cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-16, 17:20   #31
Valdia
Przyczajenie
 
Avatar Valdia
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

Cytat:
Napisane przez Valdia Pokaż wiadomość
Amenus.Na temat.POPIERAM
(dotyczy treści anoski)
Valdia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 10:00   #32
Uhubuhu
Z filiżanką kawy
 
Avatar Uhubuhu
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 122
Dot.: cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

No niestety ja mam akurat ogormną łatwość w ywrabianiu sobie mieśni nóg. Moje łydki i uda są bardzo umięśnione, mają nawet taki trochę męski kształt. Być może jest to związane, podobnie jak u Nosferatku, z nadwyżką testosteronu. Mam go o wiele ponad normę. Rozumiem Cię więc doskonale, że obawiasz się guli mięśni w udzie i wielkiej łydzie jak u piłkarza (nota beden jeden z moich kompleksów). Tak jak mówię: cardio, HIIT, stretching i nie ćwicz broń Boże nóg z obciążeniem.
Uhubuhu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 11:10   #33
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

Cytat:
Napisane przez Uhubuhu Pokaż wiadomość
No niestety ja mam akurat ogormną łatwość w ywrabianiu sobie mieśni nóg. Moje łydki i uda są bardzo umięśnione, mają nawet taki trochę męski kształt. Być może jest to związane, podobnie jak u Nosferatku, z nadwyżką testosteronu. Mam go o wiele ponad normę. Rozumiem Cię więc doskonale, że obawiasz się guli mięśni w udzie i wielkiej łydzie jak u piłkarza (nota beden jeden z moich kompleksów). Tak jak mówię: cardio, HIIT, stretching i nie ćwicz broń Boże nóg z obciążeniem.
Jak nie będzie miała miesni to nie spali tłuszczu a ćwiczące z obciążeniem szybciej sie wysmukli jak nie masz pojęcia to nie udzielaj rad bo to co napisałaś o obciążeniu to bzdura przecież nie zamierza ćwiczyć z ciezarach po 60kg a 10-20 napewno nie zaszkodzą
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 12:32   #34
Uhubuhu
Z filiżanką kawy
 
Avatar Uhubuhu
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 122
Dot.: cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Jak nie będzie miała miesni to nie spali tłuszczu a ćwiczące z obciążeniem szybciej sie wysmukli jak nie masz pojęcia to nie udzielaj rad bo to co napisałaś o obciążeniu to bzdura przecież nie zamierza ćwiczyć z ciezarach po 60kg a 10-20 napewno nie zaszkodzą
Przepraszam, ale naprawdę taką wiedzę zdobyłam, że ćwiczenia z obciążeniem są dobre jak chcesz uwypuklić mięśnie np. pośladków. Nie denrwuj się kochana., nie chciałam źle, jeśli się mylę to najmocniej przepraszam wszystkie dziewczyny, że rozpowszechniam herezje.
Uhubuhu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 12:56   #35
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
cwiczenia wyszczuplajace, nie budujace mieśni nog!

Cytat:
Napisane przez Uhubuhu Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale naprawdę taką wiedzę zdobyłam, że ćwiczenia z obciążeniem są dobre jak chcesz uwypuklić mięśnie np. pośladków. Nie denrwuj się kochana., nie chciałam źle, jeśli się mylę to najmocniej przepraszam wszystkie dziewczyny, że rozpowszechniam herezje.
Ja sie nie denerwuje poprostu do spalenia tłuszczu potrzeba miesni a zeby miesnie urosły do olbrzymich rozmiarów to naprawde przy obciążeniu 20 kg raczej nie zbudujesz u mnie nogi też szybko nabierają miesni a ćwicze juz prawie rok i nie mam wielkich także trzeba mieć troche dystansu
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.