gęste, bardzo dużo (za dużo)- słyszę od każdego fryzjera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-29, 12:20   #1
marta82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1
GG do marta82

gęste, bardzo dużo (za dużo)- słyszę od każdego fryzjera


Ja to już w ogóle nie wiem co mam robić, otóż mam bardzo gęste i bardzo dużo włosów, które się lekko kręcą, a może raczej puszą się tworząc szopę na głowie. W tym tygoniu byłam u fryzjera, który to ściął moje włosy odrobinę ponieżej karku. Oczywiście po wizycie miałam fantastyczne włosy, rozprostował je i były cool, ale po umyciu masakra !!!!!!!!! Wszelkie moje starania spełzają na niczym, a włosy i tak tworzą lwią czuprynę !!! Nie nawidzę swoich włosów !
marta82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-29, 16:38   #2
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374
Re: gęste, bardzo dużo (za dużo)- słyszę od każdego fryzjera

Moja koleżanka ma podobny problem. Ostatnio nie wytrzymała i kupiła prostownicę. Teraz wygląda naprawdę świetnie.
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-29, 17:03   #3
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Re: gęste, bardzo dużo (za dużo)- słyszę od każdego fryzjera

Hihihi - mam podobny problem - co prawda włosy aż tak strasznie mi się nie puszą, bo sa tylko falujące - ale jak mi fryzjer włosy cieniuje to mam niezłą sadystyczna zabawę - szczególnie jak należy do tych chodzących... musi zrobić kilkanaście rundek, a i tak jeszcze nigdy nie byłam na maksa zadowolona z efektu po kilku dniach od cięcia - na szczęście dla fryzjerów od dluższego czasu zapuszczam fryzurę i nikt nie musi się męczyć.
Co do Twojego problemu to wydaje mi sie, że mogłabyś wypróbować środków wygładzających włosy - Elseve ma serię Nutrileum - i szczerze mówiąc mnie i mojemu bratu (a on ma na główce szopę blond pierścioneczków) szampon pasował - ale z drugiej strony słyszałam też niepochlebne opinie. Po prostu musisz poszukać czego dla siebie.....
powodzenia życzę....
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-29, 18:59   #4
Martinaf
Rozeznanie
 
Avatar Martinaf
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 846
GG do Martinaf
Re: gęste, bardzo dużo (za dużo)- słyszę od każdego fryzjera

Oj skad to znam ze mam za geste wloski hehehhee. Przy mnie fryzjerzy tesh sie musza niezle nameczyc. Mam badzo geste krecone (chociaz jush nie tak bardzo) wloski. Znalazlam jednak fryzjerhe ktora potrafi poradzic sobie z moimi kreciolkami. Zaluje tylko ze raz sie skusilam i poszlam do innej fryzjerki. Gdy widzialam co ona robi z nimi to jush prawie mialam lzy w oczach. Babka tesh sie chyba niezle wkurzyla bo zaczela mi prostowac wloski na szcotke. Efekt byl okropnyy. Dlugo pozniej plakalam hehehe. Ale na moje szczescie jestem bardzo madra i sama doprowadzilam je do porzadku. Uzywam odzywki Henna Treatment Wax. Dobra jest tesh odzywka Timotei'a z miodem. Oktualnie mam szampomik Garnier'a Nutri Gładki. Włoski sa po nim miekkie i wogole dobshe sie ten szmponik pieni. Jednak nie kupie go jush nigdy bo bardzo szczypie mnie skóra glowy. To pewnie przez te kwasy owocowe. Dlatego przyz skórze traktuje je szamponem Ziaji Mięta. Uwazam ze jest bardzo dobry ale raczej nie dla takich gestych wloskow. Hehe pisza nawet ze zwieksza objetosc wlosow. Oo wlasnie. Tesh mam prostownice ale traktuje nia tylko grzyweczke. No to by bylo chyba na tyle. Powodzenia życze.
__________________
"Milczący kochankowie tak nie mogą się ukryć wśród obojętnych ludzi, jak rośliny pachnące wśród bezwonnych".
Aleksander Świętochowski

"Mężczyźni pragną być zawsze pierwszą miłością kobiety. Kobiety mają subtelniejszy instynkt — wolą być zawsze ostatnią miłością mężczyzny".
Oscar Wilde
Martinaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.