Jak podkreślić jasną cerę? II - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-07, 16:52   #931
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
a tak ogólnie to chyba całkowicie zrezygnuje z podkładów, nawet na wyjście.. cały dzien twarz miałam ładną bladą... a gdy tylko wieczorem potraktowałam ją softflexem na policzkach pojawiły się rumieńce, do rana zeszły i juz koło północy twarz znów wyglądała blado.. ale ogólnie zauważyłam, ze ggdy jestem umalowana, zawsze twarz mi się lekki czerwieni.
Teraz zrobie jeszcze tylko probe z Lumene, który poleca Agnieska.. i jak mi nie podpasuje.. to rezygnuje całkowicie z podkładów, pudrów i tego typu mazideł..
A próbowałaś kiedyś podkładu mineralnego Rhea? Ja nie mam popękanych naczynek, ale mam płytko unaczynioną skórę więc czerwieni sie i jest generalnie wrażliwa. Rhea jest bardzo delikatny, niewyczówalny i nie zauważalny, ale skóra wygląda w nim perfekcyjnie.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Na dodatek zawsze mi się wydawało, że kolor twarzy mam przez to inny i czułam się jak w masce
Dlatego podkładom mówię NIE!
Ja i bez podkładu wyglądam jak dziwak bo mam inny odcień skóry na ciele a inny na twarzy


http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1168188369

Ta modelka, jest ciepłym czy chłodnym typem?
Zawsze mam problem z określeniem swojego, a ona ma identyczne "kolory" jak ja, więc już bym się czegoś dowiedziała
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 16:58   #932
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

post pod postem
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 17:31   #933
Zadymka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 92
GG do Zadymka
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Maja55 wydaje mi się że mamy podobną karnację i ja również mam problem z okresleniem czy jestem chłodna czy ciepła. Ten link który podałaś nie działa niestety Napisz mi proszę jakich kosmetyków używasz, gdy robisz makijaż?
__________________

Matka Polka Superstar



Zadymka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 17:47   #934
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Zadymka Pokaż wiadomość
Maja55 wydaje mi się że mamy podobną karnację i ja również mam problem z okresleniem czy jestem chłodna czy ciepła. Ten link który podałaś nie działa niestety Napisz mi proszę jakich kosmetyków używasz, gdy robisz makijaż?
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1168188369
Wklejam linka jeszcze raz. Może teraz zadziała
Ja na avatarku to zupełnie inne kolory niż w rzeczywistości, bo to było zdjęcie z lampą
Załączam Ci jasniejsze, "bezlampowe" zdjęcie z odrobiną podkładu Rhea.
Teraz używam właśnie jego na zmianę z podkładem Gosh X-ceptional wear. Kiedyś byłam bardzo zadowolona z Revlon Colorstay Natural w kolorze Buff, ale używałam go na wiosnę, być może byłam lekko zbrązowiona samoopalaczem.
Podkreslam tez kości różem w jasnym, żywym odcieniu. Tu już mam wybór, bo uwielbiam róże i mam ich kilka. We wtorek idę na zakuty i planuję Blush Delice L'oreala, ale nie wiem czy Marshmallow Pink(właśnie się skończył) czy coś innego. Jeszcze zobaczę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard02.jpg (22,7 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Clipboard03.JPG (24,6 KB, 99 załadowań)
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 18:33   #935
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1168188369
Wklejam linka jeszcze raz. Może teraz zadziała
Ja na avatarku to zupełnie inne kolory niż w rzeczywistości, bo to było zdjęcie z lampą
Załączam Ci jasniejsze, "bezlampowe" zdjęcie z odrobiną podkładu Rhea.
Teraz używam właśnie jego na zmianę z podkładem Gosh X-ceptional wear. Kiedyś byłam bardzo zadowolona z Revlon Colorstay Natural w kolorze Buff, ale używałam go na wiosnę, być może byłam lekko zbrązowiona samoopalaczem.
Podkreslam tez kości różem w jasnym, żywym odcieniu. Tu już mam wybór, bo uwielbiam róże i mam ich kilka. We wtorek idę na zakuty i planuję Blush Delice L'oreala, ale nie wiem czy Marshmallow Pink(właśnie się skończył) czy coś innego. Jeszcze zobaczę

Na tych zdjeciach wygladasz na typ"zimny"(jasna cera wpadajaca lekko w roz,niebieskie oczy,wlosy tez wyszly "zimne"-na zdjeciu w awatorku wygladasz"cieplo".Duzo zalezy od oswietleniaJa w niektorych ujeciach wygladam jak wiosna a normalnie typ zimny ze mnie(zima)

A modelka na zdjeciu to u mnie wyglada raczej neutralnie-ani cieplo ani zimno ale bardziej w kierunku cieplego typu(ale zamotalam).Mylacy moze byc tez makijaz-ona ma raczej makijaz w cieplych barwach-przynajmniej u mnie tak widacSkore ma"neutralna" zas-napewna nie ciepla(oceniam po kolorze skory ciala.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 18:37   #936
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Na tych zdjeciach wygladasz na typ"zimny"(jasna cera wpadajaca lekko w roz,niebieskie oczy,wlosy tez wyszly "zimne"-na zdjeciu w awatorku wygladasz"cieplo".Duzo zalezy od oswietleniaJa w niektorych ujeciach wygladam jak wiosna a normalnie typ zimny ze mnie(zima)

A modelka na zdjeciu to u mnie wyglada raczej neutralnie-ani cieplo ani zimno ale bardziej w kierunku cieplego typu(ale zamotalam)
No własnie - czy można być neutralnym typemAni zbyt chłodnym, ani zbyt ciepłym?
Bo to zdjęcie w avatarze, to totalnie przekłamane, ale te które zamieściłam, też nie jest idealnie takie jak w rzeczywistości.Skóra na pewno nie ma ewidentnie zółtego odcienia, tylko taki beżowy..dlatego trudno mi zawsze siebie okreslić czy jestem wiosną czy latem. Kiedyś byłam przekonana że jestem chłodnym typem, na sto procent lato. Potem po poczytaniu wizażu zaczęłam mieć wątpliwości co do wiosny
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 18:38   #937
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Maju, wklej zdjęcie bez makijażu
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-07, 18:43   #938
Zadymka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 92
GG do Zadymka
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Maja no to teraz widze że jednak nie jesteśmy ten sam typ, ja mam inny kolor oczu też niebieski ale bardziej stalowy i chyba mniej różową cerę. Ale brwi mam takie jak Ty a zresztą sama oceń może...

Zazdroszczę Ci pięknej cery! Ja teraz dbam o to żeby nie dłubać przy buzi, stosuję mikrodermabrazję Loreala, ale jakoś nie widze efektów wygładzenia buzi.

Ta modelka jest raczej neutralna ale bardziej w stronę ciepłego przez brwi chyba...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mamamisia2.jpg (87,6 KB, 114 załadowań)
__________________

Matka Polka Superstar




Edytowane przez Zadymka
Czas edycji: 2007-01-07 o 18:51 Powód: błąd orto
Zadymka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 18:43   #939
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
No własnie - czy można być neutralnym typemAni zbyt chłodnym, ani zbyt ciepłym?
Bo to zdjęcie w avatarze, to totalnie przekłamane, ale te które zamieściłam, też nie jest idealnie takie jak w rzeczywistości.Skóra na pewno nie ma ewidentnie zółtego odcienia, tylko taki beżowy..dlatego trudno mi zawsze siebie okreslić czy jestem wiosną czy latem. Kiedyś byłam przekonana że jestem chłodnym typem, na sto procent lato. Potem po poczytaniu wizażu zaczęłam mieć wątpliwości co do wiosny
Ja ogolnie nie wierze w typy-tzn wierze w to ze kazdy moze znalesc dla siebie pasujacy kolor w kazdej kolorystyce(wszystko zalezy od nasycenia koloru) a w jakich kolorach sie lepiej czujesz w cieplych czy zimnych?Ja np mam wiecj w szafie ciuchow w kolorach zimnych i lepiej sie w nich czuje

Wlasnie -wklej zdjecie bez makijazu w naturalnym oswietleniu
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 18:57   #940
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Maju, wklej zdjęcie bez makijażu
Jutro postaram zrobić się w świetle dziennym, bo to co mam na komputerze było zrobione jakiś czas temu i nieciekawe.
Cytat:
Napisane przez Zadymka Pokaż wiadomość
Maja no to teraz widze że jednak nie jesteśmy ten sam typ, ja mam inny kolor oczu też niebieski ale bardziej stalowy i chyba mniej różową cerę. Ale brwi mam takie jak Ty a zresztą sama oceń może...

Zazdroszczę Ci pięknej cery! Ja teraz dbam o to żeby nie dłubać przy buzi, stosuję mikrodermabrazję Loreala, ale jakoś nie widze efektów wygładzenia buzi.

Ta modelka jest raczej neutralna ale bardziej w stronę ciepłego przez brwi chyba...
Ehh, cera jest wyrównana podkładem
Śliczny bobasekMoja cera chyba ma jednak bardziej bezowy odcień

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ja ogolnie nie wierze w typy-tzn wierze w to ze kazdy moze znalesc dla siebie pasujacy kolor w kazdej kolorystyce(wszystko zalezy od nasycenia koloru) a w jakich kolorach sie lepiej czujesz w cieplych czy zimnych?Ja np mam wiecj w szafie ciuchow w kolorach zimnych i lepiej sie w nich czuje

Wlasnie -wklej zdjecie bez makijazu w naturalnym oswietleniu
Zdjęcie bez makijazu, ale cera lekko zaróżowiona bo było zrobione po wyjściu spod prysznica. Wybaczcie błysk pokremowy,noo ale to zdjęcie bez make-upuJutro zrobię coś w świetle dziennym i wtedy mam nadzieje, rozwiejecie moje wątpliwości kolorystyczne.

Jezeli chodzi o kolory to dobrze czuję sie w chłodnych raczej, ale lubię tez brązy złociste, morelkę, taki pomarańczowy-róż,.

Nie znosze siebie w zółtym, pomaranczowym, zielonym.

Czyli generalnie przeważają chłodne(czerwien, czerń, niebieski, róż,biel, śliwka, morski)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (17,5 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Clipboard02.jpg (16,0 KB, 119 załadowań)
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 19:28   #941
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

byłam przedwczoraj w Galerii Centrum (w Galerii Łódzkiej) i oczywiście rzuciłam się na podkłady chciałam porównać mojego Revlona przeciwzmarszczkowego Age Defying z Colorstayem. Machnęłam sobie na nadgarstku dwie kropki obok siebie opędzając się od ekspedientek, które chętnie zrobiłyby ze mnie marchewkę, lekko roztarłam i biegałam z taką mieszanką po sklepach szukając różnego oświetlenia. Wnioski: Colorstay jest o niecały 1, może pół tonu ciemniejszy od Age Defying i bardziej żółty Zapomniałam o Goshu... a chciałam też z nim porównać.. ale kółka plotkarskiego ekspedientek nie mogłam się pozbyć, bo cały czas sterczały przy stoisku i mnie męczyły czy mi w czymś pomóc
Jak już się od nich uwolniłam, ruszyłam w stronę kremów. Coś kojarzyłam o niedrogim rozjaśniającym kremie, ale nie byłam pewna jakiej firmy.. szukałam ziaji, kolastyny i bielendy.. znalazłam phytoaktiv (ziaja) krem na dzień rozjaśniający do cery naczynkowej czyli bingo Od jutra zaczynam intensywną terapię
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-07, 19:33   #942
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

cmoksia czekam na rezultaty
Co do ekspedientek to już od dawna jestem zdania, że niemal zawsze są nadgorliwe
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 19:35   #943
Ewiyumi
Raczkowanie
 
Avatar Ewiyumi
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Maja, na tej fotce slicznie wyszlas!
Ewiyumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 19:39   #944
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez pocahontas69 Pokaż wiadomość
Kattarino- mam raczej kwadratowo-okrągłą buzię więc najchetniej poszerzyłabym czoło
Pamietalam, ze pisalas o swoim ksztalcie twarzy w poprzednim watku-dlatego odradzalam poszerzanie dolnej partii buzi Kiedy napisalam; skronie- chodzilo mi wlasnie o boki czola. Zazwyczaj nie naklada sie rozswietlacza na front/srodek czola, bo ta czesc czesto sama z siebie, b. mocno odbija swiatlo- co mozna zobaczyc na fotach, szczegolnie tych z lampa blyskowa

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość

Zdjęcie bez makijazu, ale cera lekko zaróżowiona bo było zrobione po wyjściu spod prysznica. Wybaczcie błysk pokremowy,noo ale to zdjęcie bez make-upuJutro zrobię coś w świetle dziennym i wtedy mam nadzieje, rozwiejecie moje wątpliwości kolorystyczne.

Jezeli chodzi o kolory to dobrze czuję sie w chłodnych raczej, ale lubię tez brązy złociste, morelkę, taki pomarańczowy-róż,.

Nie znosze siebie w zółtym, pomaranczowym, zielonym.

Czyli generalnie przeważają chłodne(czerwien, czerń, niebieski, róż,biel, śliwka, morski)
Niestety wiarygodna analize kolorystyczna mozna przeprowadzic jedynie "na zywo"- kazda fota odrobine przeklamuje odcienie
W Twoim przypadku- na podstawie opisu i zdjec, sklaniam sie ku temu, ze jestes jednak typem chlodnym- latem. Wiosna, pomijajac to, ze jest ciepla- jest takze o wielke bardziej "przezroczysta" od lata.(nie umiem znalezc slowa, chodzi mi o eterycznosc )


klaudynka4- jestes naprawde kamikaze z tym antyperspirantem
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 19:52   #945
dissolved__girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 604
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

cmoksia, a ten ziaja phytoaktiv do jakiej jest cery(sucha,tłusta)? bo mój dax się kończy to może trza sie bedzie na łowy wybrać
__________________
bo ludzie chcą
mieć kogoś do pary
w parze się parzyć
a potem lizać bąble


dissolved__girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 20:13   #946
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez dissolved__girl Pokaż wiadomość
cmoksia, a ten ziaja phytoaktiv do jakiej jest cery(sucha,tłusta)? bo mój dax się kończy to może trza sie bedzie na łowy wybrać
cytuję z opakowania
"aktywny preparat o lekkiej formule nawilżającej przeznaczony do każdego rodzaju cery z rozszerzonymi i pękającymi naczynkami krwionośnymi"
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 20:41   #947
dissolved__girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 604
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

hmm nie wiem czy nie będzie dla mnie zbyt mało nawilżający no nic, jak poużywasz to napisz jakie masz odczucia jeśli możesz
__________________
bo ludzie chcą
mieć kogoś do pary
w parze się parzyć
a potem lizać bąble


dissolved__girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 20:48   #948
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
znalazłam phytoaktiv (ziaja) krem na dzień rozjaśniający do cery naczynkowej czyli bingo Od jutra zaczynam intensywną terapię
Cytat:
Napisane przez dissolved__girl Pokaż wiadomość
cmoksia, a ten ziaja phytoaktiv do jakiej jest cery(sucha,tłusta)? bo mój dax się kończy to może trza sie bedzie na łowy wybrać
Używam go od ponad tygodnia.
Jest bardzo dziwny - lekka konsystencja, nie zapycha porów. Ale na twarzy wygląda, jakbym się smalcem wysmarowała
Podkład o dziwo z niego nie spływa, wszystko trzyma się dzielnie - tylko kąciki mi przez niego masakrycznie łzawią. Jak po każdym tłuścioszku niestety...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 21:17   #949
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Maja - ślicznie wyglądasz na tych zdjęciach, cera - marzenie....
piękna z Ciebie dziewczyna
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-07, 21:32   #950
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

hehe, siedziałam sobie w wannie przy samych świecach, wychodzę, zaświecam górne światło, a w lustro patrzy wręcz blado-zielona istota te blizny to jednak jakiegoś zycia mojej twarzy saute dodają
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 21:37   #951
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Używam go od ponad tygodnia.
Jest bardzo dziwny - lekka konsystencja, nie zapycha porów. Ale na twarzy wygląda, jakbym się smalcem wysmarowała
Podkład o dziwo z niego nie spływa, wszystko trzyma się dzielnie - tylko kąciki mi przez niego masakrycznie łzawią. Jak po każdym tłuścioszku niestety...
a jaką masz cerę?
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 21:38   #952
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

a ja - odkąd czytam ten wątek - mam wrażenie, że wcale nie jestem taka jasna jak mi się wydawało... ale wczoraj byłam u fryzjerki, ona nawet nie była taka bardzo strzaskana - ale przy kolorze jej skóry byłam blada jak ściana

ale zauważyłam też worki pod oczami ojojoj... i co teraz?
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 21:39   #953
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

iść spac
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 21:45   #954
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

no ba! pewnie
ale tak mam czasem jak śpię 11 godz. i jak śpię 6 godz.
wiec to chyba ze starości hehehehe
trzeba maskować makijażem albo nosić ciemne okulary
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 21:45   #955
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

właśnie, spać i okłady z herbaty

Kattarina, skoro masz tłustą cerę to też powinnaś wiedzieć jaki człowiek czasem bywa zdesperowany
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 21:52   #956
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
no ba! pewnie
ale tak mam czasem jak śpię 11 godz. i jak śpię 6 godz.
wiec to chyba ze starości hehehehe
trzeba maskować makijażem albo nosić ciemne okulary
Jeśli ja odsypiam po 11 godzin w weekendy, to budzę się z tak opuchnietą twarzą i worami pod oczami, że strach w lustro patrzeć nie pamiętam z jakiego powodu robią się worki, może warto więcej pić wody i jeść lżej?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 21:52   #957
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
właśnie, spać i okłady z herbaty

Kattarina, skoro masz tłustą cerę to też powinnaś wiedzieć jaki człowiek czasem bywa zdesperowany
ale mi się nie chce spać.... jeszcze

a je tez się ciągle świecę w strefie T i najgorsze, że nie mogę sobie dobrać podkładu pod kątem matowania, skoro wystarczająco trudno jest mi dobrać podkład pod kątem koloru... wiec już nie zwracam uwagi na to, czy matujący, czy anty age, czy jakiś tam.... jeśli ma dobry odcień
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 21:55   #958
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cóż, mi też nic nie dogodzi w 100%
A tłusta jestem i owszem, nawet bardzo
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 22:42   #959
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

A ja jestem taka"sucha"ze nie potrzebuje pudru na podklad-sam podklad wystarczy

Maja-ja tez stawiam na zimny typ-ale czekam na inne zdjecia
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 08:32   #960
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Ewiyumi Pokaż wiadomość
Maja, na tej fotce slicznie wyszlas!
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Niestety wiarygodna analize kolorystyczna mozna przeprowadzic jedynie "na zywo"- kazda fota odrobine przeklamuje odcienie
W Twoim przypadku- na podstawie opisu i zdjec, sklaniam sie ku temu, ze jestes jednak typem chlodnym- latem. Wiosna, pomijajac to, ze jest ciepla- jest takze o wielke bardziej "przezroczysta" od lata.(nie umiem znalezc slowa, chodzi mi o eterycznosc )
Masz rację co do tej wiarygodności. Ja oglądając zdjęcia widze duże przekłamania kolorystyczne. Z lampą jest ciepło, żółto wręcz i ciemno. Bez lampy - niebieskawo, sinawo-rózowoAle mimo wszystko raczej na pewno bliżej mi lata niż wiosny. Mam intensywny, ciemny kolor brwi, rzęsy tez są dość ciemne. Na wiosnę jestem chyba zbyt bardzo "intensywna" (ale nie na tyle, żeby być zimą)

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Maja - ślicznie wyglądasz na tych zdjęciach, cera - marzenie....
piękna z Ciebie dziewczyna
Dziękuję bardzo
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
hehe, siedziałam sobie w wannie przy samych świecach, wychodzę, zaświecam górne światło, a w lustro patrzy wręcz blado-zielona istota te blizny to jednak jakiegoś zycia mojej twarzy saute dodają
Co za uczta dla zmysłów

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość

ale zauważyłam też worki pod oczami ojojoj... i co teraz?
Ja myję twarz rano chłodną wodą i wydaje mi sie, że to ściąga mi opuchliznę
Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość

Maja-ja tez stawiam na zimny typ-ale czekam na inne zdjecia
Jednak masz rację co do zimnego typka. Odpowiedziłąam jeszcze raz na pytania do diagnozy kolorystycznej, przeczytałam opisy, i po dłuższym zastanowieniu dochodzę do tego, że jestem latem
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.