BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-21, 13:05   #1291
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez zielonka02 Pokaż wiadomość
White girl, a jaki miałaś wcześniej kolor??
Ja własnie od miesiąca czekam na Majiblond. Zamówiłam na http://www.e-hairstyle.eu/index.php?cPath=66_90_93 miesiąc temu i do dziś nie dostałam paczki mimo moich upomnień (nie wiem co robić - wydałam 70zł!)
Ale wracając do Majiblond - podobno bardzo dobra farba - jest cały wątek na jej temat.
I ty masz taki problem z Hairstyle Zielonko? Ja zamówiłam tam i zapłaciłam 31 marca za farby 265 zł., bo chciałam mieć zapas. Dzwonię tam, piszę a paczki nie ma. Też nie wiem co robić.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 13:17   #1292
white girl
Raczkowanie
 
Avatar white girl
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 44
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

zielonka ciemny blond mam swój...

Dziewczyny, tak rozmawiamy o farbowaniu, ale podobno po farbowaniu ma się połowę mniej włosów Co robicie żeby odzyskać gęstość
__________________
Co cię nie zabije - to cię wzmocni
white girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 13:41   #1293
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

morelle, czy farbowalas kiedys wlosy sama 901s? jesli tak- czy wychodzi bardzo jasny odcien i czy czasem nie jest sztuczny typu- paris h.?
Dau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 14:30   #1294
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

No ja właśnie zamówiłam sobie Majiblond kolor blask czy światło księżyca i się zastanawiam jak wyjdzie - ładnie brzmi ale jak zobaczyłam na próbniku w sklepie to się załamałam - wygląda okropnie i ciemno - za bardzo sie nie przejmuję bo wsyztskie ich farby blond maja dziwne odcienie na próbnikach.

Pisałam dziś na Hairstyle - bo zamówienie składałam 26 kwietnia. Raz napisali ze paczkę wysłali, po ponad tygodniu znowu pisze a oni, że została wysłana dwa dni temu. Ja już wściekła byłam i zrobiłam im awanturę że raz piszą tak a raz tak. Na co oni - z wielkimi pretensjami - ze poczta im zwróciła, bo paczka uległa zniszczeniu i musieli wysłać jeszcze raz i czemu ja się tak denerwuję i że są w szoku że uważam ich za tak złą firmę! Minęło półtora tygodnia i dziś znowu napisałam. Godzinę temu napisali, że sprawdzają co z moją paczką i wyślą mi jeszcze maila...


Co do gęstości - ja stosuję seboradin i muszę stwierdzić że jest rewelacyjny. Naprawdę włosy szybciej rosną, jest ich więcej i wydają się być grubsze.
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 16:05   #1295
lara144
Raczkowanie
 
Avatar lara144
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 65
GG do lara144 Send a message via Skype™ to lara144
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Pofarbowałam sobie wsłoy na Świetlisty bardzo jasny blond Schwarzkopf Natural and easy..Nie mogłam patzrec na moje lekko rudawe refleksy któe wyszli mi farbą orzechowego blonu..
oto foty:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P5180043.JPG (74,5 KB, 227 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5180037.JPG (93,7 KB, 206 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5180027.JPG (67,8 KB, 240 załadowań)
lara144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 16:11   #1296
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Cytat:
Napisane przez white girl Pokaż wiadomość
zielonka ciemny blond mam swój...

Dziewczyny, tak rozmawiamy o farbowaniu, ale podobno po farbowaniu ma się połowę mniej włosów Co robicie żeby odzyskać gęstość
Wcale niekoniecznie musisz stracić połowę włosów. Trzeba tylko dbać, że nikt nie aplikował ci zbyt mocnego stężenia wody utlenionej, bo każdy włos jest inny. Nieraz wygląda ciemniej niż głosi jego faktyczny kolor i fryzjerki łapią za jakieś straszliwe specyfiki. To przydarzyło się kiedyś mnie. Żeby włos się nie łamały, trzeba używać linii kosmetyków do włosów suchych, w krytycznych momentach także z keratyną. I nie przesadzać z prostownicą.

Cytat:
Napisane przez zielonka02 Pokaż wiadomość
No ja właśnie zamówiłam sobie Majiblond kolor blask czy światło księżyca i się zastanawiam jak wyjdzie - ładnie brzmi ale jak zobaczyłam na próbniku w sklepie to się załamałam - wygląda okropnie i ciemno - za bardzo sie nie przejmuję bo wsyztskie ich farby blond maja dziwne odcienie na próbnikach.

Pisałam dziś na Hairstyle - bo zamówienie składałam 26 kwietnia. Raz napisali ze paczkę wysłali, po ponad tygodniu znowu pisze a oni, że została wysłana dwa dni temu. Ja już wściekła byłam i zrobiłam im awanturę że raz piszą tak a raz tak. Na co oni - z wielkimi pretensjami - ze poczta im zwróciła, bo paczka uległa zniszczeniu i musieli wysłać jeszcze raz i czemu ja się tak denerwuję i że są w szoku że uważam ich za tak złą firmę! Minęło półtora tygodnia i dziś znowu napisałam. Godzinę temu napisali, że sprawdzają co z moją paczką i wyślą mi jeszcze maila...


Co do gęstości - ja stosuję seboradin i muszę stwierdzić że jest rewelacyjny. Naprawdę włosy szybciej rosną, jest ich więcej i wydają się być grubsze.
To już dwie jesteśmy w szoku (bo mamy razcej więcej powodów), a może jest nas więcej? Choć mam nadzieję, że nie i jakoś to się wyjasni.

Cytat:
Napisane przez Dau Pokaż wiadomość
morelle, czy farbowalas kiedys wlosy sama 901s? jesli tak- czy wychodzi bardzo jasny odcien i czy czasem nie jest sztuczny typu- paris h.?
Tak, farbowałam, on nie wychodzi mi jako bardzo, bardzo jasny i na pewno nie biały. Ale to zależy od odcienia natiralnego, pigmentu i grubości włosa. W każdym razie to raczej ciepły, odcień, popielu w nim nie zauważyłam.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-21 o 20:27 Powód: post pod postem/przypominam o edycij i multicytowaniu
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 19:00   #1297
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez zielonka02 Pokaż wiadomość
No ja właśnie zamówiłam sobie Majiblond kolor blask czy światło księżyca i się zastanawiam jak wyjdzie - ładnie brzmi ale jak zobaczyłam na próbniku w sklepie to się załamałam - wygląda okropnie i ciemno - za bardzo sie nie przejmuję bo wsyztskie ich farby blond maja dziwne odcienie na próbnikach.

Pisałam dziś na Hairstyle - bo zamówienie składałam 26 kwietnia. Raz napisali ze paczkę wysłali, po ponad tygodniu znowu pisze a oni, że została wysłana dwa dni temu. Ja już wściekła byłam i zrobiłam im awanturę że raz piszą tak a raz tak. Na co oni - z wielkimi pretensjami - ze poczta im zwróciła, bo paczka uległa zniszczeniu i musieli wysłać jeszcze raz i czemu ja się tak denerwuję i że są w szoku że uważam ich za tak złą firmę! Minęło półtora tygodnia i dziś znowu napisałam. Godzinę temu napisali, że sprawdzają co z moją paczką i wyślą mi jeszcze maila...


Co do gęstości - ja stosuję seboradin i muszę stwierdzić że jest rewelacyjny. Naprawdę włosy szybciej rosną, jest ich więcej i wydają się być grubsze.
a ktory to numer. ja dotychczas farbowalam 902 i 921.
morele, ale 901s ma byc chlodnym odcieniem. dziwna sprawa z tymi farbami?!
Dau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 19:28   #1298
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

To numer 913.
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 19:29   #1299
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

a z 913 nie mam doswi9adczenia
Dau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 19:37   #1300
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

No właśnie chyba nikt go tutaj nie używał, bo przejrzałam już chyba wszystkie watki w których mogłoby sie to pojawić. Podejrzewam, że jest bardzo jasny bo z 9 na początku. Na stronie internetowej odcień jest całkiem ładny, nazwa też mnie zachęciła, ale w próbniku w sklepie wygląda okropnie! intensywnie miodowo-pomarańczowo-popielaty... Ale nie wiem jaki jest naprawdę, bo ten 900 wygląda w próbniku jak miodowo-pomarańczowy, a na pewno taki nie jest w rzeczywistości.
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 19:58   #1301
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Cytat:
Napisane przez Dau Pokaż wiadomość
a ktory to numer. ja dotychczas farbowalam 902 i 921.
morele, ale 901s ma byc chlodnym odcieniem. dziwna sprawa z tymi farbami?!
No tak, dziwna. Zauważyły to już wizażanki, a przynajmniej niektóre. Kość słoniowa wychodzi z lekka beżowo. Nie wiem czy u wszystkich. I bywa, że wpada w złoto.

Cytat:
Napisane przez zielonka02 Pokaż wiadomość
No właśnie chyba nikt go tutaj nie używał, bo przejrzałam już chyba wszystkie watki w których mogłoby sie to pojawić. Podejrzewam, że jest bardzo jasny bo z 9 na początku. Na stronie internetowej odcień jest całkiem ładny, nazwa też mnie zachęciła, ale w próbniku w sklepie wygląda okropnie! intensywnie miodowo-pomarańczowo-popielaty... Ale nie wiem jaki jest naprawdę, bo ten 900 wygląda w próbniku jak miodowo-pomarańczowy, a na pewno taki nie jest w rzeczywistości.
Te kosmyki-próbniki mogą mocno wprowadzić w błąd. Światło ksieżyca to zdaje się beżowo-popielaty odcień i na pewno bardzo jasny. Choć nie tak, jak te z "s". Najbardziej odlotowy jest chyba nr 903S, bo na próbniku to oniemal jajecznica. A dziewczyny piszą, że wychodzi śliczny. Ja mieszałam Światło księżyca z 900S.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-21 o 20:26 Powód: post pod postem/przypominam o edycji i multicytowaniu
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 20:29   #1302
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez lara144 Pokaż wiadomość
Pofarbowałam sobie wsłoy na Świetlisty bardzo jasny blond Schwarzkopf Natural and easy..Nie mogłam patzrec na moje lekko rudawe refleksy któe wyszli mi farbą orzechowego blonu..
oto foty:

Sliczny masz ten kolor po tej farbie.Ja niestety nigdzie tej farby nie moglam dostac w sklepach...
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 20:50   #1303
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

morelle a jaki ci wychodził po zmieszaniu tych dwóch odcieni? Bardziej złoty czy popielaty? a może neutralny?
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 21:35   #1304
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez zielonka02 Pokaż wiadomość
morelle a jaki ci wychodził po zmieszaniu tych dwóch odcieni? Bardziej złoty czy popielaty? a może neutralny?
Bardziej złocisty, ten szampański kolor (900s) jest bardzo dominujący. Wychodziły kremowozłociste.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 21:55   #1305
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Bardziej złocisty, ten szampański kolor (900s) jest bardzo dominujący. Wychodziły kremowozłociste.
zaraz, to czy istnieje odcien 901s, czy mi sie cos pomieszalo?
Dau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 22:03   #1306
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Dau Pokaż wiadomość
zaraz, to czy istnieje odcien 901s, czy mi sie cos pomieszalo?
Istnieje, istnieje, to kość słoniowa. 900S to szampan.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 22:06   #1307
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

oj to odetchnelam i ty nim farbowalas wlosy, tak? ale zolty nie byl, ani pomaranczowy. to mniej wiecej odcienie, ktore towarzysza 921 i 902 po powrocie z wakacji moge wstawic fotki, aczkolwiek uwazam, ze na zdjeciach kolor wlosa roznie wyglada w zaleznosci od oswietlenia.
widze, ze z ciebie fachowiec, morellaku
Dau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 01:04   #1308
Nea75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Wyślij wiadomość przez MSN do Nea75 Send a message via Skype™ to Nea75
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziewczyny poradźcie mi jaka farba mogłabym uzyskać taki kolor blondu na włosach?



[przepraszam ze link ale nie umiem wstawić zdjęcia ]
__________________
"Fashion Is Everything To Me. I Breathe Expensive Perfume, I Eat Delicious Lip-gloss And I Make Love To My Couture Gowns"
V.B.
Nea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 10:26   #1309
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Dau Pokaż wiadomość
oj to odetchnelam i ty nim farbowalas wlosy, tak? ale zolty nie byl, ani pomaranczowy. to mniej wiecej odcienie, ktore towarzysza 921 i 902 po powrocie z wakacji moge wstawic fotki, aczkolwiek uwazam, ze na zdjeciach kolor wlosa roznie wyglada w zaleznosci od oswietlenia.
widze, ze z ciebie fachowiec, morellaku
Dzięki, ale jestem fachowcem od włsnej czupryny. Zajrzyj tu http://www.lorealprofessionnel.co.uk...ucts-900s.aspx
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-22, 13:44   #1310
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

O, świetna strona, w końcu wiem jakie to kolory
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 15:03   #1311
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

http://www.lorealprofessionnel.co.uk...m-blondes.aspx?

Pierwsze zdjodgóryz prawej strony -Jaki tojest kolor? ULTRA NATURAL GOLDEN BLONDE ...?

Jest śliczny
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 16:02   #1312
harehare
Raczkowanie
 
Avatar harehare
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 110
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam,
wybaczcie, że wtrącam się w wątek ale nie chcę zakładać nowego a mam wątpliwość jedną .
Jestem w trakcie wychodzenia z czarnego do naturalnego koloru - blondu .
byłam dwa razy na pasemkach i obecnie na głowie mam istną tęczę - niektóre pasma są jaśniutkie, inne ciemny blond, inne rudawe . została także dosłownie śladowa ilość czarnych . Chciałabym teraz ujednolicić mój kolor - marzy mi się taki jak w załączniku. Czy znacie jakieś sprawdzone farby do użytku domowego które mogłyby jakoś mi pomóc ?
Z góry dziękuję za odpowiedzi ; ]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1706638.jpg (71,6 KB, 222 załadowań)
harehare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 17:29   #1313
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Myslę, że uzyskać tak naturalny odcień średniego blondu domowymi farbami będzie bardzo trudno. Nie raz dziewczyny skarżyły się, że średnie blondy wychodzą za ciemne, a jasne, zbyt jasne lub żółte. Radzę wybrać fryzjera (tym bardziej że nie masz wciąż jednolitego koloru) lub fryzjerską farbę (domowymi raczej nie zrównasz koloru - sprawdziłam to)
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 19:53   #1314
harehare
Raczkowanie
 
Avatar harehare
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 110
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Hmmm ... może nieprecyzyjnie się wyraziłam, dołączam zdjęcie, być może pomoże to jakoś określić ewentualny odcień tej farby fryzjerskiej ( bądź może zwyczajnej drogeryjnej )- przepraszam, że tak zawracam głowę, ale wolę się dopytać niż potem płakać po nieudanym farbowaniu .
Ah, i jeszcze tylko jedno skromne pytanie - czy np loreal casting także ma właściwości rozjaśniające czy raczej przyciemniające jak typowy szampon ? Myślę oczywiście o odcieniach jaśniejszych niż obecnie mam .
PS. kolor jest w rzeczywistości bardziej chłodny . na zdjęciu wyszedł nieco miedziany ale tak nie jest .
PS.2: i jest duużo jaśniejszy, zdecydowanie .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wloski.jpg (50,0 KB, 71 załadowań)

Edytowane przez harehare
Czas edycji: 2008-05-22 o 19:55 Powód: dopisek
harehare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 20:11   #1315
lara144
Raczkowanie
 
Avatar lara144
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 65
GG do lara144 Send a message via Skype™ to lara144
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Hey! a ja za to mam malenki problemik..Chce jednak troszke poecimnic swoje włosy ale mysle ze zrobi to za jakiś miesiac narazie bede regenerowac włosy..
Spodobał mi sie ten kolor https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1211468483

Znacie farbe która ma podobny kolor? nei chcialabym,żeby byl za ciemny ale nie za jasny..
lara144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 22:17   #1316
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

harehare, masz dość ciemne włoski jednak. Na pewno farba ci tego nie rozjaśni. Ja miałam jaśniutki blond i bardzo jasny rudy i nie chciało mi pokryć. Radzę udac sie do fryzjera. Myślę że bez rozjaśnienia nic się nie zdziała.
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 22:22   #1317
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam i z pytaniem przybywam
Mam blond balejaż na jasno brązowych włosach.
Czy mogę na takie włosy położyć farbę w jakimś blond kolorze?
Chciałabym odświeżyć włosy, czy jakaś farba je rozjaśni ?
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 00:14   #1318
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

A te brązowe to twoje naturalne?
Jeśli farbowane to miałam to samo - bez dekoloryzatora nie ma szans. Zresztą i po nim - przynajmniej w moim przypadku - nawet po kilku farbowaniach na blond farba fryzjerska, nie udało mi się wyrównać odcienia całych włosów.
Jeśli jednak te brązowe włosy są naturalne to spróbuj farby rozjaśniającej.

P.S. Ja zrozumiałam - nie wiem czy dobrze - ze chcesz wszystkie włosy zafarbować na blond, żeby były takie same.
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 09:39   #1319
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Jeśli chodzi o pokrycie balejażu zwyczajną farbą to serdecznie odradzam- miałam tak nierówno pokryte włosy, że płakać mi się chciało a użyłam L'oreala więc nie sądziłam, że tak się 'skaleczę' ... Teraz żałuję, że nie poszłam wtedy na farbowanie do fryzjera, który za 1 razem ślicznie wyrównałby kolorek...
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 18:00   #1320
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Zgadzam się, bardzo ciężko w domu równo pokryć balejaż... Ja również odradzam. Sama to zrobiłam i żałowałam - za tyle kasy ile wydałam na te wszystkie specyfiki do późniejszych poprawek, mogłabym pójść do dobrego fryzjera...
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.