Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: Czy mogło dojść do zappłodnienia
odpowiedz 1 50,00%
rada 1 50,00%
pomoc 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 2. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-08, 23:30   #4981
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Jest możliwa ciąża ?

Cytat:
Napisane przez on_27 Pokaż wiadomość
Witam . Mam pytanie moja kobieta brała tabletki anty i 18 w niedziele skonczyla brac miala wziasc kolejne serie 25 lecz zapomniala i zaczela brac od srody czyli 28 .... okres dostala od 22 słaby ale jak mi mówila skonczyl jej sie 27 we wtorek .. natomiast kochalismy sie w niedziele 25 i teraz nie wiem jakie prawdopodobiensto jest ciazy :| ?
Skoro skonczyła 18 w niedziele to następne opakowanie powinna rozpocząc 26 w poniedziałek.

Jest możliwośc zajscia w ciaze skoro omineła 2 pierwsze tabletki.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.

Edytowane przez Asienka187
Czas edycji: 2009-11-08 o 23:33
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 23:31   #4982
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez wiedzmaBlack Pokaż wiadomość
No ok, ale są pewne kwestie, które nie zmieniły się na przestrzeni 50 lat, a ta jest dość podstawowa... Tam jest napisane, że pęcherzyk może dojrzeć w ciągu kilku godzin ;] jak będzie taki impuls :P nooo i jeszcze, że np orgazm też ma wpływ na to całe "hulanie" ustroju :P
Nie upieram się rzecz jasna, ale myślę że może tam być ziarno prawdy, zwłaszcza, że to podręcznik dla lekarzy :P
Minęło pół wieku Sięgnęłabym po nowsze źródło.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 02:27   #4983
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

a moj okres miał 1,5 dnia dostałam w piatek a dzis juz wkladka zwykla higieniczna i jest czysta xD
normalnie mam 6 dni..
ale jak dostalam w piatek to sie zwijałam pol dnia z potwornego bolu brzucha ze myslalam ze zemdleje z bólu wiec to nie jest ciazowe plamienie skoro bolalo tak mocno jak dostałam ?
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 08:07   #4984
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez wiedzmaBlack Pokaż wiadomość
No ok, ale są pewne kwestie, które nie zmieniły się na przestrzeni 50 lat, a ta jest dość podstawowa... Tam jest napisane, że pęcherzyk może dojrzeć w ciągu kilku godzin ;] jak będzie taki impuls :P nooo i jeszcze, że np orgazm też ma wpływ na to całe "hulanie" ustroju :P
Nie upieram się rzecz jasna, ale myślę że może tam być ziarno prawdy, zwłaszcza, że to podręcznik dla lekarzy :P
Może dojrzeć w ciągu kilku godzin, ale nie od zera. Tak jak pomidor może się zrobić czerwony z pomarańczowego w ciągu 1 dnia, ale nie urośnie w tym samym czasie od kwiatka do dojrzałego owocu.

Pewne rzeczy się przez lata nie zmieniły, owszem. Ale wiele z nich się po prostu zdezaktualizowało. Ktoś w końcu doszedł do tego, co nie jest prawdą.


---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Cytat:
Napisane przez wiedzmablack Pokaż wiadomość
w kazdym razie piszę to po to, żeby się podzielić nowinami...


Poprosimy o nowsze nowiny.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 08:14   #4985
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy testy się mylą?

Nie dziwne, że masz objawy ciąży, skoro tak ją sobie wkręcasz. Zrobiłaś kilka testów - daj spokój tej ciąży i zainwestuj w antykoncepcję.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 08:25   #4986
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez wiedzmaBlack Pokaż wiadomość
No ok, ale są pewne kwestie, które nie zmieniły się na przestrzeni 50 lat, a ta jest dość podstawowa... Tam jest napisane, że pęcherzyk może dojrzeć w ciągu kilku godzin ;] jak będzie taki impuls :P nooo i jeszcze, że np orgazm też ma wpływ na to całe "hulanie" ustroju :P
Nie upieram się rzecz jasna, ale myślę że może tam być ziarno prawdy, zwłaszcza, że to podręcznik dla lekarzy :P
Obawiam się, że w 1959 roku opierano sie bardziej na hipotezach niż na faktach. Nie było USG i wielu innych badań, które teraz są normą. Co tu będę pisać - to staroć i od tego czasu wiele sie w ginekologii pozmieniało... Poszukaj jakiejś nowszej literatury. Jest np. w necie taki biuletyn "Ginekologia praktyczna" - tam są najnowsze badania i "trendy" w ginekologii.
W ciążę nie można zajść w dowolnym "miejscu cyklu" tylko w ściśle określonym czasie potrzeba do tego odpowiednio przygotowanego organizmu. W naturalnym cyklu są dni niepłodności poowulacyjnej gdzie jest niemożliwe zajście w ciążę, bo jest już po owulacji (jak sama nazwa wskazuje). Przy obserwacji śluzu i temperatury każdy przy odrobinie wprawy jest w stanie wyznaczyć: i fazę płodną i niepłodną.

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Cytat:
Napisane przez HotterThanFire Pokaż wiadomość
a moj okres miał 1,5 dnia dostałam w piatek a dzis juz wkladka zwykla higieniczna i jest czysta xD
normalnie mam 6 dni..
ale jak dostalam w piatek to sie zwijałam pol dnia z potwornego bolu brzucha ze myslalam ze zemdleje z bólu wiec to nie jest ciazowe plamienie skoro bolalo tak mocno jak dostałam ?
Kobieto zrób test dla swojej własniej spokojności i nie schizuj już
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 09:30   #4987
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
no nie wiem czy tak smiesznie.
dziecko splodzone po pijaku to chyba nie jest zbyt odpowiedzialna decyzja.
jak nie chcesz miec dziecka to radze takie imprezji ograniczyc...
no chyba z e jestes juz gotowa na dziecko. a chyba nie bardzo...
ale ja sie nie obraziłam.
tylko wiesz,sama jestem temu przeciwna,ale tak to bywa, niby jestem rozsądną osobą, ale kazdemu może się zdarzyć.
cóż, zostaje tylko czekać do okresu.

dobra, kończę marudzić, bo jeszcze posiwieję z nerwów
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 09:36   #4988
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Jest możliwa ciąża ?

test 14 dni Po najlepiej..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 09:55   #4989
kingusia69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Unhappy Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Witam to ponownie ja
Robilam test wczoraj z rana i wyszlo mi... poltora kreski...
w sumie to najpierw pojawila sie taka bardzo wyrazna w strefie T czyli ze nie jestem w ciazy ale to na samym poczatku... a ze czeka sie 5 minut zeby odczytac test, zajrzalam i zobaczylam ze pojawila sie tam lekko widoczna kreseczka( tylko do polowy widoczna) w tej strefie C. po jakis 15 minutach ona zniknela i zostala na tescie tylko ta ktora oznaczala ze nie jestem w ciazy... nie wiem co o tym myslec... POMOCY!!
kingusia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 09:59   #4990
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez kingusia69 Pokaż wiadomość
Witam to ponownie ja
Robilam test wczoraj z rana i wyszlo mi... poltora kreski...
w sumie to najpierw pojawila sie taka bardzo wyrazna w strefie T czyli ze nie jestem w ciazy ale to na samym poczatku... a ze czeka sie 5 minut zeby odczytac test, zajrzalam i zobaczylam ze pojawila sie tam lekko widoczna kreseczka( tylko do polowy widoczna) w tej strefie C. po jakis 15 minutach ona zniknela i zostala na tescie tylko ta ktora oznaczala ze nie jestem w ciazy... nie wiem co o tym myslec... POMOCY!!
powtórz test.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 10:02   #4991
kingusia69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
powtórz test.
ale czy jest jakies prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy ??
kingusia69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 10:04   #4992
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez kingusia69 Pokaż wiadomość
ale czy jest jakies prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy ??
skoro nie pojawiła się kreska kontrolna to znaczy, że test jest błędny i należy go powtórzyć.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 10:12   #4993
kingusia69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
skoro nie pojawiła się kreska kontrolna to znaczy, że test jest błędny i należy go powtórzyć.
Bardzo przepraszam zle napisalam najpierw pojawila sie kreska w obszarze C a pozniej to pol kreski w obszarze T ktora zniknela jak spojrzalam po 15 minutach...
jeszcze raz przepraszam za bląd

Czy wobec tego jest prawdopodobienstwo ze moge byc w ciazy...??
Bardzo sie tego boje i nie chce bo nie czuje sie jeszcze gotowa na bycie mama ...

Edytowane przez kingusia69
Czas edycji: 2009-11-09 o 11:01
kingusia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 11:17   #4994
biedroneczka_25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Witam was
Staramy się z mężem o dziecko od 7 miesięcy i jak na razie nic. W 14dc jak się kochaliśmy to rano na bieliźnie miałam brązową plamę(15dc też się kochaliśmy) więc podejrzewam ze była to owulacja od paru dni bolą mnie tak sutki i piersi że to głowa mała jak nigdy. Czy to może być objaw ciąży? Jutro powinnam dostać @ dziś mam uczucie mokrości i taki białawy ślub, boje się zrobić testu by znów się nie zawieść proszę napiszcie co myślicie o tym?
biedroneczka_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 11:57   #4995
serduszkowata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 848
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez biedroneczka_25 Pokaż wiadomość
Witam was
Staramy się z mężem o dziecko od 7 miesięcy i jak na razie nic. W 14dc jak się kochaliśmy to rano na bieliźnie miałam brązową plamę(15dc też się kochaliśmy) więc podejrzewam ze była to owulacja od paru dni bolą mnie tak sutki i piersi że to głowa mała jak nigdy. Czy to może być objaw ciąży? Jutro powinnam dostać @ dziś mam uczucie mokrości i taki białawy ślub, boje się zrobić testu by znów się nie zawieść proszę napiszcie co myślicie o tym?
Cześć
Plamienie o którym piszesz mogło być objawem owulacji więc współżyliście w bardzo dobrym czasie
Natomiast obolałe piersi i sutki mogą być objawem napięcia przedmiesiączkowego a biały śluz pojawia się często u kobiet w ciąży...
Proponuję cierpliwie czekać i jeżeli @ się nie pojawi to zrób test i wszystko powinno się wyjaśnić.

Mocno zaciskam kciuki - daj znać co i jak

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez kingusia69 Pokaż wiadomość
Bardzo przepraszam zle napisalam najpierw pojawila sie kreska w obszarze C a pozniej to pol kreski w obszarze T ktora zniknela jak spojrzalam po 15 minutach...
jeszcze raz przepraszam za bląd

Czy wobec tego jest prawdopodobienstwo ze moge byc w ciazy...??
Bardzo sie tego boje i nie chce bo nie czuje sie jeszcze gotowa na bycie mama ...
proponuję zrobić test jeszcze raz
a czy jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? - Tak, jeżeli współżyłaś bez żadnego zabezpieczenia

Edytowane przez serduszkowata
Czas edycji: 2009-11-09 o 11:59
serduszkowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 12:08   #4996
kingusia69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez serduszkowata Pokaż wiadomość
Cześć
Plamienie o którym piszesz mogło być objawem owulacji więc współżyliście w bardzo dobrym czasie
Natomiast obolałe piersi i sutki mogą być objawem napięcia przedmiesiączkowego a biały śluz pojawia się często u kobiet w ciąży...
Proponuję cierpliwie czekać i jeżeli @ się nie pojawi to zrób test i wszystko powinno się wyjaśnić.

Mocno zaciskam kciuki - daj znać co i jak

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------


proponuję zrobić test jeszcze raz
a czy jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? - Tak, jeżeli współżyłaś bez żadnego zabezpieczenia



wlasnie chodzi o to ze bralam tabletki z tym ze nie zawsze o jednej godzinie... wiem ze to moj blad ale czesto zapominalam o nich...
ale dziekuje za wiadomosc zrobie test jeszcze raz
kingusia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 12:28   #4997
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez kingusia69 Pokaż wiadomość
wlasnie chodzi o to ze bralam tabletki z tym ze nie zawsze o jednej godzinie... wiem ze to moj blad ale czesto zapominalam o nich...
ale dziekuje za wiadomosc zrobie test jeszcze raz
radze wykonac jeszcze raz test, hmm widzisz nie bralas systematycznie tabletek, zapominalas no to juz nie nasza wina.. brak odpowiedzialnosci.. jak najbardziej mozesz byc w ciazy.
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 12:41   #4998
biedroneczka_25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Zrobiłam test i 1 kreska brzuch mnie trochę pobolewa a mnie sutki nigdy nie bolałay przed okresem więc jest to dziwne dla mnie. Do tego jak by woda ze mnie się lała nie wiem co się dzieje bo nigdy tak nie miałam i jest to dla mnie wielka zagadka? Zobaczymy czy jutro przyjdzie @? A może dopiero co zagnieździło się dziecko i dla tego mam wynik negatywny? Z córka jak była w ciąży to lekarz nazwał ciąże 5 sekund bo nie było jej witać a test zrobiła w 5 tyg dopiero i wyniki miałam takie jak bym nie była w ciąży. Jestem jedną wielką zagadką.
biedroneczka_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 12:57   #4999
serduszkowata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 848
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

W takim razie pozostaje czekać
serduszkowata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 13:34   #5000
kingusia69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
radze wykonac jeszcze raz test, hmm widzisz nie bralas systematycznie tabletek, zapominalas no to juz nie nasza wina.. brak odpowiedzialnosci.. jak najbardziej mozesz byc w ciazy.
tak wiem
jesli okaze sie ze nie jestem w ciazy to napewno nie zapomne o ich
ehhh... tyle stresu
kingusia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 19:25   #5001
jeszczepanna
Raczkowanie
 
Avatar jeszczepanna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 222
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cześć kobietki
U was na tym wątku jestem nowa. Choć na wizażu kiedyś sporo "buszowałam".
Chciałabym was prosić o pewną radę i pomoc w rozwianiu moich przypuszczeń. Ale po kolei jak było w tym cyklu
Okres zaczął sie 14.10.
9 dc: test owulacyjny negatywny- przytulanko z mężusiem
10 dc: test owulacyjny negatywny - ponowne przytulanko. W tym dniu zaszczepiłam sie na grype. Inernista odradza planowanie dzidziusia w tym cyklu. Więc postanawiam wziąć przerwę na teoretyczne dni płodne. Dopiero wiec
16 dc - przytulanko.
Teraz objawy. od 14 dc potworny ból obu piersi i ich dkliwość ( nawet mężuś nie dotykał) ból trwa do dziś.
23 dc, kłucie w podbrzuszu.
25 dc spuchnięte nogi, temperatura popołudniu 37,1 st C ( a jestem zdrowa)
26 dc test ciązowy (lecz nie z porannego moczu negatywny), kłuci w podbrzuszu, temp 37.2
dziś jest 27dc, nadal bolą piersi, wydaje mi sie że bardziej czuje zapachy ( choć węch miałam zawsze dobry) temp rano przed wstaniem z łóżka 36,6 a o godz 18.00 37,1
Dodam jeszcze ze te kłucia w podbrzuszu sie zdazały cześciej. A nastrój wczorajszy to leniuchowaty a dziś jestem jak bomba zegarowa.
Wiem że nie pozostaje mi nic innego jak czekać.... ale może któraś z was miała coś podobnego. Najbardziej niepokoją mnie te piersi, zazwczaj bolały mnie przed @ ale raczej na tydzien przed a nie na 2 tyg.
Opcje są dwie: ciąża lub problemy hormonalne. Co obstawiacie??? porszę o pomoc, myśli nie dają mi spokoju...
__________________
JużNiePanna

Edytowane przez jeszczepanna
Czas edycji: 2009-11-09 o 19:35
jeszczepanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 19:40   #5002
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Czy testy się mylą?

dzięki. Idę do lekarza w koncu i przestanę sie denerwować. ;*
;/
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 19:58   #5003
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Czy testy się mylą?

rany tyle testów zrobiłaś i masz miesiączkę tzn że nie ma ciąży... możesz isc do ginekologa ale ciązy to nie będzie napewno
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 21:37   #5004
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez jeszczepanna Pokaż wiadomość
Cześć kobietki
U was na tym wątku jestem nowa. Choć na wizażu kiedyś sporo "buszowałam".
Chciałabym was prosić o pewną radę i pomoc w rozwianiu moich przypuszczeń. Ale po kolei jak było w tym cyklu
Okres zaczął sie 14.10.
9 dc: test owulacyjny negatywny- przytulanko z mężusiem
10 dc: test owulacyjny negatywny - ponowne przytulanko. W tym dniu zaszczepiłam sie na grype. Inernista odradza planowanie dzidziusia w tym cyklu. Więc postanawiam wziąć przerwę na teoretyczne dni płodne. Dopiero wiec
16 dc - przytulanko.
Teraz objawy. od 14 dc potworny ból obu piersi i ich dkliwość ( nawet mężuś nie dotykał) ból trwa do dziś.
23 dc, kłucie w podbrzuszu.
25 dc spuchnięte nogi, temperatura popołudniu 37,1 st C ( a jestem zdrowa)
26 dc test ciązowy (lecz nie z porannego moczu negatywny), kłuci w podbrzuszu, temp 37.2
dziś jest 27dc, nadal bolą piersi, wydaje mi sie że bardziej czuje zapachy ( choć węch miałam zawsze dobry) temp rano przed wstaniem z łóżka 36,6 a o godz 18.00 37,1
Dodam jeszcze ze te kłucia w podbrzuszu sie zdazały cześciej. A nastrój wczorajszy to leniuchowaty a dziś jestem jak bomba zegarowa.
Wiem że nie pozostaje mi nic innego jak czekać.... ale może któraś z was miała coś podobnego. Najbardziej niepokoją mnie te piersi, zazwczaj bolały mnie przed @ ale raczej na tydzien przed a nie na 2 tyg.
Opcje są dwie: ciąża lub problemy hormonalne. Co obstawiacie??? porszę o pomoc, myśli nie dają mi spokoju...
Wszystko zależy od tego jak długie masz cykle i kiedy zaobserwowałaś pierwsze objawy płodności (śluz) i w którym dniu cyklu sie zmieniły.
9 i 10 dc jak również 16 dc obstawiałabym za potencjalnie dni płodne. Na jakiekolwiek objawy ciążowe w 14 dc jest zdecydowanie za wcześnie.
Jeśli Twoje cykle są 27-28 dniowe to wynik testu z 26 dc obstawiałabym jako wiarygodny. Jeśli dłuższe - powtórzyłabym za tydzień od 26dc czyli 26 + 7 = 33dc (o ile oczywiście nie pojawiłaby sie w tym czasie @).

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kingusia69 Pokaż wiadomość
wlasnie chodzi o to ze bralam tabletki z tym ze nie zawsze o jednej godzinie... wiem ze to moj blad ale czesto zapominalam o nich...
ale dziekuje za wiadomosc zrobie test jeszcze raz
Nie za bardzo widzę sens brania tabletek jak się nie jest systematycznym...
Pomijając już inne aspekty...
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 21:43   #5005
maarcinka
Raczkowanie
 
Avatar maarcinka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 167
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

moze to nie najlepszy wątek na takie pytanie ale po co zaśmiecać forum, może umiecie mi odpowiedzieć. pytalam w innym, ale nikt mi nie odpowiedział.

W naturze, gdy kobieta zajdzie w ciążę możę mieć pseudo okres jeszcze przez kilka miesięcy. On często jest zmieniony, dziwny no ale jest.

A na tabletkach? Czy mozna miec krwawienie z odstawienia bedac w ciazy czy ono zawsze oznacza na 100% ze ciazy nie ma?
maarcinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 21:44   #5006
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez maarcinka Pokaż wiadomość
moze to nie najlepszy wątek na takie pytanie ale po co zaśmiecać forum, może umiecie mi odpowiedzieć. pytalam w innym, ale nikt mi nie odpowiedział.

W naturze, gdy kobieta zajdzie w ciążę możę mieć pseudo okres jeszcze przez kilka miesięcy. On często jest zmieniony, dziwny no ale jest.

A na tabletkach? Czy mozna miec krwawienie z odstawienia bedac w ciazy czy ono zawsze oznacza na 100% ze ciazy nie ma?
czy mi sie wydaje czy widze ten sam post po raz kolejny?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 21:48   #5007
ona0605
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Witam was nie wiem czy bedziecie w stanie mi odpowiedziec na moje pytanie ale brzmi ono tak. Mam 23 lata od pewnego czasu dokladnie od ponad tygodnia mam bole w podbrzuszu nie sa one bardzo silne jednakze odczuwam je,oraz uplawy sa intensywniejsze niz wczesniej. Bol przypomina mi bol jak przed miesiaczka jednak ona sie nie dawno skonczyla... Nie wiem jak to interpretowac...bardzo prosze o pomoc...z gory bardzo dziekuje
ona0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 21:54   #5008
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez ona0605 Pokaż wiadomość
Witam was nie wiem czy bedziecie w stanie mi odpowiedziec na moje pytanie ale brzmi ono tak. Mam 23 lata od pewnego czasu dokladnie od ponad tygodnia mam bole w podbrzuszu nie sa one bardzo silne jednakze odczuwam je,oraz uplawy sa intensywniejsze niz wczesniej. Bol przypomina mi bol jak przed miesiaczka jednak ona sie nie dawno skonczyla... Nie wiem jak to interpretowac...bardzo prosze o pomoc...z gory bardzo dziekuje
Mowisz, ze sie dawno skonczyla. Czyli moze to znak nadciagajacej miesiaczki.
Czy byl stosunek w czasie dni plodnych a partner skonczyl w Tobie?
Wbrew pozorom w ciaze wcale nie jest tak latwo zajsc.
Bole brzucha moga oznaczac tyle co nic. Bo skad wniosek, ze jestes w ciazy dlatego, ze boli Cie brzuch?
Jesli to silny/niepokojacy bol to idz do ginekologa, bo moze to oznaczac cos innego.
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 21:55   #5009
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Wątek przekroczył liczbę 5000 postów, więc go zamykam.

Kontynujacja tutaj.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2009-11-09 o 21:58
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:16.