Masturbacja a kontakty z partnerem. Wolne refleksje:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-17, 10:16   #1
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972

Masturbacja a kontakty z partnerem. Wolne refleksje:)


Ostatnio naszło mnie na eksperyment. Mianowicie eksperyment polegał na tym, że wszelkie pieszczoty itd. itp. miały miejsce tylko z partnerem, z którym widuję się 2/3 razy w tygodniu. Zero aktów samozadowalających się

Wnioski naszły mnie takie, że: szybciej dochodzę w trakcie zabaw z partnerem, sprawia mi to większą przyjemność niż kiedyś, mam ochotę na więcej niż raz Tak jakby po orgazmie ochota rosła a nie malała.

Mówi się, że kobieta powinna znać swoje ciało i wiedzieć co lubi. I to fakt bo wiedziałam co i jak partnerowi pokazać. Natomiast rzeczony eksperyment sprawia, że wolę "poczekać" na partnera niż robić cokolwiek sama, bo sprawia mi to wtedy dużo większą frajdę.

Czy jestem jakimś dziwnym odosobnionym przypadkiem dziwnie reagującym? Bo np. czytałam, że w wypadku mężczyzn masturbacja jest wręcz wskazana bo pozwala wydłużać stosunki i, że jest w odpowiednich ilościach "zdrowa". I jako osoba myśląca za dużo, rozmyślam rozmyślam i ciekawa jestem jak to wygląda u innych kobiet

Chętnych do dyskusji zapraszam, niechętnym dziękuję za uwagę
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 10:38   #2
agnieszkaqazplm
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkaqazplm
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: małopolskie :D
Wiadomości: 888
Dot.: Masturbacja a kontakty z partnerem. Wolne refleksje:)

Mam tak samo. Na początku próbowałam coś tam eksperymentować sama z sobą, ale stwierdziłam, że o wiele bardziej mnie podnieca jednak dotyk mojego mężczyzny. Robisz sobie sama dobrze- jest dobrze, bo wiesz dokładnie co i jak, robi Ci facet dobrze- różnie to bywa, zależy od dojrzałości i poznania wzajemnych preferencji, ale jest ten dreszczyk niewiedzy, co się zaraz będzie działo.
Poza tym podnieca przecież nagość, dotyk i widok faceta. No chyba ,że jakąś pannę bardziej kręci jej własny widok
agnieszkaqazplm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 10:39   #3
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Masturbacja a kontakty z partnerem. Wolne refleksje:)

bywalo, ze po masturbacji nie mialam ochoty na seks juz, a bywa odwrotnie - po 3-4 razach sama nie moge sie doczekac az chlopak wroci z pracy

regula jest jedna - jesli jest mi psychicznie gorzej, mam dolek, to masturbacja zniecheca do seksu, zaspokaja, jesli mam dobry badz neutralny nastroj - zachęca
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 11:14   #4
MissMiss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 556
Dot.: Masturbacja a kontakty z partnerem. Wolne refleksje:)

Ja również wolę, gdy to partner zadowala mnie, niż ja samą siebie Już nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz sama sprawiałam sobie przyjemnosc. Chyba działo się to wtedy, gdy długo się nie widzieliśmy a ja miałam bardzo dużą ochotę na seks. Po prostu z partnerem jest dużo przyjemniej Zresztą dziwne byłoby gdyby było inaczej..w przypadku gdy mój TŻ wolałby swoją rękę niż mnie czułabym się bardzo bardzo dziwnie, jakbym mu się nie podobała i nie potrafiła go zadowolic.

A co przyjemności, mam podobnie jak Ty. Ochota nie maleje, tylko rośnie. Ponadto im większą mam ochotę, tym większa przyjemnosc.
MissMiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 12:14   #5
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Masturbacja a kontakty z partnerem. Wolne refleksje:)

Ja widzę jedną zasadniczą zmianę: długość. Kiedyś jak były i kontakty z partnerem i dość częsta masturbacja, to dojście z partnerem zajmowało mi długo bardzo długo czasu (czasami nawet około 40 minut co mnie też irytowało bo to irytujące nie móc "wejść" na wyższy stopień przyjemności i zatrzymać się w połowie).

Natomiast po takim masturbacyjnym poście dochodzę dość szybko (nawet kilka minut tak około) i jest to o wiele przyjemniejsze.


Więc chyba po prostu zdecyduję się czekać na Tż Opłaca się
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 13:11   #6
xx Maya xx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 679
Dot.: Masturbacja a kontakty z partnerem. Wolne refleksje:)

Mam tak samo. Kiedyś, kiedy się masturbowałam, miałam mniejszą ochotę na seks, bo z natury mam niezbyt wysokie libido i czułam się w pełni zaspokojona, a od kiedy tego nie robię, czerpię z seksu większą przyjemność. Niestety, z TŻ-em widuję się tylko raz w tygodniu, więc czasem ciągnie, ale nie robię tego od dawna, warto poczekać na sobotę, bo wtedy jest super.
__________________

xx Maya xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 14:10   #7
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Masturbacja a kontakty z partnerem. Wolne refleksje:)

A ja już sto lat nie miałam kontaktu sama ze sobą
mam tak samo jak ty. Najwidoczniej kobiety reagują na takie rzeczy inaczej niż mężczyźni
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-17, 15:18   #8
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Masturbacja a kontakty z partnerem. Wolne refleksje:)

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Ostatnio naszło mnie na eksperyment. Mianowicie eksperyment polegał na tym, że wszelkie pieszczoty itd. itp. miały miejsce tylko z partnerem, z którym widuję się 2/3 razy w tygodniu. Zero aktów samozadowalających się

Wnioski naszły mnie takie, że: szybciej dochodzę w trakcie zabaw z partnerem, sprawia mi to większą przyjemność niż kiedyś, mam ochotę na więcej niż raz Tak jakby po orgazmie ochota rosła a nie malała.
(...)
Chętnych do dyskusji zapraszam, niechętnym dziękuję za uwagę
Ja mam odwrotnie.

Ale zdarzają mi się okresy, że zero "aktów samozadawalających" (fajne określenie ), bo nie mam ochoty i potrzeby, a potem następuje okres pt. codziennie po kilka razy. Po masturbacji ochota na seks mi jednak najczęściej rośnie lub nie ma to wpływu.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 17:01   #9
zelkowa_krolewna
Rozeznanie
 
Avatar zelkowa_krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 576
Dot.: Masturbacja a kontakty z partnerem. Wolne refleksje:)

Też tak mam, że wolę z partnerem bo jest przyjemniej.
Pamiętam jak kiedyś wypowiedziałam się na jakimś wątku, że się nie masturbuję (i mój facet też) bo wolę seks to zostałam napadnięta że jestem nienormalna, że powstrzymuję swoje napięcie seksualne i doprowadzę siebie do choroby...
__________________

zelkowa_krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 21:11   #10
Atwa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 72
Dot.: Masturbacja a kontakty z partnerem. Wolne refleksje:)

Cytat:
Napisane przez zelkowa_krolewna Pokaż wiadomość
Też tak mam, że wolę z partnerem bo jest przyjemniej.
Pamiętam jak kiedyś wypowiedziałam się na jakimś wątku, że się nie masturbuję (i mój facet też) bo wolę seks to zostałam napadnięta że jestem nienormalna, że powstrzymuję swoje napięcie seksualne i doprowadzę siebie do choroby...
U mnie tak samo. Zaspokajamy się tylko wzajemnie Nie wiem co by mi musiało przyjść do głowy, żeby robić to samej Nie czuję takiej potrzeby. A jeszcze po kilka razy dziennie? Pomijając inne kwestie to szkoda by mi było czasu na robienie tego. Mam ciekawsze zajęcia w ciągu dnia. No ale co kto lubi, widać są ludzie którzy nie muszą tego robić
Atwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 21:52   #11
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Masturbacja a kontakty z partnerem. Wolne refleksje:)

dla mnie "akty samozadowalania" ( fajna nazwa, po męsku to by chyba było "samozadowalenia" ) sa niezalezne od seksu z facetem,
to, czy masturbowałam sie wczesniej nie ma znaczącego wpływu , seks z facetem a masturbacja solo- to sa dwie rózne rzeczy dla mnie.
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2010-04-17 o 21:57
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-17, 21:56   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Masturbacja a kontakty z partnerem. Wolne refleksje:)

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
dla mnie "akty samozadowalania" ( fajna nazwa, po męsku to by chyba było "samozadowalenia" ) sa niezalezne od seksu z facetem,
(...)
hmmm, ja masturbując się moge miec orgazm w minutę, więc nawet kilka razy dziennie nie zajmuje mi zbyt duzo czasu ( chciaz te kilka razy dziennie, to raczej jak młodsza byłam, teraz rzadko mi się to zdarza, ale zdarza mi się tzw symultaniczność, czyli jeden bezpośrednio za drugim (lub więcej ) , ale tez nie trwa to godzinami tylko raczej max pół godzinki na cała "sesję"

Nawet po takiej "sesji" spokojnie mam ochote na faceta, bo jak juz napisałam, seks z facetem, a masturbacja solo- to sa dwie rózne rzeczy dla mnie.
Ulżyło mi (), że nie tylko ja tak mam.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 21:59   #13
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Masturbacja a kontakty z partnerem. Wolne refleksje:)

he he, Doris zmeiniłam post, bo pomyslałam, że może zbyt intymnie pisze, ale byłaś szybsza...
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 22:02   #14
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Masturbacja a kontakty z partnerem. Wolne refleksje:)

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
dla mnie "akty samozadowalania" ( fajna nazwa, po męsku to by chyba było "samozadowalenia" ) sa niezalezne od seksu z facetem,
to, czy masturbowałam sie wczesniej nie ma znaczącego wpływu , seks z facetem a masturbacja solo- to sa dwie rózne rzeczy dla mnie.

Dla mnie właśnie też zawsze były. Było i to i to i niezależnie się to działo.

Tylko trochę z przekory, a trochę też z braku ochoty (zalatanie zmęczenie stres) nie miałam ochoty na akty samozadowalania I potem odczułam znaczną różnicę przy kontakcie z partnerem (przede wszystkim czasową ). No i tak chyba już zostanie
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 22:04   #15
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Masturbacja a kontakty z partnerem. Wolne refleksje:)

Cytat:
Napisane przez Atwa Pokaż wiadomość
U mnie tak samo. Zaspokajamy się tylko wzajemnie Nie wiem co by mi musiało przyjść do głowy, żeby robić to samej Nie czuję takiej potrzeby. A jeszcze po kilka razy dziennie? Pomijając inne kwestie to szkoda by mi było czasu na robienie tego. Mam ciekawsze zajęcia w ciągu dnia. No ale co kto lubi, widać są ludzie którzy nie muszą tego robić
Niby "co kto lubi", ale jednocześnie wyśmiewasz i " A jeszcze po kilka razy dziennie?" .

Ze mną różnie jest, ale zazwyczaj po samozadowoleniu się () budzi się we mnie tygrys i mam jeszcze większą ochotę na seks.
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 22:05   #16
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Masturbacja a kontakty z partnerem. Wolne refleksje:)

Cytat:
Tylko trochę z przekory, a trochę też z braku ochoty (zalatanie zmęczenie stres) nie miałam ochoty na akty samozadowalania I potem odczułam znaczną różnicę przy kontakcie z partnerem (przede wszystkim czasową ). No i tak chyba już zostanie
a nie uważasz, że może to byc po prostu spowodowane tym, że wcześniej nie miałas ochoty nawet na masturbacje- stres, zmęczenie, a teraz masz ochote na seks, więc jego jakośc po prostu wzrosła na chwilę obecną, a potem wszystko wróci znów do normy
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 22:12   #17
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Masturbacja a kontakty z partnerem. Wolne refleksje:)

No tak jak pisałaś To są dwie odmienne zupełnie kwestie. I jednego z drugim się porównać nie da.

Natomiast jeśli rezygnacja z masturbacji skutkuje zwielokrotnioną i szybszą satysfakcją z partnerem to chyba się jej wyrzeknę


Może kiedyś wrócę jako ta córka marnotrawna

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
a nie uważasz, że może to byc po prostu spowodowane tym, że wcześniej nie miałas ochoty nawet na masturbacje- stres, zmęczenie, a teraz masz ochote na seks, więc jego jakośc po prostu wzrosła na chwilę obecną, a potem wszystko wróci znów do normy

Na seks to ja generalnie mam ochotę zawsze wszędzie i o każdej porze (dlatego prawie w depresje wpadłam jak na tabletkach mogłam wcale a jak już to po bożemu, na szczęście wszystko wróciło do normy).

Na masturbacje ochoty wtedy nie miałam (to był jakiś tydzień), ale na seks i owszem Bo seks z partnerem to milion uczuć, bliskość, miłość, przyjemność, endorfiny to taka masturbacja razy milion Ale gdy nie było masturbacji to widzę, że wszystko odczuwam bardziej, mocniej, a dawniej po 1 orgazmie potrzebowałam chwili wyciszenia, teraz wręcz przeciwnie podniecenie wcale nie maleje. Mi się bardzo podobają te zmiany.

Myślę, że to wynika z tego, że po 1: ciało nie ma "znanego" dotyku, i silniej reaguje na każdy inny. Po 2 jest wyposzczone stąd też silniejsze reakcje i szybsza przyjemność

Tak czy siak podoba mi się to
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 22:17   #18
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Masturbacja a kontakty z partnerem. Wolne refleksje:)

Cytat:
Tak czy siak podoba mi się to
no to ok, skoro tak jest Ci lepiej, to pewnie
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 22:24   #19
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Masturbacja a kontakty z partnerem. Wolne refleksje:)

Ja tam z góry mówię, że nie krytykuję. Każdy co innego lubi. Ciekawa po prostu byłam jak to wygląda, bo mnie taki stan rzeczy bardzo zaskoczył. Wydawało mi się, że masturbacja podobnie jak u facetów powinna właśnie jak niektóre z was piszą pogłębiać ochotę i wzmacniać doznania

A wychodzi na to, że u mnie sprawdza się tylko wydłużenie czasu dojścia. Co u kobiety nie jest tak pożądane (przynajmniej przeze mnie Tż nigdy nie narzeka).
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-17, 22:35   #20
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Masturbacja a kontakty z partnerem. Wolne refleksje:)

Cytat:
Wydawało mi się, że masturbacja podobnie jak u facetów powinna właśnie jak niektóre z was piszą pogłębiać ochotę i wzmacniać doznania

ale u mnie jak juz pisałam, tak się tez nie dzieje, to jest po prostu dla mnie neutral
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 23:27   #21
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Masturbacja a kontakty z partnerem. Wolne refleksje:)

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
ale u mnie jak juz pisałam, tak się tez nie dzieje, to jest po prostu dla mnie neutral
Napisałam niektóre. Nie wszystkie.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 23:49   #22
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Masturbacja a kontakty z partnerem. Wolne refleksje:)

Cytat:
Wydawało mi się, że masturbacja podobnie jak u facetów powinna właśnie jak niektóre z was piszą pogłębiać ochotę i wzmacniać doznania
napisałaś, że jak niektóre piszą, a nie , że u niektórych, a to różnica,

poza tym masturbacja u facetów akurat własnie często na odwrót- jest zalecana , żeby zmniejszyć doznania i przedłuzyc stosunek.
no chyba, że jest brak ochoty na seks w związku, wtedy się zaleca, by facet sie powstrzymywał, w celu zwiększenia ochoty na kobitkę
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.