Prośba o wskazówki i opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-10, 19:57   #1
8ffe7f6f9a74453efbc496d3c34d755c4c5ba14f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 42

Prośba o wskazówki i opinie


Witam Wszystkie Wizażanki.

Jestem tu nowa i co prawda jest to mój pierwszy wątek na tym portalu. Odwiedzałam go wcześniej, a dziś postanowiłam założyć w końcu konto, gdyż zależy mi na Waszej opinii.
Podczas ferii wzięło mnie na rozmyślenia względem wyglądu. Z racji tego, że we wrześniu jest wesele na którym mam być świadkową, to chcę zapuścić jak najdłuższe włosy by było z czego coś ładnego upiąć/zrobić.(Przynajmniej myślałam, że chce i bede w tym słowna, jednak jestem kobietą i nie wyszło )
Tak więc ostatni raz farbowałam włosy w wakacje(połowa sierpnia) od tamtej pory stwierdziłam, że już nie farbuje i wracam do naturalnego koloru. Chcę abyś mi poradziły czy jednak mam ściąć włosy/podciąć/jakakolwiek fryzura. Czy zmienić kolor? Naturalny to ciemny blond. Jak się malować? Rozważe każdą Waszą propozycje.
Co do włosów: na zdjeciach widać farbowanie z czerwca czyli po prawej stronie grube pasmo rudo-pomarańczowego. Nastepnie przefarbowane pasmo na brąz i kilka cienkich pasemek na skalpie głowy.
Zdjęcia :
1 - moja długość włosów w środku wakacji. Aktualnie dłuższe, wiadomo
2-kolor ( wspominany wcześniej rudo-pomarańczowy, plus moja cera i makijaż
3-ogółem cała ja na codzień
4-włosy po brązie, czyli już ściemnione
5-zrobione loki na końcach (zdjecie przez farbowaniami w czerwcu 2011)
6-AKTUALNIE ja
7 - też. 6 i 7 robione może z tydzień, 1,5 temu.

Pozdrawiam i czekam na Wasze spostrzeżenia wobec mojej osoby. Miłego wieczoru
8ffe7f6f9a74453efbc496d3c34d755c4c5ba14f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 22:11   #2
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Prośba o wskazówki i opinie

Wydaje mi się, że wielkich zmian Ci nie trzeba Jesteś śliczna, młoda, uśmiechnięta - tak trzymać Od siebie dodam, żebyś została przy naturalnym kolorze włosów. I zmień tusz do rzęs na brązowy, czerń w makijażu kłóci się z Twoją subtelną urodą.
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 22:24   #3
Shiruki
Raczkowanie
 
Avatar Shiruki
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śrem
Wiadomości: 84
Dot.: Prośba o wskazówki i opinie

Na drugim zdjęciu wyglądasz prześlicznie i naturalnie, masz bardzo ładny kolor włosów... prócz tych pomarańczowych pasm Wygląda to w mojej opinii źle I żeby nie było, że jestem jakaś konserwatywna czy coś, to od dzieciństwa lubię wszelkie 'mangowe stworki' i kolorowe włosy mi naprawdę nie straszne
__________________
...::: Dream as if you live forever, Live as if you gonna die today :::...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
...::: Who knows what miracles you can achieve
When you believe~ :::...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~

Shiruki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 06:52   #4
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: Prośba o wskazówki i opinie

[1=8ffe7f6f9a74453efbc496d 3c34d755c4c5ba14f;3222098 9]Witam Wszystkie Wizażanki.

Jestem tu nowa i co prawda jest to mój pierwszy wątek na tym portalu. Odwiedzałam go wcześniej, a dziś postanowiłam założyć w końcu konto, gdyż zależy mi na Waszej opinii.
Podczas ferii wzięło mnie na rozmyślenia względem wyglądu. Z racji tego, że we wrześniu jest wesele na którym mam być świadkową, to chcę zapuścić jak najdłuższe włosy by było z czego coś ładnego upiąć/zrobić.(Przynajmniej myślałam, że chce i bede w tym słowna, jednak jestem kobietą i nie wyszło )
Tak więc ostatni raz farbowałam włosy w wakacje(połowa sierpnia) od tamtej pory stwierdziłam, że już nie farbuje i wracam do naturalnego koloru. Chcę abyś mi poradziły czy jednak mam ściąć włosy/podciąć/jakakolwiek fryzura. Czy zmienić kolor? Naturalny to ciemny blond. Jak się malować? Rozważe każdą Waszą propozycje.
Co do włosów: na zdjeciach widać farbowanie z czerwca czyli po prawej stronie grube pasmo rudo-pomarańczowego. Nastepnie przefarbowane pasmo na brąz i kilka cienkich pasemek na skalpie głowy.
Zdjęcia :
1 - moja długość włosów w środku wakacji. Aktualnie dłuższe, wiadomo
2-kolor ( wspominany wcześniej rudo-pomarańczowy, plus moja cera i makijaż
3-ogółem cała ja na codzień
4-włosy po brązie, czyli już ściemnione
5-zrobione loki na końcach (zdjecie przez farbowaniami w czerwcu 2011)
6-AKTUALNIE ja
7 - też. 6 i 7 robione może z tydzień, 1,5 temu.

Pozdrawiam i czekam na Wasze spostrzeżenia wobec mojej osoby. Miłego wieczoru[/QUOTE]

Ładna, zgrabna, fajnie ubrana... co tu zmieniać?
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 18:22   #5
yoanes
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 212
Dot.: Prośba o wskazówki i opinie

zgadzam się z poprzedniczkami - ładna naturalna dziewczyna
ale jak każda pragnie zmian więc.....hmmm.......
włosy można by skrócić (choć długie też są fajne) , tak do ramion, za ramiona i pocieniowane.. żeby fajnie sie same układały. i grzywka krótsza zasłaniająca więcej czoła niż mniej
kolor jak najbardziej naturalny NATURALNOŚĆ przede wszystkim

co do makijażu to henna z regulacją brwi ciemnym brązem...nada piękną oprawę oczom kreska ok ale rzeczywiście może nie czarna a ciemny brąz..lub inne kolory, jesteś młoda więc możesz szaleć..może delikatne podkreślenie dołu oka?

pozdrawiam
yoanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 19:15   #6
helena4321
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 84
Dot.: Prośba o wskazówki i opinie

Masz cudny ksztalt oka, wow! Od wewnetrznej strony sa takie...kocie, wyraziste, cos jak Adriana Lima, koniecznie to podkresl! Makijazem cuda widze mozna zdzialac z Twoimi oczami, sa takie inne. Obrysuj ich ksztalt na gorze, badz na dole, ale na dole juz jasniejszym kolorem, pokombinuj Podobaja mi sie tez ,delikatne loki u blondynek, albo fale, taki zwiewny look.
helena4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 22:20   #7
8ffe7f6f9a74453efbc496d3c34d755c4c5ba14f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 42
Dot.: Prośba o wskazówki i opinie

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że wielkich zmian Ci nie trzeba Jesteś śliczna, młoda, uśmiechnięta - tak trzymać Od siebie dodam, żebyś została przy naturalnym kolorze włosów. I zmień tusz do rzęs na brązowy, czerń w makijażu kłóci się z Twoją subtelną urodą.
Dziękuje mocno, ale te przymiotniki są mocno przekoloryzowane Tusz faktycznie, blondynką zdecydowanie lepiej w brązowej oprawie oczu Dziękuje!

Cytat:
Napisane przez Shiruki
Na drugim zdjęciu wyglądasz prześlicznie i naturalnie, masz bardzo ładny kolor włosów... prócz tych pomarańczowych pasm Wygląda to w mojej opinii źle I żeby nie było, że jestem jakaś konserwatywna czy coś, to od dzieciństwa lubię wszelkie 'mangowe stworki' i kolorowe włosy mi naprawdę nie straszne
Niby kolor włosów najgorszy nie jest, a odrosty nie rzucają się w oczy, to wiadomo, że chce coś tam zmienić Tak, zgodze sie, że wygląda źle Były wakacje, a ja się niepotrzebnie pokusiłam. Dziękuje za odpowiedź

Cytat:
Napisane przez Kalabus
Ładna, zgrabna, fajnie ubrana... co tu zmieniać?
Gdzie zgrabna! mam 1,65cm i 52kg. Tutaj te wagę też bym mogła zmienić Niemniej dziękuje za opinię i odpowiedź

Yoanes - Dokładnie tak, każda pragnie zmian To na tej zasadzie działa i u mnie. Mam ochotę coś zmienić jednak nie na tyle diametralnie. Mocno sobie cenie naturalność, ażeby godnie się zestarzeć, a nie po solarium siedzieć i mieć na twarzy multum pajączków i zmarszczek, wiadomo. Dziękuje ślicznie

Helena4321 - Dziękuje! Z oczami kombinowałam tyle co czarnym eyelinerem kreska u gory i bezowym na dole, do tego podkreslone lekko rzesy i zarysowane brazem brwi W miare wyglądało. Nie lubie kolorowych cieni na powiekach, jeżeli już to stonowane brązy, zaś kolorowe kredki, eyelinery to i bardzo mocno lubie
8ffe7f6f9a74453efbc496d3c34d755c4c5ba14f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 08:04   #8
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Prośba o wskazówki i opinie

Jesteś śliczna! Jesteś typem urody wiosna, nie lato, prawda? (mam na myśli light spring). Tak czy inaczej - super. Warto się bawić w jasne kolory, czyste i wibrujące i będzie bardzo, bardzo dobrze.

Generalnie - śliczna, słodka, piękne włosy, dobrze ubrana - bajka! (tylko ta czerń cała Cię przytłacza, ale to szczegół!)
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 09:17   #9
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Prośba o wskazówki i opinie

165 cm 52 kg to jest przecież akurat Chyba, że chodzi o to, że masz niewyrobione mięśnie czy w niektórych partiach za mało w innych za dużo ale stosunek cm do kg jest jak najbardziej ok więc nie wiem o co chodzi z tą wagą
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 11:26   #10
8ffe7f6f9a74453efbc496d3c34d755c4c5ba14f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 42
Dot.: Prośba o wskazówki i opinie

Juliszka - Zgadza się, jestem light spring. Dziękuje za uwagi
maryanna3 Co do ćwiczeń to się w pełni zgodzę, bo pora się wziąć za ćwiczenia, ale idzie wiosna, lato więc bedzie czas poza tym moją wymarzoną wagą jest 48kg. Stąd też ten pomysł.


Czekam na dalsze uwagiiii
8ffe7f6f9a74453efbc496d3c34d755c4c5ba14f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 11:59   #11
ksenawojowniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 207
Dot.: Prośba o wskazówki i opinie

Śliczna, naturalna dziewczyna - mało teraz jest takich !
ksenawojowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 10:09   #12
8ffe7f6f9a74453efbc496d3c34d755c4c5ba14f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 42
Dot.: Prośba o wskazówki i opinie

Gdzie mało! nie no, może faktycznie dużo dziewczyn woli sztuczność, ale nie ja.

Myślałam o tym, by włosy ściąć na długiego boba. Co Wy na to?? Jest możliwość, że bedzie to w miarę fajnie wyglądać?


Pozdrawiam !
8ffe7f6f9a74453efbc496d3c34d755c4c5ba14f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.