5 kilogramów w 5 tygodni! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-22, 11:00   #31
Bob_Budowniczy_20
Raczkowanie
 
Avatar Bob_Budowniczy_20
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 127
GG do Bob_Budowniczy_20
Dot.: 5 kilogramów w 5 tygodni!

Czasy liceum - czasy beztroskie- gdzie nawet o wagę nie trzeba było sie martwić! Przyszedł czas na studia i tu już pojawia się kłopot! Tzn pojawił bo przecież teraz sobie z tym poradzimy, nie?!
__________________

Bob_Budowniczy_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 11:21   #32
viline1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 330
GG do viline1988
Dot.: 5 kilogramów w 5 tygodni!

Jasne, że sobie poradzimy
__________________
Dbanie o ciałko a więc:
*zbilansowana dietka:
bez słodyczy
bez badziewnego jedzenia
*siłownia 3 x tyg
*interwały 1 x tyg (przygotowanie do HIIT-a)
viline1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 11:53   #33
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: 5 kilogramów w 5 tygodni!

...

Edytowane przez Agaaa-a
Czas edycji: 2009-09-22 o 17:03
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 12:57   #34
diablica83
Raczkowanie
 
Avatar diablica83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 34
Dot.: 5 kilogramów w 5 tygodni!

no to ja też dołączę ;-)
też idę na wesele ale za niecałe dwa tygodnie nie mam dużo do zrzucenia ale jednak... 17 paź mam swój ślub cywilny i nie chce żeby ktoś mi powiedział że muszę go brać bo ciążą jest widoczna hahahaaah ;-) żart opinia innych mnie nie obchodzi chce to zrobić dla siebie ;-) zaczynam ćwiczyć na siłowni codziennie... niedawno skończyłam kurs instr. fitnessu więc wiem co i jak ;-) a przybrało mnie trochę bo cóż... dostałam takiego obrzydzenia do ćwiczeń że szkoda gadać ale teraz już jest ok ;-)
diablica83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 17:14   #35
milusia1991
Rozeznanie
 
Avatar milusia1991
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 639
Dot.: 5 kilogramów w 5 tygodni!

Hejka to ja też się przyłącze Waże 54/55 kg i mam 167 cm. wzrostu i te minus 5 kilo bardzo by się przydało jednak będę się cieszyc z każdego utraconego kilograma Zakładam sobie czas do początku listopada Dieta 1000 kalorii
__________________
61-48-47-46-45-----------------------------------------------------
To dziwne, że po niektórych mostach tak łatwo jest przejśc... a żeby wrócic wymaga to wysiłku, odwagi i trudu
milusia1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 17:29   #36
vilema
Rozeznanie
 
Avatar vilema
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 787
Dot.: 5 kilogramów w 5 tygodni!

Cytat:
Napisane przez milusia1991 Pokaż wiadomość
Hejka to ja też się przyłącze Waże 54/55 kg i mam 167 cm. wzrostu i te minus 5 kilo bardzo by się przydało jednak będę się cieszyc z każdego utraconego kilograma Zakładam sobie czas do początku listopada Dieta 1000 kalorii
Kobietko masz idealną wagę przy wzroście 167cm, czego chceć więcej !!!No ale skoro się z taką wagą zle czujesz. Tylko nie przesać z tym ochudzaniem, bo za chude też ładnie nie wygląda
__________________
67kg -..........60kg
vilema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 19:12   #37
viline1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 330
GG do viline1988
Dot.: 5 kilogramów w 5 tygodni!

I jak dziewczynki wam idzie ??? Właśnie moja przyjaciółka z chłopakiem wcinają popcorn A ja jestem twarda i popijam wodę :P
__________________
Dbanie o ciałko a więc:
*zbilansowana dietka:
bez słodyczy
bez badziewnego jedzenia
*siłownia 3 x tyg
*interwały 1 x tyg (przygotowanie do HIIT-a)
viline1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 19:20   #38
Bob_Budowniczy_20
Raczkowanie
 
Avatar Bob_Budowniczy_20
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 127
GG do Bob_Budowniczy_20
Dot.: 5 kilogramów w 5 tygodni!

A ja znalazłam super sposób na słodycze! Nawet nie wiecie jaka jestem z siebie dumna
__________________

Bob_Budowniczy_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 19:21   #39
vilema
Rozeznanie
 
Avatar vilema
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 787
Dot.: 5 kilogramów w 5 tygodni!

Cytat:
Napisane przez viline1988 Pokaż wiadomość
I jak dziewczynki wam idzie ??? Właśnie moja przyjaciółka z chłopakiem wcinają popcorn A ja jestem twarda i popijam wodę :P
To się chwali !!! Cały sukces w silnej woli . Ja zaraz zrobię sobie jakąś herbatkę, bo zaczynam mieć zachcianki a tak przynajmniej zapcham się cipłym płynem
__________________
67kg -..........60kg
vilema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 20:23   #40
milenka23a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 55
GG do milenka23a
Dot.: 5 kilogramów w 5 tygodni!

Cytat:
Napisane przez Bob_Budowniczy_20 Pokaż wiadomość
milenka23a, cyanide sun
Więcej czy mniej to mało ważne! Każdego przyjmujemy z otwartymi rękami! Bo czy ktoś walczy z 2,5 czy 5 czy nawet 35 kg to ta walka i tak jest przyjemniejsza w grupie!

Więc witam wszystkich bardzo serdecznie i zachęcam do napisania kilku słów o sobie
przepraszam ze tak pozno ale nie dałam rady wczesniej...robiłam wyniki(po zeli wyszły koszmarne)no i troszke zamieszania w zyciu rodzinnym...
a wiec cóz moge o sobie npisac...jestem szczesliwa mamą 8 miesięcznej Julii...mam 28 lat i musze...hm nie...chce schudnąć 35 kg..wiem ze to duzo no ale mysle ze z Wasza pomocą i wsparciem mi sie to uda...ja zaczynam od jutra z dieta(zaraz po wizycie u lekarza)..myslałam nad dieta 1000 kalorii ale ponoc spowalnia metabolizm jak inne diety cud...sama nie wiem..mysle ze MZ i zero słodyczy i bedzie szło z gorki..ehh i zapomniałam o ruchu..narazie to spacerki z moja córeczka i troszke ćwiczen na brzuch z pasem vibroactin(nie wiem czy beda skuteczne ale narazie musi wystrczec)
milenka23a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 21:10   #41
viline1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 330
GG do viline1988
Dot.: 5 kilogramów w 5 tygodni!

Też mam ten pas :P Masuj się masuj :P Może cudów nie daje ale ładnie ujędrnia Ja mimo wszystko sobie chwale 6 weidera na brzuszek ,,, jest ciężka ale jakie ładne efekty są po niej :P
Bob budowniczy jakiż to sposób odkryłaś ???
__________________
Dbanie o ciałko a więc:
*zbilansowana dietka:
bez słodyczy
bez badziewnego jedzenia
*siłownia 3 x tyg
*interwały 1 x tyg (przygotowanie do HIIT-a)

Edytowane przez viline1988
Czas edycji: 2009-09-22 o 21:11
viline1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 21:20   #42
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: 5 kilogramów w 5 tygodni!

Cytat:
Napisane przez Bob_Budowniczy_20 Pokaż wiadomość
A ja znalazłam super sposób na słodycze! Nawet nie wiecie jaka jestem z siebie dumna
Jaki to sposób? Podziel się :P.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 21:40   #43
Bob_Budowniczy_20
Raczkowanie
 
Avatar Bob_Budowniczy_20
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 127
GG do Bob_Budowniczy_20
Dot.: 5 kilogramów w 5 tygodni!

Od jakiegos czasu po prostu oddałabym wszystko za ciasteczka ZŁOTOKŁOSY takie owsiane... przez nie też nie za bardzo wychodziła mi moja dieta bo ciągle byłam w stanie je wcinać a potem żałując że je zjadłam jadłam kolejne i kolejne! Mój TŻ. również je uwielbia dlatego kupiłam nową paczkę bo jutro ma do mnie wpaść na chwilkę, ale gdy przyszłam do domu coś we mnie pękło i... otworzyłam te paczkę! Moja silna wola wcale nie była taka silna i nie powstrzymałam rąk przed otworzeniem, ba! nawet nie powstrzymałam nosa przed powąchaniem! Ale wiecie co się nagle stało? Pomyślałam że to ciasteczko zjem w ciągu minuty a żałować będę całą noc! A pewnie i jutro jak on przyjdzie by się wyżalić sięgnę po ciasteczko! Ale nie! muszę być silna! Więc zrobiłam sobie zdjęcie, wydrukowałam jedno sprzed diety i jedno dzisiejsze, dopisałam - WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE! i powiesiłam w kuchni przy szafce ze słodyczami! Gdy tylko spojrzę- APETYT MIJA!
__________________

Bob_Budowniczy_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 00:41   #44
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: 5 kilogramów w 5 tygodni!

Moge sie przylaczyc?? Mam 158cm i waze ok 53 kg. 5 kg mniej i byloby idealnie Nie mam jakiejs specjalnej diety, raczej taki mix, tzn ograniczyc kalorie, slodycze i weglowodany, spozywac regularne posilki, zazywac wiecej ruchu, nie jesc po 20. Chce schudnac od dawna, a teraz mam jeszcze wieksza motywacje, bo 3 pazdziernika ide na wesele i chociaz 2 kg mniej by sie przydaly do tego czasu

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Bob_Budowniczy_20 Pokaż wiadomość
Od jakiegos czasu po prostu oddałabym wszystko za ciasteczka ZŁOTOKŁOSY takie owsiane... przez nie też nie za bardzo wychodziła mi moja dieta bo ciągle byłam w stanie je wcinać a potem żałując że je zjadłam jadłam kolejne i kolejne! Mój TŻ. również je uwielbia dlatego kupiłam nową paczkę bo jutro ma do mnie wpaść na chwilkę, ale gdy przyszłam do domu coś we mnie pękło i... otworzyłam te paczkę! Moja silna wola wcale nie była taka silna i nie powstrzymałam rąk przed otworzeniem, ba! nawet nie powstrzymałam nosa przed powąchaniem! Ale wiecie co się nagle stało? Pomyślałam że to ciasteczko zjem w ciągu minuty a żałować będę całą noc! A pewnie i jutro jak on przyjdzie by się wyżalić sięgnę po ciasteczko! Ale nie! muszę być silna! Więc zrobiłam sobie zdjęcie, wydrukowałam jedno sprzed diety i jedno dzisiejsze, dopisałam - WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE! i powiesiłam w kuchni przy szafce ze słodyczami! Gdy tylko spojrzę- APETYT MIJA!
Mi zawsze pomaga przypomnienie sobie takiego powiedzenia "2 sekundy w ustach, 100 lat w biodrach"
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 06:38   #45
Bob_Budowniczy_20
Raczkowanie
 
Avatar Bob_Budowniczy_20
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 127
GG do Bob_Budowniczy_20
Dot.: 5 kilogramów w 5 tygodni!

Hej dziewczynki! Jakąś godzinkę temu wróciłam z porannego biegania! Jejku jak już widać że się zima zbliża;( Dzisiaj pierwszy dzień kalendarzowej jesieni i jak wychodziłam z mieszkania do parku to tak ciemno było A jeszcze miesiąc temu mogłam spokojnie o 5 wstać i śmigać na rowerku lub pobiegać...
No ale nie ma co narzekać, bo jeszcze znajdę sobie jakąś wymówkę i przestane ćwiczyć...

Przyszłam z tego treningu taka szczęśliwa i zadowolona z siebie i życia Ćwiczenia dają o wiele więcej szczęścia niż kostka czekolady czy gałka lodów! I to potrójnie!
Bo słodycze to uczucie szczęścia przez chwile które od razu mija, a sport- uczucie szczęście które mija bardzo powoli (uspokajanie się przyśpieszonego pulsu trwa dłużej niż podróż kostki czekolady z ust do żołądka), po godzince biegania nie mamy wyrzutów sumienia że dla chwili szczęścia zaprzepaściliśmy całą dietę (jakby to było w przypadku pyszności) a może i wręcz przeciwnie mamy wyrzuty dlaczego tak mało i tak krótko! No a po trzecie sport rzeźbi naszą sylwetkę w przeciwną stronę niż czekoladki które "rozpychają" nasze biodra i boczki!

Tak więc dziewczyny nie tylko dieta ważna ale również ĆWICZENIA! tak więc proszę mi się tu ładnie wyspowiadać co która trenuje, ćwiczy? Jak podnosi w sobie poziom "szczęścia"?

A niech no tylko zobaczę że któraś robi to za pomocą słodyczy to...
__________________


Edytowane przez Bob_Budowniczy_20
Czas edycji: 2009-09-23 o 06:42
Bob_Budowniczy_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 07:24   #46
viline1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 330
GG do viline1988
Dot.: 5 kilogramów w 5 tygodni!

Heh ja mam na lodówce wielka kartkę z moimi postanowieniami Obok wisi kontra kartka moich współlokatorek ale moja jest ładniejsza Ze słodyczami nie mam problemu bo ogólnie rzadko je jadłam ;p ale np takie fryteczki koło 22.00 jakoś zawsze smakowały najlepiej Ale koniec nie ma paskudnego jedzonka Tu gdzieś na forum ściągnęłam dziennik posiłku i szamie wedle niego A ćwiczonka no cóż próbowałam biegać ale nie dość że miałam zadyszkę po 10 min co bym jakoś przeżyła to moje stawy myślałam, że umrę. Ogólnie mam problemy ze stawami i staram się je mniej obciążać. Moja aktywność to 6 weidera dziś już 16 dzień ;p a do tego mnóstwo spaceru i zasada po co jechać 2 przystanki tramwajem jak można iść na nóżkach Właśnie wszamałam owsianke i mykam na jazdy L-eczka więc dziewczyny z Krakowa uwaga na drogach ;p to moja dopiero 4 godzina :P Buziaki na dobry dzień
__________________
Dbanie o ciałko a więc:
*zbilansowana dietka:
bez słodyczy
bez badziewnego jedzenia
*siłownia 3 x tyg
*interwały 1 x tyg (przygotowanie do HIIT-a)
viline1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 07:34   #47
Bob_Budowniczy_20
Raczkowanie
 
Avatar Bob_Budowniczy_20
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 127
GG do Bob_Budowniczy_20
Dot.: 5 kilogramów w 5 tygodni!

Cytat:
Napisane przez viline1988 Pokaż wiadomość
Heh ja mam na lodówce wielka kartkę z moimi postanowieniami Obok wisi kontra kartka moich współlokatorek ale moja jest ładniejsza Ze słodyczami nie mam problemu bo ogólnie rzadko je jadłam ;p ale np takie fryteczki koło 22.00 jakoś zawsze smakowały najlepiej Ale koniec nie ma paskudnego jedzonka Tu gdzieś na forum ściągnęłam dziennik posiłku i szamie wedle niego A ćwiczonka no cóż próbowałam biegać ale nie dość że miałam zadyszkę po 10 min co bym jakoś przeżyła to moje stawy myślałam, że umrę. Ogólnie mam problemy ze stawami i staram się je mniej obciążać. Moja aktywność to 6 weidera dziś już 16 dzień ;p a do tego mnóstwo spaceru i zasada po co jechać 2 przystanki tramwajem jak można iść na nóżkach Właśnie wszamałam owsianke i mykam na jazdy L-eczka więc dziewczyny z Krakowa uwaga na drogach ;p to moja dopiero 4 godzina :P Buziaki na dobry dzień
Powodzenia za kierownicą!
__________________

Bob_Budowniczy_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 07:48   #48
diablica83
Raczkowanie
 
Avatar diablica83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 34
Dot.: 5 kilogramów w 5 tygodni!

Cytat:
Napisane przez vilema Pokaż wiadomość
To się chwali !!! Cały sukces w silnej woli . Ja zaraz zrobię sobie jakąś herbatkę, bo zaczynam mieć zachcianki a tak przynajmniej zapcham się cipłym płynem
polecam zieloną herbatkę zamiast wody ;-)
po wodzie człowiekowi chce się jeść a po herbacie nie ;-) ja tak mam hheh dodatkowo zielone cudo przyspiesza przemianę materii... chyba ;-) hehe

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Bob_Budowniczy_20 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki! Jakąś godzinkę temu wróciłam z porannego biegania! Jejku jak już widać że się zima zbliża;( Dzisiaj pierwszy dzień kalendarzowej jesieni i jak wychodziłam z mieszkania do parku to tak ciemno było A jeszcze miesiąc temu mogłam spokojnie o 5 wstać i śmigać na rowerku lub pobiegać...
No ale nie ma co narzekać, bo jeszcze znajdę sobie jakąś wymówkę i przestane ćwiczyć...

Przyszłam z tego treningu taka szczęśliwa i zadowolona z siebie i życia Ćwiczenia dają o wiele więcej szczęścia niż kostka czekolady czy gałka lodów! I to potrójnie!
Bo słodycze to uczucie szczęścia przez chwile które od razu mija, a sport- uczucie szczęście które mija bardzo powoli (uspokajanie się przyśpieszonego pulsu trwa dłużej niż podróż kostki czekolady z ust do żołądka), po godzince biegania nie mamy wyrzutów sumienia że dla chwili szczęścia zaprzepaściliśmy całą dietę (jakby to było w przypadku pyszności) a może i wręcz przeciwnie mamy wyrzuty dlaczego tak mało i tak krótko! No a po trzecie sport rzeźbi naszą sylwetkę w przeciwną stronę niż czekoladki które "rozpychają" nasze biodra i boczki!

Tak więc dziewczyny nie tylko dieta ważna ale również ĆWICZENIA! tak więc proszę mi się tu ładnie wyspowiadać co która trenuje, ćwiczy? Jak podnosi w sobie poziom "szczęścia"?

A niech no tylko zobaczę że któraś robi to za pomocą słodyczy to...
zgadzam się w 100%
ja chodzę na siłownie codziennie i jak sobie pomyśle o tym że dziś wieczorem tez pójdę do uśmiech pojawia się od razu ;-) siłownia=spalanie kalorii hehe od jakiegoś tygodnia zażywam Term Line II żeby przyspieszyć przemianę materii ;-) zamierzam też biegać ;-) rychło wczas o tym pomyślałam... heheh ale jutro wstaje równo z moim menem on do pracy a ja na bieżnie i nie ma zmiłuj się! a jak będzie padać to cóż... poćwiczę sobie brzuszki skłonyi różne takie ;-) co do słodyczy to hmmmmmm dostałam w pracy ost czekoladki i nawet ich nie otworzyłam ;-) leżą sobie na komodzie i wcale mnie nie kuszą ;-) jestem silna! tylko wiecie co... na kolację zjadłam chlebek wasa z serem <szok> hehehe ale dziś z kanapek go wyrzucam <właśnie to robię!> tak jakoś mi się zapomniało że ser to niepotrzebne kalorie ;-)
diablica83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 07:51   #49
Bob_Budowniczy_20
Raczkowanie
 
Avatar Bob_Budowniczy_20
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 127
GG do Bob_Budowniczy_20
Dot.: 5 kilogramów w 5 tygodni!

Ja piłam cały czas zieloną herbatę i teraz już patrzeć na nią nie mogę wiec... przeszłam na czerwoną A myślicie że owocowe herbaty są niewskazane na diecie?
__________________

Bob_Budowniczy_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 11:25   #50
diablica83
Raczkowanie
 
Avatar diablica83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 34
Dot.: 5 kilogramów w 5 tygodni!

hmmm, co do herbatek owocowych to nie wiem tak do końca.. należy się wystrzegać cukru a owocowe herbatki jakby nie było są same w sobie słodkie <chyba, dawno nie piłam> ja owocowych nie bardzooooo bo mam po nich nadkwasotę więc odpadają ;-) co do czerwonych- nie piłam ale zamierzam spróbować
diablica83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 11:48   #51
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: 5 kilogramów w 5 tygodni!

Cytat:
Napisane przez Bob_Budowniczy_20 Pokaż wiadomość
Ja piłam cały czas zieloną herbatę i teraz już patrzeć na nią nie mogę wiec... przeszłam na czerwoną A myślicie że owocowe herbaty są niewskazane na diecie?
Mi sie wydaje, ze one zadnych kalorii raczej nie maja. Sama nie pije, wiec nie wiem. Najlepiej zajdz do sklepu i popatrz co jest napisane na opakowaniu. A mi smakuje czerwona i zielona
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 13:19   #52
Bob_Budowniczy_20
Raczkowanie
 
Avatar Bob_Budowniczy_20
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 127
GG do Bob_Budowniczy_20
Dot.: 5 kilogramów w 5 tygodni!

A tak jak już jesteśmy przy temacie ciepłych napojów: CO Z KAWĄ? Ja osobiście nie piję kawy, nie piłam przed dietą, nie piję w trakcie ani raczej nie będę pić w przyszłości, tylko ciekawi mnie bardzo jaki wpływ na naszą dietę ma kawa?? Jak działa ona na nasz organizm??
__________________

Bob_Budowniczy_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 13:26   #53
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: 5 kilogramów w 5 tygodni!

Cytat:
Napisane przez Bob_Budowniczy_20 Pokaż wiadomość
A tak jak już jesteśmy przy temacie ciepłych napojów: CO Z KAWĄ? Ja osobiście nie piję kawy, nie piłam przed dietą, nie piję w trakcie ani raczej nie będę pić w przyszłości, tylko ciekawi mnie bardzo jaki wpływ na naszą dietę ma kawa?? Jak działa ona na nasz organizm??
ja z kawy nigdy nie zrezygnowalam i nie zrezygnuje. nie przeszkodzilo mi to w odchudzaniu (kiedys tam wczesniej, cos wspominalam w tym watku)
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 13:41   #54
blackberry04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 155
Dot.: 5 kilogramów w 5 tygodni!

Ja rowniez nie umiem sobie odmowic porannej kawy z mleczkiem do sniadania
blackberry04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 13:43   #55
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: 5 kilogramów w 5 tygodni!

Mysle, ze kawa jako kawa nie ma wplywu na diete, ale wiadomo ze jak ktos slodzi czy dodaje smietanki to tez ma jakies kalorie. Ja sama nie pije, bo nie lubie
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 14:30   #56
becia29
Przyczajenie
 
Avatar becia29
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 16
GG do becia29
Dot.: 5 kilogramów w 5 tygodni!

witam , jestem już na innym wątku ale widzę że tu u Wa więcej się dzieje , mam 29 lat tzn. 28 skończyłam w sierpniu - heh, 165cm i 85 kg , od 4 tygodni chodzę na aerobik, ale czad gdybym tylko wiedziała że tak mnie uszczęśliwi już 2 lata temu bym poszła zaraz po tym jak odkryłam że bardzo mi źle z moimi 90kg, ale głowa do góry przez te 4 tygodnie schudłam 2 kg , pije dużo wody mineralnej i mniej słodze kawe a propo

Cytat:
Napisane przez Bob_Budowniczy_20 Pokaż wiadomość
A tak jak już jesteśmy przy temacie ciepłych napojów: CO Z KAWĄ? Ja osobiście nie piję kawy, nie piłam przed dietą, nie piję w trakcie ani raczej nie będę pić w przyszłości, tylko ciekawi mnie bardzo jaki wpływ na naszą dietę ma kawa?? Jak działa ona na nasz organizm??
zapożyczone z innego forum :
""kawa - bez dodatkow typu cukier, mleko czy smietanka nie ma kcal
kawa ma kofeine - kofeina podnosi lekko termogeneze - czyli proces produkcji ciepła przez organizm > kofeina wspomaga odchudzanie, bo zwieksza (minimalnie ale jednak) zapotrzebowanie na kalorie. osobiscie nie polecam picia kawy litrami - przynajmniej ja bym nie dal rady - ale kofeine mozna dostac w formie tabletek. naogol bierze sie 600-800mg dobowo. jest duzo skuteczniejsza i duzo tansza niz wiekszosc reklamowanych "cudownych" srodkow"

wniosek kofeina może wspomagać, jest nawet stosowana w wielu tabletkach wspomagajacych odchudzanie np Therm Line® forte ale moje kochane ostrzegam, ja po zażyciu tych tabletek chodziłam po ścianach , w ich składzie jest tyle kofeiny co w 12 filiżankach i to pokaźnych filiżankach kawy. ja teraz ide zrobic sobie herbatkę podobno pomagajaca spalać kalorie hehe sie okaże
becia29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 14:51   #57
viline1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 330
GG do viline1988
Dot.: 5 kilogramów w 5 tygodni!

Może to brzydko zabrzmi ;D ale u mnie poranna kawa to gwarancja wizyty w kibelku Oczywiście kawa bez mleczka niestety i cukru chociaż ja problemu z cukrem nie mam bo nigdy nic nie słodziłam Co do owocowych herbatek to właśnie sprawdzałam i znalazłam taka stronę http://www.tabele-kalorii.pl/kalorie...-Herbapol.html więc w sumie 3 kalorie to nie tragedia :P Za to jak ktoś lubi różne smaczki to polecam smakowe zielone są pycha :P np z opuncja figową, z pomarańcza, z różą i moja ulubiona jaśminowa zielona A właśnie zważyłam się dzisiaj i mam cudowne 56,3 :P
__________________
Dbanie o ciałko a więc:
*zbilansowana dietka:
bez słodyczy
bez badziewnego jedzenia
*siłownia 3 x tyg
*interwały 1 x tyg (przygotowanie do HIIT-a)
viline1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 19:03   #58
FABIENN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 19
Dot.: 5 kilogramów w 5 tygodni!

Hej dziewczyny. Ja też się chętnie dołączę. Mam do zgubienia jeszcze 6 kilosów. Mam nadzieję że w grupie będze raźniej.
FABIENN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 19:37   #59
becia29
Przyczajenie
 
Avatar becia29
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 16
GG do becia29
Dot.: 5 kilogramów w 5 tygodni!

o nie mam okropne ssanie , a z kuchni takie zapachy porażka odgrzewałam obiad mężowi bo dopiero z pracy wrócił i zaraz mnie po prostu skręci ale jestem twarda , i powtarzam sobie motto mojej psiapsióły ''nie jestem głodna , nie jestem głodna, nie jestem głodna'' szkoda ze nie umiem przekonać siebie tak jak przekonuje innych
becia29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 20:12   #60
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: 5 kilogramów w 5 tygodni!

To zjedz coś zdrowego, albo napij się wody czy herbaty .
Ja wcinam właśnie jajecznicę i ciemne pieczywko ze słonecznikiem . Pychota!
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:33.