NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II. - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-30, 20:16   #4201
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Dziekuje
To nie jest Posy, to 01- Peony

Contax- mam nadzieje, ze sie nie rozczarujesz, gdy je poznasz organoleptycznie
Znalazlam fotki, na ktorych mam roz Sashboxa na twarzy, ale wygladam na nich jak "idz stad i nie wracaj" , dlatego waham sie, czy je tu wrzucac To byly moje urodziny- bylam umierajaca (nerki) i nie spalam od 40 godzin, a musialam "jakos" wygladac idac do ludzi i wtedy docenilam Smashboxa
Peony - piekny odcien dla chlodnej karnacji

Na pewno sie nie rozczaruje, to dobre kosmetyki pozostaje tylko kwestia kolorystyki; dla mnie zupelnie inna, bo jestem mniej wiecej Pania Jasienia, czyli tonacja ciepla.

Smashbox najbardziej mnie zaintrygowal, bo szukam czegos nowego bezdrobinkowego. I on tak fajnie ascetycznie wyglada w porownaniu z nowosciami jakie ostatnio pojawiaja sie na rynku

A Burzuji tez nie lubie, sa dla mnie za twarde.

Kattarino jeszcze troszke Cie pomecze Ciekawi mnie bardzo Twoje zdanie na temat baz Smashbox. Od jakiegos czasu krece sie kolo nich i sama nie wiem - kupic nie kupic
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 20:22   #4202
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Smashbox mnie najbardziej zaintrygowal, bo szukam czegos nowego bezdrobinkowego. I on tak fajnie ascetycznie wyglada w porownaniu z nowosciami jakie ostatnio pojawiaja sie na rynku
Podobają mi się ich dwie rzeczy aktualnie nowość którą wklejałam w wątku brązerowym http://www.smashbox.com/index.cfm/fu...-712c932ff6c4/ i to http://www.smashbox.com/index.cfm/fu...-7be0c0ea0795/

Kattarino przyłączam się do pytania o bazy - zafascynowana jestem kolorowymi kosmetykami do korygowania koloru skóry, a Smashbox ich kilka ma no i - Ty na pewno nie uzywasz podkładów?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 20:26   #4203
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Podobają mi się ich dwie rzeczy aktualnie nowość którą wklejałam w wątku brązerowym http://www.smashbox.com/index.cfm/fu...-712c932ff6c4/ i to http://www.smashbox.com/index.cfm/fu...-7be0c0ea0795/
Aga naleza Ci sie baty za to nieustajace kuszenie mnie
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 20:28   #4204
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Aga naleza Ci sie baty za to nieustajace kuszenie mnie
Obiecuję, że jeśli wygram w totka (najpierw trzeba zacząć grać ) to podaruję Ci kilka pięknych, ale zbędnych gadżetów
A ostatnio mam jeszcze fazę na buty ze znanego Ci sklepu i 5 par na oku
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 20:48   #4205
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Kattarino, śliczności, wszystko takie jaśniuteńkie
Dla mnie większośc kosmetyków nieznana dlatego przyłączam się do pytania Dziewczyn o Smashbox.

Powiedz mi proszę cos o kosmetykach Too Faced? Jest tu u mnie i chętnie bym cos sobie sprawiła
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 20:55   #4206
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Dodalam fotki z podpisami Jak dam rade to jutro wystapia cienie i kolorowka do ust

Contax- mam 2 bazy Smashboxa i raczej nie zdecyduje sie na kupno trzeciej- Color Correcting- liliowej, na ktora "czaje sie" od kilku miesiecy
-najnowsze wcielenie Foto Finish z Dermaxylem -ladnie wygladza, choc bez rewelacji- podobna konsystencje i dzialanie miala duzo tansza baza Lumene.
-Artificial Light- uzywam glownie na szyje i dekolt, bo na buzi daje efekt latarni
Na szczescie bazy Smashboxa nie zapychaja mnie, ale moglabym sie bez nich obejsc

Generalnie od lat, najbardziej zadowolona jestem z rozswietlajacej bazy Lumene- Crystal Radiance Przepieknie miesza sie z podkladami Lumene, mozna dzieki temu stopniowac odcien. Daje efekt wypoczetej cery

Agniesko, naprawde nie uzywam podkladow. Smashboxa ubywa- bo produkuje co pewien czas odlewki. Pozostale to nowki!

Odnosnie Soft Lights, juz 4 razy podczas zakupow internetowych mialam w koszyku- odcienie Highlights i Lens, ale zawsze z nich rezygnowalam Sa strasznie drogie i tak naprawde nie jestem pewna, czy przy 5 roznych rozswietlaczach i calej bandzie blushow, potrzebuje jeszcze tego kosmetyku ? Rozsadek mowi stop, ale i tak cos mnie do nich ciagnie

Dziewczyny mam jeszcze po jednej firmowej probce Smashboxa: bazy Photo Finish w kolorze zielonym i Anti-Shine. Chetnie posle potrzebujacej osobie

Ryjku- TooFaced ma swietna kolorowke tansza niz Smashbox, a o porownywalnej jakosci. Polecam roze, rozswietlacze, cienie do powiek, baze pod cienie, no i moj ukochany puder Absolutely Invisible Pressed Powder
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 21:07   #4207
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Obiecuję, że jeśli wygram w totka (najpierw trzeba zacząć grać ) to podaruję Ci kilka pięknych, ale zbędnych gadżetów
A ostatnio mam jeszcze fazę na buty ze znanego Ci sklepu i 5 par na oku
Trzymam Cie za slowo

Aga buty masz tylko na oku, czy juz w koszyku


Kattarino jeszcze raz dziekuje za odpowiedzi
Korca mnie glownie bazy Foto Finish i korygujace brzoskwiniowa i zielona. Brzoskwiniowa dla wyrownania kolorytu skory i piegow, a zielona do ukrycia naczynek i podraznien, ktore zdarzaja mi sie od czasu do czasu.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-30, 21:27   #4208
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

[quote=Kattarina;4460132]Dodalam fotki z podpisami Jak dam rade to jutro wystapia cienie i kolorowka do ust

Contax- mam 2 bazy Smashboxa i raczej nie zdecyduje sie na kupno trzeciej- Color Correcting- liliowej, na ktora "czaje sie" od kilku miesiecy
-najnowsze wcielenie Foto Finish z Dermaxylem -ladnie wygladza, choc bez rewelacji- podobna konsystencje i dzialanie miala duzo tansza baza Lumene.
-Artificial Light- uzywam glownie na szyje i dekolt, bo na buzi daje efekt latarni
Na szczescie bazy Smashboxa nie zapychaja mnie, ale moglabym sie bez nich obejsc

Generalnie od lat, najbardziej zadowolona jestem z rozswietlajacej bazy Lumene- Crystal Radiance Przepieknie miesza sie z podkladami Lumene, mozna dzieki temu stopniowac odcien. Daje efekt wypoczetej cery

Agniesko, naprawde nie uzywam podkladow. Smashboxa ubywa- bo produkuje co pewien czas odlewki. Pozostale to nowki!

Odnosnie Soft Lights, juz 4 razy podczas zakupow internetowych mialam w koszyku- odcienie Highlights i Lens, ale zawsze z nich rezygnowalam Sa strasznie drogie i tak naprawde nie jestem pewna, czy przy 5 roznych rozswietlaczach i calej bandzie blushow, potrzebuje jeszcze tego kosmetyku ? Rozsadek mowi stop, ale i tak cos mnie do nich ciagnie

Dziewczyny mam jeszcze po jednej firmowej probce Smashboxa: bazy Photo Finish w kolorze zielonym i Anti-Shine. Chetnie posle potrzebujacej osobie

Ryjku- TooFaced ma swietna kolorowke tansza niz Smashbox, a o porownywalnej jakosci. Polecam roze, rozswietlacze, cienie do powiek, baze pod cienie, no i moj ukochany puder Absolutely Invisible Pressed Powder





No i po co ja Ciebie Kattarino pytalam . A czy one maja w składzie silikony i trójglicerydy - strasznie tych dziadów nie znoszę
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 21:31   #4209
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Trzymam Cie za slowo

Aga buty masz tylko na oku, czy juz w koszyku


Kattarino jeszcze raz dziekuje za odpowiedzi
Korca mnie glownie bazy Foto Finish i korygujace brzoskwiniowa i zielona.
No to mam probeczke zielonej , moze cos jeszcze Cie zainteresuje, zeby sie oplacala wyslac
Ja jestem w sumie typem neutralnym- wszystko zalezy od makijazu i stroju, wiec mam szeroka game kolorowki
Dlatego wiem, ze roz Smashbox- Aparture bylby dobry i dla Ciebie ,ten akurat odcien moge polecic i w ciemno
Wrzucam fotki, o ktorych wspominalam- to jedyne jakie mam z tym wlasnie rozem na polikach. Jakosc srednia, bo wycielem paszcze ze zdjecia zbiorowego Zdjecia sa przyciemnione, z powodu oswietlenia- w rzeczywistosci wygladalo naturalniej Uwierz prosze na slowo, bylam b. chora, niewyspana i popuchnieta i gdy sie tak czuje robie sie autentycznie biala , a blush Smashboxa mnie-zombie ozywil.
Mialam na twarzy baze Smashboxa, transparentny puder Too Faced (dal aksamitny efekt na wloskach) i ten roz..

Ryjku- puder TooFaced na pewno ma trojglicerydy i silikony- przypuszczam, ze wlasnie dlatego tak mi sluzy (tym bardziej, ze sa daleko w skladzie)
Reszte kosmetykow musialabym posprawdzac. Na firmowej str.TooFaced nie ma skladow, ale na szwedzkich str., gdzie mozna kupic te kosmetyki, podaja do wiekszosci produktow. W razie czego, moge skopiowac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Blush smashbox.jpg (89,6 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Blush Smashbox 2.jpg (110,1 KB, 178 załadowań)
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 21:44   #4210
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Contax- mam 2 bazy Smashboxa i raczej nie zdecyduje sie na kupno trzeciej- Color Correcting- liliowej, na ktora "czaje sie" od kilku miesiecy
-najnowsze wcielenie Foto Finish z Dermaxylem -ladnie wygladza, choc bez rewelacji- podobna konsystencje i dzialanie miala duzo tansza baza Lumene.

Agniesko, naprawde nie uzywam podkladow. Smashboxa ubywa- bo produkuje co pewien czas odlewki. Pozostale to nowki!

Odnosnie Soft Lights, juz 4 razy podczas zakupow internetowych mialam w koszyku- odcienie Highlights i Lens, ale zawsze z nich rezygnowalam Sa strasznie drogie i tak naprawde nie jestem pewna, czy przy 5 roznych rozswietlaczach i calej bandzie blushow, potrzebuje jeszcze tego kosmetyku ? Rozsadek mowi stop, ale i tak cos mnie do nich ciagnie
Kattarino, dlaczego nie skusisz się na następną? Z jakiegoś innego powodu niż wydajność tego typu kosmetyków i posiadanie trzech na stanie?
Ja dopiero dziś zobaczyłam te Soft Lights'y, opinie na MUA mają bardzo dobre, ale pewnie w najbliższym czasie się nie skuszę... mam nadzieję

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Trzymam Cie za slowo

Aga buty masz tylko na oku, czy juz w koszyku


Kattarino jeszcze raz dziekuje za odpowiedzi
Korca mnie glownie bazy Foto Finish i korygujace brzoskwiniowa i zielona. Brzoskwiniowa dla wyrownania kolorytu skory i piegow, a zielona do ukrycia naczynek i podraznien, ktore zdarzaja mi sie od czasu do czasu.
Na razie na oku, przyszły ostatnio japonki, ale wymienię ja na większy rozmiar
Myślę o tych samych kolorach baz z drugiej strony nie wiem czy praktyczniejszy nie jest po prostu zielony korektor, ale...i tak go kładę niemal na całą twarz
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 21:46   #4211
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Kattarino - jak mozesz! piekna kolekcja
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-30, 21:56   #4212
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Kattarino, dlaczego nie skusisz się na następną? Z jakiegoś innego powodu niż wydajność tego typu kosmetyków i posiadanie trzech na stanie?
Ja dopiero dziś zobaczyłam te Soft Lights'y, opinie na MUA mają bardzo dobre, ale pewnie w najbliższym czasie się nie skuszę... mam nadzieję



Na razie na oku, przyszły ostatnio japonki, ale wymienię ja na większy rozmiar
Myślę o tych samych kolorach baz z drugiej strony nie wiem czy praktyczniejszy nie jest po prostu zielony korektor, ale...i tak go kładę niemal na całą twarz
Dalam bazom Smashboxa szanse- i nie powalily mnie na kolana. Nie sa zle, ale znam lepsze- chocby Lumene
Wprawdzie nie wyprobowalam konkretnej bazy Color Correcting, Balance (liliowej) - a szkoda mi bylo zuzyc probke zielonej, skoro i tak nie bylaby miarodajna Jednak nie zamierzam nabywac kolejnego drogiego kosmetyku, ktory uzyje 4-5 razy i odstawie.

Mirianko-
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 22:00   #4213
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Dalam bazom Smashboxa szanse- i nie powalily mnie na kolana. Nie sa zle, ale znam lepsze- chocby Lumene
Wprawdzie nie wyprobowalam konkretnej bazy Color Correcting, Balance (liliowej) - a szkoda mi bylo zuzyc probke zielonej, skoro i tak nie bylaby miarodajna Jednak nie zamierzam nabywac kolejnego drogiego kosmetyku, ktory uzyje 4-5 razy i odstawie.
Acha ja się pewnie skuszę na zieloną, ale za kilka mies., gdy zużyję obydwa zielone korektory
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 22:15   #4214
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Acha ja się pewnie skuszę na zieloną, ale za kilka mies., gdy zużyję obydwa zielone korektory
Kurczaki, az mnie kusi otworzyc teraz te probke z zielona baza
Wydaje mi sie, ze one sa zupelnie transparentne i takiego prawdziwego zaczerwienienia nie beda w stanie skorygowac
Dobrze dobrany, zielony korektor, ktory nie podkresla porow i nie jest komodogenny, moze sie okazac lepszym rozwiazaniem.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 22:22   #4215
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Kurczaki, az mnie kusi otworzyc teraz te probke z zielona baza
Wydaje mi sie, ze one sa zupelnie transparentne i takiego prawdziwego zaczerwienienia nie beda w stanie skorygowac
Dobrze dobrany, zielony korektor, ktory nie podkresla porow i nie jest komodogenny, moze sie okazac lepszym rozwiazaniem.
To pozostaje mi poprosić o próbkę gdy następnym razem będę we Wrocławiu i porównam. Zielony korektor (taki typowo naczynkowy, nie np. kamuflaż ArtDeco) też mi nie przykrywa np. zaognionego wyprysku, ale gdy stapia się ze skórą - sprawia, że robi szara ułatwiając tym samym zadanie podkładowi i kolejnemu korektorowi na wierzch
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 22:30   #4216
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
To pozostaje mi poprosić o próbkę gdy następnym razem będę we Wrocławiu i porównam. Zielony korektor (taki typowo naczynkowy, nie np. kamuflaż ArtDeco) też mi nie przykrywa np. zaognionego wyprysku, ale gdy stapia się ze skórą - sprawia, że robi szara ułatwiając tym samym zadanie podkładowi i kolejnemu korektorowi na wierzch
Agniesko- czyli Ty potrzebujesz pelnego krycia? Wydaje mi sie, ze gdzies, kiedys testowalam taki "tynk" Tzn. podklad ktory zastygal na twarzy tworzac idealnie jednolita powloke- teraz nie pamietam, co to moglo byc
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 22:32   #4217
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Kurczaki, az mnie kusi otworzyc teraz te probke z zielona baza
Wydaje mi sie, ze one sa zupelnie transparentne i takiego prawdziwego zaczerwienienia nie beda w stanie skorygowac
Dobrze dobrany, zielony korektor, ktory nie podkresla porow i nie jest komodogenny, moze sie okazac lepszym rozwiazaniem.
miałam baze fioletowa faktycznie,rozsmarowana na dłoni pozostawiała matowo-silikonową powłoczkę ale taką jakby mgiełkę-półtrasnparentną ale fakt-po paru uzyciach juz nie czułam/widziałam na twarzy róznicy z bazą jak i bez wiec zakupu nie powtórzyłam
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 22:37   #4218
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
miałam baze fioletowa faktycznie,rozsmarowana na dłoni pozostawiała matowo-silikonową powłoczkę ale taką jakby mgiełkę-półtrasnparentną ale fakt-po paru uzyciach juz nie czułam/widziałam na twarzy róznicy z bazą jak i bez wiec zakupu nie powtórzyłam
Mirianko- dziekuje za informacje Tak wlasnie ja sobie wyobrazalam i teraz w koncu moge z czystym sumieniem zapomniec o zakupie

W zwiazku z tym, zapewne sie skusze na Soft Lights
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 22:59   #4219
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Agniesko- czyli Ty potrzebujesz pelnego krycia? Wydaje mi sie, ze gdzies, kiedys testowalam taki "tynk" Tzn. podklad ktory zastygal na twarzy tworzac idealnie jednolita powloke- teraz nie pamietam, co to moglo byc
Nie, wyszłam już z tego okresu idealnego krycia i szukania podkładu z jak największą ilością pigmentu. Stwierdziłam, że to i tak nie wygląda naturalnie: skóra o idealnie jednolitym kolorze, a nieco pofalowana potrzebuję za to takich baz i korektorów, które ukryją moje upodobanie do kwasów w wysokich stężeniach (znaczy się: czerwoną gębę ), bo nawet najjaśniejszy podkład na takiej skórze wygląda źle i za ciemno
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-30, 23:12   #4220
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Nie, wyszłam już z tego okresu idealnego krycia i szukania podkładu z jak największą ilością pigmentu. Stwierdziłam, że to i tak nie wygląda naturalnie: skóra o idealnie jednolitym kolorze, a nieco pofalowana potrzebuję za to takich baz i korektorów, które ukryją moje upodobanie do kwasów w wysokich stężeniach (znaczy się: czerwoną gębę ), bo nawet najjaśniejszy podkład na takiej skórze wygląda źle i za ciemno
Rozumiem i chcialam Ci polecic Laure Mercier- najjasniejszy odcien podkladu (tego,ktory wyslalam dziewczynom) jest zoltawy, wpadajacy w popiel- przypuszczam, ze ladnie korygowalby zaczerwienienia
Niestety bez bazy L.Mercier strasznie podkreslal pory.
Natomiast niedawno widzialam makijaz wykonany kilkoma kosmetykami z systemu Flowless Face - efekt byl niesamowity. Szczegolnie , ze wiem jak ta osoba wygladala bez makijazu.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 23:47   #4221
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Kattarino, masz przepiękne, szlachetne rysy I równie piękną cerę

Muszę pomęczyć:
-IsaDora- Snow Glow Powder, 23- Snow White
-Paloma- puder w kulkach- korygujacy, nr 1

Jak oceniasz te dwa kosmetyki? Czy IsaDorę można porównać do rozświetlaczy Sephory?

__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 00:02   #4222
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

ja moge odpowiedziec?? IsaDora snow to mój ulubiony rozswietlacz daje delikatniejszy,bardziej poswiatowy(perłowo-ciut drobinkowo) niz drobinkowa Sephora ładniej wyglda na kosciach policzkowych i pod łukiem brwiowym jest taki bardziej "skupiony"niz drobinki Sephory ale widoczny (nie wiem jak to okreslic ),Sephora lepiej spisuje sie na dekolcie no i jest snieznawo biały,Sephora bardziej cielista
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 00:26   #4223
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Natomiast niedawno widzialam makijaz wykonany kilkoma kosmetykami z systemu Flowless Face - efekt byl niesamowity. Szczegolnie , ze wiem jak ta osoba wygladala bez makijazu.
mówisz o tym? http://www.lauramercier.com/flawlessface_whatis.php
bo tez mnie kusza niektóre kosmetyki, zwłaszcza ten
no i moze jeszcze ten
lub ten
i to portfolio tez kusi
ahhh, no i zapomniałabym o tym

ciekawy jest jeszcze ten puder... jak będe w UK muszę na niego dobrze spojrzeć. ktoś moze go oglądał lub posiada?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 00:26   #4224
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
zdj.3 - podkład Avonu Nie miałam pomysłu, z czym porównać kolor, więc wzięłam najbardziej pospolity/popularny korektor - stara seria Visions.
zdj.4 - co by nie być gołosłowną, że się ładnie stapia - zdjęcie mojego rozczochranego ryjka (muminek jak żywy) w wyżej wspomnianym podkładzie i odrobinie pudru sypkiego (bez koloru). Szyja nie odcina się zbytnio od twarzy, i chwała bogu za to

Miłego oglądania (pomijając ostatnie zdjęcie )
O jak Cię dawno nie widziałam.


Anuś a jak z kryciem w tym podkładzie?
Lubię być ostro zatynkowana.

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
OMG, dlaczego wczesniej nie natrafilam na ten watek To raj dla moich oczu

Moge na poczatek ujawnic swoja najwieksza manie: roze do policzkow
Zamieszczam zdjecie tych, ktore posiadam obecnie. (lampa blyskowa rozjasnila kolory)

Od lewej:
-Collistar, nr 4- Confetto
-Bourjois, 48- Cendre de rose brune
-Lumene, 2- Charming Blush
-TooFaced, Pretty in Pink
-Clinique, Fresh Bloom Allover Colour
-Smashbox-,Smashing Aparture
-TooFaced, Oye Vey
-Bourjois, 74-Rose ambre
-Collistar. nr 14- Pesca
- Smashbox Beauty A-Go-Go Color Palette & Brush Kit
zaw. 2 kremowe rozswietlacze : Marvelous i Darling, ktore na cerze bladziocha sluza z powadzeniem jako roze


Jak sie zmobilizuje, zrobie zdjecia reszty kolorowki
Kattarino super kolekcja kosmetyków i widzę, że my jesteśmy podobne kolorystycznie, w sensie wybieranych kolorów/odcieni. Czekam na dalszy ciąg.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 00:32   #4225
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
ja moge odpowiedziec?? IsaDora snow to mój ulubiony rozswietlacz daje delikatniejszy,bardziej poswiatowy(perłowo-ciut drobinkowo) niz drobinkowa Sephora ładniej wyglda na kosciach policzkowych i pod łukiem brwiowym jest taki bardziej "skupiony"niz drobinki Sephory ale widoczny (nie wiem jak to okreslic ),Sephora lepiej spisuje sie na dekolcie no i jest snieznawo biały,Sephora bardziej cielista
Moge sie pod tym podpisac Isa Dora to rowniez moj ulubiony rozswietlacz twarzy- a to ze jest bialy pozwala mi go aplikowac na cala twarz (no, oprocz nosa). Ladnie prezentuje sie na zdjeciach

Z kuleczek Paloma usunelam wszystkie cielistorozowe, zeby zostawic tylko chlodne kolory. Uwielbialam je zima, gdy robilam makijaz "mrozny": blada, perlowa, chlodna cera, zimny roz (Collistar lub TooFaced) i szarosci na oczach.

Rachelo- dziekuje
Rysy twarzy to geny , ale stan cery jest nagroda za lata nierownej walki ze strasznym tradzikiem i za to, ze wstydzilam sie pokazywac ludziom

Beekeeper- tak, o tym pisalam Efekt jest niesamowity i najpiekniejsze jest to, ze twarz nie wyglada plasko. Niestety ta kolezanka ma skore o 3 tony ciemniejsza niz ja, wiec nie moglam wyprobowac jej kosemtykow.

A Secret Finish daje taki efekt: Tylko trzeba go umiec aplikowac- ja niestety miewam klopoty z osiagnieciem naturalnego wygladu po nalozeniu wielu warstw kosmetykow

Edit: alez sie rozszalalas z przykladami Kiedy zaczelam pisac odpowiedz byl jeden, a po odswiezeniu strony przybylo 5
Secret Brightening Powder- kliknelabym kilka dni temu, gdyby akurat nie zostal wykupiony, w jedynym sklepie internet. w ktorym go moge zamowic

Pomadko- dziekuje Postaram sie jutro zebrac cienie, konturowki i pomadki

Edytowane przez Kattarina
Czas edycji: 2007-05-31 o 04:31
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 01:01   #4226
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
ja moge odpowiedziec??
No pewnie
IsaDorę niby znam od dawna (moja mama kocha ich paletki cieni, ja - błyszczyki i pudry), ale widzę że jestem sporo do tyłu.
Mirian, Kat - dziękuję za opis rozświetlacza, kusi
Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
O jak Cię dawno nie widziałam.
Ohho, i kto to mówi

Krycie tego podkładu jest wbrew pozorom dość mocne - mimo że podkład wydaje się lekki i pozostawia na skórze subtelną, rozpromieniającą poświatę (nie ma żadnych drobinek!); ja na niego dodatkowo nawalam puder i korektor naprawdę nie jest mi już potrzebny
Podkład ma jeszcze jeden plus - ładny, karmelkowy zapach.
Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Rachelo- dziekuje
Rysy twarzy to geny , ale stan cery jest nagroda za lata nierownej walki ze strasznym tradzikiem i za to, ze wstydzilam sie pokazywac ludziom
To daje mi (i mojej okropnej cerze) pewne nadzieje na przyszłość... Bo póki co bez dobrego podkładu ani rusz, nie mówiąc o jakichś większych niespodziankach; rany - trądzik to walka z wiatrakami, ja walczę 7 rok i witki mi już opadają...

Kuleczki Palomy zainteresowały mnie już jakiś czas temu, jak i mnie opanowała "kulkomania" - będę musiała je wyczochrać w GC, jestem ciekawa czy są równie szorstkie co kulki APC
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 01:17   #4227
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Pomadko- dziekuje Postaram sie jutro zebrac cienie, konturowki i pomadki
Ba! Najsampierw czekam na pomadki.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Ohho, i kto to mówi

Krycie tego podkładu jest wbrew pozorom dość mocne - mimo że podkład wydaje się lekki i pozostawia na skórze subtelną, rozpromieniającą poświatę (nie ma żadnych drobinek!); ja na niego dodatkowo nawalam puder i korektor naprawdę nie jest mi już potrzebny
Podkład ma jeszcze jeden plus - ładny, karmelkowy zapach.
Dziękujesz.

Aniu, a czy ten puder nakładasz z przekonania -no wiesz przyzywczajenie i te sprawy, czy z potrzeby? Znaczy czy podkład wymaga względnego przyprószenia? Daje matowe wykończenie cerze?

Pytam o to, bo ja w ogóle się nie "wykańczam" żadnym pudrem, tylko sam podkład i reszta [róż, rozświetlacz...] i czasami po nałożeniu podkładu, robi się taka jakby tłustawa poświata na twarzy, którą trzeba by zmatowić, co mi średnio pasuje.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 01:22   #4228
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

No to właśnie po to ten puder - co prawda nie mam wrażenia, że skóra jest tłusta; no ale jeśli trochę się "błyszczę" tuż po nałożeniu podkładu, to lepiej tego tak nie zostawiać, wolę żeby mi moja drogocenna tapetka nie spływała

Sprawdzałam jakiś czas temu skład nowego Personal Match (oczywiście pudełeczko zdążyłam już posiać), ale nie zauważyłam w składzie silikonu...
Spodziewałam się go tam ujrzeć, biorąc pod uwagę bardzo przyjemną aplikację podkładu i stan skóry po (wygląda lepiej, co tu dużo mówić).
Przedziwny ten podkład, cieszę się że go kupiłam.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 01:49   #4229
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
No to właśnie po to ten puder - co prawda nie mam wrażenia, że skóra jest tłusta; no ale jeśli trochę się "błyszczę" tuż po nałożeniu podkładu, to lepiej tego tak nie zostawiać, wolę żeby mi moja drogocenna tapetka nie spływała

Sprawdzałam jakiś czas temu skład nowego Personal Match (oczywiście pudełeczko zdążyłam już posiać), ale nie zauważyłam w składzie silikonu...
Spodziewałam się go tam ujrzeć, biorąc pod uwagę bardzo przyjemną aplikację podkładu i stan skóry po (wygląda lepiej, co tu dużo mówić).
Przedziwny ten podkład, cieszę się że go kupiłam.
Hm chyba muszę zdobyć próbkę, bo opis brzmi interesująco.

Dziękuję.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 07:32   #4230
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Zrobilam sesje zdjeciowa reszty kolorowki

Fot.1- Najsampierw pomadki
-Clinique, 17- Extreme Pink (gratis )
-Collistar, Effetto Seta, 1-Cipria (+3 na zapas )
-Smashbox Mod Chic Photo Finish Lipstick, Pale Pout
-IsaDora, Cream Intensive Lipstick70-Golden Red
-Bourjois, Rouge Pop Chic, 4-Prune glycero
-Bourjois, Rouge Pop Chic, 9-Pourpre Chic
-Lumene, Berryfun 03

Fot.2- konturowki i blyszczyki
-Clarins Colour Quench Lip Balm, 11
-Clarins Colour Quench Lip Balm, 03
-Clarins Racractable Lip Definer, Long-lasting, 03-nude
-Bourjois blyszczyk 3D, 65-Lilas electric
-Dior
-SansSoucis, 05-natural
-PriviAutomatic x2szt.

Fot.3- tusze+ zele do brwi
-w tle moj ukochany Lash XL E.Lauder (3 zapasowe zestawy -tusz+baza+miniaturka plynu do demakijazu)
-IsaDora, Build-up Extra Volume Mascara, 07-Black Blue (najpiekniejszy odcien granatu, jaki widzialam )
-Isa Dora, Color & Shape Eye Brow Gel, 44- Soft Cashmere
-Lash Primer Plus - baza E.Lauder,
-Clinique , High Impact Mascara- mini
-Collistar- Supermascara 3D
-Lash XL- Black
-Lash XL-Charcoal

Fot.4- cienie i konturowki do oczu
cienie:
-IsaDora, 51- Cappuccino x2szt.
-IsaDora, 35 Pearls
-Smashbox- Tokidoki Eye Shadow Quad - Celebrita
-cien Bourjois
-Clinique 206- Frosted Blossom
-Clinique 303- Lucky Penny
-Clinique 301- Platinum
-Clarins Deep Shimmer, 28- Urban Grey
-Collistar Wet&Dry, 14- Turchese dorato

konturowki -po lewej str.
-Clinique Quickliner 02-Smoky Brown
-Lumene 2-Brown
-IsaDora Colormatic, 22- Dark Brown
-IsaDora INLINER Kajal 52- Indian Dark Brown
-IsaDora INLINER Kajal 51- Indian Black
po prawej str:
-IsaDora INLINER Kajal 53-Pale Blue
-Collistar "Vinyl Effect" odcien 2- Turchese (2szt.)
-SansSoucis Kajal Stick 20-Blue
-Clarins Waterproof Eyeliner 03- Grey
-Clarins Eye Pencil 03- Grey

Fot.5- rozne
-Paletka Smashbox, Beauty A-Go-Go Color Palette & Brush Kit
-Cienie Clinique, mini paletka zlozona z podwojnych cieni- Pink Tweed i pojedynczego cienia Soft Shimmer- Confetti
-bazy pod cienie (IsaDora, TooFaced- perlowa, w okraglym pojemniczku),
-baza do ust Lumene
-korektor Lumene
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Katt 01.jpg (112,8 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Katt 02.jpg (117,3 KB, 190 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Katt 03.jpg (110,0 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Katt 04.jpg (105,7 KB, 246 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Katt 05.jpg (109,4 KB, 214 załadowań)

Edytowane przez Kattarina
Czas edycji: 2007-05-31 o 15:42 Powód: uzupelnienie danych :)
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.