GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-06, 16:41   #1
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Talking

GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy


Witajcie!! dodaje juz moj trzeci step. Odnosnie makijazu powiem tyle ze cholernie jestem z niego nie zadowolona wyszlo strasznie na domiar tego oczy sobie podraznilam i cale mnie w kacikasz szczypia widac duzo niedociagniec, probowlaam zrobic co innego ale jak zaczelam to tak mi aparat sie wyladowal... wiec dzisiaj mozna nazwac ten step nie wypalem do tego ogromne zmeczenie mnei dopadlo i przygnebienie dobra juz sobie ponarzekalam

Kosmetyki:
- pain stick
- brazer vipery
- kulki eddit cosmetic
- cienie inglot i bell
- w sztyfcie cien orifmale
- pomadka orimaleme
- kontorkowka orifmale
- tusz loreal
- roz w kulkach z bazaru
- biala kreska pierre rene
- cien do brwi inglot

PART1 - http://pl.youtube.com/watch?v=gZ8vB0bjWCs

PART2 - http://pl.youtube.com/watch?v=5c2rUyPtul4

PART3 - http://pl.youtube.com/watch?v=rUzJswteXzE
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 16:57   #2
oktaniewia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy

O, widzę nowe części, super, ale włącz może w profilu na YT widoczność swoich wideo bo jakoś tak to ciężko znaleźć inne części jeśli ich nie ma obok w filmach, a jest tak w przypadku nowych
oktaniewia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 17:01   #3
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy

Cytat:
Napisane przez oktaniewia Pokaż wiadomość
O, widzę nowe części, super, ale włącz może w profilu na YT widoczność swoich wideo bo jakoś tak to ciężko znaleźć inne części jeśli ich nie ma obok w filmach, a jest tak w przypadku nowych
wyprzedzialam Cie bo wlasnie to zrobilam!
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 17:52   #4
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy

Makijaż bardzo ładny, ale czegoś nie rozumiem. Zamieszczasz filmik, a potem usprawiedliwiasz się, że ci się nie podoba, że jest beznadziejny itp. Normalnie jakbym była na wątku Pokaż Brzuch!
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 17:55   #5
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
Makijaż bardzo ładny, ale czegoś nie rozumiem. Zamieszczasz filmik, a potem usprawiedliwiasz się, że ci się nie podoba, że jest beznadziejny itp. Normalnie jakbym była na wątku Pokaż Brzuch!
to ze mi sie nie podoba, to nie oznacza ze Wam sie moze spodobac poprostu jestem przyzwyczajona do bardziej starannych makijazy
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 18:36   #6
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy

Bardzo ładny makijaż, chociaż nie w moich kolorach Masz bardzo fajne paletki z cieniami Mozna wiedzieć jaka to firma?
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 18:48   #7
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy

a mi sie bardzo podoba chyba zakupie sobie taki brązer jak Ty masz
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-06, 19:11   #8
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy

bardzo mi sie podoba, zarowno ten jak i dwa poprzednie makijazyki Pomysl ze stepami na video po prostu rewelacja. Bardzo przyjemnie sie Ciebie oglada!!!! Sliczna z Ciebie dziewczyna
Pozdrawiam
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 19:18   #9
Katosu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: [UK]
Wiadomości: 322
Dot.: GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy

Bardzo fajnie Ci to wychodzi, ciekawe kolory, pasują Ci, taką buzie chętnie porwałabym na sesje portretową
Katosu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 19:31   #10
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy

ehh Game jesteś śliczna. Koniec komplementów bo sobie pomyślicie, że jestem nie teges. Turkus i zieleń fajna, żółty to nie jest mój kolor. Ale pomysł świetny, mam nadzieje, że kiedyś nauczę się tak ładnie rozcierać cienie.

który masz brązer vipery , na KWC widziałam dwa jeden z jakimś puszkiem w panterkę, drugi w opakowaniu z lusterkiem. One są z drobinkami/ widać je po nałożeniu ?

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2459

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4166
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 19:42   #11
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy

Makijaż bardzo ładny, śliczne kolory. Ale jak ty tak się na plażę malujesz to ja dziękuję Całość bardzo ładna.
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-06, 19:53   #12
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
Bardzo ładny makijaż, chociaż nie w moich kolorach Masz bardzo fajne paletki z cieniami Mozna wiedzieć jaka to firma?
to paletki z Inglota
Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
a mi sie bardzo podoba chyba zakupie sobie taki brązer jak Ty masz
dzieki
Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
bardzo mi sie podoba, zarowno ten jak i dwa poprzednie makijazyki Pomysl ze stepami na video po prostu rewelacja. Bardzo przyjemnie sie Ciebie oglada!!!! Sliczna z Ciebie dziewczyna
Pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez Katosu Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie Ci to wychodzi, ciekawe kolory, pasują Ci, taką buzie chętnie porwałabym na sesje portretową
jak by byla taka mozliwosc
Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
ehh Game jesteś śliczna. Koniec komplementów bo sobie pomyślicie, że jestem nie teges. Turkus i zieleń fajna, żółty to nie jest mój kolor. Ale pomysł świetny, mam nadzieje, że kiedyś nauczę się tak ładnie rozcierać cienie.

który masz brązer vipery , na KWC widziałam dwa jeden z jakimś puszkiem w panterkę, drugi w opakowaniu z lusterkiem. One są z drobinkami/ widać je po nałożeniu ?

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2459

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4166
nie z puszkiem a ten drugi nie ma lusterka tak na zdjeciu wyszlo i jak go szukalam tez sie zamotalam bo niczego z lusterkiem nie znalazlam:P na skorze daje takie zlotaawe, opalone wykonczenie.. drobinki sa ale nie sa duze jakeis brokatoer mikroskopijne, ze tak powiem nie wyrozniaja sie ani pojedynczo nie odbijaja
Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Makijaż bardzo ładny, śliczne kolory. Ale jak ty tak się na plażę malujesz to ja dziękuję Całość bardzo ładna.
ja na plaze sie nie maluje ! bo bym sie ani nie opalila i bym zaczela sie topic tytol wzial sie z kolorow bardziej:P
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 19:57   #13
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy

Bardzo podoba mi się ten makijaż. Jak każdy Twój zresztą. Wyszedł taki spokojny, a jednocześnie dość wyrazisty. I bardzo fajny tekst: "kulki w różu... nie róż w kulkach".
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 20:12   #14
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy

Prześlicznie makijaż nie jest mocny , ale naturalny , podkreślający Twoje oczy
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 20:16   #15
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
ja na plaze sie nie maluje ! bo bym sie ani nie opalila i bym zaczela sie topic tytol wzial sie z kolorow bardziej:P
Wiem, wiem, domyślam się Tylko sobie żartowałam. Ślicznie wyglądasz.
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 20:24   #16
GiGa007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 540
GG do GiGa007
Dot.: GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy

dobra Game powiem szczerze,makijaż całkiem ładny,efekt końcowy w porządku aczkolwiek widoczne są niedociągnięcia(na pewno to czujesz po sobie,że coś ''tam'' nie wyszło,przynajmniej ja tak mam ale zrobiłaś duży krok na przód i to jest cośczekam na kolejne
__________________
Wiedziałam jak chcę żyć
Wiedziałam kim chcę być
Jak mam walczyć by wygrać swoja walkę
Nie było łatwo i ludzie byli źli
Bóg jeden wie jak dałam sobie radę...


MAZDA RX 8

.........OUT OF YOUR LEAGUE.........
GiGa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 20:28   #17
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy

Bardzo ładny delikatny makijaż Tobie też się osypują cienie trarara;P nie jesteś jednak cyborgiem hihi
bardzo mi się podoba świetnie cieniujesz zresztą już wszystko mówiłam wiec się nie będę powatarzać
bardzo sympatycznie i plażowo choć na plaże to chyba nikt się nie maluje z wyjątkiem jakiś pudernic

pozdrawiam
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 20:34   #18
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy

[1=9ae544c8ed618748ef1b3bf 710ce6405c703bba9_5d8e948 b3a8b4;8126963]Bardzo podoba mi się ten makijaż. Jak każdy Twój zresztą. Wyszedł taki spokojny, a jednocześnie dość wyrazisty. I bardzo fajny tekst: "kulki w różu... nie róż w kulkach". [/QUOTE]
jak wy lubicie sie nabijac z moiich tekstow wredne wy
Cytat:
Napisane przez Del Pokaż wiadomość
Prześlicznie makijaż nie jest mocny , ale naturalny , podkreślający Twoje oczy

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, domyślam się Tylko sobie żartowałam. Ślicznie wyglądasz.
no ja mysle ze to zart! bo czesto ludzie oceniaja mnie ze to co pokazuje to tak na codzien wygladam troche to dobijajace ze od wiekosci si eslyszy po ci ci makijaz jestem mloda bla bla bla:P a to co niektore wiedza ze pokazuje swoje umiejetnosci nie siebie na codzien!
Cytat:
Napisane przez GiGa007 Pokaż wiadomość
dobra Game powiem szczerze,makijaż całkiem ładny,efekt końcowy w porządku aczkolwiek widoczne są niedociągnięcia(na pewno to czujesz po sobie,że coś ''tam'' nie wyszło,przynajmniej ja tak mam ale zrobiłaś duży krok na przód i to jest cośczekam na kolejne
Giga ja jak widze ze cos mi nie idze najchetniej rzucialam bym wszytko i nic ie robila, jestem pedantyczna i w porzadku i w makijazu jak jedno nie pojdzie sypie sie dalej.. swoja droga jak widze ze mam podraznione oczy juz wiem ze ciezko bedzi malowac.. tak w srodku czuje ze sknocilam i to jest motywacja do dalszej pracy!

Grazin - niestety nie jestem cyborgiem a szkoda pierwsze cyborg na MM to nowosc!

Edytowane przez gamegirl
Czas edycji: 2008-07-06 o 21:48
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 20:36   #19
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy

I pytanie do Game?
Ten czarny kolor wloskow to farbowany tak?
Jaki mialas naturalny?
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-06, 20:50   #20
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
I pytanie do Game?
Ten czarny kolor wloskow to farbowany tak?
Jaki mialas naturalny?
wlosy farbowanie niestety , poniszczone strasznie powoli je reperuje... chcialam wrocic do naturalnego mialam jasny braz ale zle sie w moich wlosach czuje wole cos ciemniejszego czuje ze dodaja charakteru i gdyby takie kolory dla mnie byly... jesli chcesz spytac o farbe to z gory ci mowie ze sa rozne najbardziej na moim lbie polecam loreal casting ciemny braz-po niej mi az tak wlosy sie nie niszcza, niestety ostatnio nie mialam tyle $ na farbe musialam zakupic z garniera i niestety porazka wlosy w stanie krytycznym sianowate nie ukladaja sie
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 20:58   #21
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
wlosy farbowanie niestety , poniszczone strasznie powoli je reperuje... chcialam wrocic do naturalnego mialam jasny braz ale zle sie w moich wlosach czuje wole cos ciemniejszego czuje ze dodaja charakteru i gdyby takie kolory dla mnie byly... jesli chcesz spytac o farbe to z gory ci mowie ze sa rozne najbardziej na moim lbie polecam loreal casting ciemny braz-po niej mi az tak wlosy sie nie niszcza, niestety ostatnio nie mialam tyle $ na farbe musialam zakupic z garniera i niestety porazka wlosy w stanie krytycznym sianowate nie ukladaja sie
Ale maruda jestes(i kto to mowi)-masz bardzo ladne wlosy i zazdroszcze.
Ja tez bym chciala takie.
Kurcze podoba mi sie ten twoj czarny i moze ja cos zrobie(ale udam sie z tym na metamorfozy)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 20:59   #22
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy

Game, po świetnym pomyśle ze stepami video stałam się prawdziwą fanką twoich makijaży. Każdy baardzo mi sie podoba i niecierpliwie czekam na kolejne . Mam do Ciebie pytanie, czy mogłabyś mi napisac ( tutaj albo na PW jeśli chcesz ) dokładnie o pielęgnacji swojej cery ( kosmetykach itd. ponieważ widzę że jest ona naprawdę idealna a ja ze swoją mam sporo problemów a robię naprawdę sporo .
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 21:09   #23
_fraise_
Raczkowanie
 
Avatar _fraise_
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 374
Dot.: GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy

Kolejny świetny step . Game zdradz nam jeszcze tylko jak malujesz sie na co dzien, do szkoly
__________________

_fraise_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 21:16   #24
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy

Ilono nie marudna ale mam porownanie w tym jak byly inna farba malowane pozatym co sie dziwic jak zawsze suszylam i prostowalam teraz poprostu wychodzi to wszytko + jeszcze farbowanie.. i lipa dala mi olejek rycynowy i profesionalne odzywki no coz glupota za mlodu ze zaczelam farbowac!


Anja - dziekuje bardzo fanie
co do cery teraz jest w kiepskawym stanie bo w czasie okresu powyskauje mi co nieco ropnych syfonow... tak jak juz pislaam zaniedbalam swoja cere strasznie pokonczyly mi sie sie wszelkie mazidla a nie mam pojsc kiedy dokupic
na co stawial glowna pielegnacje na dokladnym demakijazu ( garniera mleczko nie zastapione i rozowe i zielone) zawsze demakijaz robie w wannie bo sie nie pochalpie.. najlpier mleczko nakladam na rece i myje nim buzie pozniej na platek kos. i sciaram oczy itp.. nastepnie ST..ivens pelling przeciwtradzikowy , i na koniec tonizuje twarz woda utleniona. od czasu do czasu nakladam maseczke z alg z Ofrifmale i pomidorowa glinkowa... ale ta jest tandetna i tu znowu lenistwo bo prawdziwej glinki mi sie nie chce zrobic no ale chyab dzisiaj sie wezme.. glinke mam zielona 1kg kest naprawde rewelacyjna na wszystko..hmmm co jeszcze krem mi sie skonczyl wiec tez krema juz nie mam a tak to zawsze z AA oceanic niebeiski taki matujaco- nawilzajacy, czasem kupuje wszelkiego rodzaju maseczkie polecam Zielona apteka czy cos takeigo swietne maseczki ma i pelling morelowy rowniez...a no i od dermatologa stosuje punktowo na syfki Diffren..... rano i wieczorem pelling z ST ivens i tonizuje woda utelniona, glinka, maseczki to zaleznie kiedy mi sie chce ! jak widzisz w mojej pielegnacji wszytko jest robione kiedy mi sie chce wiec bez rewejacji

_fraise_ - no teraz szkoly nie ma.. ale po ostatnich wydarzeniach przekonalam sie ze ludzie tak czy siak nie wytykali mnie paluchami jak wymalowana nie bylam, no oprocz kolezanek pamietam zdziwienie jak raz przyszlam bez niczego.. ale tez milo mnie zaskoczyla kumpela jak powiedziala ze o wielo lepiej wygladam bez tzw"tapety" jedynie co uzywam to tusz czarny obowiazkowo!, pucki brazer musniete by troche je odchudzic blyszczyk albo smacersa zaznaczam brwi i w sumie to wszystko.. kiedys nie wyobrazal sobie wyjsc z domu bez podkladu ale teraz nei widze w tym problemu i cera na tym tez o dziwo skorzystala
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 21:23   #25
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy

Dziękuję za odpowiedź ;*, a czy woda utleniona nie wysusza Ci twarzy ?
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 21:27   #26
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź ;*, a czy woda utleniona nie wysusza Ci twarzy ?
Anja mam ccere tlusta i to nawet bardzo wiec o wysuszaniu nie ma mowy... jedynie troche sie czerwieni i gdzie niegdzie poszczypie.. jednak wole to niz toniki ktore gowno sa warte i maja alkochol ktory moja twarz podraznia
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 21:39   #27
_fraise_
Raczkowanie
 
Avatar _fraise_
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 374
Dot.: GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość

_fraise_ - no teraz szkoly nie ma.. ale po ostatnich wydarzeniach przekonalam sie ze ludzie tak czy siak nie wytykali mnie paluchami jak wymalowana nie bylam, no oprocz kolezanek pamietam zdziwienie jak raz przyszlam bez niczego.. ale tez milo mnie zaskoczyla kumpela jak powiedziala ze o wielo lepiej wygladam bez tzw"tapety" jedynie co uzywam to tusz czarny obowiazkowo!, pucki brazer musniete by troche je odchudzic blyszczyk albo smacersa zaznaczam brwi i w sumie to wszystko.. kiedys nie wyobrazal sobie wyjsc z domu bez podkladu ale teraz nei widze w tym problemu i cera na tym tez o dziwo skorzystala

No tak, tez uwazam ze ladnie wygladasz nawet bez makijazu
__________________

_fraise_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 21:49   #28
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy

Cytat:
Napisane przez _fraise_ Pokaż wiadomość
No tak, tez uwazam ze ladnie wygladasz nawet bez makijazu
to ja sie dla was wymeczam a Wy taki mi gadacie o nie zanikam z MM skoro lepiej mi bez MakeUPSa!
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 21:55   #29
_fraise_
Raczkowanie
 
Avatar _fraise_
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 374
Dot.: GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
to ja sie dla was wymeczam a Wy taki mi gadacie o nie zanikam z MM skoro lepiej mi bez MakeUPSa!

Nie, nie kochana Twoje makeupy sa swietne, ale Twoja doskonala cera i ladne oczy sprawiaja ze i bez makijazu ladna z Ciebie dziewczyna.
Czekam na koleiny stepos. A sama juz przymierzam sie do zakupy tych wszystkich pedzli i pedzelkow.
__________________

_fraise_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 22:06   #30
misioqlka
Rozeznanie
 
Avatar misioqlka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 868
GG do misioqlka
Dot.: GAMOWY STEP BY STEP VIDEO - Plazowy

Bardzo ładnie Świeżo, lekko, letnio
misioqlka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.