kosmetyki Clinique - wasze opinie - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-19, 12:49   #511
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak myslicie, czy to moze byc oryginalny krem? http://allegro.pl/item715136623_cont..._clinique.html
W Galerii Centrum widzialam wczoraj za 160zl....
Czy lepiej nie ryzykowac z tym Allegro? Od drugiej strony sprzedawca ma 100% pozytywow....

Kolor opakowania nie wygląda naturalnie-normalnie jest wyraźnie zielony-jednak może być to wina oświetlenia przy wykonaniu zdjęcia.Radzę zapytać o kod, może być przeterminowany-cena jest naprawdę podejrzana...

Edytowane przez milka894
Czas edycji: 2009-08-19 o 12:52
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 12:58   #512
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Dziękuję za info.

Właśnie na takim efekcie mi zależy. Nie mogę narzekać na problemy z cerą, ale reakcja na działanie zestawu troszkę mnie zaskoczyła. Zauważyłam, że skóra powoli przestawia się na funkcjonowanie pod dyktando Clinique, co wiąże się właśnie z wspomnianym procesem "oczyszczania". Może nie jest to pocieszający etap, ale dalej może być już tylko lepiej - mam taką nadzieję

Zaciskam zęby i działam dalej.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 17:56   #513
tofilla
Raczkowanie
 
Avatar tofilla
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 31
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Hej Dziewczyny!!!
dołączam do Was Jestem posiadaczką podkładu superbalance, ale ostatnio zasatanwiam się jeszcze nad kupnem różu clinique. I własnie mam pytanie odnośnie jednego z nich. Czy któraś z Was używała różu clinique Quick Blush?
http://www.douglas.de/douglas/Make-u...000026682.html
Wydaje mi się, że to jest nowy produkt tej marki, ale nie wiem czy jest dobry i jak jest z wydajnością ( i czy w ogole jest w PL ). Czytałam wiele pochlebnych opini na temat Blushing Blush Powder Blush, ale zanim cokolwiek kupie, chciałabym się dowiedzieć
czegos więcej na temat quick blash Szukam mojego KWC
tofilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 18:34   #514
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Hej To jest watek o pielegnacji Clinique, w zakladce "Wizazystka" na forum jest specjalny watek o kosmetykach do makijazu clinique. Tam predzej znajdzie sie kto kto uzywal tego rozu. Ja tylko testowalam i obawiam sie ze moze byc trudny do nakladania, robic plamy itp. Wole sama stopniowac ilosc nakladanego rozu wlasnym pedzlem. Takie 2 w 1 zawsze mnie obawialy Ale nie mialam wiec nie wiem. I kolory mi nie odpowiadaly wiec sie nie skusilam. Polecam za to inne roze clinique (maczki, szachownice, i te zwykle). Mam je i ze wszystkich jestem zadowolona.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 22:31   #515
tofilla
Raczkowanie
 
Avatar tofilla
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 31
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Hej To jest watek o pielegnacji Clinique, w zakladce "Wizazystka" na forum jest specjalny watek o kosmetykach do makijazu clinique. Tam predzej znajdzie sie kto kto uzywal tego rozu. Ja tylko testowalam i obawiam sie ze moze byc trudny do nakladania, robic plamy itp. Wole sama stopniowac ilosc nakladanego rozu wlasnym pedzlem. Takie 2 w 1 zawsze mnie obawialy Ale nie mialam wiec nie wiem. I kolory mi nie odpowiadaly wiec sie nie skusilam. Polecam za to inne roze clinique (maczki, szachownice, i te zwykle). Mam je i ze wszystkich jestem zadowolona.
Dzieki wielkie tak szukałam, szukałam i nie mogłam trafić na odpowiedni wątek. Mam nadzieję, ze teraz przestanę błądzić. Ale i tak będę Was odwiedzać
tofilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 23:48   #516
VesperS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

hmm a dlaczego anti-blemish jest n naczynka lepszy niż reszta ;>

a co do zmian na początku stosowania to były tez takie na lepsze, jak już pisałam mniej suchych skórek i podrażnienie/zaczerwienienia/niedogojone pozostałości po niespodziankach są złagodzone, chyba właśnie do tego brakowało DDMG ...
chociaż z 2 strony mam wrażenie że on twarzy taką ochroną skorupkę na twarzy i jak nakładam wieczorem multi acktive clarinsa a rano superdefense to juz nie 'wnikaja' tak jak kiedys ale pewnie to moje wymysly ;-)
VesperS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 08:49   #517
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

On tworzy taka powloke ochronna. Fakt. Ale ona nie zmniejsza wchlaniania. Ona wlasnie lagodzi skore po uzyciu mydelka i toniku. A ja czytalam ze 3 kroki zwiekszaja dzialanie innych kremow.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 11:34   #518
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

DDMG i DDML równoważą barierę hydro-lipidową po złuszczeniu martwego naskórka, tzn. przywracają odpowiednią równowagę skórze przy zastosowaniu odpowiedniej formuły (dla skóry suchej/tłustej).

Czasem mówi się,że celem stosowania 3steps jest uzyskanie takiej skóry, jaką mają zazwyczaj dzieci przed okresem dojrzewania-czyli bez żadnych skłonności do przesuszeń, przetłuszczania itp.

3kroki wzmacniają działanie innych kosmetyków pielęgnacyjnych o 60%
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 22:22   #519
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

A ja chcialabym sie teraz doradzic innych Wielokrotnie widzialam nawilzajace plyny/toniki. Dle kogo one sie nadaja? Bo w sumie to sa oznaczone dla rodzajow cer (1,2,3,4). Ale co poza tym? Czy do mojej naczynkowej i troche zanieczyszczonej cery by sie nadawal?
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 15:02   #520
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Witam ! Chciałam zapytać czy może się orientujecie ile kosztuje serum Clinique Turnaround w Douglasie,bo na all są w dobrych cenach,ale w perfumerii wiem, że kupię świeże więc nie chcę ryzykować ( no,zawsze mogę zapytac o kod..) Czy dadzą mi próbkę ( jest sens brać - pewnie po kilku dniach efektu nie zobaczę). Dostałam próbkę Idealista EL, ale Cliniqowe serum jest chyba lepiej oceniane w KWC i chyba wypróbuje. Jestem pod wrażeniem odżywki do rzęs, w końcu mam niby firankę, ale co do właściwości odżywczych to nic nie mogę napisać,bo używam od dwóch dni,ale sam efekt pogrubienia super.Kupiłam w ciemno,a potem ze strachem czytałamKWC- uff, ma dobre recenzje...

A i jeszcze dla pewności- tego linera w słoiczku juz nie dostanę w polskich perfumeriach? Dziwne,przecież to KWC!

Edytowane przez magtru
Czas edycji: 2009-09-20 o 15:27
magtru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 10:30   #521
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Serum jeszcze w lipcu kosztowało 170 zł/30 ml i 240 zł/50ml.
Odnośnie "odżywki" do rzęs-to jest baza, która nie ma specjalnych właściwości odżywczych.


asik123456789-> które konkretne produkty masz na myśli?
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 12:46   #522
dorwos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 193
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

magtru napisała:
"Jestem pod wrażeniem odżywki do rzęs, w końcu mam niby firankę, ale co do właściwości odżywczych to nic nie mogę napisać,bo używam od dwóch dni,ale sam efekt pogrubienia super.Kupiłam w ciemno,a potem ze strachem czytałamKWC- uff, ma dobre recenzje..."

a o jakiej odżywce do rzęs mówisz??, mogę prosić o nazwę?

z góry dziękuję
__________________
Dziabong

Edytowane przez dorwos
Czas edycji: 2009-09-21 o 12:47
dorwos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 12:58   #523
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez milka894 Pokaż wiadomość
Serum jeszcze w lipcu kosztowało 170 zł/30 ml i 240 zł/50ml.
Odnośnie "odżywki" do rzęs-to jest baza, która nie ma specjalnych właściwości odżywczych.

Dzięki! Na opakowaniu po polsku jest napisane, że to odżywka, dziewczyny w KWC tez pisza o takich właściwościach, więc nie wiem, bo dopiero zaczęłam uzywać, ale jako baza pod tu
sz super.

dorwos lash building primer
magtru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 21:51   #524
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Chodzi mi o ten:
http://alejka.pl/cleanser-200-ml-3.html
Clarifying Moisture lotion. Czy on w ogole jest jeszcze w sprzedazy?
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 22:32   #525
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Witam
Ja używałam All about eyes rich i byłam b zadowolona, najlepszy krem pod oczy jaki miałam, mi naprawdę pomagał, mam też taki zielony krem z antyoksydantami (ale mam wrażenie że pachnie alkoholem(, mleczko do demakijażu (takie białe, ale rzadko go używam natomiast siostrze bardzo odpowiada), mam też almost powder niby jestem zadowolona, ale jak używam kilka dni z rzędu to wyskakują mi drobne krostki i chyba mam za jasny odcień (03). Z kolorowych kosmetyków używałam jeszcze takiego tuszu, który można zmyć ciepłą wodą, ale nie podobał mi się.
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 09:53   #526
Justa02
Raczkowanie
 
Avatar Justa02
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 363
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Hej witajcie...
Szukałam tego wątku i znalazłam.....
Jestem fanką Cliniqua od jakiś 2 miesięcy....
zaczęłam od promocji w Douglasie (kosmetyczki z miniaturkami) i się zakochałam...
W tej chwili używam 3 kroków typ 2...
Dla mnie rewelacja...
Skóra jest świeża nic się nie dzieje...
Czuję się świeża... i dziwnie zrelaksowana...
Pomalutku zaczynam przyglądać się innym Clinikowym cudom...
Jakoś razem damy radę...

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Clinique Turnaround w Douglasie
ehhh... magtru ja chciałam kupić sobie maseczkę z tej linii ale Pani w Douglasie mi powiedziała, że ją wycofali właśnie teraz....
Kurcza zła jestem...
Chciałam spróbować czy taki fajny efekt daje jak piszą...
Może jeszcze wróci??
__________________
Piękno: siła, którą kobieta oczarowuje kochanka, a przeraża męża.








Justa02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 10:10   #527
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ta maseczka jest ale w nowej wersji. Jak dla mnie dziala tak samo albo i lepiej. Teraz sa do niej dodane drobinki peelingujace i napierw robi sie nia peeling a pozniej zostawia sie tak jak maseczke na ile sie chce. Jedyny minus jak dla mnie to to, ze jest widoczna na twarzy. Poprzednia nie byla az tak. Nastepnym razem popros po prostu o maseczke turnaround.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 11:34   #528
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Napewno jest serum z tej serii, ale pani w Douglasie mi wytłumaczyła,że to serum działa zupełnie inaczej niż Idealist EL, a czytając recenzje w KWC miałam wrażenie , że to są podobne produkty, więc póki co sobie odpuściłam. Ale szukam maseczki dobrze oczyszczającej twarz, zwężającej pory i chyba kupię tę : Clinique, Deep Cleansing Emergency Mask, i też przyjrzę się tym 3 krokom. A z drugiej strony może takie serum na noc to dobry pomysł ( z tym , że ja szukam bardziej oczyszczajacego, a to jest raczej takie odświeżające, rozświetlające ), może pójdę jeszcze raz wybadać sprawę...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 12:48   #529
Justa02
Raczkowanie
 
Avatar Justa02
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 363
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Ale szukam maseczki dobrze oczyszczającej twarz, zwężającej pory i chyba kupię tę : Clinique, Deep Cleansing Emergency Mask, i też przyjrzę się tym 3 krokom. A z drugiej strony może takie serum na noc to dobry pomysł ( z tym , że ja szukam bardziej oczyszczajacego, a to jest raczej takie odświeżające, rozświetlające ), może pójdę jeszcze raz wybadać sprawę...
Ja mam próbkę tego serum z EL...
Jak na razie nic się nie dzieje używam na noc...

Spróbuj te 3 kroki.. jak Ci się uda to kup sobie mały zestawik widziałam w Douglasie po 29 złotych...
Zobaczysz wtedy czy Ci pasuje... Bo wiadomo jaka cera takie spostrzeżenia...
Mi podeszło... nie dzieje się nic...
Ale to tylko moja opinia...
__________________
Piękno: siła, którą kobieta oczarowuje kochanka, a przeraża męża.








Justa02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-25, 14:53   #530
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Pytałam dzisiaj o 3 kroki, ale pani powiedziała, ze jeżli bedę uzywała jakiejs maseczki oczyszczajacej ( polecała Borghese Fango ) albo kupie emulsje oczyszczajaca pory z Kanebo, to 3 kroki to bedzie za duzo dla cery, ale faktycznie sa te małe kosmetyczki. Muszę sie zastanowić co bedzie najlepsze. Tez mam próbkę Idealista- fakt cudow nie ma, dlatego szukam KWC, tego na pewno nie kupię...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 14:58   #531
Justa02
Raczkowanie
 
Avatar Justa02
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 363
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Pytałam dzisiaj o 3 kroki, ale pani powiedziała, ze jeżli bedę uzywała jakiejs maseczki oczyszczajacej ( polecała Borghese Fango ) albo kupie emulsje oczyszczajaca pory z Kanebo, to 3 kroki to bedzie za duzo dla cery, ale faktycznie sa te małe kosmetyczki. Muszę sie zastanowić co bedzie najlepsze. Tez mam próbkę Idealista- fakt cudow nie ma, dlatego szukam KWC, tego na pewno nie kupię...

Nie znam emulsji Kanebo...
pewnikiem co za dużo to nie zdrowo...
warto jednak pomyśleć...
__________________
Piękno: siła, którą kobieta oczarowuje kochanka, a przeraża męża.








Justa02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 15:02   #532
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Kanebo, Sensai Silky Purifying, Pore Clarifying Essence (Esencja zweżająca pory)
To ta , ma tylko trzy recenzje, nie wiem czy ją kupię, bo może zdecyduje sie na te Borghese...Po wypłacie zadecyduje...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 16:42   #533
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Pytałam dzisiaj o 3 kroki, ale pani powiedziała, ze jeżli bedę uzywała jakiejs maseczki oczyszczajacej ( polecała Borghese Fango ) albo kupie emulsje oczyszczajaca pory z Kanebo, to 3 kroki to bedzie za duzo dla cery, ale faktycznie sa te małe kosmetyczki. Muszę sie zastanowić co bedzie najlepsze. Tez mam próbkę Idealista- fakt cudow nie ma, dlatego szukam KWC, tego na pewno nie kupię...
Bzdury....3 kroki to podstawa pielegnacyjna. Doskonale zluszczaja, oczyszczaja. Maska jest swietnym uzupelnieniem, polecam ta turnaround. Dopiero po 3 krokach widac lepsze dzialanie innych kosmetykow czyli np. masek, kremow itp.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 17:21   #534
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

A, no widzisz, to dobrze, pewnie masz rację, czyli teraz musiałabym odpowiednio dobrać 3 kroki, a potem od czasu do czasu jakaś maska, ale ona twierdziła,że Turnaround nie jest na rozszerzone pory ( pytałam o serum, ale maska tez by się przydała ). No to chyba zaczną od tych 3 kroków...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 07:52   #535
Justa02
Raczkowanie
 
Avatar Justa02
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 363
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
3 kroki to podstawa pielegnacyjna.
i są jak narkotyk....
wciągają....
__________________
Piękno: siła, którą kobieta oczarowuje kochanka, a przeraża męża.








Justa02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 23:26   #536
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
A, no widzisz, to dobrze, pewnie masz rację, czyli teraz musiałabym odpowiednio dobrać 3 kroki, a potem od czasu do czasu jakaś maska, ale ona twierdziła,że Turnaround nie jest na rozszerzone pory ( pytałam o serum, ale maska tez by się przydała ). No to chyba zaczną od tych 3 kroków...

Jesli masz cere naczynkowa to nie ryzykuj z 3 krokami. Mocno pogarszaja sytuacje. Sa jeszcze 3 kroki na wypryski (anti blemish). Moje ulubione Moga ich uzywac osoby z naczynkami. Tonik jest tak delikatny jak 1 z normalnych 3 krokow i zluszcza tak jak tonik nr 4. Wiec bardzo optymalne wyjscie. Jednak jesli nie masz problemu z naczynkami to polecam normalne 3 kroki.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 05:26   #537
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Dzięki!!!Mój problem to rozszerzone i zanieczyszczone pory, z naczynkami chyba nie mam problemu, od kilku dni nie wyciskam, ale nie wiem jak je oczyscić, myślałam o jakiejś dobrej maseczce oczyszczającej, może z mikrodermobrazją, no i oczywiście jak juz oczyszczę to zapobiegać, acha, no co do tego oczyszczania to chyba wybiorę się na jakiś peeling kawitacyjny...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 07:30   #538
Justa02
Raczkowanie
 
Avatar Justa02
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 363
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ja mam z 3 kroków typ 2. Moja przygoda z nim trwa no jakieś półtora miesiąca...
I jest naprawdę super...
Polecam go wszystkim... aby nawet zaczęli od takich mini produktów....
Sama też tak zaczęłam...
Napisałam nawet w poście ostatnio że nie dzieje mi się nic... no właśnie ale...
Ale od kilku dni pojawił się problem ze po przetarciu płynem robią mi się zaczerwienienia i mam małe podskórne zmiany. A wcześnie nie było nic... I nie wiem czy czasami ten tonik już nie jest dla mnie za mocny. Może powinnam przejść na tonik z 1 ???

Ma ktoś pomysł?? bo nie wiem co mi panie w Douglasie powiedzą...
__________________
Piękno: siła, którą kobieta oczarowuje kochanka, a przeraża męża.









Edytowane przez Justa02
Czas edycji: 2009-09-27 o 07:34
Justa02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 11:26   #539
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Witam ponownie! Kupiłam wczoraj 3 kroki - 2, i tak się zastanawiam, czy mimo tego można od czasu do czasu stosować jakieś maseczki oczyszczające i pellingi? Czy stosowanie Idealista ma sens z 3- krokami, czy sobie odpuścić? Na razie mam mały zestaw, i zastanawiam się nad tym największym, zresztą stosuję od wczoraj, a to chyba za wcześnie na jakiekolwiek wnioski...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 11:36   #540
Justa02
Raczkowanie
 
Avatar Justa02
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 363
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

No pewnie że możesz a nawet trzeba
3 kroki to tak naprawdę wstęp...

Ja po żelu i toniku robię sobie peeling ten z Cliniqua i kładę maseczki...
Potem stosuje ostatni krok czyli krem...
Ale na tym żółtym kremie nie kończymy...
On jest jakby podstawą do lepszego wchłaniania się kremów...
Wtedy stosujesz krem pod oczy i krem na dzień lub na noc...

Ale to wszystko powinna powiedzieć konsultantka w sklepie..


Ja np. miałam teraz tak że tonik trochę podrażnił mi policzki...
Podobno normalne przy tym oczyszczaniu gdyż wychodzą nam wszystkie zanieczyszczenia.
Pani poradziła mi zmienić tylko tonik na 1.
I już wszystko jest w normie...
Pomalutku wychodzimy na prostą...
__________________
Piękno: siła, którą kobieta oczarowuje kochanka, a przeraża męża.








Justa02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.