Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-25, 09:57   #2701
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...żart chyba,czego nieodpowiedzialne firmy nie wymyslą,zeby nie zarobic,czesto kosztem czyjegos zdrowia,,,niedopuszczalne jak dla mnie....
Dla mnie to jest tak absurdalne, że niemożliwe - nie wierzę w to
Jedyną firmą w Polsce, która może szkolić i wydawać certyfikaty jest dystrybutor Lumenis f-ma Coherent z Krakowa. Zatem jakim cudem w Warszawie ktoś (w dodatku kogokolwiek) szkoli z zakresu takiej tematyki Gdyby doszło do powikłań, jakichś problemów to prokuratura

Dlatego zanim wybierzecie salon to chyba warto zacząć od sprawdzenia kto i kogo szkolił

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
hej, czy któraś z Was mogłaby mi polecić jakiś sprawdzony salon w Warszawie, fajnie jakby był też przystępny cenowo Wiem, że jesteście w temacie, miło byłoby gdyby ktoś posłużył radą
Studio Light w Ząbkach poleciłabym z czystym sumieniem. Również Epilira jest dosyć sensowna.
Dobre ceny ma Laser de Lux ... ale ja nie ufam sieciówką... non stop są oferty pracy do tych salonów i chciałabym wierzyć, że cały personel szkolą w Krakowie ...ah

Na stronie Coherent jest wykaz wszytskich salonów, które kupiły i przeszkoliły się w firmie. Zawsze warto sprawdzić.

Edytowane przez DevilInside
Czas edycji: 2015-01-25 o 10:00
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 12:51   #2702
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Może prywatnie jakis salon wypożycza,dla mnie to sprawa dla prokuratury od razu...Fakt,ze firmy wynajmują salonom na godziny...no ale nie domówki.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 13:07   #2703
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Ja sie przymierzam do wizyty w BeautySkin, maja Vectusa w kuszacych cenach, ale nie wiem jak z jakoscia uslug.
dziękuję za odpowiedź, a Vectus jest również tak samo skuteczny jak light sheer duo ? Bo mniejsze odczuwanie bólu jest jednak bardzo zachęcające a do tego cena niska, tym bardziej ja nie potrzebuję pakietów jakis, a chcę zrobić "na próbę" tylko w tym roku pachy a tutaj wychodzi korzystnie za sesję.
Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość


Studio Light w Ząbkach poleciłabym z czystym sumieniem. Również Epilira jest dosyć sensowna.
Dobre ceny ma Laser de Lux ... ale ja nie ufam sieciówką... non stop są oferty pracy do tych salonów i chciałabym wierzyć, że cały personel szkolą w Krakowie ...ah

Na stronie Coherent jest wykaz wszytskich salonów, które kupiły i przeszkoliły się w firmie. Zawsze warto sprawdzić.
to już całkiem nie wiem gdzie pójść ale dziękuje za poradę, jak gdzieś się wybiorę to dam znać na forum

Edytowane przez karambajka
Czas edycji: 2015-01-25 o 13:08
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 13:18   #2704
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
Może prywatnie jakis salon wypożycza,dla mnie to sprawa dla prokuratury od razu...Fakt,ze firmy wynajmują salonom na godziny...no ale nie domówki.
Już nie wiem co jest bardziej przerażające ... fakt wypożyczania czy fakt chęci wypożyczenia przez osobę bez zaawansowanej (bo elementarna to ciągle za mało) wiedzy w tym zakresie

Gdzieś przewijam wątki z medycyną estetyczną ... a tam dziewczyny piszą, że kupiły preparaty z HA i same wykonują sobie zabiegi

Czy ludziom, aż tak nie zależy na zdrowiu i życiu ... a bardzo na pieniądzach
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 13:19   #2705
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

LS nie robilam wiec nie mam porownania. Lydki robilam na poczatku grudnia i nie mam ponad polowy wlosow w tej chwili, dlatego teraz chce zrobic cale nogi
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 13:26   #2706
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź, a Vectus jest również tak samo skuteczny jak light sheer duo ?
DUET jest mnie bolesny niż Vectus - sama mogę to stwierdzić, ale również klientki z którymi mam kontakt dokładnie twierdzą tak samo.
Jeśli jednak mają być to pachy ... czemu nie skoro cena jest dobra. Na bikini, łydki wybrałabym bezsprzecznie DUET.

Co do skuteczności, badania kliniczne dowodzą, że DUET jest 11% bardziej skuteczny niż Vectus. Ale w przypadku ciemnych, grubych włsosów nie ma to takiego znaczenia. Drastycznie zmienia się to jednak przy włosach brązowych, jasno brązowych, popilatych, średnich i cienkich ... wtedy bez wątpienia tylko DUET

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
LS nie robilam wiec nie mam porownania. Lydki robilam na poczatku grudnia i nie mam ponad polowy wlosow w tej chwili, dlatego teraz chce zrobic cale nogi
Tylko aby nastąpił kolejny anagen to musisz poczekać jeszcze troszkę min8-12 tyg, a utrata połowy włosów w okresie przejściowym po depilacji to nie jest najlepszy efekt ... a czym robiłaś zabieg?
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 15:42   #2707
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja robiłam Łydki we wtrek Light sheer duet i w okolicach kolan nic nie mam i tak patrze jak włoski odrastają no i w sumie do końca jeszcze nie widzę, ale wydaje mi się, że jaaakieś 80 % zostało...
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-25, 16:23   #2708
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Robilam Vectusem. W gabinecie oczywiscie polecono mi, abym na kolejny zabieg przyszla po 6 tygodniach. Oczywiscie nie poszlam. Teraz mija 8 tydzien, na kolejny zabieg wybieram sie pod koniec lutego. Jestem bardzo zadowolona z efektow. Roznica jest ogromna, na pewno jest ich mniej niz oolowa, ciezko ki to wyliczyc procentowo, ale mialam robione same lydki, bez kolan, lydki prawie gladkie, a kolana zaroslaki moze uda ki sie to uchwycic na foto, to same zobaczycie. Zima jest to juz 2 tyg nog nie golilam
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 16:28   #2709
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Po lewej stronie zdjecia to nie poddane epilacji kolano. Lydka 8 tygodni po 1 zabiegu Vectusem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1422203355102.jpg (48,6 KB, 79 załadowań)

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2015-01-25 o 16:30
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 18:59   #2710
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Po lewej stronie zdjecia to nie poddane epilacji kolano. Lydka 8 tygodni po 1 zabiegu Vectusem
No to poczekaj kolejne kilka tygodni, aż zaczną rosnąć znowu włosy z kolejnej fazy anagenu. 6 tygodni to zdecydowanie za krótki odstęp czasu pomiędzy zabiegami. Obawiam się, że albo brak wiedzy, albo chęć zysku kieruje personelem w gabinecie, który wybrałaś

Teraz masz fazę przejściową i nie można mówić jeszcze o żadnym efekcie .Efekt jest dopiero po 6 zab. (+/- 2), kiedy po zakończonej serii włosy nie odrastają minimum rok
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 19:02   #2711
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dlatego nie umawialam sie tam na drugi zabieg i mam zamiar isc do innego gabinetu
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-25, 19:32   #2712
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Dlatego nie umawialam sie tam na drugi zabieg i mam zamiar isc do innego gabinetu
Hehe pewnie nie doczytałam w wątku

Powiem wam szczerze ... przerażający jest poziom wiedzy, zaangażowania i usług.
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 20:07   #2713
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Z przebiegu calego zabiegu bylam zadowolona, dokladnie, bez pospiechu. Pani odpowiadala na wszystkie moje pytania. Widac jednak, ze chodzi o zysk. Od razu probowano mi sprzedac caly pakiet zabiegow, za ponad 1tys zl. Nie lubie takich akcji. Od wejscia mowilam, ze najpierw chce zobaczyc jakie beda efekty, a nie kupowac kota w worku
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 20:28   #2714
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

zatem waham się między zabiegiem w Epilira a Depiclinic, oba mają ten sam laser z tego co czytałam. Który z tych salonów polecicie? To będzie moja pierwsza wizyta na laserze i mam w zamiarze depilację pach - mam ciemne, szybko odrastające włosy, od depilacji maszynką często mam podrażnioną skórę w tym miejscu. jestem ciemną brunetką.

Edytowane przez karambajka
Czas edycji: 2015-01-25 o 20:31
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 21:06   #2715
poziomka_321
Raczkowanie
 
Avatar poziomka_321
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: TST
Wiadomości: 103
GG do poziomka_321
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Słyszała któraś z Was taką opinię, że mimo iż włos jest prosty na zewnątrz, ale w warstwie pod skórą jest skręcony (rozumiem że kręcony po prostu chyba) i dlatego depilacja laserowa na niego nie działa? Dziś usłyszałam taką informację że może się tak zdarzać i dlatego depilacja nie daje efektów.

Jestem już po 3 zabiegach na brodę i naprawdę nie widzę efektów, nie wiem czy zmieniać salon czy dalej brnąć ... Mieszkam z małym mieście i nie mam wyboru, a jeździć gdzieś indziej nie za bardzo mogę i teraz mam dylemat :/
__________________
Non omnis moriar...

Edytowane przez poziomka_321
Czas edycji: 2015-02-03 o 21:08
poziomka_321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 21:19   #2716
Melani123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam, czy któraś z Was mogłaby polecić jakiś salon mający laser Lightsheer (czytałam, że jest najlepszy) w Katowicach lub okolicach? Szukałam na forum ale nie znalazłam wielu w miarę aktualnych postów... Jedyne jakie udało mi się odnaleźć dotyczyły salonyu Elite Laser Spa i były pozytywne ale czy któraś z Was mogłaby to potwierdzić? Jestem z góry wdzięczna za każdą opinię

Dodaję, że doczytałam też pozytywne opinie o DeLux w Sosnowcu. Czy któraś z Was tam była?

Edytowane przez Melani123
Czas edycji: 2015-02-04 o 09:50
Melani123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 15:03   #2717
ggurall
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Chodzę do Elite laser spa w Katowicach, wczoraj miałam 3 zabieg na pachy i pierwszy na bikini. Bolało jak cholera, myślałam, że tam zejdę;/ ale widzę efekty. Pach generalnie nie golę już w ogóle, bo mało co wyrasta, ewentualnie delikatny meszek. Babeczka, która depiluje jest przesympatyczna, zagaduje, odpowiada na wszystkie pytania i w ogóle człowiek nie czuje jakiejkolwiek krępacji. Słyszałam też o laserdelux, że super, ale jak dla mnie szkoda benzyny na dojazd do Sosnowca. Jeśli masz bliżej to bym wybrała laserdelux. Do Elite chodzę tez do kosmetyczki z twarzą i też jestem zadowolona.
Pierwszy 3 zabiegi robiła na groupon za 199 zł, bo chciałam sprawdzić czy to w ogóle działa. Sprawdź, bo często pojawia się ta oferta.
ggurall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 18:47   #2718
Melani123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dzięki za odpowiedź ja do sosnowca i katowic mam mniej więcej tyle samo więc chyba zdecyduję się na laserdelux
Melani123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 18:49   #2719
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Melani123 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź ja do sosnowca i katowic mam mniej więcej tyle samo więc chyba zdecyduję się na laserdelux
A nie lepiej w Vectus w DG? Chodziłam do S-ca do DeLuxa własnie. I wole Vectusa.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-02-04 o 18:50
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 20:44   #2720
Melani123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Corii a możesz napisać coś więcej? w sensie jakie masz doświadczenia z Deluxem i dlaczego wolisz Vectus ?
Melani123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 20:52   #2721
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Melani123 Pokaż wiadomość
Corii a możesz napisać coś więcej? w sensie jakie masz doświadczenia z Deluxem i dlaczego wolisz Vectus ?
Pisałam juz , ze Vectus jest skuteczniejszy i nie mam po nim poparzen, a po LS miałam i to i w Sosnowcu i w Gliwicach w salonie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 21:37   #2722
Melani123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Nooo to mi teraz namieszałaś w głowie słyszałam same pozytywne opinie o deluxie, a na light sheer zdecydowałam się głównie dlatego, że jest to sprawdzona od kilku lat metoda...
Melani123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 08:42   #2723
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Melani123 Pokaż wiadomość
Nooo to mi teraz namieszałaś w głowie słyszałam same pozytywne opinie o deluxie, a na light sheer zdecydowałam się głównie dlatego, że jest to sprawdzona od kilku lat metoda...
Ale Vectusy sa lepsze, bo mierza poziom melaniny i tym samym dostosowywują sie do skóry i nie powodują jej poparzeń. LS owszems też skuteczny, ale jednak miałam poparzenia, efektem sa mini blizny w okolicach bikini
Dlatewgo poszłam podokańaczać wsio na Vectusie i zaczełam wąsik na nim. Na LS w zyciu bym nie poszła na wąsik, bo widmo poparzeń i blizn na tarzy spędzało mi sen z oczu. I widze ze jest róznica - po Vectusie nawet zaczerwienienia mniejsze i krótsze, a widze skuteczny, bo po 1 zabiegu sporo mniej włosów odrosło nad góną wargą.
Takze ja bym sie na Twoim miejscu nad Vectusem zastnawiła. Chyba, ze nie masz skłonnosci do poparzeń i nie obawiasz sie tego. Ja gdybym wiedziała od poczatku o Vectusie w DG to od pierwszego zabiegu bym tam poszła.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-02-05 o 08:44
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 23:36   #2724
Madzior123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Melani123 Pokaż wiadomość
Witam, czy któraś z Was mogłaby polecić jakiś salon mający laser Lightsheer (czytałam, że jest najlepszy) w Katowicach lub okolicach? Szukałam na forum ale nie znalazłam wielu w miarę aktualnych postów... Jedyne jakie udało mi się odnaleźć dotyczyły salonyu Elite Laser Spa i były pozytywne ale czy któraś z Was mogłaby to potwierdzić? Jestem z góry wdzięczna za każdą opinię

Dodaję, że doczytałam też pozytywne opinie o DeLux w Sosnowcu. Czy któraś z Was tam była?
zdecydowanie polecam salon de lux , tzn akurat tego w sosnowcu nie odwiedziłam ale słyszałam dużo pochlebnych opinii na temat tych salonów . Sama odwiedzam salon w poznaniu , laser efektowny . [usunięto, złamanie regulaminu]

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2015-02-06 o 11:08 Powód: złamanie regulaminu
Madzior123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 09:49   #2725
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez poziomka_321 Pokaż wiadomość
Słyszała któraś z Was taką opinię, że mimo iż włos jest prosty na zewnątrz, ale w warstwie pod skórą jest skręcony (rozumiem że kręcony po prostu chyba) i dlatego depilacja laserowa na niego nie działa? Dziś usłyszałam taką informację że może się tak zdarzać i dlatego depilacja nie daje efektów.

Jestem już po 3 zabiegach na brodę i naprawdę nie widzę efektów, nie wiem czy zmieniać salon czy dalej brnąć ... Mieszkam z małym mieście i nie mam wyboru, a jeździć gdzieś indziej nie za bardzo mogę i teraz mam dylemat :/
Nigdy o tym nie słyszałam . Na jaki laser chodzisz? Może tu jest problem? Chyba nawet na opornych trzy zabiegi powinny dać sporą różnicę. A jak to wygląda "po". Kiedy włoski wypadają i po jakim czasie odrastają nowe?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 14:03   #2726
poziomka_321
Raczkowanie
 
Avatar poziomka_321
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: TST
Wiadomości: 103
GG do poziomka_321
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Miałam zabiegi robione laserem Light Sheer Duet, dwa pierwsze mniejszą mocą, ostatni miałam napisane '300' na karcie.
A włosy w ogóle nie zauważylam żeby wypadały, co dzień muszę usuwać maszynką żeby mieć gładką skórę, czasem już mi się wydaje że jest ich mniej ale to zazwyczaj wtedy, kiedy mam krótszy odstęp w użyciu golarki (np. musiałam użyć drugi raz maszynki po południu bo od rana już zdążyły mi odrosnąć a gdzieś wychodzę, i wtedy na kolejny dzień rano jest ich jakby mniej).

W ogóle nie wiem czy pójdę na czwarty zabieg teraz bo mam we wtorek ale byłam w międzyczasie u kosmetyczki na zabiegu mikrodermabrazji i kwasem, na całej twarzy jest okej ale tam gdzie musiałam użyć maszynki mam strupki i chyba muszę sobie darować laser. Mam nadzieję że większa przerwa w zabiegu nie pogorszy sprawy...

A w międzyczasie zbadam sobie hormony bo już straciłam wiarę w ten laser.
__________________
Non omnis moriar...
poziomka_321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 10:04   #2727
Liliana_444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Trzeba pamiętać im ciemniejszy grubszy włos a jaśniejsza skóra tym lepszy efekt.

Edytowane przez Liliana_444
Czas edycji: 2015-02-13 o 22:08
Liliana_444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 10:46   #2728
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pisałam juz , ze Vectus jest skuteczniejszy i nie mam po nim poparzen, a po LS miałam
Obwinianie sprzętu jako "winnego" poparzeń to tak jak obarczanie odpowiedzialnością producenta noża za to że się nim skaleczyłaś przy krojeniu wędliny.
Poparzenie to wynik nieodpowiednio dobranych parametrów lub niedokładnego wywiadu przed zabiegiem.
Wybierasz nieodpowiednie gabinety.

Odnośnie "automatycznych" wspomagaczy przy doborze parametrów (presets, pomiary melaniny, temperatury... i tym podobnych bzdur) to tak jak ze wspomaganiem parkowania we współczesnych samochodach, nic nie będzie lepsze od dobrze wyszkolonego kierowcy... są one pomocne dla łamagi która nie opanowała jeszcze parkowania równoległego z egzaminu na prawko

Wszelkie "automaty" zawsze będą niedoważać parametry (producent lasera musi się chronić przed pozwami ze strony operatora/klienta). Na ustawieniach domyślnych każdego sprzętu (również LS... bo ma takie )zawsze będziesz robiona za słabo!

Za dwa trzy lata wrócisz do LightSheer'a

pozdrawiam
W.

Edytowane przez Gobo
Czas edycji: 2015-02-09 o 10:52
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 12:23   #2729
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
Obwinianie sprzętu jako "winnego" poparzeń to tak jak obarczanie odpowiedzialnością producenta noża za to że się nim skaleczyłaś przy krojeniu wędliny.
Poparzenie to wynik nieodpowiednio dobranych parametrów lub niedokładnego wywiadu przed zabiegiem.
Wybierasz nieodpowiednie gabinety.

Odnośnie "automatycznych" wspomagaczy przy doborze parametrów (presets, pomiary melaniny, temperatury... i tym podobnych bzdur) to tak jak ze wspomaganiem parkowania we współczesnych samochodach, nic nie będzie lepsze od dobrze wyszkolonego kierowcy... są one pomocne dla łamagi która nie opanowała jeszcze parkowania równoległego z egzaminu na prawko

Wszelkie "automaty" zawsze będą niedoważać parametry (producent lasera musi się chronić przed pozwami ze strony operatora/klienta). Na ustawieniach domyślnych każdego sprzętu (również LS... bo ma takie )zawsze będziesz robiona za słabo!

Za dwa trzy lata wrócisz do LightSheer'a

pozdrawiam
W.
Prosze sie nie wypowiadac w przypadku gdy nie masz pojecia o parametrach jakich miałam ustawiane, salonach do których chodziłam i temu podobne. A nie masz.
I taki sad mogłabyś wydac tylko, gdybyś znała wszytskie dane. W przeciwnym razie to jak lanie wody i pisanie sobie byle by napisac i sie wymądrzyć.
I nei zyczę sobie polemiki. Nie bede dyskutować z osobą nie obeznanana w moim temacie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 14:26   #2730
anusia997
Zadomowienie
 
Avatar anusia997
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Z miasteczka nad bugiem
Wiadomości: 1 446
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej dziewczyny. Czy któraś może robiła laser w Chełmie lub Białej Podlaskiej? Niestety tylko tam mam w miarę blisko. Jak się przygotować do takiego zabiegu.
__________________
Moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1231541
anusia997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:27.