kosmetyczka zniszczyła mi paznokcie!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-11, 12:44   #1
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187

kosmetyczka zniszczyła mi paznokcie!!


niestety jak już w temacie przeczytałyście pani stylistka <nawet nie zasługuje na to określenie> zniszczyła mi paznokcie. otóż w sobotę wybierałam się na ślub, z tej okazji postanowiłam odwiedzić stylistkę paznokci. miła jak się wydawało pani zaczęła strasznie na moje paznokcie narzekać, że nie da się opiłować na kwadrat i w ogóle że kiepsko wyglądają, w związku z tym polecała mi tipsy żelowe. jednak nie chcę mieć długich paznokci. moje są a raczej były opiłowane w kształcie kwadratu, nie mają przebarwień czy plam. ogólnie były w dobrej kondycji powiedziałabym, że koleżanki zawsze uważały że mam ładne paznokcie. chciałam je tyko ładnie opiłować i ozdobić. pani stylistka najwidoczniej niezadowolona z mojego wyboru, opiłowała mi paznokcie każdy inaczej, jeden jest bardziej okrągły inny kwadratowy. ale to jeszcze nic! zmatowiła cała płytkę szorstkim pilnikiem, która stała się cienka jak papier. na koniec nałożyła grubą warstwę lakieru, który miał pełno pęcherzyków powietrza.
nie martwiłabym się gdyby po zmyciu wszystko wróciło do stanu pierwotnego. nie martwię się kształtem bo to można skorygować ale co robić z tą płytką, jest cienka szorstka i do tego paznokcie zaczęły mi się rozdwajać i pękać. co robić dziewczyny ratujcie!!
mieszkam w Zabrzu może polecicie sprawdzoną stylistkę, ponieważ boję się iść już w ciemno i jeszcze pogorszyć ten już i tak opłakany stan! albo doradźcie co sama mam zrobić!!!!

margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 13:00   #2
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: kosmetyczka zniszczyła mi paznokcie!!

Nie jestem z Zabrza, ale to co ci moge poradzic, to moze pojscie do sklepu kosmetycznego i zakup odzywki do paznokci lmlizwych, rozdwajajacych sie i zniszczonych. Wiele firm na naszym rynku teraz takie produkuje np.Sally Hansen , i powinno pomoc po paru dnicha zycze powodzenia i ukinaj juz niesprawdzonych stylistek i kosmetyczek
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 13:01   #3
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: kosmetyczka zniszczyła mi paznokcie!!

aha....najlepiej tez zapytaj kobiety w takim sklepie czy to by bylo odpowiednie dla twoich paznokci, nie kupuj w ciemno.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 13:09   #4
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: kosmetyczka zniszczyła mi paznokcie!!

a może zamieścisz zdjęcie swoich paznokci?
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 13:17   #5
KOCIK2
Raczkowanie
 
Avatar KOCIK2
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 28
Dot.: kosmetyczka zniszczyła mi paznokcie!!

Cytat:
Napisane przez Maripossa
Nie jestem z Zabrza, ale to co ci moge poradzic, to moze pojscie do sklepu kosmetycznego i zakup odzywki do paznokci lmlizwych, rozdwajajacych sie i zniszczonych. Wiele firm na naszym rynku teraz takie produkuje np.Sally Hansen , i powinno pomoc po paru dnicha zycze powodzenia i ukinaj juz niesprawdzonych stylistek i kosmetyczek
pozdrawiam
Napewno bedzie lepiej,ale tak naprawde wszysko wroci do normy kiedy pazurki sobie odrosna
KOCIK2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 13:22   #6
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: kosmetyczka zniszczyła mi paznokcie!!

niestety zdjęcia nie dam radę zamieścić. moje paznokcie jak już pisałam są matowe, płytka jest jakby cała porysowana, cała jaky się łuszczyła. wyglada jakby stylistka ją potraktowała paierem ściermym. moge tylko nad nimi płakać. chyba rzeczywiście kupię jakąś odżywkę, ale czy mam ją wypolerować pilnikiem? bo po nałożeniu lakieru wygląda to strasznie jakby były śmieci pod lakierem.
no nie wiem co robić
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 13:32   #7
KOCIK2
Raczkowanie
 
Avatar KOCIK2
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 28
Dot.: kosmetyczka zniszczyła mi paznokcie!!

Cytat:
Napisane przez margoltka
niestety zdjęcia nie dam radę zamieścić. moje paznokcie jak już pisałam są matowe, płytka jest jakby cała porysowana, cała jaky się łuszczyła. wyglada jakby stylistka ją potraktowała paierem ściermym. moge tylko nad nimi płakać. chyba rzeczywiście kupię jakąś odżywkę, ale czy mam ją wypolerować pilnikiem? bo po nałożeniu lakieru wygląda to strasznie jakby były śmieci pod lakierem.
no nie wiem co robić
Sama nie poleruj,najlepiej idz do kosmetyczki bo sama zrobisz sobie jeszcze wieksza krzywde,dziwi mnie tylko jedno czemu od razu w salonie nie zareagowalas na tak porysowana plytke paznokci?
KOCIK2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-11, 13:49   #8
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: kosmetyczka zniszczyła mi paznokcie!!

w salonie nie wygladało to aż tak żle, z polerowaniem płytki już się psotkałam więc nie zareagowałam, w tamtym momencie nie wiedziałam że spiłowuje mi całą płytkę. była to moja druga czy trzecia wizyta u stylistki paznokci w życiu, dlatego trudno mi stwierdzić czy dama osoba jest godna zaufania. zawsze sobie sama radziłam i miałam ładne paznokcie. teraz rzeczywiście musiałabym poszukać pomocy u profesjonalistki, tylko jak po takim przeżyciu komuś zaufać...dlatego zastanawiam się czy nie mogę sama sobie pomóc.
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 13:58   #9
KOCIK2
Raczkowanie
 
Avatar KOCIK2
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 28
Dot.: kosmetyczka zniszczyła mi paznokcie!!

Popytaj kumpeli moze ktoras zna kogos wiarygodnego!
KOCIK2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 14:01   #10
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Cool Dot.: kosmetyczka zniszczyła mi paznokcie!!

Ja niestety dałam się skusić na akryle i po zdjęciu moje paznokcie nie wyglądają najlepiej. Płytka porysowana, sucha, paznokcie cienkie i nierówne. Na szczęście dałam się namówić na odżywkę Sally Hansen nailgrowth miracle i jestem bardzo zadowolona. Używam ponad tydzien,paznokcie jeszcze nie są super ale na pewno gładsze i bardziej odżywione. A pomalowane odżywką wyglądają jak przed "przejściami". Polecam, warto zainwetować trochę grosza i na pewno Twoje paznokcie będą wyglądać lepiej.
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 16:19   #11
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: kosmetyczka zniszczyła mi paznokcie!!

Cytat:
Napisane przez yedanna
Ja niestety dałam się skusić na akryle i po zdjęciu moje paznokcie nie wyglądają najlepiej. Płytka porysowana, sucha, paznokcie cienkie i nierówne. Na szczęście dałam się namówić na odżywkę Sally Hansen nailgrowth miracle i jestem bardzo zadowolona. Używam ponad tydzien,paznokcie jeszcze nie są super ale na pewno gładsze i bardziej odżywione. A pomalowane odżywką wyglądają jak przed "przejściami". Polecam, warto zainwetować trochę grosza i na pewno Twoje paznokcie będą wyglądać lepiej.
Paznokcie po zdjeciu akrylu - żelu są pozbawione warstwy ochronnej zatem maja byc prawo kruche, dlatego nalezy stosować odżywke po zdjęciu paznokci i bardzo szybko wracaja one do formy, warto stosowac odżywki na skórki + utwardzacz.


margoltka to co ta baba Ci zrobiła z paznokciami jest niedopuszczalne!
Napewno nie zasługuje na dobra opinię i zasługuje na to abys napisala gdzie dziewczyny z Zabrza maja nie chodzic do stylistki. Jedyne co mozesz teraz zrobic to uzywac utwardzacza do paznokci i stosowac oliwke na skorki (poczytaj moje posty na ten temat)
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-11, 20:28   #12
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: kosmetyczka zniszczyła mi paznokcie!!

bardzo wam dziękuję!

opiłowałam na bardzo krótko moje paznokcie, lekko opiłowałam płytkę żeby usunąć te wystające i łuszczące się części płytki. nałożyłam odżywkę i cóż mi pozostaje tylko czekać.

nie polecam stylistki od paznokci z solarium Sonnenschein!

jeśli któraś może polecić sprawdzoną kosmetyczkę z okolic Zabrza, Bytomia, Gliwic bardzo byłabym wdzięczna.
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 20:58   #13
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: kosmetyczka zniszczyła mi paznokcie!!

MAM NADZIEJĘ ŻE ZA TO NIE ZAPŁACIŁAŚ ! ! ! ! ! Miałaś prawo nie zapłacić za źle wykonana usługę, a pisałaś że każdy paznokiec miał inny kształt, i ze w lakierze były pęcherzyki powietrza.

Uważam, że takie rzeczy powinno się gdzieć zgłaszać, a następnie pozbawiac takie osoby prawa do wykonywania zawodu
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 23:34   #14
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: kosmetyczka zniszczyła mi paznokcie!!

Margoltka... wspólczuję... co tu dodać.
Kuruj paznokcie odzywkami- polecam moczenie w ciepłej zelatynie, lub odżywke z mirry do wcierania w macierz. O ile ta pani nie uszkodziła macierzy, a raczej nie zdołała, to cały paznokciec zrasta w okokło 4 miesiące. Poczekasz i znowu urosna ładne i zdrowe!
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 00:54   #15
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: kosmetyczka zniszczyła mi paznokcie!!

ja tez kiedyś sie nacięłam... Poszłam na french, opiłowanie jeszcze ujdzie, ale malowanie to takie koślawe bylo że sama sobie lepsze robie.
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 08:27   #16
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: kosmetyczka zniszczyła mi paznokcie!!

Cytat:
Napisane przez margoltka
bardzo wam dziękuję!

opiłowałam na bardzo krótko moje paznokcie, lekko opiłowałam płytkę żeby usunąć te wystające i łuszczące się części płytki. nałożyłam odżywkę i cóż mi pozostaje tylko czekać.

nie polecam stylistki od paznokci z solarium Sonnenschein!

jeśli któraś może polecić sprawdzoną kosmetyczkę z okolic Zabrza, Bytomia, Gliwic bardzo byłabym wdzięczna.

Wiesz jestem z Zabrza, ok.1,5 roku temu brałam ślub i robiłam sobie paznokietki ale tipsy. Byłam strasznie zadowolona. To był mój pierwszy raz i jedyny bo osobiście nie mam potrzeby zakładania sztucznych, ale do rzeczy- nie znam tego solarium o którym piszesz- na jakiej to ulicy??????- ja byłam na u. Szczęść Boże w solarium Golden Sun- naprawdę kobieta b. miła, pracuje na kosmetykach alessandro. Podejrzewam, że jeśli by się do niej zgłosić ze swoimi własnymi paznokciami to ładnie zrobi manicure i przyozdobi.Niewiem czy ona tam jeszcze przyjmuje bo nie chodze na solarium ale jak coś to zawsze mogę się tam przejść i zobaczyć , ponadto mam nr telefonu tam to też mogę podać.
A kiedy masz ten ślub?????????? no i z jakiej dzielnicy Zabrza jesteś??????/ pzdr.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 09:06   #17
gabi09
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 15
Dot.: kosmetyczka zniszczyła mi paznokcie!!

Radziłabym Ci abyś zaczęła stosować odżywkę najlepiej Micro Cell polecam mocno www.pazury.com
gabi09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 09:15   #18
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: kosmetyczka zniszczyła mi paznokcie!!

A ja bym na Twoim miejscu:

* łykała olej z wiesiołka w aptekach bez recepty
* maczała paznokietki w ciepłej oliwce
* i jeszcze smarowała na noc olejkiem rycynowym

Płytka jest zniszczona i musi odrosnąć


...
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 12:22   #19
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: kosmetyczka zniszczyła mi paznokcie!!

bardzo jesteście kochane i bardzo wam dziękuję!

jak już pisałam. zaryzykowałam i sama sobie opiłowałam paznokcie i płytkę, pomalowałam odżywką express nail repair 5000, którą kuzynka przywiozła mi z Niemiec. jest dość dobra używałam ją kiedy paznokcie stawały się słabsze. nastomiast skórki traktuję żelem, również z tej firmy. cale szczęście, że moje kuzynka właśnie nas odwiedziła.

jestem z Rokitnicy, nieszczęsne solarium też tu jest. no a ślub już był, oczywiście paznokcie nie zepsuły mi zabawy!

teraz szukam sprawdzonej kosmetyczki
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-12, 12:38   #20
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: kosmetyczka zniszczyła mi paznokcie!!

Cytat:
Napisane przez margoltka
bardzo jesteście kochane i bardzo wam dziękuję!

jak już pisałam. zaryzykowałam i sama sobie opiłowałam paznokcie i płytkę, pomalowałam odżywką express nail repair 5000, którą kuzynka przywiozła mi z Niemiec. jest dość dobra używałam ją kiedy paznokcie stawały się słabsze. nastomiast skórki traktuję żelem, również z tej firmy. cale szczęście, że moje kuzynka właśnie nas odwiedziła.

jestem z Rokitnicy, nieszczęsne solarium też tu jest. no a ślub już był, oczywiście paznokcie nie zepsuły mi zabawy!

teraz szukam sprawdzonej kosmetyczki

No nie ma co , bardzo uważnie czytałam Twojego posta i fajny mam zapłon , życzę powodzenia.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 21:00   #21
justynka2o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 349
Dot.: kosmetyczka zniszczyła mi paznokcie!!

no to teraz mnie astraszyłyscie bo chce sobie zrobic tipsy zelowe i boje sie tego co bedzie po ich zdjeciu z moimi paznokciami
justynka2o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 23:12   #22
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: kosmetyczka zniszczyła mi paznokcie!!

Cytat:
Napisane przez justynka2o
no to teraz mnie astraszyłyscie bo chce sobie zrobic tipsy zelowe i boje sie tego co bedzie po ich zdjeciu z moimi paznokciami
Justynko - a czy chcesz zrobic sobie tipsy tylko "na raz", czyli, ze po trzech tygodniach okolo, kiedy pojawi sie odrost bedziesz chciala je sciagnac, czy zamierzasz ponosic je troche dluzej? Bo jesli "na raz2 to radzilabym Ci dobrze sie zastanow czy warto - trzeba pomyslec z gory o przyszlych kosztach zwiazanych z ich uzupelnianiem, pielegnacja itp.
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 12:33   #23
ania226
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 117
Dot.: kosmetyczka zniszczyła mi paznokcie!!

U mnie "tipsy na raz" to sam tips przyklejony na klej, opiłowany i wypolerowany tak, że nie widać krawędzi.Nie pokryty niczym, trzyma się około tygodnia i kosztuje połowę. Do zdjęcia potrzeba aceton i polerkę. Klientki same sobie z nimi radzą. Polecam.
ania226 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 11:36   #24
justynka2o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 349
Dot.: kosmetyczka zniszczyła mi paznokcie!!

chciałabym na dłuzej i jak myslicie jakie wybrac przedłuzane za pomoca tipsa czy na szablonie?
justynka2o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 11:37   #25
justynka2o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 349
Dot.: kosmetyczka zniszczyła mi paznokcie!!

acha i czy tipsy trzeba jakos pielegnowac??
justynka2o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 11:56   #26
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: kosmetyczka zniszczyła mi paznokcie!!

Cytat:
Napisane przez margoltka
bardzo jesteście kochane i bardzo wam dziękuję!

jak już pisałam. zaryzykowałam i sama sobie opiłowałam paznokcie i płytkę, pomalowałam odżywką express nail repair 5000, którą kuzynka przywiozła mi z Niemiec. jest dość dobra używałam ją kiedy paznokcie stawały się słabsze. nastomiast skórki traktuję żelem, również z tej firmy. cale szczęście, że moje kuzynka właśnie nas odwiedziła.

jestem z Rokitnicy, nieszczęsne solarium też tu jest. no a ślub już był, oczywiście paznokcie nie zepsuły mi zabawy!

teraz szukam sprawdzonej kosmetyczki
Czy mi się wydaje czy ta odżywka i żel są firmy essence?? Jeśli tak, to napisz coś więcej, szczególnie o tym żelu, bo mam na niego chrapkę
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 13:46   #27
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: kosmetyczka zniszczyła mi paznokcie!!

Współczuję bardzo! Ja po porodnej wizycie kurowałam paznokcie przez prawie 8 miesięcy, a i teraz po takim czasie nie są takie jak dawnie.... Nie używam żądnych drogich odżywek. Znalazłam świetną za 3,80 zł i jestem bardzo zadowolona. Po 2 tygodniaj jej stosowania zauważyłam, że pazneokcie się nie rozdajają i nie łamią jak wcześniej. Stosuję ją od 2 miesiący i jestem bardzo zadowolona a i paznokcie urosły mi już sporo i są zdrowsze i twardsze. Polecam wszystkim odżywkę porcelanową do łamliwych paznokci firmy "Cristhine". Większość moich koleżanek również zaczeła jej używać i są bardzo zadowolone.Pozdrawiam
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 14:21   #28
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Smile Dot.: kosmetyczka zniszczyła mi paznokcie!!

Cytat:
Napisane przez justynka2o
chciałabym na dłuzej i jak myslicie jakie wybrac przedłuzane za pomoca tipsa czy na szablonie?
Najlepiej niech Ci stylistka doradzi co dla Ciebie jest lepsze.
Osobiście wole pracować na szablonie i jest to bardziej uniwersalna metoda.
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 16:23   #29
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: kosmetyczka zniszczyła mi paznokcie!!

skoro rzeczywiscie obawiasz się kolejnej wizyty u "profesjonalistki" to polecam moczenie w ciepłym olejku rycynowym z dodatkiem soku z cytryny. Poza tym nacieraj je na nic samym olejkiem rycynowym, powinno pomóc, a na następny raz strzeż się przed niesprawdzonymi specjalistkami.
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 13:20   #30
grubababa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 8
Dot.: kosmetyczka zniszczyła mi paznokcie!!

wiesz powinnas jej zwrocic uwage zeby nie pilowala ci plytki paznokciowej,teraz mozesz tylko czekac
grubababa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.