oczekują, aby lakier ten utrzymywał się najlepiej miesiąc albo dłużej! Ale pytam: poco? Żeby mieć kilometrowe odrosty? Ja mam panie, którym trzyma około miesiąca, ale są i takie które przychodzą co 1,5 tygodnia bo odrosty uważają za nieestetyczne. I mają rację. Bo jeśli kogoś nie stać na regularne zmiany lakieru, to lepiej niech sobie da spokój i założy "tipsy". Tak na marginesie - przy żelowych też widać odrost, chociaz niektórzy myślą, że nie widać
Reasumując - Shellac jest świetnym produktem, ja nie dam się przekonać do innych lakierów (testowałam nie jeden) i tyle w temacie!
Mam tylko pytanie jeśli chodzi o kolorystykę. Pieczarko, z tego co piszesz wynika, że masz jakiś kontakt z samą "górą" CND, więc może masz jakieś informacje czy firma zamierza wprowadzać kolory, które królują w kolorówkach innych marek, np. jakieś neonowe, pomarańczowe, odcienie żółtego? Bo jeśli miałabym się do czegoś przyczepić, to do uboższej kolorystyki właśnie. Ja w swoim salonie posiadam już chyba niemalże całą paletę Shellaca (muszę się pochwalić, że jako jedyna w naszym 100-tysięcznym mieście ) ale co klientka to inny gust i wymagania. I coraz częściej słyszę prośby o inne kolory, no ale niestety jestem ograniczona tym co proponuje producent. Od wiosny tego roku coś nieco drgnęło, pojawiły się trochę "weselsze" odcienie, ale fajnie byłoby gdyby doszły jakieś super "odjechane" a nie tylko takie zachowawcze jak to więc jest z tą kolorówką Pieczareczko?

Edytowane przez karo_lisia
Czas edycji: 2013-07-09 o 05:59
karo_lisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 23:39   #62
Pieczarka392
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Cytat:
Napisane przez karo_lisia Pokaż wiadomość
Dziękuję, że ktoś w końcu wyjaśnił na czym polega różnica między Shellac a innymi lakierami hybrydowymi! Dzięki Pieczarka392
Ja również od dłuższego czasu pracuje tylko i wyłącznie na Shellacu ale testowałam również inne lakiery, które świetnie utrzymywały się na paznokciach, ale czar pryskał w momencie próby usunięcia lakieru - strasznie ciężko to usunąć, trzeba piłować płytkę do upadłego przez co bardzo niszczą się paznokcie, a przecież nie chodzi nam o to aby klientka po dwóch wizytach w salonie zrezygnowała z usług i jeszcze wyszła od nas z przeświadczeniem, że hybryda niszczy paznokcie! Mnie zależy na tym, żeby klientki wracały i były zadowolone! Jeżeli słyszę zarzuty pod adresem Shellaca, że trzyma nieco krócej niż OPI czy Gelish to tłumaczę podobnie jak koleżanka wyżej, że dzięki temu nie robi spustoszenia na naszych dłoniach i nie ukrywam, że manicure hybrydowy nie jest dla każdego. Są klientki, które oczekują, aby lakier ten utrzymywał się najlepiej miesiąc albo dłużej! Ale pytam: poco? Żeby mieć kilometrowe odrosty? Ja mam panie, którym trzyma około miesiąca, ale są i takie które przychodzą co 1,5 tygodnia bo odrosty uważają za nieestetyczne. I mają rację. Bo jeśli kogoś nie stać na regularne zmiany lakieru, to lepiej niech sobie da spokój i założy "tipsy". Tak na marginesie - przy żelowych też widać odrost, chociaz niektórzy myślą, że nie widać
Reasumując - Shellac jest świetnym produktem, ja nie dam się przekonać do innych lakierów (testowałam nie jeden) i tyle w temacie!
Mam tylko pytanie jeśli chodzi o kolorystykę. Pieczarko, z tego co piszesz wynika, że masz jakiś kontakt z samą "górą" CND, więc może masz jakieś informacje czy firma zamierza wprowadzać kolory, które królują w kolorówkach innych marek, np. jakieś neonowe, pomarańczowe, odcienie żółtego? Bo jeśli miałabym się do czegoś przyczepić, to do uboższej kolorystyki właśnie. Ja w swoim salonie posiadam już chyba niemalże całą paletę Shellaca (muszę się pochwalić, że jako jedyna w naszym 100-tysięcznym mieście ) ale co klientka to inny gust i wymagania. I coraz częściej słyszę prośby o inne kolory, no ale niestety jestem ograniczona tym co proponuje producent. Od wiosny tego roku coś nieco drgnęło, pojawiły się trochę "weselsze" odcienie, ale fajnie byłoby gdyby doszły jakieś super "odjechane" a nie tylko takie zachowawcze jak to więc jest z tą kolorówką Pieczareczko?

Witaj Bardzo dobrze ujete i tak wlasnie klientka tlumacze. Chcesz OPI albo inny No-Chip (tak tu sie nazywa ten saerwis)lakier??, to licz sie z zrujnowana pytka paznokcia.Najbezpieczniej sza metoda na sciagniecie innych lakierow niz Shellac jest:
1. Spilowanie TYLKO! Top Coat nie naruszajac koloru.Innaczej zmatowic deliktanie i ostroznie pilnikiem lub bufferem.
2. Wasadzisz zmatowione paznokcie do szklanej miski z acetonem a na okolo miski okryc mokrym goracym recznikiem.Cieplo przyspiesza proces.
3.Potrzymac okolo 15 min w acetonie i probowac zeskrobac patyczkiem w strone od skorek w dol nigdy nie odwrotnie ! Tak mozesz naruszyc plytke paznokcia i ja podwazyc .
4 Oczywiscie beda jakis dalej male pozostalosci po lakierze, bo te lakiery sa za mocne. Wystarczy delikatnie bufferm je oczyscic. Tak wlasnie ja robie.
Probowalam moczyc OPI produkt przez uwaga 30min!!! i nawet nie drgnal. oczywiscie nie zbuffowalam pierwszej warsty lakieru. Ta pierwsza wartwa jest najtwardsza .

ok, co do kolorow ostanio dostalismy kolory takie jak:Cake pop,Lilac Longing,grapefruit sparkle,Azure Wish,Limeade A nowosci letnie to :Pink bikini ,grape gum aaa i jeszcze lobster roll chyba wszytkie wymienilam. Na jednych z treningow zapytalismy dlaczego wychodza tak powoli z kolorami i dlaczego gama kolorow jest tak mala, bo nasze klientki tak jak i Twoje zaczynaja sie denerwowac i marudzic na kolory. Odp byla ze jest bardzo ciezko zorbic formule nowego koloru by "siedziala" na paznokciach i byla bzpieczna. Co -founder CND powiedziala nam ze zajelo im 3 albo5 lat (nie pamietam dokladnie) na zrobienie Shellac. Co do kolorow . Mozna zawsze klasc jeden kolor na drugi by uzyskac calkowicie inny kolor. np. 2 warstwy Tutti Frutti i jedna cienka wartwa Hot Chilli , 2 warstwy purple purple i jedna wartwa Tutti Frutti , 2 warstwy black pool a na to Iced coral, Cream Puff a na to Iced coral. Ja uwielbiam Lilac Longing a na to Iced Coral. Iced Coral jest dobrym kolorem bo nim mozna zmienic wielllleeeee kolorow. Shellac mozesz polaczyc z broktam.CUDO! Naklada sie pedzelkiem i dociska. Jak chcesz wiecej info to napisz bo nie wiem czy cie to interesuje.Pozdrawiam

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

A i jeszcze jedno . Kiedy mam nowe klientki i chce zaoferowac Shellac to slysze ... aaaaa juz mialam robione i zniszczylo mi to paznokcie . A kiedy ja pytam czy zostalo to wykonane w naszych salonach i mowia ze nie . I kiedy sie pytam jaka marka lakieru zostala uzyta na niej to nigdy nie widza bo nie zwracaja uwage co jest bardzo istotna sprawa i powinny wiedziec jaki produkt jest uzyty na paznokciach. Poczym doglebniej pytam czy lakiej wyglada tak jak moj ?czy w sloiczku , bialej butelce lub innych .I dochodze ze zostal uzyty np OPI a oto po takim lakierze klijentka juz jest wrogo nastawiona na zrobienie sobie kiedykolwiek serwisu z Shellac bo mysla ze nasze lakiery to sa takie same niszczace ,wysuszajace . Mam klientke ktora robie od 3 lat przychodzi co 2 tyg na Shellac i paznokcie jakos sa zdrowe i ladne.
Pieczarka392 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 05:16   #63
karo_lisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 30
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Widzę, że sytuacja ma się identycznie jak u mnie Jak czytam Twoja relację z rozmów z klientkami, to tak jakbym słyszała siebie! Ale na szczęście świadomość klientek zwiększa się z każdym dniem i te zadowolone wracają i jeszcze przyprowadzają inne. Nie chcę tutaj byś posądzona o jakąś kryptoreklamę, ale Shellac jest świetnym produktem a ja nie mam absolutnie żadnego powodu do propagowania go... po prostu jako osoba pracująca na co dzień w tej branży jestem z niego bardzo zadowolona.
Jeśli zaś chodzi o łączenie kolorów to absolutnie się z Tobą zgadzam, że jest masę możliwości aby z kolorów bazowych uzyskać świetne połączenia. Iced Coral nadaje się znakomicie, ale ja również uzyskuję fajne kolory przy pomocy Hot Chillis. Zawsze Hot daje na wierzch i wychodzi taki fajny malinowy i w zależności co jest pod spodem ta malinka jest mniej lub bardziej intensywna. A z kolei Neegligge nadaje takie mleczne wykończenie. Może na priv napiszę Ci jak ja łącze kolory, a może Ty zaproponujesz mnie jakieś fajne rozwiązania. Wszak człowiek uczy się całe życie
Piszesz, że firma CND długo przygotowuje nowe kolory. Nie dziwię się, że tak to wygląda, bo jeśli dany produkt ma być dobry a zarazem bezpieczny to musi być pieczołowicie przygotowany. Oni akurat nie mogą pozwolić sobie na buble.
karo_lisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 08:35   #64
bielicka
Przyczajenie
 
Avatar bielicka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Dziewczyny,a czy któraś z Was robi ombre shellac'iem? próbuje bawic sie gąbka lub pędzelkiem i mi nie wychodzi, zamiast ładnie się romazywać jak to się dzieje przy zwykłym lakierze to mi się cały shellac w gąbke wchłania i koniec zabawy....albo "oddziela się" od poprzedniej warstwy, taka rosa się robi... (
bielicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 05:24   #65
karo_lisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 30
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Ja robię ombre i wychodzi super! I robię właśnie gąbeczką (do podkładu). Smaruję koniuszek gąbki i delikatnie przykładam od polowy paznokcia, nadmiar zdejmuje suchym końcem i do lampy na kilkanaście sekund, i znowu to samo ale trochę bliżej i znowu do lampy i tak trzy cztery razy. Możesz tę gąbeczkę zwilżyć trochę to lakier nie będzie tak wnikał do wnętrza gąbki. Jest trochę zabawy ale efekt jest tego wart! Dołączam zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01848.jpg (66,6 KB, 186 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130711_163201.jpg (117,6 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130717_104425.jpg (145,3 KB, 149 załadowań)
karo_lisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 07:48   #66
Pieczarka392
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Hejka. Ja uzywam pedzelka od shellac "zaciagam" kolory na siebie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg shelac.jpg (66,0 KB, 132 załadowań)
Pieczarka392 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 22:14   #67
asieczka
Przyczajenie
 
Avatar asieczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Hej Dziewczyny)

mam prosbe - mogłybyscie mi cos poradzic??

Słowami wstępu chciałabym kupic zestaw do robienia pazurkow hybrydowych. Bedzie to tylko zestaw dla mnie (ewentualnie ktos z rodzinki sobie zrobi).
z uwagi ze mam to robic sama zalezy mi na takich lakierach by latwo dalo sie je zmyc z uzyciem acetonu. Opcja pilowania totalnie nie wchodzi w gre - nie chce niszczyc paznokci, a sama wiadomo - moglabym zrobic cos zle..

i tu juz pytanie:
co mi poradzicie:
- zestaw cnd shellac baza, top i lakier dzienny neglige ( on bedzie wygladal jak francuski manicuire?)+ ewntualnie iced coral.?
czy zestaw z easy off mistero milano basa top i natural rose + ewentualnie pompelmo sorbetto.

(przepraszam wiem ze sie wypowiadalyscie o tym w wątku ale ostatecznie nie zalapalam sie czy mistero milano jest godna firmą czy nie..
ja rozumiem ze shellac jest najlepszy ale skoro chce kupic zestaw tylko dla mnie, by pazurki ladnie prezentowaly sie przec ok 2tyg..i by bylo prosto je zdejmowac/malowac...moze wystarczy cos tanszego?

do tego chcialabym dokupic kilka tanich lakierozeli by miec wiecej kolorkow (w miejscowej drogerii)..prosze wyprowadzcie mnie z bledu jesli to bez sensu i zle rozumuje ze najwazniejsze jest dobra baza i top.. a miedzy firmami lakierow kolorowych moge sobie pomanewrowac??

co mi poradzicie jest sens wykosztowywac się na shellac??
chyba ze moze jestescie w stanie podpowiedziec mi inna firme cosmetic zone ibd bluseky.. z ktorej bym byla zadowolona nieprzepłacając

oczywiscie wolalabym zapłacic jak najmniej - ale jestem zdania ze biedny traci dwa razy.. kupujac slabej firmy predzej czy pozniej i tak bym musiala sie wykosztowac na cos lepszego

pozdrawiam was
i z gory dziekuje za rozwianie moich mozliwosci
asieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-23, 06:30   #68
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Cytat:
Napisane przez asieczka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny)

mam prosbe - mogłybyscie mi cos poradzic??

Słowami wstępu chciałabym kupic zestaw do robienia pazurkow hybrydowych. Bedzie to tylko zestaw dla mnie (ewentualnie ktos z rodzinki sobie zrobi).
z uwagi ze mam to robic sama zalezy mi na takich lakierach by latwo dalo sie je zmyc z uzyciem acetonu. Opcja pilowania totalnie nie wchodzi w gre - nie chce niszczyc paznokci, a sama wiadomo - moglabym zrobic cos zle..

i tu juz pytanie:
co mi poradzicie:
- zestaw cnd shellac baza, top i lakier dzienny neglige ( on bedzie wygladal jak francuski manicuire?)+ ewntualnie iced coral.?
czy zestaw z easy off mistero milano basa top i natural rose + ewentualnie pompelmo sorbetto.

(przepraszam wiem ze sie wypowiadalyscie o tym w wątku ale ostatecznie nie zalapalam sie czy mistero milano jest godna firmą czy nie..
ja rozumiem ze shellac jest najlepszy ale skoro chce kupic zestaw tylko dla mnie, by pazurki ladnie prezentowaly sie przec ok 2tyg..i by bylo prosto je zdejmowac/malowac...moze wystarczy cos tanszego?

do tego chcialabym dokupic kilka tanich lakierozeli by miec wiecej kolorkow (w miejscowej drogerii)..prosze wyprowadzcie mnie z bledu jesli to bez sensu i zle rozumuje ze najwazniejsze jest dobra baza i top.. a miedzy firmami lakierow kolorowych moge sobie pomanewrowac??

co mi poradzicie jest sens wykosztowywac się na shellac??
chyba ze moze jestescie w stanie podpowiedziec mi inna firme cosmetic zone ibd bluseky.. z ktorej bym byla zadowolona nieprzepłacając

oczywiscie wolalabym zapłacic jak najmniej - ale jestem zdania ze biedny traci dwa razy.. kupujac slabej firmy predzej czy pozniej i tak bym musiala sie wykosztowac na cos lepszego

pozdrawiam was
i z gory dziekuje za rozwianie moich mozliwosci
Shellac byl pierwszy i moze dlatego jest tak oslawiony- co do Mistero Milano- przestalam lubic te firme, a sama pracuje teraz na gel polish z Indigo (sciagaja sie acetonem i ich removerem), ale choc kolorowke maja baardzo bogata to nadal ie moge doczekac sie odcieni typowo frenchowych i lacze je z lakierami hybr. z SPN. Sprobuj moze hybryd Pronails, sa o jakies 15 zl tansze ale naprawde dobre, dostepne sa w sprzedazy internetowej na pewno w firmie Procosmetics.
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 12:20   #69
aguska001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Witam

Posiadam zestaw zwiększający trwałość firmy CND Shellac do trzech tygodni!
A to wszystko dzięki innowacyjnej formule Brisa Lite Removable Smoothing Gel!

W skład zestawu wchodzi:
1. CND Brisa Lite Base Coat przygotowuje paznokieć na nałożenie żelu Brisa Lite Smoothing lub Sculpting Gel za pomocą jednej, cienkiej warstwy. Usuwany za pomocą specjalnego zmywacza lub acetonu.

Nie wymaga wypełniania naturalnego paznokcia
Bardzo dobrze przylega
Pozwala na suszenie pod lampą 5 paznokci
Uniwersalny kolor
Usuwany za pomocą CND Shellac Nourishing Remover lub acetonu
2. CND Brisa Lite Top Coat nałożony na żele Brisa Lite Smoothing lub Sculpting Gels zapewnia elastyczną ochronę i diamentowy, długotrwały połysk. Usuwany za pomocą specjalnego płynu lub acetonu.

Nie wymaga wypełniania naturalnego paznokcia
Bardzo dobrze przylega
Pozwala na suszenie pod lampą 5 paznokci
Uniwersalny kolor
Usuwamy za pomocą CND Shellac Nourishing Remover lub acetonu

3. CND Brisa Lite Smoothing Gel - żel wygładzający wyrównuje niedoskonałości, jednocześnie wnika w płytkę naturalnego paznokcia. Produkt łatwy w aplikacji. Nałożona warstwa jest cienka, co daje efekt naturalnego wygląu. Idealna baza pod CND Shellac, kiedy klientka ma łamliwe i kruche paznokcie lub powłokę na paznokcie u rąk i stóp.

Nie wymaga wypełniania naturalnego paznokcia
Bardzo dobrze przylega
Pozwala na suszenie pod lampą 5 paznokci
Uniwersalny kolor
Usuwana za pomocą CND Shellac Nourishing Remover lub acetonu
Skraca czas pracy co najmniej o kilkanaście minut

4.Odtłuszczacz - Pure Scrub (Scrub Fresh)

Preparat do oczyszczania naturalnej płytki paznokcia o działaniu przeciwgrzybicznym, świetnie przygotowuje płytkę przed nałożeniem lakieru lub stylizacji. Pomaga poprawić przyczepność i odkaża płytkę paznokcia.

5.CND Nourishing Remover - skutecznie i szybko usuwa stylizacje Brisa Lite, Shellac, Vinylux!
Zawiera ekstrakt z markadami oraz olejek z witaminą E dla regenereacji skórek.
Usuwa stylizację hybrydową Shellac w zaledwie 8 minut - 20% szybciej niż zwykły aceton!
Posiada świeży, przyjemny, nie drażniący zapach - idealnie nadaje się do użytku profesjonalnego !

6. CND Solar Oil - oliwka migdałowa do skórek i paznokci.
Produkt do codziennej pielęgnacji skórek paznokci! Zawierający delikatny olejek jojoba, olejek migdałowy oraz witaminę która uelastycznia słabe i miękkie paznokcie oraz wzmacnia osłabione skórki. Olejek bardzo szybko się wchłania i ma bardzo ładny delikatny zapach.

7.CND Koala Buffer - buffer do płytki paznokcia o ziarnistości 240 oraz 1200.
Dzięki temu bufferowi dokładnie dopracujesz płytkę paznokcia.
Za pomocą pilnika 240 usunesz nierówności do gładkiej powierzchni naturlanego paznokcia.
Natomiast za pomocą części pilnik z gęstością 1200 wygładzisz i wypolerujesz dokładnie płytkę paznokcia.

cena: 299zł
(kupując oddzielnie wychodzi ok. 450zł)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brisa-lite-base-coat-removable-15-ml.jpg (21,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brisa-lite-top-coat-removable-15-ml.jpg (21,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brisa-lite-sculpting-gel-clear-removable-14-gr.jpg (35,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1919_1.jpg (8,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg scrub-fresh.jpg (13,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Unknown.jpg (8,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CND-Koala-Buffer-2401200-2166-1.jpg (14,1 KB, 6 załadowań)
aguska001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 13:17   #70
katrin235
Przyczajenie
 
Avatar katrin235
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
ja tez slyszalam , ze shellac to tak zasadzie jedyne produkty, ktore sa naprawde hybrydami... no coz, nalezy pamietac o tym, ze kazdy super drogi i zajefajny produkt ma swoja alternatywe (tak jak leki w aptece - sa leki drogie i ich tansze odpowiedniki). Nalezy pamietac o tym, ze pracujac na drogich produktach powinnas brac tez odpowednia cene za zabieg a biorac wyzsza cene za zabieg,ktoy de facto klientka moze miec tanszy gdzie indziej, to jest zaciskanie samej sobie petli na szyi... U mnie nie ma prawie zadnego zainteresowania utwardzaniem hybrydami, wiec ja mam w swojej ofercie dwa kolory z firmy Mistero Milano (ok.9,l za 49 zl), efekt jest taki sam jak przy shellacu - ja wiem, ze te, ktore mam to tez hybrydy - a za zabieg biore 30-40 zl... Poza tym moje klientki nie ineresuje to, na jakich produktach pracuje -chca miec wykonana usluge dobrze i za rozsadna cene.. dlatego ja zastanowilabym sie na twoim miejscu, nad innymi firmami -Perfect Beauty, Astonishing itd..
Ja polecam Shellac, jest bezkonkurencyjny. Polecam także hybrydy Cuccio trochę droższe ale jakość super! Warto zainwestować i mieć pewnośc że lakier wytrzyma 2 tyg bez niespodzianek
katrin235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 15:22   #71
Artusia
Raczkowanie
 
Avatar Artusia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Według mnie shellac nie trzyma się na cienkich i słabych paznokciach, ale trzeba przyznać że idealnie się go zdejmuje.
Artusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 16:31   #72
Sekret Urody
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Witam.

Polecam hybrydę z CND Shellac w 100%. Bardzo dobrze się ją kładzie, nie kurczy się w lampie, świetnie się trzyma jak również zdejmuje. Mają bogatą paletę kolorów, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Pozdrawiam Sekret Urody.
Sekret Urody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 22:00   #73
jastere
Przyczajenie
 
Avatar jastere
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Cytat:
Napisane przez bielicka Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a czy któraś z Was robi ombre shellac'iem? próbuje bawic sie gąbka lub pędzelkiem i mi nie wychodzi, zamiast ładnie się romazywać jak to się dzieje przy zwykłym lakierze to mi się cały shellac w gąbke wchłania i koniec zabawy....albo "oddziela się" od poprzedniej warstwy, taka rosa się robi... (
Ja robię cień między kolorami aplikatorami do cieni
Pracuje się wygodnie i w miarę czysto bo gąbeczka jest malusia a do tego na kawałku plastiku, który umożliwia stabilniejsze trzymanie gąbeczki.

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Sekret Urody Pokaż wiadomość
Witam.

Polecam hybrydę z CND Shellac w 100%. Bardzo dobrze się ją kładzie, nie kurczy się w lampie, świetnie się trzyma jak również zdejmuje. Mają bogatą paletę kolorów, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Pozdrawiam Sekret Urody.
Polecam Shellac bo bardzo łatwo go nałożyć i zdjąć i ładnie trzyma się z rożnymi innymi markami.
Niestety wczoraj miałam kłopot ze zdjęciem mistero milano, który nałożyłam na bazę shellac i nabłyszczyłam topem shellac. Było to moje pierwsze połączenie mistero milano z shellac więc nie wiem czy jest to normalna reakcja ale zdejmowanie wyglądało tragicznie (najpierw zawinięte w sreberka i nic, potem spiłowanie pilnikiem i moczenie w miseczce a potem skrobanie patyczkiem - żenada aż mi było głupio przed klientką bo sama namówiłam ją na nowy kolor - miętowy zielony )
Moze ktos juz miał jakieś niespodzianki z marką shellac w połączeniu z kolorówką innych marek??
jastere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 07:48   #74
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

u mnie te polaczenie dobrze sie odmacza
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 15:44   #75
jastere
Przyczajenie
 
Avatar jastere
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Mysiaczeq Dobrze tzn.jak ?? Chodzi mi o to w jaki sposób zdejmujesz mistero milano i jakim preparatem (acetonem czy innym remverem)??
jastere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 08:54   #76
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

acetonem, zawijam klasycznie w folijke i po paru min zdejmuje, resztki delikatnie kopytkiem, odchodzi w płatach tak jak powinien
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 06:48   #77
jastere
Przyczajenie
 
Avatar jastere
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

No to ja już nie wiem co poszło nie tak ... u mnie bez pilnika się nie obeszło a po 15 min w acetonie i sreberkach lakier nawet nie drgnął Może trafiłam na jakiś lipny egzemplarz.
Bo zawsze zdejmuję lakier tak jak Ty i też nie mam z tym żadnych problemów.
jastere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 07:10   #78
marjas1
Raczkowanie
 
Avatar marjas1
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 46
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię


---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

Cytat:
Napisane przez karolliinnaa Pokaż wiadomość
A możecie podać stronkę sklepu skąd zamawiacie Shellaca?

Edit: nie wiem jak mogłam nie zauważyć linku z pierwszego postu
Chyba, że znacie jeszcze inne sklepy
Temat dość stary ale ja wznawiam pytanie, bo Ekert Nails jest podobno jedynym importerem CND wię skąd Vanity ma produkty, jeszcze w takich cenach, bo są to ceny tak jak Ekert sprzedaje na fakturę, no może 5zł drożej ma Vanity. Tylko skoro Ekert ma zasadę, że sprzedaje z 30% rabatem, to czy Vanity łamie przepisy?
__________________
Kosmetolog/ miłośniczka piękna i zdrowia
Prywatnie szczęśliwa mama dwóch synków.

Edytowane przez marjas1
Czas edycji: 2014-11-19 o 07:10 Powód: powtórzenie postu
marjas1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 09:12   #79
bring me to life
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 6
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

dziewczyny, co myslicie o tej aukcji ?
http://allegro.pl/zestaw-4szt-cnd-sh...867147520.html
4 szt za 100 zl to podejrzanie tanio. myslicie ze to chinskie podrobki? niby lokalizacja to jakies polskie miasto, ale czas dostawy 15-35 dni.. wiec pewnie z chin
bring me to life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-03, 11:25   #80
malyszkicownik
Zadomowienie
 
Avatar malyszkicownik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 048
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Mając tak tanie źródło oryginalnego produktu, mogliby sprzedawać za 2x wyższą cenę, a i tak by mieli dużo chętnych. Śmierdzi mi to podróbami na kilometr, jeszcze tak długi czas oczekiwania... Typowy dla dostaw z Chin Też chodzi za mną prawdziwy Shellac i będę chyba musiała się jednak szarpnąć. I tak nie jest już tak drogo, jak kiedyś, bo ok. 60zł/buteleczkę.
malyszkicownik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 22:19   #81
grzanaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 7
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

czyli nie ma co tego kupowac?
http://www.aliexpress.com/item/2015-...288288022.html
moze ktos kupil i siee wypowie? ;<
grzanaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 22:14   #82
grzanaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 7
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

haaaaaaalo :<
grzanaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 20:43   #83
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Hej dziewczyny. Ja się pokusiłam na ten zestaw :
http://allegro.pl/cnd-shellac-lakier...090652810.html i czekam cierpliwie na dostawę.Odrazu powiem ,ze wczesniej nie mialam do czynienia z zadnymi hybrydami.Pisalam wczesniej zapytanie do tego sprzedawcy czy są to oryginalne lakiery a miła pani odpisala ,ze jak najbardziej.Pozostaje mi zaufać .Jak już je wypróbuje to dam znać.
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 17:43   #84
bring me to life
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 6
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

jak juz przyjdą to daj nam znac napisz ile czekalas na przesylke i wrzuc zdjecie buteleczki
bring me to life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 22:45   #85
grzanaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 7
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

jest napisane czas oczekiwania 10-30 dni ROBOCZYCH,
wiec pewnie sobie troche poczekasz, i pewnie to i tak jest z Chin
czyli z linka co wysłałam i tam wychodzi 2x taniej..
grzanaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 13:44   #86
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Cytat:
Napisane przez grzanaaa Pokaż wiadomość
jest napisane czas oczekiwania 10-30 dni ROBOCZYCH,
wiec pewnie sobie troche poczekasz, i pewnie to i tak jest z Chin
czyli z linka co wysłałam i tam wychodzi 2x taniej..
Nawet jak i z Chin to co z tego? Wyobraz sobie,ze znane marki kosmetyczne oraz odzieżowe też mają swoje siedziby w Chinach ,tam są produkowane i jest wsjo ok.
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 21:47   #87
grzanaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 7
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

no to napisałam że 2 x taniej, i czytałam gdzieś że to jest to samo.
chciałam jednak czyjejś opini bo trochę się boje kupić :P
grzanaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 10:42   #88
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Jeszcze czekam na lakiery.Myślę ,ze juz w tym tygodniu dotrą więc dam znać co i jak
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 21:28   #89
grzanaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 7
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

czekam z niecierpliwością
grzanaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 18:47   #90
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Lakierki dotarły już dwa tygodnie temu ale dopiero mi się przypomnialo ,ze mialam napisać. Lakiery są w 100% oryginalne zapakowane w pudełeczka . Jutro postaram się zrobić foto i tu wrzucę. Acha ,przesyłka z USA - nie z Chin
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.

Edytowane przez kamila.bg
Czas edycji: 2015-03-25 o 18:49
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-02 09:54:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.