Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-11, 18:20   #841
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez vielleicht Pokaż wiadomość
Moim zdaniem każdy może zadawać pytania i nie wydaje mi się, żebyśmy wymieniały się tu plotkami. Raczej doświadczeniami i swoimi wątpliwościami.
oki to ja ponawiam pytanie: czy jest różnica między rzęsami z firmy typu Clarena czy Nouveu lashes czy jakoś tak między rzęsami z allegro dostępnymi dla każdego? Są one inaczej zrobione jakoś czy coś takiego?

Oj nie ten post zacytowałam sorki miał być post pauli033
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 18:33   #842
paula033
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Dziewczyny nie bierzcie do siebie tego osobiscie. Zwrocilam uwage poniewaz czytalam zbyt duzo postow na temat wypadanych rzes co jest totalna bzdura. Oczywiscie rzesy naturalne sa oslabione po dlugosci w momencie zdjecia rzes sztucznych czyli jak klientka zdecyduje sie je usunac.
Tu musisz przede wszystkim zainwestowac w jedwabne rzesy, nie syntetyczne. Dziwie sie rowniez dziewczynom, ktore wczesniej robily reklame roznym salonom kosmetycznym, kiedy po ich sprawdzeniu okazalo sie na wstepie, ze stosuja syntetyczne.
jaka jest roznica? Syntetyczne sie lamia chociazby podczas snu, gdy spimy na brzuchu. Rowniez przy aplikacji takich rzes jak zaczynalam ten zabieg wykonywac lamaly sie gdy bralam je w pensete.
Wiec jak ktos zauwazy kobiete z nierowna dlugoscia rzes to znaczy ze rzekomy solidny salon nalozyl jej syntetyczne. Juz nie wpomina o polysku i barwie jakie odroznia te dwa gatunki rzes.
paula033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 18:41   #843
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez paula033 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie bierzcie do siebie tego osobiscie. Zwrocilam uwage poniewaz czytalam zbyt duzo postow na temat wypadanych rzes co jest totalna bzdura. Oczywiscie rzesy naturalne sa oslabione po dlugosci w momencie zdjecia rzes sztucznych czyli jak klientka zdecyduje sie je usunac.
Tu musisz przede wszystkim zainwestowac w jedwabne rzesy, nie syntetyczne. Dziwie sie rowniez dziewczynom, ktore wczesniej robily reklame roznym salonom kosmetycznym, kiedy po ich sprawdzeniu okazalo sie na wstepie, ze stosuja syntetyczne.
jaka jest roznica? Syntetyczne sie lamia chociazby podczas snu, gdy spimy na brzuchu. Rowniez przy aplikacji takich rzes jak zaczynalam ten zabieg wykonywac lamaly sie gdy bralam je w pensete.
Wiec jak ktos zauwazy kobiete z nierowna dlugoscia rzes to znaczy ze rzekomy solidny salon nalozyl jej syntetyczne. Juz nie wpomina o polysku i barwie jakie odroznia te dwa gatunki rzes.
Narazie oglądam tak orientacyjnie, ale np. takie by były dobre skoro jedwabne?:
http://allegro.pl/item936474480_jedw...ys_gratis.html
Czy ta cena która jest podana jest niska, czy taka normalna?
Chce wiedziec porpostu jakie wydatki mnie czekają
Co prawda jak już wolałabym kupowac rzesy od tej firmy na której będe się szkolić bo będe wiedziała że dobre, ale jeśli np. z allegro są tańsze a równie dobre to czemu nie... A na żadnych stronach profesjonalnych firm nie mogę się zalogować i porównać cen.

Edytowane przez gsk
Czas edycji: 2010-03-11 o 18:43
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 18:56   #844
paula033
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Hej,
Nie wiem co to za link ale widze ze allegrowy. Obsolutnie NIE!!! Nie wiem czy czyms jeszcze sie zajmujesz ale dla porownania jak zamiawialam z allegro materialy na tipsy czyli konkretnie zel to byl tak gowniany ze ciagle pekal nie wspominajac ze zółk po tygodniu. Od tamtego czasu nigdy wiecej pseudo profesjonalnych kosmetykow z allegro.
Jesli chcesz wiedziec konkretnie to moze napisz na priv. Nie jestem za tym aby tu na forach robic komus doslowan reklame. Oczywiscie na poczatek bedziesz dlugi okres trenowac na znajomych, rodzinie to mozesz po taniosci kupic byle co. Jak nabierzesz wprawy w rekach i wyczujesz rzesy i pesety wtedy zainwestuj w klej szybkoschnacy i lepsze rzesy. A jak dl atreningu to mozna robic po kosztach.
paula033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 19:41   #845
Lysa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 25
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Dziewczyny pomóżcie!!
Studiuje kosmetologie w Krakowie i szkola organizuje kurs przedluzania i zageszczania rzes Hollywod Lashes - mieliscie doczynienia z tym?? pozytywne/negatywne opinie o kursie, produktach???

zapisalam sie na ten kurs, ktory promocyjnie dla studentek kosztuje 150zł dla pozostalych osob 300zł trwa ok 6h lub dluzej i robimy sobie na wzajem. grupy po 12-14 osob
Zapisalam sie w ciemno, dopiero dzis zaczełam o tym czytać. te 27 stron zajelo mi prawie caly dzien. Potem weszlam na strone HL i sie przerazilam jak w galerii zobaczylam posklejane rzesy (galeria zdjecie 3, no 2gie tez pozostawia chyba wiele do życzenia)

http://www.hollywoodlashes.eu/rzesy.html#rodzaje

wejdzcie i powiedzcie co o tym myslicie.

Sorrita Ty jak kiedys tam robialas kurs to ile placilas, jak dlugo trwal co bylo w cenie????????

Szczerze jestem negatywnie nastawiona do tego kursu HL po ogladnieciu tych zdjęć. Jesli to jakis pic na wode to moze mozna sie wypisac czy cos. wole dolozyć kase i zrobic dobry kurs a nie byle co..
Odpiszcie prosze
Lysa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 20:46   #846
paula033
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez Lysa89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie!!
Studiuje kosmetologie w Krakowie i szkola organizuje kurs przedluzania i zageszczania rzes Hollywod Lashes - mieliscie doczynienia z tym?? pozytywne/negatywne opinie o kursie, produktach???

zapisalam sie na ten kurs, ktory promocyjnie dla studentek kosztuje 150zł dla pozostalych osob 300zł trwa ok 6h lub dluzej i robimy sobie na wzajem. grupy po 12-14 osob
Zapisalam sie w ciemno, dopiero dzis zaczełam o tym czytać. te 27 stron zajelo mi prawie caly dzien. Potem weszlam na strone HL i sie przerazilam jak w galerii zobaczylam posklejane rzesy (galeria zdjecie 3, no 2gie tez pozostawia chyba wiele do życzenia)

http://www.hollywoodlashes.eu/rzesy.html#rodzaje

wejdzcie i powiedzcie co o tym myslicie.

Sorrita Ty jak kiedys tam robialas kurs to ile placilas, jak dlugo trwal co bylo w cenie????????

Szczerze jestem negatywnie nastawiona do tego kursu HL po ogladnieciu tych zdjęć. Jesli to jakis pic na wode to moze mozna sie wypisac czy cos. wole dolozyć kase i zrobic dobry kurs a nie byle co..
Odpiszcie prosze
hahaha co za dramat. Jak oni mogli sobie zrobic taka antyreklame?? Zdumiewajace, ja jak bym zobaczyla cos takiego to w zyciu bym nie poszla na taki zabieg. Nie dosc ze nie wszystkie przedluzone to jeszcze kazda w innym kierunku.
paula033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 21:03   #847
Lysa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 25
Dot.: przedłużanie rzęs????????

no dokladnie ;/ jutro idą pierwsze dziewczyny na kurs to sie dowiem jak bylo..ale moze one pomyslą ze tak ma byc 1:3 ;/ kurde...
Lysa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-11, 23:07   #848
agi wi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Jeżeli chodzi o kurs w tak dużych grupach to stanowczo odradzam. Chyba, że chcesz wydać pieniądze żeby poznać tylko zarys całego zabiegu. Grupa 3-4 osobowa to max, chociaż najlepsze są szkolenia indywidualne, a to już przekłada się na cenę. W takim natłoku luda nikt nie przypilnuje czy przyklejasz rzęsy np. pod odpowiednim kątem.
Odnośnie dyskusji na temat, które rzęsy są lepsze czy jedwabne czy syntetyczne a wasze teorie bazują na tym co pisze dana firma, to radzę wziąć pod uwagę, że większość tego co czytacie to chwyty marketingowe.
Czy jedwabne rzęsy mogły by kosztować 30zł. O krasnoludkach też czytałam, ale jakoś w nie nie wierzę. Znikomy procent jedwabiu może w nich być, ale za to czy rzęsa jest elastyczna czy sztywna jak drut i się odkształca, odpowiada raczej mieszanka syntetyków z których jest zrobiona. Jeżeli ktoś nadal ma wątpliwości to proponuję podzwonić wykonać kilka telefonów do wiodących firm jak i do firm które sprzedają na allegro i wypytać się np. o skład z czego dokładnie zrobione są rzęsy. Może tu wystąpić problem.
agi wi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 09:27   #849
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Mnie jakoś mega na długości rzęs nie zależy - bardziej na zagęszczeniu i wydaje mi się, ze ten efekt osiągnę wybierając jakiś umiarkowany wariant długościowy.Takie przynajmniej wnioski wyciągnęłam, po przeczytaniu i obejrzeniu zdjęć - kwestia wybrania miejsca jeszcze strasznie mnie męczy - nienawidzę takich napuszonych miejsc, a w innych nie do końca mam przekonanie co do kompetencji i boję się, że jak z tauażem -będę musiała gnać gdzieś w Polskę....
ps. strasznie podoba mi się to co widzę na awatarze agi wi
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 09:51   #850
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez paula033 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie bierzcie do siebie tego osobiscie. Zwrocilam uwage poniewaz czytalam zbyt duzo postow na temat wypadanych rzes co jest totalna bzdura.
Każdy post, który traktował o wypadaniu rzęs został odpowiednio skomentowany i wyjaśniony, więc nie musisz nam, szaraczkom, tłumaczyć tego po raz setny.
Cytat:
Tu musisz przede wszystkim zainwestowac w jedwabne rzesy, nie syntetyczne. (...)jaka jest roznica? Syntetyczne sie lamia chociazby podczas snu, gdy spimy na brzuchu.
Jaka jest różnica? Nie ma żadnej. Chcę zobaczyć te wszystkie kobiety, które śpią 8 godzina na brzuchu i z oczami i nosem w poduszce ... to raz. Dwa - Od roku nosze rzęsy syntetyczne i jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby coś się połamało, solidne toto jest, że aż szok, nawet palcami zgiąć nie można.
Cytat:
Rowniez przy aplikacji takich rzes jak zaczynalam ten zabieg wykonywac lamaly sie gdy bralam je w pensete.
To może należało delikatniej je brać w pĘsetę.
Cytat:
A na żadnych stronach profesjonalnych firm nie mogę się zalogować i porównać cen.
Taka rozmowa była już wcześniej i można o tym mówić również tak długo jak o żelach do przedłużania paznokci. Będziesz przedłużać, to będziesz wiedziała na jakich rzęsach pracuje Ci sie najlepiej, jakie lubią klientki; przetestujesz te droższe i te tańsze. Na allegro można znaleźć tak produkty lipne jak i dobrej jakości, a zakładanie z gory, że allegro = zło jest bez sensu. Onawiałaby sie kleju no name, bo wiadomo - bez badań itp. ale rzęsy te tańsze spokojnie możesz potestować.
Cytat:
Napisane przez paula033 Pokaż wiadomość
Hej,
Nie wiem co to za link ale widze ze allegrowy. Obsolutnie NIE!!! Nie wiem czy czyms jeszcze sie zajmujesz ale dla porownania jak zamiawialam z allegro materialy na tipsy czyli konkretnie zel to byl tak gowniany ze ciagle pekal nie wspominajac ze zółk po tygodniu. Od tamtego czasu nigdy wiecej pseudo profesjonalnych kosmetykow z allegro.
O właśnie, o takim podejściu mówię. A może nie pękał dlatego, ze był z allegro, ale dlatego, ze Ty nie potrafisz żelowac paznokci ?
Cytat:
Jesli chcesz wiedziec konkretnie to moze napisz na priv. Nie jestem za tym aby tu na forach robic komus doslowan reklame.
Naprawdę ? No coś Ty ?

Cytat:
Napisane przez Lysa89 Pokaż wiadomość
http://www.hollywoodlashes.eu/rzesy.html#rodzaje
wejdzcie i powiedzcie co o tym myslicie.
DRAMAT !!!
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 10:01   #851
paula033
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: przedłużanie rzęs????????

tez mi sie wydaje ze kurs w tak duzej grupie jest w ogole jakas pomylka. Ja bylam na szkoleniu gdzie bylam ja, instruktorka i modelki na ktorych sie uczylam. A tu nie dosc ze tyle na raz to jeszcze jedna na drugiej?? Jakas pomylka.
Co do rzes to dalej nie dam sobie powiedziec ze sytetyczne od jedwabnych sa lepsze. Jak ktos tak twierdzi to znaczy ze w ogole nie robil takiego zabiegu. A najlepiej kazda z was niech sie przekona w domu. I wezmie peseta syntetyczna rzese mocno i sama zobaczy jak ladnie si elamie.
Co do poprzedniego postu uwazam ze to przesada jechac gdzies w polske na taki zabieg. To jest na max 3 miesiace a nie jak tatuaz na zawsze. Takze wiecej odwagi. Z takim podjesciem mozna sie jeszcze z rok namyslac .

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Haha, tak co do zelu to tu filozofii nikt nie zrobi. Jest jedna metoda tylko rodzaje i jakosci zelu baaardzo wiele. Na allegro owszem mozna kupic podrobke zelu firmy ktora ja uzywam. Materialy bardzo dobre sa dostepne w sklepach dla osob ktore sie w nich zarejestruja i przesla swoje certyfikaty oraz prace. Wtedy mozna kupowac zel. Te z allegro rowniez testowalam trenujac na znajomych. Efekt zolkniecia jak i pekniec byl jednakowy.
Co do rzes jak mozna lapac delikatnie??? Zabieg trwa 3 godz i nie chya wydluzanie go o kolejna godz i martwic sie zeby nie pekla jakas rzesa jest pomylka. Dzieczyny wyprobojcie same. Zamowcie sobie syntetyczna i jedwabna same sie przekonacie
paula033 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 10:04   #852
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez paula033 Pokaż wiadomość
Co do poprzedniego postu uwazam ze to przesada jechac gdzies w polske na taki zabieg. To jest na max 3 miesiace a nie jak tatuaz na zawsze. Takze wiecej odwagi. Z takim podjesciem mozna sie jeszcze z rok namyslac .

Pospiech jest wskazany przy łapaniu much
Mnie się nie spieszy, a mój komfort i zadowolenie są dla mnie ważne tak samo jak efekt końcowy.
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 10:05   #853
paula033
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Poza tym npodkreslam jeszcze raz ze jedwabne maja lepszy polysk i intensywniejsza barwe czerni. Jak ktoras chce to niech napisze na priv to przesle zdjecie i jednych i drugich to da sie zauwazyc.
paula033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 10:07   #854
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Mam syntetyczne rzęsy i nie mogę powiedzieć, aby się łamały lub odkształcały. Bez przesady.
__________________
Blog książkowy
Ostatnia notka:
Stosik
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 10:10   #855
paula033
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Zadowolenie liczy sie dla wszystkich. Dla klientki i dla osoby wykonujacej ten zabieg. Popytaj moze kolezanek gdzie robily i jak i tam sie wybierz. A jesli nie masz takiej osoby to i tak bedzie ciezko. Na takich forach nie raz ciezko jest o obiektywne zdanie. Bo tu jest duzo osob ktore po prostu sie reklamuja same niby podszywajac sie pod klienta. Oczywiscie zeby nie bylo ze uwazm ze wszyscy. NIE! ale duzo zauwazylam takich postow.
Mozesz rowniez zadzwonic do szkoly i isc do istruktora jakiegos ktory uczy przedluzania rzes, jesli boisz sie zaufac osobie ktora robi to dopiero kilka lat.
paula033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 10:20   #856
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez paula033 Pokaż wiadomość
Zadowolenie liczy sie dla wszystkich. Dla klientki i dla osoby wykonujacej ten zabieg. Popytaj moze kolezanek gdzie robily i jak i tam sie wybierz. A jesli nie masz takiej osoby to i tak bedzie ciezko. Na takich forach nie raz ciezko jest o obiektywne zdanie. Bo tu jest duzo osob ktore po prostu sie reklamuja same niby podszywajac sie pod klienta. Oczywiscie zeby nie bylo ze uwazm ze wszyscy. NIE! ale duzo zauwazylam takich postow.
Mozesz rowniez zadzwonic do szkoly i isc do istruktora jakiegos ktory uczy przedluzania rzes, jesli boisz sie zaufac osobie ktora robi to dopiero kilka lat.
Jasne .To obie strony muszą być zadowolone.
Na razie odpadają mi takie, które nie są zainteresowane odpowiadaniem na maile, nie przesyłają zdjęć itp.Albonie mają czasu na takie kontakty z potencjalnym klientem.A do momentu umawiania się były w skowronkach i wszystko było na tak.Sprawdzałam na razie dwie czy trzy takie osoby priv. I jednen gabinet.Brrrrrrrrrrrr
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 10:30   #857
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez paula033 Pokaż wiadomość
Na takich forach nie raz ciezko jest o obiektywne zdanie. Bo tu jest duzo osob ktore po prostu sie reklamuja same niby podszywajac sie pod klienta. Oczywiscie zeby nie bylo ze uwazm ze wszyscy. NIE! ale duzo zauwazylam takich postow.
Ty jesteś jedną z takich osób, ktora pod płaszczykiem "dobrych rad" reklamuje siebie
Pisząc bzdury typu "rzęsy syntetyczne się łamią, jak się śpi na brzuchu" albo "nie przeczytałam wszystkich postów, ale widzę, że siejecie plotki" nie robisz sobie najlepszej reklamy, przykro mi. To nie Kafeteria.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 11:24   #858
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ty jesteś jedną z takich osób, ktora pod płaszczykiem "dobrych rad" reklamuje siebie
Pisząc bzdury typu "rzęsy syntetyczne się łamią, jak się śpi na brzuchu" albo "nie przeczytałam wszystkich postów, ale widzę, że siejecie plotki" nie robisz sobie najlepszej reklamy, przykro mi. To nie Kafeteria.

Ja tam śpię na brzuchu-zawsze spałam i nie zamierzam się umartwiać jakoś z okazji rzęs.
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 11:46   #859
paula033
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ty jesteś jedną z takich osób, ktora pod płaszczykiem "dobrych rad" reklamuje siebie
Pisząc bzdury typu "rzęsy syntetyczne się łamią, jak się śpi na brzuchu" albo "nie przeczytałam wszystkich postów, ale widzę, że siejecie plotki" nie robisz sobie najlepszej reklamy, przykro mi. To nie Kafeteria.
Haha a to dobre. Tak jak napisalam bardzo latwo to jest udowodnic. Sprzeczac sie nie zamierzam kazda ma swoj rozum. Zainteresowanym moge wyslac foty na priv rzes i same sobie porownaja. Rowniez mozna kupic i te rzesy i te sobie zobaczyc jak porownac ich lamliwosc. Juz przy zakladani A reklame sobie nie zamierzam robic. Tylko pisze jak to z drugiej strony wyglada, kiedy salon sie reklamuja ze sztucznym syntetykiem i wmawia ludziom ze to najlpesza jakosc rzes. I chwytom marketingowym ze takie przedluzanie starcza na 2-3 miesiace rowniez mowie stanowcze nie. To jest swiadome wprowadzanie klienta w blad. Takie rzesy nalezy uzupelniac aby byl efekt.
Wiec szukajace porad niech same sobie sprawdza i sie przekonaja na sobie, ktore rzesy sa lepsze.

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

A dla Mary Jane mam jeszcze jedno rozwiazanie. Idz do salonu w ktorym chcesz wykonac taki zabieg i popros dziewczyne zeby najpierw bedziesz chciala zobaczyc jak ona robi i jak to wyglada na klientce. Ona wtedy do Ciebie zadzwoni powie Ci kiedy ma najblizszy zabieg i jak bedzie konczyc wykonywac to na kims to przyjdziesz i sama sie na zywo przekonasz. Juz chyba inaczej sie nie da. Bo zdjecia tez jak Ci wysla na maila to skad bedziesz miala pewnosc ze to ich praca?
paula033 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 11:53   #860
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez MeryJane Pokaż wiadomość
Ja tam śpię na brzuchu-zawsze spałam i nie zamierzam się umartwiać jakoś z okazji rzęs.
No więc właśnie, nie ma co sobie zawracać głowy wydziwianiem. Nie raz już oglądałam sobie dokładnie którąś z moich "wypadniętych" rzęs, gniotłam ją w palcach, maltretowałam pod każdym kątem, i nic się nie łamało ani żadnych tragedii nie było. Wydziwiam z nimi różne rzeczy, pocieram rękami oczy, bo się zapominam, wszystko jest na swoim miejscu, nic nie jest połamane, a rzęsy są takiej samej długości.
Cytat:
Napisane przez paula033 Pokaż wiadomość
Tylko pisze jak to z drugiej strony wyglada, kiedy salon sie reklamuja ze sztucznym syntetykiem i wmawia ludziom ze to najlpesza jakosc rzes.
Bo moze ma najlepsza jakość naprawdę ?
Cytat:
I chwytom marketingowym ze takie przedluzanie starcza na 2-3 miesiace rowniez mowie stanowcze nie. To jest swiadome wprowadzanie klienta w blad. Takie rzesy nalezy uzupelniac aby byl efekt.
Jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym znalazła reklamę salonu, gdzie jest napisane, że bez uzupełniania rzęsy trzymają się 3 miesiące. Zawsze jest napisane, iż rzęsy należy uzupełniać i podawane są ceny.
Cytat:
Wiec szukajace porad niech same sobie sprawdza i sie przekonaja na sobie, ktore rzesy sa lepsze.
No i od tego jest ten wątek, a nie od plotek i zamieszania które Ty siejesz.
Cytat:
Idz do salonu w ktorym chcesz wykonac taki zabieg i popros dziewczyne zeby najpierw bedziesz chciala zobaczyc jak ona robi i jak to wyglada na klientce. Ona wtedy do Ciebie zadzwoni powie Ci kiedy ma najblizszy zabieg i jak bedzie konczyc wykonywac to na kims to przyjdziesz i sama sie na zywo przekonasz. Juz chyba inaczej sie nie da. Bo zdjecia tez jak Ci wysla na maila to skad bedziesz miala pewnosc ze to ich praca?
Super pomysł. A najlepiej to siedź tam w ogóle cały dzień i stój nad głową stylistki i patrz jej dokładnie na ręce.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 12:01   #861
paula033
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: przedłużanie rzęs????????


Super pomysł. A najlepiej to siedź tam w ogóle cały dzień i stój nad głową stylistki i patrz jej dokładnie na ręce.[/QUOTE]

O czym Ty piszesz w ogole??? Kto powiedz ze caly dzien?? I na jakiej podstawie w ogole tak twierdzisz??? Wystarczy poswiecic 10 minut przyjsc i zobaczyc. A nawet jesli ktos by mial ochote caly dzien to taka osoba ktora nie ma nic do ukrycia to tez sie zgodzi o pokaz calodniowy Taka praca. A czy Ty wykonujesz ten zabieg? Czy jestes klientka mam duuze watpliwosci co do Twojej osoby i rzeczy jakie wypisujesz. Na sile probujesz udowadniac cos co nie raz miaj sie z prawda. Jak jeszcze powiesz ze syntetyczne sa lepsze pod wzgledem polysku i barwy to juz Cie w ogole Twoja wiarygodnosc spadnie do zera. Jesli uwazasz ze sie nie lamia, to ok, moze trafilas na super sztuczny syntetyk ale co do barwy i koloru tu juz nie zamierzam naqet dyskutowac.
paula033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 12:05   #862
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez paula033 Pokaż wiadomość

Czy jestes klientka mam duuze watpliwosci co do Twojej osoby i rzeczy jakie wypisujesz.
Nie wydaje mi się, żeby kogoś w tym wątku to obchodziło, że Ty masz wątpliwości w stosunku do mnie

W tym wątku udzielają się już super stylistki, odpowiadają na każde pytanie, i nie potrzeba nam tu nikogo kto wpada, mówi, że wszystkiego nie przeczytał, ale uważa, że plotkujemy i w ogóle co za bzdury opowiadamy.

Jeszcze raz Ci mówię, że to nie Kafeteria tylko Wizaż, i nie siej zamętu.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 12:15   #863
paula033
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Nie wydaje mi się, żeby kogoś w tym wątku to obchodziło, że Ty masz wątpliwości w stosunku do mnie

W tym wątku udzielają się już super stylistki, odpowiadają na każde pytanie, i nie potrzeba nam tu nikogo kto wpada, mówi, że wszystkiego nie przeczytał, ale uważa, że plotkujemy i w ogóle co za bzdury opowiadamy.

Jeszcze raz Ci mówię, że to nie Kafeteria tylko Wizaż, i nie siej zamętu.
Aha haha no dobra juz skumalam o co Ci chodzi. Haha tylko jedna prosba piszac takie rzeczy tylko bedziesz robic anty reklame temu zabiegowi, a chyba nie o to Ci chodzi A ja tu nie wpadam, ale zamierzam walczyc z takimi osobami jak Ty, gdyz nie lubie wciskania sciem i opowiada ludziom glupot!!!
paula033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 12:17   #864
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez paula033 Pokaż wiadomość
A A ja tu nie wpadam, ale zamierzam walczyc z takimi osobami jak Ty
(a kupiłaś sobie już jakieś odpowiednie narzędzie do tego, czy ta wspomniana wyżej pĘseta Ci wystarczy ?)

Dobra, koniec, bo to się żenujące robi.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 12:24   #865
paula033
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: przedłużanie rzęs????????

[QUOTE=szugarbejb;17821398](a kupiłaś sobie już jakieś odpowiednie narzędzie do tego, czy ta wspomniana wyżej pĘseta Ci wystarczy ?)

widze ze jak zaczynasz przegrywac na wiedze i umiejetnosci to chwytasz sie i wyrywasz slowa z kontektu Czegos takiego nie znosze i jesli zamierzasz takich tandetnych chwytow sie lapac aby i myslisz ze mnie tu oczernisz badz osmieszysz to sie grubo mylisz. Bo znam sie na temacie ktorego dotyczy te forum!
paula033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 13:23   #866
kasia87pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 33
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Witam ponownie wszystkie panie wklejam oto takie zdjeciunio. zabieg z tego tygodnia. Pani Która poprosila o mascara look i naturalny wyglad. zalozylam po 70 rzesek na oko o grubosci 0.2 i dlugosciach od 0.9 do 0.12. Uwazam ze wyszlo naprawde naturalnie. Co sadzicie?
kasia87pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 13:25   #867
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez kasia87pl Pokaż wiadomość
Witam ponownie wszystkie panie wklejam oto takie zdjeciunio. zabieg z tego tygodnia. Pani Która poprosila o mascara look i naturalny wyglad. zalozylam po 70 rzesek na oko o grubosci 0.2 i dlugosciach od 0.9 do 0.12. Uwazam ze wyszlo naprawde naturalnie. Co sadzicie?
oj mnie się podoba - ja nawet krótsze mogłabym mieć
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ



Edytowane przez MeryJane
Czas edycji: 2010-03-12 o 13:26
MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 13:26   #868
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez kasia87pl Pokaż wiadomość
Co sadzicie?
Bardzo ładnie
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 13:50   #869
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez kasia87pl Pokaż wiadomość
Co sadzicie?
Slicznie!!
Robilas w salonie??...ile zaplacilas, jesli mozna wiedziec??

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

acha, na dolnych rzeskach masz cos nalozone??
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 14:28   #870
Lysa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 25
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Wy sobie tu gadu gadu albo się kłucicie, ale czy moze mi ktos odpisac na mojego posta Ile Wy placilyscie za jaki kurs/ile godz/co sie wliczalo w cene itp. dzięki
Lysa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.