Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-05, 22:24   #2671
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

kup renee blanche dekoloryzator i potem wjedź z kapiela rozjaśniajaca
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 17:37   #2672
martusssiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Mam pytanie: miałam ciemny brąz i zrobiłam dekoloryzacje u fryzjera- wyszły rude marchewkowe, a na drugi dzień fryzjerka położyła mi ciemny cieply blond (albo bardzo jasny brąz) i wyszły prześliczne. Czy kolor spłukuje się szybko po dekoloryzacji, czy nie ma takiego zagrożenia jak po rozjaśnianiu?
martusssiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 17:41   #2673
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez dyciaa Pokaż wiadomość
Nie zrobię dekoloryzacji bo mama powiedziała że ona mi robić nie będzie, siostry nie ma w domu a jak jej powiedziałam że koleżanka mi zrobi to powiedziała że koleżanka mi nic w włosach grzebać nie będzie bo mi je zniszczy.
Także siedzę i ryczę. Ja już mam tego wszystkiego dosyć!
ale czemu nie zrobisz sobie tego sama???
ja wszystko robilam sama w domu i mam juz baaaaaaardzo jasny odcien rudego, taki rudawy blond (o ile cos takiego istnieje ) nikt mi nie pomagal tyle, ze ja robilam colorpeelem, potem chodzilam z takim ciemnym rudzielcem, potem wjechal rozjasniacz z dżoany, a potem po kolei farby blond
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 17:44   #2674
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
ale czemu nie zrobisz sobie tego sama???
ja wszystko robilam sama w domu i mam juz baaaaaaardzo jasny odcien rudego, taki rudawy blond (o ile cos takiego istnieje ) nikt mi nie pomagal tyle, ze ja robilam colorpeelem, potem chodzilam z takim ciemnym rudzielcem, potem wjechal rozjasniacz z dżoany, a potem po kolei farby blond
ee, jak mam jej słuchać to ja dziękuję.. ;/ od dzisiaj walczę. Kupiłam najtańszy szampon przeciwłupieżowy (Isana rossmannowska), jutro pokombinuję coś z sodą (bo podobno schodzi po tym). A i zastanawiałam się nad farbą. I mam pytanie; czy mając ciemne ale wypłowiałe już włosy farba, która miałaby dla przykładu wodę 8% rozjaśniłaby mi odrobinę włosy? Tak żeby schodzić brązami? Poza tym są takie farby??
__________________
Zapuszczam włosy!
24cm (14 VI 2012)->26cm (15 VII 2012)---->ścięłam ---->29 (19 V 2013)--->32cm (15 X 2013) ---> 60cm
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 17:54   #2675
martusssiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez dyciaa Pokaż wiadomość
ee, jak mam jej słuchać to ja dziękuję.. ;/ od dzisiaj walczę. Kupiłam najtańszy szampon przeciwłupieżowy (Isana rossmannowska), jutro pokombinuję coś z sodą (bo podobno schodzi po tym). A i zastanawiałam się nad farbą. I mam pytanie; czy mając ciemne ale wypłowiałe już włosy farba, która miałaby dla przykładu wodę 8% rozjaśniłaby mi odrobinę włosy? Tak żeby schodzić brązami? Poza tym są takie farby??
pewnie wyszłyby żółte/rudo-marchewkowe. Poza tym na ciemne włosy średnio można kłaść rozjaśniacz, właśnie po to jest dekoloryzator no i nie niszczy tak włosów.
martusssiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 18:06   #2676
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez martusssiek Pokaż wiadomość
pewnie wyszłyby żółte/rudo-marchewkowe. Poza tym na ciemne włosy średnio można kłaść rozjaśniacz, właśnie po to jest dekoloryzator no i nie niszczy tak włosów.
cofnij się kilka postów dalej to będziesz wiedziała czemu nie mogę go użyć. Jestem zdesperowana, poza tym nie chodzi mi o jasny brąz tylko zmianę koloru stopniowo.
__________________
Zapuszczam włosy!
24cm (14 VI 2012)->26cm (15 VII 2012)---->ścięłam ---->29 (19 V 2013)--->32cm (15 X 2013) ---> 60cm
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 18:23   #2677
gosiuulka
Przyczajenie
 
Avatar gosiuulka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 17
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez dyciaa Pokaż wiadomość
ee, jak mam jej słuchać to ja dziękuję.. ;/ od dzisiaj walczę. Kupiłam najtańszy szampon przeciwłupieżowy (Isana rossmannowska), jutro pokombinuję coś z sodą (bo podobno schodzi po tym).
ja juz probowalam z soda dalam nawet wiecej niz ktos pisal ze pol lyzeczki i kompeltnie nic to nie dalo;/
gosiuulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-06, 18:27   #2678
martusssiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

jeśli chodzi o farbę to powiem tak: czytałam w postach, że masz na włosach czarny-brąz- ciemny blond więc jeśli położysz na całej głowie farbę ( rozumiem, że to jakiś blond skoro ma 8%?) to wyjdzie Ci taka sama tęcza tzn: wściekły rudy, marchewkowy i blond. Generalnie przy tak ciemnych włosach kolejna nakładana np. jasna farba z mocną wodą spowoduje, że albo włosy w ogóle się nie rozjaśnią albo rozjaśnią się w taki sposób jak piszę wyżej. Nie ma możliwości, żeby rozjaśnić ładnie czarne końcówki bez użycia dekoloryzatora (ok rozumiem, że nie masz takiej możliwości), ale każda inna próba niestety skończy się zniszczeniem włosów i niestety nie wpłynie ładnie na kolor. Pytałaś o rozjaśniacz- pomijając to jak mocno zniszczy Ci włosy na takich ciemny- powiem tak: na 100% nie rozjaśni Ci czarnych końcówek, w najlepszym wypadku będą wściekło-rude i oczywiście bardzo trudno położyć taki specyfik na trójkolorowe warstwy włosów- każda wyjdzie inaczej.
martusssiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 18:32   #2679
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

ok. Dziękuję za odpowiedź
__________________
Zapuszczam włosy!
24cm (14 VI 2012)->26cm (15 VII 2012)---->ścięłam ---->29 (19 V 2013)--->32cm (15 X 2013) ---> 60cm
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 18:35   #2680
martusssiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

a ktoś może mi odpisać? czy po dekoloryzacji nowa farba szybko się spłukuje?
martusssiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 10:04   #2681
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez dyciaa Pokaż wiadomość
cofnij się kilka postów dalej to będziesz wiedziała czemu nie mogę go użyć. Jestem zdesperowana, poza tym nie chodzi mi o jasny brąz tylko zmianę koloru stopniowo.
z moze wstaw zdjecia wlosow?
ja bym nie wytrzymala, wiadomo ze odpowiedzi sa rozne bo kazdy ma inne wlosy i inaczej mu sie udawalo schodzic z koloru. ja nie mam w sobie tyle cierpliwosci i zawsze robie wszystko natychamiast
ale jesli wlosy masz dlugo nie farbowane i kolor jest sprany (w moim przypadku) to u mnie u fryzjerki rozjasniaczem wyszly mi blond pasemka bo kolor z wlosow sie wyplukal i farba sie nie zastawialy dlatego zawsze przed rozjasnianiem czy dekoloryzacja dobrze jest wyplukiwac kolor z wlosow

kup w sklepie rozjasniacz 4-6 tonow i zrobi pasemko na tych ciemnych, bedziesz miala sytuacje jasna dowiesz die czy Twoje wlosy latwo poddaja sie takim eksperymentom, ja tak zawsze robie ale akurat moje lubia rozjasniacz
__________________
24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2011-10-07 o 10:07
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 12:56   #2682
kaiwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 78
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez martusssiek Pokaż wiadomość
a ktoś może mi odpisać? czy po dekoloryzacji nowa farba szybko się spłukuje?
Witam:0) Niestety po dekoloryzacji farba splukuje sie szybciej dlatego dobrze jest przez pewien czas nie myc wlosow tak czesto jak zwykle i dokupic sobie zapas farby by moc czesciej farbowac. ja od dekoloryzacji ( okolo miesiaca) kladlam farbe juz dwa razy i dzis poloze 3 raz. Po dluzszym czasie farba tak sie nie zmywa szybko- ja polozylam brazy z blondami w goldwella- dobra profesjonalna farba i splukuje mi sie do takiego poziomu ze widac lekko przeswity rudosci spod tego koloru ktory mam polozony.
kaiwona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 10:31   #2683
honey999
Rozeznanie
 
Avatar honey999
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: LBW
Wiadomości: 833
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gosiuulka Pokaż wiadomość
to moze ja sie pozale;( nakladalam dzisiaj kapiel rozjasniajaca ( rozjasniacz ce-ce, aktywator 6%, szampon) na moje czarne wlosy i nic;/ 4 cm rudych wlosow i dalej reszta czarna. i teraz sama nie wiem czy ryzykowac i kupic dekoloryzator z loreala czy znowu nalozyc czarna farbe. strasznie nie chce czarnych wlosow ale jak juz mam dac te 50 zl na loreala i nic to wole chyba jednakowo czarne niz takie cos;(

ja farbowalam wlosy 6 lat na czarno, potem przez pol roku odrosty na braz, i po 2 kąpielach rozjaśniających byłam jasno ruda a teraz jestem czerwona..

więc może za drugim razem pojdzie lepiej
ja swoje robiłam z miesieczna przerwa
__________________
"Kiedy kłamstwo to za mało musi wystarczyć prawda..."
honey999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 15:59   #2684
anuleczek19
Zadomowienie
 
Avatar anuleczek19
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 354
Z ciemnych (prawie wiśniowych) na blond..

Witam, prosze o wypowiedz. Otóż niedawno mialam włosy (rozjasniane) i byl idealny blond. 3 miesiące temu blond mi się znudził i postanowiłam wrocic do mojego brązu.. ostatnio na moje juz brazowe wlosy nałożyłam farbę (syoss intensywny czerwien) i wyszedł mi delikatny czerwony (wisienka).. no ale stwierdziłam,ze jednak w blondzie było mi ładniej i wyglądałam młodziej.. I chce do blondu powrócic. I oto moje pytanie czy konieczne bedzie ścigąganie koloru u fryzjera? (nigdy tego nie miałam robionego, obawiam sie ,ze bardzo to niszczy wlosy) Czy bedzie można nałożyc odrazu rozjaśniacz?? Prosze o jakies rady;-) Z góry dziekuje
__________________
NASZ DZIEŃ PM 2013
Szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym mąż rozumie każde słowo,którego żona.., nie wypowiedziała.

A.H


anuleczek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 18:38   #2685
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Z ciemnych (prawie wiśniowych) na blond..

dekoloryzator, polecam renee blanche, nie niszczy, usunie tylko ten ciemny pigment ale będziesz miała ciepły odcień blondu
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 08:20   #2686
mcjstqueen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4
Dot.: Z ciemnych (prawie wiśniowych) na blond..

ja zamówiłam DEKOLORYZATOR Colorpeel
Prosalon Chantal. czekam na przesyłkę. i ciekawa jestem co z tego wyjdzie. od 2005 roku farbuje włosy - najpierw była to szamponetka na 24 mycia, potem rozjasnianie, znow farba ciemny brąz , czekoladowy brąz, znów rozjaśnianie, rok temu rudy potem znów brąz i znów rozjaśnianie obecnie to rudy. Moje włosy są zniczone, rok temu musiałam obiąć troszkę za ucho bo już nie mogłam patrzec. Jeste, teraz w fazie zapuszczania i postanowiłam wrócić do naturalnego a jest nim średni brąz. zobaczymy ;-)
mcjstqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 14:08   #2687
anna 88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Również mam zamiar zrobić dekoloryzacje, tylko mam pytanie odnośnie nakładania tej mikstury na włosy chciałam to zrobić dwa razy i czy po pierwszym nałożeniu trzeba wypłukać włosy czy bez pośrenio nakładać drugi raz ?
anna 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 15:03   #2688
coffee_time
Raczkowanie
 
Avatar coffee_time
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 208
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez honey999 Pokaż wiadomość
ja farbowalam wlosy 6 lat na czarno, potem przez pol roku odrosty na braz, i po 2 kąpielach rozjaśniających byłam jasno ruda a teraz jestem czerwona..

więc może za drugim razem pojdzie lepiej
ja swoje robiłam z miesieczna przerwa
a jak wykonywałaś kąpiel rozjaśniającą?

czytałam coś o niej ale wszędzie przepisy się różnią i mam mętlik
coffee_time jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 15:17   #2689
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Z ciemnych (prawie wiśniowych) na blond..

Cytat:
Napisane przez mcjstqueen Pokaż wiadomość
ja zamówiłam DEKOLORYZATOR Colorpeel
Prosalon Chantal. czekam na przesyłkę. i ciekawa jestem co z tego wyjdzie. od 2005 roku farbuje włosy - najpierw była to szamponetka na 24 mycia, potem rozjasnianie, znow farba ciemny brąz , czekoladowy brąz, znów rozjaśnianie, rok temu rudy potem znów brąz i znów rozjaśnianie obecnie to rudy. Moje włosy są zniczone, rok temu musiałam obiąć troszkę za ucho bo już nie mogłam patrzec. Jeste, teraz w fazie zapuszczania i postanowiłam wrócić do naturalnego a jest nim średni brąz. zobaczymy ;-)
dekoloryzator nic nie da jesli masz rude, a naturalny to średni brąz, to bez sensu w tym przypadku bo Ty chcesz przyciemnić włosy, a dekoloryzator usuwa jedynie ciemne pigmenty z włosów. masz pod spodem rozjaśnione włosy i U ciebie efket będzie taki, że będą takie jak były po rozjaśnieniu.

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez anna 88 Pokaż wiadomość
Również mam zamiar zrobić dekoloryzacje, tylko mam pytanie odnośnie nakładania tej mikstury na włosy chciałam to zrobić dwa razy i czy po pierwszym nałożeniu trzeba wypłukać włosy czy bez pośrenio nakładać drugi raz ?
płuczesz bardzo porządnie, myjesz, suszysz i nakładasz raz 2
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-12, 16:43   #2690
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Z ciemnych (prawie wiśniowych) na blond..

potrzebuje pomocy. w skrocie: ostanio po dekoloryzacji lorealem wlosy wyszly mi ciemno rude po kilku farbowaniach mialam takie ciemny bardzo kosztan. dzisiaj zrobilam mocna kapiel rozjasnijaca i wlosy mam takie jak na zdjeciach. kolor taki bardziej podobny do tego zdjecia z fleszem czyli taki zlotawo rudy. na tym drugim zdjeciu kolor wydaje sie ciemniejszy no ale na dworzu juz szarowka dlatego. i teraz nie wiem co mam zrobic. daze do jasnego brazu ale wiem ze mi nie wyjdzie. moze jakis ciemniejszy rudy zrobic? mam loreala soublimme mouse jakis jasny kasztan ale boje sie ze wyjda ciemne

nie mam dostepu do farb profesjonalnych a musze cos zrobic bo wygladam fatalnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00082-1.jpg (35,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00084-1.jpg (22,5 KB, 28 załadowań)
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 16:52   #2691
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Z ciemnych (prawie wiśniowych) na blond..

teraz juz tylko tonuj mixami niebieskimi, albo tonerem niebieskim i rudośc powinna puścic, ale pamietaj, rudośc niwelujemy niebieskim. na takim poziomie jak masz, powinien ładnie wyjśc jasny brąz.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 16:55   #2692
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Z ciemnych (prawie wiśniowych) na blond..

ale ze jakimi mixami?

nie raz juz o tym czytalam ale nie kapuje tego. kurcze nie wiem juz co mam zrobic z tymi wlosami....
__________________
24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2011-10-12 o 17:15
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 17:31   #2693
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Z ciemnych (prawie wiśniowych) na blond..

to fryzjerskie farby są mixton to sam pigment który dodajesz do farby aby wzmocnić efekt koloryzacji
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 17:37   #2694
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Z ciemnych (prawie wiśniowych) na blond..

no to jesli poszlabym do tego fryzjera i poprosilabym o jasny braz to zrobilby mi go? ...tymi swoimi specyfikami? wiekszosc fryzjerow takie cos ma?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 17:38   #2695
xxxbouncexxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Witam !
mam problem i proszę o pomoc. Mianowicie moje włosy są po zabiegu dekoloryzacji, jednak jest jeden duży problem, niektóre pasma mam siwo-platynowe i oczywiscie wszystkie wlosy od skory (jakies 2 cm) a niektóre złoty jasny blond, jeszcze inne ciemny blond- tez pod coś pod złote. Musze wyrównać kolor farba dostepna w sklepie, ale oczywiście nie znam się na sklepowych farbach. Może któraś z Pań miała podoby problem i jest mi w stanie coś doradzić? chodzi mi oczywiscie o jakies jasne kolory blondu, beżowe czy coś w tym stylu, żeby wyrównac paskudną tęcze na moich włosach.

Dodam, ze mam jasna cerę ze złotymi piegami, bardzo ciemne oczy i jasna oprawę oczu.

Błagam o pomoc, bo nie mogę na siebie patrzeć
xxxbouncexxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 18:09   #2696
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

a jesli uzyje loreala excellence cos z 7?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 18:44   #2697
xxxbouncexxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

ja właśnie przeszłam to samo, kilkukrotne nakladnie rozjaśniacza. Myślę, ze jeśli chcesz dojsc do jasnego brązu to proponuje nałożyć jeszcze raz rozjasniacz z dość słaba woda na krótki czas (zebys czasem nie rozjasnila za bardzo tylko jeszcze troche) i później nalozyc jakis ciemny blond, w zależności od tego czy chcesz ciepły brąz to nałóż zloty ciemny blond lub zimny brąz to nałóż jakiś popietaty blond. Możliwe tez, ze kolor do pierwszego czy drugiego mycia po takim intensywnym rozjasnianiu moze po tym ciemnym blondzie wyjsc Ci ciemny. Kolor czy tak czy tak bedzie sie szybko zmywal, bo wiadomo byly rozjasniane. Wiec dluzej utrzymujacy sie efekt otrzymasz dopiero po okolo 2-3 farbowaniu.
brazu odradzam Ci, bo moze wyjsc bardzo ciemny, prawie czarny.

Troche sie zamotalam w mojej wypowiedzi ale mam nadzieje, ze mnie zrozumialas
xxxbouncexxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 19:36   #2698
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
a jesli uzyje loreala excellence cos z 7?
to szukaj 7.1

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxbouncexxx Pokaż wiadomość
Witam !
mam problem i proszę o pomoc. Mianowicie moje włosy są po zabiegu dekoloryzacji, jednak jest jeden duży problem, niektóre pasma mam siwo-platynowe i oczywiscie wszystkie wlosy od skory (jakies 2 cm) a niektóre złoty jasny blond, jeszcze inne ciemny blond- tez pod coś pod złote. Musze wyrównać kolor farba dostepna w sklepie, ale oczywiście nie znam się na sklepowych farbach. Może któraś z Pań miała podoby problem i jest mi w stanie coś doradzić? chodzi mi oczywiscie o jakies jasne kolory blondu, beżowe czy coś w tym stylu, żeby wyrównac paskudną tęcze na moich włosach.

Dodam, ze mam jasna cerę ze złotymi piegami, bardzo ciemne oczy i jasna oprawę oczu.

Błagam o pomoc, bo nie mogę na siebie patrzeć
najłatwiej będzie jak pokazesz kolor wlosów jakie masz i jakie chcesz mieć
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 06:12   #2699
mcjstqueen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Zdaję sobię sprawę, że to będą włosy po rozjaśniaczu i dlatego mam już zakupioną farbę ciemny blond. ;-)
mcjstqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 08:45   #2700
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

ja wlasnie klade na rude loreala preference popielaty blond, zobaczymy co z tego bedzie. mam w zapasie jeszcze wellatonu pianke popielaty blond
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.