Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-10, 19:42   #3121
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Lece parzyc pokrzywe. Ciekawa jestem, czy dam rade ja pic, wiem, ze kiedys probowalam i nie wyszlo. Ale to bylo 100 lat temu, teraz pije ziolka regularnie - moze sie uda.
O.o dziwne...
ja normalnie piję wszystkie herbaty, i to gorzkie bez cukru. a uwielbiam zieloną i pokrzywę.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 19:51   #3122
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
a ja tam się czuję kobieco w krótkich (i naturalnych) a już na pewno nie zapuściłabym dłuższych niż do ramion żeby wyglądać jak metal/rusałka
ja też wolę rusałkę ale wiadomo, mi jest ładnie w długich więc tego się trzymam, ale znam dużo osób, które pięknie wyglądają w krótkich i fajnie


A tak po za tym jestem po maturze z ang i to był jakiś koszmar... Podstawa na lajce od 9 pisaliśmy dwie godziny, później oo 14 zaczęło się rozszerzenie, to poszliśmy coś zjeść w tym czasie i wyobraźcie sobie egzamin skończył się o w pół do 6... matko ostatnie zadanie było słuchanie i czytanie... masakra nie za dobrze mi to poszło, bo już była wykończona totalnie... Ja chyba zabije kogoś kto wymyślił to, żeby zdawać to wszystko w jeden dzień...

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam podejście do drożdży, ale... nie dałam rady

Ato zależy Ja uważam, że upierdliwa to jest długość jaką ja mam teraz ani to w kitkę normalnie, bo trzeba podpinać 7 wsuwkami -ani rozpuścić, bo się wywijają uparcie -jedynie co to prostownica. Czasem mam ochotę opierdzielić się na zapałkę
mi drożdże nie podpadły, bolał mnie brzuch po nich niestety
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 20:46   #3123
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
A tak po za tym jestem po maturze z ang i to był jakiś koszmar... Podstawa na lajce od 9 pisaliśmy dwie godziny, później oo 14 zaczęło się rozszerzenie, to poszliśmy coś zjeść w tym czasie i wyobraźcie sobie egzamin skończył się o w pół do 6... matko ostatnie zadanie było słuchanie i czytanie... masakra nie za dobrze mi to poszło, bo już była wykończona totalnie... Ja chyba zabije kogoś kto wymyślił to, żeby zdawać to wszystko w jeden dzień...

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------



mi drożdże nie podpadły, bolał mnie brzuch po nich niestety
O raju, tyle godzin?! Masakra... Ale nie łam się, na pewno będzie dobrze choć faktycznie mogliby trochę albo skrócić to, albo rozbić -bo nie dość, że stres męczy, to jeszcze tyle godzin... Powariowali czy co
A ja ja pisałam maturę to musiało się wybierać czy chce się pisać podstawę czy rozszerzenie, też to wcale mądre było Nie wiem co za łosie siedzą w oświacie teraz
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 07:58   #3124
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
O.o dziwne...
ja normalnie piję wszystkie herbaty, i to gorzkie bez cukru. a uwielbiam zieloną i pokrzywę.
Widzisz, to jest kwestia przyzwyczajenia. Ja teraz tez pije ziola bez cukru, bo uwazam, ze slodzone traca swoje dobroczynne wlasciwosci. Ale kiedys slodzilam doslownie wszystko Nie lubilam tez pic wody - mogla byc woda z sokiem, ale sama woda byla be. Byly to bardzo zle nawyki. Wiec zaczelam je zmieniac i teraz jest super. Nie lubie tylko bardzo gorzkich ziol. Ale drozdzy tez nie przelkne

Ech, byc moze bede musiala zdecydowac sie na grzywke Nie lubie grzywek i nigdy nie chcialam, ale ma ona ta zalete, ze zakrywa wady czola. No i tak - niestety na czole pojawia mi sie coraz wiecej przebarwien poslonecznych. I niestety nie sa to slodkie piegi tylko takie dziwne plamki. Stosuje filtr 50+ ale problem sie powieksza. Do tego - pojawia mi sie pierwsza... zmarszczka Wiecie, taka pionowa, od myslenia i dziwienia sie. Tez ladnie to nie wyglada.
Mylalam o czyms podobnym jak w zalaczniku. Tylko tak - w lecie czesto nosze czapeczki z daszkiem (w trakcie sportu, wedrowek po gorach itp.). Myslicie, ze da sie nosic taka czapeczke posiadajac grzywke? Jakos nie moge sobie tego wyobrazic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ca3bf59d9927ff272b530dfa0814ff98,62,37.jpg (27,5 KB, 12 załadowań)
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 08:31   #3125
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Konwalia11 dużo zależy od konkretnego modelu czapki. Ja mam grzywkę od wielu lat i przyznam szczerze, że w w niektórych czapkach wyglądam dobrze i czuję się świetnie, ale np. takie z wąskim daszkiem zniekształcają fryzurę.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 08:40   #3126
soulleafix
Raczkowanie
 
Avatar soulleafix
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cześć
Pisalam już w wątku o dekoloryzacji włosów.. Znacie jakies naturalne sposoby na pozbycie sie ciemnego koloru (ciemny brąz, miejscamy rudawy/czerwony) z jasnych, blond włosów? Byle nie dekoloryzacja specyfikami niszczącymi włosy.

zaczęłam buszowac w wątku, ale i tak będę wdzięczna za odpowiedzi )
soulleafix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 09:14   #3127
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez soulleafix Pokaż wiadomość
Cześć
Pisalam już w wątku o dekoloryzacji włosów.. Znacie jakies naturalne sposoby na pozbycie sie ciemnego koloru (ciemny brąz, miejscamy rudawy/czerwony) z jasnych, blond włosów? Byle nie dekoloryzacja specyfikami niszczącymi włosy.

zaczęłam buszowac w wątku, ale i tak będę wdzięczna za odpowiedzi )
ściąć i wyhodować swoje ?
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 09:29   #3128
soulleafix
Raczkowanie
 
Avatar soulleafix
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
ściąć i wyhodować swoje ?
oprócz tego 'sposobu'
chodzi mi o jakies sprawdzone przez Was plukanki, moze szampony, ktore spierają kolor.
soulleafix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 09:37   #3129
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez soulleafix Pokaż wiadomość
Cześć
Pisalam już w wątku o dekoloryzacji włosów.. Znacie jakies naturalne sposoby na pozbycie sie ciemnego koloru (ciemny brąz, miejscamy rudawy/czerwony) z jasnych, blond włosów? Byle nie dekoloryzacja specyfikami niszczącymi włosy.

zaczęłam buszowac w wątku, ale i tak będę wdzięczna za odpowiedzi )
zapuszczenie swoich
rozjaśnianie blondami sprawi, że będą rude, a naturalnego sposobu nie ma.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 09:50   #3130
soulleafix
Raczkowanie
 
Avatar soulleafix
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

a może jednak? jakos je rozjasnic, bez popadania w rudość? Nie jestem pozytywnie nastawiona do chodzenia z odrostami na pół głowy przez kilka lat..

Edit: A co myślicie o stosowaniu szamponu przeciwłupieżowego, który by trochę zmył kolor, a potem o jednorazowym pofarbowaniu popielatym odcieniem ciemnego blondu (to może by troszkę osłabiło te rude refleksy) ??

Edytowane przez soulleafix
Czas edycji: 2012-05-11 o 10:00
soulleafix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 10:28   #3131
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Niestety tak jest ze brazy spieraja sie na zdecydowanie cieplo, naturalne sposoby jak rumianek np tez ocieplaja...
a farby sie splukuja

wg mnie jednak najlepszy bedzie dekoloryzator (nie rozjasniacz!), bo masz duza roznice w kolorach i sam szampon az tak bardzo Ci koloru nie spierze zeby nie bylo odrostow
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 10:37   #3132
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Konwalia11 dużo zależy od konkretnego modelu czapki. Ja mam grzywkę od wielu lat i przyznam szczerze, że w w niektórych czapkach wyglądam dobrze i czuję się świetnie, ale np. takie z wąskim daszkiem zniekształcają fryzurę.
Kurcze, sama nie wiem, dzis chyba nawet bede u fryzjera i musze cos postanowic. Sama nie wiem, moze zrobie sobie symulacje komputerowa i wtedy podejme ostateczna decyzje...

Cytat:
Napisane przez soulleafix Pokaż wiadomość
Cześć
Pisalam już w wątku o dekoloryzacji włosów.. Znacie jakies naturalne sposoby na pozbycie sie ciemnego koloru (ciemny brąz, miejscamy rudawy/czerwony) z jasnych, blond włosów? Byle nie dekoloryzacja specyfikami niszczącymi włosy.

zaczęłam buszowac w wątku, ale i tak będę wdzięczna za odpowiedzi )
Bede brutalna - zapomnij o jakimkolwiek naturalnym sposobie wywabienia ciemnego koloru. One daja jedynie minimalny efekt - moze ciemny kolor odrobine zmatowieje, ale nadal bedzie ciemny... W gre wchodzi: 1. dekoloryzacja chemiczna 2. noszenie dwoch kolorow przez najblizsze lata 3. ciecie.
Poszukaj moze dobrego fryzjera, ktory umiejetnie sciagnie Ci farbe. Mojej siostrze sie udalo. Stan wlosow jest taki sobie, ale nie jest zly.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 10:37   #3133
soulleafix
Raczkowanie
 
Avatar soulleafix
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Niestety tak jest ze brazy spieraja sie na zdecydowanie cieplo, naturalne sposoby jak rumianek np tez ocieplaja...
a farby sie splukuja

wg mnie jednak najlepszy bedzie dekoloryzator (nie rozjasniacz!), bo masz duza roznice w kolorach i sam szampon az tak bardzo Ci koloru nie spierze zeby nie bylo odrostow
Gdzie takiż kupić i jaki byłby najlepszy dla włosów? proszę wybaczyć za takie głupie pytania, ale jestem trochę ciemna w temacie (:
soulleafix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 10:44   #3134
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez soulleafix Pokaż wiadomość
Gdzie takiż kupić i jaki byłby najlepszy dla włosów? proszę wybaczyć za takie głupie pytania, ale jestem trochę ciemna w temacie (:
allegro/sklep fryzjerski

jest watek o dekoloryzacji wiec najlepiej go przejrzyj

teraz nie pamietam nazwy... kojarze ze zaczyna sie na E...
ale jest wiecej takich produktow ktore sciagaja kolor

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

aaa no i potem trzeba wlosy jeszcze pofarbowac
takze jesli chcesz wrocic do naturalek to i tak bedziesz musiala czekac az odrosna..
kwestia tylko taka zeby byla jak najmniejsza roznica w kolorze
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 11:51   #3135
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez soulleafix Pokaż wiadomość
a może jednak? jakos je rozjasnic, bez popadania w rudość? Nie jestem pozytywnie nastawiona do chodzenia z odrostami na pół głowy przez kilka lat..

Edit: A co myślicie o stosowaniu szamponu przeciwłupieżowego, który by trochę zmył kolor, a potem o jednorazowym pofarbowaniu popielatym odcieniem ciemnego blondu (to może by troszkę osłabiło te rude refleksy) ??
nie da się. zawsze będzie rudy odblask, sama tak mam i na każdym forum to przeczytasz cierp ciało coś chciało...
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 11:51   #3136
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość

Ech, byc moze bede musiala zdecydowac sie na grzywke Nie lubie grzywek i nigdy nie chcialam, ale ma ona ta zalete, ze zakrywa wady czola. No i tak - niestety na czole pojawia mi sie coraz wiecej przebarwien poslonecznych. I niestety nie sa to slodkie piegi tylko takie dziwne plamki. Stosuje filtr 50+ ale problem sie powieksza. Do tego - pojawia mi sie pierwsza... zmarszczka Wiecie, taka pionowa, od myslenia i dziwienia sie. Tez ladnie to nie wyglada.
Mylalam o czyms podobnym jak w zalaczniku. Tylko tak - w lecie czesto nosze czapeczki z daszkiem (w trakcie sportu, wedrowek po gorach itp.). Myslicie, ze da sie nosic taka czapeczke posiadajac grzywke? Jakos nie moge sobie tego wyobrazic
Nie rób takiej, bo jeszcze oprócz zmarszczek dojdą Ci okulary grzywki wpadające do oczu psują wzrok ja pod czapkę zawsze spinałam grzywę do góry, bo ja mam takie włosy, że się szybko odkształcają od nakryć głowy, gumek...
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 11:52   #3137
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

soulleafix
sama miałam bardzo ciemny brąz/czarny i próbowałam rozjaśnić. farbowałam w międzyczasie 3 razy jasnymi blondami i tylko trochę się rozjaśnił, tak że mają rudy poblask.
jedyna metoda to zapuszczać albo zetnij się na łyso, inaczej się nie da. szampon przeciwłupieżowy nie wypłucze ci dokładnie farby jak już nią długo farbujesz. zresztą wysuszy tylko włosy i skórę głowy.

Edytowane przez TwojaKokaina
Czas edycji: 2012-05-11 o 11:54
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 11:54   #3138
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Jakby co to w albumie sa lepsze zdjecia fryzury
i to takie prosto z lozka bo wczoraj poszlam spac z mokrymi
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 11:54   #3139
soulleafix
Raczkowanie
 
Avatar soulleafix
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
allegro/sklep fryzjerski

jest watek o dekoloryzacji wiec najlepiej go przejrzyj

teraz nie pamietam nazwy... kojarze ze zaczyna sie na E...
ale jest wiecej takich produktow ktore sciagaja kolor

Masz na myśli Renee Blanche? Trochę przejrzałam temat i widzę, że jest chwalony. A jakieś dekoloryzatory łatwiej dostępne? Nie chcę czekać kolejnego tygodnia na przyslanie paczki, w tym czasie zrobi mi sie kolejny cm jasnych włosów (łykam Skrzypovitę i rosną w zastraszającym tempie)..
Po ściągnięciu koloru zafarbuję popielatym
Jakoś musi się udać.

TwojaKokaina : wiem wiem.. no ale zapuszczam i końcówki będę stopniowo podcinać.

Edytowane przez soulleafix
Czas edycji: 2012-05-11 o 11:56
soulleafix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 11:55   #3140
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
sama miałam bardzo ciemny brąz/czarny i próbowałam rozjaśnić. farbowałam w międzyczasie 3 razy jasnymi blondami i tylko trochę się rozjaśnił, tak że mają rudy poblask.
jedyna metoda to zapuszczać albo zetnij się na łyso, inaczej się nie da.
Ja jak kiedyś wyszły mi za ciemne, poszłam do fryzjerki i ona mi zrobiła pasemka, które o dziwo wyszły blond. Ale włosy były w marnym stanie po tym zabiegu
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 11:57   #3141
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez soulleafix Pokaż wiadomość
Masz na myśli Renee Blanche? Trochę przejrzałam temat i widzę, że jest chwalony. A jakieś dekoloryzatory łatwiej dostępne? Nie chcę czekać kolejnego tygodnia na przyslanie paczki, w tym czasie zrobi mi sie kolejny cm jasnych włosów (łykam Skrzypovitę i rosną w zastraszającym tempie)..
Po ściągnięciu koloru zafarbuję popielatym
Jakoś musi się udać..
tzn ja mialam ciemne wlosy jakies 5 lat temu i wtedy sie interesowalam tym, takze teraz nie jestem w temacie

ale z tego co pamietam to dekoloryzator nic nie robi z naturalnymi wlosami

sklep fryzjerski
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 12:06   #3142
soulleafix
Raczkowanie
 
Avatar soulleafix
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Okej, dzięki Nie doczytałam o tym sklepie
To jutro/w poniedziałek śmigam po dekoloryzator i powiem, jak wyszło
soulleafix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 12:08   #3143
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez soulleafix Pokaż wiadomość
Okej, dzięki Nie doczytałam o tym sklepie
To jutro/w poniedziałek śmigam po dekoloryzator i powiem, jak wyszło
trzymam kciuki by dobrze wyszlo
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 12:10   #3144
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
O raju, tyle godzin?! Masakra... Ale nie łam się, na pewno będzie dobrze choć faktycznie mogliby trochę albo skrócić to, albo rozbić -bo nie dość, że stres męczy, to jeszcze tyle godzin... Powariowali czy co
A ja ja pisałam maturę to musiało się wybierać czy chce się pisać podstawę czy rozszerzenie, też to wcale mądre było Nie wiem co za łosie siedzą w oświacie teraz
ja jestem bardzo niezadowolona, bo to był jedyny przedmiot, który wzięłam rozszerzony, jestem pewna, że jakbym to dzisiaj rano pisała, to bym lepiej to zrobiła...
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 12:36   #3145
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Witam, dzieweczki i nie-dzieweczki
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:50   #3146
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja jak kiedyś wyszły mi za ciemne, poszłam do fryzjerki i ona mi zrobiła pasemka, które o dziwo wyszły blond. Ale włosy były w marnym stanie po tym zabiegu
no właśnie, może użyła czegoś mocnego, a włosy potem wyglądają jak wyglądają.
Cytat:
Napisane przez soulleafix Pokaż wiadomość
Okej, dzięki Nie doczytałam o tym sklepie
To jutro/w poniedziałek śmigam po dekoloryzator i powiem, jak wyszło
nie lepiej się z tym wybrać do profesjonalisty?
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 14:02   #3147
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
ja jestem bardzo niezadowolona, bo to był jedyny przedmiot, który wzięłam rozszerzony, jestem pewna, że jakbym to dzisiaj rano pisała, to bym lepiej to zrobiła...
Będzie dobrze!


By the way: samodzielna dekoloryzacja to ryzykowana sprawa, gdy nie ma się wystarczającej wiedzy. Soulleafix jeżeli jesteś zdecydowana, że chcesz to sama zrobić, to 10 razy upewnij się, czy wszystko robisz ok.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 14:47   #3148
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Będzie dobrze!


By the way: samodzielna dekoloryzacja to ryzykowana sprawa, gdy nie ma się wystarczającej wiedzy. Soulleafix jeżeli jesteś zdecydowana, że chcesz to sama zrobić, to 10 razy upewnij się, czy wszystko robisz ok.
ehhh wiadomo trochę mi po prostu szkoda, ale nic płakać nie będę
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 06:44   #3149
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Witam Chciałabym dołączyć do wątku ponieważ jestem już zmęczona farbowaniem włosów;/ Chciałabym zapuścić 50 cm naturalne włosy, czyli milion lat czekania

Przez 3 lata farbowałam ciągle włosy: zaczęło się od rozjaśniania a później próbach dojścia do w miare podobnego koloru włosów co moje naturalki, niestety zawsze mnie coś podkusiło i gdy kolor wyszedł w miare myszowato popielaty to za miesiąc robiłam blond jaśniejsza farbą, błędne koło :P

Postanowiłam już jakiś czas temu, że koniec z tym! Czas zaoszczędzić kase na farbach na np dobre kosmetyki do pielęgnacji włosów W tej chwili mam kolor żółtawo blond na poziomie 8-9 (od słońca mi jeszcze zjaśniał)

Czeka mnie ostatnie farbowanie teraz farba popielaty blond, zeby te żółte paskudne kłaki były w miare podobne do moich włosów

Mój plan jest taki: Farbuje włosy i za 2,5 miesiąca wyjeżdzam nad morze, już do tego czasu powinnam mieć 2 cm odrostu i licze an to że że działanie słońca zrówna kolory na tyle że będę mogła już nigdy więcej nie farbować włosow, a te farbowane po jakimś czasie ściąć

Kilka fotek na ukazanie jakie mam teraz żółtko, troszke widać kolor odrostów, zupełnie inny ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC14557.jpg (35,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC14563.jpg (19,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC14568.jpg (49,1 KB, 27 załadowań)
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 10:34   #3150
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość

Mój plan jest taki: Farbuje włosy i za 2,5 miesiąca wyjeżdzam nad morze, już do tego czasu powinnam mieć 2 cm odrostu i licze an to że że działanie słońca zrówna kolory na tyle że będę mogła już nigdy więcej nie farbować włosow, a te farbowane po jakimś czasie ściąć
najlepiej w wakacje zacząć
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:23.