Wypadanie włosów. :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-17, 18:47   #1
_Lena_
Raczkowanie
 
Avatar _Lena_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 302

Wypadanie włosów. :(


Wiem dziewczyny, że na pewno już takich wątków było mnóstwo, ale każdy przypadek jest inny... Może ja opiszę swój:
Chodzi o wypadanie włosów... Z czym się ostatnio borykam. Pytałam ginekologa czy to może od tabletek anty, ale powiedziała, że nie, że właśnie tabletki działają na plus... mimo, iż w mojej ulotce pisze, że mogą wypadać...
Przestałam używać szamponów drogeryjnych, używam teraz naturalnych m.in. Radicala...
W czym może tkwić przyczyna? W nieprawidłowym żywieniu? Czy tak jak gdzieś przeczytałam, od robienia często kucyka i koka...?
Jeżeli chodzi o ciepło to codziennie jak myję włosy to je również suszę z (przyznam) dosyć bliska i prostuję...
A może od farby do włosów, której używam raz w miesiącu mniej więcej...
Ratujcie, bo już nie wiem co robić?

Edytowane przez _Lena_
Czas edycji: 2011-07-17 o 18:57
_Lena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 19:02   #2
czarnaaa33
Raczkowanie
 
Avatar czarnaaa33
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 324
Dot.: Wypadanie włosów. :(

A jaką farbą farbujesz i jaki kolor?
__________________
Walka o włos-obecna długość 71cm
Walczę z wypadaniem i o odrost-szampon i żel Dermena, lotion seboradin niger, wax, Falvit i Cynk, magnez z wit .B6/witaminki/, pije pokrzywę i skrzyp
Olejowanie-olejki: kokos, rycynowy, czosnkowy, rozmarynowy + brahmi
Rozpoczęłam przygodę z Jantarem
czarnaaa33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 19:22   #3
_Lena_
Raczkowanie
 
Avatar _Lena_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 302
Dot.: Wypadanie włosów. :(

Czarną. Przeważnie czerń granatu. A jeśli chodzi o firmy to różnie, ale przeważnie... Palette intensive color, zdażyło mi się też 10 minut color.
Raz miałam z Loreala Casting...,
Bywało też Schwarzkopf essential color.
A zaczynałam od Garniera 100% color.

Już je nawet podcięłam, ale czy to coś da...? Właśnie jestem po farbowaniu, ale po każdym codziennym myciu, moich włosów nie da się rozczesać, są całe splątane... i przy tym wypada garść... w ciągu dnia też wszędzie są moje włosy...

Edytowane przez _Lena_
Czas edycji: 2011-07-17 o 19:26
_Lena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 19:33   #4
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 244
Dot.: Wypadanie włosów. :(

Myślę,że mogłoby się złożyć na to kilka przyczyn:
-dość częste farbowanie włosów,dość inwazyjna farba(palette)
-tabletki antykoncepcyjne;jak działają na organizm to indywidualna sprawa,u niektórych owszem mogą powodować wypadanie włosów,a u innych poprawiają wygląd włosów.Zauważyłaś może związek wypadania włosów wraz z rozpoczęciem kuracji hormonalnej?
-może jakieś niedobory witamin z grupy B,nie odchudzasz się,stosujesz jakąś dietę?
-przyczyną może być też stresujący okres w życiu.
piiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 20:20   #5
_Lena_
Raczkowanie
 
Avatar _Lena_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 302
Dot.: Wypadanie włosów. :(

Tabletki biorę od 2,5 roku, a wypadają dopiero teraz... więc czy to przez tabletki?
Jeśli chodzi o witaminy to zawsze miałam ich mało... łykam Belissę, ale to też jeszcze zbyt krótki okres, by coś powiedzieć...
Natomiast diety żadnej nie stosowałam, jem w sumie wszystko...

Tylko, że to wypadanie dopiero teraz się nasiliło... wcześniej miałam spokój, nawet przy używaniu zwykłych szamponów z drogerii... i suszarki...

Kiedyś też miałam taki okres wypadania, ale daaaawno temu, nawet nie pamiętam kiedy... no i teraz znowu...

Edytowane przez _Lena_
Czas edycji: 2011-07-17 o 20:21
_Lena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 11:37   #6
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Wypadanie włosów. :(

na 100% winne jest farbowanie.

Sama też mam z tym problem, bo po każdym farbowaniu wypadają mi włosy. Moja rada odstaw farbę i suszarkę. I łykaj bellisę.
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 14:26   #7
angelina_
Przyczajenie
 
Avatar angelina_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 26
Dot.: Wypadanie włosów. :(

Przyczyną wypadania może być też jakaś choroba skalpu. W moim przypadku wykluczyła się grzybica, niestety mam jednak łojotokowe zapalenie skóry głowy co powoduję naprawdę ogromne straty w mojej czuprynie...
Jeśli chodzi o antykoncepcję, zależy jakie tabletki bierzesz, czy jedno- czy dwuskładnikowe, czy miałaś jakoś odpowiednio dobierane te tabletki? Przyczyna może tkwić właśnie w źle dobranym hormonie.
W Twoim przypadku farbowanie może też być czynnikiem powodującym tracenie włosów. Najlepiej przestań farbować, postaraj się wrócić do naturalnego koloru włosów, poczytaj wizaż wątki o włosach wypadających i o kuracji pokrzywą a także suplementach i myślę, że stan się poprawi. I oczywiście staraj się suszyć w momentach kryzysowych (czyli kiedy zaśpisz do szkoły/pracy i musisz to zrobić) i to zimnym nawiewem, a z prostownicą dobrze jest się pożegnać na zawsze... Choć to strasznie trudne
Pozdrawiam
__________________
[reebok_b]817936[/reebok_b] SPORT


Przed snem liczę barany w po przebudzeniu muszę się liczyć z baranami
angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 14:50   #8
czarnaaa33
Raczkowanie
 
Avatar czarnaaa33
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 324
Dot.: Wypadanie włosów. :(

A ja jeszcze dodam, że tez mam /miałam/ z tym problem i okazało sie, że od ciemnych farb-tez farbowałam na ciemne kolory-gorzka czekolada. Jak sie niedawno dowiedziałam, ciemne farby zawieraja jakis bardzo toksyczny składnik-chyba PPD, który uszkadza cebulki i włosy lecą. Jak odstawiłam-problemu nie ma. A nie farbowałam często-bo raz na pół roku.

Acha-mi pomogła dermena szampon i żel oraz ampułki z Joanny-czarna rzepa
__________________
Walka o włos-obecna długość 71cm
Walczę z wypadaniem i o odrost-szampon i żel Dermena, lotion seboradin niger, wax, Falvit i Cynk, magnez z wit .B6/witaminki/, pije pokrzywę i skrzyp
Olejowanie-olejki: kokos, rycynowy, czosnkowy, rozmarynowy + brahmi
Rozpoczęłam przygodę z Jantarem
czarnaaa33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 07:47   #9
golden_sun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Wypadanie włosów. :(

Ja od pół roku mam problem z wypadającymi włosami tak, że z burzy loków są mikre niby loczki, a najbardziej widać to na zdjęciach
Też farbuję na ciemne kolory i naprawdę od wielu lat nie miałam tego problemu... jakieś 8 m-cy temu postanowiłam całkowicie przerzucić się na kosmetyki ekologiczne, w tym szampony. Zakupiłam własnie wchodzący na polski rynek, szampon Alterra. Do tego maseczki z olejku rycynowego i nafty, maseczki ekologiczne, a włosy jeszcze bardziej leciały.
Ostatnio szukałam czegoś na necie i trafiłam na blog kosmetyczny. Dziewczyna pisała, że włosy poleciały jej po... produktach Alterry i ponoć nie tylko jej. Zbawieniem okazała się herbatka krzemionkowa z Daru Natury- dwa miesiące picia i problem zniknął. Do nabycia w zielarskich sklepach. Nie wiem, czy na Ciebie będzie działała, ale ja parę lat temu miałam podobny problem i namiętnie łykałam Skrzypmax. Pomogło. Oprócz tego kupiłam maseczkę Wax, bo dziewczyny tutaj pisały, że działa cuda...
golden_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 09:50   #10
_Nanna
Raczkowanie
 
Avatar _Nanna
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 85
Dot.: Wypadanie włosów. :(

Ja też miałam problem z wypadającymi włosami, przy myciu wypadały mi ich całe garście ginekolog powiedział, że to może być wina tabletek i rzeczywiście- miałam podniesione próby wątrobowe, co świadczy o tym, że tabletki powoli negatywnie zaczęły oddziaływać na organizm. Oprócz tego na pewno doszedł stres związany z wieloma rzeczami. Poszłam do dermatologa, przepisał mi roztwór do wcierania w skórę, szampon i odżywkę, witaminy i po niecałych 3 tygodniach zamiast całych garści po kąpieli z wanny wyjmuję kilka włosów i dermatolog powiedział mi, że włosy można związywać w kucyk/kok pod warunkiem, że nie robi się tego za mocno

btw. co do rady któreś z wizażanek z Belissą- odradzam znam kilka osób, które łykały [ja też łykałam] i nikomu nie pomogła na wypadające włosy, nawet dermatolog powiedział mi, że ludzie kupują Belissę na zasadzie "reklama dźwignią handlu", a nie wiedzą chociażby o tym, że obciąża wątrobę, a farmaceuci tylko zacierają ręce i czekają, aż ludzie przyjdą do aptek kupić niepotrzebne suple
__________________
"Najważniejszą rzeczą jest aby cieszyć się swoim życiem – być szczęśliwym – tylko to się liczy."
_Nanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 11:49   #11
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Wypadanie włosów. :(

Ile włosów Ci wypada?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-20, 13:34   #12
Alexandra92x
Rozeznanie
 
Avatar Alexandra92x
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 764
Dot.: Wypadanie włosów. :(

Włosy Ci lecą, a Ty dodatkowo je farbujesz? I to farbą ze sklepu. Łykaj tą belissę, Capivit piękne włosy pewnie by był lepszy, ale jak już pijesz te to skończ opakowanie. A ile Ci ich leci?

Mam ten sam problem, ale u mnie to skutek uboczny brania tabletek na trądzik i powoli to się uspokaja. W sumie też popełniłam ten grzech- farbowanie, ale ja je maluje u fryzjera tonerem co 4, 5 miesięcy, więc nie ma to wpływu. Miałam taki okres, że przy jednym pociągnięciu ręką wypadało mi 30 włosów, czyli około 150 dziennie. Na szczęście zawsze było ich dużo.
__________________
"Chciałabym wystarczyć Ci na całe życie. Żeby cały świat nam zazdrościł, że mamy właśnie siebie."






luty 2014 - początkująca włosomaniaczka
Alexandra92x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 16:22   #13
_Nanna
Raczkowanie
 
Avatar _Nanna
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 85
Dot.: Wypadanie włosów. :(

Nie wiem czemu tak się uparłyście na tą Belissę. Włosy, które wypadają w dużych ilościach świadczą o jakieś chorobie lub niedoborach, a Belissa to tylko suplement diety, a nie lek poza tym czytałyście skład Belissy? Nie można łykać 2 tabletek, bo niektórych witamin dostarczalibyśmy do organizmu za dużo, ale jedna tabletka w przypadku niektórych witamin to też za mało...
Belissa może poprawić kondycję włosów zniszczonych, ale nie sprawi, że przestaną wypadać, nawet czytając informacje na stronie producenta widać, że Belissa jest stworzona bardziej z myślą o skórze niż o włosach
__________________
"Najważniejszą rzeczą jest aby cieszyć się swoim życiem – być szczęśliwym – tylko to się liczy."
_Nanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 11:23   #14
Jjogobella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: Wypadanie włosów. :(

mam ciankie, rzadkie, słabe, przetłuszczające się blond włosy jest tragicznie! Zaczęły mi wypadać, dosłownie garściami... Różnica jest już dostrzegalna Proszę znacie sposoby na poprawę kondycji włosów i to wypadanie? I coś na porost włosów?
Słyszałam coś o pokrzywie? Proszę podajcie mi jakieś sposoby (niedrogie) ale naprawdę dobre. Chciałabym mieć grube, gęste włosy....i długie.
Mam bardzo jasny blond, nie farbowałam włosów.
Jjogobella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 15:16   #15
carly_carly
Przyczajenie
 
Avatar carly_carly
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 13
Dot.: Wypadanie włosów. :(

jestem załamana... mam naturalnie bardzo cienkie, słabe włosy, a teraz zaczęły strasznie wypadac od ok. 3 miesięcy..... brałam przez jakis czas humavit na paznokcie i włosy , ale bylo jeszcze gorzej.. bo psuły mi wątrobę, a teraz zamówilam ampułki do wcierania w skórę głowy placenty, wyciąg z łożyska zwierzęcego, ciekawe czy pomoże..... a wy znacie jakis sposob na zatrzymanie wypadania? moja znajoma polecila mi jeszcze wcieranie soku z aloesu w skóre głowy po umyciu i zawinięcie włosów w ręcznik, podobno pomaga
carly_carly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 15:20   #16
NeverGoAlone
Raczkowanie
 
Avatar NeverGoAlone
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 177
Dot.: Wypadanie włosów. :(

Cytat:
Napisane przez Jjogobella Pokaż wiadomość
mam ciankie, rzadkie, słabe, przetłuszczające się blond włosy jest tragicznie! Zaczęły mi wypadać, dosłownie garściami... Różnica jest już dostrzegalna Proszę znacie sposoby na poprawę kondycji włosów i to wypadanie? I coś na porost włosów?
Słyszałam coś o pokrzywie? Proszę podajcie mi jakieś sposoby (niedrogie) ale naprawdę dobre. Chciałabym mieć grube, gęste włosy....i długie.
Mam bardzo jasny blond, nie farbowałam włosów.
Nie jestem specem, ale mnie pomogły wcierki: mogę Ci polecić tonik Garnier Neril, Seboradin z czarną rzodkwią, Jantar i Radical. Jeśli chodzi o pokrzywę to wejdź na wątek na ten temat. Możesz kupić w aptece herbatkę z pokrzywy i pić codziennie przez 3 miesiące, potem trzeba odstawić na miesiąc. Podobno nafta pomaga na porost włosów, ja stosuję, ale nie wiem czy szybszy wzrost mam dzięki temu produktowi, bo stosuję wiele specyfików. Może jakieś suplementy łykaj dodatkowo? Słyszałam wiele pochlebnych opinii na temat tabletek merz special+ łykaj tran. Jeśli chodzi o poprawę kondycji: odstawienie prostownicy, suszarki jest chyba najważniejsze. Potem podcięcie zniszczonych włosów. Ważne w pielęgnacji są maski, np. biowax, kallos latte, stapiz sleek line i oleje, np. olej kokosowy z vatiki. Poza tym chroń końcówki, np. jedwabiem, tylko tym bez alkoholu w składzie.
NeverGoAlone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 15:35   #17
_Nanna
Raczkowanie
 
Avatar _Nanna
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 85
Dot.: Wypadanie włosów. :(

A zamiast wydawać pieniążki na specyfiki, które nie wiadomo, czy pomogą nie lepiej iść do dermatologa?;>
__________________
"Najważniejszą rzeczą jest aby cieszyć się swoim życiem – być szczęśliwym – tylko to się liczy."
_Nanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 16:34   #18
sahana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 220
Dot.: Wypadanie włosów. :(

nie wiem co doraźnie stosować, bo sama dopiero tydzień temu obkupiłam sie w różne specyfiki i nie umiem powiedziec jak na mnie podziałają, ale rok temu? dwa? gdy zaczęły mi wypadać włosy łykałam skrzypowite - po 2 miesiącach był efekt
inną jednak sprawą jest to, że ogólnie źle sie odżywiam i wtedy robiłam wiele rzeczy, które mogły spowodować posypanie sie włosów.
a jak ktoś "bez powodu" zaczyna mieć problemy w stylu wypadanie garściami, to lepiej iśc do lekarza
__________________
nie tracę motywacji i kiedyś SKOŃCZĘ MOJE STUDIA

sahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 20:03   #19
Jjogobella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: Wypadanie włosów. :(

myśle nad pójściem do lekarza, ale powiem Wam szczerze, że w tej chwili mam bardzo ograniczony czas ale chcę też najpierw spróbować jakiś specyfików. Dziś po ponad miesiącu bez WAXu znów go użyłam i powiem Wam, że w końcu mam mięciutkie włoski, wyglądają o niebo lepiej. Ale zazwyczaj tak jest po pierwszym zastosowaniu.
Jakie szampony najbardziej polecacie?
Co jest lepsze seria Neril Garniera czy seria Seboradinu?
Czytałam też o liotonie Inter Fragrances i olejku rycynowym, wiecie coś?
Które tabletki są lepsze Skrzypovita czy Humavit?
Czy nafta nie przyciemnia włosów?

Wiecie jak spowodować naturalnymi sposobami żeby jasny blond zaczął wpadać w rudy? a raczej mieć rudawą delikatną poświatę?

Duuuuużo pytań, ale chce wiedzieć to od kobitek rzetelnych niż aptekarek

Dzięki za wszystkie odpowiedzi
Jjogobella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-21, 23:47   #20
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Wypadanie włosów. :(

Jak mi wypadaly wlosy- poszlam do lekarza.
Zadne wcierki z seboradinu, ampulki radical, mgielki radical, czy szampon alpecin c1 nie pomagaly- bo na poczatku chcialam sie leczyc na wlasna reke aaa Waxa też uzywalam, a nawet dwoch rodzai. Bralam trzy rodzaje suplementow (bralam je w zeszlym roku i na poczatku tego). No coz, dla mnie jedna wielka lipa, bo wlosy pomimo tego zaczely wypadac.
Dlatego pytalam ile wlosow Wam wypada, jak wiecie, problemem moze byc zla dieta, zmiany hormonalne, brak mikroelementow, stres... ale w ustaleniu przyczyny pomoze lekarz- skieruje na badania naprawde warto sie wybrac.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 15:16   #21
_kasiaczek
Raczkowanie
 
Avatar _kasiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 120
Dot.: Wypadanie włosów. :(

niestety też mam problem z wypadaniem włosów
z pięknych długich włosów, zostały mi 3 włosy na krzyć i co najgorsze nadal potwornie wypadają, w zasadzie mogę je wyciągać
byłam z tym problemem u internisty, dermatologa i ginekologa
wyniki badań dobre, dermatolog mnie całkiem olał i załamał ręce, internista przepisał preparat na łysienie androgenowe- zresztą nie pomaga mi to
a ginekolog stwierdził że to może brak cynku
na badania hormonow nigdzie nie ma pieniędzy więc postanowiłam je zrobić z własnej kieszeni, choć to bardzo dużywydatek, czekam teraz do 3 dnia cyklu i idę na badanie
_kasiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 19:11   #22
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Wypadanie włosów. :(

Po pierwsze nie używaj Palette! One strasznie niszczą włosy i podrażniają skórę- od tego wypadają.
Przejdź na Joannę, ona jest tania i nie podrażnia.
Sama używałam
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 06:40   #23
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Wypadanie włosów. :(

Kasiaczek a może to stres? Bo tak było w miom przypadku...
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 10:10   #24
_kasiaczek
Raczkowanie
 
Avatar _kasiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 120
Dot.: Wypadanie włosów. :(

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Kasiaczek a może to stres? Bo tak było w miom przypadku...
No któż to wie.. choć tak po prawdzie to ja żadnych stresów nie mam.
Czekam do 3-go dnia cyklu i idę na badania.
_kasiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 10:12   #25
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Wypadanie włosów. :(

Cytat:
Napisane przez _kasiaczek Pokaż wiadomość
No któż to wie.. choć tak po prawdzie to ja żadnych stresów nie mam.
Czekam do 3-go dnia cyklu i idę na badania.
Idz idz. Czekamy na wiesci.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 08:05   #26
karolinga
Zadomowienie
 
Avatar karolinga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 061
Dot.: Wypadanie włosów. :(

Może spróbuj wcierek wzmacniających, np. Joanna Rzepa, można je kupić w Naturze
__________________
Wymienię się książkami
karolinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 13:46   #27
candelabra
Raczkowanie
 
Avatar candelabra
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 81
Dot.: Wypadanie włosów. :(

Hej!
Ja mam okropny problem z włosami od 2 lat, brałam Silicę, Skrzypowite, w tej chwili łykam talbletki Radical, stosowałam różne seboradiny i inne, wcierki nie wcierki..i co lipa, badanka mam w normie i wszystko inne też, tylko mam chyba lekką depreche i stresy i chyba to od tego..to możliwe? Obecnie jeszcze ratuje się czarną rzepą, jak to nie pomoże to się załamie. A miałam gęste długie włosy..
candelabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:47.