Silny ból- do tych ktorzy przechodza - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-29, 08:47   #31
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Silny ból- do tych ktorzy przechodza

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
o kurde a ja nie dawno u ginekologa byłam, ciekawe czy w ciąży jestem
koniecznie zrób test! ale najpierw użyj wyszukiwarki, bo taki temat już jest [zartuje oczywiscie]. ponawiam apel - dziewczyny to oczywiscie wasze zdrowie, ale z tymi sprawami nie ma zartów...
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 10:01   #32
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Silny ból- do tych ktorzy przechodza

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
koniecznie zrób test! ale najpierw użyj wyszukiwarki, bo taki temat już jest [zartuje oczywiscie]. ponawiam apel - dziewczyny to oczywiscie wasze zdrowie, ale z tymi sprawami nie ma zartów...
ja wolę chodzic profilaktycznie żeby w przyszłości nie było sytuacji że nie dopilnowałam i mogę nie miec dzieci
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 11:57   #33
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Silny ból- do tych ktorzy przechodza

jesli nic juz nie pomaga to moze tabletki antykoncepcyjne? moja przyjaciolka mdlala w szkole z bolu gdy miala okres, potem musiala zostawac w domu... lekarz przepisal jej tabletki i przeszlo
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 15:37   #34
Sangitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 180
Dot.: Silny ból- do tych ktorzy przechodza

Znam ten ból Od zawsze miałam silne dolegliwości podczas @, i z wiekiem zaczęły się nasilać, próbowałam różnych rzeczy, jednak działały tylko ibupromy i apapy (po 5 na dzień i potem chodziłam jak naćpana) i jakoś dawałam radę.. Ale zeszłej jesieni się pogorszyło.. Miałam nieregularne cykle-raz 35 dni, raz 20.. Po prostu nigdy nie wiedziałam, kiedy dostanę okres.. Do tego krwawienie trwało 8-9 dni i ciągle było silne.. Bóle były nie do zniesienia, chodziłam zgarbiona z bólu, niepotrafiłam się wyprostować.. Kiedyś spotkałam się z TŻ i przyjaciółmi i chwycił mnie nagły ból-znów nie potrafiłam się wyprostować, miałam zawroty głowy, w ogóle nie wiedziałam co się dzieje wokół.. Ledwo doczołgałam się do domu (przy pomocy TŻ).. Biegunka, wymioty, byłam wykończona.. Po tym postanowiłam pójść do ginekologa, miałam robioną cytologię, usg i dostałam hormony.. I mój problem się skończył, miesiączki bezbolesne, krwawienia słabsze.. I dodatkowa cera się poprawiła
Jedyny minus to to, że przytyłam, ale teraz mam już słabsze hormony
Sangitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 18:33   #35
nanaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 573
GG do nanaa
Dot.: Silny ból- do tych ktorzy przechodza

byłam u gina jakies 2 tygodnie temu. powiedział że taka sytuacja jest normalna po odstawieniu tabsów, i że narazie trzeba cierpliwie czekac na okres..

Edytowane przez nanaa
Czas edycji: 2009-08-29 o 18:38 Powód: poprawki
nanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 18:51   #36
malpula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 195
Dot.: Silny ból- do tych ktorzy przechodza

i ja tak mam...
u mnie 2 ketonale, plus 3 no spy i apap...wtedy po kilku godzinach męki, jęków (podobno całkiem podniecających, gdyby nie sytuacja...) i innych fizycznych objawów skurczy i zaciśniętych mięśni, zasypiałam... po paru godzinach budzę się i jest lepiej.... a że wyglądam i czuję się jak naćpana to jedno, ważne że jestem w stanie "odwinąć" się z kłębka...
badania u gina niczego nie wykazały, hormony nie przynoszą ulgi...
teraz siedzę z nagrzanym laptopem na brzuchu, już jestem po dziennej dawce piguł-kolejny dzień wycięty z życia, jak co miesiąc
__________________
Rak nie wyrok!!!
Pomożmy Madzi.a!!!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619





lepiej milczeć i być uważanym za głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości
malpula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 19:02   #37
Sangitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 180
Dot.: Silny ból- do tych ktorzy przechodza

Malpula szkoda mi Ciebie.. Wiem jak to boli.. Dziwne, że hormony nie pomagają.. A próbowałaś różnych? Wiesz, na jeden organizm działa to, a na drugi tamto.. Może wykonaj badanie poziomu hormonów?
Sangitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 19:28   #38
malpula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 195
Dot.: Silny ból- do tych ktorzy przechodza

Cytat:
Napisane przez Sangitaa Pokaż wiadomość
Malpula szkoda mi Ciebie.. Wiem jak to boli.. Dziwne, że hormony nie pomagają.. A próbowałaś różnych? Wiesz, na jeden organizm działa to, a na drugi tamto.. Może wykonaj badanie poziomu hormonów?
właśnie zamierzam je zrobić we wrześniu, choć obawiam się kosztów
co dziwne, gin nigdy nie zaproponowała mi tych badań-znała problem, więc powinna mnie chyba o tym poinformować... u mnie trądzik też jest dodatkową kwestią, która skłania do badań... dopiero z wizażu dowiedziałam się, że ich wyniki mogą mieć znaczenie
nie próbowałam wielu,miałam tylko cilest- który jest podobno bardzo delikatny... teraz zaczynam się zastanawiać nad zmianą gina również
__________________
Rak nie wyrok!!!
Pomożmy Madzi.a!!!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619





lepiej milczeć i być uważanym za głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości
malpula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 19:37   #39
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Silny ból- do tych ktorzy przechodza

Cytat:
Napisane przez malpula Pokaż wiadomość
właśnie zamierzam je zrobić we wrześniu, choć obawiam się kosztów
co dziwne, gin nigdy nie zaproponowała mi tych badań-znała problem, więc powinna mnie chyba o tym poinformować... u mnie trądzik też jest dodatkową kwestią, która skłania do badań... dopiero z wizażu dowiedziałam się, że ich wyniki mogą mieć znaczenie
nie próbowałam wielu,miałam tylko cilest- który jest podobno bardzo delikatny... teraz zaczynam się zastanawiać nad zmianą gina również
bardzo dobry pomysl. tylko najpierw zmien gina a nastepnie tabletki ;p jest ich tyle, ze ktores w koncu powinny Ci pomoc
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 19:44   #40
Sangitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 180
Dot.: Silny ból- do tych ktorzy przechodza

Malpula ja też miałam problemy z trądzikiem i tabletki pomogły też na to Brałam syndi35, który podobno jest dla młodych dziewcząt, które rozpoczynają brac leki hormonalne i które mają problemy z cerą, teraz zacznę brac Novynette
Tabletek jest naprawdę wiele, a badanie poziomu hormonów powinno pomóc dobrać odpowiednie dla Ciebie.. No i mam nadzieję, że Twoje męki okresowe się skończą
Sangitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 20:20   #41
dziewczynka87
Rozeznanie
 
Avatar dziewczynka87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 605
Dot.: Silny ból- do tych ktorzy przechodza

aż za dobrze znam ten ból.
wiem, że to niezbyt dobrze, ale już jak lekko czuję, że mnie tli ból to biorę Nurofen forte, na noc apap noc..... jak porządnie "chwyci" 2 nurofeny forte na raz, albo ketonal
i jeszcze mam wypróbowaną jedną "pozycję" do leżenia, jedyną przy której tabletki zaczynają mi działać w miarę szybko (trudno mi to opisać, jedna noga jest jakby wyżej, bardziej wysunięta niż druga, leżąc na boku, albo nogi i cały tułów maksynmalnie skulone - jak embrion)
a aktualnie boli mnie od tygodnia, miałam dostać okres kilka dni temu i NIC
dziewczynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 18:14   #42
nanaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 573
GG do nanaa
Dot.: Silny ból- do tych ktorzy przechodza

dostałam wkoncu okres, obfity i bolesny jak nigdy. płakałam z bólu. nie mogłam ani stac ani leżec. musiałam siedziec przytulona do kolan.. jeszcze nigdy tak nie bolało i dosłownie lało się ze mnie. poszłam dzis do "mojej" pani gin opowiedziałam wszystko a ona mi na to, że to normalne że okres spóźnił mi się ponad miesiąc po odstawieniu tabsów i że jak mnie boli to mam barc no spę(eureka...). a na to że przez ten miesiąc oczekiwania na okres bolały mnie jajniki i piersi wogóle nie zwróciła uwagi ehh.. chyba zmienię gina
nanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 18:16   #43
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Silny ból- do tych ktorzy przechodza

Cytat:
Napisane przez nanaa Pokaż wiadomość
dostałam wkoncu okres, obfity i bolesny jak nigdy. płakałam z bólu. nie mogłam ani stac ani leżec. musiałam siedziec przytulona do kolan.. jeszcze nigdy tak nie bolało i dosłownie lało się ze mnie. poszłam dzis do "mojej" pani gin opowiedziałam wszystko a ona mi na to, że to normalne że okres spóźnił mi się ponad miesiąc po odstawieniu tabsów i że jak mnie boli to mam barc no spę(eureka...). a na to że przez ten miesiąc oczekiwania na okres bolały mnie jajniki i piersi wogóle nie zwróciła uwagi ehh.. chyba zmienię gina
no spa hahahaha ta ginekolog chyba żartuje no spa nic nie pomaga nic a nic
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 21:06   #44
brzoskfinia
Raczkowanie
 
Avatar brzoskfinia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 44
Dot.: Silny ból- do tych ktorzy przechodza

A ja po wielu latach męki postanowiłam w końcu wybrac sie do gina po tabletki. Czuję nadchodzący okres bo zaczyna mnie bolec juz jakis tydzien przed ale to minimalnie.

Dostałam Qlaire która podobno ma mi pomóc. Cóż, pozostaje tylko wziąć i czekać na efekty, bo też nie mogłam sie uporać z bólem. Był tak silny, że promieniował aż na nogi i trzęsłam się. Powiem szczerze, że brałam nawet ketonal forte po 2 do 3 razy dziennie. Okropny błąd, nie polecam.

Pozdrawiam!
brzoskfinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.