Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-07, 21:11   #241
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Aga, a probowalas nakladac mineraly na cos z silikonami?
U mnie taki sposob sie najlepiej sprawdza, jako baze uzywam jakis lekki zel z duza iloscia silikonow np. baze pod makijaz (ja uzywam hydro-zelu Olay). Dopiero na taka "baze" nakladam krem z filtrem lub na wieczorne wyjscia Lipidie 40 Iwostinu (ja kocham "dzieciaczka" Avene, LRP sie u mnie nie sprawdza, strasznie wychodzi z pod pudru itp.) tak ok. 1-1,2 ml na sama twarz i na to "stempluje" pedzlem z mineralami. Mam dzieki temu swietne krycie i dzieki silikonom bardzo gladka twarz. Bez silikonow wyglada to duzo gorzej, filtr podkresla pory, nierownosci skory itp. Meow wyglada na mnie swietnie, nawet nie musze tego pudrowac, a mam mieszana cere Rhea przy tym to ciezki tynk, niestety nadal nie moge porownac z EDM Delikatne poprawki w strefie T robie po ok. 7 godzinach.
a czy baza nie destabilizuje filtrów? Zresztą silikony mnie zapychają a przy obecnych problemach z cerą wole ich tym bardziej unikac
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 21:43   #242
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ehh, to szkoda ze Cie zapychaja, mnie niby tez, ale akurat Hydro Zel krzywdy mi nie robi. W sumie nie wiem czemu, chyba dlatego ze "ustawilam" sobie idealnie cala pielegnacje.
Ja filtry nakladam na silikony Wtedy one tworza warstewke na skorze i filtry sie pieknie wchlaniaja, tak jakby przyklejaja do skory. Gdzies na biochemii wyczytalam, ze dziewczyny uzywaja tez tak kwas hialuronowy, tzn. jako baze pod filtry, ze ma podobne wlasciwosci jak silikony. Jak masz to moze wyprobuj, a "noz widelec" podpasuje
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 21:48   #243
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Ehh, to szkoda ze Cie zapychaja, mnie niby tez, ale akurat Hydro Zel krzywdy mi nie robi. W sumie nie wiem czemu, chyba dlatego ze "ustawilam" sobie idealnie cala pielegnacje.
Ja filtry nakladam na silikony Wtedy one tworza warstewke na skorze i filtry sie pieknie wchlaniaja, tak jakby przyklejaja do skory. Gdzies na biochemii wyczytalam, ze dziewczyny uzywaja tez tak kwas hialuronowy, tzn. jako baze pod filtry, ze ma podobne wlasciwosci jak silikony. Jak masz to moze wyprobuj, a "noz widelec" podpasuje
o, faktycznie kwas hialuronowy wygładza bardzo i napina skórę, muszę wybróbowac. On na szczęście mnie nie uczula i nie zapycha.
Pięknie dziękuję
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 22:43   #244
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Hejka,

Cieszę się bardzo, że znalazłam wątek z kosmetykami mineralnymi od niedawna używam podkładu mineralnego Bare Escentuals i jestem zachwycona Nakładam na Idealist EL. Uwielbiam nakladac ten podklad pedzlem, choc wczesniej nigdy bym się o to nie podejrzewała Dzięki Wam odkryłam jeszcze inne podkłady mineralne.. tylko ten BE jest BARDZO wydajny.
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________

Edytowane przez efelka
Czas edycji: 2008-01-07 o 23:25
efelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 22:47   #245
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Och , a mój Bare leci z Hameryki już drugi tydzień.......Nie mogę się już doczekać , ciekawe co przyjdzie pierwsze - Bare , Meow czy Everydays Ciekawe czy w ogóle coś dojdzie , hehe
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 23:00   #246
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Bare bylo kiedys na allegro. Ciekawam czy przypadną Ci do gustu Bare i jak bedą wyglądać w porównaniu z ED czy Meow.. czekam na opinie )) pewnie tez zacznę robić kolekcję, ale zasłużyłam nawet, bo wszystkie ciekłe i 'chemiczne' make up'y posłałam w świat
Cieszę sie, ze mineralne są coraz bardziej popularne.. pewnie 'ciekła' reszta w niedlugim czasie pojdzie do lamusa..
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________
efelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 02:14   #247
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Reese-fajnie ze jestes zadowolonaCo do za jasnych odcieni-moze pokombinuj z brazerem albo zmieszaj ze soba dwa podklady(ciemniejszy i jasniejszy)no chyba ze wszystkie sa jasne jak mniemam...


Aga-a probowalas na mokro nakladac?czytalam tez ze dziewczyny nakladaja na emu oil,dobry pomysl z tym kwasem h
Nastepny pomysl to po nalozeniu podkladu mozna lekko spryskac twarz nawilzajacym tonikem lub woda termalna(wtedy twarz wyglada podobno mniej pudrowo)


Dzisiaj zrobilam eksperyment porownawczy-nalozylam na twarz EDM jak zwykle(dosc sporo tym razem bo czas okresu),a potem nalozylam troche podkladu Monave punktowo jako korektor-potem w pracy sie przegladnelam w lustrze-Monave byl b widoczne na twarzy(taki b pudrowy efekt),EDM jak zwykle niewidoczne-tak jakbym nic na twarzy nie miala

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2008-01-08 o 02:56
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-08, 07:29   #248
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Elfie,a czy Tobie dziala strona lumiere???? Jakis czas temu chcialam przejzec ich oferte i juz od okolo tygodnia ich strona wogole mi sie nie laduje.Zastanawiam sie czy to oni maja jakies prace remontowe czy to moj net???....Podobnie zreszta mam ze strona www.ardenb.com
cholera jasna wszystko inne mi dziala.
Aga,widocznie EDM nie sa dla Ciebie.Tak to juz jest z tymi mineralami,ze trzeba na prawde wiele z nich przetestowac zeby znalezc ideal.moim zdaniem jednak warto....ja juz nigdy nie wroce do podkladow plynnych
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 10:29   #249
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Reese-fajnie ze jestes zadowolonaCo do za jasnych odcieni-moze pokombinuj z brazerem albo zmieszaj ze soba dwa podklady(ciemniejszy i jasniejszy)no chyba ze wszystkie sa jasne jak mniemam...


Aga-a probowalas na mokro nakladac?czytalam tez ze dziewczyny nakladaja na emu oil,dobry pomysl z tym kwasem h
Nastepny pomysl to po nalozeniu podkladu mozna lekko spryskac twarz nawilzajacym tonikem lub woda termalna(wtedy twarz wyglada podobno mniej pudrowo)


Dzisiaj zrobilam eksperyment porownawczy-nalozylam na twarz EDM jak zwykle(dosc sporo tym razem bo czas okresu),a potem nalozylam troche podkladu Monave punktowo jako korektor-potem w pracy sie przegladnelam w lustrze-Monave byl b widoczne na twarzy(taki b pudrowy efekt),EDM jak zwykle niewidoczne-tak jakbym nic na twarzy nie miala
No niestety wszystkie za jasne Mam olive fair, fair neutral i golden fair. To piekne jasne kolory, ale na mojej twarzy sa za jasne. Musze zaopatrzyc się w ciemniejszy, fawn lub fairly light neutral,a na lato może (golden)light
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 18:44   #250
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez sunapee Pokaż wiadomość
Elfie,a czy Tobie dziala strona lumiere???? Jakis czas temu chcialam przejzec ich oferte i juz od okolo tygodnia ich strona wogole mi sie nie laduje.Zastanawiam sie czy to oni maja jakies prace remontowe czy to moj net???....
ja wprawdzie nie Elf ale odpowiadam, że mi strona http://www.lumierecosmetics.com/ działa bez zarzutu
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 21:26   #251
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez sunapee Pokaż wiadomość
Aga,widocznie EDM nie sa dla Ciebie.Tak to juz jest z tymi mineralami,ze trzeba na prawde wiele z nich przetestowac zeby znalezc ideal.moim zdaniem jednak warto....ja juz nigdy nie wroce do podkladow plynnych
czyli dac sobie spokój z EDM?
Dziś nałożyłam najpierw kwas hialuronowy, potem filtr. Podkład był mniej widoczny na twarzy ale nie jestem do końca przekonana, twarz była dośc ściągnięta i podkreślił każdą suchą skórkę oraz zmarszczkę. Próbowałam z wodą ale twarz zaczęła mnie palic . Może po prostu ta forma kosmetyków nie jest dla mnie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-09, 03:11   #252
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez sunapee Pokaż wiadomość
Elfie,a czy Tobie dziala strona lumiere???? Jakis czas temu chcialam przejzec ich oferte i juz od okolo tygodnia ich strona wogole mi sie nie laduje.Zastanawiam sie czy to oni maja jakies prace remontowe czy to moj net???....Podobnie zreszta mam ze strona www.ardenb.com
cholera jasna wszystko inne mi dziala.
Aga,widocznie EDM nie sa dla Ciebie.Tak to juz jest z tymi mineralami,ze trzeba na prawde wiele z nich przetestowac zeby znalezc ideal.moim zdaniem jednak warto....ja juz nigdy nie wroce do podkladow plynnych
Sunapee-u mnie dziala bez zarzutuAle oni podobno jakis czas temu mieli jakies problemy na tej stronie(ale niewiem teraz chyba nie bo mi dziala-przynajmniej wczoraj bylam i bylo ok)
Sunapee-ja tez juz nie wracam do normalnych podkladow-nastepna ciekawostka-uzywajac normalnych podkladow malowalam sie moze raz w miesiacu albo rzadziej-nie cierpialam tej lepkiej kremowej mazi na twarzy(lubie naturalny efekt podkladu-zawsze mi takze cos wyskakiwalo po uzyciu normalnych podkladow).Teraz uzywajac mineralow maluje sie codziennieI jest to dla mnie przyjemnoscia

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
No niestety wszystkie za jasne Mam olive fair, fair neutral i golden fair. To piekne jasne kolory, ale na mojej twarzy sa za jasne. Musze zaopatrzyc się w ciemniejszy, fawn lub fairly light neutral,a na lato może (golden)light
Oj to szkoda ze za jasne

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
czyli dac sobie spokój z EDM?
Dziś nałożyłam najpierw kwas hialuronowy, potem filtr. Podkład był mniej widoczny na twarzy ale nie jestem do końca przekonana, twarz była dośc ściągnięta i podkreślił każdą suchą skórkę oraz zmarszczkę. Próbowałam z wodą ale twarz zaczęła mnie palic . Może po prostu ta forma kosmetyków nie jest dla mnie

Aga tak jak mowi Sunapee chyba trzeba testowac,mi od razu przypadly EDM do gustu,ale sprobowalam Monave(ale krycie mi nie odpowiada do konca-za ciezkie i troche mnie podsusza).Moze powinnas sprobowac innych mineralow?Z tego co opisujesz(cera sciagnieta po nalozeniu EDM) to mysle ze moze przypadly by Ci do gustu Lumiere.Mineraly Lumiere podklad Flawless Finish podobno jest swietnej jakosci -przeznaczony dla cer suchych-zawiera nawilzajacy squalane(ja mam zamiar wyprobowac jako nastepny bo byc moze ze okaze sie lepszy od EDM).
Albo moze MEOW(Sunapee je chwali- a pisala ze EDM tez wchodzil jej w zmarszczki).Mam nadzieje ze znajdziesz swoje mineraly
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 06:49   #253
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
czyli dac sobie spokój z EDM?
Dziś nałożyłam najpierw kwas hialuronowy, potem filtr. Podkład był mniej widoczny na twarzy ale nie jestem do końca przekonana, twarz była dośc ściągnięta i podkreślił każdą suchą skórkę oraz zmarszczkę. Próbowałam z wodą ale twarz zaczęła mnie palic . Może po prostu ta forma kosmetyków nie jest dla mnie
No nie wiem Aga,ja uwazam,ze nic na sile...skoro wyprubowalas wszystkie sposobu i dalej Ci podklad nie odpowiada,to ja bym odpuscila.Jak pisalam wczesniej,mineral mineralowi nie rowny

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
nastepna ciekawostka-uzywajac normalnych podkladow malowalam sie moze raz w miesiacu albo rzadziej-nie cierpialam tej lepkiej kremowej mazi na twarzy(lubie naturalny efekt podkladu-zawsze mi takze cos wyskakiwalo po uzyciu normalnych podkladow).Teraz uzywajac mineralow maluje sie codziennieI jest to dla mnie przyjemnoscia
ja co prawda zawsze uzywalam podkladow plynnych,ale wiekszosc z nich po calym dniu pracy zwyczajnie znikala-nawet te gornopolkowe.Przy mineralach cera wyglada nieskazitelnie przez CALY dzien.Jest taka aksamitna w dotyku i absolutnie nic sie nie sciera.A co najwazniejsze,moje rozszerzone pory sa zamaskowane CALY dzien.Naczynka przy skrzydelkach nosa tez,dzieki czemu korektor poszedl w odstawke.Malo tego,ja juz nawet pudru do wykonczania makijazu nie uzywam,bo nie mam takiej potrzeby.Nie musze poprawiac makijazu w ciagu dnia.Jednym slowem chwala dziewczynom na MUT,bo to dzieki nim zainteresowalam sie mineralami.....
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 09:57   #254
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

tylko czy przy mojej przetłuszczającej się cerze te do suchej skóry sprawdzą się? Nie wiem czy wydawac kolejne pieniądze na próbki
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 10:35   #255
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Aga, ja zamówiłam próbki z Meow. Jak dojdą to opiszę czym sie różnia od EDM. Zamówiłam 9 próbek, więc podeśle ci jakąś, żebyś pzretestowała
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 01:15   #256
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
tylko czy przy mojej przetłuszczającej się cerze te do suchej skóry sprawdzą się? Nie wiem czy wydawac kolejne pieniądze na próbki
Aga ja bym sie wstrzymala i poczekala na wiecej opinii roznych mineralow.Teraz to juz niewiem co Ci polecic tzn jakie mineraly-wyglada na to ze musza miec aksamitna forme/strukture i nawilzac skore i kontrolowac przetluszczanie jednoczesnie.Teraz to mi do glowy przychodzi formula Cashmiere firmy Lumiere(ona jest dla takiej skory).Poczekaj na recenzje Meow Reese-moze te bardziej przypadna Ci do gustu.

Jedno wiem jezeli EDM sa na Twojej twarzy widoczne to raczej na pewno nie przypadna ci do gustu mineraly Monave(one sa b widoczne na twarzy).

Ja przed testowaniem EDM to chyba pol makeuptalk przeczytalam,dlugo sie zastanawialam,porownywala m wrazenia duzej liczby osob...BTW ja myslalam ze Twoja cera jest normalna z tendencja do suchej a okazuje sie ze mieszana...(chyba).Zmylil o mnie to jak sie EDM zachowywal na Twojej skorze i dlatego polecalam ten podklad FF bo myslalam ze jak sciaga Ci sie skora to potrzebuje nawilzenia..

Ja tez zamowie Lumiere i opisze wrazenia(BTW Lumiere ma podklady dla roznych rodzaji cer-ale ja wybiore ten FF bo mam cere mieszana ale z tendencja do suchej).Zastanawiam sie tez nad tym Cashmiere.

Znalezione na makeuptalk-moze komus sie przyda przy wyborze kolorow.

1,2-EDM
3,4-Lumiere

Cytat:
Napisane przez sunapee Pokaż wiadomość



ja co prawda zawsze uzywalam podkladow plynnych,ale wiekszosc z nich po calym dniu pracy zwyczajnie znikala-nawet te gornopolkowe.Przy mineralach cera wyglada nieskazitelnie przez CALY dzien.Jest taka aksamitna w dotyku i absolutnie nic sie nie sciera.A co najwazniejsze,moje rozszerzone pory sa zamaskowane CALY dzien.Naczynka przy skrzydelkach nosa tez,dzieki czemu korektor poszedl w odstawke.Malo tego,ja juz nawet pudru do wykonczania makijazu nie uzywam,bo nie mam takiej potrzeby.Nie musze poprawiac makijazu w ciagu dnia.Jednym slowem chwala dziewczynom na MUT,bo to dzieki nim zainteresowalam sie mineralami.....
Mam takie same odczucia-podklad trzyma sie caly dzien i nie potrzebuje zadnych korektorow,no i cera wlasnie taka aksamitna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg edm1.jpg (116,1 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg edm2.jpg (113,1 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lum.jpg (116,0 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lum1.jpg (118,0 KB, 62 załadowań)

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 12:19 Powód: post pod postem
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 09:39   #257
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Aga, ja zamówiłam próbki z Meow. Jak dojdą to opiszę czym sie różnia od EDM. Zamówiłam 9 próbek, więc podeśle ci jakąś, żebyś pzretestowała
nie śmiem Cię naciągac na próbkę

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Aga ja bym sie wstrzymala i poczekala na wiecej opinii roznych mineralow.Teraz to juz niewiem co Ci polecic tzn jakie mineraly-wyglada na to ze musza miec aksamitna forme/strukture i nawilzac skore i kontrolowac przetluszczanie jednoczesnie.Teraz to mi do glowy przychodzi formula Cashmiere firmy Lumiere(ona jest dla takiej skory).Poczekaj na recenzje Meow Reese-moze te bardziej przypadna Ci do gustu.

Jedno wiem jezeli EDM sa na Twojej twarzy widoczne to raczej na pewno nie przypadna ci do gustu mineraly Monave(one sa b widoczne na twarzy).

Ja przed testowaniem EDM to chyba pol makeuptalk przeczytalam,dlugo sie zastanawialam,porownywala m wrazenia duzej liczby osob...BTW ja myslalam ze Twoja cera jest normalna z tendencja do suchej a okazuje sie ze mieszana...(chyba).Zmylil o mnie to jak sie EDM zachowywal na Twojej skorze i dlatego polecalam ten podklad FF bo myslalam ze jak sciaga Ci sie skora to potrzebuje nawilzenia..

Ja tez zamowie Lumiere i opisze wrazenia(BTW Lumiere ma podklady dla roznych rodzaji cer-ale ja wybiore ten FF bo mam cere mieszana ale z tendencja do suchej).Zastanawiam sie tez nad tym Cashmiere.
Elfie, moja cera jest....dziwna. Przesuszona, zniszczona lekami, przetłuszcza się, pełno przykrych niespodzianek i przebarwień polekowych, suche skórki... muszę kontrolowac przetłuszczanie przy jednoczesnym intensywnym nawilżaniu.
Zaciekawiłas mnie tym Casmiere , muszę zerknąc jak z próbkami w Lumiere.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 11:25   #258
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Aguś, żaden problem Musimy się wspierać w poszukiwaniach ideału
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 15:45   #259
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
No niestety wszystkie za jasne Mam olive fair, fair neutral i golden fair. To piekne jasne kolory, ale na mojej twarzy sa za jasne. Musze zaopatrzyc się w ciemniejszy, fawn lub fairly light neutral,a na lato może (golden)light
Chciałabyś wymienić te próbki?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-10, 15:47   #260
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Chciałabyś wymienić te próbki?
bardzo chętnie Nie chcę żeby się zmarnowały
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 18:30   #261
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
nie śmiem Cię naciągac na próbkę


Elfie, moja cera jest....dziwna. Przesuszona, zniszczona lekami, przetłuszcza się, pełno przykrych niespodzianek i przebarwień polekowych, suche skórki... muszę kontrolowac przetłuszczanie przy jednoczesnym intensywnym nawilżaniu.
Zaciekawiłas mnie tym Casmiere , muszę zerknąc jak z próbkami w Lumiere.
Aga-a ja zawsze myslalam ze masz aksamitna cere-na zdjeciach wogole tego nie widac ze masz z nia problemy-jestes mistrzem kamuflarzu
Na zdjeciach z Sylwestra wygladasz cudownie-a cera jak z okladki

Z probkami w Lumiere podobnie jak w EDM-tez maja startowy zestaw probkowy-tylko za zestaw u nich juz sie placi($6 +przesylka)

Mam nadzieje ze trafisz na podklad ktory spelni Twoje oczekiwania

Zamowilam Lumiere

Wzielam:

Zestaw probkowy(w koncu kosztuje $9)
-Light Beige- Flawless Finish
-Light Medium Beige-Flawless Finish
-Medium Neutral-Flawless finish
-Light Medium Golden-Flawless Finish
-Puder wykanczajacy-Flawless finish-Sand
-Roz-Delicate Pink(na zdjeciu nr 2)

Do tego zamowilam takze 3 probki cieni($2.25-za kazda probke(wkleilam zdjecia)
1.gold salmon
2.midnight
3.pepermint patti

Razem zaplacilam $16.75
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sample....jpg (10,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg delikate pink.jpg (16,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gold salmon.jpg (25,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg midnight.jpg (25,2 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pepermintpatti.jpg (27,4 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 12:20 Powód: post pod postem
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 21:06   #262
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Zamowilam Lumiere

Wzielam:

Zestaw probkowy(w koncu kosztuje $9)
-Light Beige- Flawless Finish
-Light Medium Beige-Flawless Finish
-Medium Neutral-Flawless finish
-Light Medium Golden-Flawless Finish
-Puder wykanczajacy-Flawless finish-Sand
-Roz-Delicate Pink(na zdjeciu nr 2)

Do tego zamowilam takze 3 probki cieni($2.25-za kazda probke(wkleilam zdjecia)
1.gold salmon
2.midnight
3.pepermint patti

Razem zaplacilam $16.75
Elfiku, czekam niecierpliwie na Twoje obserwacje gdy tylko dostaniesz próbki
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 21:12   #263
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Elfiku, czekam niecierpliwie na Twoje obserwacje gdy tylko dostaniesz próbki
No wkleje zdjecia i zdam relacje jak tylko dostane(nie moge sie doczekac-jakas mania z tymi probkami hehe)
Przy tym zamowieniu dostalam tez kupon na $5(mozna wykorzystac przy nastepnym zamowieniu).
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 22:51   #264
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ehh, to szkoda Aga, ze Ci sie nie udalo na razie z EDM. Niestety jest z tym wszystkim troche kombinowania, ale mysle ze warto. Ja juz nie wroce do plynnych podkladow. Mineraly sa znacznie wygodniejsze, szybciej sie je naklada, sa trwalsze i wygladaja naturalnie nawet na Avenkach. I co dziwne nawet gdy mam suche skorki to ich tak nie podkreslaja jak plynny podklad, nawet super nawilzajacy (moja skora ma sklonnosc do nadmiernego rogowacenia).
Tylko czy Tobie bedzie sie chcialo wydawac pieniadze i tracic czes na znalezienie tych idealnych.
A na jaki filtr nakladasz mineraly? Pisalas tylko o ile dobrze pamietam ze na Antheliosa XL, ale jakiego, bo ich jest kilka?
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 13:41   #265
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Z probkami w Lumiere podobnie jak w EDM-tez maja startowy zestaw probkowy-tylko za zestaw u nich juz sie placi($6 +przesylka)
Dziewczyny przy zamówieniu tylko i wyłacznie zestawu próbkowego w Lumiere nie płaci się za przesyłkę !!
Tak więc przyjemność nabycia próbek kosztuje 6 $....zamówiłam i czekam
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 14:17   #266
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dziewczyny, a może byśmy podzieliły się tymi próbkami? Ja mam Bare Escentuals - chętnie którejś z Was odsypię na testy, w zamian za inne minerały.. Chcialabym choc troszeczkę EDM, w sumie resztę też mogę wypróbować
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________
efelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 14:32   #267
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

ja mam EDM, ktore sa za jasne. Mogę komuś podesłać
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 14:48   #268
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
ja mam EDM, ktore sa za jasne. Mogę komuś podesłać
Ja się zgłaszam!
Ja odsypię Ci moich - mam kolor mieszany - fair z medium beige. Bo Fair za jasny a medium byl za ciemny Czy chcialabyś w ten sposób się wymienic? czy jakos inaczej? czy odkupić od Ciebie?
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________
efelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 14:51   #269
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

wysyłam PW
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 16:51   #270
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Ehh, to szkoda Aga, ze Ci sie nie udalo na razie z EDM. Niestety jest z tym wszystkim troche kombinowania, ale mysle ze warto. Ja juz nie wroce do plynnych podkladow. Mineraly sa znacznie wygodniejsze, szybciej sie je naklada, sa trwalsze i wygladaja naturalnie nawet na Avenkach. I co dziwne nawet gdy mam suche skorki to ich tak nie podkreslaja jak plynny podklad, nawet super nawilzajacy (moja skora ma sklonnosc do nadmiernego rogowacenia).
Tylko czy Tobie bedzie sie chcialo wydawac pieniadze i tracic czes na znalezienie tych idealnych.
A na jaki filtr nakladasz mineraly? Pisalas tylko o ile dobrze pamietam ze na Antheliosa XL, ale jakiego, bo ich jest kilka?
no właśnie to jest dziwne bo EDM na mojej skórze wyglądają jak zwykły sypki puder , który niesamowicie podkreśla niedoskonałości, suche skórki itp.
Teraz używam tego Antka http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1044 na zmianę ze stabilnym filtrem TESCO SPF 40

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Dziewczyny przy zamówieniu tylko i wyłacznie zestawu próbkowego w Lumiere nie płaci się za przesyłkę !!
Tak więc przyjemność nabycia próbek kosztuje 6 $....zamówiłam i czekam
na pewno 6 a nie 9$ ? A przesyłka na bank gratis?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 12:21 Powód: post pod postem
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.