Pomocyy! Jak być ładną?! ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-30, 19:48   #1
kedzierka5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
Exclamation

Pomocyy! Jak być ładną?! ;(


Mam 13 lat. I wydaje mi się, że jestem strasznie brzydka.. Mam piegi, straszne wory pod oczami, mam jakieś czerwone ślady pod nosem i to już ok. rokuhttp://1.1.1.5/bmi/imgx.wizaz.pl/for...milies/mad.gif i jestem bardzo bladahttp://1.1.1.4/bmi/wizaz.pl/forum/im...we/brzydal.gif. W wakacje ciągle leżałam na słońcu, ale to nic nie dało.
Chciałabym się tez trochę odmienić. nowa fryzura itd. myślałam ostatnio o fryzurze w stylu emo, ale nie wiem czy mi pasuje, ale ciągle się zadręczam tym. ze chyba jestem brzydka...!http://1.1.1.5/bmi/imgx.wizaz.pl/for...icons/2mur.gifhttp://1.1.1.5/bmi/imgx.wizaz.pl/for...icons/2mur.gif
Pomóżcie mi·. może znacie coś na wory pod oczami, piegi itp.http://1.1.1.5/bmi/wizaz.pl/forum/im...nowe/prosi.gif
pomóżcie, doradźcie ( jak znacie jakieś nazwy to podajcie jakie i gzie kupione) !!!!! błagam!http://1.1.1.1/bmi/imgx.wizaz.pl/for...cons/2pliz.gifhttp://1.1.1.1/bmi/imgx.wizaz.pl/for...cons/2pliz.gif Chcialam tez robic pasemka, ale u mnie w szkole nie mozna;/ makijazu tak samo;/
Dajcie mi tez coś żeby pomogło

A jaki fluid polecacie??

i jeszcze jedno: moze macie jakies sposoby na odchudzanie bo chcialabym zrzucic pare centymetrów

Oto moje zdjecia, doradzcie cos!
kedzierka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 21:29   #2
tala91
Raczkowanie
 
Avatar tala91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 75
Dot.: Pomocyy! Jak być ładną?! ;(

Myśle ze nie jestes brzydka dziewczynka Musisz sie po prostu tylko nauczyc pielegnacji samej siebie. Jesli chodzi o nazwane przez Ciebie 'worki pod oczami' w Twoim wieku to moze byc przyczyna nieregularnej pory snu- mialam to samo z czasem gdy kladlam sie spac i wstawalam przez dluzszy czas o tych samych godzinach- z czasem zniknely
W Twoim wieku moze jeszcze nie zaczynaj sie malowac, zacznij po prostu nawilzac buzie kremem, mysle ze to narazie by wystarczylo. Odnosnie fryzury- moze nie zmieniaj dlugosci wloskow ale popros fryzjerke o wymodelowanie grzywki- moze pasowalaby do Ciebie taka na skos? Pozdrawiam
__________________
Przepraszam za naszych pól bitewnych kurz,
Za słowa tnące tak jak nóż,
Za kilka tych jesiennych burz.
tala91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 21:33   #3
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Pomocyy! Jak być ładną?! ;(

Czyli że cienie mają szansę zniknąć z wiekiem? Super by było

Autorko - nie zadręczaj się, bo to nie ma sensu. Nie jesteś brzydka A używanie podkładów w Twoim wieku i z Twoim stanem cery to przesada... Nie odchudzaj się, tylko sumiennie ćwicz na wf-ie i zacznij chodzić na basen - na pewno wyjdzie Ci to na zdrowie.
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 22:50   #4
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Pomocyy! Jak być ładną?! ;(

A mnie się wydaje, że nawet w młodym wieku korektor mineralny nie powinien zaszkodzić - jak np. ten z serii Pure Mineral Maybelline. Możesz go stosować na sińce pod oczami i popękane naczynka krwionośne pod nosem (bo chyba to masz na myśli pisząc o czerwonych śladach). Do tego delikatny podkład mineralny (może być w pudrze - też od Maybelline), brązowy tusz i błyszczyk - taki makijaż będzie prawie niewidoczny, więc nauczyciele nie powinni się przyczepić.

Jeśli chodzi o odchudzanie, to zgadzam się z przedmówczyniami - wystarczy rower, rolki, czy aerobik. Spróbuj też ograniczyć słodycze, chipsy, Fast foody i napoje gazowane. Dietami możesz sobie tylko zrobić krzywdę - przecież w wieku 13 lat ciągle rośniesz!
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 01:37   #5
KarlaN
Raczkowanie
 
Avatar KarlaN
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 210
Dot.: Pomocyy! Jak być ładną?! ;(

Witaj.
Masz 13 lat więc nie myśl nawet o jakimś odchudzniu, to słowem wstępu. Jak już doradziła wizażanka sumienna praca na lekcjach W-F i basen w zupełności wystarczą.
Jeśli chodzi o cienie pod oczami porozmawiaj a mamą i może trzeba zrobić jakieś badania, w kierunu anemi itp. bo cienie są faktycznie spore jak na tak młody wiek. a jeśli to faktyczny efekt zmęczenia , niewyspania i tp to kup okularki żelowe , ponadto przecieraj oczy naparem z rumianku , i ewentualnie smaruj żelem ze świetkika.
Włosów nie farbuj i nie kombinuj z pasemkami bo masz bardzo ładny kolorek , a ponadto po co niszczyć tak ślicznie zdrowe włosy.
A jeśli chodzi o samą buzie to ładna z Ciebie dziewczyna , masz duże oczy, zgrabny nosek i ładny kształt ust , cera też wygląda bdb więc póki nie musisz to nie niszcz jej fluidami, pudrami i innym specyfikami tylko ciesz się świeżością skóry .
Jeśli masz ochotę na zmianę w wyglądzie to faktycznie podetni włosy, pocieniuj , pokombinuj z upięciami a przede wszystkim baw się ciuchami. Tu szukaj odmiany- w ciuchach dodatkach, czapeczkach, berecikach itp.
Nosek do góry bo piegi dodają mnóstwo uroku! I jeśli chesz by wszyscy widzieli w Tobie ładną i fajną dziewczynę to przede wszystkim Ty musisz ją w sobie widzieć!!!!
KarlaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 09:23   #6
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Pomocyy! Jak być ładną?! ;(

kedzierka jesteś śliczną dziewczyną, na razie masz 13 lat i ciągle będziesz się zmieniać: Toja uroda i ciało.
Ale widać że masz bardzo ładne oczy i usta, kolor Twoich włosków też mi się podoba
Jeśli chodzi o niedoskonałości cery to myślę że możesz je zatuszować delikatnie jakimś korektorem, nie wiem czy na co dzień możesz, ale na pewno czasem możesz też podkreślić swoje usta bezbarwnym błyszczykiem, do tego może jakieś fajne wiszące kolczyki i parę drobnych brazoletek na rękę.
I tak jak KarlaN uważam możesz poszukać odmiany w doadatkach i cuchach.
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 09:26   #7
Kathrina1986
Zadomowienie
 
Avatar Kathrina1986
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: POLSKA :)
Wiadomości: 1 267
Dot.: Pomocyy! Jak być ładną?! ;(

Cytat:
Napisane przez Nadin Pokaż wiadomość
kedzierka jesteś śliczną dziewczyną, na razie masz 13 lat i ciągle będziesz się zmieniać: Toja uroda i ciało.
Ale widać że masz bardzo ładne oczy i usta, kolor Twoich włosków też mi się podoba
Jeśli chodzi o niedoskonałości cery to myślę że możesz je zatuszować delikatnie jakimś korektorem, nie wiem czy na co dzień możesz, ale na pewno czasem możesz też podkreślić swoje usta bezbarwnym błyszczykiem, do tego może jakieś fajne wiszące kolczyki i parę drobnych brazoletek na rękę.
I tak jak KarlaN uważam możesz poszukać odmiany w doadatkach i cuchach.
zgadzam się, a więc głowa do góry!
Kathrina1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-03, 13:36   #8
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Pomocyy! Jak być ładną?! ;(

Cytat:
Napisane przez kedzierka5 Pokaż wiadomość
Mam 13 lat. I wydaje mi się, że jestem strasznie brzydka.. Mam piegi, straszne wory pod oczami, mam jakieś czerwone ślady pod nosem i to już ok. roku i jestem bardzo blada. W wakacje ciągle leżałam na słońcu, ale to nic nie dało.
Chciałabym się tez trochę odmienić. nowa fryzura itd. myślałam ostatnio o fryzurze w stylu emo, ale nie wiem czy mi pasuje, ale ciągle się zadręczam tym. ze chyba jestem brzydka...!
Pomóżcie mi·. może znacie coś na wory pod oczami, piegi itp. pomóżcie, doradźcie ( jak znacie jakieś nazwy to podajcie jakie i gzie kupione) !!!!! błagam! Chcialam tez robic pasemka, ale u mnie w szkole nie mozna;/ makijazu tak samo;/
Dajcie mi tez coś żeby pomogło

A jaki fluid polecacie??

i jeszcze jedno: moze macie jakies sposoby na odchudzanie bo chcialabym zrzucic pare centymetrów

Oto moje zdjecia, doradzcie cos!
prosze Cie, tylko nie zadne emo...

nie jestes brzydka.

jaki fluid? w wieku 13 lat zaden

zamiast sie odchudzac zdrowo sie odzywiaj - nie jedz slodyczy, chipsow, hamburgerow, a jedz wiecej owocow i warzyw. i wiecej sie ruszaj.

poza tym jestes jeszcze bardzo mloda dziewczyna, wlasciwie dziewczynka, wiec Twoj wyglad bedzie sie jeszcze zmienial. nie warto sie tak przejmowac. :przytula:
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 17:48   #9
konwalia8780
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 12
Dot.: Pomocyy! Jak być ładną?! ;(

Witam.Mam figurę gruszki i nie potrafię dobrać sobie rzeczy.Bardzo proszę o doradzenie jak powinnam się ubierać.
konwalia8780 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 22:01   #10
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: Pomocyy! Jak być ładną?! ;(

Mocno przesadzasz

Moim zdaniem jesteś bardzo ładna .
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1254336416
Na tym zdjęciu szczególnie .

Duże zielone oczy

Malowanie się w tym wieku to raczej odpada.
Bo i po co buzie niszczyć ?
(hm i czas zajmować ; ) )

Tak samo z pasemkami ....
Jeszcze przyjdzie na to czas

Tak jak ktoś napisał ...nawilżaj buzie , staraj się też zdrowo odżywiać (jak najmniej chipsów, kolorowych napojów ) jakieś witaminki może?
W-f staraj się go nie opuszczać
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 22:13   #11
3patrycja9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 25
Dot.: Pomocyy! Jak być ładną?! ;(

Masz 13 lat a to idealny wiek by wyrobić w sobie jakies nawyki żywieniowe .. jedz owoce warzywa ograniczaj slodycze nie tykaj chipsow i innych paskudztw jeszcze rosniesz więc z wiekiem twe ciało zacznie się zmieniać, wysmukli się więc twoja w tym głowa aby nie katować go niezdrowym jedzeniem, a jak teraz nauczysz się jeść zdrowo będziesz sobie dziękowała do końca życia ..ponadto będziesz miała sliczną cere włosy i pazurki.. w swoim wieku postaw na ładą estetyczną fryzurkę(fryzjerka powinna ci doradzic cos latwego do ulozenia) nie emo i nie pasemka bo Ci to naprawde nie potrzebne i dbaj o cere poproś mame zeby kupila ci jakis delikatny kremik do twarzy i żel do mycia pozdrawiam
__________________
Kobieta wybaczy Ci wszystko oprócz jednego. . że jej nie kochasz
3patrycja9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-03, 22:20   #12
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Pomocyy! Jak być ładną?! ;(

Jejku prosze Cie tylko sie ,, nie zepsuj'' Ogladam Twoje zdjecia i widze przede wszytskim bardzo naturalna, dziewczeca buzie, co jest napewno Twoim atutem. Po co Ci fluidy, pasemka i odchudzanie w tak mlodym wieku. Jak juz dziewczyny pisaly jestes jeszcze mlodziutka i jeszcze Twoje cialo bedzie sie zmieniac a poki co nie zniszcz tego co masz. Podpisuje sie obiema rekami pod postami dziewczyn i jedyne co zrob to zdrowo sie odzywiaj, pij duzo wody i wiecej ruchu a napewno sama dostrzezesz korzysci. A na te wszystkie ,,dorosle'' rzeczy przyjdzie odpowiedni czas .
asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 12:20   #13
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Pomocyy! Jak być ładną?! ;(

Zgadzam się z poprzedniczkami, makijaż czy pasemka będą wyglądały przy takiej młodej buźce po prostu śmiesznie.
Nie myślałaś o tym, żeby zrezygnować z grzywki? Masz okrągłą buźkę i zapewne niezbyt wysokie czoło - po co je ukrywać? Na dodatek jesteś w takim wieku, że pojawiają się pierwsze pryszcze, a pod grzywką czoło nie będzie oddychać i mogą pojawiać się krostki.
Radzę Ci:
- dużo się ruszać, zdrowo odzywiać, żeby mieć ładną figurkę
- dbać o schludny wygląd - ładne ubranie, czyste włosy (w tym wieku dużo dziewczyn to zaniedbuje, a można myć włosy nawet codziennie), ładne, niepoobgrywzane paznokcie i skórki, możesz je pociągnąć bezbarwnym lakierem
- zadbać o cerę - delikatny żel oczyszczający i kremik nawilżający
- dużo się uśmiechać .
aanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 19:08   #14
ada2417
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 68
Dot.: Pomocyy! Jak być ładną?! ;(

Zgadzam się z poprzedniczkami
Na razie nawet nie myśl o odchudzaniu
A poza tym twoja dziewczęca buzia jest twoim atutem
PO prostu postaraj się być sobą a nie udawać kogoś kim nie jesteś
__________________
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.

— Paulo Coelho
:hap py:
ada2417 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 20:53   #15
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: Pomocyy! Jak być ładną?! ;(

I po pierwsze,kochana,nie leż plackiem ciągle na słońcu jak to napisałaś,bo przy Twojej cerze na pewno się spalisz nie wspominając o raku skóry,jeśli by ci to weszło w nawyk
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 21:16   #16
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Pomocyy! Jak być ładną?! ;(

słodka jesteś i śliczna

nie odchudzaj się, bo jestes w wieku kiedy kształtuje Ci sie figura, jak taraz zaczniesz sie odchidzac to nie bedziesz miala ladnej figury w przyszlosci(kobiecej)

Twoje kolezanki się maluja??
Moim zdaniem smiesznie bys wygladala w makijazu czy w farbowanyh wlosach, zupelnie to nie pasuję do tak delikatniej urody

zlikwiduj sobie tą grzywke i zapusc wlosy
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 21:38   #17
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Pomocyy! Jak być ładną?! ;(

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
nie odchudzaj się, bo jestes w wieku kiedy kształtuje Ci sie figura, jak taraz zaczniesz sie odchidzac to nie bedziesz miala ladnej figury w przyszlosci(kobiecej)

Zobaczysz, za jakieś 2-3 lata nabierzesz bardziej kobiecych kształtów, twarz spoważnieje i będziesz piękną młodą kobietą . Ja jak byłam w Twoim wieku (jak to brzmi, to było dopiero dwa lata temu ) też twierdziłam, że jestem brzydka i nijaka. Taki wiek, dojrzewasz, zamieniasz się z dziewczynki w kobietę. Ja teraz już inaczej siebie postrzegam, mam bardziej kobiece kształty, poważniejszą twarz i jakoś lepiej czuję się we własnym ciele, chociaż oczywiście zdarzają się gorsze momenty. Mam też swój wątek na metamorfozach, na pierwszej stronie - możesz sama zobaczyć

Głowa do góry
aanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 22:04   #18
kasiaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9
Dot.: Pomocyy! Jak być ładną?! ;(

Jesteś bardzo ładną dziewczynką głowa do góry! uwierz w siebie i swoją naturalną urodę, a od razu spojrzysz na siebie inaczej. Pozdrawiam Cię!
kasiaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 18:54   #19
kedzierka5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
Dot.: Pomocyy! Jak być ładną?! ;(

A mi sie wlaśnie zdaje ze mi nieladne w dlugich wlosach i bez grzywki.
kedzierka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-06, 19:16   #20
kedzierka5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
Question co zrpbic z wlosami?

Siemma
Mam problem
nie wiem jaką fryzure sobie zrobić, jak obciąć włosy.
Dobierzcie coś xd

kedzierka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 20:04   #21
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: co zrpbic z wlosami?

Proszę nie zakładać kilku wątków wystarczy zaktualizować ten stary.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 13:37   #22
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Pomocyy! Jak być ładną?! ;(

Nie nie nie...błagam...masz dopiero 13 lat...jak sie zaczniesz malować w tym wieku staniesz sie młodą-starą lampucerą!!!

Wybacz musiałam to napisać
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 20:55   #23
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: co zrpbic z wlosami?

Cytat:
Napisane przez kedzierka5 Pokaż wiadomość
Siemma


Mam problem


nie wiem jaką fryzure sobie zrobić, jak obciąć włosy.


Dobierzcie coś xd

A po co chcesz obcinać włosy? Nie są ani zniszczone, ani jakieś wymagajace obcinania. Co do fryzur do tylko użyć wyobraźni. Możesz nosić przeróżne spinki, opaski, gumki, warkoczyki, koczki, kucyki...
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 21:51   #24
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Pomocyy! Jak być ładną?! ;(

hej Autorko Kurcze tak jakbys siebie czytala sprzed7 lat

zacznij dbac o wlosy- myj je codziennie, uzywaj dobrej odzywki- wlosy to wielki atut kazdej nastolatki
Pozbadz sie grzywki,bo ci nie pasuje
kup sobie fajny blyszczyk i muskaj rzesy brazowym tuszem

to na razie ci wystarczy
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 10:50   #25
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: Pomocyy! Jak być ładną?! ;(

Cytat:
Napisane przez behemotkot Pokaż wiadomość
Nie nie nie...błagam...masz dopiero 13 lat...jak sie zaczniesz malować w tym wieku staniesz sie młodą-starą lampucerą!!!

Wybacz musiałam to napisać
Też się leciutko malowałam w wieku 13 lat i nie wyglądałam jak stara lampucera
Czy makijaż u nastolatki zawsze musi oznaczać tonę tapety?
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 13:02   #26
Vacuous
Rozeznanie
 
Avatar Vacuous
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 681
Dot.: Pomocyy! Jak być ładną?! ;(

śliczne masz rysy twarzy..
wszystko proporcjonalne,
poczekaj kilka lat - ciągle będziesz się jeszcze zmieniać
wyrośnie z ciebie piękna dziewczyna

na razie daj sobie spokój z malowaniem, ewentualnie możesz używać jakiegoś lekkiego kremu matującego etc.
__________________
Walczę ze swoim niezdecydowaniem.
Vacuous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 20:55   #27
pomocnadlon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9
Dot.: Pomocyy! Jak być ładną?! ;(

kedzierko!
Masz dopiero 13 lat - jesteś młodą, śliczną dziewczyną przed którą jeszcze spoooory kawałek życie Dlaczego chcesz go tak prędko przyśpieszyc i skrócic? Makijaż w Twoim wieku jest totalnym nieporozumieniem. Masz bardzo ładną cere i szkoda jej mazac podkładami. Dodatkowo jego nieumiejętne nakładanie(ja też miałam ciężkie początki nie ma urodzonej stylistki, która za 1 razem perfekcyjnie nałozy puder) może tworzy niezbyt przyjemny dla oka efekt sztucznej twarzy. Na początek polecałabym jedynie korektor punktowy - tak aby maskowac te największe z najmniejszych niedoskonałosci Oczywiście najlepiej byłoby gdyby był to kosmetyk mineralny, który będzie mniej szkodliwy. Wystarczy, że odwiedzisz Rossmana czy Nature tam panie espedientki na pewno Ci doradzą. Jeśli chodzi o cienie pod oczami - tutaj sprawa już nie jest taka prosta. Na początek radziłabym podobnie jak niektóre wizażanki udac się na badania, ponieważ mogą byc przyczyną złego odzywiania, złych pór snu. Mama z pewnością Ci pomoże. Kororku włosy absolutnie nie zmieniaj! Twój naturalny jest śliczny a w dodatku warto wiedzie, że gdy raz zapuścisz się w sidła farby do włosów prawdopodobnie nigdy się z niej nie wyplączesz - taki mały nałóg O zniszczeniach włosów, koncówek wspomina chyba nie musze? Możesz za to wykonac inne cięcie np. krzywke na skos lub któtsza całosciowa dlugosc. I najważniejsze nie odchudzaj się ! Regularne cwiczenia z pewnością pomoga utrzymac piękną(i nie mylic tutaj z idealną!) figurke. Czekamy na sprawozdanie efektow Twojej metamorfozy! Pozdrawiam
pomocnadlon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 21:09   #28
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Pomocyy! Jak być ładną?! ;(

Tak, z podkładem lepiej uważać. Moja koleżanka, amatorka makijażowa, tak się maluje: czarne, rozmazane krechy + za ciemny podkład, który się roluje i waży na kremie + obsypie się cała zasypką Alantan
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 11:35   #29
kedzierka5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
Unhappy Jestem okropna, brzydka.! Pomóżcie.!

Czeeśc.! Mam 13 lat.! Mam problem.! Moj wyglad to tragedia, jestem ohydna.!
Mam piegi, krzywe zolte zeby, wagry, cienie pod oczami, krosty, zaskórniki, popekane naczynka itd.! az szkoda wymieniać.!
Gdy spojrze w lustro to mysle dlaczego Bóg mnie tak ukarał? zrobiłam mu cos zlego?
a nie dosyc tego mam jescze rzadkie wlosy, grube nogi, biała jak maka cere i inne szkaradziejstwa.!
Chcialabym być ładna.. mieć ładną buzie.CHodze do 1 gimnazjum. Do szkoły nie mozna sie malowac ani nic, ale ja delikatnie maluje sie korektorem, żeby poprowić się troszke.
Nie wiem co robić.. Na zeby mama ma mi za kilka miesiecy aparat kupic..
ale i tak sa zolte.. myje je i to nic nie pomaga. Moze wiecie co zrobic żeby je wybielic? jakis niedrogi sposób.?i cos na moją okropną twarz.. hmm.
Jakieś kremy, podkłady, puder, tusz?
nie wiem!
ja chce byc ładna.....!

ubieram sie raczej ładnie, modnie. GORZEJ Z RESZTĄ!!
a i jescze w skorze na twarzy mam jakies takie wcięcia, rowki czy cuś.!
;(
troche o mnie
Oczy- zielono-niebieskie, szare
Usta ciemno różowe
cera- blada
wzrost- 160 cm.
waga- 50 kg.
włosy- ciemny blond, krótkie.. pff. (zapuszczam)
"Podobno" charakter mam fajny, ale nie wygląd.
Naprawde nie wiem co z soba zrobic.! Pomóżcie.!


te pierwsze zdj jest z makijażem i wgl obrobione. ;d
a dalej normalne.
kedzierka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 11:42   #30
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Jestem okropna, brzydka.! Pomóżcie.!

Dziecko drogie, o co tyle hałasu? Masz dopiero powtarzam dopiero 13 lat. Jeszcze się zmienisz, dopiero wchodzisz w okres dojrzewania. I po jaką cholerę w wieku 13 lat chcesz się malować? Za moich czasów to ganiałyśmy w byle, czym i nikt nie myślał nawet o błyszczykach na usta. Boże... Widzisz i nie grzmisz.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.