Jak zdobyc klientki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-24, 19:38   #31
kala289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Świdnik/Biłgoraj
Wiadomości: 178
Dot.: Jak zdobyc klientki

Cytat:
Napisane przez jamarcianka Pokaż wiadomość
I jeśli jeszcze dodatkowo przy zmianie miejsca pracy "niechcący" wspominasz o tym klientkom i dajesz im swój prywatny nr tel. lub, co gorsza - podkradasz ich numery z bazy danych pracodawcy i dzwonisz do nich, by je powiadomić, że odchodzisz i mogą iść za tobą, to jak najbardziej jest to podkradanie - bo chyba nie zaprzeczysz,że narażasz tym samym dany salon na być może duże straty??...
w mojej wypowiedzi nie było nic o wykradaniu numerów z bazy danych i wydzwanianiu do klientek szefa. nie miałam tego na myśli i trochę dziwią mnie takie pomysły. chodziło mi jedynie o to, że po wyrobieniu sobie pewnej renomy, przy zmianie pracy najprawdopodobniej klientki i tak "pójdą za stylistką". najczęściej na zabiegi przychodzi się do konkretnej osoby, a nie zakładu. z własnego przykładu mogę powiedzieć, że byłam przyzwyczajona do mojej fryzjerki i jak zmieniała prace sama ją znalazłam w innym salonie. bez wydzwaniania, czy innej formy nakłaniania.
Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
No , na pewno
Bez pozwolenia skutkuje mandacikiem
do wywieszania na słupie ogłoszeniowym też trzeba mieć pozwolenie? na przystankach, w autobusach itp to wiem, ale na słupie? ciekawe

Edytowane przez kala289
Czas edycji: 2010-03-24 o 19:41
kala289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 00:13   #32
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Jak zdobyc klientki

Podobny temat już kiedyś założyłam...
Reklama tak! ale tylko jak mamy zalegalizowaną firmę nawet na takiej zasadzie jak ja... z dojazdem do domu.
Wtedy mamy wolną ręke... ja już zamówiłam reklame na samochód i cała mase wizytówek i karnetów Słupy też pewnie pozaklejam... tak jak i ulotki poroznosze po skrzynkach, kioskach, salonach fryzjerskich gdzie nie maja pazurów... Plus to strona internetowa i ogłoszenia w necie to najlepsza reklama...

Osobiście z doświadczenia nie polecam bez zarejestrowanej działalności się reklamować w żaden sposób nawet w internecie... Nie pisać nigdzie cen itd, bo życzliwych nie brakuje... Wiem co piszę, bo trochę mi narobiono problemów, ale się udało wyjść z tego bez problemów... Ale nie każdy może mieć tyle szczęścia co ja.

Polecam znajome, koleżanki znajomych itd... poczta pantoflowa, ale pamiętać trzeba, że kiedy coś się nie uda to ktoś może narobić smrodu...
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 08:19   #33
irelax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 113
Dot.: Jak zdobyc klientki

Cytat:
Napisane przez tourquise Pokaż wiadomość
Podobny temat już kiedyś założyłam...
Reklama tak! ale tylko jak mamy zalegalizowaną firmę nawet na takiej zasadzie jak ja... z dojazdem do domu.
Wtedy mamy wolną ręke... ja już zamówiłam reklame na samochód i cała mase wizytówek i karnetów Słupy też pewnie pozaklejam... tak jak i ulotki poroznosze po skrzynkach, kioskach, salonach fryzjerskich gdzie nie maja pazurów... Plus to strona internetowa i ogłoszenia w necie to najlepsza reklama...

Osobiście z doświadczenia nie polecam bez zarejestrowanej działalności się reklamować w żaden sposób nawet w internecie... Nie pisać nigdzie cen itd, bo życzliwych nie brakuje... Wiem co piszę, bo trochę mi narobiono problemów, ale się udało wyjść z tego bez problemów... Ale nie każdy może mieć tyle szczęścia co ja.

Polecam znajome, koleżanki znajomych itd... poczta pantoflowa, ale pamiętać trzeba, że kiedy coś się nie uda to ktoś może narobić smrodu...
Ja robie na czarno, w domu na zasadzie .....hobby(alergia wyklucza prace przez 8godz.), za marne grosze. Mam tylko jedno ogłoszenie w necie z cenami oczywiście no i mnie wystraszyłaś. Jak zarejestruje działalnosc to opłaty pochłoną cały mój "zarobek".
Co robić w nagłej,podbramkowej sytuacji, jeśli masz to przykre doświadczenie to możesz sie podzielić jak wyszłaś z opresji?
irelax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 16:30   #34
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Jak zdobyc klientki

Z opresji wyszłam w zasadzie raz tym, że mam gadane, dwa tym, że mam trochę znajomych tu i tam... a trzy, że zdeklarowałam firme gdy dotacje dostałam...
Wbrew pozorom opłaty wcale nie są takie wielkie... ZUS preferencyjny okolo 330 zł, a podatek to wiadomo... nie musisz mieć kasy i nie ze wszystkiego trzeba się rozliczyć... a od podatku odpisujesz wszystko.

Polecam nie robić jeszcze paznokci małolatą... bo to właśnie przez tatusia jednej z nich miałam problemy... ale udowodnić nic nie mogli...
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 21:53   #35
irelax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 113
Dot.: Jak zdobyc klientki

Cytat:
Napisane przez tourquise Pokaż wiadomość
Z opresji wyszłam w zasadzie raz tym, że mam gadane, dwa tym, że mam trochę znajomych tu i tam... a trzy, że zdeklarowałam firme gdy dotacje dostałam...
Wbrew pozorom opłaty wcale nie są takie wielkie... ZUS preferencyjny okolo 330 zł, a podatek to wiadomo... nie musisz mieć kasy i nie ze wszystkiego trzeba się rozliczyć... a od podatku odpisujesz wszystko.

Polecam nie robić jeszcze paznokci małolatą... bo to właśnie przez tatusia jednej z nich miałam problemy... ale udowodnić nic nie mogli...
Dzięki,choć myślałam ,ze opiszesz sprawe w większych szczegółach co by z przezorem dla innych łamiących prawo jak i ja
Ten preferencyjny ZUS to na dwa lata tak?A potem ile 700 czy 800zł?
Ciesze sie ,ze TY dajesz rade
irelax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 23:56   #36
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Jak zdobyc klientki

Nie wiem ile pozniej zus bo wtedy to juz w policji pewnie bede

A kiedys cala sytuacje opisywalam i nie chce drugi raz... mialam farta w niefarcie...
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 19:30   #37
kala289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Świdnik/Biłgoraj
Wiadomości: 178
Dot.: Jak zdobyc klientki

Cytat:
Napisane przez irelax Pokaż wiadomość
Dzięki,choć myślałam ,ze opiszesz sprawe w większych szczegółach co by z przezorem dla innych łamiących prawo jak i ja
Ten preferencyjny ZUS to na dwa lata tak?A potem ile 700 czy 800zł?
Ciesze sie ,ze TY dajesz rade
na dzień dzisiejszy to jakieś 800. ale spokojnie-ZUS co kwartał podnosi stawki. najlepiej jak się jest już gdzieś na etacie to wtedy przy prowadzeniu własnej działalności płacisz tylko część składki. a bez działalności to wg mnie za duże ryzyko - życzliwych nie brakuje
kala289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 19:41   #38
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Jak zdobyc klientki

od 2009 roku włącznie jest stała roczna podstawa składek ZUS dla os.fiz. prowadzących DG. Nie zmienia się już co kwartał.
osoby zatrudnione i mające obciążane składkami ZUS najniższe wynagrodzenie - płacą od prowadzonej DG tylko składkę na ubezpieczenie zdrowotne (około 250zł. miesiecznie cały 2010 rok).
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 20:50   #39
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Jak zdobyc klientki

Co myślicie o takim sposobie zdobywania klientek?
Zadzwoniła do mnie znajoma z informacją, że była na bezinwazyjnym zabiegu oczyszczania twarzy i mogła polecić jedną osobę, która też będzie mogła zrobić zabieg z 1/4 ceny. Ją tez poleciła koleżanka. rzeczywiście zadzwoniła do mnie pani, która zaprosiła mnie na wspomniany zabieg po niższej cenie i zapisała na konkretną godzinę.
Jak myślicie, czy taka forma reklamy się sprawdzi w przypadku paznokci?
__________________
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 20:51   #40
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Jak zdobyc klientki

Hmmm...pewnie by się sprawdziło tylko nie 1/4 ceny
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 21:20   #41
arleta_myslowice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Mysłowice/Italia
Wiadomości: 284
Wyślij wiadomość przez MSN do arleta_myslowice
Dot.: Jak zdobyc klientki

ja obniżam o 10zł
__________________
"Dłonie są krajobrazem serca"
arleta_myslowice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 22:17   #42
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Jak zdobyc klientki

Zależy jaką masz cenę podstawową. W mojej mieścinie zdarzają się stylistki biorące 160 zł za paznokcie na dwa tygodnie... One mogą sobie pozwolić na prezentacje dla wybranych klientek za 40 zł.

Myślę o połowie ceny, ale bardziej chodzi mi o sposób zdobywania klientkę nie o samą obniżkę. Myślę, że jesteśmy bardziej skłonne do zrobienia jakiegoś zabiegu, który poleciła nam koleżanka i jeszcze ktoś dzwoni, żeby nam go zaproponować niż kiedy przeczytamy ogłoszenie o obniżce na słupie...
__________________
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.