drugi zestaw na co dzień - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-05-04, 19:19   #1
pau91
Raczkowanie
 
Avatar pau91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 231

drugi zestaw na co dzień


Przepraszam za pozę ale ze mnie żadna modelka chciałam zeby było dobrze no ale nie wyszło no cóż dopiero sie uczę.
przy następnych zestawach będzie lepiej


Edytowane przez pau91
Czas edycji: 2009-07-22 o 16:05
pau91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 19:27   #2
fairlight
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 729
Dot.: drugi zestaw na co dzień

ladnie
fairlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 19:32   #3
wisienka90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 481
GG do wisienka90 Send a message via Skype™ to wisienka90
Dot.: drugi zestaw na co dzień

cudowne spodnie (prosze o wiadomosc priv skad sa )
__________________
Ja i On od 22.10.2009
Walka o nową JA:
-zapuszczam włosy
-przygoda z białą perłą i olejkiem rycynowym
-MŻ+WR!
61(19.07)- 60(28.07) - 59 -58 - 57 - 56 - 55!
17.08 przedłużanie i zagęszczanie rzęs
wisienka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 19:39   #4
zetakpowiem
Wtajemniczenie
 
Avatar zetakpowiem
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: raz tu, raz tam
Wiadomości: 2 437
Dot.: drugi zestaw na co dzień

zwyczajnie ale jednocześnie tak inaczej
moim zdaniem lepszy od zestawu ze spódniczką (może dlatego że nie nosze spódnic :P)
zetakpowiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 19:56   #5
MissHuffy
Zakorzenienie
 
Avatar MissHuffy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 917
Dot.: drugi zestaw na co dzień

spodnie bym zmieniła, nie znoszę cieniowanych/ wycieranych
MissHuffy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 20:16   #6
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: drugi zestaw na co dzień

spodnie super, skad? i buty tez.
ale gora mi sie niestety nie podoba zwlaszcza ten braz mi nie pasuje.
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 20:18   #7
pau91
Raczkowanie
 
Avatar pau91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 231
Dot.: drugi zestaw na co dzień

spodnie kupilam w złotych tarasach w bershce a buty w h&m w antwerpii w Polsce ich niestety nie widzialam
pau91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 20:36   #8
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: drugi zestaw na co dzień

kolorystycznie - bardzo mi się podoba, jednak gdyby biała bluzka (bolerko?) nie miała rękawów to byłoby idealnie
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 20:56   #9
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: drugi zestaw na co dzień

Góra ok, buty-do brązu jak najbardziej.Torebka-ok.Choć mógłby być turkus lub szafir,biel albo pomarańcz-efekt kontrastu byłby ciekawszy.A tak torebka ginie na tle topu.
Niestety spodnie to nie fason do twojej figury-wrażenie krótkich nóżek i ciężkiego tyłka.
Rurki nie są dla ciebie bo masz biodra.Szukaj klasycznych prostych nogawek, lub dzwonów albo nogawek lekko poszerzanych na dole nogawki.No i wybieraj długość do buta a nawet zakrywającą but bo krótsze spodnie będą ci optycznie skracać nogi i zaburzać ich proporcje (bo masz szerokie uda i dużo węższe łydki).
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:00   #10
pau91
Raczkowanie
 
Avatar pau91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 231
Dot.: drugi zestaw na co dzień

nie no chyba az tak strasznie nie mam szerokich ud moze przez ta poze. hmmm no nie wiem
licze sie z twoim zdaniem jednak nie wydaje mi sie zebym miala szerokie uda i duzo szczuolejsze lydki
pau91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:12   #11
kicccia
Zakorzenienie
 
Avatar kicccia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 099
Dot.: drugi zestaw na co dzień

Coooooo?
Gdzie ta dziewczyna ma szerokie uda i duże biodra? Rany boskie przecież to są super zgrabne nogi!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja tam zazdroszczę
Spodnie faktycznie mogły by być ciiut dłuższe i mi kolor torebki się gryzie z butami Ale to detale
__________________



kicccia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 21:21   #12
pelllagiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6
Dot.: drugi zestaw na co dzień

Duża torba zamiast malutkiej-najlepiej w kolorze butów i już masz komplet Z tego co widze masz jasną karnację, więc ten odcień br4ązu jest zbyt nijaki, dobrłabym bardziej kontrastowy kolor góry i zdecydowanie dłuszą do linni bioder. http://images.google.com/images?ndsp...nika+turkusowa
raczej coś w tym stylu
pelllagiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:32   #13
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: drugi zestaw na co dzień

!! straszne pau91 ma biodra i nie może nosić rurek.. matko jak można z czymś takim wyskoczyć... czyli wszystkie kobiety które mają biodra muszą rurki wywalić ;d

jak dla mnie dziewczyna ma super figurkę, szczupła, zgrabną i te spodenki super leżą ( choć fakt mogłby być ciut dłuższe)
zestaw - dół naprawdę ok, świetne buty, pasują do spodni ale góra nijaka. Też uważam, że lepsza by była bluzka w intensywniejszym kolorze ( ten wygląda jak sprany, nijaki - poszarza cere), bolerko nie zachwyca. Torebka ok ale nie do tego zestawu, lepsza by była turkusowa.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:51   #14
scrilla
Raczkowanie
 
Avatar scrilla
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sopot/London
Wiadomości: 80
Dot.: drugi zestaw na co dzień

No szału nie ma, zwlaszcza jesli chodzi o gorę i torebke.
__________________
Life is too short to waste your chance. Follow Your soul and FUCK the rest.
scrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:55   #15
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: drugi zestaw na co dzień

po prostu dekatyzowane spodnie dają wrażenie grubszych nóg niż w rzeczywistości (co nie znaczy że grubych) - poza tym cholera, tylko tyczki po świecie mają chodzić? może od razu zgrzebne ciuchy jak mamy więkze uda czy biodra:|
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 22:01   #16
sandrina
Zadomowienie
 
Avatar sandrina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 700
Dot.: drugi zestaw na co dzień

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Góra ok, buty-do brązu jak najbardziej.Torebka-ok.Choć mógłby być turkus lub szafir,biel albo pomarańcz-efekt kontrastu byłby ciekawszy.A tak torebka ginie na tle topu.
Niestety spodnie to nie fason do twojej figury-wrażenie krótkich nóżek i ciężkiego tyłka.
Rurki nie są dla ciebie bo masz biodra.Szukaj klasycznych prostych nogawek, lub dzwonów albo nogawek lekko poszerzanych na dole nogawki.No i wybieraj długość do buta a nawet zakrywającą but bo krótsze spodnie będą ci optycznie skracać nogi i zaburzać ich proporcje (bo masz szerokie uda i dużo węższe łydki).
Cytat:
Napisane przez pau91 Pokaż wiadomość
nie no chyba az tak strasznie nie mam szerokich ud moze przez ta poze. hmmm no nie wiem
licze sie z twoim zdaniem jednak nie wydaje mi sie zebym miala szerokie uda i duzo szczuolejsze lydki
widziałam Twoje inne zdjęcia i rzeczywiście nie masz szerokich ud ale na tym <nie wiem czy przez pozę, czy te spodnie> tak trochę wygląda jakbyś miała

zestaw ogólnie mi się podoba; na temat torebki się nie wypowiem bo kocham duże więc każda mała jaka by nie była podobać mi się nie będzie
__________________

sandrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 12:42   #17
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: drugi zestaw na co dzień

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
!! straszne pau91 ma biodra i nie może nosić rurek.. matko jak można z czymś takim wyskoczyć... czyli wszystkie kobiety które mają biodra muszą rurki wywalić ;d
Nie dziewczyny o szerokich biodrach mają pełne prawo oszpecać się na własne życzenie wylewając się nieestetycznie z rurek.
Gdybyś wiedziała co na temat dziewczyn wylewających się z przyciasnych spodni mówią czasem faceci to może zachwyt nad rurkami dla wszystkich trochę by ci przeszedł.Są różne figury i nie ma jednego fasonu korzystnego dla wszystkich ludzi stąd moja uwaga.Ale róbta co chceta-każdy ma wolność wyboru.Co nie sprawi,że ludzie przestaną myśleć to, co myślą o czyimś stroju.

Piszecie,że dziewczyna jest zgrabna-ma jak dla mnie przeciętną, lekko zaokrągloną figurę.Moim zdaniem mogłaby ją wyszczuplić i wyrzeźbić mięśnie ćwiczeniami. No ale to z mojego punktu widzenia-a sama mam rozmiar 36.Może dla osoby noszącej rozmiar 40 czy 42 to ona jest super zgrabna i szczuplutka.Dla mnie nie.Jestem do niej szczuplejsza a nie uważam,żebym miała idealną figurę więc w entuzjastycznych pochwałach, szczególnie jej nóg, którym przydałaby się praca nad mięśniami, byłabym bardziej powściągliwa.
Nie popieram chorobliwej chudości ale niezdrowy nadmiar tuszy nie jest ani zdrowy ani ładny.Popieram wszystkie rozmiary o ile ciało jest wysportowane.Są piękne kobiety rozmiar 42-np.modelka Laetitia Casta.I każdy rozmiar i typ sylwetki da się bardziej i mniej korzystnie ubrać.

Edytowane przez All_that_jazz
Czas edycji: 2009-05-05 o 13:35
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 16:22   #18
pau91
Raczkowanie
 
Avatar pau91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 231
Dot.: drugi zestaw na co dzień

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Nie dziewczyny o szerokich biodrach mają pełne prawo oszpecać się na własne życzenie wylewając się nieestetycznie z rurek.
Gdybyś wiedziała co na temat dziewczyn wylewających się z przyciasnych spodni mówią czasem faceci to może zachwyt nad rurkami dla wszystkich trochę by ci przeszedł.Są różne figury i nie ma jednego fasonu korzystnego dla wszystkich ludzi stąd moja uwaga.Ale róbta co chceta-każdy ma wolność wyboru.Co nie sprawi,że ludzie przestaną myśleć to, co myślą o czyimś stroju.

Piszecie,że dziewczyna jest zgrabna-ma jak dla mnie przeciętną, lekko zaokrągloną figurę.Moim zdaniem mogłaby ją wyszczuplić i wyrzeźbić mięśnie ćwiczeniami. No ale to z mojego punktu widzenia-a sama mam rozmiar 36.Może dla osoby noszącej rozmiar 40 czy 42 to ona jest super zgrabna i szczuplutka.Dla mnie nie.Jestem do niej szczuplejsza a nie uważam,żebym miała idealną figurę więc w entuzjastycznych pochwałach, szczególnie jej nóg, którym przydałaby się praca nad mięśniami, byłabym bardziej powściągliwa.
Nie popieram chorobliwej chudości ale niezdrowy nadmiar tuszy nie jest ani zdrowy ani ładny.Popieram wszystkie rozmiary o ile ciało jest wysportowane.Są piękne kobiety rozmiar 42-np.modelka Laetitia Casta.I każdy rozmiar i typ sylwetki da się bardziej i mniej korzystnie ubrać.
ojej wiesz mysle ze jestem dosc wysportowania biegam i gram w siatkówke. i miesnie tez mam heh a co do rozmiaru to nosze 36 czasem 34. opisalas mnie tu jakbym nosila rozmiar 40 jak nie 44 a to zdanie o wylewajacych sie z ciasnych spodni to mnie zabilo. mam nadzieje ze nie jestem tak postrzegana.
mimo wszystko kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie
pau91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 18:04   #19
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: drugi zestaw na co dzień

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Nie dziewczyny o szerokich biodrach mają pełne prawo oszpecać się na własne życzenie wylewając się nieestetycznie z rurek.
Gdybyś wiedziała co na temat dziewczyn wylewających się z przyciasnych spodni mówią czasem faceci to może zachwyt nad rurkami dla wszystkich trochę by ci przeszedł.Są różne figury i nie ma jednego fasonu korzystnego dla wszystkich ludzi stąd moja uwaga.Ale róbta co chceta-każdy ma wolność wyboru.Co nie sprawi,że ludzie przestaną myśleć to, co myślą o czyimś stroju.

Piszecie,że dziewczyna jest zgrabna-ma jak dla mnie przeciętną, lekko zaokrągloną figurę.Moim zdaniem mogłaby ją wyszczuplić i wyrzeźbić mięśnie ćwiczeniami. No ale to z mojego punktu widzenia-a sama mam rozmiar 36.Może dla osoby noszącej rozmiar 40 czy 42 to ona jest super zgrabna i szczuplutka.Dla mnie nie.Jestem do niej szczuplejsza a nie uważam,żebym miała idealną figurę więc w entuzjastycznych pochwałach, szczególnie jej nóg, którym przydałaby się praca nad mięśniami, byłabym bardziej powściągliwa.
Nie popieram chorobliwej chudości ale niezdrowy nadmiar tuszy nie jest ani zdrowy ani ładny.Popieram wszystkie rozmiary o ile ciało jest wysportowane.Są piękne kobiety rozmiar 42-np.modelka Laetitia Casta.I każdy rozmiar i typ sylwetki da się bardziej i mniej korzystnie ubrać.
ale bzdury piszesz i do tego po prostu niesmaczne.

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

a dodam tylko ze wiecej mezczyzn woli takie w rozmiarze np. 40 niz 36 (albo 34)
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-09, 18:05   #20
Ta jedyna
Rozeznanie
 
Avatar Ta jedyna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: dom na jeziorze.:3
Wiadomości: 740
Dot.: drugi zestaw na co dzień

All_that_jazz: Ja jakoś na koleżanki zdjęciach nie widzę najmniejszego nadmiaru tuszy. Nie wiem czy to co piszesz miało ją obrazić, wpędzić w kompleksy wszystkie wizażanki o rozmiarze powyżej 36 czy może zwiększeniu twojej samooceny, bo ty masz 'szczuplejszą figurę' ale wyszło bardzo niemiło i jak napisała koleżanka sabbatha niesmacznie.
__________________
12.09.2015
Ta jedyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 18:21   #21
kermit baba
Raczkowanie
 
Avatar kermit baba
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 97
Dot.: drugi zestaw na co dzień

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ale bzdury piszesz i do tego po prostu niesmaczne.

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

a dodam tylko ze wiecej mezczyzn woli takie w rozmiarze np. 40 niz 36 (albo 34)
Ciekawe skąd masz takie informacje. Każdy ma inny gust, a takie uogólnianie jest bez sensu. Poza tym uważam, że pisanie takich rzeczy chyba tylko po to, zeby podnieść swoją samoocenę kosztem innych, też jest nie na miejscu.

Pau91, przyglądam się, ale żadnego nadmiaru tłuszczu u Ciebie nie widzę A sam zestaw średnio mi się podoba.
kermit baba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 18:25   #22
MissHuffy
Zakorzenienie
 
Avatar MissHuffy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 917
Dot.: drugi zestaw na co dzień

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ale bzdury piszesz i do tego po prostu niesmaczne.

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

a dodam tylko ze wiecej mezczyzn woli takie w rozmiarze np. 40 niz 36 (albo 34)
ciekawe w którym świecie??, no i co to za mężczyźni, którzy nie lubią zgrabnych kobiet trochę mniej hipokryzji...
__________________
Nie stój.Drogę wytycza się idąc.
MissHuffy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 18:48   #23
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: drugi zestaw na co dzień

stąd, że obracam się w męskim towarzystwie i większość moich przyjaciół to mężczyźni (techniczne studia plus takie właśnie przyjaźnie) - rozmiar 40 to najnormalniejszy rozmiar, kobieta nosząca 40 jest nadal szczupła (nie wmówicie mi, że jak kobieta ma ponad 170 i nosi 40 to nie jest szczupła). I niejednokrotnie się spotkałam ze stwierdzeniem (także od Panów na wizażu) że nie lubią się do kości przytulać. Niejednokrotnie słyszałam, że komentowano chude (podkreślam - chude) dziewczyny niezbyt przyjemnie i robili to zarówno dwudziestolatkowie, jak i faceci po 30 czy nawet 40-stce. Ale to nie jest o tym temat. Poza tym jak ocenicie rozmiar? Ile kobiet nosi bluzki np. 36 a spodnie 40 bo mają szeroki biodra (mimo, że pupę mają małą i bardzo szczupłe nogi) - naprawdę sporo. Rozmiar to tylko rozmiar. I dalej uważam, że dowartościowywanie się poprzez teksty, że kobieta nosząca 40 ma nadmiar TUSZY jest niesmaczne. Czy wy w ogóle wiecie czym jest tusza? Acha - i kobieta nosząca nawet 44 czy 46 może być zgrabna. Kobieta z pełnymi biodrami, ładną kształtną pupą i sporym biustem będzie nosiła np. 42, wysoka kobieta to już tym bardziej. I co - nie jest zgrabna? Zgrabna jest tylko kobieta 160 i z rozmiarem 0? Albo jeszcze lepiej 00?

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Swoją droga jak przytyłam z rozmiaru 36 do 40 zaczęły się sypać komplementy względem mnie i dużo razy usłyszałam, że teraz jest lepiej, że byłam za chuda (a byłam normalnie szczupła, nie chuda) itp. To też o czymś świadczy. Zresztą przytulanie się czy inne sprawy z mężczyzną który zamiast pupy ma kości też nie jest najprzyjemniejsze.

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

I wiecie co? Wkurza mnie to, że kobiety zamiast się wspierać wpędzają się nawzajem w kompleksy. Mężczyźni w większości w ogóle nie komentują wyglądu kobiet na minus (chyba, że to zwykłe buce) za to kobiety nawzajem siebie i owszem. A po co? Pilnujcie swoich rozmiarów a nie oceniajcie cudzych. Śmieszy mnie to, że tak łatwo kogoś w internecie (i nie tylko) zjechać za to, że jest grubszy niż my i np. chwalić się na fotkach, mixerach i n-k swoją figurą i twierdzić, że wszyscy powinni nosić rozmiar 36.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2009-05-09 o 18:37
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 18:48   #24
Ta jedyna
Rozeznanie
 
Avatar Ta jedyna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: dom na jeziorze.:3
Wiadomości: 740
Dot.: drugi zestaw na co dzień

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
stąd, że obracam się w męskim towarzystwie i większość moich przyjaciół to mężczyźni (techniczne studia plus takie właśnie przyjaźnie) - rozmiar 40 to najnormalniejszy rozmiar, kobieta nosząca 40 jest nadal szczupła (nie wmówicie mi, że jak kobieta ma ponad 170 i nosi 40 to nie jest szczupła). I niejednokrotnie się spotkałam ze stwierdzeniem (także od Panów na wizażu) że nie lubią się do kości przytulać. Niejednokrotnie słyszałam, że komentowano chude (podkreślam - chude) dziewczyny niezbyt przyjemnie i robili to zarówno dwudziestolatkowie, jak i faceci po 30 czy nawet 40-stce. Ale to nie jest o tym temat. Poza tym jak ocenicie rozmiar? Ile kobiet nosi bluzki np. 36 a spodnie 40 bo mają szeroki biodra (mimo, że pupę mają małą i bardzo szczupłe nogi) - naprawdę sporo. Rozmiar to tylko rozmiar. I dalej uważam, że dowartościowywanie się poprzez teksty, że kobieta nosząca 40 ma nadmiar TUSZY jest niesmaczne. Czy wy w ogóle wiecie czym jest tusza? Acha - i kobieta nosząca nawet 44 czy 46 może być zgrabna. Kobieta z pełnymi biodrami, ładną kształtną pupą i sporym biustem będzie nosiła np. 42, wysoka kobieta to już tym bardziej. I co - nie jest zgrabna? Zgrabna jest tylko kobieta 160 i z rozmiarem 0? Albo jeszcze lepiej 00?

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Swoją droga jak przytyłam z rozmiaru 36 do 40 zaczęły się sypać komplementy względem mnie i dużo razy usłyszałam, że teraz jest lepiej, że byłam za chuda (a byłam normalnie szczupła, nie chuda) itp. To też o czymś świadczy. Zresztą przytulanie się czy inne sprawy z mężczyzną który zamiast pupy ma kości też nie jest najprzyjemniejsze.
Całkowicie się zgadzam. Kobieta o rozmiarze 40, 42 też może być szczupła. Ja też niejednokrotnie słyszałam że mężczyźni wolą lekko pulchniejsze panie, a nie totalne chudzielce.
__________________
12.09.2015
Ta jedyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 19:39   #25
MissHuffy
Zakorzenienie
 
Avatar MissHuffy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 917
Dot.: drugi zestaw na co dzień

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
stąd, że obracam się w męskim towarzystwie i większość moich przyjaciół to mężczyźni (techniczne studia plus takie właśnie przyjaźnie) - rozmiar 40 to najnormalniejszy rozmiar, kobieta nosząca 40 jest nadal szczupła (nie wmówicie mi, że jak kobieta ma ponad 170 i nosi 40 to nie jest szczupła). I niejednokrotnie się spotkałam ze stwierdzeniem (także od Panów na wizażu) że nie lubią się do kości przytulać. Niejednokrotnie słyszałam, że komentowano chude (podkreślam - chude) dziewczyny niezbyt przyjemnie i robili to zarówno dwudziestolatkowie, jak i faceci po 30 czy nawet 40-stce. Ale to nie jest o tym temat. Poza tym jak ocenicie rozmiar? Ile kobiet nosi bluzki np. 36 a spodnie 40 bo mają szeroki biodra (mimo, że pupę mają małą i bardzo szczupłe nogi) - naprawdę sporo. Rozmiar to tylko rozmiar. I dalej uważam, że dowartościowywanie się poprzez teksty, że kobieta nosząca 40 ma nadmiar TUSZY jest niesmaczne. Czy wy w ogóle wiecie czym jest tusza? Acha - i kobieta nosząca nawet 44 czy 46 może być zgrabna. Kobieta z pełnymi biodrami, ładną kształtną pupą i sporym biustem będzie nosiła np. 42, wysoka kobieta to już tym bardziej. I co - nie jest zgrabna? Zgrabna jest tylko kobieta 160 i z rozmiarem 0? Albo jeszcze lepiej 00?

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Swoją droga jak przytyłam z rozmiaru 36 do 40 zaczęły się sypać komplementy względem mnie i dużo razy usłyszałam, że teraz jest lepiej, że byłam za chuda (a byłam normalnie szczupła, nie chuda) itp. To też o czymś świadczy. Zresztą przytulanie się czy inne sprawy z mężczyzną który zamiast pupy ma kości też nie jest najprzyjemniejsze.

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

I wiecie co? Wkurza mnie to, że kobiety zamiast się wspierać wpędzają się nawzajem w kompleksy. Mężczyźni w większości w ogóle nie komentują wyglądu kobiet na minus (chyba, że to zwykłe buce) za to kobiety nawzajem siebie i owszem. A po co? Pilnujcie swoich rozmiarów a nie oceniajcie cudzych. Śmieszy mnie to, że tak łatwo kogoś w internecie (i nie tylko) zjechać za to, że jest grubszy niż my i np. chwalić się na fotkach, mixerach i n-k swoją figurą i twierdzić, że wszyscy powinni nosić rozmiar 36.
nikt nikomu nie zabrania mieć takich poglądów, ale co to ostatniego zdania,to raczej ty wmawiasz ,że wszyscy powinni nosic rozmiar plus40, nie każdy lubi mieć tłuszcz. Nie rozumiem nawiązania, ''że ktoś chwali rozmiarem 36''? jest się czym chwalic, bo nie każdy ma na tyle silnej woli i samodyscypliny by dobrze wyglądać, i utrzymać linię- nie widzę nic w tym złego. Co do reszty, na prawdę nie rozumiem skąd u was tyle hipokryzji, nie ma sensu sie licytowac , macie swoje zdanie, jesteście szczęśliwe w swoim ciele, czegóż więcej potrzeba?
__________________
Nie stój.Drogę wytycza się idąc.
MissHuffy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 19:56   #26
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: drugi zestaw na co dzień

Jakiej hipokryzji? Mozna nosic rozmiar 40 i miec bardzo niski poziom tluszczu w organizmie! Jaki tluszcz, czy bedac wysoka osoba trzeba schodzic do rozmiaru 36? I wygladac BARDZO nienaturalnie? Myslisz ze lekkoatletki itp mając rozmiar 40 ( a często i 42) albo koszykarki nosząc większe rozmiary (im kobieta jest wyższa tym większy ma rozmiar) ma większy % tłuszczu w organiźmie niż ty? Łudź się dalej. Myślisz, że naprawdę większość osób za apetyczne uważa wychudzone modelki noszące <36 ? Myślisz, zawsze 36 oznacza zgrabność?
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2009-05-09 o 19:57
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 20:06   #27
kermit baba
Raczkowanie
 
Avatar kermit baba
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 97
Dot.: drugi zestaw na co dzień

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość



I wiecie co? Wkurza mnie to, że kobiety zamiast się wspierać wpędzają się nawzajem w kompleksy.
Ciekawe, ze nie zauwazyłaś, ze sama to robisz. Próbujesz wpędzić w kompleksy osoby noszące rozmiar 36 i jeszcze mniejsze. No ale wiadomo, nie wypada nikogo nazwać grubasem, ale chudzielcem zawsze można, prawda? Przecież to nikogo nie obraża...
kermit baba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 20:13   #28
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: drugi zestaw na co dzień

Raczej bronię kobiet mających rozmiary większe niż 36 i przedstawiam drugą stronę medalu. Gdyby nie wkręcanie, że 36 to jedyny słuszny beztłuszczowy rozmiar, nie było by dyskusji. Bo wpienia mnie jak szczupłej kobiecie (jak autorka wieszaka) wmawia się, że ma gdzieś czegoś za dużo. Zapominacie, że 36 jest tak samo mało idealnym rozmiarem jak większe niż 40. EOT, bo ile ludzi tyle poglądów, ale NIGDY nie zgodzę się, że rozmiar 40 oznacza tuszę i nadmiar tłuszczu bo to kompletna bzdura. I utrzymanie małego rozmiaru to nie tylko silna wola, ale także dużo szczęścia, bo jednak większość kobiet w pewnym momencie np. rodzi dzieci, choruje, walczy z szalejącymi hormonami i wtedy silna wola i samodyscyplina NIC nie ma do tego.


I okreslenie "Nie popieram chorobliwej chudości ale niezdrowy nadmiar tuszy nie jest ani zdrowy ani ładny" w odniesieniu do szczupłej autorki wieszaka jest NIESMACZNE. Niezdrowy nadmiar tuszy to jest 20 kilo nadwagi a nie klasyczna waga w normie.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 20:18   #29
MissHuffy
Zakorzenienie
 
Avatar MissHuffy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 917
Dot.: drugi zestaw na co dzień

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Jakiej hipokryzji? Mozna nosic rozmiar 40 i miec bardzo niski poziom tluszczu w organizmie! Jaki tluszcz, czy bedac wysoka osoba trzeba schodzic do rozmiaru 36? I wygladac BARDZO nienaturalnie? Myslisz ze lekkoatletki itp mając rozmiar 40 ( a często i 42) albo koszykarki nosząc większe rozmiary (im kobieta jest wyższa tym większy ma rozmiar) ma większy % tłuszczu w organiźmie niż ty? Łudź się dalej. Myślisz, że naprawdę większość osób za apetyczne uważa wychudzone modelki noszące <36 ? Myślisz, zawsze 36 oznacza zgrabność?
Ależ po co ta rekontekstualizacja? nie o to chodziło
po prostu moim zdaniem tylko szczupłe, wysportowane jest piękne, nie mowa o wieszakach w rozmiarze 0 , po co te skrajności


Myślisz, zawsze 36 oznacza zgrabność?
odp: nie, i to chyba oczywiste, każdy ma inny organizm, metabolizm, czy też uwarunkowania genetyczne.

Myślisz, że naprawdę większość osób za apetyczne uważa wychudzone modelki noszące <36 ?

odp:Mnie nie obchodzi opinia innych, a tym bardziej jakichś facetów? wystarczy mi mój
ale mnie się podobają wysokie i chude modelki. A ja sama
będę miała taką wagę w jakiej będę się dobrze czuła, i nosiła rozmiar 36
__________________
Nie stój.Drogę wytycza się idąc.

Edytowane przez MissHuffy
Czas edycji: 2009-05-09 o 20:21
MissHuffy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 20:23   #30
pau91
Raczkowanie
 
Avatar pau91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 231
Dot.: drugi zestaw na co dzień

dziewczyny nie kloccie sie poza tym to nie na temat
pau91 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.