Dobry Fryzjer - Toruń - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-08, 10:21   #421
Razza
Przyczajenie
 
Avatar Razza
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 12
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Jakiś czas temu miałam dylemat gdzie uczesać się na studniówkę.

Wybrałam salon "Magia".
Cena jest wysoka, zapłaciłam około 160 zł ( razem z wszelkimi dodatkami)
Jednak fryzura była tego warta.
Była dopasowana idealnie do kształtu mojej twarzy, sukienki, biżuterii.
Wytrzymała od godziny 13 przez cała noc w nienaruszonym stanie.

Byłam strasznie zadowolona
Razza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 20:11   #422
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Witam po dłuższej nieobecności! Jestem już po długowyczekiwanej wizycie u fryzjera (6.04.) Tym razem przeżyłam wielkie rozczarowanie. Chciałam o ton jaśniejszy odcień od tego co miałam plus platynowe refleksy. Jak zobaczyłam efekt końcowy o mało nie zemdlałam. Zamiast refleksów pół żółtej głowy, a w całości włosy o wiele za jasne - załamałam się. A fryzjer na dodatek mi wmawiał, ze właśnie tak chciałam - kompletenie się tym razem nie zrozumieliśmy Uparłam się na poprawkę, niestety nie miałam kiedy pójsć, bo musiałam wyjechać za granicę. Teraz chodzę w blond włosach w których wcale dobrze się nie czuję i już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty u fryzjera, lecz tym razem raczej to już nie będzie p. Damian z Marcelo. A szkoda... bo już myśałam, ze znalazłam dobrego fryzjera. Oprócz tego cena niewiele niższa niż za pierwszym razem : 170zł. Jedyne co mi się podoba to ścięcie, włosy dobrze się układają. Może następnym razem spróbuję do p. Marcina.
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 19:27   #423
marguerite83
Przyczajenie
 
Avatar marguerite83
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 25
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Również witam po dłuższej nieobecności!
Wybrałam się w końcu do fryzjera, bo moje odrosty na blond czuprynie przyprawiały mnie już o zawrót głowy, choć odwlekałam to jak mogłam z uwagi na moje traumatyczne doświadczenia. Z Marcelo musiałam zrezygnować, bo automatyczna sekretarka zakomunikowała, że trwa tam remont do maja, a ja potrzebowałam świetnej fryzury "na wczoraj" A czytając wypowiedź india 83 - czuję, że zrobiłam dobrze. Zdecydowałam się na wspomniane przeze mnie wcześniej Feminarium. Jakiegoś teatralnego efektu nie ma (zresztą.. pfff!! po czerwonym dywanie nie chodzę, żeby mieć idealny fryz :P), ale mogę bez obaw spoglądać w lustro, co ostatnio nie było częstym zjawiskiem. Mój Mężczyzna twierdzi nawet, że to "najlepsze wydanie mnie" jakie widział, a widział naprawdę wiele kombinacji Swoją drogą wciąż nie mogę się nadziwić jak on wytrzymuję tą moją "włosową fobię" Zatem: zdecydowałam się tylko na drobniutkie blond pasemka, bo po poprzednich wyczynach Pani Fryzjerki brązu zostało w sam raz. Poprosiłam też o odświeżenie cięcie, tu i ówdzie Pani miała skrócić, gdzieś zostawić, ot.. takie tam.. Krótko mówiąc: jestem zadowolona, naprawdę, a to nie łatwo usłyszeć z moich ust. Cięcie jest bardzo fajne - włosy dobrze się układają. Pasemka są rzeczywiście drobniutkie, dające naturalny efekt. Następnym razem zdecyduję się raczej na więcej kolorów, żeby zniwelować ten misz-masz na głowie (wciąż walczę z pozostałościami po wyczynach poprzednich fryzjerów) i uzyskać bardziej jednolity efekt. Zapłaciłam 155 zł za prawie 3 h "radości moich włosów" A! Pani fryzjerka uraczyła mnie fantastycznym, relaksacyjnym masażem głowy i świetną regenerującą maseczką, także wydaje mi się, że cena jest bardzo ok Także miłe Panie: zapraszam do Feminarium, ja na pewno tam jeszcze zawitam!
marguerite83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 20:01   #424
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

marguerite83 nieśmiało proszę o zdjęcie ja niestety tym razem nie mam się czym pochwalić a też miały wyjść drobniutkie blond pasemka....... może następnym razem.
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 06:22   #425
ania10128
Przyczajenie
 
Avatar ania10128
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 21
GG do ania10128
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Ja 1 sierpnia mam slub i niestety moja stala fryzjerka p Alonka z Doriana wyjechala i chyba zdecyduje sie wlasnie na feminarium odrzu równiez na makijaz. Dobrze jest jak w tym dniu czesze ktos sprawdzony dlatego wybiore sie tam na probna. pozdrawiam
ania10128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 20:55   #426
natasia1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Ja polecam Pania Gosie na lelewela w salonie Venus !!!!!
natasia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 09:51   #427
ana1974
Przyczajenie
 
Avatar ana1974
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 16
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Aranka Pokaż wiadomość
Ja już kiedyś napisałam, jak to w Kleopatrze za czesanie na sobotnie wyjście (nie na żaden własny ślub tylko do kogoś...) wybuliłam więcej niż za balayage. W tym doliczano mi każdą wsuwkę, każde psikniecie lakieru (ale jak się umawiałam to nikt nie zaproponował przyniesienia swoich wsuwek np.) ... Uważam, że jeśli fryzura jest dla panny młodej, jest wymyślna, wymaga dużo pracy, trzeba ją niezauważalnie ale solidnie utrwalić to mozna zapłacić 100zł albo ciut więcej ale 200zł na jedną noc to zdecydowanie za dużo...Taka panna młoda niech do teo doliczy sobie makijażystkę, paznokietki i prawie o 500zł za sam wygląd ... aj ten "ślubny biznes"...
Takich historii o kasowaniu za wsowki w Kleopatrze jeszcze ne słyszałam ? podziwiam wyobraźnię . Fryzury wieczorowe które moglas oglądać w TVN 24 - z jedynego salonu w Polsce na "ostatki " nie mogą być tanie.Pozdrawiam ana1974
ana1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 10:18   #428
evinxon
Przyczajenie
 
Avatar evinxon
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Toruń - NAPRAWDE ZŁY fryzjer-przestrzegam

Cześć Dziewczyny i Chłopaki!

Mój pierwszy post i niestety ze złą opinią. Chcę Was przestrzec przed Sławkiem z byłej sieci "Alicja" obecnie "Chili" na ul. Kościuszki. Chociaż nie znalazłam tu wpisów zbyt wielu o tym fryzjerze (samozwańczym), to jednak trauma nie pozwala mi przejść obojętnie obok traktowania klienta na sposób .... powiedziałabym - próbnej jazdy!! To strzyżenie było gorsze niż te wykonywane na manekinie w pierwszym tygodniu szkolenia w jakiejś podrzędnej zawodówce !! Trwało 2h ale z dokładnością nie miało wiele wspólnego, zostało cięcie brzytwą, włos 2 cm został z DŁUGICH, maxymalnie postrzępiony... JEDNYM słowem jak bym określiła rezultat!? ....... a tak: SIANOKOSY !!!


Życzę wszystkim lepszych wyborów!
(bo ja teraz mam problem z tym,
jakiemu fryzjerowi znowu zaufać).
evinxon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 11:03   #429
evinxon
Przyczajenie
 
Avatar evinxon
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer !!!

Ad. do mojego porzedniego wątku:

Fryzurę po partactwie Sławka z Kościuszki URATOWAŁ Konrad z Copernicusa !!! Wyrzeźbił fajną, krótką fryzurkę z charakterem z tego co zostało, był zaskoczony jak można stosować brzytwę na włosy takie jak moje. On wie, co robi i strzyże pewną ręką.


P-O-L-E-C-A-M !!!
evinxon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 22:51   #430
marguerite83
Przyczajenie
 
Avatar marguerite83
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 25
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Hej!
Przepraszam, że tak późno dodaję te fotki, ale miałam małe problemy z aparatem
Zrobiłam je na zewnątrz (żeby było w miarę "obiektywne światło"), ale i tak rezultat jest średni
W każdym bądź razie.. przedstawiam dwie wersje mnie: pierwszą - codzienną (czyt.potarganą) i drugą - wyjściową (czyt. "uładzoną") Przypominam, że to efekt pracy Pani Fryzjerki z Feminarium
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P5093475.jpg (82,7 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5093480.jpg (86,6 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5093487.jpg (77,2 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5093488.jpg (81,1 KB, 112 załadowań)
marguerite83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 12:11   #431
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

marguerite83 mamy podobne fryzurki jak na moje wygrywa wersja "potargana" . Masz ładny kolor, taki chłodny odcień... nie to co ja, zrobiły mi się teraz jakieś żółte ;/ i poza tym mi tak jasne kolory nie pasują chyba następnym razem wrócę do Marcelo i poproszę o ten kolor, który miałam przed ostatnią wizytą ( mam nadzieję, że nr odc. sobie gdzieś zapisali)
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-10, 15:08   #432
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez marguerite83 Pokaż wiadomość
Hej!
Przepraszam, że tak późno dodaję te fotki, ale miałam małe problemy z aparatem
Zrobiłam je na zewnątrz (żeby było w miarę "obiektywne światło"), ale i tak rezultat jest średni
W każdym bądź razie.. przedstawiam dwie wersje mnie: pierwszą - codzienną (czyt.potarganą) i drugą - wyjściową (czyt. "uładzoną") Przypominam, że to efekt pracy Pani Fryzjerki z Feminarium
Mi sie podobasz w wersji potarganej slicznie masz obciete i dobrany kolory
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 17:44   #433
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Dziewczyny umówiłam się do Marcina z Wizard, pierwszy wolny termin, który mi odpowiadał to sobota-za 2 tygodnie. Nie wytrzymam aż 2 tygodni, zrezygnuję.... Termin odstąpię koleżance, która też się do niego wybiera. Włosy mam niefarbowane miesiąc ale już wyglądam koszmarnie.... Spróbuje chyba w salonie obok Róży i Zen (Aranka pisała kiedyś ze widziała dwie fajnie uczesane dziewczyny wychodzące stamtąd)
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 20:12   #434
natasia1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

marguerite83 a jaki masz naturalny kolor włosów ? Pewnie jakies jasne ja jestem z natury ciemną blondynka i zawsze jak mi fryzjerka zrobi blond to wychodzą zółte
natasia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 20:15   #435
alik2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cześć dziewczyny,

ja chodziłam od 1,5 roku do Chili przy Herbowej do Karoliny. Byłam bardzo zadowolona ze sposobu w jaki obcina. Niestety gdy zadzwoniłam tydzień temu by się umówić na obcięcie okazało się że Karolina już tam nie pracuje . Podobno gdzieś przeszła albo ma otworzyć swój salon. Nie wiecie może w jakim salonie można ją teraz znaleźć? Macie może na nią jakieś namiary? Nie chcę zmieniać fryzjera...
alik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 20:55   #436
marguerite83
Przyczajenie
 
Avatar marguerite83
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 25
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

natasia1989 mój naturalny kolor to ciemny blond - to na zdjęciach te najciemniejsze kosmyki, które gdzieniegdzie przebijają Kiedyś nawet próbowałam farbować w domu, ale wychodziły mi żółte, więc teraz nie ryzykuję i wolę udać się do fryzjera.
A pozostałym kobietkom dziękuję za komplementy

Edytowane przez marguerite83
Czas edycji: 2009-05-11 o 20:57
marguerite83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 09:12   #437
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Celinac, to reklama
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 17:19   #438
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Celinac, to reklama
Bardzo natarczywe sa te próby reklamowania na siłę niektórych salonów. Nie wiem czy dotyczy to akurat posta Celinac (może to szczera opinia) ale na tym forum natarczywa opinia nie raz się zdarzała. A takie zagrywki działają wprost przeciwnie - zniechęcają.

Ja umówiłam się do salonu na Podmurnej. Zdam relację.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 09:20   #439
celinac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 17
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Celinac, to reklama

To nie jest reklama, byłam tam i takie jest po prostu moje zdanie. Każdy ma prawo do wyrażania własnych opinii. Przepraszam, że nie napisałam, kolejnej tysięcznej opinii o salonie Wizard. Widzę jednak, że obojętnie co bym napisała to Tobie by nie pasowało. Czy mam napisać, że w studiu ekspert było fatalnie wtedy będziesz zadowolona?
Ja swojego zdania nie zmienię polecam wszystkim ten salon.

Edytowane przez celinac
Czas edycji: 2009-05-13 o 09:22
celinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-13, 09:42   #440
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez celinac Pokaż wiadomość
To nie jest reklama, byłam tam i takie jest po prostu moje zdanie. Każdy ma prawo do wyrażania własnych opinii. Przepraszam, że nie napisałam, kolejnej tysięcznej opinii o salonie Wizard. Widzę jednak, że obojętnie co bym napisała to Tobie by nie pasowało. Czy mam napisać, że w studiu ekspert było fatalnie wtedy będziesz zadowolona?
Ja swojego zdania nie zmienię polecam wszystkim ten salon.
Tak wytłuściłaś nazwę, adres i kwotę, że wygląda to niestety na reklamę Zresztą nie wiem czy nie ma zakazu podawania adresu, sprawę najlepiej rozstrzygnie moderator
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 12:45   #441
celinac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 17
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Tak wytłuściłaś nazwę, adres i kwotę, że wygląda to niestety na reklamę Zresztą nie wiem czy nie ma zakazu podawania adresu, sprawę najlepiej rozstrzygnie moderator
Zadowolona? służbistko? Jestem Tu od niedawna ale następnym razem jak będę chciała wytłuścić jakąś literę to zapytam się Ciebie o zgodę! ok?

celinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 12:53   #442
zabkania
Zadomowienie
 
Avatar zabkania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 757
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

witam ja od kilku m-cy chodze do instytutu dr i.eris na lelewela, jestem bardzo zadowolona szczegolnie z pani Doroty
__________________
zabkania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 13:28   #443
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez celinac Pokaż wiadomość
Zadowolona? służbistko? Jestem Tu od niedawna ale następnym razem jak będę chciała wytłuścić jakąś literę to zapytam się Ciebie o zgodę! ok?

Tylko to naprawdę nie o to chodzi Twój post wygląda na reklamę, może gdybyś napisała to inaczej to nikt by się nie czepiał, ale tak to wygląda jednoznacznie. A niestety miałyśmy już tu nie jedną próbę reklamy, zwłaszcza od nowych osób na forum.

A jak będziesz obrażać innych (okres Tereski, czy służbistka) to dostaniesz kolejne punkty, bo to niezgodne z regulaminem, który musiałaś czytać przy rejestracji
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie







Edytowane przez Tereskaa
Czas edycji: 2009-05-13 o 13:31
Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 14:56   #444
celinac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 17
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Tylko to naprawdę nie o to chodzi Twój post wygląda na reklamę, może gdybyś napisała to inaczej to nikt by się nie czepiał, ale tak to wygląda jednoznacznie. A niestety miałyśmy już tu nie jedną próbę reklamy, zwłaszcza od nowych osób na forum.

A jak będziesz obrażać innych (okres Tereski, czy służbistka) to dostaniesz kolejne punkty, bo to niezgodne z regulaminem, który musiałaś czytać przy rejestracji
Po pierwsze: Nikt się nie czepiał tylko Ty.
Po drugie: To nie Ty jesteś tutaj sędzią
Po Trzecie: "niestety miałyśmy" - A co to Twój portal internetowy?
Po czwarte: dala ciebie każda nowa osoba jest zła?
Po piąte: Nie obrażam innych-te słowa były skierowane Tylko do Ciebie
Po szóste: słowa "okres" i "służbistka" to nie są słowa obraźliwe!!!! Jednak jeśli "okres" to dla Ciebie obraza to obrażasz się na pewno minimum raz w miesiącu.

P.S. Zamiast siedzieć ciągle w internecie byś lepiej poszła do jakieś pracy. Wtedy byś może co chwile nie pisała na forum, że 40 zł to taka ogromna kwota za strzyżenie! To już jest spam!

Pozdrawiam!
celinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 15:37   #445
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Celinac, bez komentarza, bo zarzuty są absurdalne, a komentarz w PS bezczelny. Prawda jest taka, że punkt przyznał Ci moderator, nie ja, więc Twój post był podejrzany dla więcej niż jednaj osoby.
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 16:04   #446
celinac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 17
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Celinac, bez komentarza, bo zarzuty są absurdalne, a komentarz w PS bezczelny. Prawda jest taka, że punkt przyznał Ci moderator, nie ja, więc Twój post był podejrzany dla więcej niż jednaj osoby.
Punkt był za ten "okres" za który niektóre stare panny się obrażają...
celinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 16:06   #447
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

celinac - prosze o zakonczenie tej dyskusji,dalsze posty bedä usuwane i nagradzane pkt;karnymi.
Zanim napiszesz posta powinnas dobrze zapoznac sie z Regulaminem forum.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 17:10   #448
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez zabkania Pokaż wiadomość
witam ja od kilku m-cy chodze do instytutu dr i.eris na lelewela, jestem bardzo zadowolona szczegolnie z pani Doroty
Byłam tam Raz. Kiedyś na ulicy zobaczyłam ładnie obciętą dziewczynę - zapytałam gdzie się obcina i powiedziała mi właśnie o Eris. Zapisałam się, poszłam, pierwsze wrazenie ok, ładny salon. Jednak po obcięciu nie byłam zadowolona: miałam straszne "schody" zamiast wycieniowanych włosów. Nie pamiętam imienia osoby, która obcinała mi włosy, ale była to sympatyczna brunetka.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 10:11   #449
Eleline
Przyczajenie
 
Avatar Eleline
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez alik2 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

ja chodziłam od 1,5 roku do Chili przy Herbowej do Karoliny. Byłam bardzo zadowolona ze sposobu w jaki obcina. Niestety gdy zadzwoniłam tydzień temu by się umówić na obcięcie okazało się że Karolina już tam nie pracuje . Podobno gdzieś przeszła albo ma otworzyć swój salon. Nie wiecie może w jakim salonie można ją teraz znaleźć? Macie może na nią jakieś namiary? Nie chcę zmieniać fryzjera...


Ja też poszukuję jakiś namiarów do pani Karoliny. Bylam z niej bardzo zadowolona
Jeżeli ktoś wie gdzie teraz pracuje, albo zna jej prywatny numer komórki proszę piszcie!
Mój numer gg: 5314985
Z góry dziękuję.

Edytowane przez Eleline
Czas edycji: 2009-05-14 o 13:58
Eleline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 17:55   #450
kluskapieguska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: gród Kopernika
Wiadomości: 3
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Słyszałam,że super robią baleyage w jakimś nowym salonie na moście paulińskim obok sklepu z butami po schodkach. Czy ktoś tam robił sobie włosy u pani Kasi bo ona jest od farbowania, a pani Magda od układania. Dajcie znać bo bym chciała na baleyage, a na ślub już też niedługo. Widziałm tylko jedną osobę z baleyagem od nich i wyglądała super. Chciałabym wiedzieć czy to tylko jeden raz jej się tak odało, czy zawsze tak ładnie robi.Byłam na baleyagu w glamour w lubiczu skasowała mnie 180zł i pierwszy był super ( jestem przetlenioną blondynką, samodzielnie farbującą włosy w domu więc możecie sobie wyobrazić) Jak poszłam drugi raz to juz było mniej spektakularnie bo teraz mam od połowy głowy swoje dawne blond z baleyagem, które odrosły , a na odroście baleyage który jest duzo ciemniejszy od reszty i wyglada jak wielki odrost. Fryzjerka powiedziała,że to tak będzie aż mi zejdzie cała farba blond, ta moja co sama farbowałama ona potem na nia nałożyła farbę.
kluskapieguska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-28 11:23:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:44.