Fucking Friends - kolejny przypadek - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-29, 23:24   #61
hipnotyzerka
Raczkowanie
 
Avatar hipnotyzerka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 47
Dot.: Fucking Friends - kolejny przypadek

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Masz chorą wizję związku. Na Twoim miejscu poważnie zastanowiłabym się nad spotkaniem z psychologiem, bo tak pokrętnego tłumaczenia dawno nie widziałam.
Związek z facetem jest taki, jakiego chcą obie strony. Życie polega na tym, żeby znaleźć kogoś, z kim czujemy się dobrze i nie zmuszamy się do kontaktu z nim. Ty najwyraźniej cały czas jesteś dla kogoś" - albo ktoś Cię nęka telefonami i "zaciąganiem do związku" albo puka. To nie jest tak, że albo jest seks i rozmowy o psychologii albo związek i mówienie czemu jest smutno, a czemu wesoło. Nie wiąż się z przygłupami i nie pukaj z cwaniakami, to Ci się problemy same rozwiążą.
no i swietnie mi napisalas.
po prostu mialam 2 zwiazki, najpierw z chlopakiem ktory poszedl na WAT i na studiach juz tlyko alkohol i kumple byli wazni, a jak ja chciala mwyjsc,,to przepraszam z kim i po co? z kolegami z roku? co z tego ze idziecie rokie mi beda dziewczyny, ale pewnie beda cie podrywac?"
kolejny zwiazek bylo to samo. byl zazdtrosny i bal sie ze skoro jestem atrakcyjna to ktos mu mnie zabierzxe kiedy tluklam do glowy ze jestem z nim bo jest dla mnie calym swiatem i nie potrzebuje nikogo, bo dostaje w zwiakzu od niego wszystko czego potrzevuje. ale co tam, on swoje.. a ja nie dawalam podstaw do nie - ufania ale jego byle dawaly mu w kosci zdradzaly, wiec on myslal ze ja tez tak bede robic.
a moi rodzice sie rozwiedli jak mialam 6 lat i ciagle slyszlaam od mamy ze wszyscy sa tacy sami.

Cytat:
Napisane przez Sadek Pokaż wiadomość
Wybacz moje dosadne słowa, ale po wstępnym opisie widziałem oczyma wyobraźni, silnego, niezależnego, inteligentnego członka zarządu sporej korporacji...a tutaj - bez obrazy - mamy prostaczka, buraka i dziwkarza Warto zrobić badania na obecność wirusa HIV

Aha, FF oznacza Fuck Friends a nie Fucking
tak jak pisalam wyzej - seks byl w prezerwatywie, a zanim poszlismy do lozka oboje poszlismy zrobic test na HIV , wyniki byly kolejnego dnia.


Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
to jak się jest w związku z kochaną osobą to są krzyki, gniewy, wieczna bezpodstawna zazdrość? nie byłaś w zdrowym związku stąd takie przemyślenia, może byś sobie dała szansę najpierw żeby w takim być zamiast zaczniesz się pakować w podejrzane układy z cwaniakami....tak ff jest bardzo modne tylko zapomina się w tych wszystkich filmach, artykułach i historyjkach wspomnieć że jest naprawdę BARDZO mało osób, które mogą bez żadnych cierpień taki układ zacząć,kontynuować,zakońc zyć

Ty już miałaś jakieś nagłe przemyślenia-nie nadajesz się

nic dziwnego że dopadała Cię wścieklizna, pewnie byłaś na świeżo, ja teraz mam odruch wymiotny jak patrzę na jakiegokolwiek faceta i żadnego bym kijem nie tknęła, bo po prostu zostałam tak skutecznie zraniona przez kretyna
.. ciekawe ile bedzie u mnie i u Ciebie trwał okres rehabilitacji psychicznej


Cytat:
Napisane przez Arazjel Pokaż wiadomość
Maryanna weż się w garść i nie smuć,panienka weszła w układ ,który był jasny od początku ,a teraz facet to ostatni luj bo nie kocha i ośmielił się spotykać z innymi,jestem zdegustowany
nie mówie ze ma mnie kochac! tylko uklad byl prosty: mial mi pwoiedziec jesli znajdzie sobie JEDNOCZESNIE INNĄ, powiedzial ze nie zamierza miec innej, a potem powiedzial ze oczywiscie mi powie. a tutaj dowiaduje sie z luznej rozmowy ze byl u kolezanki nie uprawial z nia seksu w sumie temu, bo ONA nie chciala.


hipnotyzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 23:45   #62
Arazjel
Raczkowanie
 
Avatar Arazjel
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Z drugiej strony
Wiadomości: 187
Dot.: Fucking Friends - kolejny przypadek

Cytat:
Napisane przez hipnotyzerka Pokaż wiadomość


nie mówie ze ma mnie kochac! tylko uklad byl prosty: mial mi pwoiedziec jesli znajdzie sobie JEDNOCZESNIE INNĄ, powiedzial ze nie zamierza miec innej, a potem powiedzial ze oczywiscie mi powie. a tutaj dowiaduje sie z luznej rozmowy ze byl u kolezanki nie uprawial z nia seksu w sumie temu, bo ONA nie chciala.


[/SIZE][/FONT]
Skoro taka była umowa to sprawa prosta,facet może chciał wzbudzić zazdrość ,ale jeżeli w taki sposób to jest jednak nie poważny więc tylko się cieszyć że problem rozwiązany ..............a Mama nie ma racji.
__________________
Bywają wady więcej warte jak niektóre cnoty.
Arazjel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 00:09   #63
bober111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 876
Dot.: Fucking Friends - kolejny przypadek

"Nie zapytam wprost bo wyjdzie na to że ja coś czuję, a chyba chcę to kontynuować, chociaż to masochizm "
Ale co kontynuować? Spotkania na sex a czemu nie, skoro jest dobry w łóżku to spotykajcie się dalej.
bober111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 00:17   #64
hipnotyzerka
Raczkowanie
 
Avatar hipnotyzerka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 47
Dot.: Fucking Friends - kolejny przypadek

Cytat:
Napisane przez Arazjel Pokaż wiadomość
Skoro taka była umowa to sprawa prosta,facet może chciał wzbudzić zazdrość ,ale jeżeli w taki sposób to jest jednak nie poważny więc tylko się cieszyć że problem rozwiązany ..............a Mama nie ma racji.
więc sie cieszę że to koniec..


Cytat:
Napisane przez bober111 Pokaż wiadomość
"Nie zapytam wprost bo wyjdzie na to że ja coś czuję, a chyba chcę to kontynuować, chociaż to masochizm "
Ale co kontynuować? Spotkania na sex a czemu nie, skoro jest dobry w łóżku to spotykajcie się dalej.
juz dalsze wypowiedzi :
on nie czuje nic bo chce byc zdystansowany emocjonalnie # 42
oklamal mnie bo mial jednoczesnie inne kobiety, a warunek byl taki ze mial mi powiedziec o tych ,,innych''.
hipnotyzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 00:30   #65
bober111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 876
Dot.: Fucking Friends - kolejny przypadek

to ze ma inne kobiety to chyba nic zlego i co z tego ze cie oklamuje przeciez to tylko seks no chyba ze przydzisz sie tym ze idzie do innej a potem tego samego dnia jest z taba to zrozumiale ale gdy zostawi tamte to problem zniknie
skoro to tylko seks to chyba facet nie musi byc swiety
bober111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 07:52   #66
Kiniadc
Raczkowanie
 
Avatar Kiniadc
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 224
Dot.: Fucking Friends - kolejny przypadek

Swoja droga to obrotny facet, spotyka sie z toba, chodzicie tu i tam, ma czas na inne i prace, no no. Mam nadzieje ze przynajmniej juz do ciebie nie dzwoni
Kiniadc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 11:35   #67
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Fucking Friends - kolejny przypadek

Dajcie spokoj z takim facetem. Kijem przez szmate bym nie dotknela, a co dopiero do seksu.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 00:48   #68
bober111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 876
Dot.: Fucking Friends - kolejny przypadek

Niektóre kobiety wiedzą czego chcą i zdobywają to.

http://randki.o2.pl/profil.php?id_r=1717470

"Kilka słów o mnie

moje marzenie to sex z kilkoma facetami im więcej tym lepiej chcę się pozbyć jakichkolwiek zahamowań "
bober111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 09:49   #69
Kita0502
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Fucking Friends - kolejny przypadek


Edytowane przez Kita0502
Czas edycji: 2012-06-23 o 00:23
Kita0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 13:23   #70
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Fucking Friends - kolejny przypadek

Cytat:
Napisane przez Kita0502 Pokaż wiadomość
Poczatkowo bardzo mnie adorowal, duzo pisalismy na gg,smsy,po niedlugim czasie sie spotkalismy. On od poczatku gadal o sexie sporo,ale stwierdzilam taki typ. Spotkania ciekawe,pisze ciekawe,bo ten facet jest zupelnie inny niz wszyscy i nawet nie pomyslalabym,ze mnie do kogos takiego bedzie ciagnac. Spotkalismy sie z 5 razy, kontakt coraz mniejszy, nie calowalismy sie podczas tych spotkan,nic. Gadalismy. Wydawalo mi sie,ze on jest mna zauroczony,cos z tego bedzie,tym bardziej,ze nie probowal mnie zaciagnac do lozka,podobalo mi sie to,myslalam sobie,szanuje mnie,to dobry znak. Jednak pozniej kontakt byl coraz rzadszy,on gadal,badzmy kumplami, jestes dla mnie za spokojna...Kontakt urwal sie na kilka miesiecy.
Klasyka. Przez 5 spotkan byl w stanie wyczuc Twoja ostroznosc, to i sie zaczal ulatniac w miejsca gdzie mu dadza szybciej bez wczesniejszych staran i podchodow. Nie, nie byl Toba zauroczony. Co najwyzej Twoim tylkiem.

Cytat:
Napisane przez Kita0502 Pokaż wiadomość
Pozniej mowil,ze wpadnie,kilka razy,nie wpadl. Kontakt znow po jakims czasie sie urwal.
Dostal co chcial dostac od poczatku, wiec zaczal zlewac.


Cytat:
Napisane przez Kita0502 Pokaż wiadomość
Jemu sie nie uklada,laska go zlewa (z czego przy kazdej okazji mi sie zwierza i zle o niej mowi). Stwierdzilismy- romans.
Dwojka dzieci postanowila sobie urzadzic czworokąt nie zwazajac na uczucia innych dookola - bardzo to dojrzale. Poczucie moralnosci zdarte do podszewki.

Cytat:
Napisane przez Kita0502 Pokaż wiadomość
Potem,ze jednak nie.
Jednak tak. Dupa mądrzejsza od glowy.

Cytat:
Napisane przez Kita0502 Pokaż wiadomość
On gadal caly czas,ze mialo juz tego nie byc,ze on sie chcial ze mna spotkac tylko pogadac. Zebysmy byli kumplami i nastepnym razem sie naprawde na kawe spotkali jedynie. Powiedzialam,ze chyba lepiej jak sie juz w ogole nie spotkamy bo mnie do niego ciagnie jakos w druga strone i sama nie wiem juz o co mi chodzi (wiadomo,ze o zauroczenie), a on na to czy nie potrafie tego po prostu odciac? A ja nie potrafie.
Po tym zdaniu chcialam napisac, ze jest niebywale niedojrzaly i niemadry, ale pozniej dotarlo do mnie, ze Ty tez jestes skoro w ogole Ci sie chcialo czegos takiego wysluchiwac i to analizowac.

Cytat:
Napisane przez Kita0502 Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego on tak naciska na to zebysmy byli kumplami. Gdy sie widzimy,rozmawiamy on mowi,ze mnie bardzo lubi.
Kto by nie lubial tylka za darmo, ktory tylko czeka, zeby mu go podstawic? Tutaj ma dziewczyne, robi sobie co chce, a z Toba niezobowiazujace bzykanko - ma chlopak szczescie, nie powiem...

Cytat:
Napisane przez Kita0502 Pokaż wiadomość
Przez mysl przechodzi mi jeszcze,ze moze proponuje to kumpelstwo bo go nie pociagam az tak fizycznie? Ale jak to? JA? Oj nie...
Oj tak. Facet widzi jaka jestes niemoralna zdradzajac swojego chlopaka, nie wymagajac od niego niczego i akceptujac fakt, ze jestes dziewczyna do bzykania. Nawet jezeli on nie jest duzo lepszy od Ciebie, to kieruje sie swoja podwojna moralnoscia i zdaje sobie sprawe z sytuacji - kto by taka dziewczyne chcial? Nikt.

Cytat:
Napisane przez Kita0502 Pokaż wiadomość
Nie jestem glupia,slepa,ale jak wiekszosc kobiet w tej sytuacji-raczej omotana i skrywajaca w sobie gdzies gleboko te nadzieje "a moze on cos jednak poczuje jak go oleje?". Nie wiem po co,nie wiem dlaczego,ale tak juz jest.
Wiesz, najpierw wypadoloby rozwiazac sytuacje z Twoim obecnym chlopakiem, a dopiero pozniej zabierac sie za tego typu przemyslenia.

Cytat:
Napisane przez Kita0502 Pokaż wiadomość
A najgorsze w mojej historii jest to,ze gdyby on chcial abysmy zostali para,nie wiem czy ja bym tego chciala, chyba nie zostawilabym mojego faceta dla niego- moj jest stateczny, tamten to wariat.
Chcesz dobra rade? Zostaw tego swojego statecznego faceta i zabierz sie za tego wariata - duzo bardziej do niego pasujesz, uwierz.

Cytat:
Napisane przez Kita0502 Pokaż wiadomość
Mam tylko metlik w glowie i wielki dol za kazdym razem gdy on wychodzi z mojego mieszkania a mi pozostaje przynajmniej kilkudniowa bezustanna myslowa,smutek..Nie wiem jak to opisac,ale sadze,ze czesc z Was,doskonale mnie zrozumie.
Kto sieje wiatr, musi zbierac burze.

Co innego chcialabys tutaj przeczytac? Poklepania po ramieniu, ze dobrze robisz? Szukasz wspolczucia, pocieszenia moze? Watpie, ze je dostaniesz. Alez dziewczyno, sama masz dokladnie to co chcesz miec - nic wiecej, nic mniej.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2012-03-06 o 13:31
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 13:26   #71
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Fucking Friends - kolejny przypadek

Cytat:
Napisane przez Kita0502 Pokaż wiadomość
on ma dziewczyne,ja faceta. Jemu sie nie uklada,laska go zlewa (z czego przy kazdej okazji mi sie zwierza i zle o niej mowi).
gdyby była taka beznadziejna, to by z nią zerwał...
Cytat:
Nie wiem dlaczego on tak naciska na to zebysmy byli kumplami.
bo ma darmowy, niezobowiązujący seks...
Cytat:
A najgorsze w mojej historii jest to,ze gdyby on chcial abysmy zostali para,nie wiem czy ja bym tego chciala, chyba nie zostawilabym mojego faceta dla niego- moj jest stateczny, tamten to wariat.
a nie szkoda Ci tego Twojego faceta? tkwisz w związku z wygody, ale wyrządzasz swojemu mężczyźnie krzywdę. tamten się Tobą bawi.
problem pojawi się jak zajdziesz w ciążę, albo tż okryje prawdę w inny sposób...
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 14:43   #72
Kita0502
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Fucking Friends - kolejny przypadek


Edytowane przez Kita0502
Czas edycji: 2012-06-23 o 00:24
Kita0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 08:06   #73
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Fucking Friends - kolejny przypadek

Cytat:
Napisane przez Kita0502 Pokaż wiadomość
Cinderella, rnm- dziekuje za odpowiedz i za Wasza wnikliwa analize sytuacji. Macie racje co do wiekszosci,jak nie do wszystkich rzeczy,ktore napisalyscie.
Nie oczekuje,ze ktos mnie pocieszy lub poklepie po ramieniu-oczywiscie,ze nie.
Chcialam napisac jeszcze o jednej rzeczy, ostatnie nasze 2 spotkania,to ja inicjowalam sex i on sie nawet opieral,mowil zebysmy poszli spac itd,ale ja brnelam dalej bo wiedzialam,ze w koncu sie zlamie ;]
Wlasnie to mnie najbardziej zastanawia- piszecie,ze chce ode mnie sexu bez zobowiazan, a jednak gdyby nie moje dzialania ostatnio,to wcale by tego nie bylo. A moze to taka jego bardzo pokretna taktyka?
z mojej strony to nie była wnikliwa analiza. wręcz przeciwnie - wszystko rzuca się w oczy już przy pierwszym oględnym czytaniu Twojej historii...

skupiasz się w tej sytuacji na zupełnie nieistotnych rzeczach. zamiast analizować zachowanie swojego kochanka, powinnaś popracować nad własnym. czym zawinił Ci Twój tż, że poniżasz go w tak perfidny sposób? Wyobraź sobie, że to on zachowuje się tak wobec Ciebie. wstyd mi za takie kobiety...
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 21:52   #74
bober111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 876
Dot.: Fucking Friends - kolejny przypadek

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;32753490]
Kto by nie lubial tylka za darmo, ktory tylko czeka, zeby mu go podstawic? Tutaj ma dziewczyne, robi sobie co chce, a z Toba niezobowiazujace bzykanko - ma chlopak szczescie, nie powiem...
[/QUOTE]
Też bym chciał spotykać takie dziewczyny na swojej drodze.
bober111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 23:06   #75
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Fucking Friends - kolejny przypadek

Cytat:
Napisane przez rnm Pokaż wiadomość
czym zawinił Ci Twój tż, że poniżasz go w tak perfidny sposób? Wyobraź sobie, że to on zachowuje się tak wobec Ciebie. wstyd mi za takie kobiety...
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 22:49   #76
Kita0502
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Fucking Friends - kolejny przypadek


Edytowane przez Kita0502
Czas edycji: 2012-06-23 o 00:24
Kita0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 08:30   #77
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Fucking Friends - kolejny przypadek

Cytat:
Napisane przez Kita0502 Pokaż wiadomość
Gdyby relacje z moim tż byly bardzo dobre lub dobre,zapewne nie pakowalabym sie w romans. Ale niestety tak nie jest, sytuacja jest dosc skomplikowana,ale raczej nie bede jej opisywac poniewaz juz i tak jestem w Waszych oczach "ta zla" i zapewne tak by pozostalo.
To po co z nim jestes? Sluchaj, nie uwazam, ze jestes jakas zla dziewczyna - moze zle po prostu kierujesz swoim zyciem. Zasady jakies trzeba miec - prawdziwie moralne zasady. A wiec, jedna z moralnych zasad jaka wypada sie kierowac jest najpierw zakonczenie zwiazku/znajomosci w ktorej sie jest zanim zacznie sie wchodzic w nastepna. A tak to co? Zyjesz w klamstwie, pelna watpliwosci...
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 09:21   #78
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Fucking Friends - kolejny przypadek

Cytat:
Napisane przez Kita0502 Pokaż wiadomość
A najgorsze w mojej historii jest to,ze gdyby on chcial abysmy zostali para,nie wiem czy ja bym tego chciala, chyba nie zostawilabym mojego faceta dla niego- moj jest stateczny, tamten to wariat.
Uff, dobrze, że nie chce Jesteś bzykadełkiem, jeśli Ci to nie przeszkadza, to w czym problem?
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 15:14   #79
Kita0502
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Fucking Friends - kolejny przypadek


Edytowane przez Kita0502
Czas edycji: 2012-06-23 o 00:24
Kita0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 14:03   #80
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Fucking Friends - kolejny przypadek

Cytat:
Napisane przez Kita0502 Pokaż wiadomość
Mpt bzykadelkiem? hmmm nie do konca wiem co masz na mysli.
Macie racje,wiem,ze powinnam rozwiazac te sprawy,w szczegolnosci z moim tż,tyle,że czuje sie w tym zagubiona,nie wiem czego chce. Coz,taka jest prawda. Moj tż chcialby juz na powaznie wszystko-wspolne mieszkanie,slub,dzieci. Ja tego nie chce przez najblizsze lata, w ogole mnie do tego nie ciagnie, ale tez nie chce sie z nim rozstawac-albo po prostu sie do niego przywiazalam za bardzo,jestesmy razem 3 lata.
jesteś wygodna i tchórzliwa, a nie przywiązana

teraz pomyśl, że spotykasz gdzies w mieście swojego tż całującego seksowną dziewczynę. albo wychodzącego od niej z mieszkania. boli, prawda? no ale on też ma prawo być zagubionym...
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 14:26   #81
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Fucking Friends - kolejny przypadek

Cytat:
Napisane przez Kita0502 Pokaż wiadomość
Mpt bzykadelkiem? hmmm nie do konca wiem co masz na mysli.
Bzykadełko - dziewczyna (wyłącznie) od bzykania.

Cytat:
Napisane przez Kita0502 Pokaż wiadomość
Macie racje,wiem,ze powinnam rozwiazac te sprawy,w szczegolnosci z moim tż,tyle,że czuje sie w tym zagubiona,nie wiem czego chce. Coz,taka jest prawda. Moj tż chcialby juz na powaznie wszystko-wspolne mieszkanie,slub,dzieci. Ja tego nie chce przez najblizsze lata, w ogole mnie do tego nie ciagnie, ale tez nie chce sie z nim rozstawac-albo po prostu sie do niego przywiazalam za bardzo,jestesmy razem 3 lata.
To mu o tym powiedz, a nie, ze zwodzisz chlopaka! Badz z nim szczera. Jak masz tak kociol w glowie, to sie z nim rozstan tymczasowo - zastanow sie czego chcesz, bo balagan masz straszny w srodku. Popatrz wyzej swojego czubka nosa - bedac z tym chlopakiem w zwiazku odpowiadasz rowniez za jego emocje/uczucia i ogolem jego zycie.

p.s. to nie jest wygoda i tchorzliwosc. To egoizm.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.