kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-14, 18:01   #181
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
krycie to samo, tylko dune wyglądał jakby się miał zaraz zwarzyć i jakoś wchodził w pory no nie szło mi nakładanie go za to butter cream dawał mi naprawdę ładne wykończenie może ja coś źle robiłam bo taką specjalistką w tej dziedzinie nie jestem ale takie miałam odczucia

Dziękuje za odpowiedz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 20:04   #182
MerryMeMary
Raczkowanie
 
Avatar MerryMeMary
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 274
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

To ja się przyłączę Minerały chodziły za mną od jakiegoś czasu i nastawiłam się na Annabelle, ale oczywiście zastanawiałam się nad 5 odcieniami... a że próbki po ok.9zł to zaczęłam szukać jakiegoś innego zamiennika. Zamówiłam z Pixie Victorian Lace, Natural i Butter Cream. Jaka szczęśliwa dzisiaj chodziłam, że Butter Cream tak dobrze wygląda W weekend zamawiam duże opakowanie
MerryMeMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 20:22   #183
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez MerryMeMary Pokaż wiadomość
To ja się przyłączę Minerały chodziły za mną od jakiegoś czasu i nastawiłam się na Annabelle, ale oczywiście zastanawiałam się nad 5 odcieniami... a że próbki po ok.9zł to zaczęłam szukać jakiegoś innego zamiennika. Zamówiłam z Pixie Victorian Lace, Natural i Butter Cream. Jaka szczęśliwa dzisiaj chodziłam, że Butter Cream tak dobrze wygląda W weekend zamawiam duże opakowanie
Jeżeli Butter Cream tak dobrze u Ciebie wygląda to raczej w AM nic dla siebie nie znajdziesz. Goldeny nie są zbyt żółte (tylko takie żółtawe ), poziom jasności raczej Golden Fairest, Fair raczej byłby już za ciemny. To tak na wszelki wypadek, gdybyś kiedyś zdecydowała się na próbki AM

Ja też na razie z minerałków używam tylko Pixie, jako jedyny (prawie) pasuje mi kolorystycznie (Almond Milk)
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 20:38   #184
MerryMeMary
Raczkowanie
 
Avatar MerryMeMary
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 274
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

basiago Dzięki Chyba dlatego miałam taki problem z wyborem próbek, bo jakieś wątpliwości mnie ogarniały jak na nie patrzyłam
MerryMeMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 11:03   #185
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

P. Sylwia doradziła mi kolory
- Almond Milk
- Vanilla Delight
- Creamy Natural
Ja zastanawiam się jeszcze nad Satin Sand i Soft Musli, myślicie żeby dorzucić je do tamtych kolorów czy nie? Macie już jakieś rozeznanie dlatego pytam
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 15:50   #186
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość
P. Sylwia doradziła mi kolory
- Almond Milk
- Vanilla Delight
- Creamy Natural
Ja zastanawiam się jeszcze nad Satin Sand i Soft Musli, myślicie żeby dorzucić je do tamtych kolorów czy nie? Macie już jakieś rozeznanie dlatego pytam
Moim zdaniem możesz wziąć te 2 dodatkowe. Satin sand jest podobny do vanila i creamy bardziej neutral i trochę jaśniejszy. Vanila jest bardziej ziemista, creamy żółciejszy. Almond jest najjaśniejszy i wpada w oliwkę żółtą. Muslin nie miałam, na zdj jest gdzieś i tam wygląda na prawie biały (podejrzewam, że jest b.jasno beżowy)
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 00:58   #187
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

też bym dorzuciła, ja się waham między Satin Sand a Vanilla Delight. jestem blada-neutralna-z szyją idącą w żółte tony, ale Vanilla wypada mi coś zbyt ziemiście, w Satin wyglądam zdrowiej, ale czasem mam wrażenie, że zbyt żółto. sama nie wiem, prawdopodobnie cokolwiek kupię będzie dobre, a na razie męczę na przemian obie próbki.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-23, 11:25   #188
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Moim zdaniem możesz wziąć te 2 dodatkowe. Satin sand jest podobny do vanila i creamy bardziej neutral i trochę jaśniejszy. Vanila jest bardziej ziemista, creamy żółciejszy. Almond jest najjaśniejszy i wpada w oliwkę żółtą. Muslin nie miałam, na zdj jest gdzieś i tam wygląda na prawie biały (podejrzewam, że jest b.jasno beżowy)
Cytat:
Napisane przez kapsw Pokaż wiadomość
też bym dorzuciła, ja się waham między Satin Sand a Vanilla Delight. jestem blada-neutralna-z szyją idącą w żółte tony, ale Vanilla wypada mi coś zbyt ziemiście, w Satin wyglądam zdrowiej, ale czasem mam wrażenie, że zbyt żółto. sama nie wiem, prawdopodobnie cokolwiek kupię będzie dobre, a na razie męczę na przemian obie próbki.
Dzięki.
W sumie to tylko dwie próbki a będę miała dokładniejsze testy.
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 12:24   #189
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Właśnie przyszły mi próbki i jestem lekko zdezorientowana...
Kupiłam biga Amielie w kolorze cashmere w formule coverage bo wcześniej w starej formule to właśnie ten kolor wydawał mi się pasujący a teraz on jest jakiś ciemny i różowo - pomarańczowy ((
Za to z próbek pixie to cremy natural jest najbardziej pasujący choć jasny, później light sunset jest ciut ciemniejszy ale też bardzo ok.
No i próbka gloden fairest z annabelle minerals wydaje się najbardziej zbliżona kolorem.
Ech...
Zgłupiałam już bo co inne światło to inaczej to wygląda.

Swoją drogą chyba żadna firma nie przebije Annabelle Minerals pod względem ilościowym próbek w relacji do ceny.

edit.
Light sunset jednak jest jakiś taki ciemny, na szyi mam ciemną plamę, na szczęce też tak średnio to wygląda. Może jak się opalę to byłby lepszy.

Creamy - pixie i golden fairest - annabelle są ok chociaż różnią się poziomem jasności.

Edytowane przez kasiatoya
Czas edycji: 2015-04-30 o 12:36
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 15:31   #190
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Zaniedbałam wizaż


[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;51009921]Almond Milk jest umiarkowany, tyle że jasny [/QUOTE]

No właśnie weszłam na Twojego bloga i za jasny. Masz porównanie z podkładem Ery najjaśniejszym, ja mam próbki "Light" i one są za jasne... Za to butter cream i dune nie wyglądają wcale ciemno u ciebie.

Cytat:
Napisane przez monico Pokaż wiadomość


wlasnie Light Sunset wydaje mi sie byc takim posrednim kolorkiem-jest lekko ciemniejszy od Vanilla delight i ma cieply odcien ,nie za zolty ,w strone zlocistego,moja cere ozywia,probowalas?
Nie, jeszcze żadnego nie próbowałam. Na razie odpuściłam. Jednak już wiem, w które próbki będę celować .

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;51067042]Jeżeli Butter Cream tak dobrze u Ciebie wygląda to raczej w AM nic dla siebie nie znajdziesz. Goldeny nie są zbyt żółte (tylko takie żółtawe ), poziom jasności raczej Golden Fairest, Fair raczej byłby już za ciemny. To tak na wszelki wypadek, gdybyś kiedyś zdecydowała się na próbki AM

Ja też na razie z minerałków używam tylko Pixie, jako jedyny (prawie) pasuje mi kolorystycznie (Almond Milk)[/QUOTE]

Mam próbkę AM w formule matującej, odcień golden fairest i light też... Co do kolorów to są jakieś dziwne, po prostu wyglądam w nich nieładnie. Pewnie dlatego, że są takie brudno hm..pomarańczowe? Nie wiem jak to opisać, ale dla mnie to wcale nie "golden". Golden kojarzy mi się ze "złocistością", średnio-żółtym odcieniem... Takim naturalniejszym oczywiście, nie mega kurczakiem. Zdarzyło mi się może 5 razy użyć tych próbek i za każdym razem patrząc w lusterko miałam to samo odczucie. Takiej zmęczonej, smutnej twarzy...

Pomijam też fakt, że gdzieś czytałam, że formuła matująca jest prawie tak samo kryjąca jak "kryjąca". No i nie wiem co o tym myśleć, bo ja z początku myślałam, że to pomyłka i dostałam rozświetlającą, bo krycie znikome... Jednak na twarzy wielki mat (czego bardzo nie lubię, ale chyba Meow nie pobiło ), więc pomyłki być nie mogło. Kryjącą widziałam na blogach i twarz jak wyprasowana, także nie wiem kto porównuje te krycie/a .
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 16:43   #191
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;51067042]Jeżeli Butter Cream tak dobrze u Ciebie wygląda to raczej w AM nic dla siebie nie znajdziesz. Goldeny nie są zbyt żółte (tylko takie żółtawe ), poziom jasności raczej Golden Fairest, Fair raczej byłby już za ciemny. To tak na wszelki wypadek, gdybyś kiedyś zdecydowała się na próbki AM

Ja też na razie z minerałków używam tylko Pixie, jako jedyny (prawie) pasuje mi kolorystycznie (Almond Milk)[/QUOTE]

Oglądałam Twoje swatche, czytałam opis i wychodzi na to, że potrzebujemy takiego samego koloru Też używam teraz Almond Milk, bo po prostu nic lepszego jeszcze nie znalazłam, ale jest dla mnie zbyt zielony. Może jakaś petycja do Pixie o jasny żółty odcień Kiedyś mieli takich mnóstwo, szkoda że teraz ani jednego. Mam jeszcze Neauty (mieszam golden pale i fair) ale formuła mi nie pasuje. Z Clare Blanc dostałam próbki golden 610 i warm 510, 520, tylko nie mam kiedy w świetle dziennym potestować, dzisiaj choć przy sztucznym spróbuję.
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-06, 20:34   #192
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;51301470]
No właśnie weszłam na Twojego bloga i za jasny. Masz porównanie z podkładem Ery najjaśniejszym, ja mam próbki "Light" i one są za jasne... Za to butter cream i dune nie wyglądają wcale ciemno u ciebie.

Mam próbkę AM w formule matującej, odcień golden fairest i light też... Co do kolorów to są jakieś dziwne, po prostu wyglądam w nich nieładnie. Pewnie dlatego, że są takie brudno hm..pomarańczowe? Nie wiem jak to opisać, ale dla mnie to wcale nie "golden". Golden kojarzy mi się ze "złocistością", średnio-żółtym odcieniem... Takim naturalniejszym oczywiście, nie mega kurczakiem. Zdarzyło mi się może 5 razy użyć tych próbek i za każdym razem patrząc w lusterko miałam to samo odczucie. Takiej zmęczonej, smutnej twarzy...

Pomijam też fakt, że gdzieś czytałam, że formuła matująca jest prawie tak samo kryjąca jak "kryjąca". No i nie wiem co o tym myśleć, bo ja z początku myślałam, że to pomyłka i dostałam rozświetlającą, bo krycie znikome... Jednak na twarzy wielki mat (czego bardzo nie lubię, ale chyba Meow nie pobiło ), więc pomyłki być nie mogło. Kryjącą widziałam na blogach i twarz jak wyprasowana, także nie wiem kto porównuje te krycie/a .[/QUOTE]

Z Ery mam tylko Warm Porcelain, odsypkę od jednej dziewczyny z bloga - wymieniałyśmy się

Zgadzam się co do kolorystyki AM - ostatnio nałożyłam z ciekawości Golden Fairest i też czułam się trochę jak pomarańczowa solarka, jakkolwiek ciężko mówić tak o najjaśniejszym odcieniu z gamy Ale w porównaniu z bardzo jasną szyją wyglądało to wprost tragicznie.

Ale co do matu i krycia to mam inne odczucia U mnie AM nie daje pełnego matu, raczej taki "prawie" mat, którego nie trzeba przypudrować, ale nie daje też płaskiego efektu jak po mocnym pudrze I moim zdaniem kryje bardzo ładnie, nie tak ładnie jak wersja kryjąca, ale jest blisko. Może to kwestia aplikacji? Obecnie aplikuję zwilżonym flat topem (kwestie aplikacji wielokrotnie się u mnie zmieniały) i wtedy łaaaadnie kryje nawet przebarwienia Na większe zmiany skórne korektor niezbędny.

Kryjąca lubi się warzyć i po kilku godzinach świeci się (u mnie) baaaaardzo mocno, dlatego porzuciłam ją na rzecz matującej. A obecnie i ta leży niekochana


Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Oglądałam Twoje swatche, czytałam opis i wychodzi na to, że potrzebujemy takiego samego koloru Też używam teraz Almond Milk, bo po prostu nic lepszego jeszcze nie znalazłam, ale jest dla mnie zbyt zielony. Może jakaś petycja do Pixie o jasny żółty odcień Kiedyś mieli takich mnóstwo, szkoda że teraz ani jednego. Mam jeszcze Neauty (mieszam golden pale i fair) ale formuła mi nie pasuje. Z Clare Blanc dostałam próbki golden 610 i warm 510, 520, tylko nie mam kiedy w świetle dziennym potestować, dzisiaj choć przy sztucznym spróbuję.
To witaj, siostro Z tego co piszesz, faktycznie mamy bardzo podobny kolor skóry. Z Neauty odcień Pale jest dla mnie za jasny, fair niestety nie mam bo akurat był wykupiony, ale podejrzewam, że byłoby podobnie Formułę nie za bardzo mam jak przetestować bo z jednym i za jasnym odcieniem nie wyjdę z domu, a jak zmieszam z czymś innym, no to to już nie będzie czyste Neauty

Daj znać jak te próbki
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 20:29   #193
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Pixie stacjonarnie:
http://pixiecosmetics.pl/wordpress/?page_id=5372

Ja w końcu doszłam do wniosku, że zamówię sobie znów biga Vanilla Delight plus próbki Almond Milk, Creamy Natural, Satin Sand i może coś jeszcze. Vanille jakby co sobie rozjaśnię, a próbkami dobiorę sobie bez spiny coś lepszego. Ech :P
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 12:25   #194
201701121500
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 664
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ja się zdecydowałam na Almond Milk. I dopiero teraz po kilku porządnych testach (taaa, po kupieniu pełnowymiarówki a nie po mililitrowej próbeczce z woreczka) mogę powiedzieć, że w sumie nie żałuję, ale...

Nie jest idealny, choć i tak najlepszy dla mnie (jak się okazuje) z tego co dostępne.

Havana - chętnie się przyłączę do takiej petycji
201701121500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 09:23   #195
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Dziewczyny, pomóżcie w wyborze odcienia podkładu Pixie. Będę wdzięczna za podpowiedzi w jakie kolory mam celować zamawiając próbki.
Obecnie najlepiej dobranym dla mnie kolorem jest Golden Fair z Neauty, który na moje oko jest żółto-zielonkawy. Mam też Annabelle Minerals Golden Fairest, ale jest lekko za ciemny i za mało żółty.
Z Amilie mam Sesame, którego używałam w czasie wakacji w ubiegłym roku i teraz jest dużo za ciemny.

Myślę o zamówieniu próbek Almond Milk, Dune i Butter Cream (pewnie będą za ciemne), czy jeszcze coś waszym zdaniem warto wziąć?

Przy okazji podziękowania dla BASIAGO za bardzo pomocne zdjęcia!
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 10:24   #196
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie w wyborze odcienia podkładu Pixie. Będę wdzięczna za podpowiedzi w jakie kolory mam celować zamawiając próbki.
Obecnie najlepiej dobranym dla mnie kolorem jest Golden Fair z Neauty, który na moje oko jest żółto-zielonkawy. Mam też Annabelle Minerals Golden Fairest, ale jest lekko za ciemny i za mało żółty.
Z Amilie mam Sesame, którego używałam w czasie wakacji w ubiegłym roku i teraz jest dużo za ciemny.

Myślę o zamówieniu próbek Almond Milk, Dune i Butter Cream (pewnie będą za ciemne), czy jeszcze coś waszym zdaniem warto wziąć?

Przy okazji podziękowania dla BASIAGO za bardzo pomocne zdjęcia!
Mam w domu Golden Fair Neauty i kilka próbek Pixie, na pewno Almond Milk i Creamy Natural, reszty nie pamiętam, ale Dune i Butter Cream raczej nie. Jeśli chcesz mogę spróbować zrobić porównanie, ale wrócę z pracy dopiero wieczorem i nie wiem jakie będzie światło
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 10:29   #197
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Mam w domu Golden Fair Neauty i kilka próbek Pixie, na pewno Almond Milk i Creamy Natural, reszty nie pamiętam, ale Dune i Butter Cream raczej nie. Jeśli chcesz mogę spróbować zrobić porównanie, ale wrócę z pracy dopiero wieczorem i nie wiem jakie będzie światło
Jesli to nie bedzie klopot, to bede bardzo wdzieczna. Pogubilam sie w tej gamie Pixie i jak tak dalej pojdzie, to na probki wydam tyle, co na duzy podklad Neauty ;o)
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 10:41   #198
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;51306106]To witaj, siostro Z tego co piszesz, faktycznie mamy bardzo podobny kolor skóry. Z Neauty odcień Pale jest dla mnie za jasny, fair niestety nie mam bo akurat był wykupiony, ale podejrzewam, że byłoby podobnie Formułę nie za bardzo mam jak przetestować bo z jednym i za jasnym odcieniem nie wyjdę z domu, a jak zmieszam z czymś innym, no to to już nie będzie czyste Neauty

Daj znać jak te próbki [/QUOTE]

Z Clare Blanc znowu muszę mieszać dwa odcienie Ale nareszcie mam żółty kolor, a nie zielony albo brzoskwiniowy O ile Pixie dobrze się nakłada nawet przy lekkim pokwasowym przesuszu, to Clare Blanc nie wybacza słabego nawilżenia. Krycie ma chyba trochę słabsze niż Pixie. Za to nie ma błyszczących drobinek, co jest miłą odmianą po Neauty i Pixie, przy rozszerzonych porach i tłustej skórze wolę całkowicie matowy podkład. Mam też wrażenie, że dłużej się trzyma, no i odpowiedni kolor, nawet dzięki zmieszaniu dwóch odcieni, to wielki plus. Z Pixie nie mam co zmieszać Aczkolwiek nie mogę powiedzieć, że go nie lubię, choć gdyby był dla mnie idealny kolor, lubiłabym bardziej
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 10:42   #199
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Syshda ja naprzemiennie używam Golden Fairest AM z Antique Beige Pixie.
A Creamy Natural? Jasny jest, lekko żółtawy choć chyba bez zielonkawych tonów.
Dune jest jaśniejszy od Golden Fairest ale to typowy żółtek, naprawdę mocno żółty (Dla mnie aż za bardzo).
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-29, 10:46   #200
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Jesli to nie bedzie klopot, to bede bardzo wdzieczna. Pogubilam sie w tej gamie Pixie i jak tak dalej pojdzie, to na probki wydam tyle, co na duzy podklad Neauty ;o)
Nie ma sprawy, jak dziś kiepsko wyjdą, to ewentualnie jutro po południu
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 14:18   #201
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie w wyborze odcienia podkładu Pixie. Będę wdzięczna za podpowiedzi w jakie kolory mam celować zamawiając próbki.
Obecnie najlepiej dobranym dla mnie kolorem jest Golden Fair z Neauty, który na moje oko jest żółto-zielonkawy. Mam też Annabelle Minerals Golden Fairest, ale jest lekko za ciemny i za mało żółty.
Z Amilie mam Sesame, którego używałam w czasie wakacji w ubiegłym roku i teraz jest dużo za ciemny.

Myślę o zamówieniu próbek Almond Milk, Dune i Butter Cream (pewnie będą za ciemne), czy jeszcze coś waszym zdaniem warto wziąć?

Przy okazji podziękowania dla BASIAGO za bardzo pomocne zdjęcia!
Moim zdaniem w golden fair Neauty nie ma wogóle zieleni, za to jest brudno żółty :brzydal Żółte są dune i butter cream, poziomem pasują do golden fair Neauty, nie mają brudności.
Almond milk jak maziałam na ręce wychodził poziomem co Neauty golden pale Z czego w almond jest kapka oliwki, jest bardziej ziemisty?
Mam Pixie creamy natural i vanila delight a w Neauty pasuje mi neutral fair i olive fair z kapką golden
AM golden fairest dla mnie jest sporo za ciemny
Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Syshda ja naprzemiennie używam Golden Fairest AM z Antique Beige Pixie.
A Creamy Natural? Jasny jest, lekko żółtawy choć chyba bez zielonkawych tonów.
Dune jest jaśniejszy od Golden Fairest ale to typowy żółtek, naprawdę mocno żółty (Dla mnie aż za bardzo).
Antique beige jest dużo ciemniejszy od dune czy buter cream.
Creamy jest jaśniejszy od dune i butter cream, jest bladożółty w stronę neutrali (beży)
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 21:22   #202
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Załączam porównanie, dwa odcienie po prawej to Neauty. Dwa zdjęcia bezpośrednio pod lampą sufitową, jedno z fleszem.
Golden Pale i Almond Milk może wyglądają podobnie, ale na twarzy Golden Pale jest sporo jaśniejszy.
Syshda, zastanawiałam się gdzie w Golden Fair widzisz zieleń, ale jak się przypatrzeć, to subtelna nutka jest Dawno go nie nosiłam, ale mając go na twarzy raczej nie widziałam tego. Za to Almond Milk jest ewidentnie zielonkawo-szarawy i szczerze mówiąc to chyba średnio udany odcień, nie wiem czy można w nim wyglądać "zdrowo" No ale jak widać raczej nie musisz sobie zawracać nim głowy, jest duuużo jaśniejszy od Golden Fair. Najbardziej zbliżony z pokazanych Creamy Natural też jest jaśniejszy i mniej żółty. Tak jak pisze Bigosowadama raczej celuj w Dune i Butter Cream.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pixieneauty2.jpg (81,0 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pixieneauty1.jpg (90,7 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pixieneauty3.jpg (46,3 KB, 83 załadowań)
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 21:51   #203
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Havana, bardzo Ci dziękuję !!!!
Chyba faktycznie zostają mi te żółtki do wyboru, bo reszta to inna bajka.

Dziś pobiegłam nawet do salonu kosmetycznego, który jest podany na stronie Pixie jako miejsce, gdzie można kupić próbki, ale chyba dopiero zaczynają i tego, co chciałam nie mieli. Pani pokazała mi tylko Dune i to dopiero żółtaczka ;o)

Niby 30 kolorów, a ja tam nic dla siebie nie widzę niestety.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 16:39   #204
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Przy okazji podziękowania dla BASIAGO za bardzo pomocne zdjęcia!
Cieszę się, że mogłam pomóc

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Z Clare Blanc znowu muszę mieszać dwa odcienie Ale nareszcie mam żółty kolor, a nie zielony albo brzoskwiniowy O ile Pixie dobrze się nakłada nawet przy lekkim pokwasowym przesuszu, to Clare Blanc nie wybacza słabego nawilżenia. Krycie ma chyba trochę słabsze niż Pixie. Za to nie ma błyszczących drobinek, co jest miłą odmianą po Neauty i Pixie, przy rozszerzonych porach i tłustej skórze wolę całkowicie matowy podkład. Mam też wrażenie, że dłużej się trzyma, no i odpowiedni kolor, nawet dzięki zmieszaniu dwóch odcieni, to wielki plus. Z Pixie nie mam co zmieszać Aczkolwiek nie mogę powiedzieć, że go nie lubię, choć gdyby był dla mnie idealny kolor, lubiłabym bardziej
W takim razie Clare Blanc zdecydowanie nie dla mnie, ze względu na pielęgnację ukierunkowaną na wybielanie przebarwień, ciągle borykam się z małym przesuszem No i Pixie ma dla mnie krycie dobre, ale już na granicy tolerancji, gdyby było mniejsze, to bym była już niezadowolona Także dziękuję Clare Blanc nie dla mnie

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Moim zdaniem w golden fair Neauty nie ma wogóle zieleni, za to jest brudno żółty :brzydal Żółte są dune i butter cream, poziomem pasują do golden fair Neauty, nie mają brudności.
Almond milk jak maziałam na ręce wychodził poziomem co Neauty golden pale Z czego w almond jest kapka oliwki, jest bardziej ziemisty?
Mam Pixie creamy natural i vanila delight a w Neauty pasuje mi neutral fair i olive fair z kapką golden
AM golden fairest dla mnie jest sporo za ciemny

Antique beige jest dużo ciemniejszy od dune czy buter cream.
Creamy jest jaśniejszy od dune i butter cream, jest bladożółty w stronę neutrali (beży)
Na swatchu może i tak, ale gwarantuję, że Neauty Golden Pale jest w praktyce dużo jaśniejszy od Almond Milk bo Almonda używam, a w Golden Pale czuję się już jak trup

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Załączam porównanie, dwa odcienie po prawej to Neauty. Dwa zdjęcia bezpośrednio pod lampą sufitową, jedno z fleszem.
Golden Pale i Almond Milk może wyglądają podobnie, ale na twarzy Golden Pale jest sporo jaśniejszy.
Syshda, zastanawiałam się gdzie w Golden Fair widzisz zieleń, ale jak się przypatrzeć, to subtelna nutka jest Dawno go nie nosiłam, ale mając go na twarzy raczej nie widziałam tego. Za to Almond Milk jest ewidentnie zielonkawo-szarawy i szczerze mówiąc to chyba średnio udany odcień, nie wiem czy można w nim wyglądać "zdrowo" No ale jak widać raczej nie musisz sobie zawracać nim głowy, jest duuużo jaśniejszy od Golden Fair. Najbardziej zbliżony z pokazanych Creamy Natural też jest jaśniejszy i mniej żółty. Tak jak pisze Bigosowadama raczej celuj w Dune i Butter Cream.
W praktyce, na twarzy, wygląda po prostu jak jasny beż, lekko żółtawo-oliwkowy Nie wyglądam w nim na chorą, ale jednak twarz odcina się od szyi - twarz jest po prostu jasna, beżowa, a szyja jasna żółciutka.

Dla osób, które nadal mają problem ze znalezieniem odcienia idealnego - niebawem (być może już w następnym tygodniu) AM wprowadzi do sprzedaży nową gamę kolorystyczną Sunny, która jest bardziej żółta od Golden, ale najjaśniejszy odcień to już nie Fairest, lecz wprowadzają jeszcze jaśniejszy o nazwie Cream Jest szansa na bardzo jasnego żółtka (Sunny Cream)

Niektóre bloggerki dostały już próbki do zeswatchowania, Idalia wstawiała zdjęcia na swój Instagram
https://instagram.com/idaliablog/

Edytowane przez 5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Czas edycji: 2015-05-30 o 16:40
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 16:59   #205
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;51586411]

Dla osób, które nadal mają problem ze znalezieniem odcienia idealnego - niebawem (być może już w następnym tygodniu) AM wprowadzi do sprzedaży nową gamę kolorystyczną Sunny, która jest bardziej żółta od Golden, ale najjaśniejszy odcień to już nie Fairest, lecz wprowadzają jeszcze jaśniejszy o nazwie Cream Jest szansa na bardzo jasnego żółtka (Sunny Cream)

Niektóre bloggerki dostały już próbki do zeswatchowania, Idalia wstawiała zdjęcia na swój Instagram
https://instagram.com/idaliablog/[/QUOTE]

Wchodzę zajrzeć na Pixie, a tu fajna wiadomość o AM. Super, pewnie kupię próbkę Sunny Fairest Co prawda nie lubię tego matu, który dają.. A kryjącego się boję..Ale może matowa twarz nie będzie tak źle wyglądała, kiedy będzie w złotawym kolorze (oby zrobili taki!), a nie jak po Golden Fairest- pomarańczowo-zielonkawa.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 21:52   #206
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Te nowe odcienie AM mogą być hitem.
Ja na razie miotam się pomiędzy Neauty (mój idealny kolor), a Amilie (moja idealna formuła Coverage, tylko kolory takie sobie albo za jasne albo za pomarańczowe).
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-31, 22:33   #207
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;51586411]Cieszę się, że mogłam pomóc



W takim razie Clare Blanc zdecydowanie nie dla mnie, ze względu na pielęgnację ukierunkowaną na wybielanie przebarwień, ciągle borykam się z małym przesuszem No i Pixie ma dla mnie krycie dobre, ale już na granicy tolerancji, gdyby było mniejsze, to bym była już niezadowolona Także dziękuję Clare Blanc nie dla mnie



Na swatchu może i tak, ale gwarantuję, że Neauty Golden Pale jest w praktyce dużo jaśniejszy od Almond Milk bo Almonda używam, a w Golden Pale czuję się już jak trup



W praktyce, na twarzy, wygląda po prostu jak jasny beż, lekko żółtawo-oliwkowy Nie wyglądam w nim na chorą, ale jednak twarz odcina się od szyi - twarz jest po prostu jasna, beżowa, a szyja jasna żółciutka.

Dla osób, które nadal mają problem ze znalezieniem odcienia idealnego - niebawem (być może już w następnym tygodniu) AM wprowadzi do sprzedaży nową gamę kolorystyczną Sunny, która jest bardziej żółta od Golden, ale najjaśniejszy odcień to już nie Fairest, lecz wprowadzają jeszcze jaśniejszy o nazwie Cream Jest szansa na bardzo jasnego żółtka (Sunny Cream)

Niektóre bloggerki dostały już próbki do zeswatchowania, Idalia wstawiała zdjęcia na swój Instagram
https://instagram.com/idaliablog/[/QUOTE]

Dla mnie i Pixie, i Clare mają trochę słabe krycie, z dwojga "złego" wolę żółtego Clare Może troche przesadziłam z tym opisem Almond Milk ja też używałam, tragedii nie ma, ale jednak za bardzo się wybija u mnie ta oliwka.
Co do Annabelle... w końcu będę mogła chociaż przetestować to sławne krycie.
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 09:06   #208
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Co do Annabelle... w końcu będę mogła chociaż przetestować to sławne krycie.
Niektórzy narzekają, że próbki Annabelle są za duże, ale ja jestem ich zwolenniczką, bo można spokojnie przetestować. Woreczki strunowe z 0,25g, to czasami naprawdę za mało, żeby wyrobić sobie opinię.

Havana, Creamy Ntural bardzo ładnie wygląda na Twoich zdjęciach, szczególnie przy tym zielonym Almond Milk ;o). W końcu wzięłam więc Creamy Natural i Butter Cream.

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2015-06-01 o 11:24
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 20:54   #209
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Dziewczyny a nie wiecie kiedy te nowe odcienie wchodzą do sprzedaży?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 21:21   #210
NETMOIRA87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Przetestowałam, sprawdziłam i oto moje refleksje. Podkład kryje bardzo dobrze, chociaż w niektórych miejscach też muszę nakładać dodatkowy korektor. Podkład dobrze wyrównuje koloryt i kryje przebarwienie. Trwały, nie warzy się, nie kulkuje. Drogie, niestety.
NETMOIRA87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-19 20:16:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:12.