Dobry Fryzjer - Opole i okolice - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-11, 10:10   #31
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Hm..chyba tam pójdę A co z Deja Vu?
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 20:45   #32
anulka_211
Raczkowanie
 
Avatar anulka_211
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Ja jestem stała klientką Trendy Hair pani Karny Smyreki bardzo mi odpowiada ich miła obsługa, kolory wychodzą takie jak na palecie fryzurki robią wspaniałe, są tam styliści- specjaliści, z tego co wiem maja często szkolenia nowych technik więc sa na bieżąco. POLECAM

Edytowane przez anulka_211
Czas edycji: 2006-08-19 o 18:17
anulka_211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 20:46   #33
aleksa_26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: Szukam dobrego fryzjera w opolu

Bardzo gorąco polecam salon Metamorfoza, dzięki poradom dziewczyn z salonu zdobyłam się na dość znaczącą zmianę fryzury i jestem baaaardzo zadowolona!naprawdę dobrze doradzają a do tego super atmosfera.. a moja rewelacyjna fryzura głownie dzięki rączkom Kasi..
aleksa_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 20:47   #34
anulka_211
Raczkowanie
 
Avatar anulka_211
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

a gdzie jest studio Metamorfoza??
anulka_211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 21:30   #35
aleksa_26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Cytat:
Napisane przez anulka_211
a gdzie jest studio Metamorfoza??
Na Ozimskiej i naprawde polecam, ja od jakiegoś czasu tylko tam chodze i jestem bardzo zadowolona
aleksa_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 21:49   #36
almar72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: Szukam dobrego fryzjera w opolu

Potwierdzam - Metamorfoza najlepsza, zwłaszcza jak się trafi w ręce p. Iwonki - super wyczucie koloru, ma wizję dziewczyna. Polecam, zna się na rzeczy. Jedno małe "ALE" - moim zdaniem drogo, nawet bardzo - za dwa kolory na włosach nie sięgających nawet do ramion i przycięcie końcówek 165 zł. Jeśli za super atmosferę uznacie "wazeliniarstwo" aż do bólu, to ok. Ale nie ma róży bez kolców :-((
almar72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 05:49   #37
patrycja77
Raczkowanie
 
Avatar patrycja77
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 322
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Jakie są ceny w "Metamorfozie"?
patrycja77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-12, 07:47   #38
Samii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4
Smile Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Na stronie jest cennik. Nie jest tanio, ale pracuja na lorealu i tylko na nim. Wedlug opisu to dobre farby i nie niszcza wlosow. Strona to www.studio-metamorfoza.pl. Widzialam fajne zdjecia metamorfoz w galerii ..
Samii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 15:48   #39
Motylek 26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2
Opole Swietna Fryzjerka Pani Ala

Polecam urzeduje w salonie fryzjerskim w realu w Opolu .Nie ma tam zapisów i zdarza się czekać , ale warto!!!!! Ceny sa bardzo ,bardzoooo przystępne balejaż juz od 89 zł Polecam własnie ta Panią -rewelacyjna fryzjerka . Mozna liczyc na jej fachowe doradztwo kompetencję i pełen profesjonalizm
Motylek 26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 18:11   #40
anulka_211
Raczkowanie
 
Avatar anulka_211
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: Opole Swietna Fryzjerka Pani Ala

Ale czy jest to cena za baleyage na całej głowie czy to cena około 20 pasemek?? bo juz takie pogłoski słyszalam o tym fryzjerze.
anulka_211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 08:13   #41
Motylek 26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2
Dot.: Opole Swietna Fryzjerka Pani Ala

To jakies plotki.Balejaż na całosc kosztuje 89 zł z wielu kolorów w momencie jezeli zostaiasz tez pomedzy pasemkami swoje naturalne włoski,a jezeli całą głowe farbujesz nie pozostawiajac ani odrobiny swojego naturalnego koloru chcac przy tym miec baardzo duzo pasemek to wtey kosztuje to 139 zł .Nie jest to dość wygurowana cena jak za dobrego fryzjera ;-) szczerze polecam

Pozdrawiam
Motylek 26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-21, 12:39   #42
anulka_211
Raczkowanie
 
Avatar anulka_211
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: Opole Swietna Fryzjerka Pani Ala

Dziękuje za wiadomość może sie przyda. Narazie korzystam ze swojego sprawdzonego fryzjera w Opolu. ALe czasem warto sprawdzić cos nowego. POZDRAWIAM.
anulka_211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 07:06   #43
dorotabat
Raczkowanie
 
Avatar dorotabat
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 91
GG do dorotabat
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

A ja wręcz ostrzegam przed salonem Berendowicz&Kublin i tym słynnym Panem Andrzejem.Na głowie mam koszmar, wstydzę sie wyjść na ulicę, pokazać znajomym.To miało być tylko odświeżenie fryzury-jedynie kolor dobrany idealnie. Totalna porażka-siedzę i ryczę :-( Wiem, włosy odrosną, ale do tego czasu jak mam funkcjonować, iść do pracy :-(
dorotabat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 07:19   #44
dorotabat
Raczkowanie
 
Avatar dorotabat
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 91
GG do dorotabat
Dot.: Szukam dobrego fryzjera w opolu

A ja byłam w salonie p. Beaty Berendowicz Deja-vu u samego Pana Andrzeja -ponoć czas oczekiwania na wizytę jest bardzo długi i teraz przeżywam koszmar.Pan Andrzej miał mi TYLKO odświeżyc fryzurkę-zapuszczam włosy, ale to co zrobił, nie mogę na siebie patrzeć, dosłownie wstydzę sie pokazać znajomym-dobrze ze mam na razie urlop, na dworze śnieg-czapka mnie uratuje :-( tyle zapuszczałam, tyle meczyłam się, a ten Pan zniszczył wszystko-ani to ulożyć na szczotkę, prostownica nawet nie daje rady.Ponoć dostał jakąś prestiżową nagrodę, sesja w Twoim Stylu -pytam za co ???? Powinnam pójśc i złożyć reklamacje, ale jak będzie jeszcze gorzej ???? Jedynie kolor dobrał mi idealnie.Zostawiłam tam sporo pieniędzy, a patrzeć na siebie nie mogę :-( NIGDY WIĘCEJ. Pewnie sa zadowolone osoby, ale ja juz dawno nie bylam tak źle ścieta, za takie duże pieniądze.
dorotabat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 11:53   #45
Katarzyna Noga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Cytat:
Napisane przez ostra21 Pokaż wiadomość
Hejka, ja polecam studio metamorfoza, bylam tam w sobote, obsluga profesjonalna, dziewczyny bardzo sympatyczne,
slyszalam,ze jezdza na szkolenie roznego rodzaju i to widac po fryzurach jakie tworza na glowach,poza tym wystarczy wejsc na strone i zobaczyc jakie metamorfozy przeszly niektore dziewczyny ekstra, z kopciuszkow zrobily sie prawdziwe ksiezniczki, jestem bardzo zadowolona, mila atmosfera, az sie chce tam siedziec, wiec Patrycju77 wal jak w dym do metamorfozy, a nie pozalujesz...polecam Jole, klawa babka!!!
A gdzie mieści się ten salon metamorfoza?
Katarzyna Noga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 09:20   #46
anulka_211
Raczkowanie
 
Avatar anulka_211
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

STUDIO METAMORFOZA

45 - 057 Opole, ul Ozimska 7, tel: 077/ 456 68 89
anulka_211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 09:22   #47
anulka_211
Raczkowanie
 
Avatar anulka_211
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Ja osobiście polecam ten salon http://www.salonkarina.pl/
anulka_211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 16:33   #48
kaasiek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 41
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Hej dziewczyny!
Ja bylam tez u paru fryzjerow w Opolu,wiec tak:
polecam Kleopatre kolo liceum nr 2,pania Bernardetke,naprawde fajna babka i wie co zrobi
kiedys bylam tez w Kadusie kolo teatru lalek i bylam srednio zadowolona,moze byc ale bez rewelacji.
za to STRZEZCIE SIE salonu gdzie zrobili mi zolte wlosy a chcialam popostu blond,jakas glupia fryzjerka nie wiedziala ze trzeba najpiew rozjasnic wlosy ciemniejsze zeby powstal blond a nie odrazu nakladac farbe i tak o to lazilam przez tydzien jak debil z pieknym zoltym kolorem,bleh. ten salon juz sie przeniosl..byl kolo mnicha..pamitam ze sie schodzilo na dol po schodkach, a teraz podobno sie rozbudowal-nie wiem jakim sposobem no coz;]
no i z tego co wiem kolo sklepu Piast jest tez dobry fryzjer.

to chyba wszystko;] pozdrawiam
kaasiek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 17:30   #49
Mona83
Raczkowanie
 
Avatar Mona83
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 40
Thumbs up Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Ja też polecam salon Metamorfoza na Ozimskiej Jestem ich klientką od samego powstania tego salonu i nigdy nie wyszłam zawiedziona, polecam Jolę, z pasją wymyśla fryzury i naprawdę zna się na tym co robi
Mona83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-27, 12:33   #50
morelk@
Rozeznanie
 
Avatar morelk@
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 545
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

ja osobiście chodzę do Berendowicza, jak narazie jestem nawet zadowolona (do p.Natalii) ale szczerze powiem szukam jakiejs odmiany, duzo tu pozytywnych opinii o Metamorfozie, może tam zajrze.... ;]
__________________
Breath me... every time you close your eyes.
Taste me... every time you cry (...)
Turn away... when you see me walkin' by.

morelk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 12:43   #51
morelk@
Rozeznanie
 
Avatar morelk@
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 545
Dot.: Szukam dobrego fryzjera w opolu

Cytat:
Napisane przez Lapinkoira Pokaż wiadomość
poszukiwany dobry fryzjer w opolu
ja chodzę od jakiegoś czasu do Berendowicza do p.Natalli powiem że nawet jestem zadowolona, dobrze mi dobrała pasemka, strzyżenie też z wyczuciem. Dużo tu tak samo pozytywnych opinii na temat Metamorfozy, moze i tam się wybiorę....
__________________
Breath me... every time you close your eyes.
Taste me... every time you cry (...)
Turn away... when you see me walkin' by.

morelk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 15:29   #52
opolanka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

TRENDY HAIR. Nie polecam!!!!!!!!!!

Edytowane przez opolanka111
Czas edycji: 2007-02-05 o 15:53
opolanka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 07:43   #53
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

No kto zrzyna mój nick...
Ja właśnie u Natalii byłam- 1 raz ładnie, po drugiej do Natalii wiecej nie poszłam.

Metamorfozy- no spoko, nawet ładnie scieła.
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 10:59   #54
morelk@
Rozeznanie
 
Avatar morelk@
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 545
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Własnie niedawno (znaczy 2 dni temu) byłam w Studio Metamorfoza i powiem że jestem bardzo zadowolona. ładnie ścieniowane, poprostu tak jak chciałam, a nawet p Iwona (polecam ją!) zaprojektowała mi coś nowego na głowie, niby ta sama fryzura, inne ułożenie i prosze! jestem zadowolona, polecam. (moze zamiast do Berendowicza zaczne chodzic tutaj...)
__________________
Breath me... every time you close your eyes.
Taste me... every time you cry (...)
Turn away... when you see me walkin' by.

morelk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 06:59   #55
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

a ja wczoraj byłam u Joli :P Morelko- niech sie Berendowicz chowa.... Chociaż ceny mają takie same :P
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 21:52   #56
_Jamaica
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 361
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Znacie jakiegos fryzjera na malince?
_Jamaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 14:52   #57
_Jamaica
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 361
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Studio Fryzjerskie Anna Wolak - na armi krajowej była tam któras z was??Prosze o odpowiedzi
_Jamaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 15:14   #58
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Unhappy Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Witam wszystkie Wizażanki,
moja siostra i ja jesteśmy właśnie po wizycie w Studio Fryzur MARKONI. Salon znajduje się przy ul. Ozimskiej, prawie na przeciw pływalni, tam gdzie Squer53 (solarium). Wnętrze prezentuje się całkiem całkiem, choć bez żadnych rewelacji. W środku powitało nas dwóch fryzjerów, mężczyna i kobieta, ale powitanie to było dalekie od miłego. Wygląd Pani, która nas ścinała, pozostawiał wiele do życzenia; wymięta koszulka, wyciągnięte grube dresy, pełno biżuterii na palcach i nadgarstkach. Włosy zostały umyte dwa razy, ale nałożona potem odżywka została zmyta nawet nie po pół minucie. Efekt? Przy rozczesywaniu włosy zostały bardzo poszarpane. Miałyśmy gotowe fryzury do pokazania, ale Pani nie umiała odpowiedzieć czy akurat takie będą nam pasować. Nie umiała też niestety ścinać. Moje cienkie i delikatne włosy zostały poddane ponad godzinnej strzępaninie, co w rezultacie dało efekt oklapniętej, wyszarpanej niby fryzurze, która nie przypomina niczego. Od dwóch dni staram się nie patrzeć w lustro. Dodam, że tą samą taktykę zastosowała na głowie mojej siostry, którą ratuje jedynie to, że jej włosy są gęste i grube. Teraz zastanawiam się tylko jak ja będę chodzić do pracy. Moje włosy rosną bardzo, bardzo wolno, a przy takich strzępach to w ogóle nie wiem kiedy doczekam się czegoś sensownego na głowie. Odwiedziałam w swoim życiu już wiele salonów, ale to była najgorsza przygoda z fryzjerem, jaką przeżyłam. I zapłaciłam za to 50 PLN. NIE POLECAM WIZYT W TYM SALONIE NIKOMU !!!

Edytowane przez Izane
Czas edycji: 2007-06-03 o 15:16 Powód: pogrubienie części tekstu
Izane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 14:17   #59
chrobra
Raczkowanie
 
Avatar chrobra
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Smile Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

A ja od kilku lat jestem klientka Marka (szefa) z MARKONIEGO ( jeszcze wtedy, kiedy pracował w Laurencie naprzeciw hotelu Piast ) i zawsze byłam bardzo zadowolona.
Mam włosy grube i gęste, nie boje się tez eksperymentów, tak więc Marek zawsze mi coś fajnego wyczaruje. Robię tam tez koloryzacje - blond balejaże i mogę powiedziec,że zawsze wychodzę zadowolona,kolor utrzymywał się "na zawsze"
Jednakże najważniejszy plus Marka WŁOSY ŚWIETNIE ODRASTAJĄ!!!
Miałam przerwę w ścinaniu włosów-prawie 9 miesięcy (bo byłam za granicą i robiłam tylko koloryzację) i tak z fryzury asymetrycznej, wyrosły mi fajne długie włosy, schodziłam troche fryzjerów i miałam dość fryzury "na dwa tygodnie".
Nie wiem jaka pani Was ścinała, ale ja polecam Marka na 100% procent
chrobra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 14:40   #60
chrobra
Raczkowanie
 
Avatar chrobra
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

A swoją drogą czy to nie dziwne, że ktoś się loguje tylko po to, by polecić salon fryzjerski?Ma na koncie tylko 1 lub 2 wiadomości zapisane w dniu logowania, a potem ani widu ani słychu....
Ale to tylko taka mała dygresyjka...
chrobra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-11 22:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.