NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II. - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-24, 19:15   #4081
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Aneta trzeba bylo dopytac sie sprzedawczyni, moze cos konkretnego by Ci powiedzila.

No coś ty ,w mojej perfumerii nigdy nic nie wiedzą,ja wiem już więcej od tych babek .Są strasznie niedoinformowane,zacofane jakieś czy cóś .A najbardziej mnie w nich drażni to,jak coś kupuję to za każdym razem otwierają dany kosmetyk,by popatrzeć sobie,czy to rzeczywiście ten kolor jaki na opakowaniu jest napisane.Albo kiedy kupowałam meteoryty Beige Chic,pózniej Mythic to za każdym razem dostawałam Winter Radiance,bo według niej tak samo w testerze wyglądały .I udowadniaj zdziwionej babie,że to nie te .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 21:42   #4082
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Aneto, mam prośbę do Ciebie a mianowicie chodzi mi o puder Diora sypki z najnowszej kolekcji. Coś mi świta, że go masz .
Jak znajdziesz chwilkę prosze napisz coś o nim, jaki jest? Do jakiego pudru sypkiego rozświetlającego jest podobny? A może zrobisz mu zdjęcie solo
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 23:48   #4083
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Aneto, mam prośbę do Ciebie a mianowicie chodzi mi o puder Diora sypki z najnowszej kolekcji. Coś mi świta, że go masz .
Jak znajdziesz chwilkę prosze napisz coś o nim, jaki jest? Do jakiego pudru sypkiego rozświetlającego jest podobny? A może zrobisz mu zdjęcie solo
Tak,mam go .Broń Boże nie nadaje się on na całą twarz.Do tej pory używałam go tylko na policzki,chociaż latem,kiedy będzie ładnie świeciło słoneczko pięknie on będzie wyglądał również np.na ramionach,dekoldzie.Lubię go używać właśnie na policzki,bo u mnie tworzy wtedy taką powłoczkę jak lustro,mam nadzieję,że wiesz o co chodzi .16 gram-myślałam,że szybko mi się skończy,ale uwierz,on chyba wystarczy na całe życie .Jest zupełnie inny niż moje wszystkie pudry rozświetlające i rozświetlacze.Drobinki ma podobne do tych,które są w białym nowym cieniu Diora,ale troszkę większe.Bardzo ładnie pachnie,ma gąbeczkę,ale ja używam pędzla,bo to dzięki tej gąbeczce puder jest na całej twarzy.Zdjęcie mogę jutro zrobić,ale nie dostrzeżesz tego efektu rozświetlenia,bo w opakowaniu (ciężkim zresztą) ten puder wygląda jak beżowy choć na skórze jest zupełnie transparentny,przezroczys ty,nie nadaje żadnego koloru .Nie wiem,czy uda mi się zrobić na ręce zdjęcia,gdyż robię je aparatem w telefonie,ale spróbuję .Ufff,to tyle mojej recenzji,chyba .

EDIT:Może zaraz zrobię fotkę jak TŻ pójdzie spać
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 23:55   #4084
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Tak,mam go .Broń Boże nie nadaje się on na całą twarz.Do tej pory używałam go tylko na policzki,chociaż latem,kiedy będzie ładnie świeciło słoneczko pięknie on będzie wyglądał również np.na ramionach,dekoldzie.Lubię go używać właśnie na policzki,bo u mnie tworzy wtedy taką powłoczkę jak lustro,mam nadzieję,że wiesz o co chodzi .16 gram-myślałam,że szybko mi się skończy,ale uwierz,on chyba wystarczy na całe życie .Jest zupełnie inny niż moje wszystkie pudry rozświetlające i rozświetlacze.Drobinki ma podobne do tych,które są w białym nowym cieniu Diora,ale troszkę większe.Bardzo ładnie pachnie,ma gąbeczkę,ale ja używam pędzla,bo to dzięki tej gąbeczce puder jest na całej twarzy.Zdjęcie mogę jutro zrobić,ale nie dostrzeżesz tego efektu rozświetlenia,bo w opakowaniu (ciężkim zresztą) ten puder wygląda jak beżowy choć na skórze jest zupełnie transparentny,przezroczys ty,nie nadaje żadnego koloru .Nie wiem,czy uda mi się zrobić na ręce zdjęcia,gdyż robię je aparatem w telefonie,ale spróbuję .Ufff,to tyle mojej recenzji,chyba .

EDIT:Może zaraz zrobię fotkę jak TŻ pójdzie spać
Ojejku no to teraz nie zasnę. Bardzo Ci dziekuje za opis . Mam biały cien i jest śliczny. No chyba go sobie kupię na dzień dziecka . Byłam dziś w perfumerii go zobaczyc na żywca ale już jest nowa letnia kolekcja wystawiona. Mam nadzieję, że sie nie spóźnię. A fotki bardzo chętnie zobaczę

Ukrywasz zabawki przed Tż? Oooo nie ładnie
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 00:19   #4085
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Mój TŻ jest z tych,co uważają,że kobiecie zupełnie wystarczą 1-2 pudry .
Na ręce fotki:po lewej stronie jest cień Diora,po prawej puder (na każdej dłoni są oba).Niezbyt wyraznie to wyszło,ale jak napisałam wcześniej,to tylko telefon.Jeśli masz biały cień to już możesz sobie efekt wyobrazić,tak myślę .
Jak widać,są bardzo podobne do siebie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00424.JPG (79,6 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00428.JPG (69,4 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00429.JPG (62,1 KB, 96 załadowań)
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 00:24   #4086
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Mój TŻ jest z tych,co uważają,że kobiecie zupełnie wystarczą 1-2 pudry
Szczęściara - mój tylko potrafi zrzęcić, po co ja się maluję?

U mnie kilka nowości, ale akurat bateria w aparacie siadła...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 00:30   #4087
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Szczęściara - mój tylko potrafi zrzęcić, po co ja się maluję?

U mnie kilka nowości, ale akurat bateria w aparacie siadła...
Mój na szczęście jeszcze nie zrzędzi,ale o moich zakupach często mu nic nie mówię ,ten typ tego nigdy nie zrozumie .
O jakich nowościach piszesz ?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-25, 00:35   #4088
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Dwa róże: Bourjois i blok Pupy (miał być "puder", a jak dla mnie to brązer ), pędzel do różu Sephora (skośnie ścięty), kolejny błyszczyk (stary dogorywa), kolejny lakier do paznokci (krwista czerwień Rimmel...).
No i próbki mineralek Rhea w drodze

P.S. Marzy mi się jeszcze nowy brązer YR z serii Yria, ale powiedziałam sobie że najpierw go przetestuję w sklepie, żadnych zakupów w ciemno!


Takie nowości u mnie
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 00:43   #4089
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Ach,te róże Bourjois,mówiłam sobie nigdy więcej (za twarde),ale nie mogę się oprzeć kilku odcieniom,chyba się kiedyś jeszcze skuszę .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 00:50   #4090
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Ja nie mogę się oprzeć nie dość że kolorom, to jeszcze zapachowi...
A twardość wg mnie w sam raz; jak jest za miękki to zawsze za dużo różu mi się na pędzelek nabiera i wyglądam jak...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 00:51   #4091
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Dwa róże: Bourjois i blok Pupy (miał być "puder", a jak dla mnie to brązer ), pędzel do różu Sephora (skośnie ścięty), kolejny błyszczyk (stary dogorywa), kolejny lakier do paznokci (krwista czerwień Rimmel...).
No i próbki mineralek Rhea w drodze

P.S. Marzy mi się jeszcze nowy brązer YR z serii Yria, ale powiedziałam sobie że najpierw go przetestuję w sklepie, żadnych zakupów w ciemno!


Takie nowości u mnie
Rachela, zdradź, jak Ci się go używa. Chodzę koło niego i nie mogę się zdecydować: kupić czy nie.

Też się zastanawiam nad tym brązerem, ale na razie widziałam go tylko w ofercie wysyłkowej YR. Ostatnio jak byłam w sklepie to jeszcze go nie mieli.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-25, 00:52   #4092
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Ja nie mogę się oprzeć nie dość że kolorom, to jeszcze zapachowi...
A twardość wg mnie w sam raz; jak jest za miękki to zawsze za dużo różu mi się na pędzelek nabiera i wyglądam jak...

To prawda, zapach jest przepiękny
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 00:54   #4093
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Rachela, zdradź, jak Ci się go używa. Chodzę koło niego i nie mogę się zdecydować: kupić czy nie.
Jest świetny!
Miękkie, bardzo mile-miziające włosie; używam go głównie do rozświetlaczy i delikatnych róży, ale jest naprawdę wygodny i przyjemny w dotyku.
Wyjątkowo łatwo się nim maluje.
Wcześniej używałam pędzla z równo ściętym włosiem, ale nie umywa się do tego sephorowskiego. Cena uważam w sam raz - około 40zł bez promocji.
Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Też się zastanawiam nad tym brązerem, ale na razie widziałam go tylko w ofercie wysyłkowej YR. Ostatnio jak byłam w sklepie to jeszcze go nie mieli.
Ano właśnie.
Oni mają taką politykę, że do sklepów kosmetyki trafiają z ponad dwumiesięcznym opóźnieniem, mam nadzieję że przed wakacjami ten brązer już do nich dotrze - bo wygląda świetnie! W przeciwieństwie do zeszłorocznego, tu jest więcej pudru jasnego niż ciemnego. Czyli w sam raz dla bladej twarzy
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 00:56   #4094
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Mój TŻ jest z tych,co uważają,że kobiecie zupełnie wystarczą 1-2 pudry .
Na ręce fotki:po lewej stronie jest cień Diora,po prawej puder (na każdej dłoni są oba).Niezbyt wyraznie to wyszło,ale jak napisałam wcześniej,to tylko telefon.Jeśli masz biały cień to już możesz sobie efekt wyobrazić,tak myślę .
Jak widać,są bardzo podobne do siebie.
To prawdziwa z Ciebie szczęściara. Mój uważa, że nic poza mydłem i pasą do zębów nie potrzeba kobiecie. Kiedyś policzył moje butelki perfum gdy je przenosiłam z szuflady do kartonu ( szuflada się oberwała ). Prawie przeszedł załamanie nerwowe, strasznie to przeżył. Teraz wszystko juz chowam. Chcę chłopa żywego

A puder fantastyczny. Faktycznie bardzo podobny efekt do białego cienia. Wielkie dzieki za fotki jutro lecę do sklepu
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 01:14   #4095
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
To prawdziwa z Ciebie szczęściara. Mój uważa, że nic poza mydłem i pasą do zębów nie potrzeba kobiecie. Kiedyś policzył moje butelki perfum gdy je przenosiłam z szuflady do kartonu ( szuflada się oberwała ). Prawie przeszedł załamanie nerwowe, strasznie to przeżył. Teraz wszystko juz chowam. Chcę chłopa żywego

A puder fantastyczny. Faktycznie bardzo podobny efekt do białego cienia. Wielkie dzieki za fotki jutro lecę do sklepu

Jeśli lubisz takie błyskotki to myślę,że będziesz zadowolona .
Ach te chłopy .Trzeba wszystko chować przed nimi .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 08:49   #4096
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Jest świetny!
Miękkie, bardzo mile-miziające włosie; używam go głównie do rozświetlaczy i delikatnych róży, ale jest naprawdę wygodny i przyjemny w dotyku.
Wyjątkowo łatwo się nim maluje.
Ja mogę się pod tym podpisać

Kiedyś stwierdzałam - po co mi osobny pędzel do różu??
A teraz - jak ja mogłam się bez niego obyć?
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 10:32   #4097
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Rachela, zdradź, jak Ci się go używa. Chodzę koło niego i nie mogę się zdecydować: kupić czy nie.
To jeszcze ja dodam swoją opinię
Mam dwa ścięte i jeden zaokrąglony. Z tych ściętych jeden jakby się "napuszył" po pierwszym myciu, a drugi pozostał wąski i płaski. Początkowo byłam zła i wolałam ten płaski, obecnie używam głównie tego napuszonego - oglądaj uważnie pędzle przed zakupem bo jednak w Sephorze pędzel pędzlowi nie równy. No i jest to zdecydowanie mój ulubiony pędzel do różu, tym zaokrąglonym, "kocim jęzorem" w ogóle nie umiem się malować, robią mi się plamy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 11:00   #4098
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Mała aktualizacja moich zbiorów. Brak zdjęcia pędzli, bo nic nie przybyło/ubyło.

Pudry - różowe kulki to kulki rozświetlające Avonu, poniżej Meteoryty, obok sypki Clinique.
Szminki - od lewej - Avon, L'oreal, Avon, Bourjoris, Guerlain
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tusz.JPG (117,8 KB, 563 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie.JPG (91,2 KB, 642 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg usta.JPG (104,7 KB, 671 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pudry.JPG (121,1 KB, 521 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg roze.JPG (107,3 KB, 557 załadowań)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 11:05   #4099
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
.A najbardziej mnie w nich drażni to,jak coś kupuję to za każdym razem otwierają dany kosmetyk,by popatrzeć sobie,czy to rzeczywiście ten kolor jaki na opakowaniu jest napisane.
ooooooo jak ja bym taką babę... !!! Nie znoszę jak mi ktoś grzebie w moich nowiutkich kosmetycznych nabytkach Kiedyś tez mi się zdarzył incydent jak babka w Sephorze otworzyła moje nowe welurkowe meteoryty, wsadziła do środka nochal (otworzyła tak, że dostała się do kuleczek ), soczyście zaciągnęła się zapachem i zaczęła się nad nim rozpływać w zachwycie. Stałam oniemiała bo mi się pierwszy raz coś takiego zdarzyło. Teraz bym już na coś takiego nie pozwoliła. Niech sobie baba kupi i wtedy wciąga do kinola SWÓJ meteorkowy pyłek Nie cierpię jak mi ktoś grzebie w moich kosmetykach. Dlatego m.in. nie wyobrażam sobie udziału w wymianach jakie są tradycją tego forum czy też kupowania używek na allegro
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-25, 11:06   #4100
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Jeee, kolejny mój ulubiony zbiór się pojawił
Jak spisuje się korektor Recover? I kajal dodawany do tuszu Deborah? o tusz nie będę Cię już kolejny raz męczyć, i tak go kupię - tylko niech jeden zuzyję
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 11:11   #4101
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Korektor całkiem fajny - nie ma drobinek jak podkład, stosuję go głównie pod oczy, jest lekki i dobrze stapia sie ze skórą. Wstyd się przyznać, ale kajalu jeszcze nie użyłam, obiecuję, że zrobię nim kreski przy najbliższej okazji - najprawdopodobniej po południu, bo muszę iść po prezent na Dzień Matki
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 11:16   #4102
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Korektor całkiem fajny - nie ma drobinek jak podkład, stosuję go głównie pod oczy, jest lekki i dobrze stapia sie ze skórą. Wstyd się przyznać, ale kajalu jeszcze nie użyłam, obiecuję, że zrobię nim kreski przy najbliższej okazji - najprawdopodobniej po południu, bo muszę iść po prezent na Dzień Matki
Dzięki lubię oglądać Twój zbiór, mam słabość do cielistych błyszczyków, których sama nie powinnam używać, bo wyglądam wtedy jak siny trup zlewają mi się ze skórą twarzy.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 12:03   #4103
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Mała aktualizacja moich zbiorów. Brak zdjęcia pędzli, bo nic nie przybyło/ubyło.
Podobają mi się takie same kolory Cieszy oko Twoja kolekcja
Napisz proszę jak się sprawuje baza pod cienie z Isa Dory? Widzę, że masz brąz wypiekany z Collistara - czy on się mieni? Mam taki srebrny i właśnie to w nim lubię, że nie ma takich konkretnych drobinek tylko ładnie się mieni. W ogóle fajne te cienie
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 12:11   #4104
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Estello mam pytanie Jaki to odcień Kiss Kiss'a Guerlaina i jak się ogólnie sprawuje bo czaję się od dawna na niego i nie wiem czy warto brać

A cała kolekcji śliczna i zgrana, bardzo, bardzo mi się podoba
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 12:24   #4105
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Estello mam pytanie Jaki to odcień Kiss Kiss'a Guerlaina i jak się ogólnie sprawuje bo czaję się od dawna na niego i nie wiem czy warto brać

A cała kolekcji śliczna i zgrana, bardzo, bardzo mi się podoba
o wlaśnie i jeszcze czy fresh glossa kupiłaś w polskiej Sephorze? ja nigdzie go nie widziałam
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 12:49   #4106
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
ooooooo jak ja bym taką babę... !!! Nie znoszę jak mi ktoś grzebie w moich nowiutkich kosmetycznych nabytkach Kiedyś tez mi się zdarzył incydent jak babka w Sephorze otworzyła moje nowe welurkowe meteoryty, wsadziła do środka nochal (otworzyła tak, że dostała się do kuleczek ), soczyście zaciągnęła się zapachem i zaczęła się nad nim rozpływać w zachwycie. Stałam oniemiała bo mi się pierwszy raz coś takiego zdarzyło. Teraz bym już na coś takiego nie pozwoliła. Niech sobie baba kupi i wtedy wciąga do kinola SWÓJ meteorkowy pyłek Nie cierpię jak mi ktoś grzebie w moich kosmetykach. Dlatego m.in. nie wyobrażam sobie udziału w wymianach jakie są tradycją tego forum czy też kupowania używek na allegro
No niestety,na niektórych nie ma rady .A jeśli chodzi o targowisko,trzeba wiedzieć co lub z kim .Bardzo dbam o higienę m.in.swoich kosmetyków,więc i takich samych rzeczy oczekuję.Jeśli mam jakiekolwiek zastrzeżenia,to niestety,idę na straty i kosmetyk ląduje w koszu .

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Mała aktualizacja moich zbiorów. Brak zdjęcia pędzli, bo nic nie przybyło/ubyło.

Pudry - różowe kulki to kulki rozświetlające Avonu, poniżej Meteoryty, obok sypki Clinique.
Szminki - od lewej - Avon, L'oreal, Avon, Bourjoris, Guerlain
Bardzo podoba mi się Twoja aktualizacja,chętnie też się dowiem więcej na temat szminki Guerlain Kiss Kiss .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 12:57   #4107
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Estella >>>>> A ta szminka pierwsza od lewej w dolnym rzędzie to KissKiss Guerlaina ? Jaki to kolor i czy w rzeczywistości jest taki jak ten na zdjęciu ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 13:30   #4108
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Estella kolekcja bardzo ładna, śliczne kolory uwielbiam takie

Powiesz mi cos o różu Stila? Bardzo mi się podobają te kosmetyki.
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 15:34   #4109
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cieszę się, że podoba Wam sie moja kolekcja nie planuję jej rozszerzać w najbliższym czasie(ekhmm no chyba, że... same wiecie jak to jest), za kilka dni mam imieniny, więc może coś ciekawe wpadnie, zobaczymy
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Dzięki lubię oglądać Twój zbiór, mam słabość do cielistych błyszczyków, których sama nie powinnam używać, bo wyglądam wtedy jak siny trup zlewają mi się ze skórą twarzy.
Też mam do nich słabość chciałabym czasem kupić coś mocniejszego, ale bardzo kiepsko wyglądam w ciemniej umalowanych ustach.
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Podobają mi się takie same kolory Cieszy oko Twoja kolekcja
Napisz proszę jak się sprawuje baza pod cienie z Isa Dory? Widzę, że masz brąz wypiekany z Collistara - czy on się mieni? Mam taki srebrny i właśnie to w nim lubię, że nie ma takich konkretnych drobinek tylko ładnie się mieni. W ogóle fajne te cienie
Mieni się - niby ma maleńkie drobinki, ale mieni się hmm całościowo
Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Estello mam pytanie Jaki to odcień Kiss Kiss'a Guerlaina i jak się ogólnie sprawuje bo czaję się od dawna na niego i nie wiem czy warto brać
A cała kolekcji śliczna i zgrana, bardzo, bardzo mi się podoba
KissKiss Maxi Shine, odcień Beige Shine, odcień dość naturalny. Lekko nawilża usta, niby ma maleńkie drobinki, ale na ustach ich w ogóle nie widać. Kolor jest przejrzysty i lśni - ale nie migocze drobinkami tylko, jak wyżej napisałam - lśni całościowo. Bardzo naturalnie to wygląda. Ma jedną wadę, bardzo intensywnie pachnie, dla mnie to zapach cukierków, nie przepadam za mocno perfumowanymi kosmetykami.
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
o wlaśnie i jeszcze czy fresh glossa kupiłaś w polskiej Sephorze? ja nigdzie go nie widziałam
W poslkiej, bez problemu - stały obok kasy. Przezroczysty, nie powoduje zaczerwienienia ust, są 'mokre', troszkę chłodzi i pachnie mocno miętowo - rzeczywiście jak się oddycha przez usta to czuć miętę (bo on niby oddech odświeża )
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Estella >>>>> A ta szminka pierwsza od lewej w dolnym rzędzie to KissKiss Guerlaina ? Jaki to kolor i czy w rzeczywistości jest taki jak ten na zdjęciu ?
Pierwsza od prawej to Guerlain, pierwsza od lwej- wściekło różowa(a w rzeczywistości bardzo przejrzysta, delikatna) to Avon.
Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Estella kolekcja bardzo ładna, śliczne kolory uwielbiam takie
Powiesz mi cos o różu Stila? Bardzo mi się podobają te kosmetyki.
Małe opakowanie-ciężko grzebać w nim palcem, ale róż jest bardzo przyjemny. Daje dość przejrzysty efekt, który można stopniować, bez problemu sie rozciera.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 16:06   #4110
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Estello, jestem pod ogromnym wrażniem Wszystko, co do jednej sztuki jest prześlicznie i chętnie bym Cię ograbiła

A ja mam pytanie odnośnie bajeranckiego błyszczyka Sephory odświeżającego oddech Co o nim sądzisz ? Do mnie powiniem dotrzeć lada dzień taki sam i jestem bardzo go ciekawa
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.