Kosmetyki Essence - cz. XII - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-16, 20:54   #2641
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Ufff, myślałam, że tylko ja tak mam Jakbym wstała 15 min. przed wyjściem to nawet bym się nie zbierała
Ja też bym się nie zbierała Kiedyś nie pojechałam na jedne zajęcia bo nie mogłam namalować prostej kreski eyelinerem i dopiero jak wyszło równo,to mogłam wyjść z domu

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez e_liska Pokaż wiadomość
Wiesz, biorąc pod uwagę moje zdolności manualne to bronzer NAPEWNO nie jest dla mnie Nałożenie różu wampirkowego to dla mnie wyższa szkoła jazdy. Już widzę te brązowe placki na swojej twarzy
Ja kiedyś też nie miałam wysoce rozwiniętych zdolności manualnych ale lata praktyki zrobiły swoje
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 21:00   #2642
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez e_liska Pokaż wiadomość
O jaa, ja tak nie umiem. Codziennie wstaję godzinę przed autobusem (o 6.20) a mój makijażowy rytuał zawsze wygląda tak samo: podkład,róż, bambus, cienka kreska eyelinerem i tusz.
Jak wstaje przed 6:00, żeby dojechać na 8:00 na zajęcia, to moim makijażem też jest tylko tusz do rzęs - jestem rano zawsze tak zaspana (i mam gotyckie ciemności w pokoju) że malowanie się tak wcześnie mogłoby się dla mnie skończyć tragicznie... Zresztą dla mnie godzina na wyszykowanie się to zdecydowanie za mało, a gdzie tu jeszcze pełny makijaż wcisnąć

Oficjalnie oświadczam, że jutro po egzaminie wstąpię do Piotra i Pawła - zapewne nic tam nie zastanę, no ale się przejdę
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 21:01   #2643
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Ufff, myślałam, że tylko ja tak mam Jakbym wstała 15 min. przed wyjściem to nawet bym się nie zbierała
A ja glupia sie zbieram ;p jak mam np. O 8 byc na skrzyzowaniu (jezdzimy z moimi dziewczynami autem) to wstaje o 7.38, jak np. O 9 to 8.22-ale to juz z umyciem i wyprostowaniem wlosow czasem ;p generalnie 15-2o minut mi starczy
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 21:03   #2644
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
A ja glupia sie zbieram ;p jak mam np. O 8 byc na skrzyzowaniu (jezdzimy z moimi dziewczynami autem) to wstaje o 7.38, jak np. O 9 to 8.22-ale to juz z umyciem i wyprostowaniem wlosow czasem ;p generalnie 15-2o minut mi starczy
ja tyle włosy prostuję...
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 21:04   #2645
Acabar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 139
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez e_liska Pokaż wiadomość
To już wiem z kim będę się bić o limitki Nie, w Słupsku nie ma Cartice. Marionnaud rzeczywiście są dwa, i to całkiem blisko siebie.
Oj tam, oj tam. Zawsze można współpracować Liczyłam, że w Słupsku będzie mniejszy szał niż w Szczecinie, gdzie rozświetlacze rozeszły się w ciągu kilku godzin ^^

Klusko-dobrze to znam. Ile to razy nie wyszłam na zajęcia, "bo pada", "bo lakier na paznokciu mi odprysnął", "bo kot na mnie śpi i szkoda go budzić"
Acabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 21:13   #2646
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Ufff, myślałam, że tylko ja tak mam Jakbym wstała 15 min. przed wyjściem to nawet bym się nie zbierała
Dokładnie Ja wtedy stwierdzam, ze nie opłaca mi się nawet wstawać z łóżka, bo w 15 min nie dałabym rady nawet się umyć, a co dopiero zrobić makijaż... Więc w takich przypadkach zwykle mówię sobie trudno i odwracam się na drugi bok...

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,30087,bronzing-powder-face-and-body.html
To ten?
No i po co ja tam właziłam

A na tą puderniczkę zwróciłam juz kiedyś uwagę (), tylko obawiałam się kupić ze względu na to, ze to złotko będzie odpryskiwać, szybko się porysuje, a rozmyślałam zakup właśnie ze względu na samą puderniczkę z lusterkiem

Jak z jego trwałością?


---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez punk666girl Pokaż wiadomość
ja tyle włosy prostuję...
To tak jak ja...
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 21:15   #2647
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
No i po co ja tam właziłam

A na tą puderniczkę zwróciłam juz kiedyś uwagę (), tylko obawiałam się kupić ze względu na to, ze to złotko będzie odpryskiwać, szybko się porysuje, a rozmyślałam zakup właśnie ze względu na samą puderniczkę z lusterkiem

Jak z jego trwałością?
Złotko nie odpryskuje ani trochę.Mam ten brązer już baaaardzo długo(aż wstyd napisać ile) i nic się z nim nie dzieje.Trwałość jest bardzo zadowalająca i to,że zużyłam prawie całe opakowanie o czymś świadczy Bo ja chyba jeszcze nigdy nie zużyłam jakiegoś produktu z kolorówki do końca oprócz jednego podkładu i tuszu do rzęs więc powinnam się wstydzić

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez punk666girl Pokaż wiadomość
ja tyle włosy prostuję...
Ja myję i układam włosy 20-25 minut,a gdzie reszta?!:confused :

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Acabar Pokaż wiadomość
Klusko-dobrze to znam. Ile to razy nie wyszłam na zajęcia, "bo pada", "bo lakier na paznokciu mi odprysnął", "bo kot na mnie śpi i szkoda go budzić"
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 21:22   #2648
e_liska
Raczkowanie
 
Avatar e_liska
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 338
GG do e_liska
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Acabar Pokaż wiadomość
Oj tam, oj tam. Zawsze można współpracować Liczyłam, że w Słupsku będzie mniejszy szał niż w Szczecinie, gdzie rozświetlacze rozeszły się w ciągu kilku godzin ^^
"Szał limitkowy" rzeczywiście jest mniejszy. Najbardziej chodliwe produkty rozchodzą się w ciągu 1-2 dni (nie trzeba czatować przed sklepem i czekać na otwarcie ), a reszta leeeży jeszcze długo. Chociaż przyznam, że kryształkowy rozświetlacz capnełam ostatni, mimo że wpadłam w dniu wystawienia limitki (ale wydaje mi się że pozostałe rozświetlacze wzięły dla siebie panie naturzanki )
__________________
Tomorrow may rain, so I'll follow the sun
e_liska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 21:48   #2649
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Bronzer H&M odnotowałam w myślach, ale kupię go dopiero jak wykończę swój bronzer z Essence (czyli chyba nigdy, bo używam go od czerwca niemal codziennie i końca nie widać :P)

Ja w domu mam opinię rekordowca, ogólnie zawsze jestem wszędzie gotowa na 10 minut za wcześnie, nawet jeśli zaśpię (chyba że jakieś skrajne przypadki są :P). Jednak mimo to potrzebuję na zebranie się ok. 45 min (mam zawsze ten sam schemat i jak zmienię choć jedną rzecz w kolejności to wpadam w panikę, że się nie wyrobię trochę chore :P pobudka -> mycie włosów -> śniadanie -> suszenie włosów -> mycie zębów -> makijaż). Trochę tęsknię za czasami, kiedy rano nie myłam włosów (miałam długie i na noc zaplatałam mokre w warkocz a rano tylko rozpuszczałam i ewentualnie podsuszałam), wtedy to mi 30 min na luzie wystarczyło :P

A tak poza tym jutro po zajęciach idę na zakupy w ramach wynagrodzenia sobie pierwszej serii kolokwio-egzaminów, teraz z tydzień względnego spokoju przed kolejną falą
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 22:06   #2650
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Bronzer H&M odnotowałam w myślach, ale kupię go dopiero jak wykończę swój bronzer z Essence (czyli chyba nigdy, bo używam go od czerwca niemal codziennie i końca nie widać :P)

Ja w domu mam opinię rekordowca, ogólnie zawsze jestem wszędzie gotowa na 10 minut za wcześnie, nawet jeśli zaśpię (chyba że jakieś skrajne przypadki są :P). Jednak mimo to potrzebuję na zebranie się ok. 45 min (mam zawsze ten sam schemat i jak zmienię choć jedną rzecz w kolejności to wpadam w panikę, że się nie wyrobię trochę chore :P pobudka -> mycie włosów -> śniadanie -> suszenie włosów -> mycie zębów -> makijaż). Trochę tęsknię za czasami, kiedy rano nie myłam włosów (miałam długie i na noc zaplatałam mokre w warkocz a rano tylko rozpuszczałam i ewentualnie podsuszałam), wtedy to mi 30 min na luzie wystarczyło :P

A tak poza tym jutro po zajęciach idę na zakupy w ramach wynagrodzenia sobie pierwszej serii kolokwio-egzaminów, teraz z tydzień względnego spokoju przed kolejną falą
No to ja mam mniej więcej podobnie, ale nie myję włosów rano. Powodem moich opóźnień jest tylko i wyłącznie mój brat zajmujący łazienkę :P Więc jak wychodzimy o tej samej porze to staram się wbic tam pierwsza, bo on na przykład juz myje rano włosy i spędza w łazience dwa razy tyle czasu co ja
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 22:26   #2651
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
ja używam bronezrów tylko latem i do jaśniejszych róży, albo czasem ciemniejszy róż- jaśniejszy- rozświetlacz od dołu kości policzkowych i zacieram granice. A jakie bronzery dziewczyny polecacie tak ogólnie?
The Balm- hot mama, Mac Harmony, a następnie w kolejce brązer z Sun Club essence i najciemniejszy pasek z ITW

u mnie dziś na paznokciach błekit z Blossoms pociągnięty topem Sun Club i usłyszałam od koleżanek, że moje paznokcie wyglądają jak żelki Trochę załuję, że nie kupiłam żółtego lakieru z tej limitki..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 22:43   #2652
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
The Balm- hot mama, Mac Harmony, a następnie w kolejce brązer z Sun Club essence i najciemniejszy pasek z ITW
Ja dodam od siebie Hoola Benefit i podkład w kremie(nie wiem jak nazwać tę jego konsystencję-może plastelina?) z KOBO-idealny jako brązer
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 22:58   #2653
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
mam właśnie pierwszy raz mani Gold Old Buffy z flejkami z My Secret.
i idę jutro tak do pracy i mam w nosie
jakie to piękne
własnie dumałam nad flejkami z My secret jako zastępstwem dla essencowych, których w Polandzie nie było jak w Łodzi Circus nadal niet?
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 01:04   #2654
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Ja dzisiaj widzialam w drogerii jakies dwie totalne gowniary otwierajace po kolei tusze z crystalliced i maziajace sobie nimi po rece pomimo ze na standzie jak byk bylo ostrzezenie ze jest on monitorowany i macane produkty trzeba bedzie kupic (oczywiscie ich nie wziely) Szkoda ze nie znam jezyka na tyle dobrze zeby walnac im wyklad
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 05:52   #2655
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
własnie dumałam nad flejkami z My secret jako zastępstwem dla essencowych, których w Polandzie nie było jak w Łodzi Circus nadal niet?
być może padło mi na oczy ale wydaje mi się że flejki mają wejść teraz z nowościami do 2giej szafy
__________________
http://notmyself2nite.blogspot.com

ja też bloguję, ja, ja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 07:22   #2656
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj widzialam w drogerii jakies dwie totalne gowniary otwierajace po kolei tusze z crystalliced i maziajace sobie nimi po rece pomimo ze na standzie jak byk bylo ostrzezenie ze jest on monitorowany i macane produkty trzeba bedzie kupic (oczywiscie ich nie wziely) Szkoda ze nie znam jezyka na tyle dobrze zeby walnac im wyklad
Dobrze, że u was coś takiego w ogóle jest napisane, myślę, że u nas by się bały trochę, jakby musiały wydać pieniądze
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 08:11   #2657
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez e_liska Pokaż wiadomość
Wiesz, z tym że ja lubię swoją chorobliwą bladość ( i lubię sobie wmawiać że wygląda to szlachetnie ). Na mojej buzi poza podkładem i bambusem ląduje tylko róż,i ,od czasu do czasu, rozświetlacz
Ja też jestem bladziochem i brązer jest jednym z moich podstawowych kosmetyków. Uwielbiam ten duży matowy dla blondynek
Nie udaję nim opalenizny, lecz modeluję.
Cytat:
Napisane przez antoninamotyl Pokaż wiadomość
Widzę, że mamy fankę ekipy z new jersey
Ja uwielbiam ich wszystkich
Również nie mogłabym nałożyć brązera + różu jakoś tak bym się dziwnie czuła... No ale co kto woli
Możena przecież to zrobić delikatnie. Nawet na wieczorowym makijażu. (To mój Sylwestrowy, z bazą podkładem, korektorami, pudrem Fix&Matt brązerem różem i rozświetlaczem)

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Ja też jestem bardzo blada, ale nie wyobrażam sobie nie nałożyć różu, rozświetlacza czy brązera, choć czasami rezygnuję z niego na rzecz samego różu i hilightera, kiedy chcę wyglądać bardziej dziewczęco (hehe na stare lata mi się zachciało). Gdybym nie nałożyła czegoś ożywiającego to moja buzia byłaby płaska i biała jak kartka papieru- zupełnie bez wyrazu.
Dokładnie o to chodzi Mało tego, jak nie uzywasz takich kosmetyków, to makijaż jest bardziej widoczny. Oczywiście mam na myśli uzywanie z umiarem
Sam podkład może dać płaski efekt, taki bez wyrazu jak mówisz. Po dodaniu światła, cienia i różu wszytko nabiera plastyczności i świeżości

Cytat:
Napisane przez ancyk88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny tak was podczytuję. Chodze do natury codziennie a roświetlacza z limitki jak nie bylo tak nei ma stand pusty. Jaby któraś z was z Warszawy miała możliwość mi zakupić ten rozświetlacz byłabym bardzo bardzo wdzięczna!

Zobacz na bemowie, może się ostały.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A ja mimo obejrzenia wieeelu tutoriali na yt nadal nie potrafię nałożyć bronzera tak, żeby jakoś wyglądać i nie narobić plam Z różem też niespecjalnie sobie radzę
Być może rzeczywiście winny jest pędzelek? Albo zbyt duża ilość kosmetyku na nim. Spróbuj po muśnięciu pędzlem powierzchni brązera, otrzepać lekko nadmiar kosmetyku. Zawsze lepiej nałożyć kilka cienkich warstw i stopniować efekt, niż jedną zbyt dużą i mieć plamę.

Co do rozświetlacza Crystaliced i Inglotowego.:
"C" jest bardziej kremowy i ma białą bazę, "I" jest nieco rzadszy, bardziej żelowy, nie rozbiela skóry. "C" daje efekt jakby oszronionej szyby (przez lekkie rozbielenie właśnie), i nieco mniejszy połysk. "I" błyszczy znacznie mocniej i połysk jest bardziej przestrzenny. "I" zastyga znacznie szybciej na skórze i jest tez trwalszy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (90,4 KB, 213 załadowań)
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 08:12   #2658
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
własnie dumałam nad flejkami z My secret jako zastępstwem dla essencowych, których w Polandzie nie było jak w Łodzi Circus nadal niet?
wczoraj w GŁ nie było ...
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 08:16   #2659
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

w sumie rzadko tu piszę ale teraz muszę: Śniegowa: piękny makijaż i piękna Ty
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 08:28   #2660
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja też jestem bladziochem i brązer jest jednym z moich podstawowych kosmetyków. Uwielbiam ten duży matowy dla blondynek
Nie udaję nim opalenizny, lecz modeluję.


Możena przecież to zrobić delikatnie. Nawet na wieczorowym makijażu. (To mój Sylwestrowy, z bazą podkładem, korektorami, pudrem Fix&Matt brązerem różem i rozświetlaczem)



Dokładnie o to chodzi Mało tego, jak nie uzywasz takich kosmetyków, to makijaż jest bardziej widoczny. Oczywiście mam na myśli uzywanie z umiarem
Sam podkład może dać płaski efekt, taki bez wyrazu jak mówisz. Po dodaniu światła, cienia i różu wszytko nabiera plastyczności i świeżości




Zobacz na bemowie, może się ostały.



Być może rzeczywiście winny jest pędzelek? Albo zbyt duża ilość kosmetyku na nim. Spróbuj po muśnięciu pędzlem powierzchni brązera, otrzepać lekko nadmiar kosmetyku. Zawsze lepiej nałożyć kilka cienkich warstw i stopniować efekt, niż jedną zbyt dużą i mieć plamę.

Co do rozświetlacza Crystaliced i Inglotowego.:
"C" jest bardziej kremowy i ma białą bazę, "I" jest nieco rzadszy, bardziej żelowy, nie rozbiela skóry. "C" daje efekt jakby oszronionej szyby (przez lekkie rozbielenie właśnie), i nieco mniejszy połysk. "I" błyszczy znacznie mocniej i połysk jest bardziej przestrzenny. "I" zastyga znacznie szybciej na skórze i jest tez trwalszy.
slicznie opisz jakich kosmetykow uzylas
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 09:03   #2661
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
w sumie rzadko tu piszę ale teraz muszę: Śniegowa: piękny makijaż i piękna Ty
Ojoj jak miło. dzięki
Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
slicznie opisz jakich kosmetykow uzylas
Dziękuję ślicznie. Makijaż jest na MM, i tam wszyściutko napisałam o TUTAJ są tam też inne fotki tego makijażu
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 09:20   #2662
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja dodam od siebie Hoola Benefit i podkład w kremie(nie wiem jak nazwać tę jego konsystencję-może plastelina?) z KOBO-idealny jako brązer
Ich nie miałam, chociaż Hoola kusiła. Teraz brązerowo jestem w końcu zaspokojona i po długich poszukiwaniach mam to, czego szukałam

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
własnie dumałam nad flejkami z My secret jako zastępstwem dla essencowych, których w Polandzie nie było jak w Łodzi Circus nadal niet?
Też chciałam essencowe- kupiłam jednak my secret i jestem zadowolona
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 10:01   #2663
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Ich nie miałam, chociaż Hoola kusiła. Teraz brązerowo jestem w końcu zaspokojona i po długich poszukiwaniach mam to, czego szukałam
Ja też jestem zaspokojona brązerowo i wcale aż tak długo nie szukałam moich ulubieńców
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 10:21   #2664
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Acabar Pokaż wiadomość
Oj tam, oj tam. Zawsze można współpracować Liczyłam, że w Słupsku będzie mniejszy szał niż w Szczecinie, gdzie rozświetlacze rozeszły się w ciągu kilku godzin ^^

Klusko-dobrze to znam. Ile to razy nie wyszłam na zajęcia, "bo pada", "bo lakier na paznokciu mi odprysnął", "bo kot na mnie śpi i szkoda go budzić"
Fakt, w Szczecinie szał limitkowy jest straszny. Najszybciej z tego co wiem rozeszły się puderki z Blossoms. Pani w Naturze mi powiedziała, że się rozeszły w godzinę
Całe szczęście, że rozświetlacz z C dla mnie został(ostatni)
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 10:33   #2665
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Fakt, w Szczecinie szał limitkowy jest straszny. Najszybciej z tego co wiem rozeszły się puderki z Blossoms. Pani w Naturze mi powiedziała, że się rozeszły w godzinę
Całe szczęście, że rozświetlacz z C dla mnie został(ostatni)
No to dokładnie jak u mnie....
I też się cieszę z rozświetlacza. Jak już miałam Inglotowy, to nie było parcia takiego, ale one są zupełnie różne!
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 11:43   #2666
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No to dokładnie jak u mnie....
I też się cieszę z rozświetlacza. Jak już miałam Inglotowy, to nie było parcia takiego, ale one są zupełnie różne!
Wrocław, Ferio Gaj, pełna wampirza limitka! (stan z 11:30)
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 12:34   #2667
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Wrocław, Ferio Gaj, pełna wampirza limitka! (stan z 11:30)
Wampirza......
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 12:59   #2668
szafirowa
Rozeznanie
 
Avatar szafirowa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 749
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja też jestem bladziochem i brązer jest jednym z moich podstawowych kosmetyków. Uwielbiam ten duży matowy dla blondynek
Nie udaję nim opalenizny, lecz modeluję.



Możena przecież to zrobić delikatnie. Nawet na wieczorowym makijażu. (To mój Sylwestrowy, z bazą podkładem, korektorami, pudrem Fix&Matt brązerem różem i rozświetlaczem)


Być może rzeczywiście winny jest pędzelek? Albo zbyt duża ilość kosmetyku na nim. Spróbuj po muśnięciu pędzlem powierzchni brązera, otrzepać lekko nadmiar kosmetyku. Zawsze lepiej nałożyć kilka cienkich warstw i stopniować efekt, niż jedną zbyt dużą i mieć plamę.
Ja też pomimo jasnej cery się w końcu przekonałam do bronzerów i nie żałuję ( za to mój portfel owszem ) . można się fajnie pobawić w cieniowanie, a nie jak kiedyś myślałam, że można zrobić sobie nim tylko krzywdę jak po półgodzinnym solarium ( w sumie nie wiem, bo nigdy nie bylam i nie pójdę , ale zakładam ) nie nakładam za duzo, stopniuję , żeby nie mieć placków

świetny makijaż podoba mi się taki zastosowanie niebieskiego bardzo fajnie to wygląda .
ja mimo że błękitnooka, to jakoś się nie mogę przekonać do niebieskiego na swoich oczach

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Ich nie miałam, chociaż Hoola kusiła. Teraz brązerowo jestem w końcu zaspokojona i po długich poszukiwaniach mam to, czego szukałam
Też chciałam essencowe- kupiłam jednak my secret i jestem zadowolona
Kluska zaspkojona bronzerowo ? no proszę
a czy te flejki z my secret moża gdzieś jeszcze dostac ? może w toruniu popatrzę ?

Przez tą akcję z wycofywaniem produktów nie mogę nigdzie dorwać linerka żelkowgo fioletowego
__________________
Są rzeczy ważne i ważniejsze... dlatego najpierw pomaluję paznokcie a później zajmę się resztą

Edytowane przez szafirowa
Czas edycji: 2012-01-17 o 13:01
szafirowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 13:05   #2669
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez szafirowa Pokaż wiadomość
Kluska zaspkojona bronzerowo ? no proszę
a czy te flejki z my secret moża gdzieś jeszcze dostac ? może w toruniu popatrzę ?

Kiedyś muszę w końcu przystopować z kupowaniem bo niedługo nie będę mogła się w tym wszystkim połapać
Flejki z My Secret na pewno znajdziesz w Naturze na Starówce i w Zieleńcu
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 13:12   #2670
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez szafirowa Pokaż wiadomość
Ja też pomimo jasnej cery się w końcu przekonałam do bronzerów i nie żałuję ( za to mój portfel owszem ) . można się fajnie pobawić w cieniowanie, a nie jak kiedyś myślałam, że można zrobić sobie nim tylko krzywdę jak po półgodzinnym solarium ( w sumie nie wiem, bo nigdy nie bylam i nie pójdę , ale zakładam ) nie nakładam za duzo, stopniuję , żeby nie mieć placków

świetny makijaż podoba mi się taki zastosowanie niebieskiego bardzo fajnie to wygląda .
ja mimo że błękitnooka, to jakoś się nie mogę przekonać do niebieskiego na swoich oczach
Dzięki

Może właśnie dlatego, że masz niebieskie oczy nie lubisz się w takich cieniach? Dobry byłby turkus. Ten brokat jest taki morski właśnie.

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Kiedyś muszę w końcu przystopować z kupowaniem bo niedługo nie będę mogła się w tym wszystkim połapać
Flejki z My Secret na pewno znajdziesz w Naturze na Starówce i w Zieleńcu

EEEE tam. Dopóki pingwin w lodówce nie zdycha, to wszystko gra.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.