W oczekiwaniu na cieplejsze dni. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-09, 08:56   #31
Pani Ula
Raczkowanie
 
Avatar Pani Ula
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 482
Dot.: W oczekiwaniu na cieplejsze dni.

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
Wygląda ok ale kolejna rozkloszowana sukienka (wg mnie lekko dziecinna ) z rękawem 3/4 w pastelowym kolorze cienkiego materiału z paseczkiem i czółenkami -to juz sie robi nudne , Można to przecież jakos inaczej wystylizować , chyba to chodzi w szafie żeby pokazywać nowe rzeczy i ciekawe pomysły a nie ciągle te same
Zdaję sobie sprawę, że będę mało oryginalna w wypowiedzi, że co podoba się jednym, innym wcale nie musi. Zgadzam się .
Nie mam już 17 lat, aby eksperymentować w modowych szaleństwach.
Lubię klasykę, subtelność i prostotę.
Przykro mi, że powiało nudą

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Ja bym byla szczesliwa gdybym mogla wszystkie takie wieszaki ogladac a niestety tak nie jest
dziewczyna wyglada ladnie,schludnie i zadbanie a o to wlasnie chodzi

Dzięki kochana
Pani Ula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 11:58   #32
panna lucy
Raczkowanie
 
Avatar panna lucy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 260
Dot.: W oczekiwaniu na cieplejsze dni.

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
Wygląda ok ale kolejna rozkloszowana sukienka (wg mnie lekko dziecinna ) z rękawem 3/4 w pastelowym kolorze cienkiego materiału z paseczkiem i czółenkami -to juz sie robi nudne , Można to przecież jakos inaczej wystylizować , chyba to chodzi w szafie żeby pokazywać nowe rzeczy i ciekawe pomysły a nie ciągle te same
Hm, Dione, zaintrygowałaś mnie, z Ciebie musi być jakaś niezła fashionistka. I sporo czasu musisz spędzać obserwując i komentując, co kto ma w szafie, skoro twierdzisz, że kolejny wieszak na nudno i ciągle to samo <!>.
Aż chciałam ujrzeć Twoje wieszaki, obejrzeć, co tam masz w swoich ulubionych dodatkach. A tu nic, tylko jakieś dwie fotki.
PS Jeśli ta beżowa "sukienka", której zdjęcie wstawiłaś jest w Twoim guście, to gratuluję
panna lucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 14:07   #33
Siejusia
Zadomowienie
 
Avatar Siejusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 1 838
Dot.: W oczekiwaniu na cieplejsze dni.

Cytat:
Napisane przez panna lucy Pokaż wiadomość
Hm, Dione, zaintrygowałaś mnie, z Ciebie musi być jakaś niezła fashionistka. I sporo czasu musisz spędzać obserwując i komentując, co kto ma w szafie, skoro twierdzisz, że kolejny wieszak na nudno i ciągle to samo <!>.
Aż chciałam ujrzeć Twoje wieszaki, obejrzeć, co tam masz w swoich ulubionych dodatkach. A tu nic, tylko jakieś dwie fotki.
PS Jeśli ta beżowa "sukienka", której zdjęcie wstawiłaś jest w Twoim guście, to gratuluję
__________________
http://shootsir.com/
Odświeżenie ulubionego serialu w kilka minut [/CENTER]
Siejusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 14:30   #34
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: W oczekiwaniu na cieplejsze dni.

Cytat:
Napisane przez Pani Ula Pokaż wiadomość
Zdaję sobie sprawę, że będę mało oryginalna w wypowiedzi, że co podoba się jednym, innym wcale nie musi. Zgadzam się .
Nie mam już 17 lat, aby eksperymentować w modowych szaleństwach.
Lubię klasykę, subtelność i prostotę.
Przykro mi, że powiało nudą [COLOR="Silver"]
Noe chodzi mi tyle o stylizacje co o wieszak, nie każdy musi eksperymentować i szaleć a to jest naprawdę ładny strój chodziło mi o pokazywanie go na szafie ale właściwie to była niesłuszna uwaga bo niekoniecznie musisz wiedzieć że takie sukienki sie juz pojawiały na szafie

Cytat:
Napisane przez panna lucy Pokaż wiadomość
Hm, Dione, zaintrygowałaś mnie, z Ciebie musi być jakaś niezła fashionistka. I sporo czasu musisz spędzać obserwując i komentując, co kto ma w szafie, skoro twierdzisz, że kolejny wieszak na nudno i ciągle to samo <!>.
Aż chciałam ujrzeć Twoje wieszaki, obejrzeć, co tam masz w swoich ulubionych dodatkach. A tu nic, tylko jakieś dwie fotki.
PS Jeśli ta beżowa "sukienka", której zdjęcie wstawiłaś jest w Twoim guście, to gratuluję
dużo ? oglądam miniatury nowych wieszaków które są po prawej stornie ,zajmuje to jakieś ..30 sekund ? A podobne sukienki podobnie wystylizowane sie pojawiają co jakiś czas nawet teraz widzę kolejną , przewijały sie też na kilku wątkach i to juz od dawna wiec bardzo łatwo sie na nie natknąć na wizazu.
jaka beżowa sukienka? wstawiłam jakieś setki sukienek w tym ze 30 w odcieniach nude czyli beze róże ,niekoczniecznie nie są to rzeczy specyficznie 'w moim guście' raczej rózne propozycje sukienek na eleganckie okazje
Dione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 17:10   #35
panna lucy
Raczkowanie
 
Avatar panna lucy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 260
Dot.: W oczekiwaniu na cieplejsze dni.

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
Noe chodzi mi tyle o stylizacje co o wieszak, nie każdy musi eksperymentować i szaleć a to jest naprawdę ładny strój chodziło mi o pokazywanie go na szafie ale właściwie to była niesłuszna uwaga bo niekoniecznie musisz wiedzieć że takie sukienki sie juz pojawiały na szafie



dużo ? oglądam miniatury nowych wieszaków które są po prawej stornie ,zajmuje to jakieś ..30 sekund ? A podobne sukienki podobnie wystylizowane sie pojawiają co jakiś czas nawet teraz widzę kolejną , przewijały sie też na kilku wątkach i to juz od dawna wiec bardzo łatwo sie na nie natknąć na wizazu.
jaka beżowa sukienka? wstawiłam jakieś setki sukienek w tym ze 30 w odcieniach nude czyli beze róże ,niekoczniecznie nie są to rzeczy specyficznie 'w moim guście' raczej rózne propozycje sukienek na eleganckie okazje
https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ictureid=91017 ="elegancka sukienka na każdą okazję"? Bo tę tylko widziałam, o nią mi chodziło.
Pisząc na profilu konkretnej osoby o tym, ze "kolejna taka nudna sukienka" stwierdzasz jakoby, że obejrzałaś tysiące rzeczy tej właśnie, nie innej persony. Bo co to kogo obchodzi, że to kolejna beżowa, rozkloszowana sukienka, skoro akurat ktoś takiej nie ma? O to mi chodziło, raczej nie powinni Cię dziwić, że Twoje słowa w ten sposób zostaną odebrane, skoro tak formułujesz myśl.
panna lucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 22:47   #36
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598
Dot.: W oczekiwaniu na cieplejsze dni.

Śliczna ta sukienka, wyglądasz pięknie, dziewczeco, mozna zapytac o jakis namiar na sprzedawce czy link nie wiem czy tu można podac takie dane
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.