problemowa broda -gdzie przyczyna/ pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-25, 14:40   #1
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661

problemowa broda -gdzie przyczyna/ pomocy


czesc;p mam 21 lat ladna oliwkowa bezproblemowa cere a na brodzie tlusta jest i wyskakuja jakies grudki ropne bolace nie dowycisniecia, majace sklonnosc do roznoszenia sie przez dotyk.powtsaja juz jakies 5 lat i ostatnio czesciej.....
zaobserwowalam tez sporo zaskornikow otwartych w tym miejscu ale widac je przy naciagneicu skory.Jaka moze byc tego przyczyna? te gule to mzoe czyraki? jakich powinnam uzywac kosmetykow I jak pozbyc sdie przyczyny tego>? bylam u lekarza przepisal mi antybiotyk domiejscowo ale sa nowe wykwity.....pomocy/Czy ktos poradzil sobie z klopotliwa broda>? i mial te bolesne krosTy?bede wdzieczna za pomoc.pozdrawiam.. te gule powstaja w tych samych miejscach i nawracaja.....
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....

Edytowane przez brzydkie
Czas edycji: 2012-08-25 o 14:42
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 14:58   #2
Monika 8 4
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 176
Dot.: problemowa broda -gdzie przyczyna/ pomocy

Ja mam takie gule od wieluuuuu lat właśnie na brodzie ale dopiero ostatnio okazało się po usg ginekologicznym, że mam zespół policystycznych jajników. Poczytaj o tym.
Monika 8 4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 15:54   #3
sarkastiko
Rozeznanie
 
Avatar sarkastiko
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 892
Dot.: problemowa broda -gdzie przyczyna/ pomocy

Kochaniutka polecam Ci zrobić badania hormonalne, gdyż właśnie takie zazwyczaj są objawy zaburzeń hormonalnych. Przypatrz się swojej miesiączce, owłosieniu i innym sprawom i udaj się do endokrynologa lub ginekologa, który powie Ci co powinnaś przebadać(osobiście polecam endo)
__________________
Amor incipit ab ego
sarkastiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 16:27   #4
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: problemowa broda -gdzie przyczyna/ pomocy

jesli chodzi o o owlosienie to tez od jakis 3 lat wyrastaja mi twarde wloski na tej brodzie.dodatkowo na brzuchu i dekoldzie.Moze to miec jakeis wspolne powiazanie?
ta broda jest strasznie problemowa mna poczatku to byla 2-3 razy to roku mialam zazwyczaj 1 ta gule..Ale problem sie nasila.od jakis 2 miesiecy ciagle cos mam na brodzie.jest juz zmasakrowana i cala czerwona bo tyvh gulach bo nawet jak sie goja to zostawiaja slady ,w opgole ten stan zapalny jest ostry i bardzo boli.i ciezko to zamalowac a wyglada barzdo neiestetycznieostatnio mialam 3 gule ale widze ze cos nowego znow chce wyjsc ...... załamka. zrobie sobie hormonalne i na gronkowca.Tylko nie wiem gdzie i jakie tyo badanie na gronkowca?
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 16:35   #5
sarkastiko
Rozeznanie
 
Avatar sarkastiko
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 892
Dot.: problemowa broda -gdzie przyczyna/ pomocy

Nie rób nic sama, idź do endokrynologa, powiedz co Co dolega, doskwiera itp itd..on Cie dodatkowo podpyta. Po wywiadzie będzie wiedział co przebadać więc póki co umów się na wizytę do endokrynologa, a jeszcze lepszy jest endokrynolog-ginekolog.
__________________
Amor incipit ab ego
sarkastiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.