Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-29, 09:45   #2791
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Kamilianna - masz bardzo podobne wymiary do moich - mam 2 cam więcej w.
Mój pierwszy dobry stanik był z avocado. Do tej pory go lubię, bo jest bardzo wygodny, ale musiałam go podszyć bo rozściągnął się niemiłosiernie.
Z tego co wiem, to gdzieś w Białymstoku jest jakiś outlet z bielizną. Popytaj i poszukaj. Ja kilka staników kupiłam na allegro właśnie od osób z Białegostoku. Skoro tam mieszkasz to masz ułatwione zadanie.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 10:15   #2792
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Dziewczyny, myślicie, że da się zwrócić zamówiony w Peachfield stanik w ich sklepie stacjonarnym bo już zaczynam mieć dość tego wachlowania kopertami z biustonoszami w tę i z powrotem
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 10:20   #2793
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, myślicie, że da się zwrócić zamówiony w Peachfield stanik w ich sklepie stacjonarnym bo już zaczynam mieć dość tego wachlowania kopertami z biustonoszami w tę i z powrotem
Jeśli masz opakowanie i metkę i paragon to zapewne dziewczyny się zgodzą. Wyślij maila z zapytaniem.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 11:33   #2794
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Jezu co za pogoda Muszę jechać na zakupy i nie wiem jak będę wracać Obładowana siatkami nie za bardzo będę miała jak trzymać parasol Mam nadzieję że akurat wtedy nie będzie padać, niech Bóg się nade mną zlituje i da chociaż pół h bez deszczu
Lekką mżawkę może i mój makijaż przetrwa ale gorzej jak bardziej popada Już widzę te czarne smugi tuszu smętnie spływające po policzkach
Trzymajcie za mnie kciuki

A przypomniało mi się coś jeszcze Chciałam powiedzieć że się zakochałam W tuszu Bell wydłużającym Ale mam dziś fajne rzęsy
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2009-08-29 o 11:34
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 12:41   #2795
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

WI, cathy, frantic, vril odezwijcie się na gg bo straciłam listę a nie zdążyłam Was wgrać na serwer
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 13:16   #2796
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
znowu leje

kliknęłam własnie Curvy Kate Princess i Portia - ja mam w stanikach od góry pusto [tzn. że mam nisko osadzony biust tak?] więc mam nadzieję, że wreszcie trafię w fason

no i wzięlam z LaurEss bigi peony i angelic oraz Radiant Ivory, Domi
O Jak fajnie że Ci podpasował Ja na lauresowoą stronę cały czas zaglądam, chociaż właściwie nic mi nie potrzeba
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 13:44   #2797
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

dzien dobry dziewczynki

Melduje sie po malej nieobecnosci.. chillout piatkowy przedluzyl sie bardzo

Odpisalam juz wszystkim na PW.
Pastereczko-jesli chcesz to zrobie zdjecia i Ci wysle
WI-wrzucam to serce o ktorym mowilam..i jeszcze innej bizu. Moze Ci sie cos spodoba

a tak wogole Primark ma nowa kolekcje juz. Jak to mowi moje kol stąd-po czym poznac ze lato sie skonczylo w Irlandii..? Po kolekcji kurtek zimowych w Penny'sie...

Juz sa

zimowe kurtkiiii
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bizu.jpg (86,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bizu2.jpg (116,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolczyki.jpg (59,0 KB, 18 załadowań)
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 14:44   #2798
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Dziewczyny, wszystkim odpisze na PW wieczorkiem. Muszę jechać przypilnować kawiarnię pod nieobecność tża siostry...
Fergusonku- to pomarańczowe coś jest super! Odpisze szczegółowo wieczorkiem Dziękuję!
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 14:47   #2799
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
znowu leje
U mnie leje bez przerwy od 2 tygodni

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Jezu co za pogoda Muszę jechać na zakupy i nie wiem jak będę wracać Obładowana siatkami nie za bardzo będę miała jak trzymać parasol Mam nadzieję że akurat wtedy nie będzie padać, niech Bóg się nade mną zlituje i da chociaż pół h bez deszczu
Lekką mżawkę może i mój makijaż przetrwa ale gorzej jak bardziej popada Już widzę te czarne smugi tuszu smętnie spływające po policzkach
Trzymajcie za mnie kciuki

A przypomniało mi się coś jeszcze Chciałam powiedzieć że się zakochałam W tuszu Bell wydłużającym Ale mam dziś fajne rzęsy
Mam nadzieję że ten BEll to nie minerały bo zwariuje

Jestem !!! Po pracy pobiegłam do centrum szukać Panache..bo mi Pranie narobiła ochoty..i co ??? Dwie starsze babki wytrzeszczyły oczy gdy usłyszały Panache, na szczęcie jedna mi powiedziała że właśnie zaczynają współpracować z Panache , i niedługo powinna się u nich pokazać kolekcja jesień Powiedziała że cena taka minimalna to 800 koron za stanik To jest 400 zł!!! Czy Wy banki okradacie??? Dla mnie to dniówka w Norge ale jakbym w PL pracowała wątpie że by mnie było stać, chociaż nie zdziwie się jak gdzie indziej będzie taniej bo tu wszystko ma min 200% przebitki
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 14:53   #2800
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
U mnie leje bez przerwy od 2 tygodni

Mam nadzieję że ten BEll to nie minerały bo zwariuje

Jestem !!! Po pracy pobiegłam do centrum szukać Panache..bo mi Pranie narobiła ochoty..i co ??? Dwie starsze babki wytrzeszczyły oczy gdy usłyszały Panache, na szczęcie jedna mi powiedziała że właśnie zaczynają współpracować z Panache , i niedługo powinna się u nich pokazać kolekcja jesień Powiedziała że cena taka minimalna to 800 koron za stanik To jest 400 zł!!! Czy Wy banki okradacie??? Dla mnie to dniówka w Norge ale jakbym w PL pracowała wątpie że by mnie było stać, chociaż nie zdziwie się jak gdzie indziej będzie taniej bo tu wszystko ma min 200% przebitki
selene ja na ebay angielskim kupuje nowe panache miedzy 60- 150 zł z wysylką już ... wiec
masquerade tez wpisz w wyszukiwarke ebay

tusz bell używam rownież - kosztuje 15 zł i juz nie siegam po diory itd- jest znakomity więc mozesz z nami zaoszczedzic czasem
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 14:53   #2801
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
A mi wyszło 85 E , ale cos jest napisane że od 85 sprawdzić w tabelce bo coś tam...no biust mam pełny bardzo i jędrny, dalej szukam spisu dobrych cyckowych firm

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Abecita
Amoena
Anita
Calida
Calvin Klein
Change
Chantelle
Esprit
Fantasie / Freya
Femilet
Lepel
Marlies Decker
Marie Jo / Prima Donna
Princess Tam Tam
Patricia
Naturana
Andre merker
Nie mam wyboru co do sklepów z bielizną u mnie , ale analazłam na necie firmy które proponuje w sumie tutaj najpopularniejszy sklep...znacie coś z tego???
te wytłuszczone są u nas dostępne

faktycznie 400PLN to przegięli zdrowo
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 15:15   #2802
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
selene ja na ebay angielskim kupuje nowe panache miedzy 60- 150 zł z wysylką już ... wiec
masquerade tez wpisz w wyszukiwarke ebay

tusz bell używam rownież - kosztuje 15 zł i juz nie siegam po diory itd- jest znakomity więc mozesz z nami zaoszczedzic czasem
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
te wytłuszczone są u nas dostępne

faktycznie 400PLN to przegięli zdrowo
No to nie przesadziłam z marżą, minimum 250%. Fakt, przeliczając na polskie drogie, ale tu to jest jedna moja dniówka 7,5h a mimo to potrafią narzekać że cos jest drogie , gdzie dla nich nie jest
Pasterczko...rzeczywiście jest ciężko uwierzyć że maskara za 15 zł jest lepsza od Diora, ale dopisuję to do mojej listy, jak będę w PL to sprawdzę
Ilonko...chantelle mam pod nosem..czy tę firme tez polecacie???

Dziewczyny , chcę zrobić fotkę mojej cery żeby ten podkład dobrać..mam zrobić fotkę czystej cery czy z najbardziej przybliżonym odcieniem na twarzy plus szyja???
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 15:25   #2803
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
No to nie przesadziłam z marżą, minimum 250%. Fakt, przeliczając na polskie drogie, ale tu to jest jedna moja dniówka 7,5h a mimo to potrafią narzekać że cos jest drogie , gdzie dla nich nie jest
Pasterczko...rzeczywiście jest ciężko uwierzyć że maskara za 15 zł jest lepsza od Diora, ale dopisuję to do mojej listy, jak będę w PL to sprawdzę
Ilonko...chantelle mam pod nosem..czy tę firme tez polecacie???

Dziewczyny , chcę zrobić fotkę mojej cery żeby ten podkład dobrać..mam zrobić fotkę czystej cery czy z najbardziej przybliżonym odcieniem na twarzy plus szyja???
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...p-mascara.html

daj czysta buzie z kawalkiem szyji, najlepiej w dziennym swietle, mze przy oknie gdzies czy na tarasie

ja chantelle lubie-chociaz najtansze nie są, jak napiszesz tu wymiary to Ci dziewczyny powiedza o co masz prosic
polecam Ci gossard i wonderbra, bo lubisz wycięte a one sa na wiekszy biust, dobrze trzymają itd
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 15:25   #2804
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Selene-a ogladalam ta paletke Twoja wczoraj tez.. Faaajna szkoda ze nie mam juz pomyslu na wymowke po co kupic kolejne cienie..

zrob fotke same twarzy z szja(!) i mozesz podac odcienie ktorych uzywasz innych podkladow.
tak swoja droga tez jak lece do polski robie taka liste ze wracam z dwiema walizkami

WI- to "pomaranczowe" wyglada genialnie z biała bluzka.. a jeszcze zapomnialam Ci napisac ze widzialam takie fajne bluzki koszulowe, dlugie, za tylek, prazkowane, z grubym paskiem w talii. 13 euro, wszystkie rozmiary. tez bym Cie widziala w tym

400zl za stanik musze go sobie chyba najpierw operacyjnie powiekszyc...
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 15:49   #2805
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Wróciłam z wakacyjnych wojaży Chyba nigdy w życiu nie bylam taka opalona

Nawet nie zabieram się za nadrabianie zaległości, bo kolejne dwa tygodnie musiałabym spędzić przed komputerem

Widzę, że stanikomania nie znika Tak mi brakowało zakupów, że kliknęłam dwa staniki na ebayu, plunga Panache i Arabelkę
A, że dolar taniutki szykują się większe mineralne zakupy

Pastereczko, tusz Push Up jest genialny Tusze z wyższej półki odeszły w zapomnienie

Edytowane przez batkab
Czas edycji: 2009-08-29 o 15:52
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 15:52   #2806
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Wróciłam z wakacyjnych wojaży Chyba nigdy w życiu nie bylam taka opalona

Nawet nie zabieram się za nadrabianie zaległości, bo kolejne dwa tygodnie musiałabym spędzić przed komputerem

Widzę, że stanikomania nie znika Tak mi brakowało zakupów, że kliknęłam dwa staniki na ebayu, plunga Panache i Arabelkę
A, że dolar taniutki szykują się większe mineralne zakupy
oba mam
Witaj po przerwie, manie te co zawsze aromagleh jeszcze doszedl do kupowania cieni-nowa moda przez Cathy
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 16:00   #2807
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Talking Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Widzę, że temat stanikowy powraca jak bumerang
Dzięki Wam też postanowiłam się uświadomić w tej kwestii
Z kalkulatora wyszło mi 32DD - poprzeglądałam parę stron internetowych i w oko wpadł mi Masquerade Aragon (w kolorze teal/brown).
Wczoraj będąc na mieście zerknęłam do jednego ze sklepów polecanych na biuściastych stronach i on tam był....
Niestety po przymierzeniu okazało się, że o ile na dole jest super dopasowany, to u góry trochę odstaje Ale przymierzyłam też Masquerade Shanghai i ten leżał idealnie I teraz się zastanawiam, czy to Shanghai jest małomiseczkowy, czy też Aragon jest dużomiseczkowy?
A może poprostu do mojego biustu najbardziej pasują staniki typu plunge?
Szkoda, że nie było Aragona w rozmiarze 32D...
A Shanghai przed chwilą kupiłam sobie na ebay
Na mojej wishliście znajdują się jeszcze Wonderbra Everyday T-shirt Bra (teal) i Freya Retro Plunge (magenta), ale na koncie niestety pustki...
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 16:06   #2808
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Tyle mówicie o tych stanikach, że też postanowiłam się uświadomić. Umówiłam się z kumpela i we wrześniu idziemy na bra-fitting... Do tego czasu ćwiczę silną wolę i próbuje nie zamawiać "w ciemno", ale jest ciężko te staniki są takie piękne...
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 16:09   #2809
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

angel w pn Ci wysle list

biedronko, no wlasnie co biust to inne typy pasuja, ja tez plunge raczej
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-08-29 o 16:10
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 16:16   #2810
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Pastereczko dziękuję bardzo. Jak będziesz kiedyś miała chwilkę to rzuć okiem na moje PW z podkładmi, ale to nic pilnego.
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 16:45   #2811
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Tak dla rozrywki
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 16:46   #2812
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
selene ja na ebay angielskim kupuje nowe panache miedzy 60- 150 zł z wysylką już ... wiec
masquerade tez wpisz w wyszukiwarke ebay

tusz bell używam rownież - kosztuje 15 zł i juz nie siegam po diory itd- jest znakomity więc mozesz z nami zaoszczedzic czasem
Pastereczko Przejrzałam już ebaya angielskiego..no cuda są...znasz się na tej tabelce...bo wpisałam swoje rozmiary , ale wyskoczyło że w moim rozmiarze musze sprawdzic mimo to coś w tabelce której ja nie rozumię , a dopóki mi ktoś nie sprawdzi naocznie nie zamówie bo nie ufam temu kalkulatorowi przez ten komunikat
Ciasno mam 84, luźno 90..a w zwisie 113-114, ale wciskam 75 bo dzisiaj spojrzałam na metke ulubionego stanika...A poza tym na ebay nie ma nic 75...tylko jakieś 35 albo 36 chyba czegoś nie doczytałam.Proszę pomóżcie jak się ktoś zna na tej tabelce

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...p-mascara.html

daj czysta buzie z kawalkiem szyji, najlepiej w dziennym swietle, mze przy oknie gdzies czy na tarasie

ja chantelle lubie-chociaz najtansze nie są, jak napiszesz tu wymiary to Ci dziewczyny powiedza o co masz prosic
polecam Ci gossard i wonderbra, bo lubisz wycięte a one sa na wiekszy biust, dobrze trzymają itd
Czy wonderbra i superbra to to samo...bo tego pierwszego nie mogę znaleźć na stronie Panache

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Selene-a ogladalam ta paletke Twoja wczoraj tez.. Faaajna szkoda ze nie mam juz pomyslu na wymowke po co kupic kolejne cienie..
Hehe , to dam ci powód Przyszłam wczoraj z pracy , wziełam prysznic , zrobiłam makijaż -cienie Dior i podkład Edm , wypiłam kawkę , napisałam kilka postów i poszłam na siłke ..pot po leciał, włosy mokre, ciuchy tez ...a Dior i EDM jak nowy Zeby nie było, to normalnie nie maluję się specjalnie na siłownię .
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 16:54   #2813
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

superbra to typ stanikow, panache, wonderbra, gossard to marki
75E to 34E, 80B to 36B itp
Ty szukaj 34H wg mnie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 16:56   #2814
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Pastereczko Przejrzałam już ebaya angielskiego..no cuda są...znasz się na tej tabelce...bo wpisałam swoje rozmiary , ale wyskoczyło że w moim rozmiarze musze sprawdzic mimo to coś w tabelce której ja nie rozumię , a dopóki mi ktoś nie sprawdzi naocznie nie zamówie bo nie ufam temu kalkulatorowi przez ten komunikat
Ciasno mam 84, luźno 90..a w zwisie 113-114, ale wciskam 75 bo dzisiaj spojrzałam na metke ulubionego stanika...A poza tym na ebay nie ma nic 75...tylko jakieś 35 albo 36 chyba czegoś nie doczytałam.Proszę pomóżcie jak się ktoś zna na tej tabelce

Czy wonderbra i superbra to to samo...bo tego pierwszego nie mogę znaleźć na stronie Panache

Hehe , to dam ci powód Przyszłam wczoraj z pracy , wziełam prysznic , zrobiłam makijaż -cienie Dior i podkład Edm , wypiłam kawkę , napisałam kilka postów i poszłam na siłke ..pot po leciał, włosy mokre, ciuchy tez ...a Dior i EDM jak nowy Zeby nie było, to normalnie nie maluję się specjalnie na siłownię .
bo powinnaś nosić coś około 75
rozmiarówka angielska jest w calach i tak:
polskie 75 to angielskie 34
i dalej 80 = 36; 85 = 38

to nie to samo, Superbra to podgrupa Panache
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 17:01   #2815
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

http://cgi.ebay.co.uk/Panache-Tango-...d=p3286.c0.m14

a przy tym rozmiarze nie bedziesz miala 80ciu stron do przegladania
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 17:09   #2816
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

myslalam, ze jestem wyleczona z tematu staników, ale przez Was wlasnie na ebayu kupiłam Panache Sasha Balcony brzoskwiniową Zobaczymy, jak się w tym będę czuła, bo to raczej nie moje kolory do tej pory
Gadacie o tych stanikach i gadacie i nie mogłam się oprzeć.. A koniec miesiaca nie sprzyja zakupom - zwłaszcza, ze w nocy dokonałam zakupów z Silk Naturals
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 17:16   #2817
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
myslalam, ze jestem wyleczona z tematu staników, ale przez Was wlasnie na ebayu kupiłam Panache Sasha Balcony brzoskwiniową Zobaczymy, jak się w tym będę czuła, bo to raczej nie moje kolory do tej pory
Gadacie o tych stanikach i gadacie i nie mogłam się oprzeć.. A koniec miesiaca nie sprzyja zakupom - zwłaszcza, ze w nocy dokonałam zakupów z Silk Naturals
czyli sn przesunięte o tydzień
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 17:24   #2818
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
http://cgi.ebay.co.uk/Panache-Tango-...d=p3286.c0.m14

a przy tym rozmiarze nie bedziesz miala 80ciu stron do przegladania
No widzisz Pastereczko...a mi kalkulator wyliczył E a ty wyliczyłaś H..wiedziałm żeby kalkulatorowi nie wierzyć No staniczek super , i ta Pani ma piekny odcień włosów
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 17:27   #2819
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Jesteście straszne... miałam nie kupować teraz stanika Skoro już tak pomagacie w wyborze.. to może i ja coś kliknę? Co do wymiarów to pod biustem mam 69cm, w biuście 82cm (mierzone luźno) i 84cm (mierzone ciasno). Rozmiar wyszedł mi 60 E/28E.. niestety nie przeczytałam wątku o stanikach - przyznaje się bez bicia, ale może cos poradzicie na początek?
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 17:28   #2820
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Selene no w miekkim staniku ile masz w obwodzie biustu? bo nie chce Cie w blad wprowadzic

Angel, Rozi jest taka szczupla chyba
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-08-29 o 17:29
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.