Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-06, 19:12   #2041
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Dziś odebrałam paczkę
wczoraj mamie nie wydali - pani z poczty powiedziała, ze poczta jest calodobowa i jesli bardzo mi zalezy na paczce, to mozna po nią przyjsc po 22, więc sobie darowałam.

Dodaję od razu zdjęcia. W 8 na 11 dużych pojemników mam te nowe zamykania sitka. Bardzo wygodne.

#1 Całe zamówienie razem (wiem, wiem, słaba jakość, ale wszystko będzie lepiej widać na kolejnych zdjęciach). Po prawo próbki, a po prawo na dole gratisy - 3 cienie i blush

#2 Podkłady

#3 Podkład na którym jest 6gramow, nie mam pojecia dlaczego, bo opakowanie ma identyczne wymiary jak reszta, a w tamtych jest 8g, bardzo mnie to zastanawia i nie ukrywam, ze niemile zaskakuje (mimo, ze podklady mi starcza na wiecznosc chyba)

#4 Blushe: i tu historia sie powtarza - Nick Nack i Snuggle maja po 6g, a pozostałe 2 po 8g. Prócz tego próbka Fresh air (śliczny, delikatny, o różowym odcieniu) i gratis - Jingle bells (w pojemniczku jest bardziej różowy, ale na skóerze to zdecydowanie jak dla mnie będzie brązer i umnie jest DUZO ciemniejszy niz na zdjeciu Hexx)

#5 Blushe jeszcze raz (bez flesza)

#6 Korektory i cienie. Te ostatnie były gratisami Sleigh ride jest raczej matowy, w rzeczywistosci jest bardziej fioletowy, a Christmas carol to cos w stylu ciemnej zieleni


Dziękuję frantic




Dni dobrze liczysz, ale tu nalezy policzuc dni robocze, przeciez byly swieta, sylwester i niedziele. Jesli odejmiesz te "niepracujące" to zostanie okolo 11 dni, a to wcale nie jest długo
Śliczne! Tak się cieszę, że wszystko tym razem poszło gładko z zamówieniem.
A co jest tym gratisem niespodzianką, róż?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 19:13   #2042
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Tutaj tez sa przed i po:

https://www.everydayminerals.com/for...hp?board=121.0

Before and after, masz na dole dwa topiki, jeden bardzo obszerny
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-01-06 o 19:15
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 19:15   #2043
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ojej, dziękuję wam Szczególnie Tobie, Anecka, za before i after bo na tym mi najbardziej zależało
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 19:29   #2044
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
też zamawiałam 25.12 i może napalilam się bo przyszło dziś awizo, ale szczerze bym się zdziwiła gdyby tak szybko doleciały. Byłby to rekord wszechczasów.
Więc nie siać pesymizmu!!!

Postaram sie Rozwielitko Tylko ja ja już chcę je mieć
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 19:36   #2045
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Postaram sie Rozwielitko Tylko ja ja już chcę je mieć
och wiem, ja też!
pogonilam na pocztą jak głupia a tu klops...nie edm
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 20:15   #2046
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
też zamawiałam 25.12 i może napalilam się bo przyszło dziś awizo, ale szczerze bym się zdziwiła gdyby tak szybko doleciały. Byłby to rekord wszechczasów.
Więc nie siać pesymizmu!!!



trafne stwierdzenie.
ja jestem na dobrej drodze do takiego zapasu...
adusiadu, śliczna kolekcja!
zadowolona jesteś z gratisow?
widzę, ze masz moje ulubione róże



na wizażu nie ma czegoś takiego (ale jak nam utworzą podforum mineralne można by się pokusić o taki wątek...) ale na amerykańskich stronach jest tego zatrzęsienie...poszukaj choćby na forum edm (community-->forum)
szczerze mówiąc cieni używam od wielkiego dzwonu, ale te dwa perłowe powinny mi sie przydac, nie wiem jak z tym matowym, musze go spróbować, najwyzej poleci w świat
a gratisowy blush to podobno połączenie Waffle Cone i Nick nack (albo jakiegos podobnego) w stosunku 1:1, a ponieważ oba blushe mam, wiec jak mi sie spodoba to dorobię

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Śliczne! Tak się cieszę, że wszystko tym razem poszło gładko z zamówieniem.
A co jest tym gratisem niespodzianką, róż?
róż był wymieniony w gratisach, więc niespodzianką był któryś cien, ale nie pamietam który



A nie wiecie, drogie Wizażanki, jak to jest z tym podkładem co ma 6g? O co chodzi, ze on mniej wazy?


Postanowiłam wkleić zdjęcia blushy, bo pamietam, że parę Wizażanek pytało czasem o porównanie niektórych z nich. Mam nadzieję, że ulatwi to komuś życie

Blushe idą w podanej kolejności od mojego nadgarstka (mam nadzieje, ze widać gdzie on jest )

Fresh Air, Pink Ribbon, Soft Touch, Nick Nack, Snuggle, Soft Bronzer, Jingle Bells, Waffle Cone

#1 Flesz w ciemności
#2 Flesz w ciemności
#3 Flesz przy zapalonym świetle
#4 Lampka biurkowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00455.jpg (26,2 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00456.jpg (20,3 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00454.jpg (21,2 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00449.jpg (23,8 KB, 94 załadowań)

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-01-06 o 20:33 Powód: +
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 20:50   #2047
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Ojej, dziękuję wam Szczególnie Tobie, Anecka, za before i after bo na tym mi najbardziej zależało
Nie ma za co

adusiadu, Jak nie lubie jasnych rozy [ w ogole jako kolor mi sie nie podoba ] to strasznie mi sie widzi pink ribbon
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 21:03   #2048
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

W związku z również moim zdziwieniem i ogólnym zamieszaniem z powodu wagi produktów "big" sprawdziłam ponownie na ich FAQ. Produkty są tam określane pojemnością pojemniczka, nie gramaturą produktu, to nasze przyzwyczajenie. Uważam, że przyjęto 8 g zwyczajowo, ponieważ w innych firmach jest 8 g pakowane w 30, a tu w 25. Zresztą ciężar właściwy róznych składników jest inny i stąd przyjęto za miare pojemność. To moje wywody po studiowaniu sposobu robienia tych kosmetyków.
Dziękuję za pomoc itd przy promocjach
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 21:12   #2049
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Nie ma za co

adusiadu, Jak nie lubie jasnych rozy [ w ogole jako kolor mi sie nie podoba ] to strasznie mi sie widzi pink ribbon
Sliczny jest ten różyk Ma miliony iskierek, które się mienią (wiem, że duzo Wizażanek z wątku woli bezdrobinkowe, ale ten jest godny uwagi)
Mam bardzo jasną rękę, więc nie kontrastuje on z nią zbyt mocno. Zauważyłam, że na mojej twarzy jego kolor się nieco ociepla (podobnie ma vril z tego co pisała) a w pojemniczku jest ewidentnie różowy.
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 21:14   #2050
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fragy7 Pokaż wiadomość
niestety jak na razie zamówione przez mnie próbki podkładów są lekko za ciemne (Cool Fair Medium – matte, Beige Fairly Light – intensive, Buff Fairly Light Neutral – intensive).
niestety moja szyja jest jaśniejsz niż twarz i przez to się odcina, bo w gruncie rzeczy do twarzy to one raczje pasują, może niektóre zbyt różowe, a na szyji mam tony raczej żółte.
zamówę kolejny zestaw próbek i flat topa
niestety musze poczekać min. tydzień. dziś byłam w banku podpisac umowe o wydanie karty platniczej do konta w USD i przyjdzie pocztą dopiero póżniej. a tak będzie mi zdecydowanie wygodniej i taniej, bo mam USD, a przewalutowania to tylko dla mnie dodatkowy koszt. także byle do następnego tygodnia
Fragy7, widzę że mamy podobny problem!! podobnie jak Ty mam szyję nieco jaśniejszą od twarzy, ale zawsze z żółtymi tonami!! kupowanie podkładów to jakiś koszmar, dobrze, że można z EDM zamówi próbki. zamówiłam Buff Fairly summer, Buff Biege neutral i Golden Light, ale też jakoś się odcinają, fairly summer tak trochę na pomarańczowo, więc łudzę się że może jakoś lepiej wygląda na opalonej buzi. niby niezły ten Golden Light, ale jakoś szybko zszedł z mojej twarzy i koniec końców wyszło blado. jutro testy buff beige netral, ale już na nadgarstku widziałam że cos za ciemno, zobaczymy co na twarzy
tez będę zamawiac inne próbki, ale na razie jeszcze sie nie zastanawiałam jakie. i flat topa oczywiście
powodzenia w poszukiwaniach
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 21:25   #2051
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
Fragy7, widzę że mamy podobny problem!! podobnie jak Ty mam szyję nieco jaśniejszą od twarzy, ale zawsze z żółtymi tonami!! kupowanie podkładów to jakiś koszmar, dobrze, że można z EDM zamówi próbki. zamówiłam Buff Fairly summer, Buff Biege neutral i Golden Light, ale też jakoś się odcinają, fairly summer tak trochę na pomarańczowo, więc łudzę się że może jakoś lepiej wygląda na opalonej buzi. niby niezły ten Golden Light, ale jakoś szybko zszedł z mojej twarzy i koniec końców wyszło blado. jutro testy buff beige netral, ale już na nadgarstku widziałam że cos za ciemno, zobaczymy co na twarzy
tez będę zamawiac inne próbki, ale na razie jeszcze sie nie zastanawiałam jakie. i flat topa oczywiście
powodzenia w poszukiwaniach
nie doceniany tu jest kolor perfect, jasny, neutralny balans. Kilka postów wczesniej bylo zdjecie probki. Ja juz go wyslalam w świat bo był zbyt jasny dla mnie ale odcien bajka.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 21:29   #2052
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość

#4 Blushe: i tu historia sie powtarza - Nick Nack i Snuggle maja po 6g, a pozostałe 2 po 8g. Prócz tego próbka Fresh air (śliczny, delikatny, o różowym odcieniu) i gratis - Jingle bells (w pojemniczku jest bardziej różowy, ale na skóerze to zdecydowanie jak dla mnie będzie brązer i umnie jest DUZO ciemniejszy niz na zdjeciu Hexx)
I jak z Jingle Bells bo z tego co widze tylko u Ciebie na zdjeciu on wyszedl taki ciemny,teraz tak porownuje swoje foto z tym,co mam w dloniach i kolor jest dobrze oddany a patrzac na Twoje zdjecia na rece to pokrywa sie
To bardzo delikatny,stonowany roz


Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
#6 Korektory i cienie. Te ostatnie były gratisami Sleigh ride jest raczej matowy, w rzeczywistosci jest bardziej fioletowy, a Christmas carol to cos w stylu ciemnej zieleni
Sleigh Ride przypomina mi taki golebi fiolet,swietnie wydobywa odcien fioletu po nalozeniu,kojarzy mi sie z podobnym cieniem jaki kiedys mialo ArtDeco w swojej ofercie i ktorego pozniej nie moglam znalezc.

Christmas Carol to ladna zielen przypominajaca mi zywa zielen swierka,dobrze oddany kolor






Cytat:
Napisane przez pastereczka
nie doceniany tu jest kolor perfect, jasny, neutralny balans. Kilka postów wczesniej bylo zdjecie probki. Ja juz go wyslalam w świat bo był zbyt jasny dla mnie ale odcien bajka.

Jutro zamierzam go wyprobowac bo jestem bardzo ciekawa efektu
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2009-01-06 o 21:31
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 21:43   #2053
fragy7
Raczkowanie
 
Avatar fragy7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 72
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
Fragy7, widzę że mamy podobny problem!! podobnie jak Ty mam szyję nieco jaśniejszą od twarzy, ale zawsze z żółtymi tonami!! kupowanie podkładów to jakiś koszmar, dobrze, że można z EDM zamówi próbki. zamówiłam Buff Fairly summer, Buff Biege neutral i Golden Light, ale też jakoś się odcinają, fairly summer tak trochę na pomarańczowo, więc łudzę się że może jakoś lepiej wygląda na opalonej buzi. niby niezły ten Golden Light, ale jakoś szybko zszedł z mojej twarzy i koniec końców wyszło blado. jutro testy buff beige netral, ale już na nadgarstku widziałam że cos za ciemno, zobaczymy co na twarzy
tez będę zamawiac inne próbki, ale na razie jeszcze sie nie zastanawiałam jakie. i flat topa oczywiście
powodzenia w poszukiwaniach
ehhh to widze, że nie jestem sama
ja wybrałam jaśniejsze niż Ty odcienie, a i tak mam wrażenie, że delikatnie za ciemne albo to kwestia zbyt różych tonów
teraz będe celować prawdopobnie w:
Golden -Golden Fair albo Fawn
Beige - Sandy Fair i Sunkissed Fair
Buff - Linen i moze jesze Ivory (ale trochę mi za różowawo wygląda)
moze i nawet sprobuje Olive Fair, choc nigdy bym nie powiedziała, że mam oliwkową cerę.

dziś miałam na sobie Beige Fairly Light, w sztucznym swietle bardzo ladnie, naturalnie się prezentował, ale za dnia to tak średnio..

Tobie też powodzenia

Edytowane przez fragy7
Czas edycji: 2009-01-06 o 21:48
fragy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 21:48   #2054
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Jak przyjechałam po 4 dniach i było 6 czy 8 stron nowych to ok, rozumiem, ale po jednym dniu zajęć i w pracy i ponad 3 strony natłukłyście? Kiedy ja mam to czytać, hę?

Czekam dalej na paczkę z 17.12 - czekam, czekam, czekam. Brak info, że przyszło cośkolwiek, chyba w czwartek wybiorę się do domku i obadam sprawę.

Zamówiłam jakiś magiczny płyn z CS do prasowania minerałów, będę prasować, bo mnie cienie sypkie doprowadzają do skraju rozpaczy... Nie umiem ich nakładać inaczej jak mokrym pędzelkiem, a rano nie zawsze jest na to czas...

Dziś nałożyłam róż Shortcake na oczy jako cień i... WOW!! Ale fajowy efekt, te drobinki którę wręcz duszą moją twarz jak nie uważam na oczach wyglądały bosko i idealnie na zimę. Pomysłu nie patentowała, możecie korzystać do woli
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 21:52   #2055
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

ja dopiero czekam aż dojdą pieniądze na konto pay pal. z tym że mam kilka pytań: z tego co tu czytam i się domyślam jest kilka opcji przesyłki, tańsza i droższa- rejestrowana. jeśli wezmę tańszą, czy dochodzi ona jako paczka? (czyli przywożona przez dostawczy, a nie przez mojego listonosza który nie nosi bąblowych kopert tylko aviza których czasami nie wrzuca do skrzynki, myli imiona itp). I jeśli przelałam 30 zł na pay pal, wystarczy mi na komplet próbek+ jeden najmniejszy korektor?
I nie wiem co z tym vatem 22%, co mam zrobić jeśli chcę go zapłacić lub nie, bo przecież zapłacę tyle ile mi się pokaże że mam zapłacić

P.S. Adusiadu jestem pod wrażeniem kolekcji
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 21:54   #2056
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fragy7 Pokaż wiadomość
ehhh to widze, że nie jestem sama
ja wybrałam jaśniejsze niż Ty odcienie, a i tak mam wrażenie, że delikatnie za ciemne albo to kwestia zbyt różych tonów
teraz będe celować prawdopobnie w:
Golden -Golden Fair albo Fawn
Beige - Sandy Fair i Sunkissed Fair
Buff - Linen i moze jesze Ivory (ale trochę mi za różowawo wygląda)
moze i nawet sprobuje Olive Fair, choc nigdy bym nie powiedziała, że mam oliwkową cerę.

dziś miałam na sobie Beige Fairly Light, w sztucznym swietle bardzo ladnie, naturalnie się prezentował, ale za dnia to tak średnio..

Tobie też powodzenia
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1218798327 olive fair jest bardzo podobny do golden fair, różnica jest niewielka. Ja teraz używam Golden Fair, wcześniej też używałam Fawn. Jesli masz zaczerwienienia na twarzy i żółte tony na szyi, kieruj się w stronę golden lub olive. Fawn jest odrobine ciemniejszy, niweluje ladnie zaczewienienia. jeśli goden light jest za ciemny, zdecydowanie wypróbuj golden fair i fawn.

Sandy Fair i Sunkissed Fair na mnie były za różowe. Fair neutral (buff) byl za szary.

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
ja dopiero czekam aż dojdą pieniądze na konto pay pal. z tym że mam kilka pytań: z tego co tu czytam i się domyślam jest kilka opcji przesyłki, tańsza i droższa- rejestrowana. jeśli wezmę tańszą, czy dochodzi ona jako paczka? (czyli przywożona przez dostawczy, a nie przez mojego listonosza który nie nosi bąblowych kopert tylko aviza których czasami nie wrzuca do skrzynki, myli imiona itp). I jeśli przelałam 30 zł na pay pal, wystarczy mi na komplet próbek+ jeden najmniejszy korektor?
I nie wiem co z tym vatem 22%, co mam zrobić jeśli chcę go zapłacić lub nie, bo przecież zapłacę tyle ile mi się pokaże że mam zapłacić

P.S. Adusiadu jestem pod wrażeniem kolekcji
w komplecie bezplatnych probek jest jeden korektor. za przesylke zpalacisz chyba mniej niz $5 wiec wystarczy.
__________________


Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2009-01-06 o 22:00
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 21:57   #2057
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
I jak z Jingle Bells bo z tego co widze tylko u Ciebie na zdjeciu on wyszedl taki ciemny,teraz tak porownuje swoje foto z tym,co mam w dloniach i kolor jest dobrze oddany a patrzac na Twoje zdjecia na rece to pokrywa sie
To bardzo delikatny,stonowany roz




Sleigh Ride przypomina mi taki golebi fiolet,swietnie wydobywa odcien fioletu po nalozeniu,kojarzy mi sie z podobnym cieniem jaki kiedys mialo ArtDeco w swojej ofercie i ktorego pozniej nie moglam znalezc.



Christmas Carol to ladna zielen przypominajaca mi zywa zielen swierka,dobrze oddany kolor
Naprawde Jingle Bells u mnie jest ciemny i bardziej wpada w brąz niż w róż, na mojej rece jest obok ciemnego brązera i naprawde różnica nie jest ogromna (ale jestem bladzioch )

Gołębi fiolet do Sleigh Ride to doskonałe określenie

Christmas Carol jak dla mnie właściwie ma odcien ciemnoseledynowy

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość

P.S. Adusiadu jestem pod wrażeniem kolekcji
dzięki
to nie wszystko bo mam jeszcze około 12 sampli i 3 mini :P

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-01-06 o 21:59 Powód: +
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 22:05   #2058
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Jak przyjechałam po 4 dniach i było 6 czy 8 stron nowych to ok, rozumiem, ale po jednym dniu zajęć i w pracy i ponad 3 strony natłukłyście? Kiedy ja mam to czytać, hę?

Czekam dalej na paczkę z 17.12 - czekam, czekam, czekam. Brak info, że przyszło cośkolwiek, chyba w czwartek wybiorę się do domku i obadam sprawę.

Zamówiłam jakiś magiczny płyn z CS do prasowania minerałów, będę prasować, bo mnie cienie sypkie doprowadzają do skraju rozpaczy... Nie umiem ich nakładać inaczej jak mokrym pędzelkiem, a rano nie zawsze jest na to czas...

Dziś nałożyłam róż Shortcake na oczy jako cień i... WOW!! Ale fajowy efekt, te drobinki którę wręcz duszą moją twarz jak nie uważam na oczach wyglądały bosko i idealnie na zimę. Pomysłu nie patentowała, możecie korzystać do woli
Ja używam tych za jasnych rózy jako cienie np wet sand blyszczy sie jak mokry piasek-cudo-nie jak brokat i ostatnio dopelniam wafle cone, brazem z drobinkami
Z CS pozalowalam juz na to medium do prasowania, bo wstyd mi ze tam wydalam aż .....
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 22:05   #2059
fragy7
Raczkowanie
 
Avatar fragy7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 72
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1218798327 olive fair jest bardzo podobny do golden fair, różnica jest niewielka. Ja teraz używam Golden Fair, wcześniej też używałam Fawn. Jesli masz zaczerwienienia na twarzy i żółte tony na szyi, kieruj się w stronę golden lub olive. Fawn jest odrobine ciemniejszy, niweluje ladnie zaczewienienia. jeśli goden light jest za ciemny, zdecydowanie wypróbuj golden fair i fawn.

Sandy Fair i Sunkissed Fair na mnie były za różowe. Fair neutral (buff) byl za szary.
te wskazówki będa mi bardzo pomocne przy kolejnym zamówieniu
fragy7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 22:09   #2060
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
w komplecie bezplatnych probek jest jeden korektor. za przesylke zpalacisz chyba mniej niz $5 wiec wystarczy.
ale właśnie wzięłam komplet 5 próbek + dodatkowo korektor najmniejszy, więc może bym trochę więcej niż 5 zapłaciła, i czytałam że pay pal potrąca coś za przeliczenie na dolary... w sumie niepotrzebnie sie martwie, jak mi nie starczy to usunę dodatkowy korektor z zamówienia, albo przeleję jeszcze pieniądze i poczekam jeszcze kilka dni
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 22:14   #2061
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

dziewczyny, czy możecie mi doradzić? Czy macie może porównanie start to finish do skrobii np albo do pudru jedwabnego hauschka? Czy to jest coś w tym stylu? Chodzi mi o mat przede wszystkim. Moja cera strasznie się przetluszcza i minerały ze mnie praktycznie spływają... Zastanawiam się czy nie zamówić czegoś na próbę. Może coś innego możecie polecić, niekoniecznie EDM.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 22:25   #2062
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
ale właśnie wzięłam komplet 5 próbek + dodatkowo korektor najmniejszy, więc może bym trochę więcej niż 5 zapłaciła, i czytałam że pay pal potrąca coś za przeliczenie na dolary... w sumie niepotrzebnie sie martwie, jak mi nie starczy to usunę dodatkowy korektor z zamówienia, albo przeleję jeszcze pieniądze i poczekam jeszcze kilka dni
to wyjdzie pewnie mniej niz $7,5. według mnie bedzie ok.

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy możecie mi doradzić? Czy macie może porównanie start to finish do skrobii np albo do pudru jedwabnego hauschka? Czy to jest coś w tym stylu? Chodzi mi o mat przede wszystkim. Moja cera strasznie się przetluszcza i minerały ze mnie praktycznie spływają... Zastanawiam się czy nie zamówić czegoś na próbę. Może coś innego możecie polecić, niekoniecznie EDM.
używałam skrobii przez krótki czas, wygladala dosc brzydko - duze białe drobinki, które się osadzały na włoskach.

Właśnie miałam pisać, że uzylam dzis najpierw start to finish rice (sunlight) i potem nałożyłam odrobinę podkładu, tam gdzie potrzebuję krycia. Podkład nałożył się o wiele lepiej niż bez STF, łatwiej i równiej. Co do trzymania matu, to chyba u mnie standard - lekki glow po paru godzinach. Nie lubię uzywać zbyt dużo rzeczy, ale nie zrobiłam sobie nimi efektu "starej pudernicy" na twarzy.

Jest jeszcze wersja kaolin oprócz ryżowej, ale jeszcze jej nie próbowałam.

Zwykle używam puderu rozświetlającego (w praktyce matującego) Hauschki i jest podobnie, lekki glow parę godzin od zrobienia makiajażu.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 22:50   #2063
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy możecie mi doradzić? Czy macie może porównanie start to finish do skrobii np albo do pudru jedwabnego hauschka? Czy to jest coś w tym stylu? Chodzi mi o mat przede wszystkim. Moja cera strasznie się przetluszcza i minerały ze mnie praktycznie spływają... Zastanawiam się czy nie zamówić czegoś na próbę. Może coś innego możecie polecić, niekoniecznie EDM.
Jeżeli niekoniecznie z EDM to świetnie matuje puder transparentny z Kryolanu (nie znam składu, ale raczej na pewno nie jest on mineralny). A jak chcesz pozostać w obszarze minerałów, to polecam czystą krzemionkę - mój absolutny hicior w matowieniu, wygładzeniu, ułatwieniu aplikacji czegokolwiek na twarz.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 22:55   #2064
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Jeżeli niekoniecznie z EDM to świetnie matuje puder transparentny z Kryolanu (nie znam składu, ale raczej na pewno nie jest on mineralny). A jak chcesz pozostać w obszarze minerałów, to polecam czystą krzemionkę - mój absolutny hicior w matowieniu, wygładzeniu, ułatwieniu aplikacji czegokolwiek na twarz.
zastanawiałam się właśnie nad anti shine Kryolanu, czytałam na KWC i podobno niezły. Ale jakby dało się pozostać w sferze minerałów, to tym lepiej A ta krzemionka jest na EDM? Mocno masz przetłuszczającą się cerę?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 23:05   #2065
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Jeżeli niekoniecznie z EDM to świetnie matuje puder transparentny z Kryolanu (nie znam składu, ale raczej na pewno nie jest on mineralny). A jak chcesz pozostać w obszarze minerałów, to polecam czystą krzemionkę - mój absolutny hicior w matowieniu, wygładzeniu, ułatwieniu aplikacji czegokolwiek na twarz.

frantic, skąd wzięłaś krzemionkę?
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 23:10   #2066
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
zastanawiałam się właśnie nad anti shine Kryolanu, czytałam na KWC i podobno niezły. Ale jakby dało się pozostać w sferze minerałów, to tym lepiej A ta krzemionka jest na EDM? Mocno masz przetłuszczającą się cerę?
Co do Kryolanu to mam akurat na myśli trochę inny puder niż anti shine, ale ten może też być niezły.

Silica czyli krzemionka właśnie jest dostępna w czystej formie na Coastal Scents (tam ją właśnie zakupiłam) i np. na Pure Luxe Cosmetics. Ale na pewno to nie jedyne miejsca, gdzie można ją kupić. Na EDM jej niestety nie mają.
Cera co prawda mocno mi się nie przetłuszcza, ale zawsze po formule intensive mam delikatny błysk po paru godzinach, czasem też po południu musiałam używać bibułkę matującą, a tu nic. Dziś rano się nią wypudrowałam i do teraz zero błysku, twarz wygląda jak chwilę po pomalowaniu.
Mam też próbki podkładów z Joppa, które już w składzie zawierają krzemionkę i też po ich nałożeniu moja twarz się w ogóle nie świeciła. Coś w tej krzemionce musi być. Jeszcze nie słyszałam ani nie czytałam o niej złych opinii.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 23:17   #2067
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Co do Kryolanu to mam akurat na myśli trochę inny puder niż anti shine, ale ten może też być niezły.

Silica czyli krzemionka właśnie jest dostępna w czystej formie na Coastal Scents (tam ją właśnie zakupiłam) i np. na Pure Luxe Cosmetics. Ale na pewno to nie jedyne miejsca, gdzie można ją kupić. Na EDM jej niestety nie mają.
Cera co prawda mocno mi się nie przetłuszcza, ale zawsze po formule intensive mam delikatny błysk po paru godzinach, czasem też po południu musiałam używać bibułkę matującą, a tu nic. Dziś rano się nią wypudrowałam i do teraz zero błysku, twarz wygląda jak chwilę po pomalowaniu.
Mam też próbki podkładów z Joppa, które już w składzie zawierają krzemionkę i też po ich nałożeniu moja twarz się w ogóle nie świeciła. Coś w tej krzemionce musi być. Jeszcze nie słyszałam ani nie czytałam o niej złych opinii.
dziękuję Ci za odpowiedź Zamówiłam dziś próbki z Joopa, więc zobaczymy czy będą matować choć troszkę, bo EDM niestety u mnie ze względu na to świecenie się nie sprawdza. A stosowałaś może start to finish z EDM?

silica, to ta? http://www.coastalscents.com/cfwebst...er-spheres.cfm

Edytowane przez lukrecja222
Czas edycji: 2009-01-06 o 23:20 Powód: dopisek
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 23:25   #2068
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
dziękuję Ci za odpowiedź Zamówiłam dziś próbki z Joopa, więc zobaczymy czy będą matować choć troszkę, bo EDM niestety u mnie ze względu na to świecenie się nie sprawdza. A stosowałaś może start to finish z EDM?
Owszem, do dzisiaj używałam Start To Finish jako primer pod podkład EDM. U mnie spisywał się świetnie w matowieniu, ale krzemionka ma jeszcze tą zaletę że wygładzam bardzo buzię - świetne jest to uczucie i trudno by mi było teraz z niego zrezygnować.

Przetestuj Joppa - formuła Soft Coverage jest jak dla mnie najlepsza (lepsza chyba jednak od EDM) i ją bardzo polecam. Jeżeli będziesz się świecić także po Joppa, to wtedy radziłabym zainwestować w krzemionkę (zwłaszcza, że cena niewielka), bo wiadomo, że w podkładzie jest jej mniej, A w czystej formie możesz nałożyć znacznie więcej.

EDIT:
Tak, to ta.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-01-06 o 23:27
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 23:29   #2069
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Owszem, do dzisiaj używałam Start To Finish jako primer pod podkład EDM. U mnie spisywał się świetnie w matowieniu, ale krzemionka ma jeszcze tą zaletę że wygładzam bardzo buzię - świetne jest to uczucie i trudno by mi było teraz z niego zrezygnować.

Przetestuj Joppa - formuła Soft Coverage jest jak dla mnie najlepsza (lepsza chyba jednak od EDM) i ją bardzo polecam. Jeżeli będziesz się świecić także po Joppa, to wtedy radziłabym zainwestować w krzemionkę (zwłaszcza, że cena niewielka), bo wiadomo, że w podkładzie jest jej mniej, A w czystej formie możesz nałożyć znacznie więcej.

EDIT:
Tak, to ta.
tak też zrobię, przetestuje Joppa jak przyjdzie i w razie co kupie potem krzemionkę Ten start to finish też mnie kusi, ale juz nazamawiałam próbek i może wystarczy
Dziękuję Ci za pomoc
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 23:38   #2070
fragy7
Raczkowanie
 
Avatar fragy7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 72
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

przy nowych próbakch spróbuje sprawdzić te odcienie tak:
https://www.everydayminerals.com/for...p?topic=2156.0

próbowałyście? to rzeczywiście taki dobry sposób?
fragy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.