Ubiór na 18-tkę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-21, 22:33   #1
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713

Ubiór na 18-tkę


Za niedługo mam osiemnastkę koleżanki, i mam problem w kwestii mojego ubioru. Chciałabym się fajnie ubrać.
Mam 16 lat, 160cm wzrostu i kompleksy. Mam figurę gruszki albo klepsydry, dokładnie jeszcze tego nie zgłębiłam, w każdym bądź razie mam grube uda i tyłek. Od razu powiem, że w sukience albo spódnicy źle się będę czuła, w grę wchodzą tylko długie spodnie. Wiem, wiem - powiecie, że rurki. U mnie muszą być proste nogawki, inaczej widać moje krzywe nogi. Bez problemu mogę ubrać dopasowaną bluzkę, bo brzucha jako takiego nie mam i nie narzekam. Nie wiem, jakie buty ubrać - czy na obcasie, czy baletki, które muszę dopiero kupić Osiemnastka jest pod koniec września.
Jakieś propozycje?
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 22:39   #2
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Ubiór na 18-tkę

zawsze mozesz postawic na bluzke. jakas fajna kupisz i bedzie ok. albo moze kamizelka?? trudno doradzic co dokladnie skoro zetaw jest ograniczony. na pewno znajdziesz jakas ciekawa bluzke do tego dodatki i bedzie w porzadku
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 23:13   #3
Madam Coco
Rozeznanie
 
Avatar Madam Coco
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 717
Dot.: Ubiór na 18-tkę

Radzę Ci poprzeglądać wątek STREET FASHION, bo znajdziesz tam miliony przeróżnych stylizacji z dżinsami, w przeróżnym stylu, różnych bluzek, kamizelek, kubraczków, torebek i innych.
__________________
Finezja życia.
Madam Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 09:23   #4
Niobe_91
Raczkowanie
 
Avatar Niobe_91
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 283
Dot.: Ubiór na 18-tkę

moim zdaniem, jeżeli dół masz zachowawczo (mam na myśli proste spodnie) to wyróżnij góre jakąś bluzką z odkrytymi plecami lub cekinami.
Niobe_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 14:03   #5
ew18ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Ubiór na 18-tkę

A moim zdaniem postaw na wygode... mozesz wygladać przecież łądnie i czuc sie dobrze i nie męczyć sie szpilkami. Ja bym ubrała sie w jeansy i T-shirt jakis taki fajny z nadrukiem jakims albo z ładnym dekoltem. Mi podoba sie połaczenie białego T-shirtu z czarnym nadrukiem i ciemnymi jeasnami i nie rurkami tylko prostymi nogawkami i jak najbardziej balerinki też czarne a na to jesli bedzie chłodno bluza i juz A jesli nie taki zestaw to spodnie i jakaś fajna i nie długa tunika w stonowanym kolorze mam nadzieję że pomogłam
ew18ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 17:44   #6
Agatkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 11
Dot.: Ubiór na 18-tkę

blablabla
__________________

- " Otwórz oczy, poczuj słońce, wstał już nowy dzień
Uwierz nie trać czasu, z każdą chwilą masz go coraz mniej ... "

Edytowane przez Agatkaa
Czas edycji: 2009-10-24 o 18:09 Powód: nie uzyskałam odpowiedzi a to już nieaktualne -__-
Agatkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.