Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-06, 12:34   #2611
luniab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witam,

czy ktoś wie, gdzie będzie teraz pracował Czarek Starczewski ze studia Clermont?
Bo z tego co wiem, to od dzisiaj już tam nie pracuje
luniab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 13:41   #2612
pedantka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

I ja zapytam

Gdzie pracuje Pani Iwonka z salonu Berendowicz&Kublin? Ostatnio można ją było spotkać w Qualite na Więziennej, dziś otrzymałam informację, że już nie pracuje. Będę wdzięczna za namiary
pedantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 16:45   #2613
owieczka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A ja byłam dziś w salonie Eccelente w Galerii Italiana.
Ładny wystrój i dobra atmosfera, ceny przystępne. Byłam u pani Agnieszki, którą mogę polecić zwłaszcza komuś kto tak jak ja nie jest zdecydowany co chce zmienić. W nowej fryzurze wyglądam młodziej i super się czuje, kolor trafiony w 100%.
owieczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 17:09   #2614
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez jagunka Pokaż wiadomość
ja szczerze mówiąc długo szukałam swojego fryzjera, który mnie poslucha i zrobi mi fryzurę jaką chcę... od jakiegoś roku chodzę do Agnieszki, która pracowała w Denique w Magnolii. Dziewczyna super, salon średni jak dla mnie. Na szczęście teraz zmieniła prace na nowy salon w Italianie koło rynku. Fajnie bo wczuli się w mój klimat a raczej jak w ich... W całokształcie polecam. Salon eccelente - nowo otwarty wiec dobre ceny i promocje. Nie wiem tylko jak kosmetyki bo mają Schwarzkopf a nie Loreal ale po pierwszej wizycie jest super.
Cytat:
Napisane przez owieczka88 Pokaż wiadomość
A ja byłam dziś w salonie Eccelente w Galerii Italiana.
Ładny wystrój i dobra atmosfera, ceny przystępne. Byłam u pani Agnieszki, którą mogę polecić zwłaszcza komuś kto tak jak ja nie jest zdecydowany co chce zmienić. W nowej fryzurze wyglądam młodziej i super się czuje, kolor trafiony w 100%.
i obie zarejestrowalyscie sie (w odstepie 4 dni) specjalnie po to, żeby nam to napisac?

przypadek, czy kiepska reklama?

(btw - na innym forum na jakim sie udzielam to samo - kiepska niby szeptana reklama tego salonu)


do tego na innym forum fryzjeskim jagunka skopiowala ten sam post, ktory napisala na wizazu. az tak bardzo chciala sie ze wszystkimi podzielić swoja opinia?

Edytowane przez anka.d
Czas edycji: 2010-12-06 o 17:14
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 10:02   #2615
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez sloneczko777 Pokaż wiadomość
Świetny salon. Polecam.

A czy ktoś bardziej kompetentny, od faceta ścinającego się na łyso może powiedzieć o salonie PAYOT ???
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 12:21   #2616
sloneczko777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez guga1 Pokaż wiadomość
A czy ktoś bardziej kompetentny, od faceta ścinającego się na łyso może powiedzieć o salonie PAYOT ???
Polecam również salon Jean Louis David na ul. Więziennej. Świetni styliści, można się najpierw umówić na konsultacje, fachowo doradzą co zrobić, ceny adekwatne do wykonywanych usług. Gwarancja 100%-ego zadowolenia.
__________________
Każdego dnia przekonuję się, że nie jestem w stanie żyć bez Twojej miłości ...
sloneczko777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 12:55   #2617
kotbalamot
Raczkowanie
 
Avatar kotbalamot
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 79
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Do Ewelajna25- jezeli chodzi o zabieg rekonstrukcji włosa, to ja miałam robiony w salonie Berendowicz-Kublin kosmetykami Kerastase i wyglądało to tak , że fryzjer na umyte i odsączone włosy ( po zakończeniu farbowania) nałozył kosmetyki w AMPUŁKACH , następnie na głowę miałam nałożoną saunę ( taki wielki chełm wydzielający ciepłą parę) na co najmniej 20 minut. Pod wpływem ciepła składniki z ampułek uzupełniały ubytki we włosach. Jeżeli w QUATTRO nałozyli Ci zwykła maskę na 5 minut, to Cię oszukali. Jeżeli chodzi o Joico , to używałam serii K-Pak - tę włąśnie serię polecił mi kiedyś fryzjer do rekonstrukcji. Osobiście nie byłam zadowolona z tych kosmetyków.

Do Lobelia85- byłam w salonie BEM na ul. Strońskiej 2 razy, ale szczerze mówiąc mam bardzo mieszane uczucia i nie zrobili na mnie dobrego wrażenia. Pierwszy raz - rozjaśnianie odrostów i farbowanie na blond ( moją własną farbą) + podcięcie. Fryzjerka niezbyt mądra, ewidentnie nie zna podstawowej teorii dot. np składników regenerujących włosy, odrosty rozjaśniła dokładnie jednak później nierówno nałożyła farbę oraz krzywo ścięla mi włosy. Musiałam w domu sama poprawiać. Wciskała mi krem Kallosa Placenta jako super środek regenerujący , nie zadając sobie trudu spojrzenia na jego skład ( a tam silikony , placenty zero).
DRugi raz - farbowanie włosów blond na brąz z prepigmentacją + podciecie końcówek. Tym razem inna fryzjerka , zabieg farbowania wykonany bardzo fachowo farbami Goldweell , kolor ładny i taki jak chciałam ale ściecię i modelowanie już byle jak.
W tym salonie nie podobało mi sie to , że:
1) za każdym razem fryzjerka mieszała farbę i rozjaśniacz na zapleczu ( w związku z czym nie wiem co faktycznie dostaję, zamawiam usługę kosmetykami Goldwell a co ona miesza na zapleczu ? to wielka niewiadoma) ,
2) widać , że bardzo oszczedzają w tym salonie na kosztach , byłam 02 września i 21 października a tam lokal nieogrzewany , zimno jak w psiarni , klientki siedzą po 2 godziny z mokrą głową i marzną. Przy myjkach najtańsze szmpony i odżywki typu Joanna, Kallos i maska Stapiz w hurtowni 1 litr w cenie 17 zł , którą nałożono mi na wlosy w śladowej ilosci dosłownie na 30 sekund (podczas gdy producent zaleca 5-10 minut , na opakowaniu stoi jak byk)
Poniewaz ja mam traumatyczne doswiadczenia z fryzjerami - oszustami ( Broadway) bardzo zwracam uwagę na takie niuanse.

Do izusia_wroc- w temacie rozjaśnianie/ dekoloryzacja. Robiłam dekoloryzację w salonie Berendowicz-Kublin u Konrada. Zeszłam w 2 turach z brązu farbowango na fioletowo poziom 4 do chłodnego blondu poziom 9-10. Polecam go bardzo , zna się na rzeczy , dekoloryzację zrobił mi równiutko, fachowo , kolor bardzo dobrze dobrał no i świetnie ścina, włosy( wówczas długie do łopatek) tylko lekko zniszczone. Robią na L`Orealu i słono kosztują niestety.
kotbalamot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 14:03   #2618
zmocej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczynki. Quattro mnie odstraszyło zachowaniem dziwnego pana, który opowiadał o tym, że u nich strzyże się Ewa Minge no i jak mi pan powiedział, że mam na głowie jajo, to mnie wkurzył i nawet mi się nie chciało umawiać na wizytę.
Zastanawiam się więc nad pójściem do Ani z Kwiskiej. Mam włosy do pasa, jasny blond. Chciałabym sobie zrobić grzywkę. Nie wiem tylko czy będę w niej dobrze wyglądać itd. No i się boję trochę, bo jestem z tych osób, które tylko podcinają końcówki. Długo się czeka na taką wizytę u Ani?
zmocej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 17:56   #2619
wiktor 84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Agata F. z Carlo Biani w runku nad pizza wróciła z macierzynskiego do pracy na ul.kiełbaśniczej w Art Hotelu
wiktor 84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 08:05   #2620
Rosa250
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 73
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witajcie, ja chodzę od 2 lat ścinać włosy w salonie Ines, ale nie do tego zmierzam. Chciałabym zafundować sobie trwałę, niezbyt mocną. Zawsze robiłam sobie tzw mokrą włoszkę ale ona zbyt mocno niszczy włosy, więc tym razem coś naturalniejszego. No i mam problem. Zawsze robiłam to u pani w salonie przy ul. Paulińskiej, ale ona już tam nie pracuje. Zastanawiałam się pójść do Ines, ale troszkę się boję.
Czy któraś z Was robiła sobie już w tym salonie trwałą. A może poleciłybyście jakiś inny salon, ale nie za drogi, bo jestem na urlopie wychowawczym.
Rosa250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 18:44   #2621
Lobelia85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny chiałam skorzystać z usług świadczonych w salonie Bem, jednak mało pozytywnych informacji uzyskałam. Ostatnio jedna ze znajomych polecała mi salon Clermont na kiełbaśniczej jak myślicie można się tam wybrać na farbowanie?? Czytając posty znalazłam też kilka dorych opini o pani Ani Stelmaszyk, jakie sa jej usługi i ceny?? pozdrawiam
Lobelia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 20:29   #2622
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez luniab Pokaż wiadomość
Witam,

czy ktoś wie, gdzie będzie teraz pracował Czarek Starczewski ze studia Clermont?
Bo z tego co wiem, to od dzisiaj już tam nie pracuje
Wlasnie dzisiaj dostalam od nich sms'a ze Czarek pracuje teraz w salonie Mariposa, Kosciuszki 23. Wyslali tez numer, ale nie wiem czy podajac go nie naurszylabym jakiegos regulaminu forum, wiec jakbys chciala numer, to wyslij mi wiadomosc na priv
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 20:55   #2623
c_rolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Czy ktoś może mi podać dokładny adres salonu tej Pani Ani z Kwiskiej i jak sie ona nazywa, bo z tego co patrzyłam to na Kwiskiej jest kilka salonów. Powiedźcie mi proszę ile kosztuje zwykłe ściecie włosów???????

z góry dziekuje.
c_rolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 22:12   #2624
natajla86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 27
Kurs Fryzjerstwa Wroclaw

Bardzo prosze o pomoc. Zastanawiam sie nad jednym z dwoch kursow. Pierwszy z nich to kurs w europejskim centrum szkolenia a drugi w akademi technik fryzjerskich? Ktora placowka lepsza?
natajla86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 09:02   #2625
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez c_rolina Pokaż wiadomość
Czy ktoś może mi podać dokładny adres salonu tej Pani Ani z Kwiskiej i jak sie ona nazywa, bo z tego co patrzyłam to na Kwiskiej jest kilka salonów. Powiedźcie mi proszę ile kosztuje zwykłe ściecie włosów???????

z góry dziekuje.
Było parę postow wcześniej...

http://studio-fryzur.net/studio/
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 09:11   #2626
piwn00ka
Rozeznanie
 
Avatar piwn00ka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 564
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

ja wiem, ze w clermont w czwartki sa znizki dla studentow
a ja nie dawno bylam w infinity teraz to sie nazywa hair definition studio, mam calkiem nowa fryzure ale czy jestem z niej zadawolona to napisze po tygodniu jak wlosy sie zaczna juz ukladac po swojemu (nie zapeszajac narazie jest dobrze) scinala mnie pani rudowlosa kasia
__________________
You back to her and I go back to black.


piwn00ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 14:37   #2627
zmocej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Byłam dziś u p. Ani na Kwiskiej, miałam farta, bo akurat klientka odwołała wizytę i p. Ania mnie przyjęła z marszu. Oczywiście, jak na osobę, która podcinała do tej pory tylko końcówki u fryzjera, miałam trochę pietra. Trochę to mało powiedziane. Jednak, jak tylko powiedziałam p. Ani o co mi chodzi, że chcę grzywkę, ona dokładnie wiedziała jaką! Wiedziała, że będzie się dobrze układać, pokazała jak będzie wyglądać itd. Naprawdę, pełen profesjonalizm. Przy okazji - NIKT nie grał tam żadnej gwiazdy, przemiła wizyta, nikt nie wciskał mi żadnych kosmetyków. Jedynie p. Ania doradziła, co byłoby dobre dla moich włosów. Poza tym p. Ania podcina włosy o tyle, ile sobie życzy klientka, a nie według własnego "widzi mi się". Jestem bardzo zadowolona z wizyty w salonie na Kwiskiej i go polecam. Jeśli ktoś chce zdjęcie fryzury przed i po, to chętnie wyślę na maila. Jak teraz patrzę w lustro to żałuję, że wcześniej się nie zdecydowałam na zrobienie sobie grzywki. No, ale jak się człowiek boi fryzjerów, to tak ma )
zmocej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 07:26   #2628
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez c_rolina Pokaż wiadomość
Czy ktoś może mi podać dokładny adres salonu tej Pani Ani z Kwiskiej i jak sie ona nazywa, bo z tego co patrzyłam to na Kwiskiej jest kilka salonów. Powiedźcie mi proszę ile kosztuje zwykłe ściecie włosów???????

z góry dziekuje.
http://studio-fryzur.net/studio/ na stronie są podane numery telefonu i gg i skype bodajże też, można kontaktować się z Anią i zapytać
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 11:49   #2629
natajla86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 27
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Bardzo prosze Was moje drogie Wizazanki o pomoc. Moze w zlym temacie pisze, ale nie moglam znalesc lepszego. Wybieram sie na szkolenie fryzjerskie. Ktora szkola jest lepsza :
1. Akademia Technik fryzjerskich, czy
2. Europejskie Centrum Ksztalcenia Stylistow ???
Bardzo prosze o pomoc. Nie jestem z Wroclawia.
natajla86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 16:32   #2630
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez natajla86 Pokaż wiadomość
Bardzo prosze Was moje drogie Wizazanki o pomoc. Moze w zlym temacie pisze, ale nie moglam znalesc lepszego. Wybieram sie na szkolenie fryzjerskie. Ktora szkola jest lepsza :
1. Akademia Technik fryzjerskich, czy
2. Europejskie Centrum Ksztalcenia Stylistow ???
Bardzo prosze o pomoc. Nie jestem z Wroclawia.
o pogrubionym mogę się wyrazić jako klientka.
kilka razy zdarzyło mi się być w akademii na podcięcie włosów czy farbowanie i wychodziłam zadowolona. miałam też okazje rozmawiać z "uczniami" i wiem, że sa zadowoloni z nauki w akademii. mają tam dużo prkatyktki co uważam, że chyba jest najważniejsze.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 13:27   #2631
girl99
Zakorzenienie
 
Avatar girl99
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 030
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

ja napisze, to co wczesniej. Moze bede nieskromna, ale wszyscy sie zachwycali moimi wlosami za lopatki (jedyna czesc mnie, ktora lubilam : D). Po pojsciu do salonu BB na ul. Hallera musialam skrocic wlosy, do ramion. To co z nich zostalo, jest nie do opisania. Do tej pory zastanawiam sie czy nie isc do kierowniczki i nie zlozyc skargi. Dodatkowo zaplacilam drogo - 35 zl.
Dlatego z czystym sumieniem powiem - w zyciu tam nie idzicie !!

Natomiast serdecznie polecam pania Lucyne (ma salon kolo komandroskiej ) Zaplacilam 17 zl za strzyzenie i jestem w pelni zadowolona.
__________________
W walce zjednoczeni!!!


Vamos España
girl99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 21:35   #2632
Ewelajna140
Zadomowienie
 
Avatar Ewelajna140
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 445
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

ja dziewczyny polecam wam salon BABINIEC na ulicy Szczęśliwej 42a

1. Panie, które tam pracują na prawdę znają się na rzeczy!! pełen profesjonalizm!
2. Miła atmosfera, pachnąca kawa i pyszne ciasteczka
3. Super wystrój, czysto!
4. Ceny porównywalne do innych salonów, ja zapłaciłam za strzyżenie 65 zł

link: www.babiniec.wroclaw.pl
__________________
Instagram
Ewelajna140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 22:33   #2633
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez girl99 Pokaż wiadomość
ja napisze, to co wczesniej. Moze bede nieskromna, ale wszyscy sie zachwycali moimi wlosami za lopatki (jedyna czesc mnie, ktora lubilam : D). Po pojsciu do salonu BB na ul. Hallera musialam skrocic wlosy, do ramion. To co z nich zostalo, jest nie do opisania. Do tej pory zastanawiam sie czy nie isc do kierowniczki i nie zlozyc skargi. Dodatkowo zaplacilam drogo - 35 zl.
Dlatego z czystym sumieniem powiem - w zyciu tam nie idzicie !!

Natomiast serdecznie polecam pania Lucyne (ma salon kolo komandroskiej ) Zaplacilam 17 zl za strzyzenie i jestem w pelni zadowolona.
35to nie jest drogo za strzyzenie. za wlosy dlugie we wroclawiu srednia cena to 60-70 zł.

napisz prosze dokladniej co ci tam zrobili z wlosami? kolezanka mieszka w okolicy i ostatnio wspominala ze chce sie wybrac do fryzjera, chce wiedziec co je powiedziec o tym salonie
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 10:36   #2634
girl99
Zakorzenienie
 
Avatar girl99
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 030
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

hmm tylko, wiesz on to byla cena prawie za podciecie samych koncowek, grzywki i odswiezenie cieniowania. Gdzie sa salony gdzie za taki zestaw zaplacisz 20 zl, ale oczywiscie ja ,,musialam" tam isc bo blisko " Poprosilam o to co napisalam, ,,niech pan podetnie koncowki, najmniej jak sie da, troche podciac grzywke i lekko wycieniowac, zeby wlosy nabraly lekkosci". Efekt byl taki, ze od fryzjera wyszlam z dwoma warstwami wlosow. jedna gruba warstwe scial mi na wysokosc uchaa (,,styl garnek") natomiast druga warsta grubosci mysiego ogona siegala za lopatki. Na dodatek obical te wlosy krzywo. Bylam juz u trzeciego fryzjera i kazdy sie pyta kto mi to zrobil. Mowia, ze te wlosy nie sa wycieniowane - one sa ,,WYSZARPANE!" Poczatkowo nie chcialam sie czepiac. Mysle ok - umyje, uloza sie jakos lepiej. Ale mylam moje kudly, nakladalam odzywke i nic. Zrobily sie jeszcze gorsze. Warstwa na wysokosci ucha odstawala niczym czapka pilotka i za zadne skarby nie moglam wygladzic. Nie mowiac o jakimkolwiek ulozeniu wlosow. Efekt byl taki, ze z wlosow ktore lubilam nic nie pozostalo. I musialam chodzic w koczkach (ktore ldwo co mogla upiac) zeby sie jakos pokazac ludziom. DLatego przekaz kolezance, zeby lepiej jej noga tam nie postanela. Bo moze tak jak ja skonczyc placzac w domu i byc wsciekla (ja do tej pory na samo wspomnienie mam ochote kogos uszkodzic).
__________________
W walce zjednoczeni!!!


Vamos España
girl99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 15:30   #2635
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez girl99 Pokaż wiadomość
hmm tylko, wiesz on to byla cena prawie za podciecie samych koncowek, grzywki i odswiezenie cieniowania. Gdzie sa salony gdzie za taki zestaw zaplacisz 20 zl, ale oczywiscie ja ,,musialam" tam isc bo blisko " Poprosilam o to co napisalam, ,,niech pan podetnie koncowki, najmniej jak sie da, troche podciac grzywke i lekko wycieniowac, zeby wlosy nabraly lekkosci". Efekt byl taki, ze od fryzjera wyszlam z dwoma warstwami wlosow. jedna gruba warstwe scial mi na wysokosc uchaa (,,styl garnek") natomiast druga warsta grubosci mysiego ogona siegala za lopatki. Na dodatek obical te wlosy krzywo. Bylam juz u trzeciego fryzjera i kazdy sie pyta kto mi to zrobil. Mowia, ze te wlosy nie sa wycieniowane - one sa ,,WYSZARPANE!" Poczatkowo nie chcialam sie czepiac. Mysle ok - umyje, uloza sie jakos lepiej. Ale mylam moje kudly, nakladalam odzywke i nic. Zrobily sie jeszcze gorsze. Warstwa na wysokosci ucha odstawala niczym czapka pilotka i za zadne skarby nie moglam wygladzic. Nie mowiac o jakimkolwiek ulozeniu wlosow. Efekt byl taki, ze z wlosow ktore lubilam nic nie pozostalo. I musialam chodzic w koczkach (ktore ldwo co mogla upiac) zeby sie jakos pokazac ludziom. DLatego przekaz kolezance, zeby lepiej jej noga tam nie postanela. Bo moze tak jak ja skonczyc placzac w domu i byc wsciekla (ja do tej pory na samo wspomnienie mam ochote kogos uszkodzic).
Na złe ścięcie tez można składać reklamację. Na twoim miejscu żądałabym zwrotu pieniędzy.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 15:40   #2636
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez girl99 Pokaż wiadomość
hmm tylko, wiesz on to byla cena prawie za podciecie samych koncowek, grzywki i odswiezenie cieniowania. Gdzie sa salony gdzie za taki zestaw zaplacisz 20 zl, ale oczywiscie ja ,,musialam" tam isc bo blisko " Poprosilam o to co napisalam, ,,niech pan podetnie koncowki, najmniej jak sie da, troche podciac grzywke i lekko wycieniowac, zeby wlosy nabraly lekkosci". Efekt byl taki, ze od fryzjera wyszlam z dwoma warstwami wlosow. jedna gruba warstwe scial mi na wysokosc uchaa (,,styl garnek") natomiast druga warsta grubosci mysiego ogona siegala za lopatki. Na dodatek obical te wlosy krzywo. Bylam juz u trzeciego fryzjera i kazdy sie pyta kto mi to zrobil. Mowia, ze te wlosy nie sa wycieniowane - one sa ,,WYSZARPANE!" Poczatkowo nie chcialam sie czepiac. Mysle ok - umyje, uloza sie jakos lepiej. Ale mylam moje kudly, nakladalam odzywke i nic. Zrobily sie jeszcze gorsze. Warstwa na wysokosci ucha odstawala niczym czapka pilotka i za zadne skarby nie moglam wygladzic. Nie mowiac o jakimkolwiek ulozeniu wlosow. Efekt byl taki, ze z wlosow ktore lubilam nic nie pozostalo. I musialam chodzic w koczkach (ktore ldwo co mogla upiac) zeby sie jakos pokazac ludziom. DLatego przekaz kolezance, zeby lepiej jej noga tam nie postanela. Bo moze tak jak ja skonczyc placzac w domu i byc wsciekla (ja do tej pory na samo wspomnienie mam ochote kogos uszkodzic).
makabra.
na pewno przekaze.

zoila na reklamacje to juz chyba za pozno bedzie, nie udowodni sie ze akurat ten fryzjer jej to zrobil, to trzeba isc na gorąco.

na skarge owszem, ale mysle, ze skuteczniejszy bedzie wlasnie ten post. zadna z wizazanek, ktora czyta ten watek pewnie tam nie pojdzie.

girl - przyczepie sie jednak - podciecie grzywki, koncowki, cieniowanie - to wlasciwie komplet strzyżenia ceny bym sie nie czepiala chociaz za taki efekt jak opisujesz to i tak za duzo :/

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

girl - dopisalas tego fryzjera na czarna liste?
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 15:49   #2637
girl99
Zakorzenienie
 
Avatar girl99
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 030
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

hehehe , no ok moze rzeczywiscie az strasznie drogo nie bylo :P ale jak widac, sa tansi i lepsi:P Nawet na wiosce kolo Kakowa zaplacilam 9 zl a sciela jak w salonie Welli : D Hmm dokladnie, chcialam isc na skarge ale teraz juz za pozno. Zadzwonilam do nich i powiedzialam co mysle. Bo tak pomyslalam, ze kasy, to by nie zwrocili. Normalnie ryczec mi sie chce. Nie suszylam wlosoww, nigdy nie farbowalam, zero ciezkich kosmetykow, odzywki - zeby ich nie zniszczyc przypadkiem. A przez takiego palanta musialam sciac 5 lat hodowania. Trudno, odrosna, ale jednak szkoda jest ...


A gdzie mozna dopisac na czarna liste ?? bo z najwieksza checia i satysfakcja to zrobie!! Juz nikomu wiecej nie zniszczy wlosow!
__________________
W walce zjednoczeni!!!


Vamos España
girl99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 15:55   #2638
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez girl99 Pokaż wiadomość
hehehe , no ok moze rzeczywiscie az strasznie drogo nie bylo :P ale jak widac, sa tansi i lepsi:P Nawet na wiosce kolo Kakowa zaplacilam 9 zl a sciela jak w salonie Welli : D Hmm dokladnie, chcialam isc na skarge ale teraz juz za pozno. Zadzwonilam do nich i powiedzialam co mysle. Bo tak pomyslalam, ze kasy, to by nie zwrocili. Normalnie ryczec mi sie chce. Nie suszylam wlosoww, nigdy nie farbowalam, zero ciezkich kosmetykow, odzywki - zeby ich nie zniszczyc przypadkiem. A przez takiego palanta musialam sciac 5 lat hodowania. Trudno, odrosna, ale jednak szkoda jest ...


A gdzie mozna dopisac na czarna liste ?? bo z najwieksza checia i satysfakcja to zrobie!! Juz nikomu wiecej nie zniszczy wlosow!

Włosy to w końcu nie zęby
anka.d podała linka na czarną. to tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233799
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 16:01   #2639
girl99
Zakorzenienie
 
Avatar girl99
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 030
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

heheh dokladnie, nie zeby : D dziekuje za linka juz pisze : )
__________________
W walce zjednoczeni!!!


Vamos España
girl99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 11:25   #2640
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez girl99 Pokaż wiadomość
hmm tylko, wiesz on to byla cena prawie za podciecie samych koncowek, grzywki i odswiezenie cieniowania. Gdzie sa salony gdzie za taki zestaw zaplacisz 20 zl, ale oczywiscie ja ,,musialam" tam isc bo blisko "
No to normalne ciecie jest. Ja za taka usluge w clermont zaplacilam 120 zl, bo mam wlosy przed lopatki i zostalama zakwalifikowana jako 'dlugie'.15 zl to sie generalnie placi w salonach za samo odswiezenie lini grzywki
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.